אחרי יותר משנה ששודרו בשני אפיקים במקביל, החל מיום רביעי כל תוכניות חברת "החדשות" ישודרו רק בערוץ 12 בלוח שידורים חדש. השינוי, שפורסם באופן רשמי ביום חמישי האחרון, יוצא לדרך בעקבות מיזוג הזכיינית רשת עם ערוץ עשר ורכישת חברת "החדשות" על ידי קשת 12.

המהדורה הראשונה עם אורן וייגנפילד תשודר מדי ערב ב-16:00 ומיד לאחריה "חמש עם רפי רשף", שעבר לאחרונה מערוץ עשר אל הזכיינית קשת וישדר את תוכניתו במסגרת שידורי חברת "החדשות". התוכנית "שש עם עודד בן עמי" תשודר גם כן מדי ערב ובעקבותיה ב-18:50 תשודר "ערב טוב עם גיא פינס" עם כל חדשות הבידור והסלבס מהארץ והעולם.

קרן מרציאנו והתוכנית הכלכלית, ששודרה בקשת בשנה האחרונה תמשיך במתכונת זהה בכל ערב ב-19:30. המהדורה המרכזית עם יונית לוי, תשודר רק בערוץ 12 בכל ערב ב-20:00. ביום רביעי הקרוב, אז ייצא לדרך לוח השידורים החדש, "ארץ נהדרת" תפתח עונה חדשה, בה נבחרת הסאטירה המובילה בישראל תלווה את מערכת הבחירות הנוכחית.

התוכנית "אנשים" עם חיים אתגר וקורין גדעון, ששודרה מאז פיצול ערוץ 22 בשעה 17:15, תעבור החל מיום רביעי הקרוב להיות משודרת בימים ראשון עד חמישי ב-22:30 ומיד לאחר מכן, ב-23:20 תשודר "חי בלילה" עם נדב בורנשטיין. התוכנית "נקסט" דרור גלוברמן תשודר מיד לאחריה ב-23:50 מדי ערב.