ביום שני הקרוב, מערכת הבחירות 2013 תיכנס להילוך נוסף כשנבחרת ארץ נהדרת תחזור בעונה חדשה. רגע לפני, ביקשנו מכם לבחור את 5 הדמויות הפוליטיות האהובות מכל העונות. לאחר שקלול אלפי ההצבעות, התוצאות לפניכם ו'במעריב':

1. אביגדור ליברמן

שר החוץ שהתפטר לאחרונה מתפקידו, קיבל את החיקוי האהוב ביותר על גולשי mako. אסי כהן נכנס לנעליו הגדולות של ליברמן ובאחד המערכונים הבלתי נשכחים ששודר לאחר בחירות 2009, חגג ליברמן את סיום הדמוקרטיה עם נאום ניצחון כובש. צפו במערכון המלא של דמות הפוליטקאי האהובה ביותר.

 

2. חלי יחימוביץ'

העיתונאית החברתית שעשתה את המעבר לפוליטיקה זכתה לאחד החיקויים הוותיקים בפנתיאון של ארץ נהדרת. טל פרידמן נכנס לנעליה של שלי יחימוביץ' עוד בימיה כעיתונאית אשר יצאה חוצץ נגד עוולות חברתיות שונות. לימים, שלי/חלי עברה לפוליטיקה, וטל פרידמן שכלל את הדמות והפך את המושג "סוציאל דמוקרטי" למושג שבשגרה. צפו ברגע בו חלי יחימוביץ' מחליטה לעבור לפוליטיקה.

 

3. בנימין נתניהו

הוא אמנם האיש מספר 1 בממשלת ישראל, אך אתם החלטתם שהוא במקום השלישי בסקר הפוליטיקאים האהובים בארץ נהדרת. מריאנו אידלמן הביא את ביבי עד לאופרה במצדה עם אחד החיקויים הבולטים מכל העונות. צפו בראש הממשלה מחזיר את התקווה למאהל המחאה ברוטשילד. 

 

4. מירי רגב

האישה והתופעה האינטרנטית. יובל סמו לקח את חברת הכנסת מירי רגב והפך אותה לאחת הדמויות הבולטות בעונה האחרונה, במיוחד כשהיא דורשת שלא ישכחו ששמה המלא הוא חברת הכנסת מירי רגב בזמן שהיא לא חוסכת בדציבלים על חבריה לפאנל. צפו במירי רגב עם דפני ליף (ליאת הר-לב).

 

5. אלי ישי

מי שחותם את החמישייה הראשונה בסקר הוא אלי פיניש עם החיקוי שלו לסגן ראש הממשלה ושר הפנים, אלי ישי. יושב ראש מפלגת ש"ס היה האחראי על משרד הפנים בזמן אסון הכרמל, ובמערכון מיוחד שצולם לאחר השריפה, קפץ ישי לשאריות שויצריה הקטנה כדי להביע צער על האסון הכבד. צפו במערכון המלא

>> מריאנו בוחר את המערכון האהוב עליו: "למרות שפיניש קצת הרס אותו"

ארץ נהדרת חוזרת בעונה חדשה, יום שני, מיד לאחר החדשות