שלא יהיה לכם ספק, טניה טל מחין ממש לא מתרגשת מההחלטה של יונתן רונן להיפרד ממנה בתוכנית הריאליטי "כמה רחוק". היא אמנם הספיקה לפתח רגשות אי שם בברצלונה והשניים גם סיפקו לנו כמה נשיקות לוהטות, אבל מסתבר שהפרידה לא באמת הפתיעה אותה. "ידעתי שהוא הולך לבחור בדניאל", היא חושפת שכבר בבוקר ההחלטה הייתה לה אינטואיציה שסיפור האהבה עומד להסתיים, "ניסיתי להגיד לעצמי שאולי אני טועה, אבל עובדה שבסוף הוא בחר בה. זה הוכיח לי שכשאתה מספיק מחובר לאינטליגנציה הרגשית שלך אתה לא טועה".

ואיך הרגשת רגע אחרי הפרידה?
"הרגשתי שירדה לי אבן מהלב. זאת הייתה תחושה של שחרור, שמחתי שסוף סוף יודעים מה הבחירה ואני כבר לא במקום של חוסר וודאות. תמיד אמרתי שדניאל יותר מתאימה לו, כנראה שהנשמה שלי הרגישה ולא סתם הקשר שלנו הלך כל פעם קדימה ואחורה".

כעסת על הבחירה שלו?
"אני לא כועסת על יונתן אבל עדיף שהוא יחסוך את התירוצים ויתקדם הלאה. הרגשתי שהוא עדיין מבולבל ולא באמת מוכן למערכת יחסים, הוא התנהל ממקום אגואיסטי. אני לא מרחמת עליו, הוא גבר מספיק בוגר אבל כנראה שמבחינה זוגית הוא עדיין לא יודע איך להתנהג. הוא פגוע מבפנים והוא עדיין לא בשל לקחת אחריות ושמישהי תיכנס לחיים שלו".

די למתוח וללעוס דברים כמו מסטיק �� בואו נלמד לשחרר בזמן ולתת לדברים ללכת ! שבוע טוב ומבורך אהובים �� #love #followback #instagramers #me #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #look #instalike #igers #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #girl #instagood #bestoftheday #instacool #meco #follow #colorful #style #swag

A post shared by Tanya Tal Mahin (@tanya_tal_mahin) on

טניה אולי מתחברת לצד הרוחני שבה ולוקחת נשימות עמוקות כשהיא מדברת על יונתן, אבל עדיין אפשר לשמוע בקולה שיש משהו לא פתור בקשר הזה. בזמן שאנחנו התרגשנו ביחד איתה מאצטרובלים, היא כבר התחילה להרגיש שמערכת היחסים הזאת לא באמת מתאימה לה. "יונתן אמר שאני עם חוסר ביטחון ולא הבין שאני עושה את זה כדי לשמור על עצמי", היא מסבירה את הריחוק שהרגישה כבר במהלך הצילומים, "הוא כל הזמן דאג מה אני אעשה עם הקריירה שלי בברצלונה, אבל זה רק היה תירוץ. צריך להבין מה הוא אמר בין השורות".

אז כל הרגשות שהתפתחו בברצלונה כבר מאחורייך?
"אני אדם שיודע מה הוא רוצה ואם אני מחליטה להרגיש זה יקרה, אבל אם אני מחליטה להפסיק ולהתקדם הלאה אז גם את זה אני יודעת לעשות".

מה איתה היום? הפרק האחרון של "כמה רחוק" ישודר בשבת ב-21:15 בקשת, ערוץ 12