והרי החדשות: כשהשופטים עדיין בהלם מההדחה בתוכנית הקודמת של יאנה יוסף וחיים פרשטיין, התור של הקבוצה השלישית לעלות לרחבה של "רוקדים עם כוכבים" הגיע - וגאולה אבן-סער ונדב שחם נתנו את הכל בנאמבר טנגו סוחף. אלא שלמרבה הצער זה לא הספיק והערב (א') השניים מצאו את עצמם מחוץ לתחרות.

ברגעים שלפני הביצוע, אבן-סער שיתפה בקשיים שהיא מתמודדת איתם. "אלו צעדים חדשים לגמרי, כל הריקוד את רוקדת עם ברכיים כפופות, קשה לי", היא אמרה, "זה לא פשוט לי, אני עובדת מאוד קשה כדי שזה יצליח. אני מאוד רוצה להצליח, לא רוצה להיות מודחת, אני אומרת לעצמי: 'אני לא אודח, אני אפציץ'". 

החששות של אבן-סער נבעו מהעובדה כי היא ושחם מוקמו במקום האחרון בטבלה לאחר נאמבר הבכורה. הערב כאמור, הטנגו שביצעו לא הספיק - ולאחר שקלול הציונים של השופטים והקהל, פאנל השופטים הכריע כי הם המודחים השלישיים לעונה.

"הבאת איתך רוח מאוד חשובה, מסר מאוד חשוב", אמרה לה אנה ארונוב ברגעים שלאחר ההדחה, "תודה שהגעת". "תודה רבה על החוויה, ההזדמנות, נהניתי מאוד. אני רוצה להמשיך, לא מסתירה, אבל זה היה שווה את זה. נדב, תודה רבה על השעות הארוכות, הסבלנות והכישרון האדיר, הרווחתי אותך", סיכמה אבן-סער.