העדכון האחרון:

02:00- שני לעומר: "אני אתבאס להישאר פה בלעדיך"

בחצר הבית, שני משתפת את עומר: "אני אתבאס להישאר פה בלעדיך", ועומר מרגיע: "לא נורא, זה כולה עוד שבועיים". שני לא נרגעת ומוסיפה: "זה הרבה יותר גרוע בעיני אם אתה הולך ואני נשארת". בהמשך בחדר השינה, מעיין ניגשת לדן ומתנצלת שסיפרה לאורנה על השיחה הפרטית שלהם: "אני מרגישה שיצאתי חרא", אך דן אומר שהכל בסדר ושאין לה מה לדאוג.

01:00- אורנה לדן: "כנראה לא הכרת אותי"

לאחר שמעיין משתפת את אורנה שהציק לדן שהיא לא הסכימה לבוא לדירה שלו ולהכיר את החברים, אורנה פותחת איתו הכל מול מעיין. "אני רוצה להגיד לך שאם זה הפריע לך, אתה כנראה לא הכרת אותי", היא מטיחה בו וממשיכה: "אחרי 85 יום זה הדבר שאתה חושש ממנו? אולי לא באמת הכרנו ולא הבנת מי אני". מעיין מגנה על דן: "זה לא חלילה שהוא התכוון שתבואי אליו לבית הרווקים שלו", ודן מצטרף: "אני בטוח שבחוץ הדברים יתגלו כפחות משמעותיים, ואנחנו נגלה את זה ביחד". אורנה ממשיכה ומסבירה: "מחוץ לבית אתה תשמע ממני הכל, לא יהיה שום דבר שאני אסתיר", ודן מודה: "יש לי הרבה חששות, ויש הרבה דברים קסומים שמדליקים אותי ואני מצפה ומחכה". מאוחר יותר בחצר, עומר משתף את שני: "בא לי לעבור את ההדחה הזאת", ושני נלחצת: "אתה לא יכול ללכת, אתה נשאר פה".

00:00 – אורנה מאבדת את הסבלנות כלפי דן

ארז וקורין פונים אל הבית, ומזכירים כי נותרו רק עוד שבועיים ויומיים עד לגמר. הם מוסיפים שההדחה הבאה ביום שלישי, והמועמדים להדחה השבוע הם: אורנה, שני, עומר, שרון וג'ודי. חיים מגיב באדישות: "עוד שבוע רגיל", ואורנה מאבדת את השלווה: "עכשיו זה מתחיל להיות קשה", וכשדן מנסה להרגיע אותה, היא מתעצבנת: "אני היחידה שמתחילת העונה אורזת פה כל שבוע, ואני מבואסת".

כשאורנה טוענת שלוותיקים מגיע יותר להגיע לגמר, דן חולק עליה, והיא מגיבה בעצבים: "אל תגיד את זה אפילו". "אדם שפה שבועיים לא שווה למי שנמצא פה מתחילת העונה, אני לא אוהבת את הגישה הזאת שלך שכולם פה שווים וטובי לב, המאמץ שלי בדבר הזה לא שווה למאמץ שלהם, אני בטירוף על זה, וזה שאתה לא מסכים זה מוזר, הם לא שווים, וזה לא אותו דבר".

דן מסיים את השיחה, ואורנה ממהרת לעדכן את מעיין, שמספרת לה שדן כבר שיתף אותה.  מעיין מוסיפה שדן קשוח לאורנה בימים האחרונים בגלל איך שהתנהגה אחרי שחברים שלו צעקו, ואורנה בתגובה: "לא שמתי לב שהוא היה קשוח איתי בימים האחרונים". "הוא גם אמר שזה חרפן אותו שלא הסכמת לבוא לדירה שלו להכיר את החברים ", ממשיכה מעיין, ואורנה מתפרצת: "נראה לך שאני אקבל הצעות כאלו מול כל עם ישראל? למה מה אני אחת מהרחוב? מה זה השטויות האלו?".

23:00- אורנה למעיין: "אני מאוכזבת מדן"

בשיחה אינטימית בסלון, אורנה לוחשת למעיין כי היא עדיין מוטרדת מהעובדה שחברים של דן לא צעקו את שמה: "דן אמר לי שלא חשוב לו שההורים שלו יאהבו אותי, אבל החברים שלו כן חשוב". מעיין שמבינה את המצב מודה שאם היה הפוך וחברות שלה היו צועקות לה להתרחק מאביחי היא הייתה מתבאסת מאוד.

תוך כדי שאורנה בודקת שאף אחד לא מקשיב לשיחה, היא ממשיכה ללחוש כי היא מודעת למגבלות הגיל והסטטוס אבל הייתה מצפה לשמוע ממנו שלמרות הכל אפשר להתמודד: "זה אכזב אותי כי עברנו כאן המון, אני חשפתי בפניו, הוא חשף בפני, וכל אחד מאיתנו בא עם השק שלו".

"את יכולה לצאת מפה ולגלות שהיה לו מאוד נוח ונחמד להשתמש בך כמשענת", אומרת מעיין, ומוסיפה: "למרות שלא נראה לי שזה המקום, אבל לכי תדעי, חוץ מזה שגם את היית מעדיפה להיות עם מישהו דתי", ואורנה חולקת ומבהירה שלא מפריע לה שדן חילוני. 

22:00 – אביחי: "הייתי אדם אחר, כעוס ומשוגע"
 
בזמן שהדיירים ממתינים לפריצת השידור החי, אביחי אומר שהוא אוהב להתפלל בקול רם עד כדי כך שמעירים לו על כך בבית הכנסת בו נוהג להתפלל. "פעם אחת קרה שמישהו בא והעיר לי 'מה אתה החזן?', עניתי לו ' עוף מפה לפני שאני מוריד לך איזו כאפה", הוא צוחק. דן, שנחרד מהסיפור, מתקשה להאמין, ואביחי מוסיף: "זה עוד כלום, היו שם גם מקרים של מכות, אני מדבר אתכם לפני 4 שנים, הייתי אדם אחר, אדם כעוס ומשוגע, היום לא אכפת לי מה חושבים אנשים". 
 
"יעני אתה הולך לבית כנסת אמא שלך אומרת לך לשמור על עצמך?", שואל חיים, ואביחי משיב: "היא אומרת לי לשמור עליהם". "אוהבים אותי בבית כנסת, יש לי כיסא בכניסה, וכל מי שעובר מנשק לי את היד", הוא פורץ בצחוק מתגלגל, ומודה שאולי הוא קצת מגזים, אבל כיסא כבוד יש: "וזה מצחיק כי לפעמים  אני לא רואה למי אני לוחץ את היד".  
 
21:00 – שרון מכוון גבוה: "בעזרת השם, אגיע עד הסוף"
 
בפינת העישון, שני מספרת למעיין ועומר כמה היה לה קשוח לראות שכל הדיירים העמידו אותה להדחה: "זה בסדר כשידעתי את זה, אבל לראות את זה בעיניים זה אחרת". מעיין מיד נזכרת בסיטואציה: "זה באמת לא היה נעים", ומוסיפה: "יש לך מזל שאת כזאת חזקה, אני זוכרת את המבטים שהיו שם". אחרי שהאח הגדול מבקש מהדיירים להיכנס אל הבית, חיים ושרון נתקפים געגועים לאהובים שלהם בבית. "אני מתגעגע לריח של הילדים שלי", מחייך שרון, ומקווה להמשיך ולהתגעגע אליהם עד לערב הגמר: "בעזרת השם, אגיע עד הסוף".
 
20:00 - אורנה חושפת איך התחילה סצנת הרגליים
 
הדיירים נהנים מארוחת הערב, והאווירה המשעשעת לא פוסחת על אף דייר. מעיין מזהירה בצחוק את הסובבים: "שימו לב שלא קורה כלום עם הרגליים של אורנה ודן מתחת לשולחן", ואורנה מיד חושפת איך התחילה סצנת הרגליים: "זה היה רעיון שלי". בסיום הארוחה, נשארים אורנה, אביחי, חיים ודן, ומשוחחים על איך יראו מערכות היחסים מחוץ לבית האח הגדול. 
 
דן נותן כדוגמה את אביחי ומעיין: "יכול להיות שהוא ילך איתה ברחוב ופתאום ייפול, וזה יפריע לה. מעיין תחווה את הקשר שלהם בחוץ מחדש", ואורנה שמבינה על מה הוא מדבר, מגיבה בלהט שמה שחשוב זו האהבה, וכי הקשיים ביניהם יהיו עם השבת, ודן צופה: "כך או כך נחווה טלטלה רגשית בחוץ". 
 
בינתיים בחדר השינה, גם עומר ושני מדברים על הזוגיות אחרי האח הגדול. "נמאס לי, ואני רוצה שנלך הביתה", אומרת שני ושואלת: "אם אתה תצא ואני ארצה להישאר בבית?". עומר עונה שלא תהיה לו בעיה עם זה, והשניים מסכימים שמצפות להם הרבה מריבות בחוץ. "אין דבר כזה לא לריב", מרגיע עומר, "אם אתה לא מתעצבן משהו חסר". 
 

19:00 - מה אורנה ושני מתכננות לשידור החי?

בזמן ההכנות לארוחת הערב, שני מתבאסת לגלות שאין צ'ילי, ומקבלת טיפ מאורנה שמציעה לה להשתמש בממתיק אחר. גם דן מגיש עזרה לשני, ומוצא לה מחבת מתאימה לטיגון הבצל. ג'ודי, שלא לוקחת חלק מהפעילות במטבח, מבטיחה שתפצה בשטיפת הכלים וסידור המטבח. תוך כדי בישולים, שני ואורנה מחפשות דרכים נוספות לחגוג את פורים, וכששני מעלה רעיון שהבנים יתחפשו לבנות, אורנה מספרת שהתורה אוסרת על גברים ללבוש בגדי נשים: "אבל אפשר לעשות דוגמנות הבנים נגד הבנות".

השתיים ממשיכות להשתעשע בעוד רעיונות, עד ששני מעלה בהתלהבות רעיון שמתקבל בהסכמה: "בואי נתחפש אחת לשנייה בזמן השידור". בהמשך, אורנה מתבאסת כששני רוצה להוסיף ביצים למוקפץ, ושני מיד מוותרת: "אם את לא רוצה אני לא אשים". אחרי כמה דקות, שני מבקשת ממנה לטעום מהמוקפץ, ואורנה מפרגנת: "טעים רצח".

במקביל בחצר, מעיין מספרת לאביחי ודן על שוטר שעצר אותה כשעמדה על חצי מעבר חצייה: "השוטר בא אלי לחלון וביקש ממני לזוז מהמעבר חצייה. הזזתי את האוטו עם הטלפון ביד, הוא עצר אותי שוב, ואני עוד העזתי לצעוק עליו שאני מכירה אנשים שיבטלו לי את זה, בסוף נתן לי קנס של 1,000 שקלים". דן בתגובה: "על המשפט שאת מכירה אנשים אני שמח שקיבלת דוח".

"מתי קיבלת את הדוח?", שואל אביחי, ודן עונה במקומה: "כשהיא יצאה עם עומר אדם, הייתה חיה בסרט". "זאת תפיסה של כלום", אומר דן בעצבים, ואביחי שמסכים איתו מוסיף: "בכל פעם שיש לי מסוק אני הולך לשירותים ומזכיר לעצמי כמה אני אפס, לא נותן שזה יעלה לי". לאחר מכן, כולם יושבים לארוחת הערב, דן צוחק: "יודעים מה גילינו היום על מעיין?", ואביחי עוקץ: "שהיא מכירה אנשים".

18:00 - ג'ודי לדן: "יש לך דיבור מגעיל, אל תכניס לי מילים לפה"

הדיירים ממשיכים לשחק ארץ עיר בסלון, וכששני ממשיכה להפציץ עם שמות של ערים מחו"ל, מעיין מודיעה לה על שינוי בחוקים: "את חיה בישראל נשמה, מעכשיו את לא יוצאת מנתב"ג". בינתיים בחצר, ג'ודי משתפת את הדיירים בסיבות שהובילו את משפחתה לעלות לארץ, וכשדן אומר: "ראיתם מה זה, הם עלו כי אבא שלה רצה שהיא תתחתן עם יהודי ובסוף היא נמשכת לגויים", ג'ודי מתעצבנת ועונה לו בתקיפות: "איזה דיבור מגעיל יש לך, למה אתה מכניס לי מילים לפה?". 

מאוחר יותר, האח הגדול מודיע לדיירים שהמצרכים שהזמינו בישיבת התקציב מחכים להם במטבח, וכולם קמים בהתרגשות בכדי לסדר אותם. בעוד שרון מתלהב מכל הארגזים במטבח: "איזה יופי תראו כמה שפע", אורנה פוצחת בשירה ביחד עם חיים: "או ימים טובים שהשמש בם זורחת". בהמשך, חיים מתחיל לשטוף את הכלים, ופונה למצלמות עם מסר לאימא שלו: "אימא כנרת, תראי איזו תפאורה, איך הבן שלך למד לשטוף", ומעיין צוחקת ועוקצת: "הגיע הזמן שתלמד".

17:00 - ג'ודי עוקצת את דן: "אני לא מקשיבה לאנשים שמעמידים אותי להדחה"

חיים פותח בתרגילי כושר על הספה בסלון, ומעיין מקניטה אותו: "אתה חייב להפסיק עם כל האימונים האלו, אתה כבר מתנפח והחולצות לא עולות עליך". בהמשך, אורנה מזמזמת את שיר הפתיחה של הסדרה רמת אביב ג', וכשמעיין משתפת: "הייתי צופה בזה כשהייתי קטנה, אבל כשאבא שלי היה חוזר הביתה הייתי מעמידה פנים שאני ישנה כי הוא לא הרשה לי לצפות בסדרה", שני מספרת שהיא מזדהה עם החוויה: "לי לא הרשו לראות את המורדים".

בהמשך, הדיירים בסלון מתחילים לשחק ארץ עיר, וכששני שולפת במהירות את כל התשובות, חיים מפרגן לה: "לא פלא שאת תמיד מנצחת במשחקי האח". ג'ודי מנסה לחשוב על שם של עיר, וכשדן מציע לה לחשוב על מקום בנורבגיה, היא מיד עוקצת אותו: "אני לא מקשיבה לאנשים שמעמידים אותי להדחה".

16:00 - דן נפגע בשם אורנה: "היה בזה משהו אמיתי וזה מעליב"

מעיין מנצלת את העובדה שהיא ודן נשארו לבד במטבח בכדי לשאול: "התעצבנת על זה שאביחי דיבר על הגירושים של אורנה?". דן מסביר שהוא נפגע בשם אורנה: "היה בזה משהו אמיתי וזה מעליב, אני ואורנה הרגשנו ממנו חוסר פרגון, וזה שהוא אמר לה את זה לא התאים לי בתזמון". מעיין מנסה להגן על ההערה של אביחי בטענה שהוא כבר אמר זאת בעבר, ודן משיב: "יש גבול כמה פעמים אפשר לחזור על בדיחה, בהתחלה גם תהילה הייתה בסדר כשצחקו על הנחירות שלה, ובסוף היא נשברה מזה".

מאוחר יותר, הדיירים יושבים בחצר, ומעיין מעירה לאורנה על כך שרקדה עם שני במהלך מסיבת הפורים: "לא משנה כמה הייתי שותה, בחיים לא הייתי רוקדת ככה עם ג'ודי". אורנה מסבירה שיש הבדל בין העימות שלה עם ג'ודי לבין המתחים בינה לבין שני: "אני בחורה מאוד סלחנית, ובכל מקרה אני מעולם לא עשיתי לה את מה שהיא האשימה אותי בו". בהמשך, אורנה מספרת שבמהלך המסיבה שרון היה נראה לה קצת אבוד, ומעיין מסבירה: "לפעמים כשכולם שמחים מסביבך מתחילים פתאום להתגעגע למשפחה".

15:00 - אביחי מתחיל בהכנות לחתונה

הדיירים מסיימים את קריאת המגילה סביב השולחן בשירי חג ובמחיאות כפיים, ולאחר מכן עוברים לשבת בחצר. אביחי מרגיש בחיסרון של החללית של זיגי: "תחשוב איזה מגניב להביא אותה לילדים שיעשו ממנה מחנה", וכשחיים צוחק: "זה מחנה שרק ילדים מהרצליה יכולים לקבל", דן מיד משיב: "ילדים מהרצליה לא יסתפקו בחללית שלא יכולה לעוף".

מאוחר יותר במטבח, מעיין ודן מתחילים להכין שקשוקה, בזמן שחיים ואביחי יושבים מולם ומארחים להם חברה. מעיין מביעה אכזבה מהפאה שהיא לבשה במסיבת הפורים, ואביחי מסביר לה שזה בגלל שהם בחרו להיות מלך ומלכה: "זה לא שביקשנו להיות נסיך ונסיכה צעירים, ואני לא מוכן להיות נסיך כי אני פאקינג מלך". 

בהמשך השיחה, אביחי מבקש מחיים להיכנס לחדר האח הגדול: "יאללה תסגור לנו כבר חתונה, מה יש לי כוח לצאת החוצה ורק אז להתחתן עם מעיין?", והיא משיבה לו: "איזה דפוק אתה, חשבתי שבאמת אתה צריך משהו".

​14:00 - לדן נמאס מצבירת הקנסות של שרון 

אורנה ושני סוגרות את רשימת התקציב, אבל שרון מביע התנגדות: "אל תדאגו אני אזכור לכן את זה שלא הזמנתן לי שוקולד". אביחי מבין שהם שכחו להזמין מצתים, וכשמעיין אומרת: "נראה לי שלשני יש שתיים", אביחי מחייך ומאשים את שני: "ברור שיש לה, היא מחביאה במגירה לפחות שש".

לאחר מכן בחצר, הדיירים מדברים על 20 הקנסות שצברו במהלך השבוע, ודן פונה לשרון: "בוא נתערב שאתה עשית לפחות 12". שרון מסכים שיש לו חלק גדול בצבירת הקנסות, וכשדן שואל אותו: "אז מה יהיה עם זה בשבוע הבא?", שרון משיב: "משתדלים יותר". בהמשך, אביחי מקריא לדיירים את מגילת אסתר, והם משתמשים בסירים ובמחבתות בכדי להרעיש בכל פעם שמוזכר שמו של המן הרשע.

13:00 - מעיין מקנאה לאביחי: "מה הקטע שהתחבקתם אתמול?"

אביחי מניח תפילין בסלון, וכשהוא מסיים להתפלל הוא מזמין את אורנה להצטרף אליו בקריאת המגילה. מעיין ואורנה נכנסות לחדר הארונות בכדי לחפש את המגילה, וכשאביחי מגיע לעזור להן, הוא זוכה לחיבוק ארוך ממעיין ששואלת אותו ואת אורנה: "מה הקטע שהתחבקתם אתמול?", ואורנה משיבה בחיוך: "בפורים מותר". מעיין ממשיכה להתפנק בזרועותיו של אביחי שמרגיע אותה ואומר: "את יודעת שאני פה בשבילך, אני אהיה כאן המשפחה והחברים שלך".

מאוחר יותר, האח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בסלון, ומודיע להם שהם צברו פסילה אחת במהלך המשימה. הדיירים למדים ששרון הוא זה שצבר את הפסילה כשצחק במהלך צפייה במערכון של ארץ נהדרת, וכשחיים פותח את המעטפה עם מספר הפסילות המותרות, הם שמחים לגלות שהמשימה עברה בהצלחה, והם יזכו לתקציב שבועי גבוה. בהמשך, הדיירים מתחילים לעבוד על רשימת המצרכים, וכשאורנה ושני משתפות פעולה ומשתלטות על העניינים, אביחי מכריז: "עכשיו נתחיל לחיות פה טוב".  

12:00- למה דן פגוע מאביחי?

בחדר ארונות, אורנה מגלה למעיין: "אביחי חושב שאמרת לו בוקר טוב קר", ומעיין מיד מתגוננת : "הוא חושב שזה משהו שקשור אליו אבל זה לא, הוא מושלם". היא ממשיכה ומסבירה שאחרי המסיבה היא הייתה זקוקה לזמן לבד בלי קשר לאביחי: "הוא מתנהג אליי הכי יפה בעולם". מאוחר יותר בחצר, אורנה משתפת שאצלה במשפחה פורים זו חגיגה גדולה: "בשנים עברו גם הזמנו דיג'יי והיינו עושים מסיבה גדולה בגג", ומוסיפה שבבני ברק האווירה שמחה מהרגיל. משם, השיחה גולשת למסיבה של אתמול, וג'ודי מודה: "הרגשתי לרגע שאני לא באח הגדול", ואורנה מצטרפת: "גם אני הרגשתי ככה, היה ממש כיף".

בהמשך, דן מפרגן לג'ודי על התחפושת: "זה החמיא לך", ומסביר: "אני לא אוהב שמנצלים את התחפושות להיות סקסי, זה פתטי בעיניי". מאוחר יותר במטבח, אורנה משתפת את מעיין שדן נפגע מאביחי: "הוא מרגיש שאין פרגון מהצד של אביחי כשאני ודן מקבלים במה בחוץ", ומציינת שהזוגות בבית לא בתחרות. "ברור איכס", מעיין משיבה מיד, ואורנה ממשיכה: "אתמול הוא אמר לדן שאני גרושה ואנחנו לא יכולים להיות הזוג המוביל, ודן מאוד נפגע".

11:00- מעיין לשני: "אתמול כולם התחבקו איתך"

הדיירים נהנים מהשמש החמימה בחצר, ודן מבקש: "תזכירו לי בתקציב לקנות קרם הגנה". חיים ממהר לעקוץ: "מה אתה חושב שאתה בחוף בבת ים?", אך דן משיב: "עזבו אותי, זה מה שאני רוצה". הדיירים עייפים מהרגיל וחיים מכריז: "כולם קמו גמורים על הבוקר". לאחר מכן, כששני יוצאת לחצר, מעיין מיד אומרת: "אתמול כולם התחבקו איתך, זה משהו מוזר פה", ושני צוחקת ומסבירה: "כשאני ואורנה שותות אנחנו תמיד מתחבקות".

בהמשך בחדר ארונות, מעיין משתפת את אורנה: "היה רגע אתמול שאכלתי סיבוב עם עצמי", ואומרת שקשה לה להיות בחג מחוץ לבית. "פתאום לראות אנשים שלא בא לך לראות אותם מול הפנים בשמחה כל כך גדולה, זה מבאס", היא ממשיכה להסביר ומוסיפה: "מרוב הצפייה שיהיו אנשים במסיבה התאכזבתי". אורנה מודה: "אני מלכתחילה לא ציפיתי לכלום", ומעיין נאנחת: "לא הייתה לי שליטה על הציפיות".

10:00- מי לא אהב את שיר הבוקר?

הדיירים מתעוררים לצליליי השיר '7/11' של הזמרת Beyonce, ובזמן שכולם מנסים למשוך דקות נוספות מתחת לשמיכה, שני מתחילה לרקוד ולדקלם את כל המילים בהתלהבות. לאחר מספר דקות, האח הגדול משמיע את השיר פעם נוספת, והדיירים שהתקשו להתעורר נאלצים לקום כדי לא לצבור קנסות. בהמשך במקלחות, חיים משתף: "חלמתי חלום מפחיד", ומספר שאחרי שהתעורר בבהלה, לא הצליח לחזור לישון.

מאוחר יותר בחצר, דן וג'ודי שוקעים לשיחה על צמחונות: "אני באמת מרגיש רע שאני אוכל בשר", מודה דן, וג'ודי מצטרפת: "אני גם הרגשתי רע, ואני מנסה להוריד את המינון". בהמשך, שרון מצטרף אליהם ומתמרמר: "מה זה השיר בוקר הזה? זה זוועת עולם", ודן ממהר להסכים איתו: "על זה באמת אפשר להגיד - שיר מגעיל".

9:00 - נגמרו החגיגות

אחרי יום שבת עמוס שכלל מסיבת פורים שמחה במיוחד ופרידה מרגשת מזיגי, הדיירים מקבלים קצת שעות שינה נוספות. בקרוב יעיר אותם האח הגדול ושבוע חדש יצא לדרך.

מה קרה אתמול?

הבוקר נפתח כששני ניסתה לשכנע את עומר לקום מהמיטה, והחליטה לפנק אותו במסאג': "תראה איזו אישה טובה אני". אורנה התנצלה בפני עומר על כך שאמרה שהוא התחבר לשני רק בשביל להגיע לגמר: "אני לא חושבת ככה, ולא הייתי צריכה להגיד את זה", והוא סלח לה במהירות ואמר: "זה לא הפתיע אותי, בסך הכל זה משחק". מאוחר יותר, חיים החליט לחזק את הדיקציה שלו בעקבות החיקוי שראה שעשו לו בארץ נהדרת, וכשאביחי אמר לו: "אל תיתן לתקשורת להשפיע עליך", חיים השיב שהוא עושה זאת בשביל עצמו: "אני רוצה שעם ישראל יבין אותי". 

בהמשך היום, עומר ניגש לחבק את שני ושאל: "את רוצה להתחתן איתי?", והיא הסמיקה וענתה בחיוך: "יש מצב". עומר התרחק בטענה שהיא מלחיצה אותו, והיא התעצבנה ואמרה שהוא זה שהציע: "אלה ששואלים שאלה אבל פוחדים מהתשובה שלה זה הסוג הכי גרוע של האנשים". במקביל, חיים הציע למעיין ואביחי לארגן חתונה בבית האח הגדול, וגם הוסיף עקיצה: "רק נקווה שאימא של אביחי תסכים ולא תסרב בגלל דלילה". אביחי נזכר בבעיה קטנה שיכולה לעקב את החתונה: "עדיין לא הצעתי לה נישואים בכלל", וכשדן הזהיר שהחתונה יכולה לעלות לחיים במקום הראשון, הוא השיב שהוא מוכן לוותר על הדירה בשבילם: "זו תהיה מצווה גדולה אז למי איכפת".

מאוחר יותר, דן הכריז שהוא ואורנה הם הזוג של המדינה, אבל אביחי תיקן אותם: "איך תהיו הזוג של המדינה אם אורנה גרושה?". דן לא אהב את ההערה של אביחי אך העדיף לשתוק, ומאוחר יותר הוא העיר על כך למעיין: "זה לא בסדר שאביחי אמר שהוא לא היה יוצא עם גרושה, זה פוגע לאורנה בנקודה רגישה". בשעות הערב, הדיירים חשפו את התחפושות שבחרו לכבוד מסיבת הפורים. אביחי ומעיין התחפשו למלך ומלכה, ואורנה ודן הציגו תחפושת זוגית של חתול וכלב, כמחווה למועדון האהוב על אורנה. שני ועומר לבשו טוקסידו ושמלת ערב ארוכה: "התחפשנו לג'יימס בונד ונערתו", וגו'די הציגה תחפושת של אסטרונאוטית. חיים סחט מחמאות מהדיירים כשהתחפש לבקבוק סודה, וכששרון חשף תחפושת של דונלד טראמפ, שני אמרה לעומר: "היינו צריכים להתחפש להמן הרשע, כי גם ככה מוציאים אותנו הרעים פה". 

במהלך המסיבה, דן ניסה להתקרב לאורנה ושאל: "אני מדליק אותך?", אבל היא התרחקה ממנו בנימוס והעדיפה לרקוד עם שני. בהמשך, שני ומעיין התחבקו והתנשקו בפיוס, כשמעיין הגדילה לעשות ואמרה: "אני באמת מצטערת מכל הלב". לאחר שהמסיבה נגמרה, זיגי יצא מהחללית והודיע לשרון, אורנה ומעיין שעליו להיפרד לתמיד. אורנה הזמינה אותו לחזור לראות אותם בגמר, והוא השיב בעוקצנות: "את חושבת ששלושתכם תגיעו לגמר?". לפני שהוא עוזב לתמיד, זיגי נכנס לחדר השינה כדי להעניק לכל דייר חיבוק אחרון, וכשהוא הגיע לאביחי הוא הוסיף גם עקיצה: "תשמור על עצמך, ושמשון ודלילה תיזהר". 

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00