הכרתם אותו במונית הכסף בתור הבחור ששבר את השיא השלילי של התכנית וירד מהמונית עם סכום הזכייה הנמוך ביותר: 1000 ₪. עידו הסתלבט עליו וכינה אותו "האיש שניסה הכל", אבל יוסי חלפון, בן 22 מרמת גן ומשוחרר טרי מצה"ל, לא יתן לכוכב נולד או למונית הכסף לייאש אותו.

"ביום שאחרי שידור התכנית אין אחד שלא עוצר אותי ברחוב ואומר לי שהייתי תותח", אומר חלפון ומסביר שהוא מודע לכך שיצא קצת דביל, אבל "דביל ומצחיק". גם העריכה לדעתו הייתה קורעת מצחוק: "אהבו שעשיתי את הקטע הדרמטי והעצוב". את סכום הזכייה האסטרונומי הוא עוד לא קיבל, וגם טרם החליט מה יעשה בו - אולי יקליט את סינגל הבכורה שלו. 

חלפון, שפיזר אבק כוכבים במונית והיה לנוסע הראשון שהקליט פרומו לעצמו, מצהיר שהיום הוא חזר לפתח את הקריירה המוזיקלית שלו. כזכור יוסי ניסה להיבחן ל"כוכב נולד" אבל כנראה ששם לא זיהו את הפוטנציאל. 

"אני כותב ומלחין, מנסה לחזור לאזור של השירה, למרות שבתכנית כתבו 'לא עבר' גדול על הפרצוף שלי", הוא מבטיח. הכוכב הנולד אמנם לא החליט עדיין איך למנף את התהילה שנפלה בחלקו, אבל אין ספק שהתגובות באינטרנט עושות לו חשק לעוד, שלא לדבר על השמועות שהוא הולך להשתתף בעונה החדשה של "האח הגדול". עם זאת, בשלב הזה כל מה שחלפון מוכן להגיד זה שהוא לא רוצה להיות בובליל. 

"היו אנשים שאמרו לי שאני כמו יוסי בובליל הבא, אבל אני לא אוהב את המחמאה הזו", הוא מבהיר. אנחנו בטוח נשמח לפגוש אותו שוב. 

 

לצפייה בפרק המלא של מונית הכסף