העדכון האחרון:

05:00 – מעיין: "אני לא יכולה להיות עם מישהו שההורים שלו לא אוהבים אותי"

הגיעה שעת כיבוי האורות והדיירים מתארגנים לשינה, בעוד עומר אומר לשני: "אני רוצה לישון איתך במיטה". מעיין שיושבת לידם מחמיאה להם: "אתם מאוד יפים וגבוהים ביחד", ופונה לשני: "אני מאוד שמחה בשבילך אחרי כל מה שעברת". שניהם צוחקים, ומעיין ממהרת להוסיף: "רק אל תתנשקו לפני הנשיקה שלי עם אביחי". מאוחר יותר, אביחי ומעיין משוחחים על הקשר שלהם: "אני לא יכולה להיות עם מישהו שההורים שלו לא אוהבים אותי", מעיין מספרת, ומוסיפה שהערב היא קיבלה אישור מאמא שלה לנשק ולחבק אותו. אביחי מחייך ומבקש ממנה: "אז תנשקי אותי", בעוד היא מתעלמת מהבקשה, ואומרת: "הנוכחות של ג'ודי גרמה לי להבין שאני באמת רוצה אותך".

04:00 – אורנה: "האנשים הכי איכותיים בבית נמצאים סביבי"

אנסטסיה משתפת את שני ביום שעבר עלייה: "מרגיז אותי שאביחי כל הזמן מדבר עלייך ומערב את מעיין", ושני מסכימה איתה: "החלום שלו הוא לראות אותי ואת מעיין מתרחקות". בנוסף, אנסטסיה מספרת שהיא מרגישה רע שעשתה חיקוי של אורנה בבוקר: "עשה לי רע לחשוב שהילדים שלה ראו אותי מחקה אותה".

במקביל, אביחי מספר למעיין שהוא מבואס מכך שאמא שלו השוותה את הקשר שלהם לקשר של שמשון ודלילה. מעיין לא מבינה על מה מדובר, והוא מסביר: "שמשון התאהב בדלילה ואז היא ניצלה את החולשה שלו". אביחי מוסיף: "אני מודע לזה שהחולשה שלי בבית זו את, אבל זה לא בקטע רע". מעיין מציינת שהיה לה מאוד קשה לראות את המפגש, והוא מעודד אותה: "זה לא שהיא לא אוהבת אותך, היא פשוט משוגעת". בהמשך, הדיירים מתאספים ומרימים כוסית לכבוד יום ההולדת של מעיין, בעוד היא מציינת: "הייתה לי פנטזיה להיות אמא בגיל 26, אבל לא נורא".

מאוחר יותר, אנסטסיה מתנצלת בפני אורנה: "לא עשית לי שום דבר רע, לא באתי לכאן כדי לפתח מלחמות", ומוסיפה: "חשוב לי שיהיה בינינו כבוד, לא היה לי נוח עם זה". אבל אורנה משיבה: "מהרגע שנכנסת אמרת עליי רק דברים רעים". אורנה מוסיפה שהיא מבינה שלא כולם אוהבים אותה, ומכריזה: "האנשים הכי איכותיים בבית נמצאים סביבי".

03:00 – אביחי: "אף אחד לא באמת מכיר אותי כאן"

האח הגדול מודיע לדיירים שהמשימה הסתיימה, והם רצים לרדת מהמדים. מעיין מתבאסת מהמפגש של אביחי עם אמא שלו, בזמן שאורנה מנסה להיזכר בסיפור של שמשון ודלילה: "היא לקחה לו את הכוח ואז ניצלה את החולשה שלו, לא?". כעבור מספר דקות, אביחי מחליט לרומם את מצב רוחה של מעיין ולוקח אותה לחדר השינה: "תראי מה הכנתי לך ליום ההולדת". מעיין מתרגשת מהמתנה שאביחי הכין לה ומחבקת אותו: "תודה, איזה כיף".

בהמשך, אביחי משתף את שרון שהוא שמח לראות את אמא שלו, וצוחק: "אף אחד לא באמת מכיר אותי כאן". שרון מופתע, ואביחי ממשיך: "אני פוקר פייס". בינתיים, אנסטסיה משתפת את עדן ואנדל שהיא מאוד התרגשה מהמפגשים, אבל היה לה מאוד קשה: "אני כל כך מתגעגעת לבן שלי". בצד השני של הבית, שני מתעצבנת על אביחי שזרק את החולצה שהיא הכינה למעיין: "זה בגלל האגו שלו". מאוחר יותר, מעיין משתפת את אורנה שהיא לא מבינה למה אמא של אביחי לא אוהבת אותה: "אני מראה לו אהבה בדרך שלי", ומסבירה שקשה לה שאין פרטיות.

02:00 – מעיין: "אמא של אביחי לא אוהבת אותי"

דן יוצא לפגוש את אחותו, ואורנה משתפת את מעיין שהיא בלחץ. במפגש, אחותו מעודדת אותו: "כולם מתגעגעים אלייך וגאים בך". דן חוזר לתא האסירים עם דמעות בעיניים ונשכב על המיטה. "אחותך מתוקה, אתם ממש דומים", אורנה אומרת ומוסיפה: "ואתה חשבת ששום דבר לא מרגש אותך פה".

מאוחר יותר, אביחי יוצא לפגוש את אמא שלו, בזמן שמעיין ממהרת לתפוס מקום צפייה טוב. "כולם גאים בך ואוהבים אותך, גילינו אותך מחדש", אמא של אביחי אומרת ומוסיפה: "תדע שחיים אוהב אותך, ותזכור את הסיפור של שמשון ודלילה". מעיין שצופה במפגש לוחשת לאורנה בהלם: "היא לא אמרה עליי מילה, היא לא אוהבת אותי". כשאביחי נכנס לתא, הוא מתבאס מהתגובה של מעיין: "לא היה צריך להביא לפה את אמא שלי", ומתוודה: "אני מעדיף את הניתוק הזה".

בהמשך, מגיע תורה של עדן לפגוש את אמא שלה. "כולם גאים בך, אני שמחה שאת מאושרת ושטוב לך", אמא שלה אומרת ומפרגנת: "את חזקה, הבמה שייכת לך". כשהמסך יורד, עדן מסרבת לעזוב ורצה מיד לחבק אותה, כשהיא בוכה: "איזו אמא יש לי".

01:00 – מעיין זוכה לפגוש את אמא שלה: "מתנה מושלמת"

הוויכוח בין אנדל לאורנה ממשיך ומתעצם: "אביחי חזק נפשית, הוא יכול להסתדר בלי לראות את המשפחה שלו", אנדל מטיח ומסביר שחיים זקוק למשפחה: "חיים דועך, המשפחה היא הסוללות שלו". אורנה מתנגדת: "אתה לא יכול לדעת מה אביחי צריך או לא צריך", ומוסיפה שחיים ראה את משי, ולכן תורו של אביחי לראות בן משפחה. אבל אנדל לא משתכנע ומצהיר: "אביחי מתעלה פה על כולם, הוא חזק נפשית והוא מסופק מעצמו". לפתע, האח הגדול מפסיק את הויכוח ומודיע שחיים ואביחי יחליטו ביניהם מי יזכה להצטרף אליהם ולפגוש בן משפחה.

לאחר מכן, אביחי נכנס לתא האסירים וכולם מוחאים כפיים. "כל הכבוד לחיים שהוא ויתר", אורנה אומרת, בזמן שאנדל מתנצל בפני אביחי: "מצטער שלא תמכתי בך, אני פשוט יודע שאתה חזק ויכול להתמודד עם זה". כעבור דקות ספורות, האח הגדול מברך את מעיין בברכת מזל טוב וכל האסירים פוצחים בשיר יום הולדת, כשכל אחד בתורו מחבק ומברך אותה. אביחי מחבק אותה אחרון, כשהוא עם פרצוף חמוץ: "אני עצבני, חוץ ממריבות לא היה לי כלום במשימה הזו". מעיין מבינה לליבו אבל מקניטה אותו: "אתה עצבני ביום ההולדת שלי במקום לשמוח איתי".

מאוחר יותר, חיים נכנס לתא האסירים וקורא למעיין: "את הרשונה, בואי לפגוש את אמא שלך". מעיין יוצאת בהתרגשות, בזמן שנגלה לעיני האסירים מסך דרכו הם יכולים לראות את המפגש. "מזל טוב ילדה יפה שלי", אמא של מעיין מברכת אותה ליום הולדתה דרך השפורפרת, ומוסיפה: "אני מאוד גאה בך, תדעי שאת מאוד חזקה". מעיין יוצאת עם דמעות ופונה לאח הגדול: "תודה על מתנה מושלמת, איזה כיף שזכיתי לפגוש את אמא ביום ההולדת שלי".

00:00 - חשיפת המשימה הסודית

שני ועומר שוכבים מחובקים במיטה, ושני משתפת אותו שבהתחלה אמא שלה התנגדה לכניסה לבית: "זה סיטואציות של אמא ובת, זה לא אותו הדבר, היא צריכה להבין". בהמשך, האח הגדול משמיע ברחבי הבית את השיר 'יא מאמא' של שמעון בוסקילה, והדיירים מיד מתעוררים ומתחילים לשיר בהתרגשות. בסיום השיר, אנסטסיה משערת: "אם הולכים להביא משפחות, אני בוכה על כל אחד", ומסבירה שהיא רגישה מאוד במצבים כאלה. לאחר מכן, הסוהרים מתמקמים מול המוניטור וצופים במתחרש בתאי האסירים. האח הגדול חושף את המשימה הסודית של קבוצת האסירים, ומעדכן כי יתר האסירים יזכו לראות את המשפחות. בנוסף, האח הגדול מעדכן שאחד הסוהרים יזכה לפגוש את המשפחה ומתעורר ויכוח בבית, האם זה יהיה אביחי או חיים. אורנה מסבירה שאביחי הוא זה שצריך לפגוש את המשפחה: "בוא ניתן לבן אדם שלא קיבל כלום את המעט", אך אנדל מתנגד: "לחמימו גם קשה, אין לו פה אף אחד".

23:00- אורנה על אנדל ועדן: "הוא מאוהב בה עד התקרה"

אנסטסיה משתפת את הסוהרים: "אין לי כוח למשימה הזאת", ומוסיפה שהשעמום לא עושה לה טוב. "לא כיף לי כאן, מתחיל לעצבן אותי המקום הזה", היא ממשיכה להתלונן, ואביחי צוחק ושואל: "מה חשבת שיהיה פה?". אנסטסניה משיבה שהיא חושבת הרבה על התינוק שלה, ושהבית לא תואם את הציפיות שהיו לה לפני הכניסה: "אני מרגישה ריקנות פה". במקביל בתאי האסירים, אורנה ממשיכה להתמרמר: "אמן שתיגמר המשימה היום", אך מעיין מיד מנמיכה את הציפיות: "היא לא, יש לפחות עוד יום". משם, אורנה עוברת לדבר על מערכת היחסים החדשה של אנדל ועדן: "הוא מאוהב בה עד התקרה", ונזכרת בתקופה בה חזי היה בבית והם היו ידידים בלבד. בהמשך, עומר משתף את שני:" אני חושב שלבנות קשר פה דווקא זה מבחן מאוד יפה", ומסביר שזה מרגיש לו מוזר אבל באופן טוב. "אף פעם לא שכבתי ליד מישהי במיטה בלי שהתנשקתי איתה", הוא ממשיך, "ופה אתה לא יכול לעשות כלום, אפשר ליצור היכרות אמיתית".

 22:00- מעיין על דן ואורנה: "כל הכבוד לו שאתם ככה"

מעיין משתפת את אורנה שבכוונתה לשאול את אביחי האם במהלך המשימה יצא לו לדבר עם ג'ודי, ואורנה מייעצת לה שלא: "תקשיבי לי, הוא לא מדבר איתה ולא מתקרב". מעיין מסבירה שקשה לה המצב בבית: "אם הייתי בחוץ ולא אסירה, הייתי יכולה להיות אני, יותר נינוחה". משם, היא עוברת לדבר על מערכת היחסים של אורנה ודן: "כל הכבוד לו שאתם ככה מאופקים, הוא מאוד מכבד אותך", ואורנה מחייכת ומודה: "הילדים שלי בחיים לא ראו אותי ככה, אני לא אגרום להם להרגיש אי נוחות". היא ממשיכה ומשתפת שילדיה מאוד רוצים שיהיה לה מישהו, ושבמשך עשר שנים לא הביאה אף גבר הביתה. 

 21:00- אורנה: "אין לי סבלנות יותר"

לאחר עבודה אינטנסיבית וארוכה של קילוף הירקות, האסירים מלווים חזרה לתאים, ודן מודה: "נהניתי מהמשמרת, שתדעו לכם". קבוצת האסירים השנייה מקבלת אותם בשמחה, אך עומר מיד מבחין בשני ושואל: "מה קרה, למה את נראית כל כך רצינית?". בהמשך, מעיין עדיין מתקשה לקבל את העובדה שאולי תחגוג את יום הולדתה כאסירה, ומתמרמרת: "אני לא מאמינה שאני בת 26, מה זה הגיל הזה?". אורנה מבינה אותה ומוסיפה: "אין לי סבלנות יותר, הלוואי וזה יסתיים היום". בהמשך, מעיין שומעת את שני צוחקת עם עומר, ומיד מחליפה מבטים עם שרון ואורנה שמתחילים לצחוק גם הם. "אני בחיים לא הייתי צוחקת ככה ליד גבר", מודה מעיין, ושרון מסכים: "בהחלט סיטואציה הזויה". 

 20:00- ג'ודי: "אין לי פינה חמה בבית"

האסירים ממשיכים לעבוד במרץ על קילוף הירקות, בעוד שדן מחליט להנעים את זמנם ופוצח במחרוזת שירים ישראליים. בהמשך, ג'ודי יוצאת לחצר לבדוק לשלומם ועדן מתמרמרת: "ממש זוועה". גוד'י לא מעודדת אותה במיוחד: "אני ממש מרחמת עליכם עכשיו", ולא זוכה לתגובה מצד האסירים. לאחר מכן, עומר מכריז שסיים לקלף את כל שק הגזרים, ועדן מתמלאת אופטימיות: "אני מאמינה שממש תכף אנחנו מסיימים פה". מאוחר יותר, ג'ודי משתפת את אנסטסיה: "אין לי פינה חמה בבית, אני לא מוצאת את עצמי", כשלפתע נדלק המוניטור והן ממהרות להיצמד למסך.

 19:00- דן: "חייב כבר להיות טוויסט במשימה"

לאחר שג'ודי ואנסטסיה מסיימות לצפות במוניטור, אנסטסיה קוראת לאביחי ומשתפת אותו במה שראתה: "אתמול כשהתנגן השיר של עומר אדם אמרת על שני שהיא צבועה, זה לא יפה, היא עזרה לך היום עם החולצה". אביחי ממהר לאשר את הדברים:"זה מה שאני מרגיש כלפיה", ומוסיף שקשה לו לראות את הצביעות של שני כלפי מעיין. "מעיין בן אדם טוב, ואני יודע שלשני לא אכפת ממנה", מסביר אביחי, בעוד שאנסטסיה מתעצבנת: "אתה לא יכול לערב אוטומטית את מעיין במה שקורה בינך לבין שני". ג'ודי שומעת את שיחתם מהצד ומבקרת את אביחי, אך אנסטנסיה ממהרת לעצור אותה ומבקשת שלא תתערב. מאוחר יותר, הסוהרים מגישים לאסירים את ארוחת הערב, ודן תוהה: "חייב להיות כבר טוויסט במשימה".

 18:00- אורנה לשני: "לא תמיד צריך להגיד הכל בפנים"

 

האסירים עומלים על קילוף הירקות במסגרת המשימה החדשה שלהם, ועדן ומעיין מנסות לעודד את עצמן ושרות את "בסוף מתרגלים להכל" של דודו טסה. בינתיים, הקבוצה השנייה של האסירים מתיישבים באולם הקולנוע של בית הכלא כדי לצפות בקטעים שבחרו אמש, ומתפנקים בנקניקיות ובשתייה קלה בחסות האח הגדול. בהמשך, אביחי מעביר את זמנו בחצר הבית כשהוא צופה על האסירים עובדים, הוא פונה למעיין ומבקש ממנה לא להתעייף כי הוא מצפה למסאז' בסיום המשימה. הבדיחה שלו לא מצחיקה אותה והיא מגיבה בתקיפות: "תבקש מהשחורדינית שם", מה שגורם לאביחי לצחוק בקול רם.

אנסטסיה וג'ודי צופות מעמדת הבקרה באסירים שנמצאים באולם הקולנוע, והן עדות לריב בין אורנה לשני כשהראשונה טוענת שלא תמיד צריך להגיד הכל בפנים, ואילו שני לא מסכימה וטוענת שהיא לא יכולה להיות צבועה. "אני רואה בזה עדינות נפש, כשלא אומרים לאנשים דברים בפנים שיכולים לגרום להם להרגיש לא נעים", אומרת אורנה ושני ממשיכה לעמוד על שלה וטוענת שלה יש דרך אחרת להסתכל על הדברים האלה.

 17:00- המשימה החדשה של האסירים

 

העייפות מתחילה להשפיע על האסירים שהעבירו את הלילה בעבודות פרך, והם מתמקמים במיטותיהם בבית הכלא. במקביל, אנסטסיה מתלוננת בפני חיים שהיא משועממת ולא מוצאת מה לעשות והוא בתגובה ממליץ לה לנוח. 

הסוהרים מובילים את האסירים דן, עומר, עדן ומעיין לחצר הבית ושם הם נחשפים למשימה החדשה שלהם לארבע השעות הקרובות: עבודות המטבח של הכלא. בחצר הם מגלים שקים גדולים מלאים בתפוחי אדמה, בצלים וגזרים, וכשעדן מקריאה להם את המשימה הם מבינים שעליהם לקלף תפוחי אדמה, ולגרד בצלים וגזרים בפומפייה למשך כל המשמרת. בניגוד לאווירה במטלה הקודמת, האסירים נחושים לסיים מהר ועדן מזכירה: "הקבוצה השנייה של האסירים אמרו שנרגיע את הקצב כי במשימה הקודמת הפגזנו". דן מתחיל בקילוף הבצלים ומעיין ועדן לוקחות על עצמן את שק הגזרים ומעיין מבטיחה: "בשעתיים אני מסיימת את הכל".  

 16:00- שני: "לא מבינה מה דן עדיין עושה פה"

 

האסירים יושבים לאכול ארוחת צהריים ומתלוננים על האוכל ועל המשימה כולה. מעיין ממשיכה לדאוג מיום הולדתה: "אם אני אהיה פה גם מחר אני אבכה", ואורנה מקווה שהמשימה תיגמר עוד היום. בהמשך, הם מדברים על האפשרות שיזכו להיפגש עם המשפחות שלהם במשימה הזאת ודן מבקש מהמשפחה שלו: "אם אני אצטרך לדבר איתכם דרך חלון זכוכית כמו בכלא, אל תבואו".

בהמשך, שני לא מצליחה להירגע מההדחה של שם ואומרת לעומר שהיא לא מבינה איך אנשים מעדיפים להצביע לדן. "הוא נראה טוב, ובטח ילדות מתלהבות ממנו", הוא מסביר ושני לא מסכימה וטוענת שגם שם נראה טוב לדעתה. הם מדברים על הזוכים מעונות קודמות ועומר חושב שאין נוסחה אחת למנצח: "זה הכל תלוי אישיות ותקופה". 

15:00- אווירה זוגית במיוחד בחדר האסירים

אורנה, שרון, שני ואנדל חוזרים לחדר האסירים ונאלצים להתמודד עם שאלות נוקבות משאר האסירים. מעיין משתפת את שרון שהיא מבואסת לחגוג את יום ההולדת שלה, שחל מחר, בבית הכלא והוא מצידו מנסה לעודד אותה ואומר: "אל תדאגי, בטח תיהי עם אביחי". היא לא מאמינה שזה יקרה ומספרת שעבר עליה לילה נורא והיא לא מרגישה טוב מרוב עייפות. עדן מתעצבנת על אנסטסיה שהעירה אותם בצעקות בבוקר ודן מסכים: "זה באמת לא היה במקום". שני יוצאת להגנתה ואומרת שזה בטח נבע מעייפות, אך עדן לא מקבלת את זה ואומרת שגם אם היא לא ישנה טוב, היא לא צריכה לדבר אליהם ככה.

בהמשך, חדר האסירים נראה זוגי מתמיד כשעומר ושני שכובים צמודים במיוחד במיטה הצפופה, אנדל ועדן מפזרים חיוכים וחיבוקים אחד לשניה ודן ואורנה יושבים לצד השולחן ומשוחחים. שני מציינת בפני עומר שעבר בדיוק שבוע מאז שהם הכירו: "שבוע עבר מאז שנדלקת". הוא צוחק ומחבק אותה, אבל למרות האווירה הזוגית היא מתחמקת ואומרת שהוא מושך אליהם מצלמות. 

14:00- מהו הכישרון החדש והמפתיע של שני?

בחצר הבית, אנדל מלמד את שני לשחק כדורסל ומתרשם מהביצועים שלה במגרש, עד שהיא מתעייפת ומתלוננת על השמש החזקה. "העונש היחידי שלנו במשימה הזאת זה הסרבל הזה", היא מתלוננת ונכנסת להצטנן בתוך הבית. מאוחר יותר, אביחי מתלבט עם חיים ואורנה מה יכתוב למעיין בברכת יום ההולדת שלה, שחל היום. לאחר שקיבלו החלטה, אורנה מבקשת עזרה משני בכתיבת הברכה על חולצה לבנה והיא נענית לבקשה בשמחה.  

בינתיים, האסירים שעבדו כל הלילה מתעוררים משינה וארוחת הבוקר של הכלא מחכה להם על השולחן. בזמן שהם אוכלים, ג'ודי מגיעה לשאול לשלומם ומקבלת מהם הזמנות לקפה ושתיה חמה ובמקביל הם תוהים היכן שאר האסירים ואיך התקדמו עם השקים שהשאירו להם מהמשימה שהתרחשה בלילה.

 

13:00- ג'ודי: "אני עושה מבן הזוג שלי מלך, לא אכפת לי מעצמי"

שני ואנסטסיה מדברות על ההדחות הקרובות והאחרונה מודה שלא מפחיד אותה להיות מועמדת להדחה: "מה יש לפחד, גם אם אני אלך לא נורא". שני מסכימה איתה אך אומרת שזה מבאס לעזוב פתאום את החברים בבית.

בינתיים בפינת העישון, ג'ודי משתפת את אנדל בלחץ שההורים שלה הפעילו עליה כל החיים ומספרת שהיא הלכה ללמוד רק כדי לרצות אותם, בלי להתחשב ברצונות שלה. אנדל מעודד אותה ואומר: "את צריכה גם להגיד להם תודה, תראי מה יצא ממך", ומוסיף שכל החיים עוד לפניה. הוא ממשיך ומספר שלפעמים הוא מרגיש חסר בטחון בגלל שהוא לא למד: "גם פה אני מרגיש פחות מאנשים כי הם מלומדים ואני לא".  ג'ודי פורצת בבכי כשהיא מספרת שעם כל מה שהיא השיגה עד עכשיו, היא לא מרגישה שהיא ממצה את עצמה. "אני רוצה לטוס למזרח לכמה חודשים בלי לדאוג לשום דבר", היא מספרת ואנדל מעודד אותה ואומר שהיא קודם כל צריכה להיות בטוחה בעצמה כשהיא נמצאת בארץ, ושהטיול יחזק את זה ולא יבנה אותה. "יכול להיות שתחזרי ועדיין לא תמצאי את עצמך, ואת תיפלי מזה", הוא טוען וממליץ לה קודם כל לחשוב על עצמה ולדאוג לחיים שלה ולא לאחרים. היא מודה לו על התמיכה וממשיכה לספר שגם כשהיא בזוגיות היא מתנהגת ככה: "אני עושה מבן הזוג שלי מלך, לא אכפת לי מעצמי".

12:00- ג'ודי לאורנה: "אם המצב היה הפוך, הם היו עושים את אותו הדבר"
 
מנהל בית הכלא מחליט לפנק בפעם נוספת את האסירים המשתתפים במשימה הסודית, ומגיש להם ארוחת בוקר חגיגית מלאה בכל טוב. הסוהרות ג'ודי ואנסטסיה מצטרפות אל האסירים שנהנים מאווירת הפיקניק בחצר, בעוד שאורנה מכריזה שהיא לא מרגישה בנוח עם המשימה ושהיא מרחמת על שאר האסירים. ג'ודי מנסה להבהיר לאורנה שמדובר במשימה, ואומרת: "אם המצב היה הפוך, הם היו עושים את אותו הדבר".
 
מאוחר יותר, האח הגדול משמיע את השיר I Believe I Can Fly של הראפר R.Kelly ומקדיש אותו לאנדל ולג'ודי שזמזמו את השיר במהלך כל הבוקר. ​בהמשך, אנדל, שני וג'ודי תוהים איך שאר האסירים יגיבו כשיגלו שמדובר במשימה סודית. שני מכריזה שלדעתה דן בטוח יתעצבן מהמשימה, אבל אנדל לא מסכים איתה וטוען: "אני בטוח שכולם יקחו את זה בצורה ספורטיבית".
 
11:00 - בוקר טוב לאסירים המפונקים
 
אנסטסיה וג'ודי לבושות במדי סוהרות כשהן ניגשות לתא האסירים להעיר את שרון, אנדל, אורנה ושני. ארבעת האסירים מתקשים להתעורר, ואנסטסיה מתעצבנת: "נראה לכם שיש לי כח לשבת ולחכות עד שתקומו? כל אחד עושה פה מה שבא לו". ג'ודי מנסה להרגיע את האווירה ואומרת: "זה מבאס אנחנו יודעות אבל אין מה לעשות, זאת המשימה". בזמן שהם יוצאים מתא האסירים, אנסטסיה מכריזה: "תפסיקו להיות מפונקים, אתם לא צריכים להקשות עלינו", ומוסיפה: "זה בכוונה, רק כדי שהם לא יחשדו".​ בינתיים, שאר האסירים ממשיכים לצבור כוחות וליהנות משינה עמוקה לאחר שעבדו קשה במהלך היממה האחרונה. 
 
מאוחר יותר, אנסטסיה וג'ודי נכנסות לתא האסירים ומגישות לדן, מעיין, עדן ועומר את ארוחת הבוקר שלהם. בינתיים בחצר, אורנה ושרון משוחחים ביניהם והראשונה נשברת: "כואב לי הלב לראות אותם ככה", אבל מיד מתעודדת כשהיא נזכרת שזהו יום ההולדת של בנה, ומאחלת לו מזל טוב לעיני המצלמות.
 
10:00 - צוברים כוחות להמשך המשימה
 
האורות בחדר השינה עדיין כבויים, אך בקרוב יתנגן ברחבי הבית שיר הבוקר והם יצאו ממיטותיהם לעוד יום מאתגר במיוחד, בו האסירים המשתתפים במשימה הסודית, יצטרכו להתמודד עם שאר האסירים שימשיכו לבצע את עבודות השירות. איך המשימה תשפיע על האווירה בבית?

09:00 - לילה טוב לאסירים ולסוהרים

אחרי שכלא "אחיהו" המשיך לפעול עד שעות הבוקר המוקדמות, הדיירים מקבלים זמן שינה ארוך כדי לצבור כוחות לקראת המשך המשימה, אך בקרוב מאוד האח הגדול יעיר אותם לצלילי שיר הבוקר שיכריז על עוד יום מאתגר במיוחד. האם שרון, אנדל, אורנה ושני, יצליחו ליהנות מהפינוקים וגם לשמור על כך בסוד משאר האסירים?

מה קרה אתמול?

הבית התעורר לבוקר ראשון בלי שם, ודן שיתף במסקנה שלו מההדחה המפתיעה: "זה יהיר לחשוב שאנחנו יודעים משהו על מה שקורה". בצהריים, הדיירים נאלצו להסתגר בחדר השינה בזמן שהאח הגדול עיצב את הבית לקראת המשימה. כשיצאו, הם גילו שהבית הפך לבית הכלא "אחיהו". כולם התכנסו בסלון שהפך לחדר אוכל, ונחשפו למשימת התקציב שבמסגרתה הם יתחלקו לשתי קבוצות: סוהרים ואסירים. תפקיד הסוהרים יהיה להעניק לאסירים שלוש ארוחות ביום, ולהוביל אותם לעבודות השירות שלהם. בנוסף, עליהם לאייש את עמדת הבקרה של הכלא, לשים לב למוניטור ולציין מי האסירים שמופיעים על המסך ומה הם עושים". האסירים לעומת זאת, יתחלקו לשתי קבוצות עבודה ויהיה עליהם לעמוד בעבודות שיינתנו להם.

בהמשך, מעיין הביעה דאגה מהחלוקה הצפויה לקבוצות, והצהירה: "אם האח הגדול ישים את אביחי וגו'די ביחד אני שוברת את המשימה". לאחר מכן, היא התאכזבה לגלות שדאגותיה התממשו, והיא שובצה בקבוצת האסירים ביחד עם שני, שרון, אורנה, אנדל ודן, בזמן שאביחי וג'ודי קיבלו את תפקיד הסוהרים ביחד עם חיים, ואנסטסיה. לאחר החלוקה, אורנה ניסתה לעודד את מעיין, אבל האחרונה נשארה מתוסכלת ושלחה מסר תקיף לג'ודי: "לא כדאי לה להתעסק איתי, היא לא יודעת מה יכול לצאת ממני".

לקראת הערב, האח הגדול קרא לשרון, שני, אורנה ואנדל לעיני הסוהרים, ובישר להם שמשימת התקציב היא בעצם משימה סודית: "אתם צריכים ליהנות מהפינוקים, ולשמור על זה בסוד משאר האסירים". המשימה יצאה לדרך, כשבמסווה של עבודות שירות יצאה קבוצת האסירים למסאז' מפנק, ולערב מהנה בחצר שכלל דוכן המבורגרים ואטרקציות נוספות. מאוחר יותר, חיים תהה אם יש אפשרות לפייס בין מעיין וג'ודי, וביקש מאביחי תמונה מלאה של הריב ביניהן. אביחי סיפר לו על ההיכרות הקודמת שלו עם גו'די, ועל כך שהצהירה שהוא הזיווג שלה כשהיא נכנסה לבית, מה שהצליח להרגיז את מעיין. אביחי הוסיף שגם הוא בחר להתרחק מג'ודי, והסביר: "לא אדבר עם מישהו שפוגע במעיין".

באמצע הלילה, האח הגדול הפתיע פעם נוספת כשביקש מהסוהרים להעיר את האסירים שלא משתתפים במשימה הסודית, וללוות אותם לעבודות שירות. כשהאסירים יצאו לחצר, הם הופתעו לגלות שמחכה להם משימת מיון סיזיפית ומאתגרת במיוחד, עליה עבדו עד אור הבוקר.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00