עוד פרק נוצץ ומותח של "רוקדים עם כוכבים" (פרק חדש הערב, קשת 12) הגיע לסיומו. העונה אומנם רק החלה ממש לא מזמן, אבל כבר ברור לכולנו שהרמה בשמיים - ושהכוכבים יעשו הכל כדי להרוויח את מקומם בתחרות. אמש (א') צפינו בקבוצה השלישית שורפת את הרחבה ונפרדנו מגאולה אבן-סער, שאומנם סיימה את דרכה בתחרות, אבל עשתה את זה בשיא הקלאס.

לא מעט ריקודים גדולים היו בערב הזה, אבל גם כמה רגעים מיוחדים של התרגשות ושמחה אמיתית - בחדר החזרות, ומחוצה לו. אלישע בנאי הצליח לגרום לשופט אלי מזרחי לפרוץ בבכי, אבי אבורומי זכה לביקור מרגש בסטודיו ורומי פרנקל קיבלה ביקורת בונה מאחותה הקטנה, שכנראה יכולה בכיף להצטרף לפאנל השופטים. אלה הרגעים הגדולים מהפרק האחרון של "רוקדים עם כוכבים".

דמעות לטיניות של שמחה

כחובבי ריקוד, ברור לנו שנאמבר טוב ומהודק יכול להפנט ולסחוף - אבל תגובה נרגשת כמו של אלי מזרחי לא יכולנו לדמיין. השופט לא הצליח לעצור את הדמעות לאחר ביצוע הלטינו של אלישע בנאי וג'ניה ליברמן. "אני בוכה, גמרת אותי", אמר אלי בקול חנוק, "הבאת גרוב יוצא מן הכלל, בכיתי בגלל החופש שלך, באת לתת הופעה ולא עניין אותך כלום, זה מרגש אותי", הסביר. הכוכב והרקדנית לא הסתירו את ההלם מהתגובה הנרגשת, ורצו יחד עם המנחה לוסי איוב אל עבר השופט, לוודא שאכן מדובר בדמעות של ממש. אם זה מה שקורה בריקוד השני של השניים, לנו נותר רק לצפות מה יביאו לנו בהמשך.

ביקורת בונה מהבית

בסוף יום חזרות ארוך ומעייף, הכוכבים שלנו זקוקים למעט תמיכה משפחתית שתחזיר להם אוויר לריאות וכוח למותניים. הדוגמנית רומי פרנקל זכתה לביקור מיוחד של סבה ואחותה אמה, שהגיעו לסטודיו לצפות ולשלוח חיזוקים - או שלא. "איתן עושה יותר טוב. הוא פותח וסוגר את הרגליים, ואת נשארת באותו המקום", אמרה אמה, אחותה של רומי, בביקורתיות שלא מביישת אפילו את השופט הקשוח דוד דביר. "אם תפצעי, אני פה", חתמה בחיוך שובב. מלהקי התוכנית, נראה לנו שמצאנו ליהוק מעולה לאחת העונות הבאות.

האורח שהפך את אבי למאושר

זה לא סוד שאבי אבורומי הוא אחד הזמרים האהובים במדינה, ובתור מוזיקאי - הגיוני שהוא משקיע לא מעט מחשבה בשירים שמלווים את ריקודים שלו בתחרות. את הנאמבר השני שלו בתוכנית בחר אבי לרקוד לצלילי "אהבה" של הזמר המצליח אושר כהן, אבל מה שהוא לא ידע - זה שאושר יגיע לצפות בו מבצע את הריקוד בחדר החזרות, ושהמפגש ביניהם יוביל לרגע מתוק במיוחד בו אבי התרגש במיוחד. "אני לא יכול, זה יותר מלחיץ מדוד דביר" אמר אבי במבוכה קלה לאחר שרקד בפני אושר. "אתה לא במקצוע הנכון, אתה רקדן", השיב לו הזמר שהצטמרר מהביצוע. לאיזה קולגה יחליט אברומי לפרגן בביצוע הבא? אנחנו כבר לא יכולים לחכות.