התור של הקבוצה השנייה לעלות לרחבה של "רוקדים עם כוכבים" הגיע - ולאחר שואלרי חמאתי ורוי גורביץ' סיימו את דרכם בתחרות, כולם ידעו שאין מקום לטעויות הערב. יאנה יוסף וחיים פרשטיין, הגיעו חדורי מטרה להראות לשופטים שהם כאן כדי להישאר, אבל זה לא הספיק - והם סיימו את דרכם בתחרות.

ברגעים שלפני הביצוע, יוסף דיברה על הנאמבר הראשון לעונה - בו לדבריה היא קיבלה בלאק אאוט. מאז אותה נקודה היא נתנה פייט בחדר החזרות. "בתעודת זהות אמרתי שאני רוצה להתפוצץ ודוד דביר אמר שלא התפוצצתי", אמרה ופרשטיין הוסיף, "מהרגע שהיא חזרה, בכל יום היא מגיעה לסטודיו חצי שעה לפני, הולכת שעה אחרי ולא מפסיקה לתת בראש".

לצלילי הלהיט "חרבו דרבו", השניים ביצעו טנגו ולאחר שקלול הציונים של השופטים והקהל, הם עמדו ראש בראש מול נטע ברזילי ואלון דוידובסקי. פאנל השופטים הכריע כי יאנה וחיים הם המודחים השניים לעונה. "אין לי מילים, הערב הזה כל כך לא צפוי, כל כך דרמטי", אמרה המנחה לוסי איוב לאחר ההדחה המפתיעה, "אני חושבת שאנה לא דמיינה את עצמה בסיטואציה הזאת".

"זה תהליך, לא ניתנה לי הזדמנות ממש, אבל אלה החיים - תודה לכם", אמרה יוסף והתייחסה לפרשטיין, "הכרתי חבר לחיים". "היה לנו כל כך כיף בחזרות, תודה רבה לך. את אישה מדהימה ועבדת כל כך קשה, אני גאה בנו - אוהב אותך", סיכם פרשטיין.