לא כולם מתחברים לחיקוי שעושים להם בארץ נהדרת, אבל אם כבר הגעת למצב שמחקים אותך, סימן שאתה דמות שקשה להתעלם ממנה, בדיוק כמו צילה עופר, אחת המתחרות הכי צבעוניות בתולדות מאסטר שף.

"החיקוי היה מוצלח, לקחו אותי בדיוק כמו שאני - טיפוס צבעוני, בצבעים שאני לובשת, הציפורניים, האודם, הסיפורים שלי", היא מתמוגגת, "לא נפגעתי, להיפך! אני רוצה להודות לשני כהן, שעשתה את זה בטוב טעם ואין מה להתלונן", היא מודה וכמובן מוסיפה את הצחוק המפורסם שלה.

עוד בתכניות קשת:

איך זה היה לראות את החיקוי בפעם הראשונה?

"בבוקר הילדים שלי ראו במאקו שהולך להיות חיקוי שלי, ואני הייתי במתח האם זה יצא מכובד. בכל זאת, אני אישה בת 68 עם ילדים ונכדים, חששתי בהתחלה, לכן לא רציתי לראות את זה עם המשפחה או עם החברים, בחרתי לראות את זה לבד בפעם הראשונה. ידעתי שלמחרת אני הולכת לחגיגת יום הולדת עם הבן שלי והמשפחה במסעדה, וחשבתי 'אוי ואבוי, מה הם הולכים לעשות לי? איך אני אראה את עצמי שם?'. אבל למזלי זה היה מכובד ונהנתי מאוד".

איך התגובות?

"הטלפון לא מפסיק לצלצל, קיבלתי המון תגובות, כולם אמרו שזה היה מוצלח ובדיוק כמוני. אני רוצה להודות לחבר'ה בארץ נהדרת, ובמיוחד אני שמחה ששני צחקה בקול גדול בזכות החיקוי שהיא עשתה לי".

דומות: צילה עופר מול החיקוי (צילום: mako)
שני מול צילה: מי המקור ומי החיקוי? | צילום: mako

מאסטר שף: רביעי ושבת ב-21:00