העדכון האחרון:

03:00 – לילה לא שקט בבית האח הגדול

הדיירים נמצאים במיטות, אבל לא ממהרים ללכת לישון וממשיכים לדבר זה עם זה. אורנה שחוששת שבמסגרת משימת ההתעלמות יופיעו אתגרים במהלך הלילה, מבקשת ממעיין לישון לצידה וזו נענית בחיוב. כשאביחי מגיע לתת למעיין חיבוק ונשיקת לילה טוב, אורנה מרגישה לא בנוח: "לא נעים לי להפריד ביניכם הלילה". לאחר מכן אביחי נשכב ליד דן, וכשהם מצחקקים בקולי קולות, אורנה שמחה לראות שהם נהנים ואומרת למעיין: "כיף להם ביחד".

מאוחר יותר, חדר השינה הופך שקט כשרוב הדיירים כבר נרדמו ורק אביחי ודן עוד מסתודדים במיטתם. הם מנסים להחליף תחושות מהנעשה בבית בזמן שהם מודעים למגבלות של משימת ההתעלמות. אביחי צופה שכניסה של דיירים חדשים תשנה את פני הדברים: "אנשים שחשבו שהם בעלי הבית יהפכו ללא רלוונטיים". דן עונה לו שלא תמיד אפשר לחזות איך כל מהלך ישפיע, ונותן דוגמא את הקשר שלו עם שני: "הרגשתי שאני סבלני וטוב, והתוצאה של זה הייתה בדיוק הפוך". הם ממשיכים בשיחה, עד שהם מבינים שמישהו עלול לשמוע אותם ומחליטים ללכת לישון.​

02:00 – מעיין משתוקקת: "איך אני מחכה שיהיה מחר בערב"

הדיירים שמחים לגלות שלבסוף היה כיבוי אורות "אמיתי" בחדר השינה, והאור שדלק לא היה חלק ממשימת ההתעלמות. חלקם מתחילים בהתארגנויות לשינה, בזמן שמעיין ואורנה נשארות לדבר על הספה בסלון. מעיין מבחינה בעצבים של שם לאחר העימות הסמוי עם שרון, ומצפה לרגע שהן תוכלנה לדבר על הדברים בחופשיות: "איך אני מחכה שיהיה מחר בערב".

מאוחר יותר, אורנה ודן מנהלים שיחה צמודה בחדר השינה, ואורנה מעדכנת שיושב לה משהו על הלב: "יש לזה חלק טוב, וחלק פחות". דן מתעניין ומוכן להקשיב, אבל אורנה משאירה אותו עם הציפייה ומבטיחה שתספר לו מחר. בינתיים, גו'די לא נינוחה במיטה שלה, ובטוחה שמשהו הולך לקרות הלילה במסגרת המשימה: "אנחנו רגע לפני השיא".​

01:00 – המלחמה בין שם לשרון החלה

שם התשוש פונה להתארגנויות שלפני השינה, וכשהוא מבחין בכך ושהאורות בחדר השינה עדיין דולקים למרות שהיה "כיבוי אורות", הוא יוצא לחצר ומזכיר לדיירים: "אל תשכחו להתנהג כרגיל". כשכולם נכנסים כדי לבדוק למה שם התכוון, הוא מנסה לרמוז להם: "שמתם לב שכבר היה כיבוי אורות?"

בהמשך, הדיירים הוותיקים יושבים בחצר, ואנדל שמתלבט אם להצטרף עומד בפתח הבית ומודיע שנמאס לו להיות בפינת העישון. הדיירים מופתעים מדבריו של אנדל שמרבה לשבת בפינת העישון, ועדן המשועשעת אומרת: "מי זה אומר את זה?".

לאחר מכן, הדיירים מחליטים לפתוח את דלת החצר כדי לאוורר את הבית מריחות הטיגון שמילאו אותו. שרון לא מרוצה מהרעיון, ובכל פעם ששם קם לפתוח את הדלת, הוא לא מוותר וסוגר אותה. בין השניים פורץ עימות סמוי כששם נשען על הדלת בכדי למנוע משרון גישה אליה, ושרון מתגרה בשם: "אם הוא הצביע ל'רשימה המשותפת', אז על אחת כמה וכמה אני נהנה שהוא שומר לי על הבית". בתגובה, שם נכנס עצבני לבית ומכריז בשנינות שריח הטיגון התחלף: "יש ריח של רוחות של פאשיזם".

מאוחר יותר בחצר, שם מתקשה להירגע מהעקיצות הפוליטיות של שרון, ואומר: "אין חיה דוחה בג'ונגל כמו הגזען". במקביל בנסט, גם שרון מדבר על הוויכוח עם שם, ומספר לדיירים החדשים: "בעיקר בשבילו באתי לפה".

00:00 – גנב פורץ לבית האח הגדול

בזמן שהדיירים יושבים בחדר הסגלגל ומתכננים מה יכינו לאכול, גנב פורץ לבית וגונב את הכוס הכחולה ששם קיבל מחברה שלו. כעבור דקות ספורות, שם שם לב שהכוס שלו נעלמה ומיד מבין שזה חלק מהמשימה: "אין לי כוח להיות פה יותר". בהמשך, הגנב ממשיך לגנוב חפצים אישיים, מברשות שיניים, אוכל ומצרכים מהמטבח, בעוד הדיירים צופים בכל המתרחש ומנסים להתעלם. מעיין ואורנה מבינות שגם התמונות של המשפחות שלהן נעלמו, ומעיין מתבאסת: "אני מרגישה ריקה עכשיו".

23:00 – דן על מעיין: "היא כמו ילדה בת 16"

דן שואל את מעיין אם היה לה ספק לגבי הכניסה לבית האח הגדול. "זה סיכון מפחיד, אבל ברגע שהתקבלתי לא היה לי ספק", מעיין משיבה. בהמשך, אביחי ומעיין מתווכחים בציניות מי ייפרד ממי קודם, ודן מסתלבט על מעיין: "היא כמו ילדה בת 16". דן פונה לאורנה: "היית אוהבת אותי בתור ילד בן 16", ומסביר בשעשוע: "כשהייתי בוסר יכולת לעטוף אותי". בינתיים בחצר, הדיירים החדשים מתקשים להשלים עם האנרגיות העייפות בבית. "שיקרה כבר משהו", אנסטסטיה מבקשת, בעוד ג'ודי מפנטזת על המסיבה שתגיע לאחר סיום המשימה: "אני אכנס בראש טוב לשכשוכית".

22:00 – איך אורנה מקניטה את מעיין?

מעיין שקטה במיוחד ומעלה תהיות אצל אביחי: "נתנו לך משימה סודית להתעלם ממני?". מעיין מבהירה לו שזה לא העניין: "אני עצבנית היום, אספר לך מחר את הסיבה". במקביל, הדיירים החדשים אוכלים פסטה לארוחת הערב ומפנטזים על גלידה, בזמן ששרון משתף: "יש לי תחושה שהשיא של הערב עוד לפנינו". מאוחר יותר, מעיין מתוודה שהיא מתגעגעת לתאלין, וחיים שואל אותה: "לנשיקות שלה?". מעיין מסבירה שחסר לה מגע ומציינת: "אורנה לא בקטע", בעוד אורנה לא נשארת חייבת ומקניטה אותה: "אביחי אוהב מגע".

21:00 – אנסטסיה רוצה לשבור את המשימה

אנסטסיה מתלוננת שהיא לא רגילה שמתעלמים ממנה, ומציעה לשאר הדיירים החדשים לשבור את המשימה. אבל ג'ודי ממהרת להתנגד להצעה, ומסבירה: "הם כבר בחצי הדרך, אין טעם לשבור את המשימה עכשיו", ומזכירה לה שההצלחה במשימה חשובה לתקציב השבועי. מאוחר יותר, נכנס לבית אומן בועות סבון ומתחיל במופע, כשברקע מתנגן השיר "Uptown Funk" של ברונו מארס. הדיירים רוקדים לצלילי השיר ומצליחים להישאר אדישים למופע, אך כשהאומן מכנה את אנסטסיה "ג'ינג'ית", אנדל ועדן צוחקים.

20:00 – אורנה נגד שם: "הוא לא היה צריך להיכנס לבית האח הגדול"

הדיירים הוותיקים אוכלים מסביב לשולחן ולפתע נכנס תוכי מחופש שמנסה להצחיק אותם. אורנה ודן לא מצליחים להתעלם מהתוכי הקולני, מצחקקים ועוזבים את השולחן. כששני מתחילה לחתוך לעצמה סלט, התוכי מנצל את ההזדמנות לשבור את קור הרוח שלה, אבל שרון מגיע לעזרתה: "אל תתעסק איתה". מאוחר יותר, אורנה משתפת שלא הצליחה לישון כל הלילה: "היו לי פחדים". אביחי מציע שתישן הלילה עם דן, ואורנה ממהרת להגיב: "אני רוצה, אבל אני לא יכולה".

בהמשך, מעיין ואורנה מסכמות את המשימה עד כה ומבינות שכבר צברו פסילות. אורנה מתרגזת על ההתייחסות של שם למשימה: "הוא אמר שאם יהיה משהו שקשור לחברה שלו הוא יעשה פסילה", ומצהירה ששם לא היה צריך להיכנס לבית האח הגדול אם הוא לא מסוגל לעזוב את חברה שלו לארבעה חודשים.

19:00 – גו'די: "אני מבינה מה עובר על אביחי, לאמא שלי הייתה מחלה דומה"

המטבח מתמלא בריחות של בישולים, ואנדל שמכין סמבוסק זוכה למחמאות מאנסטסיה: "איזה ריח טוב", היא פונה לעומר ואומרת: "אנדל יהיה החבר הכי טוב שלי". בינתיים, אורנה חדורת מוטיבציה לזכות בתקציב מותרות, ומזהירה את שאר הדיירים הוותיקים: "מי שפוסל את המשימה, אין לו שיח איתי". כשהדיירים החדשים נכנסים לנסט, ג'ודי חושפת פרטים על הקשר עם אביחי: "דיברנו עד שפתאום הוא נעלם, ואז הבנתי שהוא נכנס לבית האח הגדול". היא מגלה שלאמא שלה הייתה מחלת עיניים דומה לזו של אביחי, ומסבירה: "אני מבינה מה עובר עליו, בגלל זה התחברנו". ג'ודי לא עוצרת בכך, ומשתפת שהיא מצפה לשבת עם אנדל לשיחה: "יש בו משהו ממש מיוחד".

18:00- הגעגועים מציפים את הבית

בניסיון לעודד את מעיין, דן וחיים שרים ומקדישים לה את השיר "מאמי זה נגמר" של עומר אדם, ואביחי צוחק: "אם אני הייתי מקדיש לה את השיר הזה היא הייתה בועטת בי". אחד השירים האהובים על דן, "אל בורות המים" של עמיר בניון, מתגנן ברחבי הבית והוא בתגובה קופץ עם בגדיו לשכשוכית.

אנסטסיה משתפת את עומר ושרון בגעגועים לילד שלה ומודה שהיא חושבת עליו הרבה. "אני רוצה כבר שתהיה לי תמונה שלו ליד המיטה ותוכלו לראות אותו", היא אומרת, ושרון מעודד ואומר שלפחות הילדים צופים בהם. עדן נתקפת גם היא געגועים לאמא שלה ופורצת בבכי, בזמן שמעיין ודן מחבקים ומנסים לעודד אותה. 

17:00- התעלמות או נמות 

דן ממשיך להפגין את כשרונו במטבח גם בארוחת הצהריים וזוכה למחמאות מאורנה על החומוס שהכין. אביחי דואג למעיין שלא מרגישה טוב ודווקא אורנה מחמיאה לה: "אני אוהבת איך שאת נראית היום". בזמן שהדיירים הוותיקים מנסים להילחם בשעמום ולהתעלם מההפתעות שמארגן להם האח הגדול, הדיירים החדשים דווקא נהנים ממופע של רקדנית על עמוד באמצע הסלון. בניסיון להעביר את הזמן, אנדל ועדן משחקים תופסת וחיים לא מפסיק לשיר. 

16:00- ג'ודי על אביחי ומעיין: "משהו יזוז בניהם"  

הצהרת הכוונות של הדיירים החדשים ממשיכה כשג'ודי אומרת שהיא לא חושבת שיש לה על מה להתנצל בפני מעיין. אנסטסיה מסבירה לה שכשהיא תדע על הקשר שלה עם אביחי זה יזיז משהו ביניהם, וג'ודי טוענת: "גם אם אני לא אעשה צעד, משהו יזוז". אנסטסיה מספרת לשרון ועומר שהיא מאוד שקופה וקשה לה לשמור דברים בבטן, "אני לא הייתי מצליחה לשמור בסוד קשר עם אחד הדיירים כמו ג'ודי".  שרון ועומר מתלוננים על העובדה שהם לא מפסיקים לרכל מאז שהם נכנסו לבית ועומר אומר: "ריכלתי פה כמו שלא ריכלתי 35 שנה". שרון אומר שמשימת ההתעלמות כופה את זה עליהם ושזה ישתנה אחרי שהיא תיגמר.

ג'ודי שואלת לדעתו של שרון על הקשר בינה לבין אביחי והוא שואל אותה בשביל מה היא נכנסה לבית. "30% בשבילו ו70% בשביל עצמי" היא מודה, ושרון ממליץ לה להתרכז בעצמה ולחוות את החוויה בשבילה ולא בשביל אף אחד אחר. היא מסכימה ואומרת שלמרות שהיה בניהם קליק, היא לא נכנסה במטרה להפריד בינו לבין מעיין: "אני לא הורסת משפחות". 

15:00- אנסטסיה על דן: "אני אראה לו שגם הוא יכול להיות קטן"

שרון מעדכן את הדיירים החדשים והוותיקים שיושבים בחצר, שתעודת הזהות של ג'ודי מוקרנת בסלון, ומציע לדיירים לשמוע אותה באוזניות. ג'ודי אומרת שהיה לה ברור שדווקא תעודת הזהות שלה תיבחר ראשונה ואנסטסיה שואלת אותה האם היא מתחרטת על משהו שאמרה. "אני שלמה עם כל מה שנאמר שם", אומרת ג'ודי והן נכנסות לצפות בה יחד בסלון.

מאוחר יותר בנסט, ג'ודי משתפת את הדיירים החדשים בהיכרות שלה עם אביחי. היא מספרת לדיירים המופתעים שהם היו בקשר טלפוני המון לפני שהוא נכנס לבית ועומר המום: "הטלת פה פצצה". ג'ודי מודה שהיא לא רוצה שהקשר בניהם יפגע במעיין ושרון דווקא חושב שזה לא יזיז לה. "אני מחכה כבר שנשב פה בנסט ונפתח את הכל", אומרת ג'ודי ועומר צוחק: "גם אנחנו מחכים לפרק הזה". בהמשך, אנסטסיה מודה שדן מוצא חן בעיניה ואומרת שהפריע לה כשהוא אמר שהוא רוצה אישה קטנה ממנו. "אני אראה לו שגם הוא יכול להיות קטן ולרדוף אחרי נשים", היא מצהירה. 

14:00- עומר נפתח: "התחתנתי מאהבה"

הדיירים החדשים מכינים לעצמם ארוחת בוקר ואנסטסיה מתקשה להסתדר במטבח: "יקח לי זמן ללמוד פה את הכל". כשהם מתלבטים איפה לשבת לאכול, שרון מתעקש שיאכלו בפינת האוכל: "מגיעה לנו ארוחה ראשונה חגיגית". ג'ודי מודאגת שלא תצליח לשמור על תזונה נכונה בבית ואנסטסיה מסכימה איתה וצוחקת שהשעמום לא עוזר. בזמן שהדיירים הוותיקים שומרים על התעלמות מוחלטת, הדיירים החדשים לא יכולים להישאר אדישים לחיים, שלא מפסיק לשיר ברחבי הבית.

עומר מפתיע את שרון ואנסטסיה כשהוא מספר להם שהתחתן עם מישהי שבוע לאחר שהכיר אותה. "זה היה מאהבה", הוא אומר ומספר להם שהכירו בצילומים והתחתנו בקוריאה. גם שרון מספר שבדומה לעומר, גם הנישואים שלו החזיקו חמש שנים.

13:00 - דן מפתיע את הדיירים הוותיקים

בזמן שהדיירים הוותיקים מחליטים להתרחק ממזג האוויר הקר ומתרכזים במטבח, הדיירים החדשים דווקא בוחרים לנצל את יומם הראשון בחצר הבית. בינתיים במטבח, דן מפנק את הדיירים בחביתות המיוחדות שלו והם מחמיאים לו על הכישרון החדש שחשף. שם מנסה להבין מאיפה הגיע המתכון ודן מתוודה שזה מאחיו. בנסט, הדיירים החדשים מדברים על המשימה ומסכימים שלמעיין הכי קשה להתעלם מהם. כששרון שואל מי לדעתם הכי מרוצה ממשימת ההתעלמות, עומר עונה שלדעתו זה שם, וג'ודי מסכימה ואומרת שזה בגלל שהוא מופנם וסגור יחסית לשאר.

12:00 - מעיין לאביחי: "עוד לא ראית כלום"

הדיירים יושבים בחצר, ואביחי מספר מדוע הוא לא שותה חלב סויה: "זה מעלה את רמות האסטרוגן בגוף, ומגדיל לגברים את הפטמות". מעיין מגיבה: "מזל שאני לא שותה חלב סויה", וכשאביחי מתגרה בה ואומר שהיא לא צריכה, היא מקניטה אותו בחזרה: "איך אתה יודע? עוד לא ראית כלום".

אביחי ממשיך את הבדיחה, וצוחק על שם: "אתה באמת נראה כמו מישהו ששותה חלב סויה כבר עשר שנים", וכשעדן טוענת שהפטמות של שם נראות בסדר, אביחי מסביר למה הוא התכוון: "לשם יש הרבה תכונות נשיות". שם אומר לאביחי שהוא לא מתרגש מההקנטות: "אתה חושב שזה מעליב אותי?", בזמן ששרון מקשיב מהצד וצוחק לעצמו.

בהמשך, הישיבה הנעימה בחצר נקטעת כשהאח הגדול מפעיל ממטרה שמתיזה מים על הדיירים, והם צועקים וקמים בבהלה. דן חושב שמדובר בטעות, אבל אנדל משוכנע שהם נכשלו במשימת ההתעלמות, ועדן מאשרת: "בדוק צברנו פסילה עכשיו, היינו אמורים להתעלם מזה ולקום באלגנטיות".

11:00 - קשה להתעלם מהם

האח הגדול מדליק את האורות בחדר השינה, ומעיר את הדיירים עם שיר הבוקר: "מישהו שומע אותי" של להקת איפה הילד. ג'ודי ואנסטסיה שישנו יחדיו מחייכות אחת לשנייה, בזמן שעומר מספר לשרון שעדיין קשה לו להתרגל לבית: "לקח לי מלא זמן להירדם".

בהמשך בחדר הארונות, אנסטסיה מתאפרת ומביעה דאגה מכך שהעיניים שלה נראות נפוחות: "זה נראה כאילו בכיתי כל הלילה". שרון מתבונן בה מקרוב ומנסה להרגיע: "תכף יעבור לך, זה רק בגלל שישנת חזק", אבל היא לא משתכנעת: "אני דופקת עכשיו משקפי שמש כל היום".

הדיירים עסוקים בהתארגנויות הבוקר, ומשימת ההתעלמות ממשיכה ליצור רגעים מביכים. עומר מתבונן בשני שעוברת בחדר השינה במגבת, והיא מבחינה בכך אך נאלצת להתעלם ממנו. בהמשך, דן יוצא מהמיטה בתחתונים, ואנסטסיה מסתכלת עליו ומצחקקת.

מאוחר יותר, דן ומעיין יושבים בחצר הקרירה, והאח הגדול מחליט לאתגר אותם כשהוא שולח לחצר ארבע נשים שנכנסות לשיעור אירובי בשכשוכית. דן ומעיין מצליחים לשמור על קור רוח, ושני פותחת את דלת הסלון ומבקשת מהם: "תעדכנו אותי ברגע שיתחילו לקרות פה דברים מוזרים".

10:00 - שנת בוקר ארוכה

הדיירים הוותיקים עדיין ישנים ללא דאגות, כשלצידם גם הדיירים החדשים ממשיכים בשנת הבוקר הארוכה. בקרוב האח הגדול ישמיע את שיר הבוקר, ויעיר את הבית ליום שבו הדיירים הוותיקים ינסו בכל כוחם להתעלם מהנוכחות של שרון, עומר, אנסטסיה וג'ודי, וגם מההפתעות הרבות שהאח הגדול יזרוק לעברם. האם הם יצליחו לעמוד במשימת ההתעלמות?

09:00 - יום חדש בפתח

ארבעת הדיירים החדשים נהנים משנת הלילה הראשונה שלהם בבית האח הגדול, כשלידם גם הדיירים הוותיקים עוד שקועים בחלומות. בקרוב האח הגדול ישמיע לכולם את שיר הבוקר, ויעיר גם את החדשים וגם את הוותיקים ליום חדש ומלא בהפתעות. כיצד הכניסה השנייה תשפיע על הדינמיקה בבית, ואיך תתפתח משימת ההתעלמות הגדולה?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר האחרון בהרכב הנוכחי וללא ידיעה רשמית על כניסתם של הדיירים החדשים. ניצנים של משבר בזוגיות צצו בין אביחי ומעיין, כשזו שיתפה את אורנה בתסכול: "אני לא רוצה לצאת פה מישהי ששוברת לב של מישהו". אבל בהמשך היום, היחסים בין אביחי ומעיין חזרו למסלולם בזמן שבילו בשכשוכית ונראו צמודים מתמיד: "לא באמת הייתי עצבנית, רק מבולבלת", אמרה מעיין בפיוס.

למרות שלא קיבלו הודעה רשמית מהאח הגדול, הדיירים התכוננו לכניסתם של דיירים חדשים לבית והחליטו לסדר את הארון מחדש: "אם הם באמת מגיעים היום, אני רוצה שיהיה להם נעים", אמרה אורנה. וכששני תהתה מה יחשבו עליהם הדיירים החדשים, שם מיהר לנחש: "על עדן יגידו שהיא נשמה טובה אבל חופרת. ועלייך יגידו שאת בחורה שיש לה הרבה ידע, אבל הבעיה שאת כל הזמן מנסה ללמד אחרים את הידע הזה".

השידור החי התחיל, וארז וקורין הודיעו לדיירים הודעה דרמטית: "משימת חצי העונה מתחילה ברגע זה. ביומיים הקרובים יקרו אירועים יוצאי דופן ועליכם להתעלם לחלוטין מכל התרחשות שתקרה. מספר הפסילות המותר נמצא בתוך התיבה שתפתח רק בתום המשימה, אלא אם תחצו את מספר הפסילות ואז תפסק המשימה. אם תצליחו במשימת ההתעלמות, תזכו בתקציב מותרות כפול". את המשימה פתחה קורין, שנכנסה לבית, שאלה אותם שאלות, הצטלמה איתם סלפי והדיירים התעלמו ממנה והמשיכו להתנהג כאילו הכל כרגיל.

בהמשך הערב, דלתות הבית נפתחו ובפעם האחרונה בהחלט נכנסו אליו ארבעה דיירים חדשים: ג'ודי עמר, שרון גל, אנסטסיה טל ועומר גורדון. כשכולם זכו להתעלמות מוחלטת מצד הדיירים הוותיקים, עומר דווקא בחר למצוא במשימה הזאת יתרון: "זה הופך את הכניסה לבית לקלה יותר". באופן מפתיע, משימת ההתעלמות גרמה לאיחוד בין כל הדיירים הוותיקים ודן הכריז:  "איך הפכנו לקבוצה אחת עכשיו". כשכל הדיירים ישבו זה לצד זה בהתעלמות מוחלטת, ג'ודי החליטה לפרגן למעיין: "אני בטוחה שאם לא הייתה להם משימה, מעיין הייתה הראשונה שקופצת לחבק אותנו, היא הכי חמודה פה". מעיין, שישבה לידם והקשיבה לשיחה התקשתה להתעלם וחייכה.

מאוחר יותר, אורנה ושני ניהלו ביניהן שיחה מלב אל לב על הסיבה שבגללה נכנסו לבית. עדן ושם שצפו בהן מהצד הכריזו: "זאת הזוגיות החדשה בבית". בהמשך, שני שיתפה את עדן בשיחתה עם אורנה ואמרה: "היא לא בן אדם רע בכלל, אני מרגישה שכשזה נוגע אליי היא אוכלת את עצמה  ומנסה לתקן". עדן הסכימה איתה אבל הזהירה אותה להישאר ערנית בנוגע ליחסים ביניהן.

לנוכח המשימה, הדיירים החדשים התקשו להתאקלם: "פתאום שנכנסנו הם נראים החברים הכי טובים", אמר עומר. כולם הסכימו איתו ואנסטסיה הוסיפה שלדעתה הם לקחו את המשימה רחוק מידי. כששרון ציין שלמעיין הכי קשה להתעלם מהם, עומר הסכים והחמיא לה: "זה דווקא יפה, זה מראה שהיא בן אדם רגיש". בהמשך, שרון גילה לעומר מה דעתו על הדיירים הוותיקים: "כולם פה סבבה רק שם לא בא לי טוב, גם ממה שראיתי בחוץ ובמיוחד מהרגע שנכנסתי". עומר הזדהה עם הרגשתו ואמר: "קלטתי עליו שיש בו משהו מאוד כוחני".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00