"מונית הכסף" עם עידו רוזנבלום חוזרת לעונה חדשה וזה בדיוק הזמן לספר לכם את כל הדברים הגדולים והקטנים שרציתם לדעת על עידו, המונית, המתחרים והכי חשוב – הכסף שמרוויחים – ולא היה לכם את מי לשאול. אז שלבו הילוך, וקבלו את "מונית הכסף" במספרים:

הזכיה הגבוהה ביותר
הזכיה הכי גבוהה שנעשתה אי פעם במונית הייתה באחת הנסיעות בירושלים, בסכום של 26,000 שקלים. עומרי ובן, שני חברים שעלו על מונית בערב בו היו אמורים ללכת למסיבת רווקים של חבר, במהלך הנסיעה, תוך כדי שיחה, התברר שברגע האחרון הכלה (מורי) ביטלה את החתונה. המונית נסעה לאסוף אותה, לאחר שהיא הצטרפה לנסיעה הכפילו את הבחורים את הסכום. שלושתם התחלקו בסכום הכולל וחזרו הביתה בשלום.

הזכייה הנמוכה ביותר
מלבד מתחרים שיורדים מהמונית ללא כסף כלל, אחרי שהפסידו בשאלת "כפול או כלום", בסכום הזכייה הנמוך ביותר מחזיק יוסי חלפין, תל אביבי שעלה באחת הנסיעות בתוך העיר, וקבע שיא שלילי חדש כאשר הצליח לזכות ב 1000 שקלים בלבד וזאת לאחר שהצליח לענות רק על 4 שאלות.

מתקשרים עם חוצנים (תמונת AVI: מונית הכסף)
יובל שרף. מפורסמת | תמונת AVI: מונית הכסף
הסלבז
חמישה סלבריטאים עלו על המונית בלי שההפקה התערבה, סתם כך חיכו ברחוב: השחקנים החברים איתי תורג'מן ואושרי כהן שעלו ביחד, יעל מהישרדות (זוכרים?), השחקנית יובל שרף והכדורגלן מיכאל זנדברג.

הרץ למרחקים ארוכים
הנוסע שרץ הכי הרבה אחרי המונית, עד שהגיע אליה ובסוף גם עלה, היה אבי, תל אביבי צעיר, שגילה תושיה רבה ורץ לאורך חצי רחוב דיזנגוף בתל אביב.

הנסיעה הכי ארוכה
הנוסע שהצליח לנסוע נסיעה הכי ארוכה היה תייר צרפתי שעלה על המונית בתל אביב, ביקש להגיע לנתניה, והצליח לשרוד לאורך כל הנסיעה בלי לעוף מהמשחק. הוא ענה בסך הכל על 19 שאלות, זכה ב 11,500 ₪, וסך הכל נסע 34 ק"מ.

מתייבשים
שעתיים היה פרק הזמן הכי ארוך שלקח למונית למצוא נוסעים באחד מימי הצילום. המונית נסעה ונסעה, ולא מצאה אף לא נוסע אחד שמעוניין בנסיעת מונית.

הכי מבוגר, הכי צעיר
האדם הכי מבוגר שעלה על המונית הוא ירושלמי חביב ובת זוגו, שניהם בני 82, עלו על המונית בעונה הראשונה. הכי צעירים היו הילדים שעלו בספיישל יום טוב, הם היו בני 8.

החופרות
עד כה נשאלו במונית 2563 שאלות. המתמודדות שענו על הכי הרבה שאלות במונית היו השלישייה שעלתה בעונה השניה על המונית. הבנות ענו על 33 שאלות נכונות! ברצף וירדו מהמונית עם 0 שקלים בלבד, וזאת לאחר שטעו בתשובה על השאלה "איזה להקת בנות שרה את השיר walk like an egyptian".
בגלל שהן היו כל כך טובות הן חזרו להשתתף בתכנית בספיישל גלגל ההצלה, אך גם בתכנית הזו הן נותרו עם 0 שקלים כשטעו במענה על השאלה האחרונה.

סע לשלום, המפתחות בפנים
המונית מילאה עד כה 76 מיכלי דלק, עברה 6 טיפולים תקופתיים, וטרם נכנסה למוסך בשל תקלה או תאונה.

מי מתקן את הפנצ'ר?
במהלך שלושת העונות של התכנית ואין ספור ימי הצילום היה במונית פנצ'ר אחד בלבד. חשבתם שעידו היה זה שהחליף את הגלגל? תחשבו שוב. למעשה אנשי ההפקה הבחינו בפנצ'ר עוד לפני שהתחילו הצילומים באותו יום.
ולא פחות חשוב: אפס תאונות קרו למונית במהלך ימי הצילום. אירוע הבטיחות הכי חמור שקרה הוא כשעשן סמיך עלה מתוך רכב ההפקה (זה שנוסע מאחורי המונית) במהלך צילומי העונה השלישית - התקלה טופלה ויום הצילום המשיך כרגיל.

אז מי מצלם?
בתוך המונית עובדות נונ-סטופ 6 מצלמות. אחת על גג המונית, אחת על הדש בורד ,ועוד אחת שמצלמת את עידו. במושב האחורי ממוקמות עוד 3 מצלמות, ויש מצלמה נוספת נמצאת ברכב ההפקה שמלווה את המונית.
מאחורי עידו יושבים עוד אנשים, אותם אתם לא רואים כי הם פשוט מחוץ לתמונה. ברכב גדול שמלווה אותו נמצאים: נהג, במאי התכנית יורם זק, מנהל הפקה וצלם. ברכב נוסף יושבים המאפרת, הטכנאי, המקליט, צמד המפיקות והמאבטח (כן כן, צריך גם מישהו שישמור על הצוות). ואחרון אחרון חביב - המפיק שנוהג גם הוא ליד הרכב עם טוסטוס. סך הכל עשרה אנשי צוות ועידו רוזנבלום אחד שיוצאים לכל יום צילום.