אחרי עונה מרגשת ומלאת תהפוכות, הערב (שני, אחרי החדשות, קשת 12) אנחנו נגלה מי יהיה הזוג המנצח של "רוקדים עם כוכבים". אלכס שטילוב ונינה סולוביוב, עדי אשכנזי וחיים פרשטיין ומעיין אדם ארטיום ליאסקובסקי – יעלו על רחבת הריקודים ויתנו את ההופעה הכי טובה שלהם. רגע לפני הגמר הגדול, מנחת התוכנית לוסי איוב, עצרה רגע את ההכנות והתראיינה ל"חדשות הבוקר" עם נסלי ברדה. "אני לא מאמינה, אני צריכה לצבוט את עצמי. ההתרגשות פה מטורפת. הרגשה כמו שיש עכשיו, לא הייתה עדיין".

"זאת שלישייה מאוד מגוונת", אמרה איוב. "תסתכלו על הריקודים בתוכניות הראשונות, על הדרך שהם עשו. הם באמת לא רואים בעיניים. אני מסתובבת במסדרונות, שבוע הם לא יצאו מהסטודיו, הם הולכים לתת את כל מה שיש להם כדי לזכות בגמר הזה. הם לא ראו את הילדים, הם לא ראו את ההורים, הם לא ראו בית. הם כל היום בחזרות. הם עברו דרך מטורפת".

איך הולך להיגמר הערב הזה?
"גם אם הייתה לי תחושת בטן, אז היא התערבבה לי לגמרי בשבוע האחרון. אנחנו ראינו שלקהל בבית יש הרבה השפעה על התוצאה הסופית שאי אפשר לצפות בשום צורה. לא ידענו לצפות מי יהיו שלישיית הגמר ובטח שלא במי ינצח. יהיה ממש מעניין מה יקרה פה הערב".

ובכל זאת, יש לך הימור מי הולך לזכות?
"באמת, וזאת לא התשובה המכובסת הזאת של המנחה של התוכנית, באמת אין לי מושג. אני באמת מטורפת על שלושתם. הם כל כך שונים, הם עבדו קשה".

ההדחה של יעל בר זוהר הייתה הפתעה.
"זאת הייתה הדחה מפתיעה לכל הדעות. לא נראה לי שמישהו לא הופתע מההדחה הזאת. בשלב הזה כל הדחה היא כואבת".

איך התקופה הזאת עברה עלייך?
"היה לי כיף מטורף, אני לא מאמינה שהגענו כבר לגמר. באיזה שהוא מקום אני לא רוצה שזה יגמר, זאת שמחה מהולה בעצב. לא הייתי יכולה לדמיין פורמט אחר שאני כל כך איהנה להנחות".

התוכנית עשתה לך חשק לרקוד, היית פעם רקדנית?
"לא הייתי רקדנית לפני זה. היה לי איזה חשש מהתחום הזה של ריקודים, הדיבור עלי במשפחה זה שאני זאת שלא יודעת לרקוד, אבל התוכנית עשתה לי חשק".

מה מצפה לנו הערב?
"הולכים להיות לנו נאמברים ממש מעניינים בגמר, מעבר לאלו של שלישיית הגמר. יהיה נאמבר של אנה ושל רונה לי, שהולכות לרקוד בפעם הראשונה של "רוקדים עם כוכבים 2022". גם הולך להיות נאמבר גרנדיוזי עם כל המודחים של העונה וכל הרקדנים. הולך להיות מטורף ממש".