העדכון האחרון:

03:00 - אנדל נגד שני: "אם יקרה משהו לחיים היא גמורה מבחינתי"

כל הדיירים כבר ישנים, אבל אביחי ואנדל עוד יושבים בחצר, ומנצלים את השקט בבית בשביל ללבן את המחלוקות ביניהם. אנדל מרגיש שהם התרחקו, ואביחי מסביר לו מה הסיבה: "אתה התקרבת יותר לעדן, והתרחקת ממני וגם מחיים". אנדל אומר שאביחי מבלה הרבה זמן עם דן, והוא לא מסוגל לשבת איתו: "אני לא יכול להיות ליד דן, יש לי איתו קצרים", ואביחי מעיד על עצמו שהוא בוחר להתרחק משני: "יש לי הרבה מה להגיד לה, אבל אני לא רוצה לפגוע בה".
 
בהמשך השיחה, אביחי אומר לאנדל שהפריע לו לשמוע דיבורים על כך שהקשר שלו עם מעיין מזויף: "הקשר בינינו הכי יפה ואמיתי, אני הכרתי פה מישהי מהממת", ואנדל אומר שהקשר עם מעיין משפיע על ההתנהגות שלו בבית: "משהו באנרגיה שלך השתנה, אתה כבר לא שמח כמו שהיית בהתחלה". 
 
מאוחר יותר, השניים מדברים על הבחירה המפתיעה של שני להעמיד את חיים להדחה, כשאביחי מנתח את התגובה של חיים: "הוא מנסה להסתיר את זה, אבל הוא מאוד נפגע משני", ואנדל יוצא נגד שני: "אם יקרה משהו לחיים היא גמורה מבחינתי". לבסוף, השניים מחליטים ללכת לישון, כשאביחי אומר שיום המחר יהיה מותח במיוחד: "זאת ההדחה הקשה ביותר מתחילת העונה". 
 

02:00 - אורנה: "אני צריכה לשרוד הדחה מאוד קשה"

דן משוחח עם אורנה ומעיין בחדר השינה, ומשתף אותן כיצד הוא הרגיש כשהבין ששני ניצחה במשחקי האח: "הייתי בטוח שהיא תציע אותי להדחה", ומעיין אומרת שהבחירה של שני בחיים מאוד הפתיעה אותה: "מאיפה היא הביאה את זה?". בהמשך חיים מצטרף לשיחה, וכשאורנה אומרת שהמועמדות להדחה לא השפיעה על מצב הרוח שלו, הוא מסביר: "מבחינתי הכל אותו דבר, מה נעשה נבכה?". 

בהמשך השיחה, דן מנסה להבין מה הוא יעשה במקרה שאורנה תעזוב את הבית, וכשהוא שואל את מעיין: "אולי את תהיי החברה שלי?", היא משיבה בדיפלומטיות: "אני כבר חברה שלך, וחוץ מזה אורנה לא הולכת לשום מקום", אבל אורנה אומרת  שההישארות שלה בבית נמצאת בסכנה: "אני צריכה לשרוד הדחה מאוד קשה". לבסוף, האח הגדול מכבה את האורות בחדר השינה, וכל הדיירים נכנסים למיטות לקראת היום הגורלי של מחר, שבו הם יגלו: מי יהיה הדייר הבא שיעזוב את הבית?

01:00 - שם על אורנה: "היא יודעת לשחק את המשחק"

​שני מסתכלת על דן שמתמתח בסלון, וכשדן עומד על הראש, שני לא מבינה מה עובר עליו: "אתה הבן אדם הכי מוזר שהכרתי בחיים". דן אומר שההערה של שני מעידה על עתיד היחסים ביניהם: "אם בחורה אומרת שאני מוזר זה כנראה לא יקרה בינינו, אבל אם היא אומרת שאני מיוחד אז יש סיכוי", ושני מגלה: "בהתחלה חשבתי שאתה מיוחד, אבל אז התקלקלת".

במקביל בחצר, עדן ושם משוחחים על ההדחה של יום שלישי. עדן אומרת שלדעתה כל המועמדים חזקים, אבל אורנה היא החוליה החלשה: "אני לא חושבת שהיא כזאת חזקה בחוץ", ושם מזכיר לה שאורנה שרדה כבר שתי הדחות, ואומר: "היא יודעת לשחק את המשחק".

00:00 - ההימור של אנדל 

דן משתף את חיים בחלום שלו לקבל גיטרה בהפתעה מהאח הגדול, ומציע שיתוף פעולה: "כשאתה ואני ננגן בגיטרה, ניצור שיר שישגע את המדינה". במקביל, אנדל רוצה לזכות בזמן איכות לבד עם עדן, ומנסה לגרש את תאלין מהמיטה: "את יכולה ללכת? אני רוצה לדבר איתה לבד". עדן מבקשת ממנה להישאר, ומסבירה שאנדל לא רציני: "כמה הומור יכול להיות בבן אדם? בכל צחוק יש טיפת אמת", היא עוקצת אותו. בהמשך, תאלין מציפה את עניין ההדחה: "איזה קשה זה הולך להיות", ואנדל מכריז: "שתדעו שהניחוש שלי זה אביחי".

23:00 - אנדל על זוגיות: "אני מרגיש שאין לי מה להציע"

מעיין ודן נהנים מהשקט ומשוחחים אל תוך הלילה. מעיין מפרגנת לתאלין: "היא אישה מדהימה נכון?", והוא מסכים בלב שלם: "היא הכי מדהימה פה, תמיד באור רגוע ולא שופטת אף אחד". דן מבקש ממעיין לשמור סוד: "אם אורנה הולכת, תהיה לי את תאלין שאוכל לפתח איתה חברות מיוחדת", ומודה שהוא חושש: "יש סיכוי גדול שאורנה הולכת מחר". 

מאוחר יותר בחדר השינה, תאלין מתעניינת בקשרים הזוגיים של אנדל. היא שואלת אותו אם הוא פוסל זוגיות, והוא משיב שעוד לא הגיע לרגע המתאים מבחינתו. "אני מרגיש שאין לי מה להציע בקשר רציני", הוא מודה ומסביר, "חשוב לי שלילדים שלי תהיה החבילה המקסימלית שלא הייתה לי כדי יגדלו במקום יותר טוב מאיך שאני גדלתי".

22:00 - בגידות בחדר המיטות

בחדר השינה מתפתחת שיחה על העניינים שבינו לבינה. שני משתפת שיצאה עם בחור בזמן שהתחילה קשר רציני: "אבל לא עשיתי כלום", היא ממהרת להוסיף בתמימות. עדן מטיחה בה: "את יודעת שזה נחשב לבגידה?", בעוד ששני מתרצת: "עשיתי את זה אחרי שמישהי התקשרה אליו לפנות בוקר". אנדל מפסיק את השיחה, ומעביר את הפוקוס לעדן: "לך יצא פעם לבגוד במישהו?", שממהרת להכחיש בתוקף. שם מצטרף ומספר שהוא היה פעם הפילגש, ומתוודה שגם בצד השני זה לא כל כך נעים: "זה היה הכי גרוע". לאחר מכן, הפוקוס עובר לאנדל כשהוא מספר שבגד באקסית שלו: "סיפרתי לה על זה באותו היום, והיא בחרה להמשיך לצאת איתי". הוא מרגיש צורך לגונן עליה כשמספר שהייתה אשת חייל, ומוסיף: "מרגע שהיא אמרה לי שאני לא מספק אותה, מבחינתי זה היה בסדר לבגוד".

מאוחר יותר במטבח, מעיין ואביחי נהנים מהשקשוקה שדן בישל. אביחי נזכר בתקל שהיה לו עם אנדל, ומסנן: "הוא אחד האפסים". מעיין משתפת את אביחי בכך שהיא מרחמת על חיים בקשר שלו עם אנדל, והוא מרגיע אותה: "חיים יגיע איתנו לגמר מאמי".

21:00 - הלם: מי מתכנן להיות אבא בקרוב?

אורנה ודן משוחחים בנסט, וזורקים הימור לקראת ההדחה מחר. אורנה חושבת ששם פחות חזק משאר המתמודדים: "אני מרגישה שאני צריכה להתמודד רק מולו, ושאין לי בכלל תחרות עם אביחי או חיים", ודן מסכים איתה: "זה מדהים אם הוא ילך". בהמשך, הוא משתף את אורנה באהבתו לנשים שמתלבשות צנוע ורומז לה ללבוש שמלות פחות צמודות: "אני מסתכל על שני כשהיא חושפת המון רגליים, ואני לא אוהב את זה".

מאוחר יותר בסלון, תאלין משתפת את שם בחוויות מהזוגיות שלה ומספרת בהתרגשות כמה שהיא רוצה ילדים. כשהיא מתעניינת האם גם בשם מדגדג הרגש האבהי: "לא חשבת על זה פעם?", הוא מפתיע אותה ומגלה שמצפה לזה ממש בקרוב: "אני מקווה שבשנה הקרובה". שם מספר שהוא לא מתכוון לגדל ילדים בארץ: "אני מעדיף כל מקום אחר שאין בו מלחמה או גזענות", ותאלין אומרת לו שרק בארץ היא מרגישה בבית: "טסתי לכל מקום בחיים שלי, ותמיד חיכיתי לרגע שבו אחזור לפה". בסיום השיחה בין השניים, תאלין מסכמת בפשטות: "הארץ זה המקום הכי בטוח בשבילי".

20:00 - מעיין לאביחי: "רוצה להתנשק עכשיו?" 

שיחת הבנות של מעיין, תאלין ואורנה ממשיכה בנסט. מעיין משתפת שהיא לא חשבה שתמצא זוגיות בכניסה לבית: "אחרי שלחצתי ידיים עם כולם, הגעתי למסקנה שהאהבה שלי נמצאת בחוץ". אחרי כמה דקות, היא מודה שדווקא היה אחד ששבה את ליבה בימים הראשונים: "ואז הסתכלתי דווקא על דן וחשבתי שהוא חתיך". בהמשך, מעיין מנסה לדמיין מה היה קורה אם הייתה פוגשת את אביחי בחוץ: "כשהייתי שומעת על מישהו שהוא מאילת, הייתי אומרת לו ביי". אורנה מצטרפת אליה, וחושבת מה היה קורה אם היה מתחיל איתה מישהו צעיר כמו דן: "הייתי צוחקת עליו, והייתי אומרת לו שאספר עליו לילדים שלי".

אביחי מצטרף לנסט, ומעיין מחליטה לערב אותו בשיחה: "הבנות שאלו אותי מתי נתנשק", ומפתיעה עם שאלה ישירה מתמיד: "רוצה שפשוט נתנשק לידן עכשיו?". אביחי דוחה את ההצעה בעדינות: "הם אוהבים אותנו מבלי שנגענו אחד בשניה", ומנתח את היחסים כפי שהם עד עכשיו: "זה מראה על קשר עמוק בינינו". כשמעיין מסכימה איתו: "אמרתי להן שהקשר בינינו זה לא המראה", אביחי מתקשה לשמור על רצינות וחוזר להתבדח: "חבל שזה לא המראה, כי אני חתיך אש".

19:00 - אז יש נשיקה?

אורנה, שמרגישה געגועים לילדים שלה, פורקת את הפחדים שלה אצל אנדל. הוא משמש לה כתף תומכת, ומרגיע אותה שהילדים שלה גאים בה: "הם רואים כמה שאמא שלהם יפה מבחינת ההתנהגות שלה, את לא צריכה לערער לעצמך את הבטחון ולפחד". אנדל אמנם מנסה לעודד את אורנה: "לא אכפת לי מה כולם אומרים, אני מתייחס אליך לפי הרגש שלי", אבל מתברר שהיא ממש לא מתרגשת ממה שאחרים מרגישים כלפיה: "זה בסדר גם אם לא כולם יחבבו אותי". בהמשך, אנדל מהרהר על ההדחה שמתקרבת ותוהה איך לא שמו אותו עדיין להדחה: "אני זורק פה על הכל, יש פה דברים לא הגיוניים".

מאוחר יותר בנסט, אורנה משתפת את מעיין בכעס שלה על שני: "אם הייתי רוצה יכולתי לגרום לה המון צער, אבל אני נזהרת שלא להכאיב לה". היא ממשיכה, ואומרת: "היא נהנית לקבל תשומת לב, וגם לי כיף לקבל תשומת לב מבחור בן 29". תאלין מצטרפת אליהן, ונושא השיחה עובר במהרה אל מעיין. הן מתחקרות אותה לגביי הנשיקה עם אביחי, והיא עונה בתגובה: "עוד לא היה, ואני גם לא יודעת אם יהיה". תאלין ממשיכה להתעניין: "גם כשאתם קרובים במיטה זה לא קורה?", אבל מעיין הנבוכה מנסה להתחמק: "מה אתן רוצות ממני?". לאחר מכן, מעיין מחליטה לזרוק עצם: "אני חושבת שאביחי עוצר את עצמו בנשיקה", אבל אורנה לא קונה את זה: "אם את לא תעצרי, את תראי שהוא ימשיך, ותתנשקו".

18:00 - שני על אורנה: "הכל אצלה היה שואו מההתחלה"

בסלון הבית, הסרטון של אביחי ודן ממשיך להוות נושא שיחה כשאביחי מתלונן בפני מעיין על כך שהיא אמרה 'איכס' לאורנה אחרי שצפתה בו: "זה היה בשבועות הראשונים שלנו פה, בכלל לא הכרתי אותך". מעיין מודה שהצורה שבה הבית קיבל את הסרטון השפיעה עליה ומזכירה לו: "אמרתי לך שיורד לי מהטעויות הכי קטנות שיש", אבל ממהרת להרגיע אותו: "זה מה שהרגשתי באותו היום אבל עכשיו אני מרגישה כאילו לא ראיתי את הסרטון". בהמשך השיחה, אביחי מודיע שכשהוא יצא מחר לחלל הסגול לקראת ההדחה, הוא לא יהיה נחמד לאנשים שהוא לא סובל: "אף אחד לא יגיד לי בהצלחה כשהוא לא באמת רוצה שאני אחזור", הוא אומר ונותן את השיחה שדן קיים עם שני כדוגמה: "כמו דן, לחץ יד לאויב היום, אני לא אשכח לו את זה".

בחדר השינה, שני מספרת לשם, אנדל ועדן על מה שאורנה אמרה לה בשיחה שהן ניהלו לפני כמה ימים: "היא אמרה לי 'נראה לך שאני באמת חברה של מישהו פה? אני יושבת כל היום בחדר האח ומלכלכת עליכם' " ומסביר לה שזאת הסיבה שהיא התרחקה ממנה. שם לא מבין למה שני ניהלה איתה את השיחה הזאת מלכתחילה ושני מסבירה לו: "ראיתי בה הרבה צדדים טובים אבל פשוט הבנתי שהכל היה שואו מההתחלה".

17:00 -החברים החדשים של שני

אורנה ודן מנהלים שיחה צמודה בסלון על ההדחה שמתקרבת, ומנסים לנבא מי המודח הבא. "קשה לי להאמין שאביחי או חמימו ילכו הביתה", אומר דן בכנות, ומנסה להרגיע את אורנה שאולי דווקא שם הוא זה שיודח: "חוץ מהדיבורים שלו על פמיניזם וגזענות הוא רק מסתובב עם הכוס שקיבל מהבית". בהמשך, מעיין ואביחי מצטרפים לשיחה ואורנה משתפת אותם: "לא ציפיתי ששני תעמיד את חיים במקומה, לא ידעתי שהיה תקל במערכת היחסים ביניהם". שני נשארת במרכז השיחה, ואביחי מזכיר את העובדה שהיא יצאה הדיירת הכי קנאית בבית לפי דעת הצופים: "היא מקנאה בהכל, גם בקשר שלי ושל מעיין כי לה אין קשר פה".

בפינת העישון, שני מתמרמרת לאנדל שמשעמם לה בבית והוא מרגיע אותה שאולי צפויות עוד הפתעות: "אל תדאגי, שבוע הבא יביאו לך אחד חתיך". היא מתעודדת מהמחשבה אבל מיד מתחילה לחשוש: "אם יקרה לי שוב מה שקרה לי עם דן, אני יוצאת מפה". השיחה ממשיכה, ושני מראה סימני התאוששות מהתקופה הקשה שחוותה בבית: "מאז שהתחלתי לשחרר את המחשבות שלי הרבה יותר כיף לי". אנדל שמח לשמוע ומסביר לה למה דווקא עם הקבוצה שלהם היא מרגישה טוב יותר: "אנחנו לא רכלנים, אני אוהב את האווירה הזאת".

16:00 - המסוק שאתגר את דיירי הבית

בעקבות המסוק שנשלח לאביחי ומעיין, האח הגדול מכניס את הדיירים המרוגשים לתוך הבית. הם מתיישבים בסלון ומחליטים שהם חייבים לעבור את השיא של העונה הקודמת במסוקים שנשלחו לבית האח הגדול: "אנחנו עובדים במתיקות, לא ברוע", מסביר אביחי למה זה יכול לקרות. דבריו של אביחי מצחיקים את אורנה: "המתיקות היא רק אצלך, לא מסביבך". דן מצטרף אליה ומוסיף: "מעיין ישנה עם האויב". כשההתרגשות מהמסוקים חולפת, אורנה מנסה לברר עם מעיין על המשפט שזרקה בארוחת הצהריים בנוגע לרגשותיו של דן כלפיה. "שני סיפרה לי שדן סיפר לה שיש לו רגשות אלייך, היא לא שמעה את זה" מחדדת מעיין את דבריה. דן, שמתמתח לידן בסלון, מנסה להיזכר מה נאמר בשיחה עם שני ופונה לאורנה: "בטוח שאמרתי עלייך מילים טובות וגוננתי עלייך, אבל היא שומעת מה שהיא רוצה ולא רוצה לשמוע".

במקביל בחדר השינה, שני, עדן, אנדל ושם שוכבים במיטה והראשונה משועשעת מהסיטואציה: "איפה עוד בעולם הייתם שוכבים במיטה עם עוד שלושה אנשים?". שם ממהר להגיב בעקיצה: "אני מעדיף לשכב עם שלושה אנשים במיטה מאשר עם ארבעה צבועים בסלון".

 15:00 - אורנה לדן: "זה ברור שאם אני יוצאת אתה חוזר לשני"

בזמן שאורנה ודן מכינים ארוחת צהריים במטבח, אורנה משתפת אותו בתחושותיה בנוגע להדחה: "יש לי דחף להיות במבחן התוצאה של הקהל מאשר המשחקים האלה פה בבית". דן מסכים איתה ומוסיף: "ככה תוכלי לדעת אם הילדים שלך באמת גאים בך". שיחתם נקטעת כשחיים נכנס למטבח, ודן מתכונן למחר: "חמימו אני אתגעגע אליך אם תלך הביתה".

בפינת האוכל, אביחי, מעיין, אורנה ודן יושבים לאכול והראשון משתף: "אני לא מדבר עם שני ואנדל, לא 'בוקר טוב' ולא 'שלום'. אני מרגיש גבר". כשדן חולק עליו, אביחי מסביר לו למה הוא מרגיש ככה: "זה כי אתה סמרטוט". אורנה מסכימה עם אביחי ומביאה כדוגמה את יחסיו עם שני: "זה ברור שאם אני יוצאת אתה חוזר אליה". דן לא מסכים איתם ומנסה להסביר את הצד שלו: "גם כשאני מנסה להיות קשוח זה לא נעים לי". בהמשך השיחה, מעיין מפתיעה את דן כשהיא פולטת: "שני באה ואמרה לי שאתה סיפרת לה שיש לך רגשות לאורנה". דן נותר ללא מילים אבל ממהר להתעשת ומאמת את המידע: "יש לי רגשות וסנטימנטים לאורנה", הוא פונה לאורנה ומוסיף: "הריחוק שלי משני היה הרבה לפני שהיה לי חיבור איתך". דן לא עוצר ומגלה למה התרחק משני מלכתחילה: "הדיבור שלה, הצחוק שלה, כל מה שהיא עושה גורם לי לנימול בפנים", ומודיע שרק אם היא תשתנה הוא יתקרב אליה שוב.

כשהארוחה נגמרת, דן מנסה להבין למה אורנה מרוגשת והיא מגלה: "אני חושבת מה מחכה לי בחוץ אם אצא". דן מתגרה בה ומעוניין לדעת אם היא תחכה לו במועדון החתול והכלב. אורנה משתפת פעולה ומודיעה: "אני אחכה לך במקום נורמלי ואחר כך נלך לחתול". בעוד השיחה הזאת מתקיימת, בחצר מעיין ואביחי זוכים ליהנות ממסוק שנשלח עבורם ועליו כתוב: "אביחי ומעיין תומכים בכם", מעיין מתרגשת: "בא לי לחבק את האנשים האלה", ואביחי משועשע: "כמה אנשים נצטרך להזמין לחתונה".

14:00 - דן: "שני הוכיחה לי שהיא אמיתית"

בחצר הבית, דן מנתח את בחירתה של שני להעמיד את חיים להדחה, בפני תאלין: "חשוב לה להוכיח לי שהיא אמיתית, והיא הוכיחה את זה כשהיא לא העמידה אותי". בניגוד לשאר הדיירים ההמומים, חיים דווקא מבסוט מהתוצאות: "אני הולך לראות את משי" והדבר היחיד שמדאיג אותו זה אריזת המזוודה לקראת מחר והוא פונה למעיין בבקשה לעזרה, וזאת ממהרת להסכים.

מאוחר יותר, דן מחליט לקחת את שני לפינה בחצר ולהודות לה שלא העמידה אותו להדחה: "אני מעריך את זה, אני יודע שיכולתי להיות על הכוונת שלך". שני מופתעת שההחלטה שלה לא הייתה ברורה לו מלכתחילה: " אתה לא מכיר אותי? אני לא יכולה לשנוא אותך, זאת לא אופציה מבחינתי". והם חותמים את השיחה הקצרה בחיבוק צמוד.

אחרי השיחה עם שני, דן פונה לדבר עם מעיין ומשתף אותה בתחושותיו על ההחלטה של שני: "זאת סיטואציה מורכבת, חוץ מ'בוקר טוב' אנחנו לא מדברים ובסופו של דבר אתה כן צריך מישהו פה לידך". בניגוד אליו, מעיין לא מופתעת מהתוצאות: "אני ידעתי שהיא לא תעמיד אותך". בהמשך, אורנה ואביחי מצטרפים אליהם בפרצופים כעוסים ומעיין אומרת לדן: "הם לא אהבו את זה שהלכת לדבר עם שני". אורנה לא מסתירה את הרגשתה ומסבירה מה היה השיקול האמיתי של שני: "היא פשוט לא רוצה שנהיה ביחד בהדחה, היא התחנפה אליך". דן לא מתרגש מהפרשנות שלה ואומר: "אני מקבל את החנפנות שלה. היא באמת לא הייתה צריכה להדיח אותי, לא עשיתי לה שום דבר רע".

13:00 - משחקי האח שוב טורפים את הקלפים

משחקי האח בשיאם ובזמן שאורנה, שם, אביחי ושני נמצאים בחלל הסגול, שאר דיירי הבית יושבים מתוחים בסלון הבית: "יש לי חמישים אחוז להיות מועמד", מנבא דן את תוצאות המשחק. בצד השני של הספה, עדן מביעה את חששה בפני אנדל שאורנה תנצח פעם נוספת: "אתה יודע, המזל יכול לשחק פעמיים", ואנדל ממהר להרגיע אותה: "המזל משחק פעמיים, היא פשוט איבדה אותו".

כמה דקות לפני שיוצא המנצח מהחלל הסגול, חיים מפנה את תשומת לב הדיירים היושבים בסלון: "אתם מבינים שאחד מאיתנו יהיה מועמד להדחה?" וכשהוא כבר מתחיל לתכנן את קמפיין ההצבעות שיכין לעצמו, דן ממהר לבטל את התוכניות שלו: "אני יכול לחסוך לך, המועמדים הם או אני, או אנדל או עדן".

הדלתות נפתחות, ולסלון הבית יוצאת שני כמנצחת של משחקי האח. היא מחליטה להעמיד להדחה במקומה את חיים בטענה שהוא חזק בחוץ והוא לא יודח. הבית מנסה לעכל את תוצאות המשחק ושני מתחילה לקלוט את המשמעות לניצחון שלה: "סוף סוף אמא שלי תוכל לשבת בשקט בבית עם בעלה". אביחי, לא מצליח להבין את הבחירה של שני: "אם היא הייתה בוחרת בדן היא הייתה יותר אמיתית, היא יצאה טיפשה". הוא מוסיף שהדיירים המועמדים הם הכי חזקים בבית ומכריז: "מי ששורד את ההדחה הזאת מגיע לגמר".
 
12:00 - שני למעיין: "דן סיפר לי שיש לו רגשות לאורנה"
 
הדיירים מנצלים את היום השמשי ומשוחחים על ההדחה הקשה שהולכת להיות מחר. שני לא מהססת להכריז: "בינתיים רק נשים זכו במשחקי האח", ועדן מוסיפה: "לנשים יש אינטואיציה חזקה". אנדל מסרב להסכים עם הבנות: "איך אתן אוהבות לעוף על עצמכן", אבל שני לא מרפה ממנו: "נו תגיד כמה אתה אוהב אותנו". בתגובה לכך, לוחש לה אנדל: "אני אעשה זאת מתחת לסדינים", וכולם פורצים בצחוק.
 
מאוחר יותר, שני מספרת למעיין על השיחה שלה עם דן: "במסגרת הדברים הקשים והלא נעימים שהוא אמר לי, הוא סיפר לי שיש לו רגשות לאורנה" ומוסיפה: "הייתי כל כך בהלם. אני מבולבלת לגמרי". מעיין משתפת אותה בדעתה, וטוענת שעליה להתרחק ממנו: "חוץ מבוקר טוב ולילה טוב את לא צריכה לתקשר איתו. אני רואה שאת כל הזמן יושבת לידו", אבל שני לא מסכימה איתה: " הוא כל הזמן פונה אליי ואומר לי שאני מאכזבת אותו"
 
 
11:00 - דן מרחם על שני: " היא מסכנה, כולם משפילים אותה"
 
דן ואורנה יוצאים לשוחח בחצר ודן מכריז: "עוד יום תפל וחסר משמעות", בעוד אורנה אומרת לו: "תראה איזה יום יפה היום". היא מחליטה לשתף את דן שהיא לחוצה מההדחה הקרובה: "אני בלחץ מהמשחק היום, אני מקווה שיעבור טוב" ודן בתגובה מנסה לנחם אותה: "עוד קצת ריכוז, ואת מנצחת שוב". בהמשך, דן מציין שהוא מרחם על שני: "היא מסכנה, כולם משפילים אותה בבית", אבל אורנה לא מסכימה איתו: "אני לא מרחמת עליה, אני נמצאת בהדחה בגללה".
 
 
10:00 - הדיירים מסרבים להתעורר
 
האח הגדול מפנק את הדיירים בעוד דקות ארוכות של שינה, ולבסוף מעיר אותם לצלילי השיר Always Be My Baby של הזמרת Mariah Carey. אנדל ושם מזנקים מהמיטות ומתחילים בהתארגנות הבוקר, בעוד שאר הדיירים מתקשים להתעורר ונשארים להתכרבל מתחת לשמיכות​. האח הגדול משמיע את שיר הבוקר פעם נוספת, והדיירים מתעוררים באיטיות בזה אחר זה. 
 

9:00 - בוקר מתוח עולה על הבית

הבוקר עולה על בית האח הגדול. הדיירים עדין שקועים בשינה עמוקה לאחר לילה סוער של ויכוחים על רשימת ההדחה. בקרוב האח הגדול יעיר אותם לצלילי שיר הבוקר ויכריז על יום חדש בו אורנה, שם, אביחי ושני יקבלו הזדמנות להציל את עצמם מההדחה הקרובה. 

מה קרה אתמול?

השיר "שם טבעת עליה" של דודו אהרון העיר את הדיירים לבוקר מתוח, כשהם יודעים שבערב תיחשף רשימת ההדחה הראשונית. אנדל ניסה לחזות מי מהדיירים ייכנס לרשימה, ואביחי הכין תכנית למקרה שיהיה מועמד: "אני הולך לגמור אותם מנטלית בנקודות הכי רעות שיש".

אחר הצהרים, האווירה בבית המשיכה להתחמם כשהדיירים חשפו את  כל מה שהם חושבים בשיחות אישיות. אביחי שלל את הטענה שהדיירים מתרחקים ממנו בגלל הסרטון הוויראלי שלו ושל דן, ומצא הסבר אחר לכך: "הם פוחדים להתעמת איתי, אז הם בורחים". לאחר מכן, שם שיתף את עדן בדעתו על דן: "חתיכת צבוע, לפחות תהיה מי שאתה", והוסיף ביקורת גם על אביחי: "כולו מניפולציות". המתיחות התפתחה במהרה לריב קולני, כשדן גילה שאין טחינה ותקף את אנדל שניהל את התקציב: "אתה חתיכת אגואיסט". אנדל שלא נשאר חייב ענה: "אני לא סופר אותך", וזכה גם לגיבוי משני שהטיחה בדן: "אתה מושפע מאנשים לא טובים". בהמשך, דן היה נסער מהוויכוח וסיפר לאורנה שהוא החליט לפרק את התקציב למעשנים ולא מעשנים.

במהלך השידור החי, ארז וקורין עלו מול הדיירים וחשפו את רשימת ההדחה הראשונית: אורנה, שם, שני ואביחי, כשאחד מהם יוכל להינצל דרך "משחקי האח", ולהכניס דייר אחר במקומו. אביחי קיבל את הבשורה בזעם, והפנה את הכעס כלפי אנדל: "הוא יצא אפס ולא גברי". אנדל הרגיש לא בנוח עם ההאשמות, והציע לאביחי שיחה בארבע עיניים, אך אביחי סירב והכריז: "אתעלם ממנו כמו שאני מתעלם משני".

בלילה, רשימת ההדחה המשיכה להעסיק את הדיירים, ומעיין החמיאה לקור הרוח של שני: "את לוקחת את זה כמו מלכה". מנגד, אורנה טענה ששני לא מבואסת מכך שהיא ברשימת ההדחה בגלל שהיא מתנחמת בזה שהיא ואביחי נמצאים בה גם כן. "היא כל הזמן רוצה שלאחרים יהיה רע כמו שלה רע", היא הסבירה.

מאוחר יותר בחדר השינה הדיירים נכנסים למיטות ומתארגנים לישון. חיים מכריז שהלילה הוא ישמור על השקט אך ההכרזה מחזיקה מעמד דקות אחדות בלבד בעקבות צעקותיו של חמימו עצמו. הרעש לא מפריע לאביחי ומעיין להתכרבל מתחת לשמיכה ולמתוח עוד קצת את נקודת הרתיחה ברומן האיטי שלהם. נשיקה עדיין אין.

 

 

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00