אם חשבנו שהחופש הגדול על כל יתרונותיו וחסרונותיו הלא מבוטלים הוא הדבר הכי קשוח שהורים צריכים להתמודד איתו, כנראה שטעינו. אתר Reddit שאל הורים על המקרים הכי הזויים ומוזרים  שקרו להם עם הילדים שלהם והתשובות ללא ספק מפחידות הרבה יותר מיום כיף בלונה פארק עם שבעה ילדים. הנה כמה מהתשובות של הורים ששרדו כדי לספר:

דיקפריו מאחוריך

"אחי הקטן מפחד ממים מהיום שהוא נולד. ערב אחד, כשהיינו קטנים, שאלתי אותו למה הוא מפחד כל כך ממים וממקלחת. הוא ענה לי תשובה שלא אשכח בחיים: 'הייתי בספינה ענקית, התנגשנו בקרחון ואז התחיל בלאגן והיה לי קר ורטוב. הלכתי למקום זוהר ויבש וחיכיתי עד שהמשפחה הבאה שלי תבוא לקחת אותי'. הדבר המוזר הוא שאחי נולד ב-15.4.1992 והטיטניק טבעה ב-15.4.1912".

טיטניק (צילום: Keystone, GettyImages IL)
"חיכיתי שהמשפחה הבאה שלי תבוא לקחת אותי" | צילום: Keystone, GettyImages IL

שלום ולא להתראות

"השכבתי את ילדי בן השנתיים לישון. הוא אמר לי 'להתראות אמא'. כמובן שתיקנתי אותו: 'אומרים לילה טוב' אבל אותו זה לא עניין. 'אני יודע אבל הפעם זה להתראות'. קמתי כל שעתיים לבדוק שהוא עדיין חי".

מי שמביט בי מאחור

"יום אחד התעוררתי וראיתי את הבן שלי בן ה-3 עומד ליד המיטה שלי, בוהה בי ובאשתי ומגניב חיוכים זדוניים. שאלתי אותו: 'מה אתה עושה?' והוא כמובן התחכם ואמר: 'כלום'. באותו שלב קלטתי שהוא מחזיק משהו מאחורי הגב. 'מה אתה מחזיק שם?' שאלתי והוא המשיך בשלו וענה: 'כלום'. הסתכלתי בכל זאת וגיליתי את סכין המטבח הגדולה ביותר שיש לנו אצלו ביד".

מייסי וויליאמס (אריה סטארק) ב'משחקי הכס' עונה 6 פר (צילום: HBO)
סכין גדולה כמעט כמו זו | צילום: HBO

זה לא הזמן

"קנינו לאחותי גור כלבים קטן לכבוד כריסמס. כמיטב המסורת חיכינו שתרדם והנחנו את הגור ליד המיטה שלה. כשהיא קמה וראתה את הכלבלב, במקום לשמוח ולקפוץ מאושר היא אמרה: 'תינוק שלי! זה לא הזמן עדיין!' וניסתה להכניס את הגור לפה".

הגודל כן קובע, אבא

"הכנתי המבורגרים לכבוד מסיבת הפיג'מות שארגנה בתי בת ה-7, היא אכלה שניים. התפלאתי מאוד, לא חשבתי שהיא מסוגלת לאכול כל כך הרבה. 'ואוו אכלת שניים, מחר הולכים לרוץ בפארק', ובתגובה היא ענתה: 'לא, זה אומר שהבולבול שלי יהיה יותר גדול משלך'".

כמו שעושים את זה בערוץ דיסקברי

"בני בן ה-6 ביקש מסבתא שלו (אמא שלי) לשכב על הבטן ואז הוא התיישב לה על הישבן והתחיל לזוז קדימה ואחורה. תודה דיסקברי".

חיפושיות אדומות מזדווגות על עלה (צילום: אור גץ)
אולי צפייה ממושכת בערוץ דיסקברי זה לא כל כך חינוכי בעצם? | צילום: אור גץ

המסכה

"כשהבן שלי היה בן 6 או 7 היה לנו קטע שהייתי מתקרב אליו, תופס אותו ואומר: 'אני הולך לאכול לך את הפנים'. בכל פעם הוא היה מתגלגל מצחוק ומבקש שאפסיק. יום אחד הכל היה אותו דבר אלא שבמקום לצחוק ולבקש שאפסיק, הוא אמר: 'אני לעולם לא אוכל את הפנים שלך, אני אחתוך אותם ואלבש כמסכה'".

יותר מדי מדע בדיוני

"הבן שלי שאל: 'אבא מורידים במשקל אם נפטרים מכל הדברים האלה בתוך הגב?' לא ידעתי על מה הוא מדבר אז הוא הסביר: 'השפנים ללא השיער והעיניים'".

בית ספר למפלצות

"בתי בת ה-3 עמדה ליד העריסה בה שכב אחיה הצעיר והתבוננה עליו במשך דקות ארוכות, ואז היא פנתה אליי ואמרה: 'אמא זאת מפלצת, בואו נקבור אותה'".  

חובט עד שהוא מת

מיומנה של ילדה בת 3: "יש דבר שנקרא מחבט קריקט. הוא הורג, הוא הורג עכשיו. כל מה שהוא עושה זה להרוג. הוא מתעורר והורג והורג והורג עד שהוא נרדם, ואז הוא מתעורר והורג עוד עד שהוא מת".

 

קריקט (צילום: Jordan Mansfield, GettyImages IL)
מה שמחבט אחד יכול לעשות | צילום: Jordan Mansfield, GettyImages IL

יום הפוך

"כשהבת שלי הייתה בת שלוש היא אמרה לי: 'אמא את זוכרת פעם, כשאת היית בת ואני הייתי אמא, הם באו ותלשו לנו את הידיים וחתכו וחתכו וחתכו את כל הכפר'. היא הייתה עושה קולות מפחידים כשהיא אמרה 'חתכו'. 'לצערי אהובה אני לא זוכרת' עניתי לה. 'טוב, זה קרה, אני זוכרת את זה ממש טוב' היא סיימה את השיחה והלכה".

לא הבטחתי לקיים

"אמא אני מבטיח: לעולם לא אוכל לך את העצמות".

עצמות (צילום: William Vanderson, GettyImages IL)
בתמונה: אחד שיכול לאכול את אמא שלו, תיאורטית לפחות | צילום: William Vanderson, GettyImages IL

מסרים מהחלל

"יום אחד הלכתי עם בני בן ה-3 ברחבי העיר. כשעברנו ליד מרכז הסיינטולוגיה הבן שלי נעצר ואמר: 'אבא בוא נלך לשם'. 'למה? מה יש שם?' שאלתי אותו. 'לא אנשים' הוא ענה. הייתי המום. 'מה?' ניסיתי שוב. הוא חזר על התשובה בנונשלנטיות: 'לא אנשים אבא'".

אנשי הערפל

"כשנכנסתי לחדר של בתי לקורא לה סיפור ראיתי שליד המיטה שלה יש שלולית רטובה במיוחד. ' חמודה שלי, מה זאת השלולית הזו?' והיא ענתה: 'אני יורקת על אנשי הערפל זה גורם להם לברוח'".

המפחיד ביותר

"אבא אני לא אוהב פיצה".

ילד שלא אוהב פיצה הוא ילד מקולקל (צילום: Harold Cunningham, GettyImages IL)
אין ילד שלא אוהב פיצה | צילום: Harold Cunningham, GettyImages IL

 "קינגים": ימי שישי ב-22:30