העדכון האחרון:

03:00 - אביחי למעיין: "אני מפגין אליך רגש דרך קנאה מזויפת"
 
בחצר, ממשיכים לדבר אביחי ומעיין, "הייתי קנאית ורכושנית, זה מקסים שפה אני לא כזאת", מעיין מודה ומוסיפה: "אתה מחפש בי את הדברים שאני מנסה להעיף ממני, עד שהשתחררתי מהקנאות אתה רוצה להחזיר לי אותה". אביחי משתף אותה שלמרות כל משפטי הקנאה שהוא זורק לה מדי פעם, הוא דווקא לא קנאי בכלל: "בגלל שאני לא יכול להתקרב אליך פיזית, אני מפגין אליך רגש דרך קנאה מזויפת". מעיין מתעצבנת מהמונח בו השתמש: "למה בכלל לעשות את זה?", ואביחי משיב שזה הבית שמביא אותו למצבים כאלה: "אין מה לעשות פה". השניים מסיימים את השיחה באווירה של הבנה איפה הם עומדים בקשר, והם הולכים לישון.

02:00 - מעיין לאביחי: "אני לא מבינה מה לא ברור אצלי, מה אתה רוצה ממני?"

אורנה ניגשת למעיין שנמצאת בחדר הארונות, ומשתפת אותה שאביחי ניגש אליה קודם לכן והם דיברו על היחסים ביניהם. מעיין לא מופתעת שהוא יזם את השיחה: "זה בא ממנו, את רואה?", היא אומרת ומעידה שהיא לא עשתה לו כלום לפני. אורנה חולקת עליה: "את לא עושה, אבל הוא מרגיש את זה בתחושה, אי אפשר לפספס את זה", ומשתפת בתוכן השיחה: "הוא מרגיש שהוא אוהב אותך יותר משאת אותו", ומעיין מסכמת: "לגמרי". אורנה ניגשת לחדר המקלחת לצחצח שיניים, ואביחי בעקבותיה: "היא שאלה אותי מה אמרת", היא מספרת לו, ומציעה: "אני לא זוכרת את הנוסח המדויק שלך, לכו תדברו".

אביחי מקשיב לעצתה של אורנה, והוא מצטרף אל מעיין במיטה. "תפסיק לצאת הקורבן", מעיין מטיחה בו, וממשיכה: "אתה קלטת אותי פה מההתחלה, אתה זה שהתקרבת, ובזכות הניסיון שלך נקשרתי והתמכרתי לזה". אביחי מקשיב באדיקות, למרות הטון התוקפני שלה: "אני לא יודעת מה אתה מרגיש בדיוק, אני לא מבינה מה אתה מצפה ממני אחרי חודש. באתי עם מחסומים, אין לך מה לצפות". אביחי מצליח להשחיל כמה מילים: "אני לא מצפה יותר מדי, אני מצפה להסברים", והיא משיבה לו: "אני לא מבינה מה לא ברור אצלי, מה אתה רוצה ממני?". אביחי עונה לה שהוא לא רוצה ממנה כרגע שום דבר, ומוסיף: "לפעמים אני מרגיש שאני מעצבן אותך כשאני קצת נוגע בך, מה הקטע?". הוא מסביר שמצד אחד, הוא מעריך את הדאגה שלה אליו, אבל מצד שני הוא רוצה להרגיש נאהב, אבל מעיין קוטעת את השיחה: "אני לא רוצה שעוד אנשים ישמעו".

הם עוברים לשבת בחצר, והשיחה מתחדשת: "יש לך יציאות שאתה מציב לי עובדות, כמו לא לשבת ולדבר עם הדיירים החדשים". אביחי תוהה אם יש לה בעיה עם זה, והיא משיבה בכעס: "אני שונאת שמציבים לי עובדות, אנחנו לא במקום הזה". הוא מודה שלפעמים הדברים נאמרים בהומור וחבל שכל דבר מציק לה. "אתה לוקח פה דברים קשה מדי", מעיין אומרת, והוא משיב: "כי אני כנראה מרגיש אלייך משהו", ומיד מתקן: "זה שקר. אני מרגיש אלייך משהו".

01:00 - אביחי על מעיין: "היא דואגת לי, היא לא אוהבת אותי"
 
בחצר, דן משתף את אורנה, מעיין וחיים, בשיחה מוזרה שניהל עם שני כששאל אותה מאיפה היא יודעת צרפתית, וזו לא ענתה לו: "קצת מביך להגיד שאת מדברת שפה כשאת לא מדברת אותה", הוא מסכם בפליאה. מעיין משנה נושא ליום האהבה שחל הלילה, ומדמיינת: "תארו לכם שאני ואורנה נדפוק נשיקה של החיים", ודן שנלחץ מהתרחיש ממהר להסתיר אותו ואת אורנה בשמיכה, ומנשק את אורנה בכאילו. 
 
בהמשך, שם יוצא אל החצר ואורנה ודן שחשים שמצב רוחו ירוד, ממהרים לשאול אותו אם הכל בסדר. שם עונה שהכל טוב, למרות שנראה מדוכדך, והם משאירים אותו לבד לשקוע במחשבות. הם נכנסים למטבח לארוחת לילה של קרונפלקס עם חלב וטוסט עם שוקולד, ובזמן שאורנה ודן ממתינים שהטוסט יהיה מוכן, מעיין שמה לב ומיידעת אותם: "הטוסטר בכלל לא בחשמל". אורנה דואגת לשם ומשתפת את דן, מעיין וחיים שהוא בוודאי מתגעגע לחברה שלו. "עם כל הכבוד, גם לחמימו יש חברה בבית והוא לא נכנס לדכאונות", קובעת מעיין, אבל דן ואורנה מתקנים אותה פה אחד: "זה לא קשור, כל אחד מגיב אחרת וזה בסדר".
 
מאוחר יותר בחלל הסגלגל, משתף אביחי את אורנה בריחוק שהוא חש ממעיין לאחרונה: "הייתי מצפה שהיא כבר תאהב אותי, היא לא שם עדיין". אורנה מצידה חושבת שמעיין דווקא כן נמצאת במקום בו היא מרגישה אליו משהו, אבל אביחי שולל: "היא דואגת לי, היא לא אוהבת אותי". הוא מוסיף שהוא מתבאס שמעיין לא נותנת לו להתקרב אליה פיזית, ואורנה משתפת אותו: "היא מגיעה ממוסריות מסוימת, היא לא תעמוד פה מול המצלמות ותגיע למצבים אינטימיים".​

00:00 - למה ירד לאורנה מדן?

דן מפתיע את הדיירים בחצר כשהוא לבוש בטייץ צמוד. אביחי מסתכל עליו בשוק: "איזה מוזר זה גברים בטייץ", ונדמה שאורנה מתחילה לחשוב פעמיים: "זה מוריד לגמרי מהגבריות שלו". אחרי שאביחי רומז לדן, "אתה דומה לשני", הוא משתכנע ושם מעל הטייץ מכנסיים קצרים. דן מתאמן ועושה חשק למעיין שמצטרפת אליו: "זה מזכיר לי את ההתמכרות הקשה שהייתה לי לספורט פעם". אביחי דואג לה כשהיא עושה כפיפות בטן על הריצפה המלוכלכת, ונשאר להביט בה מהופנט.

אחרי אימון לילי, הדיירים בחצר מנתחים את האופי של שם. אביחי מתוודה שהוא לא מתייחס אליו כחבר אך יש לו חמלה כלפיו: "הוא כמו ילד ואין בו באמת רוע", וגם אורנה חושבת שהכל הצגה: "יכול להיות שזה רק בגלל המשחק". מעיין שוללת את התיאוריות האלה ואומרת: "לי יצא פעמיים לריב איתו ויצא ממנו רוע", ואביחי ממשיך אותה כשמסביר שמדובר ב"רוע ילדותי": "כשהוא קרא לך ולחמימו 'פתי' זו הייתה התנשאות". דן מקשיב לדעות של כולם, ומסכם את האופי של שם בניסיון למצוא בידול: "הוא מעצים את עצמו על חשבוננו, למרות שהוא יודע שהוא לא באמת כזה".

23:00 - דן משתף: "אני מפחד מהמינוס"

לא ברור מה יקרה מחר ביום האהבה, אבל בינתיים מעיין עושה מסאז' לאביחי במטבח. לאחר מכן אורנה מצטרפת אליהם ומתייחסת לחולצה שקיבלה מעיין מאבא שלה: "זה מזכיר לי את הילדים שלי, ואני מתבאסת שלא הכנתי להם מתנה כזאת". בזמן שאנדל ושני ישנים במיטה, שאר הדיירים משוחחים בחצר. דן משתף בקשיים הכלכליים שלו: "אני  מתכנן לחזור לבית של ההורים עד שאתאפס על עצמי כי אני מפחד מהמינוס", וחיים מצטרף אליו כשמספר על הקשיים שלו בעקבות המשכורת הנמוכה במקום מגוריו: "אני לא מבין איך אפשר להסתדר ככה". לעומתם אביחי מגלה אופטימיות לגבי העתיד כשמחליט שאהבה זה שם המשחק: "אני רק צריך אהבה, ומי שתאהב אותי תקבל כסף יחד עם הכל". 

22:00 - אז תהיה נשיקה מחר?

אורנה מוצאת אוזן קשבת אצל מעיין ואומרת לה שאין סיכוי שתיתן לגבר לגרום לה לתחושת אי נעימות: "לא אשאר עם גבר שיודע שהוא גורם לי להתבאס וממשיך בהתנהגות הזאת". חיים מפסיק את שיחת הנפש שלהן כשהוא מגיע לעזור בניקיון המטבח וכשהוא שופך מים על השיש כדי לנקות אותו, אורנה משתגעת כשהמים מתיזים על הריצפה. הוא מביא מגב לשטיפת הריצפה כדי לגרוף את המים מהשיש, ואורנה בשוק ממה שהוא הולך לעשות: "עדיף שאני לא אראה את זה". אורנה ממשיכה לעצור בעדו וחיים מעיר לה: "תפסיקי להתערב בכל דבר", אבל מעיין מצטרפת אליה: "חמימו לא עושים את זה ככה". אביחי בא לעזרתו של חיים והם גורפים יחד את המים שהציפו את המטבח. מעיין מתלהבת מאביחי שעוזר לנקות: "בא לי לנשק אותו", ואביחי מזכיר לה: "מחר זה יום האהבה, אז תחשבי על זה". מעיין מתעלמת מדבריו, ואומרת בהתלהבות: "אני ומשי זכינו", ואביחי מבאס את אורנה ברמיזה על דן שלא עוזר בניקיונות: "רק אורנה נפלה".

21:00 - דן לא נשאר חייב 

הדיירים משוחחים בחצר הבית, ושם משתמש בכינוי "תל אביבים מתנשאים". דן מנפץ לו את הבועה: "אין לך מה להוציא בכוח את זה שאתה מתל אביב", ומוסיף בחיוך: "אם מסתכלים עליך אין תשובה אחרת לשאלה 'מה העיר שלך'". בהמשך, הם גולשים לשיחות פילוסופיות על אוסקר וויילד. אנדל מתעניין בשיחה, ושני לא מאמינה כשהוא אומר שאין לו מושג במי מדובר. 

20:00 - איך קרה ששני הפכה לסמל הסנג'ור בבית?

בחצר הבית, מעיין ואביחי מדגמנים זוגיות כשהם מגדירים את הקווים האדומים בקשר ביניהם. מעיין אוסרת על אביחי לצאת עם חברים, אבל כשהוא מתעצבן עליה, היא באה לקראתו: "במקסימום אני אתן לך להיות עם חמימו, כי אני יודעת שהוא ישמור עליך". אביחי שולח לה רמיזה עבה: "האחרונה שאמרה לי לא לצאת עם חברים כבר לא איתי היום", ומוסיף: "מצד שני גם אני לא הייתי נותן לעצמי לצאת עם החברים המשוגעים שלי". נראה שמעיין לא מתרגשת מדבריו, ומציעה לו לצאת עם חמימו לרומניה בתנאי אחד: "אבל לא עם דן".

בהמשך במטבח, בזמן שהדיירים עמלים על ארוחת הערב, שם מבקש מעדן שתביא את הכוס שלו מחדר השינה, וזו עוקצת אותו: "הפכתי להיות שני?". שני מופתעת מהתגובה של עדן: "איך אני הפכתי להיות פה סמל למשהו כזה?", ובוחרת להתעצבן על שם: "אתה לא מוכן לשחרר ממשהו שבמילא לא מצחיק אותי".

19:00 - שם: "טוב שאין עוד מישהי כמו אורנה בבית"

הדיירים מתחממים בשכשוכית, וחושבים על הדייט הרומנטי שיהיה להם ביום האהבה. אנדל שמנסה להתמלא במוטיבציה חושב על תכנית: "אני צריך להשיג מישהי עד חצות", אבל מבין מיד שהוא נמצא במצב בעייתי: "הבעיה היא שאף אחת לא רוצה". בינתיים, שני עוקצת את שם על ניקורי השינה שלו, והוא מחליט להחזיר לה מכיוון אחר לגמרי: "רק האשכנזים פה מקבלים את האישור לישון". בתגובה שני מתעצבנת, ושואלת את שם: "למה אתה צריך להכניס את המוצא שלי, מה זה קשור עכשיו?".

בחדר השינה, שני מחקה את אורנה: "יש לי הרבה סטייל, ולא מפסיקים להסתכל עליי כי אני הכי שווה", בעוד אנדל חושב אחרת: "אני יודע למי יש הכי הרבה סטייל, וזה לי". אבל במהרה הוא יורד מהעץ, ומכריז על מלכת הסטייל האמתית של הבית: "לעדן יש הכי הרבה סטייל, למישהו יש ויכוח על זה?". נראה שאין ערעורים על בחירתו, ושני מוסיפה את שם לתואר המתלבש של הבית בקטגוריית הגברים. לאחר מכן, אנדל מחליט להגן על שמה של אורנה: "אין עליה בעולם הזה", בזמן ששם מתקן אותו: "התכוונת שאין עוד כמו אורנה, וטוב שכך".

18:00 – מה אביחי מתכנן ליום האהבה?

אורנה מחליטה להצטרף לדן, אנדל ועדן בשכשוכית, וכשהיא משוויצה בבגד הים החדש שקיבלה, עדן מרעיפה עליה מחמאות: "איזה בגד ים היסטרי". אורנה מתיישבת ליד דן, ושניהם פוצחים בדואט רומנטי לשיר "שמיים כחולים" של המשולש. בקצה השני של החצר, שני מסבירה לחיים על התואר שלה: "אני לומדת עיצוב פנים, ובמקביל עושה תואר במדעי הרוח והחברה", ומצהירה: "אני יכולה למצוא מכנה משותף כמעט עם כל אחד". שני מציעה לחיים שישקול ללמוד את תחום הבניין והאדריכלות: "זה מאוד יתאים לך", ומפרגנת: "אתה תהיה תותח בזה". חיים לא שולל את האפשרות, וכבר מחשב את השנים שיצטרך להשקיע בלימודים.

מאוחר יותר, שם מספר לאביחי שלא הבין במשך שנים את תפיסתו של אביו על האשכנזים, עד שחווה אפליה על בשרו: "לא השכירו לי דירה בגלל שם המשפחה שלי". בהמשך, כשמעיין מצטרפת, אביחי משתף אותה בתכניות שלו: "הלוואי שירד מחר גשם, נביים ריב ואז נכנס לשכשוכית ונתנשק", ומסביר: "נעשה את זה לכבוד יום האהבה". 

17:00 - היסטרי: מה גורם לשני ואביחי להסכים ביניהם?

בפינת האוכל, אביחי מנסה להדליק את מעיין ותוהה מה יקרה במידה והאח הגדול יכניס לבית את אחת האקסיות שלו. התכנית שלו נכשלת כשמעיין אומרת: "מה שיעשה אותך מאושר", וגורמת לו להתעצבן: "את לא מבינה שזה פוגע כשאת אומרת את זה? זה משפט שאומרים למישהו שנפרדים ממנו", והוא מכריז בכעס: "אני לא רוצה לפתח איתך קשר". באורח פלא, שני מסכימה איתו ואומרת משועשעת: "הצלחתי להסכים עם אביחי על משהו".

מאוחר יותר בחצר, הדיירים מתכננים את ניקיונות הבית ומעיין מודיעה: "אני שואבת מחר את כל הבית", ומציעה למרוח את הניקיונות לאורך כל היום: "ננקה כל היום כדי שהיום יעבור לנו מהר עד הערב". שני מכריזה שחדר האמבטיה שייך לה כרגיל, וחיים מנסה להבין מה יהיה תפקידו: "עוד פעם אני אנקה את המטבח?". השיחה בין כולם ממשיכה, והם מנסים להבין האם האח הגדול מתכנן להם משהו לכבוד יום אהבה: "הוא יהיה חייב לארגן משהו, במיוחד אם יכנסו דיירים חדשים", מחליטה עדן. כשהם לא מגיעים להסכמה בעניין, מעיין קובעת: "בכל מקרה אני ואנה נכין עוגה לכבוד יום האהבה".

16:00 - אורנה לדן: "אני בחורה שווה, כולם מסתכלים עליי בחוץ"

דן מתיישב לאכול ללא חולצה את סלט הקינואה המושקע שהכין לעצמו, וזוכה להערה מאורנה: "אל תאכל בלי חולצה", ובתגובה הוא ממהר לחדר השינה להתלבש. מעיין מתרשמת מהסיטואציה ואומרת לאורנה: "איזה חינוך הוא מקבל ממך פה".

בהמשך, אביחי ודן מנסים לשכנע את מעיין להיכנס לשכשוכית אבל היא מסרבת: "אני לא כמוכם, אני צריכה לחפוף אחרי זה ואני ממש לא אתקלח בחוץ". כשהם מנסים להבין למה מקלחת בחצר מרתיעה אותה, היא ממהרת להסביר: "אין לי מה להסתיר, אני פשוט לא רוצה".

מאוחר יותר, אורנה משוויצה בפני כולם בגרביים החדשות שקיבלה, וכשכולם מתלהבים, דן מחליט לעקוץ אותה: "אין ספק שיש פה שיפור". הערה שלו גורמת לה להתעצבן: "אל תנסה לשנות אותי, כשאני יוצאת למקומות בחוץ כולם מסתכלים עליי כי אני בחורה שווה". מעיין מצטרפת לדבריה של אורנה ואומרת: "אתם לא מבינים שאנחנו לא אוהבות הערות?". דן מתחרט ומבטיח שהוא לא יעיר לה יותר אבל מסביר ממה זה נובע: "ההערות האלה זה ירידה לצורך עלייה". בהמשך, אורנה פונה לחדר השינה כדי להראות למעיין את שאר הבגדים שקיבלה אמש, ואביחי מנצל את ההזדמנות וממליץ לדן: "יש דברים שאסור להגיד לאישה". כשהן חוזרות, דן מתגרה באורנה ומבקש: "בואי תתני לי חיבוק קטן מאחורה", כשהיא נענית לו בחיוב ומסמיקה, הוא אומר בחיוך: "זה מביך אותך?".

15:00 - מהי הסיבה שתוביל לחתונה של מעיין ואביחי?

בחצר מתפתחת בין הדיירים שיחה על האירועים הראשונים שהתרחשו בבית, וכשהם מגיעים לדבר על ההתנהלות של שם במשימת העשירים והעניים, אנדל קם ללכת ומסביר: "אני מכבד פה כל בן אדם ואני לא רוצה לדבר עליו שהוא לא נמצא". כולם קוראים לו לחזור ומבטיחים שיפסיקו לדבר על שם: "אל תעשה פלברות, אם תלך נדבר עליך", צוחק דן.

בהמשך, אביחי חושף בפני מעיין מה הוא חשב עליה בימים הראשונים שלהם בבית: "היה איזה ערב שריכלתי עלייך עם חזי ואחרי זה הצעתי לך לישון איתי ואמרת לי 'אל תתקרב אליי, אתה מסוכן'". מעיין מופתעת ולא זוכרת את הסיטואציה הזו: "אני אמרתי את זה? אתה הכי לא מסוכן". הוא ממשיך ומגלה לה מה הייתה נקודת המפנה שלו כלפיה: "משימת הקרטון והדיווש שלך באופניים גרמו לי לחשוב שאני יכול להתחתן איתך".

14:00 - אביחי על היחסים עם מעיין: "כשנצא מפה נחזיק שבוע שבועיים"

כניסת הדיירים החדשים ממשיכה להעסיק את הדיירים בבית, ועדן משתפת את שני במחשבותיה: "נראה לי שייכנסו חמישה דיירים". שני לא מסכימה איתה, ומסבירה שהזמן שנשאר להם בתכנית לא מאפשר כניסה של כל כך הרבה אנשים: "נשאר לנו פה רק חודש וחצי, נראה לי יכניסו רק עוד ארבעה". עדן מביעה תקווה ואומרת: "אני מאוד מקווה שיהיה רוב של בנות". מעיין, שמתערבת בשיחה דווקא חושבת אחרת: "נראה לי שהוא יכניס יותר בנים".

 בחצר הבית, האווירה הופכת לקלילה כשהזוגות בבית מתכוננים ליום שאחרי התכנית: "תנצל פה כל יום עם אורנה, כי ברגע שאתם יוצאים אתה חוזר לשחק כדורגל בחוף", צוחק אביחי על דן. חיים מצטרף לניבוי ואומר משועשע: "היא מעיפה אותו בבעיטה". אביחי עובר לצחוק גם על הזוגיות שלו עם מעיין ואומר: "אני ומעיין עוד נחזיק שבוע שבועיים", וגורם לאורנה לצחוק. השיחה ממשיכה, וחיים זוכה למחמאה מאביחי: "אתה אומר דברים רציניים בגדר הומור ובגלל שאתה לא דמות רצינית אז זה נתפס טוב". חיים לא רואה את זה כמחמאה ומתרעם: "מה, אני לא דמות רצינית?". ואביחי ממשיך להסביר לו: "אחי, אם הייתי אומר חצי מהדברים שאתה אומר פה הייתי הופך לסרטון וויראלי שבוע אחרי שבוע". אורנה ודן מחזקים את הדברים של אביחי ומביאים כדוגמה את המשפט שחיים אמר לשיר אלמליח: "אם כל אחד אחר מאיתנו היה אומר את זה היו מעיפים אותנו על טיל".

13:00 - האקסית של אביחי בדרך לבית האח הגדול?

בזמן שעדן ואנדל נהנים מארוחת בוקר מאוחרת, אנדל מנבא מה יקרה כשיכנסו הדיירים החדשים: "הם ינסו לחפש את הקלחת". שני מצטרפת אליהם, ואנדל פונה אליה ואומר שהוא מקווה שהאח הגדול יארגן שוב מסיבה בקרוב: "בא לי שוב לראות אותך ואת אורנה מתחבקות". שני צוחקת ומגלה מה הגורם האמיתי להתחבקות שלהן: "אלכוהול פותר הכל".

במקביל בפינת האוכל, אביחי מדבר עם שם ומנסה לנחש מי מהאקסיות שלו ייכנסו. "יש אחת שמזכירה לי את מעיין, בלונדינית עם עיניים כחולות וכמעט אותם קעקועים", הוא אומר וחושף: "היא עובדת אצל אבא שלי". שם משועשע מהשיחה ומפרגן לאביחי: "אני אוהב את הסיפורים שלך".

בינתיים במטבח, אורנה מתעצבנת על התנהלות הדיירים בנוגע לשטיפת הכלים: "יש פה אנשים שלא עושים יותר מידי ועומדים ליד מי שמכין את האוכל וחושבים שהם לא צריכים לעשות כלים". היא ממשיכה ומוסיפה: "כשאני מבשלת אני מנקה את המטבח גם לפני וגם אחרי". למרות שאנדל מבין את תחושותיה, הוא מתגונן: "למה, אני לא רוחץ כלים?". וזו ממהרת להסביר לו שהיא לא התכוונה אליו. בהמשך, אנדל יוצא ומשתף את שאר הדיירים בוויכוח שלו עם אורנה: "היא ממש התעצבנה על זה שאף אחד לא שוטף כלים כמוה". דן ממהר להסכים עם אורנה ומוסיף: "כשהדיירים שהודחו חזרו לפה, הם השאירו אחריהם בלגן אחרי שבישלו והיחידה ששטפה את הכלים הייתה אורנה".

12:00 – אנדל על שני: "לדבר איתה זה כמו לדבר עם בן אדם בן 60"

אורנה ודן מתיישבים לאכול ארוחת בוקר, והיא מחמיאה לו על הבישולים: "השקשוקה שלך מהממת". מיד לאחר מכן, מעיין ואביחי לא מאכזבים, ושומרים על הדאבל דייט הקבוע של הבית כשהם מצטרפים אליהם לשולחן. דן טועם מהאוכל, ובשונה מאורנה הוא דווקא לא חוסך ביקורת מהשקשוקה שהכין: "שמתי נגיעה של רסק עגבניות ואני מתחרט עליה".

בינתיים בחצר, שאר הדיירים מדברים על אירועים היסטוריים מעניינים, ושני מפגינה בקיאות רבה. כשהיא נכנסת לתוך הבית, אנדל מחמיא לה בדרכו על הידע הנרחב: "לדבר איתה זה כמו לדבר עם בן אדם בן 60".

11:00 – חיים צופה את כניסת הדיירים החדשים 

דן יושב לבדו בחצר ונהנה מהקרירות ומהגשם המטפטף. לאט לאט עוד דיירים מצטרפים אליו, ומתפעלים גם הם ממזג האוויר. "איזה שלמות", אומרת מעיין, כשגם חמימו לא חוסך מחמאות: "איזה ברכה, איזה יופי". בהמשך, חיים צופה כניסה של דיירים חדשים ומתחבר לתחושות שלהם: "יש עכשיו דיירים שמתרגשים כמו שאתם התרגשתם ביום הראשון".

המשפט של חיים גורם לאנדל להיזכר במחשבות שהיו לו לפני הכניסה לבית, והוא מודה: "בן אדם כמו מעיין לא דמיינתי". חיים מתעניין אם לבן אדם כמוהו הוא דווקא כן ציפה, ואנדל עונה: "דמיינתי שבטוח ייכנס מישהו מצחיק שאני אתחבר אליו". מעיין דורשת מאנדל הסבר מדוע הוא לא חשב שיפגוש בן אדם כמותה, וזוכה לתשובה מפתיעה: "את נראית טוב ולא מתנשאת יותר מדי".

10:00 – "בלי ברכה, בלי שם או רמז": מה מתכנן האח הגדול?

שיר הבוקר "סיגליות" של דיוויד ברוזה מתנגן ברחבי הבית, ושם ואנדל כהרגלם מתעוררים ראשונים ומזנקים מהמיטה. מיד אחריהם גם מעיין פוקחת עיניים ומתחילה לעשות תנועות לצלילי השיר, אבל זה לא משפיע על אביחי ששוכב לצידה ומתקשה להתעורר. למרות שעוברות דקות ארוכות מאז שהתנגן שיר הבוקר, השקט בחדר השינה נשמר כשרוב הדיירים עדיין מנומנמים והאח הגדול מנגן את השיר בשנית. שם, נכנס לוודא שהפעם כולם התעוררו, וכשהוא מבחין בשני שעדיין במיטתה, הוא מאיץ בה לקום ושואל אותה בציניות: "יש לך אישור?"

09:00 – חלומות על המשך השבוע

בוקר קריר במיוחד עלה על בית האח הגדול, והדיירים מנצלים כל דקה מתחת לפוך. אמש הם התבשרו כי כולם ממשיכים לשבוע נוסף, ועכשיו הם צוברים כוחות מחודשים לקראת ההפתעות שמחכות להם בימים הקרובים. מה מתכנן האח הגדול לדיירים? ואיך זה ישפיע על הדינמיקה בבית?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לשבוע חדש שנפתח עם השיר "כוס של יין" של משה פרץ, וגרם למעיין, אורנה וחיים לקפץ מהמיטה ולפצוח בריקודים. אביחי ניסה לבחון את הגבולות של מעיין שמתעצבנת, בעוד שם שיתף את עדן בסלידתו כלפי אורנה: "איזה טראש". מאוחר יותר, הקניות שהזמינו מתקציב המותרות הגיעו והדיירים התלהבו: "יש מצרכים שלא נראו פה חודשים". חיים פינק את אביחי בתספורת שהשתבשה. אביחי לא היה מרוצה מהתספורת וביקש מחיים לעשות לו קרחת, אך אורנה ביקשה ממנו שלא יעשה זאת: "קשה לי לראות קרחת", ונענתה בחיוב במהרה.

לקראת הערב, אורנה סיפרה לדן שלפעמים היא מרגישה תחושת מיצוי: "אולי הגיע הזמן ללכת הביתה". דן ניסה לעודד אותה ולווסת את התחושה לחוסר פחד. כאשר מעיין ואביחי הצטרפו, אורנה שיתפה אותם בחשש שאנשים בחוץ ישפטו אותה בחומרה על יחסיה עם דן, וחשפה: "הבן שלי ביקש ממני לא ללכת עם אף גבר בבית". חשש נוסף שהתעורר אצל אורנה הוא התגובה של ההורים של דן: "הם לא יקבלו דתייה, גרושה, בת 35 וספרדיה". בהמשך, מעיין התוודתה: "קשה לי להאמין שאפשר להתאהב בתוך הבית הזה", והצליחה להדאיג את אביחי, שמיהר להבהיר לה שהיא יכולה להתאהב בו.

בעת השידור החי, קורין וארז הודיעו לדיירים שבשלישי הקרוב לא תתקיים הדחה, וכי יש להם הפתעה בחדר השינה: מזוודה עם בגדים חדשים. הדיירים הנרגשים רצו לעבר המזוודות והתחילו לעבור על המלתחה החדשה. אנדל התבאס מהבגדים שקיבל: "הם לא הטעם שלי", ואורנה שהתלוננה על הבגדים הרחבים שקיבלה, מצאה את הסיבה: "דן ביקש שאלבש שמלות רחבות". מבין הדיירים, מעיין הייתה מאושרת במיוחד מהבגדים החדשים ואפילו גרמה לאביחי לקוות לנשיקה.

אל תוך הלילה, שם שיתף באכזבתו שאין הדחה, ועדן שיתפה בתקוותיה לשינוי בבית: "כולם אדישים למצב ומסתתרים מאחורי הדמות המזויפת שהם בנו לעצמם". במקביל, דן ניסה להתקרב לאורנה, וביקש ממנה שתאכיל אותו: "כאילו אני גור אריות". לפני השינה, מעיין הספיקה לתכנן את החתונה שלה עם אביחי, בזמן שאנדל חשף שפעם היה שמנמן עם ראסטות.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00