רגע לפני שהתוכנית הכי משוגעת על המסך יוצאת לדרך ותגרום לבטן שלכם לכאוב מרוב צחוק, אבי נוסבאום שינחה את "צא מזה" יחד עם האחת והיחידה עדי אשכנזי (הערב, שני, אחרי החדשות, קשת 12), סיפר ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין על התוכנית שתעשה לנו בית ספר. אזהרה - זה הולך להיות מטורף.

"זה הולך להיות מאוד קיצוני", סיפר נוסבאום, "כשעדי באה לתוכנית אמרו לי 'תחנוך אותה כי זו תוכנית מאוד מטורללת' - ואז בסוף מצאתי את עצמי רוב הזמן אומר לה שזה קיצוני מידי ולא עושים דברים כאלה. בתוך רגע זה נהיה הפורמט שלה וקרו לנו דברים שלא האמנתי שיקרו - זה נהיה הרבה יותר מופרע והזוי ממה שזה היה פעם".

צא מזה - הצצה ראשונה (צילום: מתוך "צא מזה", קשת 12)
עדי אשכנזי ואבי נוסבאום | צילום: מתוך "צא מזה", קשת 12

תן דוגמה לדבר הכי מטורף שעבר עליכם בצילומים.
"אנחנו לא אומרים לאנשים בדרך כלל מה לעשות ומבקשים את הקיצון, אבל אנשים הלכו מאוד לקצה בעונה הזו. מהצעות נישואים, דרך מישהי שבחרה להמציא שהיא בהריון ועד מישהו שהמציא שהוא יוצא מהארון. אתה לא מבין איזה סיפורים, כנראה שהם הרגישו שהם צריכים להתעלות על עונות קודמות - ואנחנו רק יושבים וצוחקים".

איך הייתה החזרה להופעות, לקהל ולמגע?
"זה כיף גדול מאוד, אבל יש גם תחושה שכל רגע זה ייסגר. אז כל הופעה שאני מגיע אליה, אני אומר 'ברוכים הבאים למופע האחרון לפני הסגר' - וכולם נורא צוחקים אז אני מבין שהם גם מרגישים את התחושה הזו. הקורונה זו הפעם הראשונה שהסטנדאפיסט חושש מהשורה הראשונה, כי אני יודע שאני מחוסן אבל אני לא יודע מה קורה איתם - מה שכן כולם באים עם מסיכות ומתייחסים מאוד ברצינות לעניין".