העדכון האחרון:

04:00 – שרון ושני בזמן איכות

שרון ושני נהנים בחצר מהשיר "Goodbye Yellow Brick Road" של אלטון ג'ון. "איך ידעת שזה השיר שלי ושל הילדים שלי?", שרון שואל את שני שבחרה את השיר, וזו מסבירה ששמעה אותו מציין זאת בתכנית הרדיו שלו במשימה הקודמת. בהמשך, כששני מתסבכת עם גלגול הסיגריה, שרון מצליח להפתיע אותה כשהוא מציע את עזרתו. מאוחר יותר, הם מפנים את המשקאות בחצר, ופורשים לישון.

03:00 – לילה לבן?

הדיירים נכנסים למיטות בחדר השינה, ומרוצים מכך ששרדו את היום הקשה של המשימה. בהמשך, האח הגדול מפתיע אותם במפוח שמעיף לעברם את כל פתיתי הקלקר. בתגובה, מעיין קמה בצרחות ותוהה האם יעבירו לילה לבן בהתאם למשימה, חיים ואביחי צוחקים, ואילו אורנה נשארת אדישה: "לילה טוב אח גדול". מאוחר יותר, האח הגדול מפנק אותם עם צלילי רקע חזקים של טפטופי מים, והדיירים שכבר הספיקו להירדם, מתעוררים. בינתיים, בסלון הבית, שני ושרון מסיימים לצפות בהקרנת הפרק, וזו מתייחסת לתעודת הזהות שלה: "הצחקתי את עצמי".

02:00 – אביחי מזלזל במשימה: "הכל בדיחה בעיניי"

האח הגדול מקרין את הפרק הראשון של העונה, והדיירים בחדר הלבן נרגשים לראות קטעים ממנו דרך המסך, ומנסים להיזכר ברגע הכניסה שלהם. מעיין משתפת שהיא רוצה לראות את הכניסה שלה לבית ואת הפרומו שהאח הגדול הכין לה לכבוד הגמר. "אל תדאגי, עוד חמישה ימים את רואה הכל בבית", אביחי מנסה לעודד אותה, ומפנטז על הרגע שיצאו מהבית ויצפו בכל הפרקים יחד עם החברים והמשפחה.

בהמשך, אורנה מקווה שהמשימה תסתיים כבר מחר, וממהרת לעדכן שהיא לא מתכוונת להעביר בחדר הלבן את השבת, בזמן שאביחי מזלזל בהצעות של האח הגדול, ומצהיר: "הכל בדיחה בעיניי, אם ההצעות האלו ימשיכו, אני אצא על כלום". הדיירים נשארים אדישים, ואביחי מתייחס למעיין: "אם היא הייתה יוצאת, הייתי יוצא אחריה, אבל היא לוחמת". לאחר מכן, חיים מציין שלדעתו המשימה קשורה דווקא להדחה שתהיה בראשון, ומכריז: "אנחנו יכולים להישאר פה עוד יומיים".

כעבור דקות ספורות, מעיין קולטת את תעודת הזהות שלה במסך, וקופצת משמחה. "איזו יפה את", אביחי מחמיא לה, בעוד היא ממשיכה לבהות במסך, ומבקשת מהאח שיראה לה קטע נוסף. אך האח הגדול מודיע על כיבוי אורות, ומקניט את מעיין בנוגע להקרנת הפרק: "מעניין אותך? את מוזמנת להצטרף לדיירים בסלון". כשאורנה נכנסת לחדר השינה, היא מתבאסת וממהרת להצהיר שהאח הגדול פינק אותם בפצצות סירחון מתחת למיטות.

01:00 – מעיין כועסת: "שני כל כך מזלזלת בי, רק בגלל זה אני לא אצא"

אביחי, מעיין ואורנה תוהים לגבי המשך המשימה, ואביחי מציין ששרון תחרותי: "טוב שהוא יצא, זה קירב אותך לפרס", הוא אומר למעיין, ואילו היא מתרגזת: "תפסיק להגיד כאילו אתה זה שנותן לי את הפרס". בהמשך, אביחי מציע לבצע הגרלה בכדי לסיים את המשימה, אך מעיין קוטעת אותו ומבקשת מאביחי להפסיק לוותר לה. "אני לא מוותר לך, אני מפרגן לך", אביחי מסביר. מאוחר יותר, הם עוברים לדבר על הכניסה של ארז וקורין: "קורין מאוד אוהבת את שני כי גם היא אישה חזקה", מעין מציינת, בזמן שאביחי מסרב להסכים: "אני לא מבין איך אתן רואות את שני כאישה חזקה, אני רואה אותה כחסרת ביטחון עם מעטה של עוצמתיות". לעומתו, אורנה מסכימה עם מעיין: "היא יודעת לנהל ויכוחים בלי למצמץ", ומעיין טוענת שגם בחוץ רואים את החוזק של שני: "עובדה שהיא נשארה כאן".

במקביל בחצר, שרון מבקר את שני על הסולחה עם אורנה: "איך הפכתן להיות חברות טובות?". שני מסבירה שהיא לא שומרת טינה, ומבהירה ששתיהן ניקו את היחסים ביניהן: "אנחנו לא מתיימרות להיות מה שאנחנו לא". בהמשך, הם עוברים לדבר על היחסים ביניהם, ככשרון אומר שהוא לא צבוע עם שני, ומסביר שיש דברים שהוא לא יכול לשכוח: "יש דברים בך שנראים לי לא טבעיים". שני לא נשארת חייבת, ומטיחה בו שגם אצלו היא רואה דברים לא טבעיים: "נראה שאתה רוכב על אנשים". לפתע, האח הגדול קוטע את שיחתם בשיר "מבול" של רונה קינן, ושניהם מרוצים.

מאוחר יותר, האח הגדול פונה לדיירים בחדר הלבן: "זוכרים איך כל זה התחיל? בעוד מספר דקות יוקרן בבית האח הגדול רגע הפתיחה של העונה הנוכחית, כולל תעודות הזהות והכניסות המרשימות של כולם. יש יותר מרגש מזה? הדיירים בבית מוכנים, הפופקורן חם, כל שנותר לכם הוא ללחוץ על הכפתור". הדיירים מתרגשים אבל טוענים שזה לא יצליח להוציא אותם, בזמן שהאח הגדול ממשיך בהצעה מפתה נוספת: "אם יהיו יותר משני דיירים בקהל, האח הגדול יקרין לכם את הפרומואים שלכם לגמר". לאחר מכן, המסך בחדר הלבן נדלק, ודרך המסך שרון קורא לחיים להצטרף אליו, בעוד שני בטוחה שמעיין היא זו שתצא. "שני כל כך מזלזלת בי, רק בגלל זה אני לא אצא", מעיין אומרת בכעס.

00:00 - אביחי על שני: "אין דבר יותר פתטי מזה"

ארז, קורין ושי מיקה יושבים בחצר עם שרון ושני, בזמן שארבעת הדיירים בחדר הלבן צופים בהם דרך מסך הפלזמה. שני מספרת שאין לה מושג מה הדעה הפוליטית של עומר: "ניהלנו פה מערכת יחסים מאוד אינטנסיבית, אבל הנושא הזה מעולם לא עלה", וכשקורין שואלת את שרון אם הוא היה יוצא עם שמאלנית, הוא משיב בחיוך: "אם הייתי מתאהב באישה ומגלה שהיא מצביעת שמאל, אז הייתי עושה הכל בשביל להחזיר אותה הביתה למחנה הלאומי"​.

במקביל בחדר הלבן, חיים מרגיש שמעיין רוצה להצטרף לחגיגה בחצר, ואומר: "אני יודע שמעיין לוחמת, אבל אני רואה אותה מתפתה ונראה לי שהסוף קרוב", אבל היא מבהירה לו שאין לה כוונה לצאת מהחדר בקרוב. לבסוף, הדיירים בחדר הלבן צופים באורחים נפרדים משני ומשרון, וכששני מחמיאה לקורין: "את עושה עבודה מצוינת", אביחי מגיב בבוז וטוען שזה לא המקום שלה להגיד דברים כאלו: "מה את חושבת שאת מנהלת העולם? זה שובר אותי ההתנשאות הזו שלה, אין דבר יותר פתטי מזה".

23:00 - שני על שרון: "אדם מזויף שמתנהג בבית כמו זיקית"

הדיירים עדיין סגורים בחדר הלבן, ואביחי מסביר מדוע הם הארבעה שנשארו בחדר: "את שני ושרון קל להוציא כי אגו משחק פה תפקיד רציני, והשניים האלו מפוצצים באגו". אביחי, לעומת זאת, דואג להבהיר שלא ישבור את המשימה מתוך עיקרון: "מעצבן אותי לראות אנשים כל כך חלשי אופי שברגע שקצת פוגעים להם בנוחות הם ישר נשברים". האח הגדול נענה לאתגר ושולח לחדר נינג'ה לבנה עם מפוח עלים, שמעיף קלקר ברחבי החדר ומפזר בו פצצות סירחון. אביחי צוחק ומנסה לגונן על על מעיין מהריח, בזמן שאורנה מתלוננת: "איזה מסריח זה", וחיים דווקא מעודד את הנינג'ה: "יאללה אח שלי תניע".

בינתיים בחצר, קורין גדעון משוחחת עם שני על העימותים שלה עם שרון. "אני מרגישה שהוא מחפש לעקוץ אותי בכל הזדמנות", שני משתפת, "הוא משתמש בי כפלקט לעמדות פוליטיות שהוא מתנגד להם". שני ממשיכה ואומרת מדוע לדעתה לשרון יש בעיה איתה: "הוא רגיל שאנשים מעדיפים שלא להתעסק איתו, אבל אני לא מפחדת ממנו", וכשקורין שואלת איך היא תרגיש אם הוא יזכה, שני משיבה שתקבל את זה, למרות שלדעתה לא מגיע לו לזכות: "הוא אדם מזויף שמתנהג בבית כמו זיקית, ותוסיפי את זה שהוא דייר חדש שלא עבר את אותה הדרך שאנחנו עברנו". 

22:00 - מי האורחים המכובדים שנכנסו לסלון?

בזמן שאורנה מרוצה מכך ששרון יצא מהחדר הלבן: "בטח שני תתבאס עכשיו שהיא יצאה קודם, כי היא ושרון כל הזמן יריבו", אביחי מנחש מדוע הוא התפתה: "בשבילי ראיון זה לא מעניין אבל לשרון זה טוב, גם לשפוך את הלאומיות שלו וגם לדפוק את שני". בהמשך, האח הגדול חוזר להשמיע את השיר של אורנה "טוב להודות לשם", והיא מתגוננת בפני מעיין: "אל תסתכלי עליי ככה, אני שרתי את זה רק פעם אחת".

בינתיים בחצר, שני ושרון מתרגלים לכך שהם נמצאים לבד בבית הריק, ושני מחלקת טיפים: "תגיד מה אתה רוצה לאכול והוא יביא לך, ומקודם הוא השמיע לי כל שיר שזמזמתי". בהמשך השיחה, שני מציינת שרק עוד שני דיירים צריכים לצאת כדי שמשימת החדר הלבן תיגמר, ושרון מתקשה להאמין שהסוף קרוב: "זה לא יקרה כל כך מהר כי הם נחושים, האח הגדול יצטרך להרים את הרמה, והוא חי בסרט אם הוא חושב שהוא יצליח להוציא אותם ככה".

בהמשך השיחה בחצר, שרון מודה בפני שני שהוא יצא מהחדר הלבן רק כדי לעצבן אותה: "אם לא היה את הקטע הזה בינינו בבוקר לא הייתי יוצא". שני מאשימה את שרון בהתדרדרות היחסים: "אתה קראת לי בורה וטיפשה", והוא מעביר ביקורת על צורת ההתבטאות שלה: "עיצבנת אותי כשאמרת לי 'תסתכל עליי כשאתה מדבר איתי', מה זה הסגנון הזה, מה את מורה?". שני מכחישה שהיא השתמשה במילים האלו, ושרון פורץ בצחוק ושואל: "אח הגדול איפה הקלטת?"

מאוחר יותר, האח הגדול פונה לשני ולשרון עם הודעה חשובה: "בקרוב יגיעו לבית אורחים שיצטרפו אליכם לארוחת הערב, אז אולי כדאי שתתלבשו". לפתע האח הגדול פונה לדיירים בחדר הלבן עם הצעה: "בקרוב ארז וקורין יצטרפו לארוחת הערב בסלון, יחד עם זוכת העונה הקודמת שי מיקה. האח הגדול ערך מקומות לשישה סועדים, מה שאומר שאחד מכם יוכל להצטרף אליהם, במידה ויחליט לצאת מהחדר בדקה הקרובה". הדיירים לא משתכנעים ונשארים בחדר, בזמן שאורנה מפרגנת לשי מיקה: "וואו היא נראית פשוט מהממת".

21:00 - דייר נוסף יוצא מהחדר הלבן
 
הדיירים מעבירים את הזמן בחדר הלבן עם משחקים בשלג. חיים ממלא כוסות בקלקר ושופך אותם על מעיין, בזמן שהיא ואורנה מורידות נעליים ומחליקות מצד לצד לצלילי השיר "טוב להודות לשם". וכשמעיין מתחילה לאבד סבלנות וצועקת על אורנה: "נו כמה פעמים הוא שם את זה, אורנה אולי תשתקי כבר?", היא משיבה: "זה בדיוק מה שהוא רוצה שיקרה".
 
כשהאח הגדול מפסיק להשמיע את השיר של אורנה, חיים פוצח בשיר משלו ומבקש מהאח הגדול להקליט. לאחר מכן, מעיין שוכבת על הצד וזוכה לעיסוי מפנק מאביחי, בזמן שחיים מדבר בטלפון עם האח הגדול, ושואל האם השיר שלו יושמע בקרוב: "יאללה אח שלי תשחרר לי את הלהיט". 
 
מאוחר יותר, האח הגדול פונה לדיירים ומספר להם מה קורה בסלון הבית: "רותם איזק נכנסה לראיין את אחד הדיירים לכתבת פרופיל שתתפרסם  ב-mako רגע לפני הגמר". אביחי טוען שמדובר בהצעה שווה, והאח הגדול ממשיך להסביר את התנאים: "אם אף אחד לא יצא מהחדר בדקה הקרובה, שני היא זו שתזכה לריאיון היוקרתי". שרון מכריז שההצעה הזאת גורמת לו לחשוב, וכשאביחי אומר: "תעשה את זה רק בשביל לדפוק את שני, היא תתבאס רצח", שרון משתכנע ומחליט לצאת מהחדר.
 

20:00 - טוב להודות: הלהיט החדש של החדר הלבן

חיים מכסה את עצמו בשלג הלבן, ושרון שמצטרף אליו משועשע מהסיטואציה: "איזה דברים אנחנו עוברים פה, אם היית אומר לי לפני שנתיים שאני אשכב בתוך ערימה של קלקר, הייתי אומר לך שאתה הזוי". בהמשך, שרון מנסה להבין מה יקרה אם אף אחד לא יסכים לצאת מהחדר, ואביחי מסביר שבקרוב אנשים יתחילו להישבר: "חכו הוא עוד לא התחיל עדיין לנסות להוציא אותנו מכאן". אורנה מחזקת את טענותיו ואומרת שבקרוב המשימה תהפוך לקשה יותר: "תכף כל אחד יצטרך לעמוד במבחן האישי שלו, אני בטוחה בזה".​

לפתע מתנגן ברחבי החדר הלבן הלהיט של אורנה: "טוב להודות לשם", מתוך התכנית האישית שלה במשימת הרדיו. אורנה מחייכת ושרה בהנאה, אבל כשהאח הגדול ממשיך להשמיע את הקטע בלופים בלתי נגמרים, היא מבינה שמדובר בניסיון התשה: "עכשיו האח המשוגע הזה יחפור לנו עם זה, נראה לי שהוא מנסה לחמם אתכם עליי", בזמן שחיים מבקש לשמוע גם את השירים שלו: "בטוח יש לו קטעים שאני שר, נכון?".

מאוחר יותר, האח הגדול מדליק את הפלזמה ופונה לדיירים עם הצעה מפתה: "כפי שאתם יודעים חמישה מכם יגיעו לגמר, וכדי שתוכלו להתלבש לאירוע בהתאם הכנסתי לבית מעצבי אופנה שהתאימו לכם בגדים יוקרתיים שתוכלו לקבל במתנה". הדיירים צופים במעצבי האופנה מסבירים לשני על הבגד שהם התאימו לאביחי: "גבר מסוקס כמוהו צריך חליפה כמו שצריך, שיהיה לו לגמר וגם ולחתונה", וכשחיים שומע על הבגד שהכינו עבורו, הוא מגיב בהתלהבות: "הביאו לי מג'נטה ראיתם? ירוק בקבוק".

האח הגדול מסביר לדיירים את החוקים: "רק אחד מכם יוכל ליהנות מההצעה, וזה הדייר הראשון שילחץ על הכפתור וייצא מהחדר בדקה הקרובה". הדיירים מחליטים להישאר בחדר המשימות הלבן, וכשהם צופים בשני מודדת את השמלה היוקרתית שקיבלה, אורנה מפרגנת במחמאות: "זה מהמם עליה ממש, איך היא נראית טוב". האח הגדול מבין שההצעה שלו לא הצליחה לשבור את הדיירים, ולכן הוא חוזר להשמיע להם בלופים את השיר של אורנה, ושרון דווקא מפרגן: "אורנה את צריכה להוציא סינגל". 

19:00 - האם זה הזמן להצטרף לשני?
 
האח הגדול מכניס לדיירים את ארוחת הערב, שמורכבת ממאכלים לבנים בלבד. שרון אומר בציניות שהארוחה היא מעשה ידיו של השף ממשימת הארוחה בשחקים, ובזמן שאורנה ממשיכה עם התלונות: "אבל למה לשים כל כך הרבה בצל?", חיים מסביר שיש דברים יותר גרועים: "מזל שהוא לא הביא לנו לאכול קלקר". 

בינתיים בחצר, שני שרה ורוקדת לצלילי השיר: "זה הזמן" של דניאלה ספקטור, ומדי פעם מסתכלת מה קורה בתוך הבית כדי לוודא שהיא לא מפסידה הפתעות נוספות. במקביל בחדר המשימות הלבן, שרון מנסה לנחש מה שני עושה מחוץ לחדר, ואביחי בטוח שהוא יודע את התשובה: "היא ישנה כמו חזיר עכשיו".
 

18:00- איך האח הגדול מאתגר את הדיירים בחדר הלבן?

שלג יורד בחדר הלבן וממלא את כולו בפתיתים לבנים, אבל הדיירים מעדיפים לתפוס מחסה ולא לצאת מהחדר. חיים דווקא נהנה מהמצב ומתיישב לשחק בתוך ערמת השלג, כשאורות אולטרה מאירות את כל החדר בצבע סגול, כשהשלג מתחיל לרדת מחדש, חיים נבהל וקופץ מהערימה לצחוק הדיירים המשועשעים. הזמן בחדר הלבן מתחיל להשפיע על הדיירים, חיים ומעיין מתלוננים שהם רעבים ואורנה טוענת: "לא יהיה אוכל". אביחי, לעומת זאת, שומר על אופטימיות ואומר שאם עד עכשיו הם קיבלו אוכל, אז ככה זה ימשך.

האח הגדול ממשיך לאתגר את הדיירים, ולחדר הלבן נכנס מפוח שמעיף את פתיתי השלג לכל רחבי החדר ועושה לא מעט רעש. בהמשך, ריח מסריח מציף את החדר ואורנה טוענת: "ראיתי אותו שם פצצות סירחון". 

17:00- שני לבד, וטוב לה

מסך הטלוויזיה נדלק בחדר הלבן והדיירים צופים בשני רוקדת בחצר, ומגלים גם מגש גדול עם משקאות מפנקים שמחכים לכל מי שייצא מהחדר. האח הגדול מנסה לפתות את הדיירים לצאת מהחדר ומדליק להם את הנורה האדומה, אך אף אחד מהם לא מעוניין לצאת. מעיין מחמיאה לשני על איך שהיא נראית על המסך, ואורנה מסכימה איתה: "היא נראית ממש טוב". בהמשך, גם שני זוכה לראות את הדיירים בחדר הלבן וקוראת למעיין להצטרף אליה, ובהמשך גם לאורנה: "יש פה הרבה אלכוהול, נעשה כיף", היא מנסה לפתות אותן וצוחקת.  

16:00- אביחי: "לא חשבתי שמישהו ילחץ וייצא"

אחרי ששני יצאה מהחדר הלבן, שאר הדיירים מתלבטים מה קורה איתה עכשיו בבית, ומה מצפה להם בהמשך היום. אביחי טוען שהוא לא חשב שמישהו ייצא, ואילו אורנה דווקא אומרת שהאח הגדול מכיר את שני וידע שהיא תרצה לצאת: "הוא יודע שהיא על הקצה". בהמשך, שרון מבשר לאביחי וחיים שהאח הגדול הסכים לתת להם שעה להניח תפילין והם נרגשים ומודים לו.

שני בינתיים יצאה מהמקלחת שכל כך חיכתה לה, ונהנית מהשיר "you are not alone" של מייקל ג'קסון שנשמע ברחבי הבית. היא מתאפרת ומתארגנת בזמן שהאח הגדול ממשיך להשמיע לה מוסיקה, ונענה לבקשתה בהשמעת השיר "i want to break free" מתוך הסדרה Glee.

האח הגדול לא מקפח את הדיירים בחדר הלבן ומשמיע להם את "בים לבן", אך הם לא נראים מרוצים ובסיום השיר אורנה מתלוננת: "מה זה היה החור בראש הזה?". האח הגדול לא נשאר חייב ומשמיע את השיר פעם נוספת, את אורנה זה לא מצחיק: "מה אתה רציני?" וחיים דווקא מנצל את השיר לריקוד. 

15:00- מי הראשון לצאת מהחדר הלבן?

הדיירים משועממים ומתקשים למצוא דרכים להעביר את הזמן בחדר הלבן. אורנה מחלצת עצמות בהליכה סביב החדר, בעוד ששרון בוחר בפיצוח גרעינים וחושב על המשימה: "אני באמת מנסה להבין מה הקטע". חיים מתלונן שהוא עייף ועומד להירדם ואורנה מסכימה איתו: "זה פשוט נורא". גם שני מתקשה להתאושש מהעייפות ללא קפה, וכשתרנגול נשמע ברמקולים היא מתגוננת: "איך הוא רוצה שאני אשאר ערה?". 

המנורה האדומה נדלקת בחדר הלבן ושני ממהרת לצאת ולחזור חזרה לבית. היא נהנית מהשקט, רוקדת ברחבי הבית ומכריזה: "הייתי יכולה להיות ככה כל העונה". במקביל בחדר הלבן, הדיירים שנשארו מתעניינים אם שרון רוצה לצאת, אך הוא טוען שכרגע הוא מעוניין להישאר. ואביחי טוען: "אם לא יביאו לי תפילין אני אצא". 

14:00- שני לשרון: "לא כדאי לך להתעסק איתי"

צלצול מרעיש נשמע בחדר הלבן כשאביחי וחיים לא מצליחים להילחם בעייפות ונרדמים. ובזמן ששני מבקשת מהם לקום, אורנה מאשימה את האח הגדול : "תעשה משהו האח הגדול, משעמם לנו פה". מיד לאחר מכן, נשמע ברמקולים תינוק בוכה בקולי קולות ושני מתעצבנת ופונה לחיים ואביחי: "תקומו בבקשה, אנחנו לא צריכים לסבול את זה".

כשחיים ואביחי מתלוננים שאין להם תפילין בחדר, הוויכוח עולה לטונים גבוהים ושני טוענת שאם הם סובלים, הם יכולים לצאת. בזמן שחיים מנסה להסביר את עמדתו, אביחי ממהר להשתיק את שני, מה שמוביל לדקות של שתיקה בחדר הלבן. שרון מפיג את השקט ופונה לשני: "למה את חייבת לצעוק ולהתלהם?", והיא טוענת שהיא רק אמרה להם זה שאם הם רוצים להניח תפילין הם יכולים לצאת. הגברים  מתעצבנים שעשתה השוואה בין החוסר שלהם בתפילין לחוסר שלה במקלחת וחלב, והיא מצידה לא מוותרת לשרון ותוקפת אותו: "אתה מחפש אותי כבר כמה ימים, לא כדאי לך להתעסק איתי". היא ממשיכה וטוענת: "זה שיש לך אמונה דתית שונה משלי, לא הופכת אותך לנעלה ממני", והוא לא נשאר חייב ואומר: "את יכולה לקפוץ לי". שני ממליצה לו להפסיק לדבר אליה וזורקת רמז שגורם לשרון לחשוב: "אל תשכח עם מי ישנתי חודש במיטה". הוא בתגובה לא מתרגש ותוקף אותה חזרה: "את בורה, טיפשה וחצופה".

13:00- אורנה: "לא מבינה את המשימה הזאת"

דיירי הבית מקבלים את ארוחת הבוקר הלבנה שלהם ומתלהבים ממגוון הגבינות שקיבלו מהאח הגדול. "אנדל בטח היה עף על זה", צוחקת אורנה וחיים אומר שאם דן היה איתם הוא בטוח היה נהנה מהאוכל. בהמשך, הם תוהים מה יהיה בהמשך המשימה ובזמן שאורנה לא מבינה מה הם כבר יכולים לעשות, שרון לא מודאג: "זאת משימה רגילה, כמו כל פעם".  

אורנה מספרת לשני על אחייניתה שהתחתנה אתמול: "אני דואגת שהכבדתי עליה", היא אומרת ומספרת שהיא זאת ששומרת על ילדיה מאז שנכנסה לבית. הן ממשיכות לדבר על מקומות בילוי ומסעדות שהן אוהבות ומגלות שיש להן הרבה במשותף. שני מופתעת לשמוע איפה אורנה נוהגת לבלות: "אנחנו היינו באותו מקום, באותו ערב". 

12:00- אביחי: "יש משהו במשימה זו"

הדיירים עדיין מתכרבלים בשמיכות, ובמקום לנגן את שיר הבוקר בפעם השלישית, האח הגדול משמיע קריאות חזקות של תרנגול. "איזה משוגע", צוחקת מעיין, והדיירים מתעוררים ומתחילים בהתארגנויות של הבוקר. בהמשך, הם מתבקשים לעבור לחדר המשימות, ובזמן שחיים מנסה לשיר ולהנעים את האווירה, יתר הדיירים עייפים ומכונסים בעצמם. "בטח הוא תכף יכניס לנו ארוחת בוקר", מפנטזת מעיין, וחיים מצטרף: "בטח מגיע לנו". לאחר מכן, חיים שואל את מעיין אם קשה לה והיא משיבה: "מה שצריך לעשות נעשה".  שני לעומתה מתמרמרת: "זה לא הגיוני שזו המשימה האחרונה של העונה", ואביחי מעודד: "יש משהו במשימה הזו, הקונספט שלה נראה כמו תחילתו של המשחק".

11:00- קשה לקום בבוקר

הדיירים מתעוררים לצלילי השיר 'חתונה לבנה' של הזמר שלום חנוך, ומתקשים לצאת מהמיטות ולהתחיל את היום. כשהאח הגדול מכריז שיש להם כבר פחות משעה של מים חמים במקלחת, מעיין הראשונה שיוצאת מהמיטה בזמן שיתר הדיירים מנסים לגנוב דקות נוספות מתחת לשמיכה. לאחר מספר דקות, האח הגדול משמיע פעם נוספת את שיר הבוקר, אך הדיירים עדיין ממשיכים לנמנם. 

10:00 - שנת בוקר ארוכה

הדיירים העבירו את הלילה במחשבות רבות מה יקרה אם יעזבו את החדר הלבן, והאח הגדול מחליט לפנק אותם בשנת בוקר ארוכה. בקרוב  הוא ישמיע להם את שיר הבוקר, ויעיר אותם ליום נוסף בבית. מי לא יצליח להחזיק מעמד במשימה הלבנה?

09:00- יום חמישי אחרון

לאחר לילה ארוך בו שהו הדיירים בחדר הלבן, נדמה כי כולם נהנים משינה שלווה מתחת לשמיכות. בקרוב מאוד ישמיע להם האח הגדול את שיר הבוקר, והדיירים יתעוררו ליום חדש וימשיכו את המשימה הלבנה והאחרונה לעונה. מה יקרה כשהדייר הראשון יעזוב את החדר? ומה צפוי לדיירים בהמשך?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר ראשון לאחר ההדחה הכפולה שהותירה בבית שישה דיירים בלבד. מעיין ניגשה למיטתה של אורנה ושאלה אותה איך עבר עליה הלילה בלי דן: "אנחנו בוכים ועצובים עליו, והוא בטח שמח להיות בבית", אבל אורנה התקשתה לצאת מהמיטה ולהתחיל את היום. בהמשך, מעיין שאלה את אורנה אם היא חושבת ששני מתמודדת עם הפרידה מעומר בצורה טובה, וכשאורנה ענתה: "שני יודעת לעצור את עצמה כשהיא רוצה, יש אנשים שלא מביעים רגש", מעיין הסכימה והחמיאה לשני: "לדעתי זו תכונה טובה שלה".

בהמשך היום, מעיין שיתפה את אביחי בחששות שלה מההדחה האחורה לפני הגמר: "כל מי שנשאר פה הוא יותר כוחני ממני, אני מרגישה שאני נבלעת", אבל הוא מיהר להרגיע אותה: "את דמות חזקה בבית". לאחר מכן, אורנה נזכרה במשימת הארגזים: "איזה קטע שהוא שם אותי ודן אחד ליד השני בארגז, וזה עוד לפני שהיה בינינו משהו", ושני אמרה שזה לא מדויק: "כבר אז היה משהו, היית איתו תשעים אחוז מהזמן והרגישו את זה". בהמשך, אורנה שיתפה ברגשות שלה לדן: "אם הוא היה בגילי לא הייתי מוותרת עליו", אך גם הוסיפה שהיו סיבות נוספות לפרידה שלהם: "אני לא אלחם על משהו שיש בו מלא פערים".

מאוחר יותר, האח הגדול הזניק את המשימה האחרונה לפני הגמר הגדול, והזמין את הדיירים ללבוש את הבגדים הלבנים שהכין להם, ולהיכנס לחדר שכולו לבן. חיים הגיב לחדר הצבוע בלבן: "יש ריח של מג'נטה באוויר", והאח הגדול הסביר שמטרת המשימה היא להישאר בחדר כמה שיותר: "המשימה תסתיים ברגע שיישארו בחדר שני דיירים בלבד, והם ייקחו חלק בערב מיוחד שלא נראה כמותו בתולדות האח הגדול". מעיין אמרה שהיא לא מוצאת קושי במשימה: "אין לי בעיה לא לצאת", ואורנה התרגשה מהמעמד הסופי שאליו הם הגיעו: "עכשיו מתחילה העונה".

בשעות הלילה, אביחי ומעיין ניצלו את השהות הממושכת בחדר הלבן כדי להדק את הקשר. בזמן שהאח הגדול שם את השיר "הקיץ הזה תלבשי לבן", מעיין משתפת את אביחי שזה בדיוק מה שהרב שלה אמר שיקרה לה. אביחי אמר שלקשר ביניהם יש עוצמות שהיא תבין רק ברגע שהיא תצא מהבית: "אני חוויתי איתך דברים שאף אחד לא חווה איתך, ואני רואה איך הסיפור שלך מתקשר עם הסיפור שלי", וכשמעיין השיבה: "מבחינתי אני יוצאת מפה איתך ביחד", ושאלה על המשך הקשר: "אתה רוצה שזה יצליח בחוץ?", הוא ענה לה בביטחון: "אני יודע שזה יצליח בחוץ". האח הגדול משמיע את השיר בהמשך המשימה, שני הכריזה שהיא על סף שבירה, ושרון ניסה לשכנע את כולם שעדיף לצאת וליהנות מהפינוקים שבבית: "מי שסובל ומתאפק מקבל משהו בסוף, אבל הוא מפסיד משהו בדרך. הפיצוי הוא גדול אבל הרווח הוא עכשיו". ההצעה של שרון הציתה דיון סוער, ומעיין הציעה פתרון יצירתי: "תצאו כולם ותשאירו אותי ואת אורנה, כי אנחנו אלו שהכי אכפת להן".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00

CoralG7H8J

CoralG7H8J