ספיישל הבחירות של "מונית הכסף" ששודר הערב הביא למונית של עידו רוזנבלום את חברי הכנסת יואב קיש וקרן ברק ואת יועץ התקשורת של ראש הממשלה, טופז לוק. המתמודדים הפגינו ידע רב, אך כשנתקלו בשאלה שהקשתה עליהם, פנו לחבר טלפוני מיוחד מאוד – ראש הממשלה בכבודו ובעצמו.

כשנשאלו באיזה ספר שכתב בנימין נתניהו יש יותר עמודים: "מקום תחת השמש" או "מלחמה בטרור"?, פנו אנשי מפלגת הליכוד טלפונית לראש הממשלה, שהיה מעט מופתע. "הם לא יודעים את התשובה?", שאל ראש הממשלה את חברי המפלגה, שהרגישו מעט מובכים. נתניהו, שכתב את הספרים, ידע ש"מקום תחת השמש" ארוך יותר ועזר למתמודדים עם תשובה נכונה.

אנשי הליכוד ניצלו את ההזדמנות כדי לעקוץ את המתחרים הפוליטיים. כשנשאלו מי מה היה ראש ממשלת ישראל הקבוע לתקופה הקצרה ביותר אמרו: "אם היית שואל מי'הכושל ביותר' היינו עונים אהוד ברק ישר כי התשובה ברורה". קיש, לוק וברק ניצלו את ההזדמנות לתקוף גם את ליברמן וטענו כי "הוא שיקר את הבוחרים שלו. הבוחרים שלו רצו ורוצים את נתניהו והוא אשם בזה שיש בחירות נוספות".

כשביבי נבחר אפילו כחבר טלפוני (צילום: מתוך "מונית הכסף", קשת 12)
מתוך מונית הכסף | צילום: מתוך "מונית הכסף", קשת 12

מבוכה קלה נרשמה כשאנשי הליכוד לא ידעו בכמה רשימות רצו המפלגות הערביות בבחירות האחרונות. כתוצאה מכך, טעו כשנשאלו כמה רשימות עברו את אחוז החסימה בבחירות הראשונות ב-2019. "זה טוב שטעינו בנושא הזה", אמר לוק.

במהלך הנסיעה, אמר קיש שמפלגת הליכוד תפעל למען לגליזציה של סמים קלים: "הכיוון הוא לשם, המגמה היא ברורה. יש חברי כנסת שתומכים וגם ראש הממשלה. צריך לעשות את זה בצורה מסודרת וזה יקרה".

באשר ל"מונית הכסף", המתמודדים הצליחו לעבור את הנסיעה עם פחות משלוש טעויות, אך נפלו בשאלת ההכפלה, ולא הצליחו לזכות בפרס הכספי.