עם היד על הלב, התאכזבנו. לחלקנו הפרידה של רלי לוי ואלעד שאמי הייתה ברורה, אולי אפילו צפויה מדי, אבל תתפלאו, לנו דווקא היה שביב של תקווה להפי אנדינג מהאגדות. ולו רק כדי לראות את רלי סוף סוף מאושרת, רוכבת אל עבר השקיעה על הסוס הלבן, יחד עם הפרינס צ'ארמינג שלה. תחשבו על זה רגע, עונה שלמה עברנו איתה מוקש ועוד מוקש במרדף אחרי הבחור המזוקן, ועכשיו מה, לא מגיע לה איזה רגע של נחת לקראת הסוף? אנחנו לגמרי בעד. אבל עד שזה יקרה, ניסינו לשים את האצבע על הנקודה שבה הכל התדרדר, ומצאנו את הסימנים שפספסנו בדרך להפרדת הכוחות.

צרות בחופה

דמיינו לעצמכם את הרגע הזה. אתם בדרך לחופה של "חתונה ממבט ראשון" (אז והיום בשלישי, ערוץ 12), עומדים להכיר את האחד או האחת שלכם. כל החברים והמשפחה מסביב, פלוס כמה פרצופים זרים לחלוטין. אבל מה זה משנה, כי הנה, בעוד שלוש, שתיים, אחת... נפגשתם. קאט. הוא לא הטעם שלכם. מה תעשו? כנראה שרוב הבררנים יחייכו בנימוס, ויחתכו כבר אחרי שבוע שבועיים (מה הולך, עדי ותומר). אבל לא אלעד. הוא יסרב לקרוא את "אם אשכחך ירושלים", יעשה פרצוף לפני שישבור את הכוס ויבטיח באמת ובתמים לתת צ'אנס אמיתי לקשר. רגע, לא בשביל זה נתכנסנו כאן היום? בכל אופן, צרות בחופה זה אף פעם לא סימן טוב, אלא אם כן הוא נכתב באייטם שכזה.

נמשך לא נמשך

יש שאומרים שרושם ראשוני יכול להשתנות, אבל לא במקרה של רלי ואלעד. לא, הם טסו כל הדרך עד לעיר הרומנטית מכל – פריז, ואפילו טיפה של רומנטיקה לא הייתה שם. בכל פעם שרלי ניסתה להתקרב אל החתן הטרי, היא נתקלה בחומת בטון, ורק בימים האחרונים הבינה מה באמת קורה פה. אלעד לא מתחבר, לא נמשך ולא רוצה טבעת. שלושה סימנים מובהקים, לכך שהמשך הקשר תלוי כאן על קצה החוט.

חברים מעל לכל

סדר עדיפויות, זאת מילת המפתח. אחרי שרלי השקיעה בהכנות ליום ההולדת של אלעד, המינימום שהיא ציפתה לו זה חיבוק. ובמיוחד כשהקור באולם הקולנוע ירד מתחת לאפס. טוב, הגזמנו. אבל עכשיו באמת, הבחורה השקיעה, נתנה מעצמה כדי לשמח את אלעד, אז לגיטימי שהיא תצפה לחיבוק, או לפחות שיעביר איתה את הערב עם איזה שוקו חם ופוך מפנק. מה שלא קרה בסוף, כי הבחור המזוקן שלנו פרש ליציאה עם החברים. כאן נדלקה לנו הנורה האדומה. כשגבר לא שם את הזוגיות בראש סדר העדיפויות, כנראה שהסוף באמת נועד לכישלון.

רק לא החברים שלה

כשמתחתנים עם בן אדם, צריך להבין שהתחתנת גם עם הסביבה שלו – האמא, הדודה, הסבתא ואפילו האחיינים הם חלק מעסקת חבילה בלתי נפרדת. כמובן שגם החברים נכנסים לחבילה, ועדיף לכולם שבאמת יסתדרו. במפגש של רלי עם החבר הכי טוב, אורי ביבי, ראינו שהוא קלט את הסימנים על אלעד אפילו יותר טוב מאיתנו. הוא חשד לגבי הכוונות האמיתיות שלו עוד ברגע החופה, מה שהוביל את רלי לכיוון הפרידה הראשונה, שמיותר לציין, לא קרתה בסוף. אבל בואו נחזור לרגע לחברים, מילא הייתה כאן אהבה מטורפת, אז חשיבות הדעה של האנשים מסביב קצת פוחתת, אבל כשאתה גם ככה לא בטוח, חבר טוב יכול לפקוח לך את העיניים.

מפגש מנקר עיניים

הרגע המכונן ביותר בקשר של אלעד ורלי, הוא כמובן הארוחה המשותפת עם שאר הזוגות, שטלטלה את הכלה שלנו מקצה לקצה. אם עד אותו הרגע היא בטח חשבה לעצמה שההתנהגות של אלעד לגיטימית, בשנייה שהעיניים נחו על הזוגיות של טל ואחווה, משהו השתנה. מצד אחד היא רצתה את החום והקרבה עם אלעד, מצד שני היא סוף סוף הבינה שככה קשר לא אמור להתנהל. אלא שבדיוק אז, הצד של החתן קיבל הארה משמיים, ובזמן שרלי התחילה לעשות חושבים עם עצמה לגבי עתיד הקשר, אלעד נזכר פתאום לדפוק בדלת. זה אמנם היה נחמד לראות אותו סוף סוף משתדל, אבל איך אומרים? פספסת את הרכבת.

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

>> לוח שידורים ערוץ 12

"חתונה ממבט ראשון": פרק אז והיום בשלישי ב-21:00, קשת, ערוץ 12