שלושה זוגות הגיעו לגמר "רוקדים עם כוכבים" שייערך הערב (שני, אחרי החדשות, קשת 12) - אלכס שטילוב ונינה סולוביוב, עדי אשכנזי וחיים פרשטיין ומעיין אדם ארטיום ליאסקובסקי. הבוקר, האנשים הכי קרובים אליהם הגיעו לאולפן "פאולה וליאון" ושיתפו את הצופים במה שעבר על הכוכבים בתקופה האחרונה.  

"אני מכירה את הכישורים של מעיין, את היכולות ואת הכוח" סיפרה יונה אדם, אמא של מעיין. "היא הפתיעה אותי בכל ריקוד. בהתחלה היא הייתה מבוהלת 'הוא יצליח בכלל להרים אותי?' היא לא ידעה כלום. שום צעד. היא הייתה די מתוסכלת בהתחלה".

פאנל משפחות לקראת גמר "רוקדים עם כוכבים" (צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12)
עדי לא מתלוננת. אלבו, דודה של עדי אשכנזי | צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12

אתמול (ראשון) אדם פרסמה בעמוד האינסטגרם שלה כי במהלך החזרות לגמר היא נפצעה, דבר שעורר את דאגתם של המעריצים. "מעיין טופלה באיכילוב. היא קיבלה כמה סדרות של זריקות לאורך הגב, הפציעה שלה היא בצלעות. אני אומרת את זה בהסתייגות כי אני לא בטוחה מה האבחנה. כואב לה, אבל עכשיו קצת יותר טוב. היא אמרה לי אתמול בטלפון בקול חנוק 'אמא, אבל אני הכנתי ריקודים כל כך יפים'. היא אמרה לי 'שיקחו אותי מהרחבה למיון'. היא חייבת לעשות את זה".

נאוה אלבו, דודה של עדי אשכנזי, סיפרה כי במהלך התקופה העמוסה מי שעזר לכוכבת בבית הוא בן זוגה. "קשה לילדים שלה אבל הם שמחים לראות אותה. כשעדי לוקחת על עצמה משהו היא כולה בקטע. היא כל כך פרפקציוניסטית שאין דברים כאלה. היא מעולם לא התלוננה".

פאנל משפחות לקראת גמר "רוקדים עם כוכבים" (צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12)
בהצלחה לכולם. מדבדב, חברו של שטילוב | צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12

אנדריי מדבדב, חברו הקרוב של אלכס שטילוב, לא הצליח להסתיר את הגאווה שהוא מעניק לו. "הוא נפתח בצדדים שלא הכרנו אותו. אני לא רגיל לראות אותו בדמות של רקדן. יש מה שנקרא מצוינות, אם הוא עושה משהו הוא מתאבד על זה. אני רוצה לאחל לכל המשתתפים של הגמר להנות להתרכז בביצועים, מה שיהיה יהיה".