העדכון האחרון:

06:00 – לילה לבן

אחרי יום מפרך, הדיירים נכנסים בזה אחר זה למיטותיהם. אביחי נשאר לארח חברה לדן שמדווש באופניים והם מדברים על הבחירות של חזי למשימה. דן מציין שהוא לא מסכים עם הבחירה לשים את אורנה בצד העני של הבית ומסביר: "היא עובדת הכי קשה במטבח, אני מבין למה היא נעלבה". בהמשך, אביחי מחליט גם הוא ללכת לישון ומשאיר את דן לפדל לצד הנציג מנבחרת הטריאתלון.

05:00 – שם: "אנחנו עוד נבנה כאן פירמידות"

אביחי ממשיך לתהות ושואל את שני: "את חושבת שמעיין הייתה יוצאת עם מישהי כמוני בחוץ?", ומוסיף: "אני חושב שזה גדול עלייה הקטע עם העיניים". היא מנסה לעודד אותו: "יש מצב שככל שתישארו פה יחד יותר זמן, הקטע של הראייה פחות יפריע לה. לפעמים קורה שאנחנו מתאהבים באנשים ואנחנו מצליחים לקבל הרבה דברים בהם".

מאוחר יותר, חזי מספר לאביחי על הקשר שלו עם האקסית: "הבעיה הייתה גם אצלי וגם אצלה, הרגשנו כמו שני זרים בבית. אין לי כוחות לריבים, אני מחפש את השלום בית". בינתיים בחצר, שני אומרת לשם ולעדן שהיא לא רוצה לדעת מה יהיו המשימות הבאות שלהם, ושם אומר בצחוק: "אנחנו עוד נבנה כאן פירמידות". בהמשך, דן קם להחליף את אורנה.

04:00 – חילופי משמרות

שני ממשיכה לדווש ואנדל מציע לה להחליף בטענה שהוא לא יכול לישון מהנחירות של תהילה. אורנה מציעה לו לחזור לישון כי מחר יצטרך לדווש בזמן שהבנות יבשלו. בהמשך, אביחי פותח את נושא הבחירות לראש הבית: "זה טוב לי שלא בחרתם בי. אבל היה יכול להיות לכם כיף, אני גם בנאדם מספיק אינטליגנט בשביל לעשות את זה הוגן".

מאוחר יותר, שני מספרת לאנדל שאתמול היא שמה לב שרוב הדיירים מתרחקים ממנה, וכששאלה את חזי מה הסיבה, הוא אמר לה שנראה כאילו היא מחפשת מצלמות. "אני בחיים לא אגיד משהו על מישהו מאחורי הגב, אני הכי בסדר עם כולם", היא מצהירה. שני מסיימת לדווש ואורנה מתחילה את המשמרת שלה. במקביל מתבצעת החלפת משמרות בין נציגי נבחרת הטריאתלון.

03:00 – שני: "יש לי בבית שלושה אנשים שאני יכולה לסמוך עליהם בעיניים עצומות"

שם ועדן מודים על כך שהם בצד של העשירים, ושם מצהיר: "הולכת להיות משימה איומה לכולם". שני ואורנה מתכננות את המשמרות ללילה ומסמכות שלא יעירו את אנדל: "מחר הוא יפדל כל היום ואנחנו נוכל לבשל". שני מדוושת ואורנה תוהה איך הן ישנו ליד תהילה, ואביחי משיב משועשע: "אפילו בלילה היא מרעישה, זה בלתי נסבל". בעקבות הנחירות של תהילה, אנדל מחליט להוציא את המזרן שלו ולנסות לישון בחצר. בהמשך, שני מספרת לאביחי: "יש לי בבית שלושה אנשים שאני יכולה לסמוך עליהם בעיניים עצומות: אתה, דן ומעיין. גם אנדל בסדר".

02:00 – הולך להיות לילה קשה ורועש

מעיין מספרת לתאלין על הצעקות שהיו מחוץ לבית על פער הגילאים בין חזי לעדן, ואומרת שאם היו צועקים לה דברים כאלו זה היה גומר אותה. מאוחר יותר, הנציג הראשון מנבחרת הטריאתלון מגיע והדיירים מתרגשים לראות אדם אחר בבית מלבדם. תאלין מתחילה לדווש על האופניים כדי לדעת מתי הם עוברים למצב לילה, וכשהיא מפסיקה מתחילה להתנגן השיר "Wake Me Up Before You Go-Go" ברחבי הבית. הדיירים ההמומים מסכמים כי הולך להיות לילה קשה ורועש, וכי על הדיירים העניים לעשות משמרות.

01:00 – מעיין חושפת: "תמיד נמשכתי לאנשים השונים"

האח הגדול פונה לדיירים ומכריז שבעוד שעה יוכלו להיכנס למיטותיהם, אך בכדי שהאורות יהיו כבויים בחדר השינה, על הדיירים העניים לדווש כל הלילה. אורנה מיד אומרת: "לנו, לעניים, אין בעיה לישון באור", אבל הדיירים העשירים מתעקשים על כך שיוכלו לישון עם אורות כבויים. שם ממשיך לדווש במרץ עד שנבחרת הטריאתלון תגיע ותחליף את הדיירים העשירים למשך הלילה.

בינתיים בצד העני של הבית, תאלין משתפת את מעיין בסיפורים על משפחתה ומספרת שהיא רוצה להראות לאבא שלה שהיא חזקה. הן עוברות לדבר על אביחי ומסכימות שהוא עבר חיים קשים. מעיין חושפת: "תמיד נמשכתי לאנשים השונים, הרגשתי שאני צריכה לעזור להם ולהיות לידם".

00:00 - המקלחת המשותפת הראשונה בבית האח הגדול 

הדיירים העייפים מתחילים להתארגן לקראת שינה, מלבד חיים ושם שמפדלים לסירוגין. מעיין ושני נכנסות למקלחת המשותפת שלהן ביחד, והראשונה חוששת שאולי לא מדובר ברעיון טוב: "שני, את בטוחה שלא יכולים לראות אותנו פה?".  מאוחר יותר בחדר השינה, תאלין מפחידה את מעיין כשמספרת לה שהמקלחת הייתה שקופה: "מה חשבת, שבאמת לא רואים כלום?", ומיד צוחקת: "עבדתי עליך, את יכולה להיות רגועה".

בינתיים בסלון, שם ממשיך לפדל, בעוד תהילה מבקשת ממנו שיעיר את הדיירים במידת הצורך. שמוליק מציע לה: "אולי תישנו בתורות כמו בצבא, וככה כולכם תעזרו למשימה?", בזמן שהאח הגדול מציע לדיירים הצעת קנייה מפתה הרבה יותר. הדיירים מחליטים לקנות את כניסתם של נבחרת הטריאתלון לבית האח הגדול, ומנחשים מה יקרה כשיגיעו.

23:00 - מעיין לתאלין: "אני מוכנה להחליף את חבר שלך אם את רוצה" 

אביחי ממשיך לזרוק הערות רומנטיות למעיין, מה שגורם לדיירים לשתף במערכות היחסים שלהם מחוץ לבית. אביחי מספר שהייתה לו תקופה בה היה יוצא עם חברות קבועות, אבל שעכשיו זה ישתנה: "נשים זרקו אותי, וזה יצר אצלי חלל שגרם לי להתנהג אחרת". דן מצדו, משתף שהוא לא מגדיר את הרצונות שלו בתחילת מערכת יחסים, כי הוא "עושה כל מה שטוב ועושה לו כיף באותו הרגע". שני מצטרפת ומספרת שהיא התחילה עם רוב הגברים שיצאה איתם, ואביחי מזכיר לה שהם קבעו לצאת יחד למועדון כשיחזרו הביתה. הוא חוזר על כך שהוא לא רואה כלום במועדונים, ושני מציעה: "אני אחזיק לך את היד, ואמצא לך בחורות ברמה שלך". אך אביחי שולל את הרעיון, ואומר: "אני לא צריך בחורות, יש לי את מעיין". לאחר מכן, אביחי שואל את אורנה איך היא מסתדרת עם הבנות בבית, ומחמיא לה: "אף אחת פה לא ברמת האינטלקט שלך". אורנה מסכימה, ומשתפת: "חוץ מהגברים, באמת אין פה אף בחורה שאני יכולה לדבר איתה ולשתף אותה".

מאוחר יותר, שמוליק מבקש כוס מים מהדיירים העניים, ושם מתעצבן: "מה נעשה כשהם ילכו לישון?". בינתיים במטבח, תאלין משתפת את מעיין במי שלדעתה יהפכו יהיו הזוגות בבית: "הזוג הראשון של הבית זה את ואביחי, השני זה דן ושני, ומעיין וחזי הזוג הנוסף". מעיין צוחקת, ושוללת את דבריה: "אנחנו לא באמת חברים, זה בשביל הצחוקים. אנחנו לא ישנים בלילה יחד, ואני לא נותנת לו לגעת בי". תאלין ממשיכה להתעניין, ושואלת: "חשבת על זוגיות בבית לפני שבאת לפה?". ומעיין משתפת: "גם אם האח הגדול היה מביא מישהו בטעם שלי, הייתי מבקשת ממנו שנחכה לבחוץ". תאלין מודה שהיא מתגעגעת לחבר שלה, ומעיין מציעה: "אני מוכנה להחליף אותו אם את רוצה, הוא גם לא יקנא כי אני לא תחליף לגבר". ותאלין צוחקת, ומוסיפה: "את גם לא דומה לו".

22:00 – אביחי למעיין: "אני שעיר, אבל לא כמו האקס שלך עומר אדם"

הדיירים לוקחים פסק זמן ממשימת האופניים, ומדליקים נר שישי של חנוכה. לאחר מכן במטבח, שני מכינה ברבור מנייר, ואביחי מקניט אותה: "יודעים שאיבדת פה את השפיות ברגע שהתחלת לעשות אוריגמי". שני לא נשארת חייבת, ועוקצת אותו בחזרה: "כן, גם הגוף שלך מהמם יותר משלי ואתה יותר חכם מכולם". אחרי ששני מספרת שהיא יודעת חמש שפות, דן מחליט לבחון אותה בצרפתית. הוא קובע שהיא לא באמת מבינה את השפה, ושואל: "יש מישהו עכשיו שרוצה לומר שהוא מבין גם ספרדית?".

בעוד תאלין מציעה לבדוק את הערבית של דיירי הבית, בהמשך, אורנה משתפת את אביחי בהרגשה שכל הריבים בבית קשורים אליה: "אני רוצה שיניחו לי". אביחי שולל את דבריה, ואומר: "זה לא נכון שהכל קשור אליך, פשוט יש בן אדם ספציפי שלא רוצה אותך בבית". בהמשך, שני מבקשת מדן שישים על עצמו חולצה, ומתלוננת: "אני לא רוצה שתלתלים מהחזה שלך יפלו לצלחת שלי בטעות". אביחי בתגובה, חושף: "שתדעו שאני ממש שעיר בדרך כלל", ופונה למעיין: "אבל לא כמו האקס שלך, עומר אדם". בהמשך השיחה עולה האקס המסתורי של אורנה, והבנות מפצירות בה לספר מיהו אותו סלב איתו יצאה. אורנה מסרבת לספר, אבל לבסוף נכנעת לשכנועים ואומרת להן את שמו בסוד מתחת לשמיכה. שני שואלת אותה: "מה, הייתה לכם ממש מערכת יחסים?", ואורנה מספרת שהיו המון זמן ביחד, אבל זה קרה מזמן.

21:00 - דן על שני: "לי יש את האישה שלי"

אנדל ועדן ממשיכים לפדל במרץ, והראשון מתחיל להתלונן על כאבים. בינתיים בחצר, אביחי מנסה לחבק את מעיין: "בואי אני אחמם אותך", והיא מסרבת. בתגובה, דן מחבק את שני, ועוקץ את לאביחי: "לעומתך לי יש את האישה שלי". שני מופתעת, ומחזירה לו בעקיצה משלה: "לא ידעתי שאני האישה שלך". בהמשך, דן משתף את אביחי שהוא לא מרגיש בנוח עם הערות שלו למעיין, ונדמה ואביחי מסביר: "אני נולדתי עם לב טוב, אבל כוחות האופל השתלטו עליי עם הזמן". דן מפתיע בתגובה חריפה לדבריו: "אולי אתה חושב שאתה טוב, אבל האמת היא שאתה חרא בן אדם", ומיד חוזר בו: "סתם, לא התכוונתי באמת". כוכב דואגת לאנדל שלא מפסיק לפדל, ומשתפת את שם: "הוא על האופניים כבר חמש שעות, זאת ממש הגזמה". אבל שם חושד שזו חלק מהתוכנית של אנדל: "הוא עושה לעצמו נזק בכוונה, את לא מבינה מה קורה פה?".

20:00 - עם מי מעיין תתקלח הערב?

בעקבות משימת האופניים, הדיירים מתלוננים לחזי על עייפות, והוא מבטיח: "אני אנסה לבקש מהאח הגדול שייתן לנו זמן שינה נוסף". לאחר מכן, עדן ואנדל ממשיכים לפדל ללא מעצורים, כשאנדל מתגאה בכושר של הבנות בבית. כוכב מסכימה, ואומרת: "הבנות פה נותנות פייט רציני, אפילו יותר מהבנים", ואנדל כבר מצפה לבנות הבאות בתור: "חכו שתראו את שני ואורנה, מה אתם לא חושבים שהן ספורטאיות?". בינתיים, הדיירים מחליטים להיפרד מ-300 שקל, כדי לשמוע שני שירים שיעשו להם טוב על הלב.

בסיום השיר, אביחי מחשב את הזמן שנותר לדיירים עד לתום המשימה, ואומר: "נסיים מחר בצהריים, מה שאומר שאנחנו צריכים לפדל עד אז רצוף", ואנדל מתעצבן, ומפציר בדיירים: "אז תתחילו לעשות משהו במקום לנוח". במקביל, תאלין ומעיין יושבות מחובקות, והאחרונה מציעה לשני: "בואו נתקלח היום ביחד עם תאלין". תאלין מהססת, אבל לבסוף מסכימה בתנאי אחד: "אבל עם בגדי ים".

19:00 - עדן לאנדל: "אני מרגישה שאתה מזלזל בי לפעמים"

הדיירים העניים מבשלים את ארוחת הערב, כשמעיין שואלת את תאלין אם תהילה בחוץ, ומוסיפה: "אם כן, אז תקראי לה שתבוא גם לעשות משהו במטבח". נראה שתאלין מרגישה חייבת, ומבטיחה: "אל תדאגי, גם אני אעזור אחרי הארוחה". אורנה מחכה שתאלין תצא, ואומרת לשני: "באמת הגיע הזמן". במקביל בחצר, תהילה מספרת לשם שמשימת האריות גרמה לה לשינוי חיובי, ומסבירה: "הקפיצה גרמה לי להבין שאני מסוגלת לעשות דברים שלא חשבתי, אני מרגישה שאני לא כזאת חננה". כוכב מצטרפת לשיחה, וממליצה לתהילה להתלונן פחות: "תראי את חמימו ואנדל, הם לא באו להתלונן על הכלוב אפילו פעם אחת". תהילה צוחקת מדבריה, ואומרת בשעשוע: "אם הם היו יכולים, הם היו עושים בכלוב גם שבוע נוסף".

הדיירים ממשיכים במשימה, ואנדל מתלונן על הכאבים מהכיסא. ושני מפדלים על האופניים, בעוד אנדל סובל מכאבים מהכיסא. שמוליק שעובר ליד, מעודד אותו בטענה שהוא מוביל בכמות הקילומטרים: "אף אחד לדעתי לא עושה כמוך את המשימה הזאת". בהמשך, אנדל  מכניס מתח כשמאשים את עדן שהוא ירד בקצב בגללה, והיא עונה לו בתקיפות: "היית ככה גם מקודם". אנדל לא מרגיש מסופק, גם אחרי שעדן מחמיאה לו על הכושר, ומזדהה עימו: אנדל אומר שהוא מתכוון לפדל הרבה יותר ממה שהוא צריך, ועדן תומכת בו: "כל הכבוד על הכושר". עדן מזדהה, ואומרת: "אני יודעת מה זה הגנים האלה, אנחנו כמו סוסים. גם לי יש את החצי הזה". אנדל בתגובה, משמיע קול זלזול, ועדן מסננת לעברו: "קלטתי את זה, אני מרגישה שאתה מזלזל בי לפעמים".

השניים ממשיכים לפדל, ועדן מחליטה להעלות את המטרה שלה במשימה ל-160 קילומטר: "אם לא אצליח להגיע לאותה תוצאה בפעם הבאה, זה מפיל הכל על חזי, אביחי ושם, ואין מצב שאני זו שמפילה את המשימה". אנדל מזדהה, ואומר: "אני מבין אותך, זה הכל בראש". עדן מספרת לו שהמשימה הזאת מזכירה לה את קפיצת הבנג'י, ואנדל מנצל את ההזדמנות ועוקץ: "אבל שמתי לב שהקבוצה התפרקה, ואתם כבר לא ביחד". עדן לא מבינה למה התכוון, ושואלת אותו: "מי, כל מי שהיה באריות?", אבל אנדל בוחר להיות מסתורי, ומשאיר את עדן מבולבלת כשאומר: "התכוונתי בכלל לקבוצה אחרת".

18:00 - חזי מצהיר: "אני, אביחי, שם ועדן קבוצה אחת"

אורנה ודן עסוקים  בהכנת ארוחת הערב, ומפיצים ריחות של בישולים באוויר. בהמשך, חזי נכנס למטבח מספר לדן על כך שהיה טבעוני בעבר, ועד היום משתדל לאכול מעט מאוד בשר ודגים: "בשר זה חלק מהחיים שלי, אני אוהב את זה". דן  שמזדהה משתף שגם רצה להפסיק לאכול בשר, ומעלה את הבעיה בנושא לדעתו  אנשים לא מתייחסים לבשר כאל יצור חי, הם שוחטים אותו וזורקים אותו לפח". 

במקביל בסלון, אנדל מתוודה בפני עדן: "צריך ליהנות מהחיים, הזמן שלנו הולך ומתקצר". עדן מופתעת מדבריו, ושואלת אותו מה גרם לו להגיד את המשפט.  אנדל מספר לה על השיחה עם אביחי, ומסביר שהאחרון הצליח לפקוח לו את העיניים. עדן בתגובה אומרת לו: "אני ניסיתי לדבר איתך, זה אתה שחסמת אותי".

מאוחר יותר, אביחי וחזי משוחחים בחדר שירות, כשחזי מצהיר: "אני, אתה, שם ועדן, אנחנו קבוצה". שם ממהר להצטרף לשיחה, ומשבח את חזי: "אתה עשית בשכל שהפרדת את אנדל וחיים., חיים הרבה יותר שקט בלעדיו". 

17:00 - דן: "תהילה מסכנה פה"

אורנה דן ושני יוצאים לחצר כשאורנה פותחת בהצהרה: " לא מפריע לי להיות בצד העני של הבית, אבל הבנתי שחזי מונע מהמון אינטרסים". דן שמסכים איתה, טוען שאם הוא היה נבחר הוא היה עושה צדק בבית. הוא מוסיף ואומר שלא רק חזי מונע מאינטרסים אלא גם תהילה: "אני רציתי שהיא תצא מהבית בהדחה האחרונה, היא מסכנה פה". במקביל בסלון, כוכב ואנדל ממשיכים לפדל במהירות כשכוכב מתחילה להרגיש מותשת ועייפה ושם מתנדב להחליף אותה.

מאוחר יותר, הדיירים חוששים אם הם יצליחו לסיים את המשימה בזמן כשהם מבינים שמצפה להם לילה ארוך של רכיבה על אופניים.

16:00 - משחקי כוחות

תחרות רכיבת האופניים בין אביחי למעיין ממשיכה, כשהם רק מחכים שאחד מהם יישבר. כוכב מגיעה ומתעצבנת על מעיין: "מה את רוצה לנצח גבר? את עוד שנייה מתעלפת, את בקושי מדוושת". תאלין מצטרפת לשיחה וגם היא מתעצבנת על אביחי: "תיתן לה לנצח כבר", והוא בתגובה מנדנד בראשו כשהוא מכריז: "לאישה שלי אני לא נותן לנצח בחיים, כל עוד מעיין מולי אני לא יורד מהאופניים". לאחר מספר שעות של דיווש, מעיין ואביחי מחליטים לרדת יחד מהאופניים ודיירי הבית מריעים להם על העבודה הקשה.

בהמשך, דיירי הצד העשיר מתיישבים בסלון ומצפים בקוצר רוח למבצע הבא שיציע להם האח הגדול. שם וכוכב מבקשים שיתנו להם מסר אישי מהבית, בעוד שמוליק מחכה להצעה מעניינת יותר. במקביל במטבח, שני ואורנה מתלחששות על כך ששאר הדיירים אומרים שהן לא אמיתיות ושהן משחקות משחק מול המצלמה. אורנה נעלבת: "אנשים מכירים אותי רק כמה ימים, וכבר ממהרים לפתח עליי תאוריות לא נכונות".

15:00 - אביחי למעיין: "כדאי לך להתחתן איתי"

הדיירים העשירים מתיישבים על יד השולחן וממתינים לארוחת הבוקר שהכינו להם הדיריים העניים. סביב השולחן מתעוררת שיחה על חגיגות הסילבסטר מתעוררת בשולחןוהדיירים תוהים האם האח הגדול יארגן עבורם מסיבהת סילבסטר משותפת או שהבית יהיה חצוי לשניים גם ביום הזה. האח הגדול קוטע אותם ומציע לדיירים מבצע נוסף בו הם יוכלו לשמוע את אחד הלהיטים של הזמרת "עדן בן זקן", וזאת בתמורה לסכום סמלי מהתקציב. ויכוח נוצר בין הדיירים העשירים לדיירים העניים כשמעיין מכריזה: "העשירים האלה כאלה קמצנים". האח הגדול מציע פעם נוספת את אותו מבצע והפעם מעיין מתחננת לאביחי שיקנה לה את השיר האהוב עליה. כשהיא מקבלת סירוב בפעם הנוספת, היא זוכה לעלבונות מצידו: "את בחורה חומרית, רק כסף מעניין אותך" .

בהמשך, מעיין ואביחי ממשיכים לפדל במהירות כשהם מתחרים בניהם מי ישבר ראשון. מעיין ממשיכה להקניט את אביחי שלא קנה עבורה את השיר, בעוד הוא מקניט אותה בחזרה ואומר: " כדאי לך להתחתן איתי כי אני אהיה עשיר ואני אנקה לך כל מה שתרצי. אבל אל תדאגי, אני אפנק אותך גם בהמשך". 

14:00 - אביחי: " אני סולל את הדרך אל ליבה של מעיין"
 
הדיירים ממשיכים לפדל במהירות כדי לזכות בתקציב מותרות כשאביחי אומר לדן: "אני סולל את הדרך אל ליבה של מעיין". דן, שמבחין בעצבות של אורנה, פונה אליה ואומר: "תגידי לי מה מכביד על ליבך". אורנה מיד מתחילה לפרוץ בבכי ואומרת שהיא תורמת לבית בדיוק כמו כולם, ולכן לא מבינה למה חזי לא בחר בה לצד העשיר של הבית. דן, שממהר לצאת להגנתה, אומר: "אורנה היא בחורה שעשתה כלים מהיום הראשון שלנו בבית, והיא תמיד תצטייר באופן שלילי". עדן ששומעת את השיחה, מצטרפת אבל מגנה על חזי: "זה המשחק. חזי לא ידע כלום.  אנשים צריכים להתחיל לקחת את הדברים בפרופורציה".

בנתיים במטבח, מעיין מנסה לראות את הצד החיובי של המשימה כשהיא אומרת לשני: "את יודעת איזה יתרון יש לנו, אנחנו הולכות לשרוף הרבה קלוריות". שני, שמתחילה להבין שמדובר במשימה, הולכת ומגישה לעדן את ארוחת הבוקר שלה: "אני אתן להם להשמין ואנחנו נהיה יפות וצעירות לנצח".

משימת האופניים בשיאה, כשאנדל ותהילה מחליטים ביניהם לבצע עסקה בה אנדל לא יצטרך לעשות כלים, והוא בתמורה ירכב על האופניים במקומה. תורה של מעיין לרכב על האופניים יחד עם אביחי, וכשהשניים נמצאים לבד הוא שופך את ליבו בפניה: "אני חושב שהדיירים צריכים להכיר אותך יותר ולהבין שיש לך לב טוב ושאת כן יכולה לתרום". השיחה נקטעת כשהדיירים ממהרים לחצר הבית, שם הם מבחינים בבחורה שהגיעה להכין עבורם קרפיםושהם צריכים לבחור אם לקנות את ההצעה של הבחורה ולאכול מהקרפים המפנקים, או אולי להסתפק בפנקייקים שהכינה להם שני.

​13:00 - בחירה אסטרטגית או בחירה מהלב?

כוכב בוחרת להפיג את המתח בבית כשהיא אומרת: "משעמם להיות עשיר. אני רוצה להיות במטבח, לבשל ולנקות". דן, ששומע את הדברים, מתפרץ וצועק: "אז בואי נחליף", והיא במהרה מתחרטת על דבריה: "לא התכוונתי לזה, אין לי בעיה להחליף איתך רק לשעה". במקביל, אביחי ותהילה משוחחים ביניהם כשאביחי טוען: "חבל שלא בחרתם בי, אני הייתי בוחר מהלב". הוא מוסיף תוך כדי שהוא מצחקק: "אני הייתי שם את כל החברים שלי בצד העני בכוונה".

בניתים בחצר, שני, דן וחזי ממשיכים לדון בבחירה של חזי לחלוקת הדיירים בבית, כששני מתוודה בפני חזי: "לא אכפת לי איפה אני נמצאת, הדבר היחיד שהעליב אותי זה שאמרת לי בלי בושה שאני עושה פחות מכולם בבית". חזי שמתנצל בפניה, ניגש אליה ומחבק אותה תוך כדי שהוא אומר בצחוק: "אני לא מתחבק עם עניים".​​

12:00 - המשימה יצאה לדרך

האח הגדול מעיר את הדיירים לצלילי השיר Money Money Money של להקת ABBA וכוכב מתחילה לרקוד ברחבי חדר השינה. חזי, ראש הבית הנבחר, מתקשה לקום אבל מהר מאוד עומד על הרגליים כשהאח הגדול קורא לו לחדרו.

בינתיים, תהילה מתיישבת על המיטה ותוהה: "מעניין איזה סוג עבודה יהיה?", ושם מנסה להלחיץ אותה: "הוא בטח בנה כלוב מלא בג'וקים".

בצד השני של החדר, אביחי מנצל את ההזדמנות שחזי לא נמצא ומבקש חיבוק מעדן ששוכבת לצידו, היא נענית לו ואומרת: "בא לי שהוא יתעלל בנו". היא מחליטה לשתף אותו בשיחה שקיימה עם שני בנוגע למעיין: "היא חושבת שאני שונאת אותה. אין פה בן אדם שאני לא סובלת" ואביחי מוסיף: "יש לה ביטחון עצמי נמוך. היא גדלה בחברה שבה ערכי החברות נורא שטחיים".

האח הגדול מודיע לאנדל, אורנה, שני, תאלין, תהילה, מעיין ודן לצאת מחדר השינה ולקחת את המזוודות שלהם מחדר השירות. בדרך, הם מבינים שנבחרו להיות בצד העני של הבית ותהילה אומרת: "אומייגד, ידעתי שזה יקרה", שני מאייימת: "וואו חזי אתה מת, באמא שלי" ואורנה מנסה לעודד: "אני חושבת שהוא בחר בנו בגלל שאנחנו אנשים חזקים. צריך לקחת את זה ברוח טובה". תהילה, מתקשה לעכל את הסטטוס החדש שלה ומנבאת: "אתם יודעים מה אנחנו הולכים לעבור פה?". ודן מנסה להבין את הבחירה של חזי: "זה כל כך לא מפתיע שזה מפתיע אותי, לא הייתי חושב שהוא היה עושה את זה בחיים".

בהמשך, מצטרפים אליהם דיירי החלק העשיר של הבית: שם, אביחי, שמוליק, כוכב, עדן, חיים וחזי ראש הבית. חזי מקריא את נהלי המשימה שכוללים: איסור מעבר בין חלקי הבית, תקציב נפרד ואופניים בצד העני שמפעילים לגרים בו את המים החמים, החשמל במטבח וכיבוי האורות בלילה. הצלחה במשימה וזכייה בתקציב מותרות תלויה דווקא בדיירי החלק העשיר, עליהם לדווש באופניים עד שיגיעו למכסת הקילומטרים שהקציב להם האח הגדול.

הדיירים מתחילים להבין את מצבם ושני מבררת עם חזי למה הוא בחר בה לצד העני, וזה עונה שהדיירים בהם בחר לצד העשיר עושים יותר ממנה בבית. שני מתעצבנת: "אני עושה פחות מעדן?". עדן מתעצבנת עליה בחזרה וצועקת: "שחררו את זה, תהיו עם רוח ספורטיבית ואל תתחילו להתחרפן". בינתיים במטבח, אורנה בוכה לתאלין: "למה תמיד בוחרים אותי לדברים האלה?".

11:00 - כוכב לא רגועה

שיר הבוקר עדיין לא התנגן בחדר השינה וכולם עדיין מכורבלים בפוך. כוכב מתעוררת ראשונה, בעוד ששאר דיירי הבית ישנים. היא קופצת לחדר האמבטיה ומיד רצה חזרה למיטתה ומנסה לחזור לישון, ללא הצלחה.

בינתיים, אורנה גם לא מחכה להשכמה של האח הגדול, היא קמה מעצמה ומתארגנת בחדר הארונות. בקרוב ידליק האח הגדול את האורות בחדר והדיירים יגלו איך יעברו את סוף השבוע השני שלהם בבית.

10:00 – עדיין שקט אבל לא להרבה זמן

הבוקר כבר כאן אבל בחדר השינה עדיין חשוך. לקראת משימת התקציב השנייה לעונה, האח הגדול מפרגן ונותן לדיירים להמשיך לישון כדי לצבור כוחות ליום עמוס שבמהלכו יתחלק הבית לשני מעמדות. מה מצפה לדיירים במשימה שתפלג את הבית?

09:00 - לאן הולכים הדיירים?

הדיירים מתקשים לקום אחרי לילה של אי ודאות בו האח הגדול הפתיע אותם וביקש מכולם, מלבד ראש הבית הנבחר חזי, לארוז את מזוודותיהם לקראת משימת "העשירים עניים" שתחל היום. בקרוב יתעוררו הדיירים ויגלו מה כוללת המשימה שתחצה את הבית. האם אביחי ומעיין יצטרכו להיפרד?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר שלאחר ההדחה הראשונה בה אסתר עזבה את הבית. הם פנו אליה דרך המצלמות: "אסתר, אנחנו אוהבים אותך, לא היה לנו משהו נגדך", ושם מיהר להוסיף: "לך היה משהו נגדנו". לאחר מכן, עברו הדיירים לעסוק בענייני הבחירות לראשות הבית. חיים התעקש שהדיירים היו צריכים לבחור בו כמועמד, ודן קטל אותו: "אין ספק שאתה לא מתאים לנהל פה את הבית". אורנה דווקא הסכימה עם חיים, ואמרה שיש מקום לתת במה לאנשים שמסוגלים להביא את עצמם.

לקראת הצהריים שם, אביחי וחזי התארגנו לעימות הגדול, ונעזרו בדיירי הבית בכתיבת נאום הבחירות. אביחי החליט להקליל את הנאום ולהכניס אליו הומור על שם וחזי. כששם גילה את התכנית של אביחי הוא אמר: "לא צריך לרדת לפסים אישיים". בהמשך, תעמולת הבחירות החלה והדיירים התרגשו למראה הקלפי שהוצב בסלון, הפוסטרים של המועמדים והסלוגנים שהמציא האח הגדול לשם ("בעזרת השם"), לאביחי ("לבחור בעיניים עצומות") ולחזי ("חיים באווירה טובה"). תהילה ניסתה לברר מה יבטיח לה חזי במידה ויזכה, וחזי ענה לה: "גם אם לא תבחרי בי, עדיין אדאג לך. בקלפי תלכי עם הלב שלך".

כששלב הנאומים הגיע, נעמדו המועמדים על הבמה: "אני חושב שאוכל להעביר את הבית באווירה טובה", נאם חזי. אחריו המשיך אביחי, שהחליט לוותר על הנאום הכתוב ופנה אל הדיירים: "ערב טוב בית האח הגדול, וערב טוב מעיין". ולבסוף, נאומו של שם: "אתייחס לכולם באותו האופן, לא אכפת לי מכולכם". לאחר מכן התבקשו הדיירים לגשת לקלפי ולבחור במועמד שיעמוד לראשות הבית. לאחר ספירת הקולות הכריז האח הגדול שחזי זכה. "אם יהיו דברים קשים אני מתנצל מראש, נהיה חברים ונעבור את זה ביחד" סיכם חזי. לבסוף, הכריז האח הגדול כי משימת העשירים עניים תחל מחר ועל כל הדיירים לארוז את מזוודותיהם. הסקרנות גברה והדיירים העבירו את הלילה בניחושים לגבי מה האח הגדול מתכנן להם.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00