היא מתחזקת עמוד פייסבוק וערוץ יוטיוב עם אלפי צפיות, אבל את הסרטון החדש של המטפלת ההוליסטית מעיין נווה נהר, קשה היה לפספס בסוף השבוע האחרון. אחרי ששותף ללא הפסקה ברשתות החברתיות, עשרות אלפים נחשפו לשיטת הטיפול הייחודית שלה בבעיות אין-אונות של גברים. בראיון מיוחד ל"חי בלילה" הסבירה נווה נהר כי הסרטון הודלף לאחר שנשלח לחבר: "זה יצא מכלל שליטה והופץ ללא ידיעתי". קטע הווידאו המכיל המחשה גרפית וחושפנית עורר את התנגדותם של לא מעט סקסולוגים, שאינם מכירים בשיטת הטיפול הבלתי שגרתית.

>> כל הכתבות והתחקירים של "חי בלילה"

"הסרטון מאוד מצחיק אבל זה בכלל לא טיפול מיני", הסביר הסקסולוג ד"ר דניאל דריי המתנגד נחרצות לכל מגע מיני בין מטופל למטפל, "במהלך הטיפול לא צריך להיות מגע של הנאה מינית או גירוי". גם הסקסולוגית ד"ר איריס בר-און הגיבה לסרטון הפרובוקטיבי: "הסקסולוגיה מטפלת בבעיות רגשיות על רקע מיני", והטילה ספק במהימנותה של נווה נהר: "אני מניחה שזה יביא לה הרבה מאוד עבודה. אם זאת הדרך שלה להתפרנס באצטלה של טיפול, אז על הכיפאק". למען הסר ספק הדגישה בר-און כי בעיניה ממש לא מדובר בטיפול רפואי.  

נווה נהר סירבה להתרגש מהטענות שהועלו כנגד שיטת הטיפול שפיתחה, והסבירה כי אינה מגיעה מתחום הסקסולוגיה אלא מתבססת על רפואה הוליסטית. "לאורך כל השנים הקליניקה שלי לא הפכה למכון ליווי", היא הבהירה לכל מי שמפקפק בתחום עיסוקה, "אני קשוחה מאוד בבחירת המטופלים שלי".

>> פרקים מלאים של "חי בלילה" ב-makoTV

"חי בלילה" - ראשון, שני ושלישי ב-23:25