העדכון האחרון: 

05:00 - הנחירות חזרו, לילה טוב לכל הדיירים
 
תהילה מצטרפת לעדן במיטה הזוגית ושתיהן מתכוננות לישון, אך לא לפני שעדן מתייחסת להדחות שהיו: "ברגע שהלכתם, המשחק איבד את עצמו", ומוסיפה בהקשר אחר: "הזכייה שלנו זה להכיר אחד את השני מעולמות שונים". תהילה מסכימה איתה וצופה את דקות התהילה שיהיו להן כשיצאו מהבית: "לא מעניין אותי הפרס, ההצלחה שנקבל מהתכנית היא הרבה יותר". עדן מסכמת את השיחה בחוסר געגועים לנחירות של תהילה: "הנחירות שלך זה שיא השיאים".​

04:00 - ​תהילה על מעיין: "אני לא מבינה איך היא עם אביחי"
 
בחצר מתנהלת שיחה בין אנדל, תהילה, שני ועדן כשהראשון מייעץ להם: "הלוואי שכשתצאו מפה תראו איך אתם נראים", ומסביר: "אני בקטע של לתקן אתכם". תהילה מאשרת שהבינה את מה שהוא אומר ומצהירה שלא תשתף פעולה עם הדרמה בין הקבוצות בבית: "שימצאו במה אחרת". עדן זורקת הערה על הקבוצה השניה בה מעורבים דן, אורנה, מעיין ואביחי: "מה שהולך ביניהם זה צביעות".
 
לאחר מכן בחצר, תהילה ממשיכה לעסוק באביחי ומשתפת את שם: "מה שמצחיק אותי זה שממש מפריע לו שאנחנו חברים". שם אומר שהוא מודע לזה ומוסיף על משימת העשירים והעניים: "זה עיצבן אותו שאני לא הלכתי אחריו כשהוא רצה לצאת עלייך". הם עוברים לדבר על מערכת היחסים בין אביחי למעיין, אחרי שמעיין צפתה בסרטון הוויראלי שלו ושל דן: "אני לא מבינה איך היא איתו", אומרת תהילה ושם קוטע אותה: "זה לא בעיה שלנו, זו בחירה שלה בתור בן אדם". הוא מסביר לה על הסטריאוטיפ בגינו נכנס כל דייר לבית: "אביחי נכנס על תקן הבן אדם עם הנכות, ומעיין נכנסה על תקן הבחורה השווה". הוא מוסיף: "לצערנו היא נפלה לתוך הסטריאוטיפ", ומסביר שהיא נצמדה לאביחי ולא נתנה לעצמה לשבור את גבולות הסטריאוטיפ.

03:00 - אנדל: "אנשים פה בוגדים אחד בשני"
 
אנדל וחיים מנהלים שיחה בחצר כשהראשון מביע את חוסר אמונו בדיירים: "אנשים פה בוגדים אחד בשני, הרגש ביניהם הוא שקרי", חיים מסכים ואומר שהוא יודע את זה כבר מהיום הראשון בבית. במקביל בחדר השירות, מעיין משתפת את אביחי בקושי שלה להתגונן: "יש פה דברים שאין לי מה לפתוח", ומדגימה: "מה, אני אחנך את כוכב? אני אגיד לה על זה שהיא קראה לי ברווזה ונמוכה?". אביחי מסכים איתה, משנה נושא ומספר לה שהוא מרגיש נוח לתת לה לדאוג לו: "אני יודע שאני מהווה סוג של נטל, וכל דבר שאני יכול לעשות כדי להוריד חלק מהנטל אני אעשה בגבול היכולת שלי", מעיין מסתכלת עליו בחיוך.
 
בהמשך בחדר השינה, אורנה ניגשת לדן כדי לאחל לו לילה טוב ובין השניים מתפתחת שיחה רומנטית: "יש לי מחמאה חמודה להגיד לך", דן נרגש ומבקש ממנה לשתף אך היא נרתעת מהמצלמות, ורק מציינת: "היום היית מסוקס". דן מופתע, מודה לה על המחמאה ואומר: "אני נהנה להיות איתך במצבים רגישים". הם מסיימים את השיחה באופטימיות כשדן שואל: "מחר נחייך כל היום?", אורנה מסכימה והם מאחלים אחד לשניה לילה טוב.

02:00 - מעיין מבטיחה לאביחי: "נתנשק ביום הולדת שלי"
 
דן ומעיין פותחים בשיחה צפופה, והראשון מגלה שבאחת השיחות שלו עם שני, היא הטיחה בו שהוא מסתכל על מעיין בקטע רומנטי, והוא טוען בפני מעיין שיכול להיות שאולי זה היה הדדי. מעיין מופתעת ושוללת: "לפעמים הנחמדות שלי מתפרשת לכל מיני כיוונים". דן מבין ואומר על שני: "ההתנהגות שלה מוקצנת, היא לוקחת את הקנאה שלה ומסיטה אותה למקומות כאלה, זה רדוד ואכזרי", ומוסיף: "שתלך לחבורת הלוזרים שלה".
 
בהמשך, אביחי לוקח את מעיין לשיחה בפינת העישון ומשתף אותה: "אני גאה בעצמי, איזה חריף הייתי בסרטונים". מעיין חולקת עליו ומסבירה לו: "אני רואה הכל מהצד ואני חייבת להגיד לך שאתה לא חריף בכלל", ומוסיפה שהוא לוקח את הדברים בצורה מאוד בוגרת. מנגד, מעיין מרגישה חוסר ביטחון ומספרת לאביחי שכולם גורמים לה להרגיש שהיא לא מבטאה את עצמה בגללו, ומוסיפה: "וזה לא נכון, כי גם לי וגם לך יש חילוקי דעות בנוגע לאנשים בבית". אביחי משנה את הנושא ומביע שהוא שמח ונרגש שמעיין הודתה בפני עידו רוזנבלום שאכן יש ביניהם מערכת יחסים. מעיין מתכננת את הנשיקה הראשונה שלהם: "אני אתן לאח הגדול לראות אותנו מתנשקים ביום הולדת שלי", אביחי מאוכזב: "נחכה לזה חודש? ואם אני לא אהיה פה?", ומעיין מרגיעה: "הכל יהיה בסדר". הם עוזבים את החצר מיד כשתהילה מגיעה לשבת בפינת העישון, וכשהיא נותרת לבדה היא פורצת בבכי.

01:00 - דן לתהילה: "אם את לא רוצה שידברו עלייך, לכי הביתה"
 
המשימה הסתיימה והדיירים מתחילים להתכתש בכל הקשור לסרטונים שצפו במהלכה. בסלון הבית, משתפת תאלין את דן, אורנה ומעיין ברגע בו סיפרה לשני שראתה את דן ואורנה מחובקים: "יכול להיות שאני אומרת דברים שאני רואה", ומבהירה: "אבל אני לא מרכלת בין הקבוצות". דן מבין אותה ומציין שהדיירים לא יודעים להסיק מסקנות: "אני לא מצפה מהם לנתח מערכת יחסים מורכבת בבית הזה", ונותן כדוגמה את תהילה. תהילה שומעת את הדברים מהצד ומפצירה בפני דן: "אל תדבר עליי!", דן בתגובה מציע בתוקפנות: "אם את לא רוצה שידברו עלייך, לכי הביתה".
 
מיד אחר כך, פונה דן לכוכב בהמשך לסרטון בו ראתה שאמר עליה: "היא התחילה כמעניינת וסיימה כמטורללת", ומסביר שהשהות בבית הביאה אותה להתנהגות שלילית. כוכב לא מעוניינת להקשיב עוד להתנצלויות שלו ואומרת: "אני לא חייבת דין וחשבון לאף אחד". חזי שעובר לידם, זורק לדן הערה על כך שהוא ממשיך להתנצל ולא לעמוד מאחורי המילים שלו: "אתה מתייפייף", וכוכב מסכמת את השיחה: "אני פה בגדול! תמותו כולכם".
 
בהמשך, אורנה מרגישה פגועה ופורצת בבכי, דן מנסה לחזק אותה: "את חזקה, חכמה ורגישה", ומוסיף: "זאת הבחירה שלהם לתפוס צד, הם אנשים לא רלוונטיים". אורנה מתקשה להתחזק ואומרת: "הם כל הזמן משמיצים אותי וזה הזוי, לא חשבתי שאני כל הזמן בפה שלהם".

00:00 - אורנה מגיעה לקצה: "אני מצטערת שלא הלכתי אתמול הביתה"

משימת "מונית הכסף" בעיצומה כשעידו רוזנבלום מציג לקבוצה במונית סרטון בו רואים את אורנה פונה לאחותה: "אני בטוחה שאת גאה בי, ואני מתגעגעת אליך". היא מתחילה לבכות, בעוד מעיין ותאלין מחבקות אותה. לאחר מכן, אורנה, אביחי ועדן מחליפים את הקבוצה הקודמת במונית, כשעידו שואל אותם מה סדר היושבים בסרטון. אורנה עונה נכונה, ומכריזה בגאווה: "אתם רואים? אני לא רק מכשפה, אני גם חכמה", אבל שני עוקצת אותה מהסלון: "חבל שאת לא משתמשת באינטלגנציה שלך נכון".

בשאלה הבאה, עידו שואל מי אמר בתעודת הזהות שלו: "יש בי יותר יופי פנימי מאשר חיצוני". הבנות מתבלבלות, כשעדן, שני ואורנה מתלבטות מי מהן זו התשובה. אחרי שהתברר שזו תעודת הזהות של שני, כוכב מופתעת ושואלת אותה איך היא לא זוכרת מה אמרה, והיא משיבה: "הם ערערו אותי וגרמו לי לחשוב שאני טועה". בהמשך, עידו מפתיע אותם כששואל מי אמר את המשפט: "היא זה המשחק הכי טוב שראיתי בחיים שלי", ולמרות שהם בטוחים שמדובר בתהילה, הם מופתעים לגלות שבכלל מדובר בעדן. מאוחר יותר, הדיירים בסלון מתרגשים כשצופים בקטע שבו מעיין מרכיבה את המשקפיים שמדמות את ראייתו של אביחי.

המשימה מגיעה לסופה, ובזמן שהדיירים מתפזרים תהילה פונה לשם: "אני רועדת, אני לא יכולה להיות פה". עידו רוזנבלום נפרד מהדיירים לשלום, עם חיבוקים וגם התנצלות קטנה: "אני מצטער אם קצת סכסכתי". אורנה לוקחת את דן לשיחה בצד, ואומרת לו בעצב: "אני מצטערת שלא הלכתי אתמול הביתה".

23:00 - תהילה יוצאת על אביחי: "בן אדם עלוב"

שני מצטרפת נסערת לתהילה שנמצאת בחדר העישון. היא משתפת בחוסר השקט שמציף אותה בעקבות הסרטונים, ועדן מעודדת אותה: "את יצאת פייטרית, שאת הולכת בטוחה ככה בעצמך", ומוסיפה: "גם אני בשוק מאיך שהוא עשה אותי ואת אנדל כמו לאברס". בהמשך תהילה מתעצבנת על אביחי: "הוא יושב עם ספר תנ"ך ואומר שהוא הולך להיכנס בי ובשני", ומיד עוקצת: "הוא לא עשה לנו בסוף כלום". היא ממשיכה ומשתפת בהרגשה הרעה שהסרטון נתן לה: "אביחי בן אדם עלוב, ואני לא מבינה איך למעיין לא אכפת מאיך שבן זוגה מדבר על נשים". חזי מצטרף לחדר העישון, ומדרבן את תהילה לגשת לאביחי לשיחה בארבע עיניים: "תלכי להגיד לו מה את מרגישה, לא לנו", ומכין אותה לבאות: "זה רק תחילת הסרטונים, את יודעת כמה דברים יצופו בהמשך?".

מאוחר יותר, שני קוראת לתהילה לסלון: "את חייבת לראות איך שם התעורר". שם פתח את התקרית עם אורנה, שלאחר שהתעצבן ואיחל לדיירים בבית סרטן, אמרה שלא תאחל את זה לאויבים שלה, "ואפילו לערבי". אורנה חוזרת בה: "התכוונתי למחבלים", ושם מטיח בה: "זה אחד המשפטים הכי גזעניים ששמעתי בחיים שלי". דן מסכים עם שם, אבל מוצא לנכון להגן על אורנה: "היא התנצלה על ההתנהגות שלה, בעוד אתה המשכת עם הבכיינות הזאת".

שני מפסיקה אותם כשמכריזה: "מהיום נגמרו ההסתרות", בעוד תאלין מנסה לגשר בין כל הצעקות: "מה יוצא לכם עכשיו מלפתוח אחד על השני?". בינתיים, תהילה קוראת לדן "אובססיבי", ומוסיפה בהפגנתיות: "אני עוד אצליח, וממך לא יצא כלום". הוא עונה לה בעקיצה: "את ברחת ממשה כדי לבוא אליי", ושם בא לעזרתה: "אתה יכול לרדת יותר נמוך מזה? מה לך ולבן הזוג שלה בכלל?".

22:00 - מי אמר למי, ובאיזה הקשר?

הדיירים צופים בחיים, תהילה ודן עונים על שאלות הטריוויה ששואל אותם עידו רוזנבלום במונית. מעיין מופתעת מהמשימה: "השאלות האלה לא קלות בכלל, לא ידעתי שזה יהיה על האח הגדול", ושני איתה: "בכלל חשבתי שזה יהיה טריוויה על העולם". הבית נכנס לשוק כשעידו שואל מי אמר על מי את המשפט הבא: "איך אפשר לאהוב אותה? אין בה שום דבר. לא מידות, לא דוגמה אישית ולא התנהגות עם דרך ארץ". עדן חושדת באורנה, והיא מודה: "אמרתי את זה על שני, רק אני משתמשת במילים מידות ודרך ארץ".

בזמן שדן מתלבט לגבי התשובה, שני לא מצליחה להבין את ההיסוס שלו: "הוא פחדן, אמרתי לכם", ועדן חושבת שאולי הוא מעמיד פנים שהוא לא זוכר. אורנה עוקצת את שני: "טוב שלא אמרתי מילים גסות יותר כי זה הנימוסים שלי", ושני מתעצבנת על התגובה שלה: "עדיף שתשתקי. אין לך אומץ להגיד לי דברים בפנים, רק מאחורי הגב", ומטיחה בה: "את עלובה ופתטית", בעוד כוכב מסננת: "איזה לשון הרע".

בשאלה הבאה, עידו שואל מי אמר על מי "היא התחילה כמעניינת, וסיימה כמטורללת", ודן מתלבט: "אני חושב שיכול להיות שזה אני, וזה מביך אם באמת אמרתי את זה". עידו צוחק על שדן לא זוכר את המילים של עצמו, ועוקץ אותו: "זה יותר מביך אם אתה אמרת ולא זוכר את זה". חיים חושב שהתשובה היא אביחי, ודן חושב שהוא טועה: "הוא לא יפרגן שהיא התחילה כמעניינת". בהמשך, הקבוצה הראשונה חוזרת לבית, וכוכב מבקשת מדן שלא ישב לידה יותר: "פחדנים לא ישבו לידי". דן מתרץ: "התחלתי דווקא את המשפט במחמאה, ויש לי הסבר לכל דבר". הקבוצה הבאה במשימה הם שמוליק, כוכב, תאלין ומעיין. האם הם יענו על כל השאלות נכונה?

21:00 - המשימה מתחילה: מישהו הזמין מונית?

דן לוקח את אורנה לשיחה בסלון, ובוחר לשתף אותה בכך שנמאס לו מהתנומות של אביחי וחיים באמצע היום. הוא מרגיש חוסר שיוויון: "זה מעמיד אותי במקום חלש, כי אני לא הולך לישון מתי שאני רוצה". אורנה מציעה לו לדבר עם אביחי, והוא מבקש ממנה שתתן לו גיבוי: "אני לא רוצה שאביחי ירגיש שאני תוקף אותו".

בהמשך תאלין משתפת את אביחי ומעיין בחדר האמבטיה: "תהילה חושבת שהיא הולכת שבוע הבא, ואמרה שהיא הגיעה רק כדי להרגיע את הרוחות". אביחי אומר שהיא לא היחידה שחושבת כך: "כוכב ושמוליק ילכו מעצמם הפעם, ואולי אפילו לא יחכו להדחה", ובמהרה נזכר בחזי: "אולי הוא היחיד שירצה להישאר". תאלין מסכימה איתו: "הוא בן אדם מאוד תחרותי שאוהב תמיד לנצח". אבל אביחי חושב שאין לו סיכוי: "הוא בטח יצא החוצה וקיבל סטירה של החיים, אבל הוא לא יכול לנצח את התוכנית הצאת". הוא מסכם: "הם איבדו את זה, זאת קבוצה משעממת שלא יכולה להביא איתה משהו חדש". תאלין ומעיין מסכימות, והוא מכריז מלחמה: "אני רק אפתח עליהם, ואהרוס להם הכל".

מאוחר יותר בחדר השינה, שני, עדן ותהילה מלטפות אחת את השנייה. כוכב צוחקת עליהן, ושני נזכרת באורנה: "היא לא אוהבת להתלטף, אבל מלטפת את כולם כולל את דן". בתגובה תהילה משתפת את הבנות: "אני ממש שמחה שאמרתי לדן מה שאני חושבת עליו", וכוכב שואלת את שני: "את כבר כיסחת את דן פחדן?". ​בזמן שהם מתלוננים על כמה שהערב שקט, האח הגדול מבקש מכולם להתכנס בסלון, ומכריז על פתיחתה של משימת "מונית הכסף". דלת החצר נפתחת, והדיירים שמחים לגלות שבמונית בחצר מחכה להם עידו רוזנבלום. הוא ישאל את הדיירים שאלות טריוויה כשלרשותם שלוש פסילות בלבד.

20:00 - תאלין מפקפקת בחזי ועדן: "אין באמת זוגיות בבית"

מעיין משתפת בחוויה שזכורה לה מרגע איחוד הדיירים: "אף פעם לא התבאסתי ככה, ואני פוחדת לראות את המבט שהיה לי בעיניים", ואביחי מבין למה היא מרגישה כך: "זה כי כל האנשים שלא אהבו אותך חזרו". אורנה מציעה לה להתנהג כמוהה: "אני לא מתייחסת אליהם", ואביחי מסכים: "הם פשוט חזרו להיות לא מעניינים כמו שהיו". במקביל במטבח, שם צוחק על חזי בגלל שהוא מתקלח הרבה ושם המון בושם. שני מגינה עליו: "זה דווקא סקסי", אבל שם לא מסכים איתה בטענה שההתייחסות המרובה שלו לחיצוניות לא גברית בעיניו. שני תוקפת אותו: "גברי זה מישהו עם עמוד שידרה, זה לא קשור בכלל למניירות חיצוניות".

בהמשך תאלין משוחחת עם אנדל בחדר השינה, והם צוחקים על חזי. אנדל משתף: "שאלתי אותו אם הוא בא עם מתכון חדש", הוא צוחק וממשיך: "הוא התעצבן, ואמר לי שנהייתי צהוב". תאלין לא מצליחה להבין למה חזי התכוון, ואנדל מעלה השערה: "הוא בטח ראה ששכבתי ליד עדן במיטה". היא שוללת במהרה את תשובתו, ואומרת: "אין באמת זוגיות בבית, עדן בכתה שתי שניות אחרי שהוא הלך וזהו". תאלין מציעה לאנדל לשאול את מעיין אם היא בזוגיות עם אביחי: "היא לא תענה לך על השאלה, ותבין מהתשובה שגם הם לא זוג". לסיום היא מחזקת את עדן: "אני תומכת בה שהיא לא מתעסקת בשטויות ונלחמת", ומופתעת מההתנהגות של חזי כלפיה: "מה הוא ציפה, שעדן תבכה כל היום ותשבר אחרי שהוא עזב?".

מאוחר יותר בחדר השינה, אביחי מתלהב מהתמונה של מעיין וקורא לה אלילה, בעוד אנדל מסנן: "מתי תבין שאין דבר כזה אהבה?". בתגובה, תאלין מלמדת אותו מה זאת אהבה, ומנסה לקרוא אותו: "יכול להיות שמרוב שאתה מסוגל למות מאהבה, ונכנס לזה עד הסוף אתה פשוט מפחד מזה". במקביל, חזי פוגש את עדן בחדר הארונות והם מתחבקים.

19:00 - דן על תהילה: "חזרה הבחורה הכי רכלנית ובכיינית"

דן יושב עם מעיין ואורנה בחצר, ומשתף אותן במחשבות שלו לגבי הדיירים שחזרו לבית. על תהילה הוא אומר: "חזרה לפה הבחורה הכי רכלנית ובכיינית", בעוד אורנה מפסיקה אותו, ומשתפת בתסכול שלה מהמצב החדש בבית: "אני לא מבינה בכלל למה הם חזרו לפה". דן ממשיך, ואומר על חזי שהוא כל הזמן מצהיר על דברים שהוא קלט בבית: "הוא ראה את התוכנית, ועכשיו מדבר על כמה שאנשים מתהפכים פה", ואורנה מתעצבנת שחזי משווה אותה אליו: "אני לא הייתי מודחת בחוץ, לא ראיתי אפילו את תעודת הזהות או התקציר שלי". דן שואל את מעיין: "אם היו מדיחים אותך בשבוע השני, מה הסיכוי שהיית חוזרת?", היא עונה שזה לא היה קורה, והוא אומר נחרצות: "הייתי חושב על זה רק אם היו משלמים לי, אחרת לא הייתי מסכים בכלל לדבר על זה". דן מנסה להיכנס לראש של הדיירים שחזרו: "אתה בא לפה, ונכנס עם בטן מלאה על כולם", ואורנה ממשיכה אותו: "ואז אתה מגלה שזה לא מעניין אף אחד מה שיש לך בבטן".

דן מנסה להבין למה חזי החליט לחזור לבית, ושואל את אורנה לדעתה: "את חושבת שזה בכל זאת קשור לעדן?". היא מאשרת, ומוסיפה ש"כנראה גם התבאס מההדחה", בעוד הוא מגחך, ואומר: "חזי הרגיש שהוא כוכב עליון במדינת ישראל". בהמשך במטבח, שני מתעצבנת מכך שלא נשאר לה מה לאכול בתור צמחונית: "זה תקציב של צמחונים ואין לי שום אופציה אחרת לאכול". עדן אומרת לה שהכתובת היא חיים ואנדל: "הם עשו את התקציב וכנראה שלא חשבו על זה". שמוליק מציע פתרון: "מקסימום תחביאי אוכל כדי שלא יאכלו לך את הצמחוני".

במקביל בחצר, אנדל מופתע משלוות הדיירים המודחים: "הייתי בטוח שכשתבואו לפה תתפוצצו עלינו, אבל כנראה שבסך הכל היינו בסדר". תאלין חושבת שהייתה נוהגת אותו הדבר: "גם אם ראו שאנשים לכלכו, כמה אפשר לריב?", ותהילה משתפת שהעדיפה בכלל לא לצפות בתוכניות: "רציתי לשמור על החוויה כמו שזכרתי אותה, ולשפוט את האנשים כמו שהם היו איתי".

18:00 - למה כולם מחכים לאנדל?

אביחי וחיים מנהלים שיחה על אירועי היממה האחרונה: "אם הייתי מודח לא היה לי עניין לחזור" אומר אביחי, וחיים מסכים איתו ומנסה להבין למה אסתר לא חזרה עם כולם: "היא הייתה מותק".

מאוחר יותר במטבח, הדיירים מדברים על התקציב הבא שלהם ואורנה ממהרת להודיע: "לא אכפת לי מסיגריות, אני מקבלת יין". במהלך השיחה, חיים מסתכל בקנאה על הבורקס בשר שהכינה אורנה ומסוקרן לדעת מתי יהיה אפשר לאכול אותו, ואורנה מודיעה לו שהיא הבטיחה לאנדל שהוא יהיה הראשון שיאכל ממנו: "הוא עדיין נמצא בחדר של האח". כשכולם מנסים להבין על מה אנדל מדבר כל כך הרבה בחדר האח הגדול, אביחי כבר מצא את הסיבה: "לב שבור".

בזמן שהדיירים יושבים בחצר, נשמע ברחבי הבית קול של תינוק בוכה וכשהם מנסים לנחש מי מהדיירים נרדם, אורנה ודן מחליפים מבטים מחויכים והראשון אומר משועשע: "אמרתי לך, עוד חמש שש שנים". כוכב מנסה לברר למה בדיוק הוא התכוון, דן מגלה: "זה הזמן בו אני ארצה ילדים". כוכב מקניטה אותו ואומרת: "אני מבינה שאתה רוצה להגיע לבית הספר עם מקל ושישאלו אותך 'אתה האבא או הסבא?'".

17:00 - תהילה לשני: "תתרחקי מדן"

בחדר השינה, תהילה מעודדת את שני להתרחק מדן לגמרי: "כל מה שיוצא לו מהפה הוא לא אמיתי, תפסיקי להתרגש ממנו" ומזכירה לה שהיא כבר לא לבד בבית: "יש לך פה אנשים אחרים, את לא צריכה אותו". שני מסכימה איתה ומחליטה לשמוע בעצתה.

במקביל בחדר הארונות, עדן משתפת את תאלין ברגשותיה בנוגע לחזרתו של חזי: "כאב לי שהוא הלך אבל אני יודעת שאני מרוויחה אותו בחוץ", היא ממשיכה ומגלה לה שהיחס שלו כלפיה מכאיב לה: "ממה שהוא ראה בחוץ הוא חשב שעברתי הלאה מהר, זה לא נכון וכואב לי שהוא מזלזל ברגש שלי". תאלין מקשיבה לה בהבנה ומגלה לה שכשחזי הודח היא דווקא שמחה בשבילה: "אהבתי לראות שחזרת לעצמך ועמדת פה בזכות מי שאת".

16:00 -  במי תבחר עדן?

בנסט, חזי ואנדל מחליטים ללבן את העניינים ביניהם בנוכחותה של עדן והראשון פונה אליהם: "בשבועות הראשונים נוצר ביניכם רגש וזה בסדר, זה טבעי" הוא מסביר בפיוס ופונה לאנדל: "היית צריך לבוא אליי ולבקש ממני להתרחק, ואני מבטיח לך שהייתי לוקח שמונה צעדים אחורה כדי לתת לך ההזדמנות הראויה לעשות צעד". אנדל מקשיב בהבנה אבל מנסה להסביר לו את הצד שלו: "מההתחלה התרחקתי מעדן כי לא רציתי לפתח רגש, בגלל זה לא פניתי אליך".

מאוחר יותר בחדר השינה, אנדל משתף את כוכב בשיחה שהתקיימה בנסט מוקדם יותר וכוכב מסבירה לו שההחלטה נמצאת בידיים של עדן. כשעדן מצטרפת אליהם למיטה, כוכב מתגרה בה: "יש פה שניים שרבים עלייך, את צריכה לבחור". לעדן נמאס מנושא השיחה הזה ומודיעה: "אני מחליטה לאהוב ולהישאר עם עצמי, מספיק טוב לא?". אביחי, ששומע את השיחה מהמיטה שלו מציע לאנדל: "תתרחק והיא כבר תבוא אליך". עדן חושבת שאביחי נהנה מהמצב ואביחי מסכים איתה משועשע: "גם ככה אני לא אהוד פה, סוף סוף אני יכול להיות עצמי".

 15:00 - מעיין על השינה המשותפת עם אביחי: "הרגשתי קצת בית להיות עם מישהו במיטה"

מעיין מספרת לאורנה מה קרה לה הבוקר עם כוכב: "היא הרימה לי את השמיכה ורצתה להגיד לי בוקר טוב ואביחי אמר לה 'אל תגעי בה'", היא ממשיכה ואומרת שהיא דווקא אהבה את זה: "הרגשתי כאילו אבא שלי שומר עליי". אורנה מבינה את ההתנהגות של אביחי: "יש אנשים שהוא באמת צריך לשמור עלייך מפניהם".

דן, אורנה, מעיין ותאלין מבלים בנסט ודן מציע שכל אחד יספר סיפור חיובי. אורנה מתחילה ומשתפת בחוויותיה מהיציאה שלה מהבית אמש: "הרגשתי כמו מלכת אנגליה שיצאתי עם הכפפות וגיליתי שיש לי מעריצים בני 12". השיחה ממשיכה ומעיין חושפת את תחושותיה על השינה המשותפת עם אביחי: "הרגשתי קצת בית להיות עם מישהו במיטה. הבנתי שאני ישנה סוף סוף עם מישהו אמיתי פה שאוהב אותי אהבת חינם".

14:00 - כוכב על היחסים של חזי ועדן: "אם יש אהבה היא תנצח"

על ספסל בחצר, הדיירים הוותיקים מנהלים שיחה על המודחים שחזרו עם אסטרטגיה: "הם נכנסו מזויפים נטו" אומר אביחי. אנדל מסכים איתו ומוסיף שזמנם קצוב בבית כי בסופו של דבר הקהל כן בחר להדיח אותם: "סוס פצוע נשאר רק לירות בו".

במקביל בפינת אוכל, תהילה מספרת לחזי, שני ושם על שיחה שניהלה עם מעיין מוקדם יותר: "אמרתי לה שתודיע לאורנה שאני לא רוצה שהיא תפנה אליי". שני לא מבינה למה היא לא אמרה את זה לאורנה ישירות ותהילה מסבירה לה: "היא תבכה אם אני אגיד לה מה אני חושבת עליה". בינתיים במטבח, חזי פונה לעדן בניסיון חוזר להבין את ההתנהלות שלה בבית אחרי שהודח: "לא הבנתי את ההתנהגות שלך". היא מסבירה לו שזאת הייתה הדרך שלה להתמודד עם המצב, וכוכב שעומדת בצד מחליטה להתערב: "זה מקום קשה, כל אחד מתנהל פה אחרת ואי אפשר לשפוט". חזי ממהר להודיע שהוא לא הגיע חזרה לבית כדי לשפוט וכשהוא יוצא מהמטבח כוכב מעודדת את עדן: "אם יש אהבה היא תנצח".

מאוחר יותר במטבח, דן משתף את אורנה ותאלין מה לדעתו יקרה בקרוב למודחים שחזרו: "הם באו לפה עם האנרגיה המעפנה שלהם אבל יירד להם מהר מאוד". הן מסכימות איתו ותאלין מביאה פרשנות אחרת לכניסה המחודשת שלהם: "הם הודחו פעם אחת והם יודחו שוב. הם באו לפה רק כדי לעודד את החברים שלהם".

 13:00 - תהילה לדן: "אתה בסך הכל אוויר פה"

הדיירים יוצאים לחצר ומופתעים לגלות שהיא הפכה להיות רחוב עם רמזור ותמרורים: "כמה זמן לא ראינו תמרורים" מתלהבת עדן, וחיים דווקא שם לב לריצפה: "יש פה מעבר חצייה". הם מתיישבים על הספסל ופותחים בשיחה על המצב החדש בבית: "בחיים לא הייתי חוזר לבית", מגלה חיים מה היה קורה אם הוא היה בין המודחים: "אתה יודע מה זה להיות מודח פעמיים?". אנדל ודן מסכימים איתו והאחרון משתף את הרגשתו לגבי חזרתה של תהילה: "עכשיו אני מבין כמה כיף שהיא הלכה".

עדן ותהילה מצטרפות לשיחה בחצר, והראשונה משתפת בהרגשתה שנעשה צדק: "האנשים היחידים שהיו אמתיים פה יצאו מהבית ועכשיו הם חזרו". תהילה מחליטה לסגור חשבון ופונה לדן: "אתה אומר דברים בפנים ואז מסתובב ואומר ההפך", היא לא עוצרת בזה וממשיכה: "אין לך עמוד שדרה, אתה חנפן עם אופי חלש. אתה חושב שזה שאתה לא מועמד להדחה זה טוב? זה סך הכל אומר שאתה אוויר פה".

מאוחר יותר בפינת האוכל, אורנה משתפת את הדיירים על יחסיה עם חזי: "כשהוא היה פה בבית הוא בחיים לא חייך אליי, עכשיו הוא לא מפסיק להאיר לי פנים". אביחי מסביר לה שחזי חזר עם אסטרטגיה: "הוא סיפר לי שהוא למד להעריך את שני ושהיא לוחמת. הוא שכח שהוא היה הראשון שלא אהב אותה". דן, משתף אותם במה שתהילה אמרה לו מוקדם יותר בחצר וקובע תכנית פעולה להתייחסותם אליה: "כל פעם שהיא תגיד לנו משהו מוכיח אנחנו פשוט נשמור על שתיקה ולא נתפוצץ כמו שהם מצפים". כולם מסכימים איתו ואביחי מסכם את המצב: "הבית שוב מחולק לחצי".

12:00 - "נו מי פותח על מי?"
 
חיים ואנדל מרוצים מהאקשן בבית, וכשחיים יוצא לסלון ורואה את כל הדיירים סביב השולחן, הוא מחייך ושואל: "נו מי פותח על מי?". תהילה מחליטה להתעמת עם דן, ומטיחה בו: "מהרגע שיצאתי מהבית לא הפסקת לכלכך עליי, היית ממש אובססיבי", ודן מנסה להתחמק כשהוא נראה המום מהמצב שבו הדיירים שחזרו צפו בכל הדברים שנאמרו עליהם.
 
מאוחר יותר, תהילה ומעיין משוחחות בחדר הסגול, ומעיין מסבירה מדוע היא לא הגיבה בשמחה לכניסת הדיירים: "היה לי קשה כשנכנסתם כי אני יודעת מה ראיתם, ופשוט הייתי בהלם". בהמשך השיחה, תהילה מאשימה את מעיין בכך שלא תמכה מספיק בשני, וטוענת שמגיע לה יחס טוב יותר: "קשה לעכל את שני אבל היא בן אדם טוב, ולא מגיע לה להיות פה לבד", ומעיין טוענת שהיחס שלה לשני תמיד היה הוגן: "מבחינתי אנחנו חברות, ואני אף פעם לא פגעתי בה".

 

11:00 - שמוליק: "מעכשיו הכל מההתחלה, אין לשמור היסטוריה"
 
האח הגדול מנגן את שיר הבוקר: "ושוב איתכם" של אילן ואילנית, והדיירים שיוצאים מהמיטות עדיין מנסים להתרגל ליחסי הכוחות החדשים בבית. כוכב מספרת לשם שהיא הופתעה לראות את חזי על הבוקר: "שכחתי שהוא נכנס ביחד איתנו", ושם צוחק ואומר: "באמת הפתעה סידרתם לנו". לאחר ההשכמה, שם ושמוליק מכינים את הקפה הראשון של הבוקר, ושם תוהה בפני שמוליק: "מעניין אם תהיה לנו משימה", ושמוליק משיב: "מה שיהיה יהיה, מעכשיו הכל מההתחלה, אין לשמור היסטוריה".
 

10:00 - מי מאמין בהזדמנות שנייה?

אחרי יום מלא תהפוכות, כל המיטות שוב מלאות בחדר השינה, ובקרוב האח הגדול ישמיע את שיר הבוקר ויעיר את הדיירים. איך הדיירים יתרגלו למצב החדש בבית, ומי מאמין בהזדמנות שנייה?

09:00 - הבית שוב מלא

הבוקר עולה על בית האח הגדול, והדיירים ממשיכים ליהנות משינה עמוקה שאותה הרוויחו ביושר, לאחר ערב מלא מתחים והפתעות. בקרוב יעיר האח הגדול את הדיירים עם שיר הבוקר, ויום מסעיר במיוחד יפתח. איך הכניסה המחודשת של הדיירים שהודחו תשפיע על הדינמיקות בבית?

מה קרה אתמול?

יום של הדחה גורלית עלה על בית האח הגדול והמתח לא פוסח על אף דייר. אביחי היה עצבני וסיפר למעיין שאם הוא יודח הוא יכעס על אנדל: "זה יצא שהוא זה שיפריד בינינו". מעיין שיתפה את תאלין שההדחה קשה לה במיוחד: "אני קשורה לכל הארבעה". אורנה מרגישה שהמזל לא משחק לטובתה, בעוד שדן ניסה לשכנע אותה שהיא תישאר בבית. שני, שניצלה מההדחה, אמרה לעדן שאורנה רצתה שהיא תודח לא רק בגלל דן, אלא גם בגלל הקשר שלה עם מעיין. ואילו, עדן פחדה ששם יודח: "אני דואגת יותר ממנו".

לקראת משדר ההדחה, אביחי סיפר למעיין, תאלין ואורנה שהבית חושב שהיחסים שלו עם מעיין מזויפים, כשהאחרונה הצהירה: "אין דבר שאני שונאת יותר מקנאות ומצרות עין". בהמשך, תאלין שאלה את דן אם הוא מאוהב באורנה. בעוד הוא השיב בשלילה: "אנחנו לא מתאימים", היא החליטה לשאול אותו שאלות נוספות: "אתה רגיל לעשות ככה לבחורות? לתת להן להתאהב בך ואז ללכת?". דן הבהיר שזה לא הסיפור ושהחיבור בינו לבין שני לא התאים, והוסיף גם שהחיבור בינו לבין אורנה לא מתאים: "היא גרושה".

השידור התחיל, המועמדים להדחה נכנסו לחדר הסגול, בזמן ששאר הדיירים נשארו במתח בסלון. חיים, שם ואביחי שרדו את ההדחה, ואילו אורנה יצאה מחוץ לבית אל ארז וקורין. הדיירים שהגיבו בפליאה להדחתה של אורנה הבינו תוך מספר דקות שלא מדובר בהדחה רגילה ותהילה, חזי, כוכב ושמוליק וגם אורנה מחכים בחצר, ושלמעשה הם קבלו הזדמנות נוספת לחזור למשחק.

לעומת שני ועדן ששמחו מהמצב החדש בבית, מעיין התאכזבה ואמרה שהיא לא מבינה למה זה טוב: "כל מי שרציתי הלך, ועכשיו הם חזרו הביתה". אביחי ניסה לעודד אותה אבל הוא בעצמו הראה דאגה: "הם ינקמו בי עכשיו". אורנה ודן התבאסו כשהבינו שכוכב ותהילה יהיו לצד שני: "הן יודעות כל מה שאמרנו". חזי ניצל את הרגע כדי לייעץ לשם: "אתה צריך להתפוצץ". אל תוך הלילה, התפתח ריב בין אביחי לשני, בין אביחי לתהילה, ובמקביל גם ריב בין אנדל וחזי. כשהבית נרגע, חזי לקח את עדן לשיחת יחסינו לאן והודיע לה שעל כל אחד להמשיך בדרכו: "אכזבת אותי". אחרי שהשיחה נגמרת עדן יצאה לחצר, התחילה לפרוץ בבכי ואמרה לתהילה ושני: "הוא שבר אותי. הוא לא הבין את דרך ההתמודדות שלי ומאוד נפגע ממני".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00