העדכון האחרון:

03:00 – ההצהרה של חמימו

האורות כבר כבו בחדר השינה, אך חלק מהדיירים עדיין מתלחשים במיטות כשחיים ודן נכנסים לחדר ומודיעים: "חמימו מתחייב לשינה שקטה היום". חיים לא מקיים את ההתחייבות וממשיך לצעוק בחדר השינה, מה שלא מפריע לאביחי ומעיין להתכרבל ביחד מתחת לפוך. מאוחר יותר, חיים שמתעייף הולך לישון, ופונה לחברה שלו שבבית : "לילה טוב למלכה שלי".

02:00 – עדן: "כולם פה אמיצים רק כשהם בחדר האח הגדול"

שני, עדן, אנדל ושם מנתחים בחדר השינה את הדינימיקה בבית, ועדן מתלוננת על צביעות: "כולם פה אמיצים רק כשהם נכנסים לחדר האח הגדול". בינתיים במטבח, אורנה, תאלין ומעיין אוכלות ארוחה לילית, ואורנה טוענת ששני שמועמדת להדחה, לא מבואסת מכך בגלל שגם היא ואביחי ברשימה. "היא כל הזמן רוצה שלאנשים יהיה רע כמו שלה רע", היא מסבירה. ​

01:00 – שני לדן: "אורנה עושה לך הצגה"

בחדר הארונות אביחי פורק בפני מעיין את כל תחשותיו בנוגע לכך שהוא ברשימת ההדחה. הוא מנסה לשדר חיוביות: "אני אוהב את זה", אבל  מעיין לא מתרשמת: "זה לא נראה ככה, אתה כן נראה מוטרד". הוא מודה שהוא אכן מוטרד, אבל מסביר שזה לא בגלל החשש מהדחה, אלא בגלל שעכשיו הוא יצטרך להתעמת עם הדיירים. מעיין מנסה לעודד אותו, ומסכמת את השיחה בצורה אופטימית: "הכל יסתדר בשלישי, ניכנס למים והכל יהיה טוב".

מאוחר יותר בסלון, מעיין, שני ותאלין מנתחות את רשימת ההדחה, וכשמעיין מציינת שהיא משתנה משבוע לשבוע, שני אומרת בחיוך ציני: "חוץ ממני, רק אני יציבה". דן וחיים יוצאים גם הם לסלון כשבידיהם מחבת ומכסה של סיר, ופותחים במשחק מטקות מקורי. זה לא מפריע למעיין להמשיך בשיחה על רשימת ההדחה, והיא מחמיאה לקור הרוח של שני: את לוקחת את זה כמו מלכה". בהמשך השיחה שני מנסה לרמוז שדן העמיד אותה להדחה, והוא מבחין בכך תוך כדי המשחק ומגיב במסתוריות: "תתפלאי". לאחר מכן, הם מתיישבים לשיחת הבהרה במהלכה שני משווה את עצמה לאורנה: "אני נשארת מי שאני, והיא עושה לך הצגה".

00:00 -  אביחי מחליט להעניש את אנדל: "אתעלם ממנו כמו שאני מתעלם משני"

בשיחה בחדר השינה, אביחי פותח את הלב בפני מעיין: "אנדל פגע בי, תמיד אמרתי עליו שהוא אינטיליגנט ויקח לו זמן להיפתח, נתתי בו אמון". הוא לא עוצר שם, ופורק את שעל ליבו: "אני עזרתי לו, עמדתי מאחוריו גם כשביקש סיגריות אף פעם לא אמרתי לו לא ואמרתי לו שאני עושה את זה כי אני מעריך אותו, ואז פתאום הוא הפסיק להביט לי בעיניים, הוא מרגיש הוא עשה משהו לא אמיתי". מעיין מייעצת לו לשוחח איתו בנועם, אבל הוא חולק עליה: "אני לא אתן לזה במה, עם אנדל לא מדברים יפה. הוא יבין את זה דרך התעלמות בדיוק כמו שאני עושה לשני ועוד לכמה". "אם אני יוצא זה משנה את הדינמיקה אני זה שמייצר את הקבוצות", הוא מוסיף בביטחון, וחוזר לדבר על אנדל: "פשוט ראיתי את זה בעיניים שלו".

 
23:30 – אביחי מתעמת עם אנדל: "אני רואה בעיניים שלך שהעמדת אותי להדחה"
 
ארז וקורין פונים אל הבית ומזכירים כי השבוע החיובי הסתיים, והגיע הזמן לחשוף כי אל רשימה ההדחה הראשונית נכנסו: אורנה, שם, שני, ולראשונה גם אביחי. אנדל וחיים מאחלים לכולם בהצלחה, אך אביחי מקבל את הבשורה בזעם ותחושת בגידה: "אנדל יצא אפס, מלשין, ולא גברי, ועוד אחרי שנתתי לו גב הוא מעז להעמיד אותי להדחה". גם אורנה כועסת בכעסו: "אני ממש מופתעת, הייתי בטוחה שעדן תעמוד להדחה".
 
אביחי יוצא לחצר ומאמת עם אנדל את החששות שלו: "אני רואה בעיניים שלך שהעמדת אותי", ומוסיף שהוא בטוח שהעמיד אותו בגין אירוע ספציפי שקרה אתמול. אנדל מוחה בתוקף: "זה יוצא מגבול הטעם הטוב, אתה יודע טוב מאוד שזה לא מאתמול". אחרי רגעים ארוכים של שקט אנדל מציע לו שידברו בארבע עיניים: "זה יושב עלי", הוא מודה, ונתקל בסירוב: "לא כרגע". כשאביחי נכנס אל הבית, שני ממליצה לו לאמץ את העצות שנתן לה בעצמו ופשוט לשחרר, אבל הוא בתגובה מתקשה להירגע: "הוא מעצבן אותי".
 

23:00 – דן בודק עם מעיין: "מה תעשי אם יכניסו לאביחי מישהי?"

הדיירים יושבים לאכול את ארוחת הערב, ובסופה אביחי נשאר אחרון בשולחן ומעיין צופה בו אוכל. "אני רואה את הקשר שלנו מהמקומות בהם את מביטה בי כשאני מתפלל, מביטה בי כשאני אוכל, את כאילו האישה שאני רואה", אומר אביחי, והיא בתגובה: "איך אתם תמיד אומרים לי את המשפטים האלו?". בהמשך, המון ספקולציות עולות לאוויר בנוגע למשדר ההדחה ולכך שאולי עומדים להיכנס אל הבית דיירים חדשים. הנושא מוביל את דן לנסות לעורר קנאה במעיין: "מה תעשי אם יכניסו לאביחי מישהי?", ואביחי מיד מרגיע: "לא נראה לי שמישהי יכולה להדליק אותי יותר ממעיין".

22:00 – שני חוטפת ביקורות

אחרי ההכנות לקראת השידור החי מתיישבים הדיירים על הספה בסלון וממתינים לסימן מארז וקורין. האח הגדול קורא לשני שנעדרת מהסלון שתצטרף לשאר הדיירים​, וכשזו לא מצטרפת היא מקבלת עוד קריאה מהאח כי עליה לשבת בספה כמו כולם. "את מעצבנת הרבה אנשים", אומרת מעיין, ושני משיבה בציניות: "אף פעם לא עצבנתי אנשים". לא די בזה, כשחיים מעיר לה על הלבוש: "התלבשת כאילו את הולכת לאירוע, לא מאכזבת את הצופים שלך אה?", היא מתחילה לאבד את הסבלנות ומבקשת ממנו בהחלטיות להפסיק. ברגע שדן מפהק, שני צוחקת: "נדבקת ממני", וזה מיד מבטל את ההערה שלה.

כשהאח הגדול משחרר אותם לעיסוקיהם, שני מיד ניגשת אל פינת העישון שם נמצא דן שלא חוסך ממנה ביקורת: "אכזבת אותי היום". "מכל הדברים שיכולת להגיד, להגיד עלי חנפן זה לא לעניין", מסביר דן, ולמרות שזו דורשת לקיים שיחה בנושא, הוא נשאר בשלו ומוסיף: "ראיתי אותך שקטה אז רציתי להתחבר". שני לא מבינה על מה האכזבה: "אתה יודע שאתה חנפן, זה לא סוד", ודן בתגובה מיד עוזב בכעס את השיחה. עדן, שהייתה נוכחת, מייעצת לה לא להתרגש ומוסיפה: "את לא במקום של להגיד לו מה לעשות". "אני לא רוצה שהוא יפגע ממני", אומרת שני, ולדעתה של עדן הוא כלל לא נפגע מכך שקראה לו חנפן: "הוא לא נפגע ממה שאנשים אומרים פה, הוא שומר על קור רוח וזה טוב", אך שני חולקת עליה כשהיא נחושה בדעתה לקיים שיחה עם דן.

21:00 – הבנים והבנות: אנדל מציע להפריד כוחות

אחרי ההחלטה של דן להפריד את התקציב בין מעשנים ללא מעשנים, מגיע אנדל למטבח בהצעה ביקורתית וזועמת על מצב השירותים: "נעשה הפרדה בין הגברים לנשים". ההצעה מעוררות תגובות, ומעיין מיד קופצת בהתלהבות: "זה מושלם, אתם תסבלו מזה", אבל אנדל בטוח שהסבל האמיתי מתקיים כבר במצב הנוכחי. בהמשך במטבח, שם מעורר שיחה סקרנית על שווארמה טבעונית, וחיים שבטוח שהשווארמה הטבעונית דומה למקור רק במראה, מופתע לגלות שמדובר בגרסה הדומה גם בטעם.

מאוחר יותר, תאלין משעשעת את חיים, דן ומעיין כשהיא מדגימה סגנונות הליכה על מסלול הדוגמנות. חיים, שמביטה בה בסקרנות גדולה, ממשיך לבקש עוד דוגמאות, כמו איך הולכות מלכות יופי, והתענוג נקטע בשיאו כשתאלין נקראת לחדר האח הגדול. כשתאלין חוזרת היא ממשיכה לספר חוויות מעולם הדוגמנות, ומספרת על מישהי שנפלה פעמיים בתצוגה אחת. “מיס נפילה" צוחק חיים, וממשיך להביע התעניינות בעולם הזוהר של הדוגמנות. כשהיא מספרת על תחרות שהשתתפה בה, חיים שואל באיזה מקום זכתה, והיא משיבה בגאווה: "מקום ראשון, הייתי המלכה הראשונה".

20:00 – תקציב אחד לשתי קבוצות: דן לוקח החלטה דרמתית

בשיחה בחדר השינה, שם סקרן לדעת מה מציגים הדיירים בתעודות הזהות שלהם לעומת מי שהם באמת בבית, ומעיד שהוא מרגיש שלם עם מה שהציג. אנדל אומר שאין לדעת בגלל העריכה, אבל שם בטוח בעצמו: "עריכה לא יכולה לשנות את מי שאתה". "מעניין איך נסתכל על זה בעוד 30 שנה", תוהה אנדל, ושם בתגובה: "לא נראה לי שנהיה פה עוד 30 שנה". אנדל, שלא מבין למה הוא מתכוון, אומר בנאיביות: "אתה מגזים, אני אהיה כאן", ושם מסביר שהוא מתכוון להיכחדות המין האנושי כתוצאה מהזיהום הסביבתי.

במקביל במטבח, דן משתף את אורנה בהחלטה שלו לפרק את התקציב בין מעשנים ללא מעשנים. אורנה מלהיבה אותו על הרעיון, ודן ממשיך: "נפריד את המקררים, ושיאכלו שוקולד עם לחם כל היום, ובמקום סיגריות נזמין לנו יין". דן מבהיר שלא יצא מרוצה מהתקציב האחרון: "לא קיבלתי מה שאני רוצה". בהמשך השיחה, השניים מדברים על המריבה עם שם, ודן מודאג: "אני מרגיש שאני מאבד שליטה בבית".

19:00 – אורנה מתוסכלת: "אין לי דרך לבטא אהבה בבית"

בחדר השינה, אנדל מצליח לעורר את סקרנותו של חיים לגבי היתרונות שבקריאת ספרים. אחרי שדיבר על כמה קריאת ספרים מעשירה את העולם הפנימי, הוא מוסיף שתמיד יהיו ספרים חדשים לקרוא: "ספרים הם כמו מספרים, אף פעם לא נגמרים". חיים, שנראה מוטרד מדברים אחרים לגמרי, מתעטף בשמיכה ולוחש: "נמאס לי מהמקום הזה וזה רק הולך ומתגבר". אנדל מייעץ לו לא ליפול לתחושות הכבדות, ומציע לו לבוא איתו להתאוורר בחצר. בדרך לחצר הם עוצרים במטבח להתנחם בפרוסת שוקולד, ולמרות הפינוק, חיים מזכיר שיש לנהוג בצמצום: "צריך ללמוד להיות חסכנים, ככה זה כשאין תקציב".

במקביל בחדר הארונות, בזמן שאורנה מכינה ברכה לחברתה שמתחתנת, היא משתפת את מעיין בתסכול שלה: "אין לי דרך לבטא אהבה בבית, אני מרגישה כמו ילדה בת 16". בהמשך בחצר, בעוד חיים מצליח להתעודד ממשחק כדורגל עם דן, בנסט מתנהלת שיחה אישית בין עדן לשם. הם מוטרדים מהתנהלות התקציב בבית, ומודים שחזי חסר: "הוא ידע איך לנהל את התקציב", אומר שם. עדן מוסיפה שלמרות שחזי היה לוקח על עצמו את האחריות, הוא עדיין היה חוטף תלונות מבני הבית: "זה היה מרתיח אותי". הנושא מוביל אותם לשוחח על מודחי העונה, ושם צוחק שיצא כך שהמודחים האחרונים היו דווקא הקרובים לעדן: "הקללה של עדן, כל מי שחבר שלה מודח".

 

18:00 - שני לדן: "אתה מושפע מאנשים לא טובים"

​הריב בין דן לאנדל ממשיך להסעיר את הבית, כשהדיירים מתרכזים במטבח ושמים את כל הקלפים על השולחן. שני ועדן אומרות שאנדל ניהל את התקציב בצורה מתחשבת, אבל דן טוען שאנדל דואג בעיקר לעצמו: "הוא התנהג בבריונות והבטיח לתת לנו בראש, בסוף הוא התקפל קצת אבל זה לא הופך אותו לצדיק". בהמשך הוויכוח, שני אומרת לדן שהיא מאוכזבת מההתנהגות שלו: "אתה מתחנף פה לכולם, ואתה מושפע מאנשים לא טובים", ומסבירה לדן שהוא היה צריך לנהוג כמוה, ולבקש מאנדל שיתחשב בו בהכנת התקציב. דן לא מקבל את הטיעון ומטיח בשני: "אני לא צריך להתחנן פה לכלום, את לא מבינה שזה התקציב של כולם?".

17:00 - שם על דן: "חתיכת צבוע, לפחות תהיה מי שאתה"
 
עדן ושם יושבים בנסט, ומשוחחים על הסלידה שלהם מההתנהגות של כמה מהדיירים מהבית. שם מעביר ביקורת על דן שממשיך להצדיק את השיחה הוויראלית עם אביחי: "חתיכת צבוע, לפחות תהיה מי שאתה", ולא חוסך ביקורת גם מאורנה: "היא חסודה בכאילו, ראית איך היא הסתכלה על דן מתאמן?". עדן מסכימה שהחיבור בין דן לאורנה לא שגרתי, אבל אומרת שהיא מבינה מדוע הם יחד: "פה בבית אנשים מחפשים את הכתף החמה והאוזן הקשבת, וזה יכול לבוא מכיוונים לא צפויים".
 
בהמשך השיחה, השניים מתמקדים בהתנהגות של מעיין ואביחי. עדן אומרת שהדיירים מעדיפים אותה בתור מאמנת הכושר שלהם, ולדעתה מעיין נפגעת מכך, אבל לשם יש פרשנות אחרת: "נראה לי שהיא אוכלת פה סיבוב אחר, וזה קשור לאביחי". שם ממשיך ואומר על אביחי: "הוא פוליטיקאי ממעלה ראשונה, כולו מניפולציות", ועדן מוסיפה שלפעמים היא נבהלת מהאגרסיביות בדיבור של אביחי: "הוא מלכלך פה על כולם, וזה כולל את מעיין".
 
מאוחר יותר, דן מגלה שאין טחינה במטבח ומוציא את העצבים על אנדל שניהל את התקציב: "אתה חתיכת אגואיסט". הטונים עולים ואנדל משיב לדן: "אני לא סופר אותך", ודן מחזיר: "אתה כולך פוזה". הרוחות בבית סוערות, ונראה שהוויכוח מחלק את הבית לקבוצות, כששני אומרת לאנדל: "הם אמרו שהם סומכים עליך עם התקציב, ומאחורי הגב הם קוראים לך אגואיסט", אבל אביחי לא מתרשם מהתמיכה של הדיירים באנדל: "ברגע שלשם לא יהיה אוכל הוא ייצא עליו בצורה הרבה יותר גרועה".
 

16:00 - מה מפחיד את עדן?

הדיירים מתאספים לארוחת צהריים משותפת, וכולם מברכים את תאלין שזכתה לתמיכה מהבית. שני מחבקת את תאלין ואומרת: "זה הכי מגיע לך בעולם", ותאלין משתפת: "איזו הרגשה כיפית, זה עשה לי את היום לראות את ג'ימי שלי". ​מאוחר יותר בחצר, תאלין ועדן מגלות שלשתיהן היה עגיל פירסינג בלשון, וכשתאלין מספרת שהעגיל כאב לה מאוד, עדן אומרת: "אהבתי את הכאב הזה". שם מספר שהוא עשה הרבה קעקועים ועגילי פירסינג בחייו, אבל שום דבר לא משתווה לכאב שבטיפול שורש, ועדן מודה: "טיפול שורש זה הדבר שהכי מפחיד אותי בעולם".

15:00 - אביחי: "הם פוחדים להתעמת איתי אז הם בורחים"

אורנה עומדת ליד דן ואביחי שטובלים בשכשוכית, והשלושה מדברים על כך שחשיפת הסרטון הוויראלי גרמה לדיירים להתרחק מדן ואביחי. אורנה אומרת: "כל מי שחי בבית הזה רואה שאתם לא באמת כאלו, כנראה שהם סתם חיפשו תירוץ להתרחק מכם", ולאביחי יש הסבר אחר להתנהגות של הדיירים: "זה מראה כמה הם חלשים, הם פוחדים להתעמת איתי אז הם בורחים". 

במקביל בסלון, תאלין ואנדל מצטרפים לאימון הכושר של עדן, שמקניטה את אנדל: "מחר ייתפס לך כל הגוף", והוא דואג שעדן תפצה אותו: "אם ייתפס לי הגוף זה בגללך, אז את חייבת לי מסאז'". בהמשך, הדיירים יוצאים לחצר כדי לצפות במסוק שחג מעל הבית, כשעליו שלט עם הכיתוב: "תאלין אוהבים אותך, ג'ימי והחברים". תאלין הנרגשת מנופפת בידיה וצועקת: "אני רואה שם את ג'ימי, הוא בא לבקר אותי", ורק שם מוצא זמן להתבדח: "נראה לי שכתוב שזה הילדים של כוכב".

​14:00 - אורנה: "לא בא לי על הרעב הזה"

הדיירים מסדרים במטבח את המצרכים שקיבלו לשבוע, וכשאורנה רואה כמה מעט מצרכים הם קיבלו, היא אומרת לעדן: "השבוע חייבים להצליח במשימת התקציב, לא בא לי על הרעב הזה", ועדן מסכימה: "משימות תקציב זה פאן, ובשבוע שעבר עברנו בלי בעיה". אנדל בודק שכל הדברים שהוא הזמין אכן הגיעו, ומזהה בעיה אחרת שעלולה להשפיע על התקציב לרעה: "בכל מקרה אנחנו מקבלים מלא קנסות". 

בהמשך, הדיירים מתאכזבים לגלות שהמתנה העוברת של האח הגדול הגיעה בדמות גלגל הצלה לשכשוכית. תאלין רוצה לבדוק את הגלגל במים, אבל שני מתנגדת: "זה ממש לא לגודל שלך, אולי זה מתאים לעדן". תאלין מחליטה לשים עליה את הגלגל, ומתחילה להשתעשע עם קפיצות למים, כשמעיין בתפקיד האמא המודאגת: "תיזהרי לא ליפול חיים שלי". בינתיים בפינה השנייה של החצר, דן פותח באימון כושר אינטנסיבי, כשאורנה יושבת לידו ונהנית מהנוף: "יש לך מבט חמוד כשאתה מתאמץ".

13:00 - למה לי פוליטיקה עכשיו?
 
​מעיין, שני ותאלין טובלות בשכשוכית, ובינתיים בחצר הדיירים נכנסים לשיחה פוליטית. שם טוען שישראל פוגעת במאמצי השלום: "אנחנו מערבבים שם את הקלחת בשביל שלא יהיה עם מי לדבר", ודן משיב: "ישראל רדפה שלום במשך הרבה שנים, אבל לא היה עם מי לדבר". בהמשך השיחה, שם מספר שהוא בא מבית שוחר שלום, ואביחי טוען שלצד השני זה לא משנה: "תיכנס לרמאללה בשביל לבקש שלום ותראה מה יעשו לך". מאוחר יותר, שם אומר שאם הייתה ניתנת לו האפשרות הוא היה עובר לחיות בארה"ב: "שם אני יכול להיות עצמאי לחלוטין וחמוש, ואז המדינה לא יכולה להתערב לי בחיים". ​
 

12:00 - אביחי מתכנן: "אני הולך לגמור אותם מנטלית בנקודות הכי רעות שיש"

אביחי ודן יושבים בחצר ומדברים על האופציות למועמדים להדחה. אביחי בטוח שהוא יהיה ברשימה: "הבית כל כך חלש, וברגע שהראו להם את הסרטון כסדק באישיות שלי הם עטו עליי", ומציג את היתרונות שלו לנצח במשחקי האח מאחר והשאלות שלו יהיו מבוססות על שמיעה ולא על ראייה, ודן מגחך: "והשאר לא יודעים את זה".

אביחי ממשיך ומציג בפני דן ואורנה שבדיוק הצטרפה, מה הוא חושב על הדיירים: "אם אני ברשימה זה אומר שהם ממש מפחדים ממני ומרגישים חלשים", ומצהיר: "זה יעניק לי ביטחון להתחיל להשתלח בהם. אני הולך לגמור אותם מנטלית בנקודות הכי רעות שיש". דן ואורנה סקרנים באיזה נקודות רגישות יפגע אביחי, והוא שמח לשתף במה שיאמר לאנדל: "הוא מבזה את המשפחה שלו", ולעדן: "היא פה על תקן יופי, אין בה באמת משהו והיא מנסה לעבור ממיטה למיטה כדי להצליח". על שם הוא אומר: "הוא מציג את עצמו כסובל מקיפוח, והוא לא יודע מה זה בכלל כשהוא גר בצפון תל אביב", ומקנח בשני: "אני בכלל לא צריך לנסות, היא מספיק לבד". אחרי שסיפק הצצה לתכניות שלו, הוא מכריז שגם בדיירים החדשים שייכנסו בהמשך העונה, לא יהסס להטיח את מה שהוא חושב: "יהיו קורבנות חדשים".

11:00 - מי יעמוד להדחה על פי אנדל?

שם ואנדל בחצר מנהלים דיון סביב העיסוק בתור מוכר אופציות בינאריות כשהראשון מתנגד לעבודה מסוג כזה: "אפשר להרוויח סכומים אבסורדים של כסף בכלום זמן, אבל לא הייתי רוצה לעבוד בחברות כאלה". אנדל לא מבין למה לוותר על עבודה שיכולה לפרנס משפחה וילדים, ושם מסביר: "אופציות בינאריות זה מוצר שלא קיים. אני לא רוצה שבן אדם יבכה לי בטלפון שלקחתי לו את הבית", ומחדד: "מי שיש לו לב חלש, לא מתאים לעבודה כזאת".

לאחר מכן, מצטרפת אליהם עדן ומצהירה שהיא חייבת לשטוף את הכלים במטבח, אך לפני הכל אומרת: "אני צריכה להתעורר על עצמי". שם תופס טרמפ על ההערה ועוקץ: "באמת כדאי שתתחילי להתעורר על עצמך", והם צוחקים.​ שני שואלת את אנדל: "מי לדעתך האורזים?", ואנדל משיב שמלבד הוא ושני, לדעתו גם עדן ואביחי יעמדו להדחה. עדן לא חושבת שאנדל ייכנס לרשימה ומשערת: "אורנה תעמוד".

10:00 - שם לאנדל: "אני אוהב אותך"

הדיירים מתעוררים לשיר הבוקר "שם טבעת עליה" של דודו אהרון ומתעוררים באיטיות בזה אחר זה. לעומתם, שני ומעיין מתעוררות בקצב השיר ומקפצות על המיטה בשמחה: "איזה כיף, אני חולה על השיר הזה", אומרת שני ובטוחה ששם לא מתחבר לז'אנר: "בטח הוא יורה לעצמו בראש". אורנה מוכנה ליישם את השכמת הבוקר בבית האח הגדול גם על הילדים שלה: "אדליק להם פול אורות ומוזיקה", ומיד חוזרת בה: "סתם, זה נראה לי הכי נורא לקום ככה".​

בהמשך בחצר, שם מתוודה בפני אנדל: "אני אוהב אותך", אחרי שזה הביא לו את הסיגריות מחדר השינה. למרות השמש החמימה בחצר, הם מתבאסים שאין חורף: "איזה בקרים רעים", אומר אנדל ומשווה את מזג האוויר לקיץ. שם מסכים: "אין פה חורף בכלל".

09:00 - בוקר טוב לדיירים החולמים

בזמן שהדיירים שקועים בשינה עמוקה, השמש זורחת ומסמנת את תחילתו של שבוע חדש בבית האח הגדול. בקרוב הם יתעוררו לצלילי שיר הבוקר ויחלו את יומם שבסופו יגלו מי מהם מועמד להדחה. האם הם יעבירו את היום בציפייה נרגשת, או במתח מאתגר? 

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לשבת שמשית עם צלילי שיר הבוקר: "תודה" של ישי לוי, אבל האווירה הרגועה לא החזיקה זמן רב. שם החליט להתעמת עם חיים על כך שהוא מרעיש כששאר הדיירים מנסים לישון, והטיח בו: "אתה לא רואה אף אחד ממטר". בהמשך היום, אורנה אמרה לדן מה היא מרגישה כלפיי שני: "אני לא מבינה איך אפשר לאהוב אותה", והוסיפה: "היא קנאית שלא מסוגלת לפרגן, וזו הסיבה שהיא תמיד הרגישה מנודה", כשבמקביל שני סיפרה למעיין מה היא מרגישה כשהיא רואה את דן ואורנה יחדיו: "ההסתודדויות שלהם עושות לי בחילה".

מאוחר יותר, אנדל ועדן טבלו בשכשוכית, ואנדל ניצל את הרגע האינטימי בשביל לדבר על היחסים ביניהם: "אנחנו לא משתפים פעולה". כשעדן לא הבינה למה הוא התכוון, אנדל אמר מבלי להסס: "פשוט רציתי לחבק אותך". בינתיים בנסט, מעיין ואביחי שוחחו על הכניסה הצפויה של הדיירים החדשים, ומעיין הפתיעה את אביחי: "אם תבוא לכאן מישהי שתמצא חן בעיניך יותר ממני, אני אפרגן לך", אבל אביחי לא התבלבל וענה מיד: "לא נראה לי שהאח הגדול ימצא מישהי טובה כמוך". עם צאת השבת, כל דייר נקרא בתורו לחדר האח הגדול בכדי להציע את שמות המועמדים להדחה. איזה שבוע מצפה לדיירים? ומי ימצא את עצמו ברשימת המועמדים להדחה מהבית?

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00