באולפן ״החדשות״, איפה שבדרך כלל מדווחים על האירועים הכי חשובים, הופתעו המגישים והכתבים לקבל את פניהם של כמה סלבס מאולפנים אחרים לגמרי. כוכבי קשת, הבית של ״החדשות 12״ נכנסו בזה אחר זה לאולפני נוה אילן לטובת צילומים משותפים. כל זה קרה לאחר שאושר כי ״החדשות 12״ ישדרו מעתה רק בערוץ 12, ואילו הזכיינית רשת וערוץ עשר יתמזגו לשדר באפיק אחד.

רוני דניאל ודני קושמרו שרגילים בדרך כלל לחליפות שחורות ועניבות מהודקות פגשו את רותם סלע ששיתפה את השניים בחלום האמיתי שלה: "תמיד חלמתי להיות קריינית חדשות".

>> צפו בפרקים המלאים של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

גם ארז טל וקורין גדעון היו שם וניסו כל אחד בתורו את הכיסא של יונית לוי. טל ולוי אפילו הסתודדו ביניהם באיטלקית, שבה כידוע מגישת ״החדשות״ הוותיקה שולטת היטב. לעומת זאת, קורין גדעון שכבר בעבר על השאיפה להגיע לדסק החדשות, התקשתה להסתיר את ההתרגשות ואת הסיבה האמיתית שבשבילה היא הגיעה: "אני מהבוקר חושבת איך אני משיגה סלפי עם יונית".

משה נוסבאום ועדי אשכנזי ניצלו את הזמן להחליף טיפים, כל אחד מהצד שלו של הבמה. נוסבאום אפילו הפתיע בהצעה לקריירה חדשה למקרה שאשכנזי תשקול הסבה מסטנדאפ: "שמעתי כל מיני אנשים שאומרים שהגיע הזמן שנבחר מפכ"ל אישה". מה עוד קרה שם? צפו בכתבה המלאה.

>> לוח שידורים ערוץ 12  

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:55, קשת, ערוץ 12