"זו העונה ה-11 שלנו, זאת אומרת פעם 11 שאנחנו עושים פרומו, ומה לא עשינו הרי? צללנו בבריכה, קפצנו על טרמפולינה, זה כבר נהיה טירוף" מספר קיציס במהלך צילומי הפרומו החדש והמחודש של "ארץ נהדרת" שנעשה לראשונה בטכניקת ה"סטופ מושן": "הפעם, אנחנו משתמשים בטכניקה המגניבה הזאת, שבניגוד לוידאו, משלבת תמונות סטילס שרצות במהירות", הוא אומר.

"הדמות שלי היא של אידיוט"

"סטופ מושן" היא טכניקת אנימציה שמאפשרת ליצור אשליה שבה נראה כאילו המצולם זז בכוחות עצמו. יובל נתן, במאי הפרומו, מספר על הדרך בה אימץ את הטכניקה לטובת אווירת הטירוף של "ארץ נהדרת" שהשתלטה לו על האולפן: "רצינו לעשות פה מן בליל של רעיונות שמעבירים את ההוויה הישראלית, וכמובן את הנונסנס של התכנית."  

"הדמות שלי היא של אידיוט, כרגיל אידיוט. לא... סתם, אני משחק אוהד כדורגל", אומר ברלד. את מריאנו קצת פחות מטרידה הדמות אותה ישחק ויותר הסוויטשירט שהוא קיבל: "זרקו עליי סוויטשירט ממש מסריח, חבל שהאינטרנט לא מסוגל להעביר ריחות", הוא צוחק, "אבל גם זה יגיע, צוקרברג בטח עובד על זה ברגעים אלה ממש."

אם יש מישהו שממש מרוצה מהדמות שזכה לקבל בצילומי הפרומו, זה זרחוביץ', שתיפקד על תקן של אוליגרך והגשים חלום ישן: "אני משחק פה סוג של אוליגרך, ועד שאני אהיה כזה, אני צוחק עליהם. אני דווקא חושב שזה יתאים לי", הוא אומר, וקיציס מסכם את העניין כמו שרק הוא יודע: "בסוף הפרומו הצופה יגיד 'בחיים לא ראיתי דבר כזה, ואם יש משהו שאני חייב לעשות זה לראות את העונה החדשה של ארץ נהדרת', אני בטוח שזה מה שהוא יגיד."