אין פתרון קסם? שישה זוגות נותרו בקבוצת הכוכבים הראשונה, וחזי דין וענבר לובלסקי שניצלו בשבוע שעבר מההדחה - עלו לרחבה של "רוקדים עם כוכבים" בספיישל מנהרת הזמן ולקחו אותנו לשנות ה-80. הם ניסו להצטיין ולהדהים את השופטים, אבל הנאמבר שביצעו לא הספיק והשניים הודחו הערב (ב') מהתחרות.

לפני שדין עלה לפרקט לצד לובלסקי, הוא שיתף בתסכול שהוא חווה: "בגיל 44 אני עושה משהו חדש, ואני מרגיש שאני עושה אותו לא רע והם אומרים שזה לא טוב. הקסם עוד לא קרה - וזה יבאס אותי ללכת הביתה לפני שהם ירימו את המטקות, יגידו: 'שמונה, שמונה, שמונה, דוד: תשע'".

השניים שיגרו אותנו הישר לשנת 1985 - שמסמלת עבור דין התחלה. "זו השנה שפגשתי את עולם הקסמים. עמדתי ועשיתי קסם במסיבה משפחתית. אני זוכר את התגובות, את הדבר הזה שבגללו אני עושה את מה שאני עושה, זו השנה שהבנתי שאני רוצה להיום קוסם", הוסיף ברגעים שלפני הביצוע. 

המשימה של השניים, הייתה לבצע ריקוד פוקסטרוט. המשפחה צפתה בהם נותנים את הכל על הרחבה, אבל למרבה הצער זה לא הספיק והם מצאו את עצמם שוב במעמד הדחה - מול לירז צ'רכי וארטיום ליאסקובסקי. לאחר שכלול תוצאות הקהל והשופטים הוחלט כאמור כי דין ולובלסקי יסיימו את דרכם בתחרות. "גם אנחנו מעדיפים להשאיר את לירז", אמר בהומור וביצע קסם אחרון על הרחבה הכי מדוברת במדינה.