שלושה מיליון ושמונה מאות אלף שקלים, זה החוב של יעקב בוזגלו, הסוכן ואביו של הכדורגלן מאור בוזגלו, וכוכב הסדרה 'הבוזגלוס'. מסתבר שהוא מחזיק בחובות שרצים איתו למעלה מ-15 שנים בגלל עסקים קודמים שהיו בבעלותו, על פי רשות המיסים, וכעת יש צו מאסר המאפשר להכניסו לכלא בעקבות התחמקות מתשלום לכאורה.

אותם חובות תפחו לסכום אסטרונומי של מעל לשני מיליון וחצי שקלים, ולזה מתווספת תביעת לשון הרע שבה הפסיד לעיתונאי מוטי פשכצקי, שבה החוב הגיע לכמעט רבע מיליון שקלים.

לפני מספר חודשים פורסם שבוזגלו החל תהליך של פשיטת רגל ושיקום כלכלי, אך בית המשפט מינה מנהל להליך הזה, שקבע שבוזגלו האב רימה, עשה הונאת נכסים, רשם את כל הרווחים שלו מהפרסומות והתכניות על שם חברת קש בבעלות גרושתו, כלומר שאין כלל מקום לשיקום כלכלי בכל הסיפור.עכשיו מתווסף צו מאסר שיצא כנגדו, שיכול להיכנס לתוקף בכל רגע בגלל אותם החובות, אבל בעיקר בגלל ההתחמקות שלו לכאורה מלשלם אותם.

"פעלנו מיד", סיפר עו"ד לירום סנדה שמייצג את בוזגלו בהליך, "הגשנו בקשה לביטול פקודת המאסר, הגשנו בקשה להעברת בעל התפקיד מתפקידו והתחלנו לנהל משא ומתן מול כל הנושים במטרה לעשות סוף לסגה הזאת. המשא ומתן עשוי להבשיל ולתת את הפירות בעוד מספר ימים, ולהביא את ההליך הזה לסיומו לשביעות רצון כל הצדדים".