עידו רוזנבלום חוזר לכבישים עם מונית חדשה ודנדשה. כל שבוע הוא מעלה נוסעים למונית, שואל אותם שאלות ומי שצודק - מרוויח, ומי שטועה - יורד באמצע הדרך. מה קורה במציאות? נהגי המוניות לא ממש ששים לחלק את כספם וגם לא תמיד הם מרוצים מכל הסיפור הזה. רגע לפני שעידו חוזר לכבישים, היזכרו במה חושבים הנהגים על המונית ועל הנהג הכי מפורסם במדינה.

"פתאם כל אחד שעולה לאוטו, בלי קשר לכלום, אומר: 'אחי, שאל אותי איזה שאלה', מספר עידן הנהג על הבעיות שצצו עם עליית התכנית. ולא רק שאלות רוצים מהם, גם לעיתים חושבים שהם מחלקים כסף ככה סתם. ותגובות הנהגים? חלק מרוצים, חלק מחקים, חלק מתבאסים, אבל מה שבטוח - לא מחלקים.

לא רק על התופעה הנהגים דיברו, אלא גם על הנהג עצמו. "תן חיוך", מייעצת דליה הנהגת, "אתה ישר תוקף". לגבי יכולותיו כנהג מונית החבר'ה קצת מפקפקים, "הוא יכול להיות נהג טוב רק כשואל שאלות טריוויה", מסביר עזרא הנהג, "הוא רק שומע את הקשר ונכנס לסטרס".

מונית הכסף חוזרת. בשבת הקרובה ב - 21:15

רוצים עוד ב"מונית הכסף": צפו בפרקים המלאים לצפייה ישירה | חברים של עידו בפייסבוק? אם לא, הגיע הזמן. שלא תפספסו את המונית | רוצים את הטרוטון של מונית בסלולר? היכנסו כבר עכשיו