רמת הביצועים ב"רוקדים עם כוכבים" מתעצמת משבוע לשבוע והתחרות בין המפורסמים רק נעשית קשה יותר ויותר. הערב (ראשון) במסגרת ספיישל שנות ה-70 ולאחר דו קרב מותח בין מעיין אדם לסנדי בר שהוכרע על ידי אנה ארונוב בעקבות חוסר הסכמה בין השופטים, הדוגמנית והשחקנית הפכה למודחת האחרונה רגע לפני איחוד הקבוצות, על אף שקיבלה לא מעט מחמאות מפאנל השופטים. "נהניתי ממך בטירוף ואני חושבת שניצחת המון. יש בך הרבה מהאלגנטיות שאני מחפשת", שיתפה רונה לי שמעון שלא הסתירה את הקושי בקבלת ההחלטה.

בראיון ראשון לאחר ההדחה, הדוגמנית והשחקנית סיכמה את החוויה והתייחסה לעזיבה שתפסה אותה לא מוכנה. "ההדחה הפתיעה אותנו כמו את כולם בבית, חשבתי שאגיע יותר רחוק אבל לא התעסקתי בזה. נהניתי לקחת חלק ברוקדים וזה מחמם את הלב לקבל את כל האהבה והגעגוע של הקהל", אמרה והוסיפה. "נהניתי מהרגע, מפרק לפרק, החזרות, ותכנון הלוקים עם הצוות המדהים". 

סנדי בר ורפאל פליישמן – פסדובלה (צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12)
"הייתה לי תחושת בטן חזקה לבוא לתוכנית הזאת" | צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12

לאורך דרכה בתחרות, נחשפנו ללא מעט צדדים באישיות של סנדי על רחבת הריקודים ומחוצה לה: מהבלקאאוט ממנו חששה יותר מכל ובעיקר לקשר המיוחד שלה עם בנה ליאם. "הוא נחשף בפעם הראשונה להיותי אדם ידוע בציבור בלייב וזו חוויה חדשה עבור שנינו, ונעים לו לראות אותי באלמנט שלי. הקשר שלנו מאוד מיוחד וראו ממנו מעט על המסך", אמרה וסיפקה טיפ לכל מי שהתמודד עם סיטואציה של קיפאון תחת לחץ. "רגעים שאנחנו לא מכירים יש בהם הרבה חיים והרגע לרגע הוא הדבר הכי טוב שאפשר לקחת מהם ובכלל לחיים. צעד צעד ולא להילחץ מכלום, סך הכל שכחת - תנשום ותמשיך הלאה".

בסיום, כיאה לפייטרית שהגיעה לתחרות על מנת ללכת עד הסוף, סנדי לא הסתירה את הרצון העז לשוב דרך גלגל ההצלה שייערך בשבת הקרובה (אחרי החדשות, קשת 12). דבר אחד בטוח, את ההזדמנות הנוספת שניתנה לה כדי לעשות תיקון, היא ממש לא מתכוונת לבזבז בקלות וכל שנשאר זה לגלות איזה נאמבר היא מכינה לנו יחד עם בן זוגה לרחבת הריקודים – רפאל. 

האם ההשתתפות בתוכנית הגבירה אצלך את החשק לרקוד?
"רקדתי לפני וארקוד תמיד, זה חלק מהפאן שלי בחיים"