השחקן משה אשכנזי ובת זוגו לרחבת הריקודים ז'ניה ליבמן הודחו הערב (שני) מ"רוקדים עם כוכבים". ריקוד הסיום שלו היה בסגנון מיוזיקל אותו הוא רקדו לצלילי השיר "hey pachuco!" מתוך הסרט שובר הקופות – "המסכה".

ריקוד הבכורה של משה, היה בסגנון הסלסה הלוהט, אותו רקד לצלילי השיר "אטרף", של הזמר אריאל זילבר. והמחמאות לא איחרו להגיע: "אתה ממזר", פתחה רונה לי שמעון את דבריה בהתלהבות לאחר הביצוע המטריף, "יש לך איכויות של זיקית, אתה יכול לעשות כל כך הרבה דברים".

עם זאת, על הביצוע שהגיע לאחר מכן, אשכנזי ספג לא מעט ביקורת. אנה ארונוב אמרה שמבחינה טכנית הביצוע לא היה טוב, עם זאת דוד דביר הבהיר שמדובר בפרפורמר מהשורה הראשונה, למרות הבעיות הטכניות. גם רונה לי שמעון, הצטרפה לדבריו של דוד ואמרה: "אי אפשר לקחת ממך את הכריזמה שלך".

לאורך העונה אשכנזי הפגין ביצועים מרשימים, אך רגע לפני התחרות על כרטיס החזרה לתוכנית בגלגל ההצלה, הוא ובת זוגו לריקוד הודחו. אבל השניים לא נכנעו, והגיעו מוכנים מאי-פעם לאותה תחרות מדוברת. שם, הם קיבלו את כרטיס החזרה - ואנחנו זכינו לראות עוד נאמבר מופתי. אז בפעם השנייה, אנחנו נאלצים להיפרד אבל שלא תפסיקו לרקוד.