תרבות ההתערבויות לא זרה בעולמנו. בירת ההימורים לאס וגאס תמיד פתוחה לרעיונות איך לגרום לאנשים לעשות מעשים מטופשים ובכלל, בכל העולם, חברים מתערבים ביניהם יום יום בשביל להוכיח למי יש אגו יותר גדול. הרבה פעמים המפסידים לא מבצעים את המוטל עליהם אבל לעומתם, החבר'ה פה למטה כן. הנה כמה שלא הצלחנו להתעלם מהם.

20 שנים עם ציצים

בריאן זמבק התערב עם חבר שהוא יכול להשתיל 350cc סילקון לחזה ולחיות ככה שנה. בתמורה, ואם כל התנאים יתקיימו, זמבק יקבל 100 אלף דולר. יצר ההימורים של בריאן לא נרגע כאן, הוא מצא מנתח פלסטי שגם הוא אוהב אתגרים והם החליטו להתערב על כספי הניתוח. המנצח במשחק שש בש יקבל מהמפסיד 4,500 דולר (שווה ערך לעלות הניתוח). בריאן ניצח וזכה בניתוח חינם.

נכון להיום, 20 שנים אחרי ההתערבות, זמבק עדיין מסתובב עם שדיים, בנוסף למאות אלפי הדולרים שהרוויח בתחילת הדרך הוא מקבל עשרת אלפים דולר מידי שנה כדי להמשיך ולא להוציא את השתלים. אפילו אשתו והילדים כבר התרגלו לזה והוא ראה כי טוב והחליט להמשיך במסורת ההתערבויות בכל מיני צורות שתוכלו לראות בווידאו למטה.

כל הזית

"הפרופסור", האוורד לידר, הוא שחקן פוקר צימחוני ידוע. חברו לשולחן ההימורים, דיוויד גריי, התערב איתו שלא יוכל לסיים המבורגר עסיסי בתמורה לעשרת אלפים דולר. להפתעת כולם, לידר חיסל את המנה ולא די בכך הוא הציע כפול או כלום, אם גריי יאכל כמה זיתים הוא יקבל בחזרה את ערמת הדולרים שלו. הבעיה שדיויד גריי שונא זיתים אבל הוא ניסה בכל זאת וכשל. "הפרופסור" הצמחוני אולי אכל חיה נגד אמונתו אבל כנראה שעם עשרים אלף דולר נוספים בחשבון גם המצפון יסלח לו.

הפורפסור הצמחוני - האוורד לידר (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
הפרופסור הצמחוני | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

מכת ברק

זה היה ערב רגיל של פוטבול. ג'ון וניקול בראנט צפו יחד בשידור משחק הכדור האהוב עליהם בו שיחקו זו נגד זו קבוצתו של ג'ון, שיקגו ברס וקבוצתה של ניקול, גרין ביי פאקרס. כנראה שרמת האלכוהול בדמם הייתה גבוהה מאוד כי השניים החליטו להתערב על זהות המנצחת במשחק. זה שינצח יקבל את הזכות לירות על המפסיד באקדח חשמלי.

שיקגו ברס ניצחו 27-20 וניקול הייתה מוכנה לקבל את גזר הדין. החשמול הראשון עבר עם מעט צחקוקים והרבה קללות אלא שג'ון המשיך לחשמל עוד פעמיים שהיו הרבה מעבר למה שאשתו יכלה לשאת והיא הזמינה משטרה שעצרה את בעלה שהואשם בהחזקת כלי נשק שלא כחוק. מה שנקרא - זוגיות מחשמלת.

הימר על חייו

בריט אשלי רבל נסע בגיל 32 ללאס וגאס והחליט בצעד נועז להמר ברולטה על כל חסכונותיו ורכושו בסכום שעמד על 135,000 דולר. בתכנית הטלוויזיה "כפול או כלום" החליטו לעשות מהאירוע חגיגה וצילמו את רבל מביט על הכדור שיחרוץ את עתידו הכלכלי. ממש כמו בסרטים, בריט שם את כל רכושו על הצבע השחור אלא שברגע האחרון הוא החליף לאדום. האם המזל היה איתו? תצטרכו לראות בעצמכם.

איך לא להתנהג לאשתך 5462#

אנדריי קראפוב התרושש מכל כספו כששיחק פוקר מול יריבו, סרגיי ברודוב. במקום ללכת הביתה ולהבין שזה הזמן להפסיק, החליט קראפוב להמר על אישתו. לצערו הוא הפסיד את המשחק ואת טטיאנה, שיצאה המורווחת הגדולה מכל הסיפור הזה כשלבסוף התחתנה עם המנצח, ברודוב. "ברגע שבעלי לשעבר הימר עלי ידעתי שאני צריכה לעזוב אותו. סרגיי מדהים, טוב לי ואני מאושרת איתו גם אם הוא "הרוויח" אותי בפוקר", היא אמרה.

חמישה דולר בייבי

הראפר ג'ון פאוול, "פאט בוי", הופיעה בבר בסרסט היל, אילינוי. כשירד מהבמה וכשבעורקיו משתולל האדרנלין הוא החליט להתערב עם הבנות שבילו במועדון על כך שתמורת חמישה דולר הוא מוכן לחטוף אגרוף מכל אחת. טיפני סטארטס, בת 22, הסכימה לקבל עליה את האתגר והכניסה לראפר אגרוף לפרצוף. "ואוו עבודה יפה", החמיא "פאט בוי" לצעירה, ומיד לאחר מכן התמוטט והובא לבית החולים שם נקבע מותו. תוצאות הנתיחה הראו שהמכה שקיבל גרמה לטראומה בצוואר ובמוח ולפריצה באחד העורקים הראשיים. סטארטס עמדה למשפט בגין חשד לרצח אבל זוכתה מכל אשמה. הראפר אפילו לא הספיק לגבות את החוב.

פאטבוי (צילום: oddee.com)
אגרוף אחד שלח אותו לגן עדן, בלי לגבות את כספי הזכייה | צילום: oddee.com

סירייסלי סיירוס?

בשנת 2007, השחקן סטיבן בולדווין פגש בבית הלבן את כוכבת הילדים דאז, מיילי סיירוס. בנותיו של בולדווין העריצו באותה תקופה את מיילי והתרגשו מאוד מהמפגש עם הכוכבת שלהם. מיילי זיהתה שעל זרועו של השחקן יש את ראשי התיבות של אשתו והציעה שיעשה גם את ראשי התיבות של "האנה מונטנה" (הדמות אותה שיחקה סיירוס). הוא בתמורה ביקש להופיע בסדרת הילדים.

שנה אחרי המפגש בבית הלבן, בולדווין הגיע לחתום על ספרו בנאשוויל, היכן שנמצא גם ביתה של מייליס סיירוס. מיילי הפתיעה את בולדווין והגיעה גם היא לחנות בו הוא חתם ושם הוא חשף בפניה את הקעקוע שעשה. לצערו מיילי לא עמדה במילתה ועד שתכנית ירדה משידור, בשנת 2010, הוא לא זכה להופיע בה. "זה ממש חבל שהיא לא כיבדה את ההסכם, אני מקווה שאם אעשה מספיק רעש היא תעמוד במילה שלה, כרגע אני מתחרט שעשיתי את זה", אמר בראיון כמה שבועות מאוחר יותר.

סטיבן בולדווין (צילום: nydailynews.com)
צילום: nydailynews.com

אז מי ניצח? "קינגים": ימי שישי ב-22:30