זו פעם שלישית תוך פחות משנה שישראל הולכת לבחירות, והאתגר של חברי ארץ נהדרת הולך וגובר ממערכת בחירות אחת לשנייה. מחר אחרי החדשות (רביעי ב-21:15 בקשת 12), הם יחזרו בעונה חדשה שכולה מוקדשת, איך לא, למערכת הבחירות השלישית במספר. הפוליטיקאים, הדמויות והחיקויים האהובים יחזרו במלוא המרץ וינסו להקליל גם הפעם את התקופה הזו, עם חידושים מפתיעים ומצחיקים במיוחד. 

כשהתכנית עלתה בשנת 2003, הם היו שבעה קומיקאים, אבל רק ארבעה מהם שרדו את 17 העונות כדי לספר: איל קיציס, עלמה זק, אלי פיניש ומריאנו אידלמן. אז הם עוד היו רווקים, היום יש להם עשרה ילדים במצטבר, ועוד אחת של קיציס בדרך. "יכול להיות שכשזה ישודר אני אהיה בחדר לידה", צחק קיציס במהלך ראיון ליונתן ריגר בחדשות 12.

בעונה הראשונה הם פתחו כל תכנית בשיחה קצרה עם נשיא המדינה דאז משה קצב, ואת דמותו של נתניהו, אידלמן החל לחקות עוד מימיו כשר האוצר. "נראה לי שהכותבים ומולי (שגב) חשבו שאעשה את זה רק פעם אחת", אמר אידלמן. 

ארץ נהדרת 17
מי היה מאמין שזו העונה ה-17? ארץ נהדרת | צילום: משה נחמוביץ'

אבל בעוד שחלקנו אולי כבר התייאשו מהבחירות השלישיות תוך זמן קצר, קיציס דווקא מסתכל על הצד החיובי: "זה מטורף להיות חלק מזה. בעוד עשרים שנה נגיד שהיינו בשלוש מערכות הבחירות האלה".