העדכון האחרון:

02:00- עדן: "אחד מהזוגות הולך להיפרד"

הדיירים מתחילים לעכל שביום שלישי תהיה הדחה כפולה והם ייאלצו להיפרד מאחד הדיירים הוותיקים של הבית. "אני לא בלחץ", משתף דן, אך אורנה נלחצת: "אני רוצה שנהיה ביחד בגמר". במקביל בחדר השינה, עדן מתמרמרת: "אחד מהזוגות הולך להיפרד, זו הולכת להיות הדחה רעה", ומעיין מוסיפה: "אם ג'ודי נשארת, של נדע". משם, הן עוברות לדבר על הזכייה של עומר בחסינות ומעיין אומרת ששני לא נראית שמחה בשבילו, אך עדן מתנגדת: "היא כן רוצה שהוא יישאר, פשוט לא אכפת לה משום דבר אחר".

מאוחר יותר בשולחן האוכל, מעיין משתפת את אביחי: "מגיע לעומר לזכות הוא בן אדם מדהים", ואורנה מתבאסת: "אחד הוותיקים אולי הולך, זה משגע אותי ומבאס אותי בקטע אחר". בהמשך, כשדן מבחין בג'ודי יושבת לבדה במטבח ושואל לשלומה, היא נשברת: "אני יודעת שאני הולכת ביום שלישי וזה מעציב אותי". מאוחר יותר, לאחר שאורנה שומעת במקרה את עדן ושני מדברות עליה בשירותים, היא ממהרת לשתף את מעיין: "הן אמרו שהן לא קולטות איך נשארתי עד היום". היא נעלבת מעדן ואומרת: "היינו חמישה מההתחלה ולא יותר מזה, אתה נותן צ'אנס אבל אתה יודע שזה לא זה".

01:00- עומר זוכה בחסינות

משימת החסינות בשיאה, ומגיע תורה של ג'ודי לבעוט אל השער. "הגול הזה חשוב לה ביותר", מכריז חיים, ואחרי מספר סיבובים על הקרוסלה היא בועטת לשער בביטחון אך מפספסת. מיד אחריה מגיע תורו של דן שמפספס גם הוא, ולאחר מכן עולה חיים על הקרוסלה וצועק: "אלוהים ישמור אותי".  הוא יורד מהקרוסלה, בועט בכדור ומחטיא. מעיין מנסה את מזלה ומפספסת גם היא, ומיד אחריה עולה אנדל לבעוט במקום עדן. עדן מביאה לאנדל את החולצה שלה וחיים מתלהב: "הריח שלו בריח שלה", הוא בועט לשער אך מפספס. אחריו עולה עומר, שהצליח להבקיע את הגול הראשון, וזוכה למחיאות כפיים סוערות מהיציע. "איזה שער ענק", צועק חיים ומוסיף: "עכשיו זה רק מול שרון". שרון ממהר לנסות את מזלו, עולה על הקרוסלה במבט מחושב, אך מפספס. "עומר זוכה לחסינות מההדחה הכפולה", מכריז האח הגדול, ושני קופצת עליו ומחבקת אותו בהתלהבות. 

האווירה בבית כיפית וקלילה, ולאחר משימת החסינות הבנים וג'ודי מחליטים להמשיך ולשחק ביחד כדורגל. במקביל במטבח, עדן משתפת את אורנה: "איזה קשוח, מחר כולם אורזים", ואורנה משיבה בחיוך: "אני כבר רגילה". בהמשך, אורנה משתפת את עדן ומעיין: "ביום שלישי זה הולך להיות מאוד מאוד קשה", ומוסיפה, "אני בדיכאון עכשיו". כאשר ג'ודי נוגעת באביחי תוך כדי משחק הכדורגל, מעיין מתעצבנת מהיציע: "אני אפרק אותה, היא נוגעת בו". בהמשך,  דן מתעצבן על התגובות של הבנות מהיציע כלפי ג'ודי: "זה באמת לא יפה", ומבקש מהן להפסיק. 

בסיום משחק הכדורגל, דן מפרגן לעומר: "סובבו אותו על הקרוסלה הכי הרבה פעמים", אך אורנה מתנגדת: "מה פתאום, אותי סובבו הכי הרבה". האח הגדול משמיע את השיר 'יפה לך מאושרת' של אייל גולן, ומעיין מתלהבת: "זה שיר חדש שלו". בסיום השיר, מעיין משתפת את אורנה: "אני לא יודעת כמה שני מפרגנת לעומר על זה שהוא זכה", ואורנה מסכימה איתה.

00:00 – האם אביחי הצליח לבעוט לשער? ומי פספסה את הכדור?

 השיר "בומבה" נשמע ברחבי הבית ומכניס את כולם לקצב התחרות. עם תום השיר, אורנה צועקת: "אני מתרגשת ממה שהולך להיות", והבנים מתרכזים במעגל ומאחלים לקבוצה שלהם בהצלחה. האח הגדול קורא לדיירים לצאת לחצר, שבינתיים הפכה למגרש כדורגל עם יציע, פונפונים ואפילו גרעינים. כולם מתיישבים בכיסאות וממתינים לשריקת הפתיחה של האח הגדול.

 האח הגדול פונה לדיירים ומסביר כי הערב "במשחקי האח המשימה" אחד מהם יציל את עצמו מרשימת ההדחה הכפולה. על כל אחד מהם לעלות על הקרוסלה, וכשהיא תיעצר הם יצטרכו לבעוט אל השער, כאשר לכל שחקן ניסיון אחד בלבד. שחקן שיפספס ילך לשבת ביציע, ושחקן שיבקיע יישאר בספסל השחקנים.

עדן לא יכולה להשתתף במשחק בגלל מגבלה רפואית, ובוחרת באנדל שישחק עבורה, בזמן שחיים מקבל את תפקיד השדרן. הראשון שניגש אל הקרוסלה הוא אביחי שמצליח לשמור על שיווי משקל, בועט בכדור לכיוון השער אך מפספס. מיד אחריו עולה אורנה, ואחרי שהיא מסוחררת מהקרוסלה: "אני לא רואה כלום", היא מפספסת את הכדור ונופלת על הדשא.

23:30 – הדחה כפולה: כולם מועמדים, ומשימת החסינות יוצאת לדרך

ארז וקורין פונים אל הבית ומכריזים כי השבוע כולם מועמדים להדחה חוץ מדייר אחד שיוכל להינצל מהדחה במסגרת "משחקי האח המשימה", ואם זה לא היה מספיק, אז ביום שלישי שני דיירים יעזבו את הבית. הדיירים מגיבים בהתלהבות כשהם רואים  את מדי כדורגל עם השמות שלהם, ורק דן לא מרוצה: "אני לא שם תלבושת של ארגנטינה", ובמהרה גם הוא מתעודד: "נתחיל את המשימה באנרגיות טובות".

לרקע צעקות ההתלהבות שנשמעות בחדר השינה, הם לובשים את מדי הכדורגל, ושני מתלוננת שהמדים של הבנים יפים יותר: "אנחנו נראות כמו ליצניות". "כבר בא לי כדור, זאת נעל מושלמת", אומר אביחי, ומיד מסתלבט על עצמו: "אם הבנות יבעטו כשאני בשער יש להן סיכוי".

23:00 – חיים: "עוד שבועיים השבוע האחרון"

הדיירים מנסים לנחש מי מהם זכה לחיקוי בארץ נהדרת, ושרון מספר שכבר חיקו אותו בעונה שעברה: "אחרי שצפיתי בחיקוי, דברתי איתם ואמרתי להם שהיה ממש מצחיק". לאחר מכן, חיים קולט שהגמר מתקרב ומכריז: "עוד שבועיים נשאר שבוע אחרון", מה שגורם להם לנחש שהערב יודיעו על הדחה כפולה. גם העובדה שהחצר סגורה כבר זמן רב גורמת להם להמשיך ולעלות ספקולציות על המשימה השבועית. האח הגדול מבקש מדיירי הבית להתרכז בסלון, ואביחי צופה ערב דרמתי: "הולכים לעשות לנו משהו פסיכי".

22:00 - אביחי למעיין: "אני אשפר אותך"

בזמן ההמתנה לסימן מארז וקורין, אביחי, חיים, שרון ודן שוכבים על הרצפה ליד חדר האח הגדול, שרון מודה שיש אווירה של מילואים, וחיים מסכים איתו. בהמשך, כשמעיין מצטרפת, חיים מעלה את האופציה שהם יעברו לגור ביחד, ושואל אותם על החיים שאחרי האח הגדול, ואביחי מכין את מעיין: "אני אשפר אותך". "תשפר אותי?”, חושדת מעיין, ואביחי מיד מסייג: "אני אהיה עסוק בלעשות כסף, ואם תצטרכי אני אעזור לך". לפתע נשמע ברחבי הבית בכי של תינוק, מה שמטריד את דן ומעיין שמנסים לברר מי נרדם בחדר השינה. 

21:00 - אורנה: "הולך להיות היום שידור חזק"

הדיירים מתבקשים להיכנס אל הבית, וסגירת תריסי חלונות הסלון גורמת לכולם לחשוד כי בקרוב מאוד תחל המשימה השבועית. בהמשך, יושבים הדיירים לאכול את אורחת הערב, האורז של דן קוטף מחמאות, והנושא המרכזי סביב השולחן זו השאלה מה מצפה להם הערב בשידור החי. עדן מנחשת שמכינים להם מסיבה בחצר, ושני חולקת עליה: "איזו מסיבה? הולכת להיות משימה", ואורנה, שמסכימה עם שני, משערת שזו הולכת להיות משימה קשה במיוחד.

20:00 – ג'ודי מאתגרת את דן ואורנה: "אז מה באמת קרה עם שני?"

אורנה ודן מבשלים יחדיו את ארוחת הערב, וג'ודי מחליטה שזה זמן טוב לבקש מדן שיספר על הקשר שהיה לו עם שני. דן מספר שאומנם בהתחלה זה נראה לו כמו התחלה של זוגיות אבל במהרה הבין שזה לא מתאים. אורנה, שמתקשה להסתיר את אי הנוחות מבקשת להניח לנושא, אך דן מוסיף למספר: "הרבה אנשים לא אהבו את שני בבית, וזה העצים את מה שקרה בנינו". אורנה שמנסה לענות במקום דן על השאלות של ג'ודי, מנסה שוב להעביר נושא, עד שדן מסיים את השיחה: "האמת שבאמת נמאס לי מהסיפור הזה".

ברגע שדן עוזב את המטבח, אורנה פותחת מול גו'די את הנושא המדובר: "כששני ראתה שאני ודן התחברנו מבפנים, היא לא יכלה לקבל את זה, וכל הזמן הייתה מתבכיינת שתקעתי לה סכין בגב, ושאנחנו חברות. על איזו חברות היא דיברה בכלל?". ג'ודי מזכירה ריב שהתרחש בבית בו שני אמרה שציפתה לכנות, ואורנה בתגובה: "אני לא חייבת כנות לאף אחד, אני לא צריכה לשתף את כל הבית בכל נושא". "היא נפגעה", אומרת גו'די, "אם יש בסיס לפגיעה או לא זה כבר נתון לדיון", אך אורנה חולקת עליה: "זה ממש לא נתון לדיון, הם סיימו את הקשר ביניהם כי הדברים לא עבדו טוב, אבל לרקוד על זה שיצרנו חברות וזה פגעה בה? צר לי, זה ממש לא ככה".

19:00 – עומר מפתיע את מעיין במראה חדש

בשיחה בפינת האוכל, מעיין משתפת את שרון ומספרת כי השהות בבית השפיעה עליה המון: "עברתי פה דברים שלא הייתי עוברת בחיים, ואני מרגישה שאצא מכאן יותר בטוחה בעצמי". כשהיא שואלת אותו מה הוא למד על עצמו בבית, הוא קצת מתקשה להבין את השאלה, אבל לבסוף משיב: "אני למדתי להיות בשקט, בגעגוע, וזה מוזר כי אין לי את זה בחוץ אבל את האפקט האמיתי ארגיש רק אחרי שאצא מפה".

לפתע מגיע עומר כשהוא מגולח למשעי, ומעיין מגיבה בהלם: "לרגע לא זיהיתי אותך, אתה פתאום נראה ילד טוב". "איך הגיבה שני?", היא שואלת, והוא מספר שלמרות שביקשה ממנו לא להתגלח, אין לה טענות, ומצידו המראה המגולח לא מרגש אותו במיוחד: "תמיד מבקשים ממני להתגלח לפני צילומים".

 18:00 - עומר מכריז: "אני מאוהב"

לשני נמאס מהשיחות בחצר והיא מחליטה להיכנס לחדר השינה. כשעומר מצטרף אליה כמה דקות לאחר מכן, היא מקניטה אותו: "תודה שאתה לא יכול דקה בלעדיי". הוא לא מנסה להכחיש ומתוודה: "מה לעשות? אני מאוהב". התגובה שלו מפתיעה אותה וגורמת לה לחייך בשביעות רצון. כשג'ודי מתיישבת במיטה לידם עם פרצוף עצוב, שני מתעניינת מה קרה לה וזו עונה: "כלום. וזאת בדיוק הבעיה, לא קורה פה כלום".

במקביל בחצר, אנדל ועדן יושבים צמודים מתחת לשמיכה הכחולה ועדן מחליטה להסביר לו למה מפריע לה שהוא מחמיא לג'ודי: "אתה יודע שאני הבן אדם הכי מפרגן שיש, אבל כשיש רצון מהצד השני ועקיצות שלא מכבדות אותי, זה לא מתאים". אנדל לא מצליח להבין אותה: "אני לא יודע מה להגיד לך", ומחליט לעצבן אותה בכוונה: "את מזכירה לי את ג'ודי עכשיו". הוא מצליח במשימה וגורם לעדן להתרגז, אבל כשהוא מתנפל עליה בחיבוק חונק ובנשיקות היא מתקשה להישאר עצבנית ומחייכת.

17:00 - אנדל לג'ודי: ההבדל בינינו הוא שאת רק דיבורים ואני לא"

ההתעניינות סביב המראה החדש של עומר נמשכת: "ככה אתה דומה בול למישהו שיצאתי איתו", אומרת לו אורנה. גם דן מחליט להצטרף למחמאות ואומר: "מבחור ישראלי שנראה טוב הפכת לדוגמן". השיחה ממשיכה, ואורנה מגלה איך היא מתנהגת כשגברים מתחילים איתה: "דבר ראשון אני אומרת להם שאני בת 37, גרושה עם שני ילדים, דתייה". כשעדן לא מצליחה להבין למה היא ממהרת לחשוף פרטים על עצמה, אורנה מסבירה: "מתחילים איתי הרבה צעירים וחשוב לי שיידעו שאני לא מחפשת להעביר את הזמן". עדן ישר מעלה את הסיטואציה בבית ושואלת: "ומה עם דן?". ואורנה ממהרת להסביר שהוא ידע את כל זה עליה כבר מההתחלה. כשהם פונים לדבר על הגיל של אורנה, היא מגלה להם שדן אמר שהיא נראית בהתאם לגילה, ועומר ממהר להתנגד: "אין מצב שאת נראית בת 37". היא מרוצה מתגובות הדיירים ואומרת: "אז זה שווה מריבה לא?".

בינתיים במטבח, ג'ודי מגלה לאנדל מה יקרה אם היא תחליט לשתות לבד מבקבוק היין שהזמינו: "אני אפתח פה מלחמת עולם שלישית". אנדל לא מתרגש וממליץ לה לעשות את זה: "מה אכפת לך? גם ככה משעמם לך פה ואת מחפשת עניין", ומוסיף: "אם הייתי במקומך זה בול מה שהייתי עושה". כשג'ודי כמעט מתפתה ואומרת שזה בדיוק מה שהיא צריכה במצב בו היא נמצאת, אנדל ממשיך להתגרות בה: "את יודעת מה ההבדל ביני לבינך? שאת דיבורים ואני לא".

16:00 - מעיין חושפת: "אני רוצה הצעת נישואין בכותל"

בחצר הבית, שרון וחיים מנהלים שיחה על הזוגיות של חיים ומשי: "היא החברה הראשונה שלך?", מתעניין שרון. חיים עונה בחיוב, וכששרון שואל: "אתם מתכוונים להתחתן?", חיים מסביר לו שהוא מחכה שמשי תסיים את השירות לאומי. השיחה ממשיכה, ושרון משתף את חיים בהתמודדות שלו עם חוסר המעש בבית: "אני חי חיים אינטנסיביים ואני אוהב לדעת מה קורה", ומשתף בקושי שהילדים שלו חווים בהיעדרו: "בטח יש להם חור מאוד גדול בלב, אבל נכנסתי לפה למטרה מסוימת ואשאר עד שהקהל יחליט אחרת".

בצד השני של החצר, אורנה, דן, אביחי ודן שוכבים על הדשא ונהנים מהשמש: "איך היה מתאים עכשיו פיקניק", אומרת מעיין. אורנה מסכימה איתה ומפנטזת על דאבל דייט מחוץ לבית: "בחוץ נעשה פיקניק ושתינו נבוא עם שמלות כאלה של קיץ עם כתפיות ונביא זרי פרחים". בהמשך, הם עוברים לדבר על הצעות נישואין ומעיין מגלה: "אני רוצה שיציעו לי בכותל ושנהיה רק אני והוא, בלי משפחה וחברים מסביב".

במקביל במטבח, עומר מגיח עם פרצוף ללא זקן וגורם לעדן להתלהב: "זה ממה יפה לך". עומר לא מבין את ההתלהבות ומסביר: "אני מצטלם ככה מלא". שני מתקשה להתרגל למראה החדש שלו ואומרת: "אתה נראה בן אדם אחר לגמרי, פתאום לא מתאים לך השם 'עומר'". כשהוא מנסה להבין אם זאת מחמאה או לא, שני מחדדת: "אתה נראה כמו מרצה לספרות אנגלית", ומוסיפה: "עם מרצה כמוך לא הייתי מתרכזת בשיעור".

15:00 - מה גרם לשני להיחנק מצחוק?

במטבח, אורנה משתפת את דן בהרגלי האכילה שלה מחוץ לבית: "בימי עבודה עמוסים לא יוצא לי לאכול מסודר". לעומתה, דן מסביר לה שהוא אוהב ימים עמוסים: "אני אוהב שהם עמוסים בפעילויות חברתיות". אורנה מסכימה איתו ומגלה: "אני מקווה שכשאצא מפה זה יהיה העומס יחיד שלי, כי נמאס לי לעבוד קשה".

מאוחר יותר, אורנה מגישה לדן טעימה מהנשיקות שהכינה והוא לא ממהר להתלהב: "יש בזה הרבה סוכר נכון?". כשהיא עונה בחיוב ומסבירה שזה המרכיב העיקרי של הנשיקות, הוא ממהר להסביר למה התכוון: "זה מגניב בטירוף, זה פשוט נתקע בשיניים ומזכיר לי את משימת השוטרים שהייתה לנו".

במקביל בחצר, שני חסרת סבלנות בנוגע לזקן של עומר: "יאללה תתגלח לפני שאני מגלחת אותך כמו תרנגולת". עומר לא מתרגש ומעביר נושא: "איפה היית?". היא מספרת לו שהיא הייתה בחדר האח הגדול ושואלת בהתגרות: "למה? התגעגעת אליי?". גם מהאמירה הזו עומר מתעלם, ובוחר לעקוץ אותה: "אז נפתרה הבעיה?". מה שגורם לשני להיחנק מצחוק.

14:00 - אורנה מתעצבנת על דן: "תכף אני זורקת עליך כפכף"

בשכשוכית, דן וחיים ממציאים מילים חדשות לשיר "עטוף ברחמים" של ריטה: "איזה יום שלישי מחכה לנו, יש לנו הרבה אורזים", שר חיים. שרון מצטרף אליהם ומנדב שורה משלו: "יהיו קצת יותר מיטות פנויות, גם זוגיות". דן מנצל את ההזדמנות לעקוץ אותו: "האם שרון יראה זאת?", ופונה לאורנה: "אורנה רוצה לגמר אבל אולי זה ייגמר מחר, אז היה לי כיף ונתחפף". אורנה לא אוהבת את השורה האחרונה בשיר ומאיימת עליו: "תכף אני זורקת עליך כפכף". הרגע היצירתי נגמר ואביחי קובע: "אין לכם בכלל אוצר מילים".

בהמשך, חיים מחליט להחזיר את היצירתיות ומודיע לאנדל שיש לו שיר מיוחד בשבילו: "ביום ראשון הגיע והודיע שהוא לא מתאהב לעולם". אביחי מצטרף אליו וממשיך: "פתאום עדן הגיעה וכבשה אותו לפני כולם". אנדל מחייך במבוכה ולאחר כמה רגעים ממהר להיכנס לבית.

13:00 - הנשיקות של אורנה: לא רק לדן

במטבח, אורנה עסוקה בהכנת נשיקות וכששרון טועם מהתערובת הוא ממהר להחמיא ופונה למעיין: "יש לה את זה אה?". מעיין מסכימה איתו וממשיכה במחמאות: "מה היינו עושים בלעדייך?". כששאר הדיירים מצטרפים למטבח ומקווים שהנשיקות של אורנה ייצאו טעימות, היא עונה בביטחון: "זה ייצא טעים, אני רק מקווה שזה ייצא יפה". בהמשך, מעיין משתפת את אורנה ושרון בוויכוח שהיה לה עם שני בנוגע לאצטון: "מה הבעיה שלה לשים אותו בחוץ? אני לא רוצה לחטט לה במגירות".

במקביל בחצר, חיים נכנס לשכשוכית ושר בקולי קולות. דן, שמשתזף לידו מנסה להשתיק אותו בעדינות: "אני יכול להתוודות בפניך? אני צריך שתי דקות של שקט". חיים עושה השתדלות ומנסה להיות שקט, אבל זה מחזיק רק כמה שניות בודדות שלאחריהן הוא ממשיך לשיר ולצעוק.

אביחי מסתובב ללא חולצה בחצר, ומנסה לייעץ לעומר לעשות כמוהו: "אתה כל היום עם ג'ינסים ונעליים, תסתובב בנוחות שלך", ומגלה לו מה הדבר הכי אהוב עליו בבית: "אני אוהב להיות עם כמה שפחות בגדים". כשעומר מנסה להסביר שככה הכי נוח לו, דן מתפרץ לשיחה ועוקץ את אביחי: "אחי, הוא רוצה לצאת מפה לקמפיין, לא לגולסטאר".
 
12:00 - המניקור שהסתבך: שני ומעיין בוויכוח על אציטון
 
אביחי שם לב שאורנה במצב רוח טוב הבוקר ושואל אותה: "מה את מבסוטה?". היא מסתכלת עליו ועל מעיין, ומשיבה: "אין לכם מושג כמה אתם מתאימים, רק בשבוע האחרון אתם ככה זוהרים", ומוסיפה על מעיין: "אולי בגלל שהיא קצת השתנתה". מעיין אומרת שהיא דיברה על זה אתמול עם עדן: "כשאורנה ודן רבים שניהם לא ישנים טוב, ואותו הדבר גם כשעדן ואנדל רבים". כשאביחי קוטע אותה ואומר: "אני ישן טוב", אורנה מגיבה במקומה: "איזה חרטטן".
 
לאחר מכן, מבשר האח הגדול שהמצרכים שהזמינו ממתינים להם במטבח, ואורנה קוראת לאנדל במטרה לברר מדוע ביקש ממנה לדווח לו כשיגיע היין. הוא מגלה לה בלי שאחרים ישמעו: "האח הגדול הבטיח לי שכשתפתחו את היין אני אקבל בקבוק בירה אחד".
 
בינתיים בחצר, מעיין מבקשת משני להניח את האציטון על המדפים בחדר הארונות כדי שתהיה גישה קלה לכל מי שצריכה להשתמש בו. שני מגיבה לה: "הוא במגירה שלי, את יכולה לקחת", ומעיין מחדדת את בקשתה: "אני לא רוצה לחטט לך במגירות". שני מתעקשת להשאיר את האציטון אצלה במגירה, ומעיין ממשיכה: "זה מה שהאח הגדול הביא לנו, את שלי אתן סיימתן". שני עומדת בשלה ומגיבה בתוקפנות: "כוכב הביאה לי אותו, את יכולה לקחת מהמגירה", בעוד עדן תומכת במעיין: "שני, שימי אותו במדפים וזהו".

11:00 – אורנה לדן: "זה ריח של אישה כשרה, טהורה"

בחצר יושבים מעיין, דן וג'ודי, ומעיין שמחה על בחירת שיר הבוקר: "איזה יופי, הכל בזכותך דן אתה הזכרת לי את השיר הזה". הם מתלהבים מהשמש החמה וג'ודי משתפת אותם בטכניקת שיזוף שהיא מכירה: "למרוח קולה על הגוף, בגלל רמת הסוכר זה עושה שיזוף יפה, אבל צריך לעשות זאת באופן מבוקר". נראה שהנוכחות של דן שוברת את המתח ביניהן, וגם מעיין מספרת על חווית שיזוף שעברה: "אני זוכרת שנמרחתי בבירה כשהייתי עם חברות בים, איזה דביקות ומסריחות היינו". כשדן נכנס לבית ומשאיר אותן לבד, הן שוב חוזרות להתעלם אחת מהשנייה.

בהמשך כשדן חוזר לחצר, מעיין מספרת לו על הטיול שעשתה למקסיקו, וכשהוא שואל מי לקח אותה לשם, מעיין משיבה שהחבר האחרון שהיה לה הציע לה לבוא עם המשפחה שלו בפסח. אורנה יוצאת לחצר ולוחשת לדן באוזן: "רציתי להגיד לך שזה ריח של אישה כשרה, טהורה", מה שגורר תגובה מתפעלת מדן: "וואו, וואו, וואו". במקביל בחדר הארונות, עדן מתארגנת ואנדל מחמיא לה: "וואו, מי זאת?", ומתקרב לחבק אותה.

הדיירים נהנים מהשמש בחצר, ואנדל, שמבחין שחבילת הטבק שלו עומדת להיגמר מאיים: "בתקציב אני מזמין שתי חבילות טבק". דן מציע לו לצמצם וזוכה לתגובה תוקפנית מאנדל: "מה אכפת לך מהבריאות שלי?". לאחר מכן, אנדל מבקש מאורנה לעדכן אותו כשמגיע היין שהזמינו הבנות, וכשאורנה שואלת אותו למה הוא רוצה לדעת, הוא משיב: "אני אגיד לך אחר כך, זה לא משהו טוב או רע". השיחה מתגלגלת לעניינים של אוכל, כשחיים טוען שביצה עלומה זו למעשה ביצת עין, אנדל לא עומד על ההבדל ביניהן, ודן מסכם: "הביצה הלומת קרב".

10:00 - צילו של בוקר קיצי

האח הגדול משמיע לדיירים את שיר הבוקר "צילו של יום קיץ" של יזהר אשדות, ונראה שלחלק מהם קשה להתעורר. מעיין רוקדת במיטה בעוד אביחי עדיין מנמנם, חיים מסתכל על כולם בחצי עין פקוחה, אנדל ועדן פוצחים בשיחת בוקר שתעיר אותם, ודן מברך את כולם: "בוקר טוב".

מאוחר יותר, מעיין מסיימת להתקלח והיא נכנסת לחדר הארונות להתארגן. היא פוגשת שם את ג'ודי והשתיים מעבירות כמה דקות בלי לומר מילה. בינתיים במקלחת, חיים מתקלח ומנעים את זמנה של אורנה, שמצחצחת שיניים, בשיר בוקר משלו ומסכם: "בוקר יום ראשון קצת קשה, אבל אנחנו חזקים".

09:00 - שבוע חדש בפתח

אחרי סוף שבוע שהתחיל רגוע ונגמר מתוח במיוחד, מתחיל לו שבוע חדש שיעמיד את מערכות היחסים בבית בפני אתגר נוסף. תכף ישמע שיר הבוקר והדיירים יתעוררו, האם המתח מסוף השבוע ישבר, ואיך זה ישפיע על הדינמיקה בבית?

מה קרה אתמול?

אחרי שבוע עמוס, ומשימה שהעלתה את רמת האדרנלין, הדיירים התקשו להתעורר ליום חדש ולצאת מהמיטות. בשעות הבוקר, פרצה שיחה על הבדלים עדתיים, ואנדל שיתף: "הרבה פעמים שואלים אותי מאיפה אני". דן הוסיף שאשכנזים לא תמיד יודעים מאיפה הגיעה המשפחה שלהם, ולכן לא חשוב להם לשמור על הזהות. "למי זה כבר משנה היום?", התפרץ עומר ונתן דוגמא שכשהוא מתחיל לצאת עם מישהי, לא שואלים אותו מאיפה היא אלא איך היא כבן אדם. בהמשך, הדיירים החליטו שלא יכנסו במהלך היום לחדר השינה בכדי לא לצבור קנסות, ואנדל הצהיר: "השבוע אני לא צובר שום קנס".

בשעות הצהריים, , הדיירים התבקשו להיכנס אל תוך הבית כי הפריחו להם בלונים בחוץ. אנדל מיהר להגיד:"הבלונים בטח היו לשרון, הם היו בצבע כחול לבן", ופנה לשני: "אם היו מפריכים לך בלונים, הם היו כתומים כמו פלסטין". שני התעצבנה על האמירה של אנדל, ועזבה את הסלון. לאחר שהאח הגדול החרים את כדור הכדורגל המאולתר של הבנים, דן הודיע לדיירים שהאח הגדול הסכים להחזיר את הכדור בתנאי שכולם ישחקו יחד, ודרש בתקיפות: "תעלו עכשיו על בגדי ספורט". הדיירים התארגנו למשחק ותוך דקות ספורות התרכזו בסלון לטורניר כדורגל.

בשעות הערב, מעיין התעניינה למה אורנה התעצבנה קודם על דן: "כי הוא נתן לשני כיפים במשחק?", והוסיפה שאין לה מה לדאוג בגלל שלשני יש את עומר. בהמשך, אנדל עשה לעדן שיחת עידוד והמליץ לה לקחת צעד אחורה כדי לנסות להבין מה הכוונה האמיתית של האנשים בבית. בהמשך בחדר השינה, ג'ודי פרקה רגשות אצל שני: "קשה לי עכשיו כשכל הבית מחולק לזוגות", והדגישה שזה מה שהיא רצתה כל חייה. מאוחר יותר, ג'ודי שיתפה שהיא התעצבנה כאשר שני לקחה לה את בקבוק היין שבכלל הזמינה לעצמה, וכשדן יצא להגנתה, אורנה התעצבנה: "איזה עניין יש לך עם ג'ודי כשפתאום הפכת להיות המלאך הטהור?".

לאחר הוויכוח של אורנה ודן, אורנה החליטה לערב את שאר החבורה:"אני לא חושבת שהוא צריך לעשות את המלחמה הזאת ולהדליק סתם". אביחי הצדיק את אורנה, בזמן ששרון לא מבין למה לתת לשני במה: "היא כזאת קטנה בבית, למה צריך להכניס אותה לזמן מסך?". לאחר מכן, מעיין בחרה להתייחס בצורה שונה לוויכוח סביב נושא היין כשהאשימה את אביחי: "אתם מתבלבלים כי ג'ודי אמרה שהיא לא מעשנת אז מגיע לה את היין ואתה החלטת שהיין שלה". עדן לא הבינה מה הבעיה והסבירה שיין צריך לשתות ביחד, וכשהיא מדברת עם אנדל על הנושא הוא משיב: "אם מה שקורה עם ג'ודי מפריע לך אז אני לא יודע איך להתמודד עם הדבר הזה וחשוב לי לא לפגוע בך". רגע לפני השינה, מעיין משתפת את אביחי שהיא מתפללת בלילה שראייתו תשתפר, ואביחי מודה: "חשבתי על זה במהלך החיים וזה הלחיץ אותי, התרגלתי".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00