העדכון האחרון:

04:00 - עדן על מעיין: "בלי אביחי אין לה מה למכור פה"

כל הדיירים כבר ישנים, אבל אנדל ועדן ממשיכים ללחוש זה לזו במיטה, ולחשוף מה הם חושבים על הקשר בין אביחי למעיין. הם מסכימים שמעיין היא אדם מזויף שמנצל את אביחי בכדי להתקדם במשחק, כשעדן אומרת: "מההתחלה קלטנו שהיא באה לרכב פה על גבר", ואנדל מוסיף: "היא יודעת שהוא ייקח אותה לניצחון, בלעדיו היא כבר הייתה עפה מפה".

בהמשך השניים יוצאים לסיגריה אחרונה לפני השינה, ומשתפים מדוע לדעתם אביחי הוא דייר כזה חזק בבית. עדן אומרת: "בגלל הנכות שלו הוא מעורר חמלה גם כשהוא מתנהג בכוחניות", ואנדל אומר שאביחי הגיע למשחק חדור מטרה: "הכל אצלו זה  אסטרטגיה, והוא לא באמת בסדר עם אף אחד". הם ממשיכים לדבר על הקשר של מעיין ואביחי, כשעדן אומרת: "בלי אביחי אין לה מה למכור פה", ואנדל טוען שהזוגיות שלהם לא תשרוד מחוץ לבית בגלל שמעיין היא אדם חומרי: "היא חולת כסף ברמות שאת לא מבינה".

03:00 - אביחי על שני: "אם אני יוצא עליה, היא נשברת"

דן ואביחי משוחחים במטבח, ואביחי אומר שלשני יש מזל שאין לו אינטרס לריב איתה: "היא לא מעניינת אותי, אבל אם אני יוצא עליה, היא נשברת". במקביל בחצר, מעיין אומרת לשני שהיא נותנת יותר מדי משמעות לקשר עם דן: "אתם מכירים בסך הכל חודש", אבל שני לא מסכימה: "זה צבוע ומגעיל, היינו תומכים אחד בשני ופתאום הוא עובר למישהי אחרת". בהמשך השיחה, שני חושפת שהיא כועסת על היחס של אביחי: "באיזה קטע הוא לא מדבר איתי. מה הסרט שלו?", ומעיין מציעה לה לדבר איתו ישירות.

מאוחר יותר בחצר, האח הגדול מודיע לדיירים על כיבוי האורות כשהוא מכריז: "שיהיה לכם לילה טוב וחלומות חיוביים", ומיד לאחר מכן מנגן את השיר: "זה הזמן" של דניאלה ספקטור. שני קמה לרקוד וקוראת בהתרגשות: "זה השיר שלי", תוך כדי שהיא שרה את המילים. אחרי שהשיר מסתיים, שני מודיעה שכעת היא יכולה ללכת לישון רגועה, וחיים מציע לה שלא להתרגש מהריכולים בבית: "אם הלב שלך במקום נקי אז הכל טוב".

02:00 - שני: "כולם פה פחדנים, שיתחילו לדבר בפרצוף"

הדיירים יושבים בחצר ומחמיאים לתאלין על הצלילים מחדר המשימות, כשדן חושף שהוא התרגש מאוד מהשיר: "הלכתי הצידה בשביל לא לדמוע", ואורנה מוסיפה: "ריגשת את כולנו". בהמשך, תאלין אומרת למעיין שהיא רואה עד כמה היא קשורה למשפחה שלה, ושואלת אותה איך היא הייתה מרגישה בנעליה: "תתארי לך שאבא שלך לא היה מדבר איתך, זה שובר". 

בינתיים בחדר השינה, שני מרגישה את העוינות מהדיירים בבית ומתחילה להישבר. היא פורצת בבכי, ואומרת לחיים ולאנדל מה היא חושבת על הדיירים שמרכלים עליה: "כולם פה פחדנים, שיתחילו לדבר בפרצוף". מעיין ועדן מצטרפות למיטה, ומנסות לעודד את שני. עדן שואלת: "למה את בוכה בגלל מישהו בבית הזה?", ושני עונה לה: "פשוט לא כיף לי, אני לא מבינה מה עשיתי רע לכל האנשים פה". בהמשך השיחה, מעיין נותנת לשני עצה: "את חייבת להפסיק לקחת ללב", אבל שני לא נרגעת ועונה בכעס: "אני בן אדם אמיתי ולא רובוט". 

01:00 - תאלין נרגשת​ בחדר המשימות

אביחי מצטרף לשם ולעדן בחדר השינה, ומספר להם שנמאס לו מההתנשאות של שני: "היא בטוחה שהיא סטאר בחוץ, וכל הזמן עפה על עצמה", ועדן חושפת מה שאר דיירי הבית חושבים על שני: "כולם בדעה שאכפת לה רק מעצמה". במקביל בחדר הארונות, אורנה מספרת למעיין את הצד שלה לסכסוך עם שני: "היא צריכה לקחת בפרופורציות את הקטע שלי איתה", ומעיין מסכימה ששני מגזימה בתגובות שלה: "כל היום היא עושה פה דרמות".

מאוחר יותר, תאלין נכנסת לחדר המשימות, ועולה על במה נוצצת ביחד עם הזמרת האהובה עליה: נאסרין קדרי. תאלין יוצאת בפניה נרגשת לאביה, ולאחר מכן שרה לו ביחד עם נסרין: "רציתי לדבר איתך על הכל, אבא שלי". כשתאלין יוצאת מחדר המשימות היא בוכה בזרועות של מעיין, ומספרת לה באושר על ההפתעה שסידר לה האח הגדול: "הוא נתן לי לשלוח מסר לאבא שלי, ולשיר לו עם הזמרת האהובה עליי", ומעיין ממשיכה לחזק אותה: "איך שמחתי בשבילך, מאמי שלי".


00:00 - הוידוי של אורנה 

מעיין ואביחי ששזופים יותר מתמיד, משוחחים בחצר על מה שקורה בבית. "את הכי חשובה לי פה, וכל השאר לא מעניין אותי", מתוודה אביחי ומתייחס לדרמה הנוכחית, "במיוחד מה שקורה בין דן לשני". לאחר מכן, הוא משתף את מעיין שלדעתו שני לא חזקה בחוץ: "אם היא שרדה הדחה אחת זה לא אומר כלום", ומהמר שהכל עוד יכול להשתנות: "האנשים החזקים באמת כמו חיים ושם, עוד לא הועמדו בכלל להדחה".

מאוחר יותר בנסט, דן מסכם עם אורנה את השיחה שלו עם שני: "היא ממשיכה עם הסיפור הזה כי הוא הדבר היחידי שמחזיק אותה פה", ומדגיש את העובדה שדיירים רבים לא מתחברים לשני: "עדן כבר לא אוהבת אותה, ואביחי שבהתחלה היה קרוב אליה כבר לא סובל אותה". בהמשך השיחה, אורנה עדיין פגועה מהצעקות בחוץ שרמזו למעיין להתרחק ממנה, וחושפת שמאז ומתמיד הייתה קצת עוף מוזר: "אני יודעת מה אני משדרת פה, העולם שלי פתוח ואני לא מתביישת במה שאני".

23:00 - שני מזהירה את דן: "אורנה משחקת משחק"

דן מחליט לתת צ'אנס לשיחה עם שני, והוא קורא לה לבוא איתו לחדר הארונות. שני מסבירה לו שהבעיה העיקרית מבחינתה היא שאורנה לא סיפרה לה על הקשר ביניהם: "שמעתי את זה מעוד אנשים בבית", היא משתפת בכעס. אבל דן לא מתרגש מההאשמות של שני ודואג להבהיר: "המקסימום שהיה בינינו זה שאורנה נתנה לי כיף". כשהוא מבין ששני מצפה לקבל ממנו עדכון על מה שקורה לו בבית, הוא עושה איתה עסקה: "מעכשיו אין לנו ציפיות יותר לדין וחשבון אחד מהשנייה".

דן בוחר להתנצל בפני שני, ואפילו משתף במשאלת לב ישנה שלו: "הלוואי שזה היה ממשיך, והיית אולי הופכת להיות אשתי". אבל שני מתעלמת, ומעבירה את נושא השיחה לאביחי: "אני שמעתי היום מכל הכיוונים שהוא לא רואה אותי ממטר". דן מגלה לה שאביחי לא אוהב אותה, אבל הוא משגיח מהצד: "אני לא מרשה לו להיות רע אלייך, ואני כל הזמן מנסה לדאוג שהדברים יישארו אלגנטיים גם כשאנחנו לא מדברים". בהמשך, שני מזהירה את דן לגבי אורנה: "אני מרגישה שהיא משחקת משחק, והיא באה לפה רק כדי לקחת את המיליון". דן לא מתרגש ומצפה לגרוע מכל: "יכול להיות שהיא תדרוך עליי", אבל שלם עם הקשר שמתפתח ביניהם: "כרגע אני צריך פה חברות אמיתית".

22:00 - אורנה מתוודה בפני דן: "אמרתי לשני שמתחיל בינינו משהו" 

המתיחות סביב המשולש הרומנטי של הבית מדאיגה את תאלין, והיא מבקשת מדן ללבן את העניינים עם שני: "הבעיה שלה לא איתך, מבחינתה אורנה חברה שלה והיא כועסת שהיא בגדה בה". דן אמנם מקשיב לתאלין, אבל מתעקש שאין לו מה להתאמץ: "אורנה לא עושה לה שום קטע, ואני בכל מקרה לא מדבר עם שני". במקביל, שני חוששת שאורנה תספר לדן על השיחה שהייתה ביניהן, ותאלין מעדיפה שלא ליצור מציאות ורודה מדי: "למה שהיא לא תספר לו? היא יושבת איתו יותר ממה שהיא יושבת איתך". מעיין מנסה לעזור לשני להתמודד עם הסיטואציה הלא נעימה שנוצרה בבית, ומביאה לדוגמה את הקשר שלה עם אביחי: "אם תיכנס מישהי שהיא הטעם שלו, אני לא אלחם על מישהו שהוא לא שווה את זה". כשמעיין מבהירה שהיא תגיב באדישות אם אביחי ישנה כיוון: "אני לא אתרגש אם יעשו לי בבית קטע", שני נלחצת ומזהירה: "אני מאוד אכעס אם תעשו לי פה קטע מסריח". מעיין מבינה ששני חוששת מתחרות נוספת, ומיד מרגיעה אותה: "אל תדאגי, דן לא הטעם שלי".

מאוחר יותר, אורנה לוקחת את דן לשיחה בסלון, ופותחת בהקדמה: "היא ביקשה ממני לא להגיד על מה דיברנו, אז אני לא מתכוונת לפרט", אבל מתרככת: "אני רק אגיד שבסוף ממש התעצבנתי מהשיחה". היא ממשיכה ומגלה שלא שיתפה אותה בטיב הקשר ביניהם אבל מודה: "אמרתי לה שמתחיל בינינו משהו". דן לא מרוצה מהמתיחות שמשתלטת על הבית, ומההתעסקות הבלתי פוסקת של שני בקשר ביניהם: "כואב לי שהיא לוקחת את זה למקומות אפלים".

21:00 - אורנה לשני: "תמשיכי כבר הלאה, את בונה הכל סביב דן"

כשהמתח ביניהן מורגש באוויר, אורנה מחליטה לעשות צעד ומציעה לשני לפתוח בשיחה כנה. "יש לך אולי משהו לספר לי?", שני לא מסתירה את הכעס שלה על אורנה, שמצידה לא מבינה על מה מדובר. שני מנסה לגשש האם מתפתח רומן בין אורנה לדן, ומטיחה בה: "נאמר לי מכמה אנשים שראו את דן ואותך נוגעים ומתחבקים". אורנה ההמומה מיד מכחישה, וטוענת שאין סיכוי שקרה דבר שכזה: "זה קשקוש מוחלט, אני עם שני ילדים ולא יכול להיות כלום בינינו". השיחה בין השתיים ממשיכה דקות ארוכות, ואורנה מבקשת משני להמשיך הלאה: "את בונה את כל הבית סביבו, ואת לא צריכה לעשות את זה". שני מקשיבה בסבלנות ומודה שקשה לה להתמודד עם זה: "בחוץ זה אחרת, אני לא צריכה לראות אותו מפלרטט עם בנות אחרות".

רגע לפני שהן מסיימות את השיחה, שני מבקשת מאורנה שלא לשתף את דן בשיחה: "כל מילה שאני אומרת יוצאת בסוף עקום". היא אמנם הבטיחה שלא לספר לדן, אבל אורנה לא מהססת לרוץ ולשתף את אביחי ומעיין: "למה אני צריכה להצטייר כמישהי שלוקחת לחברה שלה את הבן זוג שלה?". תוך שניות בודדות, אורנה דואגת לתקן את עצמה ולהבהיר: "היא בכלל לא חברה שלי, והוא לא היה אף פעם הבן זוג שלה".

20:00 - שני לא עומדת בפיתוי ומעצבנת את הדיירים

בזמן שהדיירים יושבים בחצר, שני יוצאת נרגשת מחדר האח ומספרת שסירבה לבקשה של האח הגדול. הדיירים הסקרנים מופתעים לגלות ששני קיבלה הצצה לתעודת הזהות שלה, וכשהאח הגדול שאל האם לעצור, היא לא עמדה בפיתוי וענתה "לא". בזמן ששני מתלהבת מתעודת הזהות שלה: "איזה כיף, גיליתי שאני הרבה יותר מצחיקה ממה שחשבתי", הדיירים מתקשים להאמין ששני חשבה רק על עצמה וסיכנה את המשימה. "במילא היא תראה את זה כשתצא מפה", שם לא מוצא היגיון בבחירה של שני וזוכה להסכמה ממעיין, "גם אם המשפחה שלי תגיע לפה אני לא פוסלת את המשימה".

הדיון סביב בחירתה של שני ממשיך גם בחדר השינה, כשאורנה מתלוננת בפני תאלין: "אני לא מבינה במי היא מתנקמת, כמה רדוד בן אדם יכול להיות". לעומת זאת, תאלין מנסה להגן על שני: "היא אמרה שהיא לא מרגישה טוב", ומוסיפה בקול מרחם, "אני חושבת שהיא לא מסתדרת בבית". לאחר מכן, השתיים עוברות לשוחח על נושא לא פחות בוער בבית, כשהן מודאגות מגורלו של התקציב שנמצא בידיו של אנדל. "הוא סתם מנסה להדליק", תאלין מנסה להישאר אופטימית ומרגיעה את אורנה, "לא נראה לי שיש לו את הרוע הזה".

כשעדן מצטרפת לשיחה, הן חוזרות לשוחח על הבחירה של שני לצפות בתעודת הזהות: "מילא הייתה צוברת פסילה על עקרונות כמו אכילת בשר". שם שומע שהשיחה חזרה להיות סביב הנושא החם של השעה, ומנצל את ההזדמנות להתבדח על חשבון שני: "היא הייתה יכולה פשוט להסתכל במראה". אנדל, לעומת זאת, מנסה לבוא לקראתה של שני ומרגיע את שם: "אם זה האושר של הבן אדם, אתה לא יכול לשפוט אותו". ​

19:00 - אורנה: "מי שצמחוני שיאכל חול"

בזמן שהדיירים מתכוננים לארוחת הערב, אנדל מתרגש מהתפקיד החדש כמנהל התקציב: "בואו נגיד שנגמר לכם הברוקולי, אז תיהנו ממנו כל עוד אתם יכולים". בתור צמחוני, דן לא חושש שאת הבשר אנדל יחליף בסיגריות, ואפילו נותן לו את ברכת הדרך: "אני סומך עליך בעיניים עצומות". במקביל, אביחי מתלונן מהשיזוף ש"מרגיש דביק", בעוד שאורנה מדמיינת מה יקרה כשהשיזוף ירד: "מעניין איך יראו הפנים שלך אחרי, אולי זה יעשה טוב". 

בהמשך במטבח, דן מחכה בקוצר רוח לארוחה שאורנה בישלה, אבל היא מבקשת ממנו לחכות בסבלנות: "אוכל לא מבושל עושה כאבי בטן, אז כדאי לך להתאפק". אביחי מביט מהצד באורנה, ולרגע מתבלבל וחושב שהוא בריאליטי אחר: "פתאום אני מרגיש שאני בכלל בתוכנית בישול". דן ממשיך להתבונן באורנה מבשלת את האורז, והפעם מראה קצת יותר דאגה לגבי התקציב: "בקרוב הדייסה כבר לא תהייה דייסה, והקינואה תהיה מושית כזאת ודוחה". כשאורנה קוראת לדיירים לגשת לשולחן היא מסננת: "זה מה יש, מי שצמחוני שיאכל חול", אבל מיד מתנצלת בפני דן: "סליחה לא התכוונתי אליך, אלא לצמחוני אחר".

18:00 - יש מנהל חדש לתקציב הבית

על ספסל בחצר, השיזוף המוגזם של אביחי ומעיין ממשיך להיות במרכז העניינים, והוא מנצל את ההזדמנות לפלירטוט אחד נוסף: "אני חולה על הגוף שלך, אני חושב שאת אחת הנשים הסקסיות בישראל". אביחי מבקש ממעיין לזכור אותו גם מחוץ לבית האח הגדול, והיא משתפת פעולה: "אמרנו שמתחתנים לא?".

המשימה ממשיכה והפעם תורה של עדן להיכנס לחדר האח הגדול. ואחרי מספר דקות, עדן יוצאת עם בשורה מפתיעה לדיירים: "הוא שאל אותי אם אני חושבת שאנדל יכול לנהל את התקציב שלנו ועניתי שכן". דיירי הבית כבר מתכוננים לתקציב דל מאוכל, ובעוד ששני ממהרת להמליץ לכולם להתכונן: "תתחילו לעשן חברים, כי יהיו רק סיגריות", ותאלין בוחרת להישאר אופטימית: "הוא לא יעשה לנו קטע".

17:00 - אורנה על שני: "היא כל היום מסתובבת בבית ועושה פרצופים"

בזמן שמעיין ואביחי מותזים בשיזוף בפעם החמישית, דן משתף את אורנה ביחסיו הקצרים עם שני: "מבחינתי הקשר שלנו הסתכם בחיבוקים וליטופים". אורנה, שמתחילה להתקרב לדן בימים האחרונים, מרגישה שלא בנוח: "אני לא רוצה להרגיש שאני אשמה במשהו מזה". דן ממהר להרגיע אותה ומסביר: "את לא אשמה בכלום, אני פשוט נהנה מהחברה שלך".

מאוחר יותר בחצר, חיים מצטרף לדן ואורנה והשלושה פותחים בשיחה על הגמר: "אין דבר יותר מבאס מלהגיע למקום שני", מכריז דן. אורנה ממש לא מסכימה איתו וחושבת שעצם ההגעה לגמר זה ניצחון בפני עצמו: "אין מה לעשות יש רק מנצח אחד", ומוסיפה: "עצם זה שבחרו אותי להיכנס לבית הזה מכל האנשים שהגיעו לאודישנים, כבוד הוא לי". מעיין מצטרפת לשיחה, אחרי שיצאה מחדר האח הגדול שחורה מתמיד וחיים נבהל: "תראה איך היא נראית מפחיד". מעיין לא מתרגשת מהמראה החדש, ומתחילה לדבר עם אורנה על מצב היחסים שלה עם שני. "היא חושבת שאת צריכה לפנות אליה לתקן את היחסים ביניכן", מעיין מנסה לגשר אבל אורנה לא מבינה מה יש לתקן: "אני מתייחסת אליה רגיל, זאת היא שמסתובבת כל היום בבית ועושה פרצופים".

16:00 - למה אביחי ומעיין כל כך שחורים?

הדיירים הראשונים שעומדים במבחן החיוביות הם אביחי ומעיין שנקראים לחדר האח הגדול, ויוצאים ממנו שזופים אחרי שנענו בחיוב לשיזוף בהתזה שהוצע להם ואורנה מחמיאה למעיין: "איך יפה לך". בינתיים, חיים, שני ודן משוחחים בחצר והאחרון מחליט לפנות לחברה של חיים: "משי, כמה הערצה יש לו אלייך". חיים מבסוט מהמחווה ואומר: "בטח היא ראתה את זה והיא מתרגשת עכשיו". שני מסכימה איתו ומוסיפה בעידוד: "ברור, היא כל הזמן מסתכלת עליך".

מעיין ואביחי נקראים בשנית לחדר האח הגדול ויוצאים ממנו עוד יותר שזופים ממקודם. מעיין מבסוטה: "ככה אני נראית בקיץ, אני מתה על זה", ודן חושף: "אם מישהי באה אליי עם שיזוף כזה אני עושה אחורה פנה". למראה שניהם, שני שואלת את אביחי מה לדעתו האח הגדול יבקש ממנה, אביחי מתחמק ועונה:  "אני לא יודע, הפסקתי לחשוב כמו האח הגדול. גם אותי הוא הפתיע עם השיזוף הזה". כשהאח הגדול קורא למעיין ואביחי בשלישית, מעיין מודאגת שזה כבר לא ייראה טוב וחיים מעודד אותם: "מקסימום תעשו פרסומת לפחמים".

15:00 - משימת התקציב השבועית נחשפת

בזמן שכל הדיירים מחכים לשמוע מהי משימת התקציב השבועית שלהם, מעיין ושני מנהלות שיחה בנסט על ההתנהלות של אורנה עם דן. "זה שהיא לא מסוגלת להסתכל עליי מוכיח לי שהיא יודעת שהיא לא בסדר" אומרת שני. מעיין מנסה להרגיע אותה ואומרת: "היא שומרת נגיעה, לא היה פה שום דבר ביניהם". שני לא מאמינה לזה והמומה לגלות שמעיין לא קוראת את המצב נכון: "את כזאת נאיבית, תפתחי את העיניים. אורנה רצתה שאני אלך מפה אתמול" ומוסיפה בהבטחה: "אבל אני לא זזה לשום מקום". כשמעיין מנסה להרגיע את הרוחות ומציעה לשני לנסות לדבר עם אורנה ולפתור את העניינים ביניהן, שני מתנגדת בטענה שאורנה היא זאת שצריכה ליזום שיחה: "זה שהיא לא פונה אליי רק מראה כמה היא שמה עליי קצוץ וכמה היא לא באמת חברה שלי", ומזכירה את הימים הראשונים שלהם בבית:  "אני היחידה שהייתי שם בשבילה כשהיה עליה עליהום, כל כך תמכתי בה, זה פשוט סכין בגב". האח הגדול קוטע את שיחתן כשהוא קורא לכל הדיירים להתרכז בסלון, בשביל להסביר על משימת התקציב הקרובה. מעיין מתלהבת וממהרת לסלון: "יאללה בלגן".

בסלון, אורנה מקריאה לדיירים את כללי המשימה: "השבוע משימת התקציב שלכם היא משימת חיוביות, במהלכה עליכם לענות בחיוב על כל שאלה שתישאל על ידי האח הגדול. בסלון הבית ישנה תיבה בה כתוב מספר הפעמים שמותר לכם להגיד "לא", במידה ותעברו את כמות הפעמים המותרת תיכשלו במשימה ותצטרכו להסתפק בתקציב בסיסי בלבד". הדיירים מתלהבים והמשימה מתחילה כשהאח הגדול שואל אותם אם הם מעוניינים בארטיקים והדיירים עונים "כן" בשמחה.

14:00 - אנדל מודה: "אני צריך מישהי שתחנך אותי"

במטבח, הדיירים עסוקים בהכנת ארוחת בוקר מאוחרת, ותאלין מנסה לחנך את אנדל: "אתה חייב ללמוד איך לדבר עם אישה". אנדל מסביר לה שהבעיה היא לא בו אלא בנשים שנמצאות בבית, ומסביר: "אם הייתה פה מישהי שמפילה אותי מהרגליים הייתי פועל אחרת". הוא מוסיף: "אני צריך מישהי שתחנך אותי"., ואביחי מזדהה איתו: "גם אני כזה, ופה בבית מעיין מחנכת אותי". הוא מסתייג מיד, וממהר להסביר שאין לו באמת צורך בזה: "אני לא צריך שיחנכו אותי, אני צריך שיאהבו אותי".

במקביל בחצר, חיים מגלה לדן שאם יהיה לו בן, הוא יקרא לו "חממי", ודן מתלהב: "ממש מתאים לך". חיים פונה לשאול את דעתה של שני בעניין, אבל היא דווקא לא מתלהבת: "אני פחות מתחברת לשם אבל אני אשמח בשבילך כשתהיה אבא, נראה לי אתה תהיה אבא מגניב". הם עוברים לדבר על אהבת הקהל בחוץ, וחיים מפרגן לשני: "את מסי בחוץ אוהבים אותך". שני לא ממהרת להסכים איתו, וחושבת שדווקא הוא זה שאהוב בחוץ: "כולם בטח כבר רוקדים כמוך". בהמשך, הדיירים נכנסים לאכול, שני נשארת לבד בחצר וממלמלת לעצמה: "איזו מטומטמת אני".

13:00 - שני לעדן: "לא באתי לפה לייצר ריבים"

בשכשוכית, עדן, אנדל ושני מנהלים שיחה על המצב בבית כשהראשונה מנבאת על הריבים העתידיים: "יש פה אנשים שפוחדים להגיד דברים ושומרים בבטן ובסוף זה מתפוצץ". שני, שחושבת שהתכוונה אליה מיד עונה לה: "את יודעת שאני לא שומרת בבטן, לא באתי לפה לייצר ריבים סתם". עדן ממהרת להסביר שדווקא הפעם היא לא דיברה עליה. השיחה ממשיכה והם מעלים געגועים משותפים לכוכב ושמוליק: "חסרה לי איזו יציאה של שמוליק" מגלה אנדל. עדן מסכימה ומוסיפה: "או צעקה של כוכב 'תתקדמו כבר'".

במקביל בחדר השינה, אורנה, דן ואביחי משוחחים על ההתנהלות הזוגית של אביחי: "זה נחמד שגבר עושה סרטים" אומרת אורנה וממהרת להוסיף: "אבל זה שאמרת למעיין 'שתי סטירות ואת במיטה' לא היה עובר אצלי". בהמשך השיחה, בדיוק כששני חולפת לידם בדרכה לחדר הארונות, אביחי קם מהמיטה ומחליט ללכת להציק למעיין: "אני לא אוהב שהקשר שלי רץ טוב, זה נהיה משעמם".

12:00 – אביחי לאורנה על הקשר עם דן: "זה טוב, זה יוצר עניין"

אורנה בטוחה שהמשימה תתסיס את הבית ומעיין מבטיחה לה: "לא משנה מה, אני לא אתן שיפרידו בינינו". דן מצטרף אליהן ואורנה משתפת אותו ששני שוב עושה לה פרצופים על הבוקר. בהמשך, אורנה מדברת עם אביחי על הקשר שלה עם דן והוא מעודד אותה: "זה טוב, זה יוצר עניין".

מאוחר יותר, הדיירים נהנים מהשמש החורפית בחצר, כשעדן ושני משתזפות בבגד ים. מעיין אומרת לאביחי: "מותר להסתכל אסור לגעת", בעוד הוא מגחך ומציין: "בעיית הראייה שלי באה לטובתך הפעם". הם עוברים לדבר על הדיירים החדשים שעתידים להגיע, הבנות רוצות שיגיעו גברים חתיכים שיריבו עליהן, בזמן שהבנים מפנטזים על בחורה ג'ינג'ית לאנדל.

11:00 – אורנה מודאגת: "אני לא אעשה שום דבר עם דן בבית"

תאלין מתלהבת שלא הודחה אתמול אבל מספרת שבכל זאת היה לה קשה לישון בלילה, ואילו חיים שמחכה לתורו במקלחת מחליט לשגע אותה באינספור שאלות. "די תעזוב אותי כבר", תאלין צוחקת. בינתיים, אביחי מתפלל ומתחיל לצחוק: "שני לקחה בצורה קשה את אורנה ודן", בעוד שמעיין מגבה אותה: "זה הדבר היחידי שיש לנו בבית, ברור שהיא תתעסק בזה", ומוסיפה: "אני מבינה אותה".

הדיירים רואים שיש פתקים בסלון שכתוב עליהם כן ולא, ואורנה מתחילה להילחץ: "בטוח יהיו שאלות על מה שקורה בבית, על ריכולים", ושואלת את מעיין: "את חושבת שהוא ישאל שאלה עליי ועל דן?". בהמשך, אורנה מבהירה למעיין שהיא לא תעשה שום דבר עם דן בבית.

10:00 – החיים הם סרט

הדיירים מתעוררים לצלילי השיר "כן כן לא אז לא" של עוזי פוקס. שם ואנדל ממהרים אל עבר המקלחת בזמן ששאר הדיירים מתקשים לצאת מהמיטות. שני שמקשיבה למילות השיר בטוחה שהמשימה תהיה קשורה ליצירת סרט: "השיר אומר שהחיים הם סרט", וחושבת בקול רם: "בטח נצטרך לשחזר סצנות". שיר הבוקר מתנגן בפעם השנייה, ואורנה מתלוננת: "לא יכלו לשים שיר יותר יפה?".

09:00 – בוקר ראשון בלי כוכב ושמוליק

בקרוב הדיירים יתעוררו לבוקר של משימה תקציב חדשה, משימת החיוביות. האם הבית המפולג יהיה שקט יותר בלי הדרמות של כוכב? והאם המשימה החיובית תצליח לשנות את האווירה בבית?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו אתמול לשיר המקפיץ "This is what you came for" של קלווין האריס וריהאנה, ובעוד חלקם שמחו על הבוקר, מעיין חששה מערב ההדחה. אנדל ניסה להרגיע אותה בכך שאמר לה לא לפחד, וגם דן עודד: "הקהל של אביחי יצביע לך". גם שני התעוררה עם חששות לקראת ההדחה וחיפשה נחמה אצל דן כששאלה: "מאחת עד עשר, כמה אתה רוצה שאלך?", דן ענה לה שיש אנשים שהיה רוצה שילכו לפניה והבטיח: "אם תישארי אני אשמח ואתן לך חיבוק".

בהמשך לוויכוחים סביב התקציב, כוכב צפתה בדן שהכין שקשוקה והתעצבנה על כמות הביצים שהשתמש. כשהציע לה לאכול איתם, כוכב ענתה בכעס: "ממך אני כבר לא רוצה כלום". אנדל, עדן ושם התווכחו גם הם על התנהלות הדיירים בבית, כשהראשון המליץ להם: "אתם צריכים להתנהג כמו שמתנהגים אתכם, הקבוצה שלכם מפסידה", שם התנגד: "זה שהם מתנהגים כמו נבלות לא ישנה את ההתנהגות האנושית שלי כלפיהם". ולבסוף, הסכימה עדן עם שם והוסיפה: "חוסר ערכים וילדותיות זה מה שיש פה, אבל אני פועלת עם הערכים שקיבלתי בבית שלי".

בשעות הערב התנהל ערב ההדחה, והדיירים הופתעו לראות את תאלין נכנסת חזרה לבית ומותירה את כוכב ושמוליק כמודחים הטריים. שני שמחה שכוכב עזבה: "היא השפילה אותי ברמות", בזמן שחיים התקשה לעכל את הבשורה. כולם הסכימו שבלי כוכב היה מגיע שמוליק לשלבים מתקדמים יותר. "היא גמרה אותו", אמר אביחי, חיים דאג שמעכשיו יהיה משעמם בבית: "הם היו מצחיקים", ומעיין סיכמה: "אי אפשר להתסיס כל היום ולחשוב שלא יהיו לזה השלכות".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00