העדכון האחרון:

03:00 - עדן על חזי: "כואב לי שהוא לא פה"

בחדר הארונות, עדן אומרת לשם שחזי חסר לה: "כואב לי שהוא לא פה", ושם מסכים שחזי יהיה חסר בבית, ואומר שעכשיו היחס שלו לדיירים ישתנה: "זה מכניס אותי לאווירה יותר קרבית". עדן אומרת שמי שלקח הכי קשה את ההדחה הוא חיים: "ראיתי אותו נשבר", ושם מסכים: "חזי היה הפסיכולוג שלו פה". במקביל במטבח, אביחי אומר לחיים מדוע לדעתו חזי הודח: "הוא היה חריף, אבל הוא לא נפתח עד הסוף". לאחר מכן השניים מדברים על מעיין, כשאביחי אומר: "יש לה לב אמיתי וחזק, וזה מה שאני הכי אוהב בה", וחיים מציע לו להיות סבלני: "תן לזה זמן וזה יקרה לבד". לבסוף גם אביחי וחיים מצטרפים ליתר הדיירים בחדר השינה, והולכים לישון לקראת המשימה שתתחיל מחר, ותטרוף מחדש את הקלפים בבית.

02:00 - אביחי: "הבית לא כזה מאוחד"

האח הגדול מנגן את השיר: "Royals" של לורד, וכשהשיר נגמר הדיירים ממשיכים לשבת בסלון ולהעביר את הזמן עם סיפורים ובדיחות. אביחי ומעיין מתקרבים על הספה, וכשאביחי ממשיך להפעיל את קסמיו מעיין אומרת: "אתה מכור להרגשה שאתה מעצבן אותי". אורנה מצטרפת ואומרת שהיא מקווה למשימה שתיצור אקשן, ואביחי משיב: "זה הגיוני, הבית לא כזה מאוחד". בהמשך אביחי טוען שהוא יודע מה יגרום לבלאגן בבית: "צריך משימה שתדחוף את שם לקצה, כי הוא משוגע ומתחיל לקלל", וכשאורנה אומרת שגם אנדל יכול להיות משוגע, אביחי אומר שזה לא אותו הדבר: "ברגע ששמים את אנדל במקום הוא נרגע ומתנצל, הוא וחיים חמודים כמו ילדים קטנים". 

01:00 - החברים הקרובים של חזי מלכלכים על שני

לאחר ההדחה המפתיעה של חזי, הדיירים עדיין מנסים לעכל את המצב החדש בבית. כוכב מאוד שקטה ומעורערת, ושדן שואל אם היא בסדר היא עונה: "אני בשוק, לא הגיע לו ללכת". במקביל בחדר הארונות, החברים הקרובים של חזי מלכלכים על שני. אביחי אומר ששני מרגישה חזקה בגלל שהיא שרדה את ההדחה: "זה העלה לה את האגו לשמיים", ולשם כבר נמאס מהפרצופים שהיא עושה לו: "היא מרוכזת בעצמה ובחיים שלה, יאללה שתשחרר מאיתנו", ועדן מוסיפה: "הבחורה הזאת היא הפח של הפחים". 

שם מסיים לפרוק את המזוודה, ואומר לאביחי שמעכשיו עדיף לשני להתרחק ממנו: "אם אני אלך איתה ראש בראש היא תבקש לצאת מהבית בבכי, היא לא מבינה עם מי יש לה עסק", ואביחי עונה: "היא חושבת שהיא חזקה, אבל בשבוע הבא היא עפה מפה". מאוחר יותר, האח הגדול מרים את מצב הרוח של הדיירים ומנגן להם את השיר: "סתם" של סטטיק ובן אל תבורי. כל הדיירים מתחילים לרקוד, ומעיין קופצת על הגב של אביחי כשהיא שרה את המילים ומרימה את הידיים באוויר.

00:00 – עדן: "עכשיו יגיעו הפיצוצים, לא יהיה מי שירגיע את הרוחות"

בזמן שבבית מתקשים לעכל את הדחתו של חזי, אביחי כבר חושב על ההשלכות ומשתף את מעיין: "כוכב לא יודעת לנתח את המשחק בשיט, לא טוב לה שחזי הלך, וחוץ מזה, עכשיו כשעדן בודדה היא לא תדע לאן ללכת והיא תבוא אלינו". במקביל, דן ועדן גם מדברים על ההדחה, ודן אומר שחזי יכל להגיע רחוק אבל לדעתו לא נמדדים בבית על טוב לב: "הוא היה מנהיג שקט, הוא היה טוב, הוא היה מבשל, אבל זה לא מספיק".

"הוא עשה טעות קטנה כשהוא העביר את העשירים לעניים ואז לא היו מעמידים אותו להדחה", מוסיף דן, ועדן חולקת עליו: "אני מניחה שכל אחד היה בוחר את הצד שהוא יותר מחובר אליו". לאחר שעדן אומרת שחזי פעל בטוב לב, שם מגיב: "צריך לשדר עוצמה, לא טוב לב, למה את חושבת טראמפ נבחר?”. עדן מסכימה שתלוי מי קהל המצביעים, ומכריזה: “עכשיו יגיעו הפיצוצים, לא יהיה מי שירגיע את הרוחות". ברגע שהשיר "היא לא את" מתנגן, עדן מתרגשת: "הוא שר לי את זה מלא", וכולם יוצאים לחצר ומתרגלים לעובדה שחזי כבר לא חלק מהבית.

23:00 – שני: "לא חשבתי שזה יהיה חזי"

אורנה מודה שהפעם ההדחה קשה במיוחד, ותאלין מוסיפה גם היא: "יש אווירה לא טובה בבית". המועמדים להדחה נפרדים מהדיירים ונכנסים אל החדר, וחזי מזכיר לכולם: “הכל באווירה טובה". אחרי רגעים ארוכים שומעים הדיירים ששמוליק וכוכב נשארים, ומיד השניים חוזרים אל הבית: "אף פעם לא הייתי בכזה מתח", מתנשפת כוכב, "אף פעם לא הייתי בתחרות כזאת". 

שם חוזר גם הוא אל הבית, וכוכב מצהירה: "אני לא נושמת, אני לא קמה לאף אחד". לפתע כוכב מתפרצת בבכי: "זה לא בשבילי המתח הזה", והיא פונה לשמוליק: "למה הבאת אותי לפה?”. עדן מהצד מנסה להרגיע, וכולם מוחאים כפיים עד שכוכב נרגעת. אחרי כמה רגעים של שקט, חיים מתפרץ: “שמעתי שהוא אמר שזה חזי", והדיירים עדיין ממתינים לבשורה רשמית. 

כשני חוזרת בבכי אל הבית הדיירים מבינים שחזי הוא המודח השלישי ומגיבים בהלם מוחלט. "אני בשוק", מחזיקה עדן את הראש: "זה משחק דפוק". מלבד שם, שמנסה להכניס פרופורציות, כולם מתקשים לעכל את הבשורה. בהמשך, שני מודה בפני אנדל שהיא ממש מופתעת: "לא חשבתי שזה יהיה חזי", ומוסיפה: "עוד מעט הכל יתערבב וישתנה פה". 

22:00 – השידור החי מתחיל וכוכב משתתקת

אנדל מנצל את העובדה שכל הדיירים מרוכזים בסלון כדי להתחיל את תכניות הראיונות שלו. למרות ההתנגדויות, הוא מצליח לתפוס את תשומת לבם עד שדן מתפרץ ושואל: "זה שאתה לא מועמד להדחה גורם לך להרגיש לא רלוונטי?". לקולות המופתעים אנדל עונה בביטחון שכן, ומסביר: "אני עושה את זה רק כדי להרים את האווירה".

ברגע שארז וקורין פונים אל הבית, הם שואלים את המועמדים להדחה מדוע מגיע דווקא להם להישאר. חזי אומר שיש לו עוד המון מה לתת בבית, כוכב מרוב התרגשות משתתקת, שם מקווה שיישאר בגלל שהוא אמיתי, ושני מודה שהיא רק בתחילת הדרך: "אני עוברת פה תהליכים". אחרי שכולם מתפזרים, שם צוחק על התשובה של שני לארז וקורין, וחזי תוהה מה גרם לכוכב להשתתק בשידור החי.

21:30 – שני בהיסטריה ואנדל תומך: "את תעברי את זה כמו גדולה"

הדיירים מוכנים לקראת ערב ההדחה, כוכב שואלת בכל כמה רגעים מה השעה, ושני מסתובבת איפה? ומתקשה לצאת מההלם. חזי ושם משוחחים על ההדחה הקרובה ומתגלגלים מצחוק. "מה תעשה אם תצא?", שואל חזי, "איזה אצא?", צוחק שם, “כשאתה יוצא היום תמסור דרישת שלום לחברה שלי". בינתיים בסלון, דן, אורנה, מעיין ותאלין ממתינים לשאר הדיירים. "אורנה את נראית כמו הרעות שבטלנובלות עם השיער הזה", צוחק דן, ואורנה בתגובה מאשימה את הספר.

בפינת העישון לעומת זאת, מעריף אנדל מחמאות על שני כדי להרגיע אותה: "תנשמי, אסור לך להיכנס ללחץ, זה לא טוב, תיקחי את זה רגוע, קטן עליך". "כפרה עליך", היא מודה לו, והשניים מצטרפים לשאר הדיירים בסלון שממתינים לדעת מי יעזוב הערב את בית האח הגדול.

21:00 – האם דן ואביחי מרגישים מאוימים מחיים?

דן ואביחי ממשיכים לשוחח על היחסים בין חיים ואנדל. דן מודה שהוא מופתע: "לא ידעתי שזה ככה, הייתי בטוח שאנדל עוזר לחיים ולא ההפך", ואביחי מוסיף: "אני קלטתי מי זה חיים אחרי שבוע. רק אני מסתדר איתו בבית". דן טוען שגם הוא מסתדר איתו, והשניים מסכמים: "רק אותנו יש לו פה". אחרי חילופי דברים, אביחי אומר שאין לו בעיה להצביע "מהשכל הקר", ודן מזכיר שהם לא בהישרדות, וחוזר לנושא השיחה: "הוא לוקח את המקום לשמוליק, לכוכב ולשני".

ככל שההדחה מתקרבת המתח בבית ממשיך לעלות: אורנה מקדישה זמן רב לתפילות, כוכב ושני מסדרות אחת לשנייה את השיער, ושני מודה שהיא לא מוצאת שקט: "אני בסטרס נוראי". בהמשך, אורנה ומעיין מנסות להרגיע אותה ומבקשות מהצופים להצביע לה. "אל תקחו לי את הילדה", מחבקת מעיין, ושני מוסרת את ברכתה לצופים בבית: "אוהבת את כולכם". גם חיים מתגייס לתמוך בשני: "אל תעיפו אותה, כבר הפכנו להיות חברים", ושני מצליחה להתעודד.

20:00 – אביחי חושף אסטרטגיה חדשה: "אתה מעניק ביטחון לאדם שאין לו, זו ההונאה המושלמת"
 
בזמן שדן ואביחי שקועים עמוק בשטיפת הכלים, אנדל מגיע למטבח ומחמיא לדן: "יש לך גוף לדוגמנות כלים". דן מצטנע, ומשיב: "אני קלטתי אותך, אתה הנסיך המדליק מבל אייר האשדודי". אנדל עוזב את המטבח, ואביחי בתגובה: "אתה יודע מה המשחק הכי טוב שיש? להעניק ביטחון, זו ההונאה המושלמת, אתה מעניק לאדם ביטחון שאין לו, הוא מתמלא והוא לא יודע לשלוט בו”. אנדל חוזר בהתלהבות ומכין אותם כי בעוד כמה רגעים הוא מתחיל "בתכניות ראיונות" והפעם הוא הולך להפתיע אותם: "חשבתי הרבה על השאלות, אני לא אאכזב אתכם". 
 
ברגע שאנדל עוזב את המטבח, השניים חוזרים לשטיפת הכלים: "בהתחלה היה נראה לי שאנדל שמר על חיים”, אומר דן, ומוסיף שלאחרונה הוא שם לב שזה בדיוק ההפך. “חיים הוא הדמות כאן, הוא גאון”, מדגיש אביחי, ודן מסכים איתו. "לדבר שקרים בעברית ברמה כזו זו גאנות", אומר אביחי, ודן מחדד: "זו לא עברית. זה מחסור בכושר ביטוי, ובאוצר מילים".
 

19:00 -הסעודה האחרונה

הדיירים מתחילים בהכנות לקראת ארוחת הערב וכוכב מבקשת ממעיין לטגן את השניצלים. חזי ממהר לפרגן ואומר לאביחי: "זכית, הבנות שאני יצאתי איתן לא ידעו להכין פיתה עם שוקולד". בזמן שאביחי ניגש לעזור למעיין, האח הגדול מודיע לדיירים שמועמדים להדחה לקחת את המזוודות שלהם מחדר השירות ולהתחיל באריזות.

מאוחר יותר בפינת האוכל, כשכולם מתיישבים לאכול ארוחת ערב אחרונה בהרכב הנוכחי, כוכב מציעה: "כשנצא מפה נזמין אחד את השני ונבשל ביחד במטבח, איזה מצחיק זה יהיה". היא לא עוצרת ויוצאת בהצעה נוספת והפעם פונה לאח הגדול ומבקשת: "האח הגדול אולי תבוא לארוז לי?".

18:00 - סדקים באסטרטגיה של אביחי

במטבח, אנדל מופתע לגלות שהמקרר כמעט ריק, ומבקש מחיים שיכין שוב את הספגטי שלו. נראה ששאר הדיירים גם מעוניינים בספגטי, אבל חיים קורס תחת העומס: "אני לא מצליח להשתלט על זה, יש פה כמות ענקית".

בינתיים בחצר, מעיין ואביחי מנהלים שיחה אחרי יום שלם של שתיקה. "אני אומרת לך בוקר טוב ואתה לא מתייחס אליי" מטיחה בו מעיין, ומתעצבנת: "מה זה מצבי הרוח האלה בלי סיבה?". אבל אביחי לא מתרגש, ומחזיר לה בשאלה עוקצנית: "את שונאת חוסר יחס נכון?". מעיין עונה בכנות מפתיעה: "כן, במיוחד כשזה מגיע בלי סיבה, וממישהו שבדרך כלל כן מעניק לי יחס", ומגלה לו שההתלחשות עם אורנה בארוחת הבוקר עצבנה אותה. חיים מצטרף אליהם, וכבר מנבא למעיין את שעתיד לבוא: "יש לי הרגשה שבסוף הוא יגנוב את ליבך".

17:00 - האם יש כבר מנצח לעונה?

אביחי טובל בשכשוכית ומכריז בביטחון: "אני רוצה שיהיה לי מספיק כסף כדי להחזיק את האישה שלי". תאלין מוחה ולא מצליחה להבין את החשיבה הזאת: "למה כל הגברים מחזיקים בדעה שצריך כסף כדי להחזיק בזוגיות?".

כוכב, עדן, שם וחזי ממשיכים בשיחתם על ההדחה וכוכב אומרת לחזי: "לא נורא אם תלך, אתה חי טוב, אתה לא צריך את המיליון". בהמשך היא מוסיפה ומסבירה שאת החשיפה שהיה צריך הוא כבר קיבל. חזי לא מסכים איתה ואומר: "כולנו צריכים להגיע לחמישיית הגמר". שם טוען שזה לא ממש משנה ומכריז על עצמו כמנצח של התכנית.

במקביל בנסט, מעיין ואורנה שקועות בשיחה על החיים שלהן מחוץ לבית, ומעיין מציינת בפניה למה היא חושבת שיש ביניהן חיבור טוב: "את מזכירה לי חברה טובה שהייתה לי שעבר בינינו חתול שחור".

16:00 - לקראת ההדחה: הדיירים לא רגועים

בחצר הבית, כוכב מספרת לשם, שמוליק ושני שחזי מסתובב בבית כל היום וחושב שאף אחד לא מסמס לו. שם לא מתרגש ומוסיף: "הוא צריך חיזוקים חיוביים", ושמוליק מסביר להם שאי אפשר לדעת מה באמת קורה בחוץ.

 מאוחר יותר בנסט, אורנה ומעיין מנהלות שיחה על ההדחה שתתקיים היום בערב ומעיין מגלה שהלחץ והסקרנות משפיעים עליה למרות שהיא לא מועמדת. אורנה מסכימה איתה ומגלה: "לא משנה לי מי ייצא מהבית ראשון, שם או שני". השיחה ממשיכה ומעיין מסבירה מאיזה שיקולים לדעתה הדיירים מעמידים זה את זה להדחה: "הם מרגישים מאוימים, מקנאים או לא מסתדרים אחד עם השני. אין קשר אם אתה עוזר בבית או לא". אורנה מסכימה איתה ומביאה את חזי כדוגמה: "הוא חשב שאם הוא יבשל לכולם אז לא ידיחו אותו". בהמשך השיחה מעיין מגלה לאורנה: "האנשים שיכולים לפגוע בי הם את, אביחי ותאלין".

במקביל בנדנדה שמתחת לשכשוכית, שם, חזי, עדן וכוכב מדברים על ההתנהלות שלהם בתכנית וחזי מגלה שהוא בכלל לא יודע מה החוקים בבית. עדן מרגיעה אותו ומסבירה: "אף אחד לא יודע, אביחי היחיד שהגיע מוכן לתכנית, הוא צפה בכל העונות לפני שנכנס לפה". כוכב, שמוטרדת מההדחה הקרבה מכריזה: "אני מקווה שהצופים באמת רואים את האנשים האמתיים פה בבית".
 
15:00 - תאלין מגלה למה היא כל כך קרובה למעיין
 
אנדל וחיים מסתלבטים בחדר השינה, והראשון חושף את הקושי שלו בהתערבות עם דן: "אני מת לעשן אחי". שניהם מחליטים ללכת למטבח, שם שני מצטרפת אליהם ופוצחת במחרוזת שיריםם וריקודם. חיים מתלהב ומצטרף לשירה בליווי תיפוף על השיש.

בינתיים בסלון, מעיין מניחה ראש על תאלין וזו משחקת לה בשיער ומשתפת עם שאר הדיירים: "אני מתנהגת ככה עם מעיין כי כשהייתי קטנה לא היה לי את הדברים האלה בגלל שפיזית הייתי בן",, ומוסיפה שלא ראתה את האחיות שלה כבר שנתיים. כוכב מעודדת אותה: "רק הן מפסידות",, ושמוליק מחזק: "אולי עכשיו הן יראו כמה את נחמדה וירצו להיפגש איתך". השיחה ממשיכה וכוכב מתעניינת איך תאלין תגיב אם יהיה לה ילד או ילדה טרנסים. "לא הייתי רוצה שהם יעברו את הסבל שאני עברתי" משתפת תאלין ומבהירה: "לא משנה מה הם ירצו להיות, אקבל אותם כמו שהם".

מאוחר יותר בחצר, אורנה ומעיין משתפות את שני שהן ממש מקוות שהיא תישאר הערב. שני לעומתן דווקא לא חושבת על ההדחה הקרובה ועדיין עסוקה במשחקי האח ופונה לאורנה: "איזה כיףף  שניצחת". אורנה שותפה להרגשתה ומגיבה בחיוך: "היום אני יכולה להיות בטרנינג בשידור".
 
14:00 - אביחי על מעיין: "היא לא תישאר פה אם אני לא אתעניין בה"
 
הכנות לארוחת הבוקר מתחילות ובחצר הבית אביחי ומעיין יושבים בשתיקה. חיים מצטרף אליהם ומפר את הדממה כשהוא פונה לאביחי בשאלה: "מה יש לך על הלב?". אביחי משתף אותו שהוא ניהל שיחת הבהרת יחסים עם מעיין ומכריז: "אף אחת לא תאהב אותי ממקום של אח".

 מאוחר יותר, כל הדיירים מתיישבים לארוחת בוקר מושקעת ומתחילים לדבר על התקציב הבסיסי שמחכה להם בשבוע הבא. דן טוען שבשבת הקרובה כולם יאכלו קוואקר ומוסיף משועשע: "אנדל, מזל שהפסקת לעשן".

ארוחת הבוקר הסתיימה ואביחי ואורנה ממשיכים לשבת בפינת האוכל ומנהלים שיחה על מערכת היחסים הלא נודעת של אביחי ומעיין. "ההתנהגות שלך הופכת לקיצוניות" מסבירה אורנה ומוסיפה: "אני חושבת שאתה מצפה יותר מידי ממעיין, סך הכל עבר חודש". אביחי מגלה לה שהוא החליט לשנות אסטרטגיה ולהפסיק לחזר אחריה: "זה כבר נהיה לי משעמם", ומוסיף שמעיין צריכה אותו כדי להגיע רחוק: "היא לא תישאר אם אני לא אתעניין בה, היא נורא מאופקת". אורנה מסכימה איתו ומוסיפה בעידוד: "אתה גבר גבר וכשהיא תצא מפה ויהיו לה ימים של דכאון היא תיזכר בך".

13:00 - האם לאביחי יש מתחרה על ליבה של מעיין?

בזמן שכל הדיירים עסוקים בניקיונות הבית, חיים מבקש מאנדל שיעזור לו לדבר עם שני וללבן את היחסים ביניהם. אנדל ממהר לעזור לו ומחליף את שני בניקיון חדר השירות. מעיין, שנכנסת לחדר השירות זוכה לפלרטוט מפתיע מאנדל: "אני ואת לבד, את לא חוששת?", מעיין לא מתרגשת ומחזירה: "אתה צריך לפחד ממני, לא אני ממך". אנדל מתקשה להרפות ורגע לפני שמעיין יוצאת מהחדר הוא זורק: "זה מדליק אותי מעיין".

במקביל בחדר האמבטיה, חיים מנהל שיחת הבהרת יחסים עם שני וחושף: "התפיסה שלי כלפייך השתנתה, נהיינו חברים טובים". שני מתרגשת מדבריו ועונה לו בהתלהבות: "איזה חמוד, הכל טוב". מיד בתום השיחה, אנדל נכנס לחדר האמבטיה ומחליט להשתעשע ומשפריץ מים על שני שממהרת לצעוק: "אנדל, אני עם פן". אנדל לא מתרגש וממשיך, מה שגורם לשני לרדוף אחריו ברחבי הבית בעידודו של חיים. אחרי שסיימו להשתטות, אנדל מגלה לשני שחיים מפחד שהיא תלך: "הוא מאוד רגיש, הוא התחבר אלייך". שני מופתעת מהמצבים המשתנים בבית ואומרת: "איך בשנייה הכל מתהפך".

12:00 – יום הניקיונות קוטע את השלווה בבית

הדיירים נהנים מהשמש בחצר, ושמוליק לא שוכח להחמיא לבנות הבית: "איזה יפות על הבוקר". לאחר מכן, אורנה מספרת לאביחי שהיא לא פוסלת נישואים שניים, והוא מגיב בשמחה: "לפחות בחתונה השנייה שלך אני אהיה". השיחות בחצר נקטעות כשאנדל וחיים מזכירים לשאר הדיירים שהיום הוא יום ניקיונות, וכולם ניגשים במרץ למלאכה.

במהלך העבודות, חיים מכריז שהוא הולך לעשן סיגריה, ושם מתעצבן: "אתה רואה פה מישהו יושב ומעשן סיגריה?". חיים מצדו לא מתרגש, ועונה: "אני אוהב להיות שונה מכולם".

11:00 – חיים: "יום שמתחיל שמח ונגמר עצוב"

דן ואורנה אוכלים ארוחת בוקר במטבח, והראשון מודה שהוא מתוח לקראת ההדחה הקרבה: "זו תחושה לא נעימה שאתה מהבוקר מחכה ללילה". אורנה משתפת שגם לה הייתה תחושה דומה, אך היא התעודדה משיר הבוקר: "היום אני לא אורזת אז שמו לי שיר שאהיה מבסוטית".

מאוחר יותר, שני, מעיין וחיים מדברים בחצר, והאחרון מציג פרשנות משלו לאווירה בבית: "יום שמתחיל שמח ונגמר עצוב". אורנה ודן מצטרפים לשיחה, ומעיין מבקשת מכולם להתפלל ששני תישאר בבית האח הגדול. בהמשך, דן מוצא את הדרך הטובה ביותר להפיג את המתח, ומתחיל לשיר בזמן שהוא נהנה מהשמש החמימה.

10:00 – מחכים להדחה

הדיירים מתעוררים לצלילי השיר waiting for love של אביצ'י. אנדל שקם מלא מרץ מכריז: "בוקר טוב עולם", ומיד פונה להעיר את חיים. אורנה שמאושרת מבחירת השיר מתחילה לרקוד במיטתה, ומנגד תאלין עדיין מתחת לפוך כשהיא מתקשה לפקוח את עיניה. גם מעיין וכוכב לא ממהרות להתעורר, אך נכנעות לאחר שהאח הגדול משמיע את שיר הבוקר בשנית.

בזמן ההמתנה בתור למקלחת, תאלין נזכרת באירועי אמש: "איזה גן חיות היה אתמול", ומצליחה לסחוט מהדיירים המשועשעים צחוק שכולו הסכמה.

09:00 – השקט שלפני הסערה

אחרי לילה בו השתעשעו במשחקים מהילדות, צוברים הדיירים אנרגיה מחודשת וישנים שינה עמוקה. בקרוב שיר הבוקר יפר את השקט בבית, ויעיר אותם ליום סוער במיוחד שבסופו צפויה הדחה דרמטית. שמוליק וכוכב, חזי, שני, ושם נמצאים ברשימת ההדחה, מי מהם יעלה הערב במדרגות ויהיה המודח השלישי של העונה? 

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו בהתרגשות ובשמחה עם שיר הבוקר "חלומות" של אייל גולן, שגרם להם לשיר ולרקוד בחדר השינה. כוכב הייתה בהלם מכך שחזי מועמד להדחה: "הוא נותן פה הכי הרבה", והבטיחה שמעכשיו היא תהיה פחות עדינה, ותתחיל להגיד את מה שעולה על רוחה. חזי מצידו פחות דאג מההדחה, ויותר מודאג מהאקסית שלו שצופה בו מהבית: "נדלקתי על עדן, אבל אני בבעיה". חזי חשף שהוא השאיר קשר לא פתור עם האקסית שלו, והוסיף: "אם מכניסים אותה לפה אני מתעלף".

מאוחר יותר משחקי האח טרפו את הקלפים בבית מחדש כשאורנה ניצחה ובחרה להכניס את כוכב ושמוליק לרשימת ההדחה במקומה. במקביל, חזי אמר לדן שהוא רוצה ששני תעזוב את הבית: "אני משתגע מהפרצופים המתנשאים שלה". כוכב התקשתה להאמין שהיא ושמוליק מועמדים להדחה והתעצבנה על אורנה: "את מונעת משנאה אליי", ואורנה הסבירה שהיא בחרה בהם בגלל שביחס לשאר דיירי הבית, היא מרגישה חוסר אינטראקציה עם כוכב. רשימת המועמדים להדחה הסופית כוללת את: חזי, שם, שני, וכוכב ושמוליק. מי יהיה הדייר הבא שיעזוב את הבית?.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00