העדכון האחרון:

04:00 – שיחה אינטימית בין עדן ואנדל

עדן ואנדל מתקשים להירדם ומשוחחים בחצר על היחסים ביניהם. הראשונה מצהירה: "אני לא שופטת אותך על הדרך שבה אתה מתנהל, כי אני לא יודעת מה החיים שעברת ומה הביא אותך לזה", אך משתפת שצורם לה שאין ביניהם את החיבור שציפתה שיהיה בהתחלה. אינדל מודה: "אני לא יודע להביע רגש, אני הכי גרוע בזה בעולם", ומוסיף שהוא מקווה שהמצב ישתנה. עדן מצטרפת לתקוות, וממליצה לאינדל לעבור את החוויה בבית האח הגדול עם מישהו שהוא יכול לסמוך עליו, כשהיא מצהירה בביטחון: "עליי אתה יכול לסמוך". אנדל מסכם את השיחה, ואומר: "חפרנו רצח, יאללה בואי נלך לישון"​.

03:00 –  אביחי: "הרחוב לימד אותי הרבה"

שם וחזי מסכמים את הדיון הקולח ביניהם ונכנסים למיטות. לאחר מכן, חיים ואביחי בוחנים את תמונות הדיירים שבסלון, וחיים אומר: "כל מי שפה יש בו משהו". הם מתייחסים לאסתר, ואביחי מודה: "אני לא התחברתי אליה מההתחלה", אך חיים מציג זווית שונה: "היא הייתה בחורה זהב אני אהבתי אותה", ומסביר שזה בגלל שהוא למד ממנה הרבה.

בהמשך, הם עוברים לנימה אישית יותר, ואביחי מצהיר: "יש לי באמת חכמת חיים, הרחוב לימד אותי הרבה". מאוחר יותר, אנדל שלא נרדם, מצטרף לשיחה של חיים ואביחי ומשתף: "בא לי לצאת מפה, יבש לי יותר מדי". לאחר מכן, הם מסיימים את השיחה הלילית ונכנסים למיטותיהם.​

02:00 – שם: "החינוך פה דוגל בהעצמת הסכסוך"

חזי ושם משוחחים בחצר הבית על מערכת החינוך בישראל, והאחרון מתלונן על כך שרוב סיורי התלמידים קשורים למלחמות וקרבות: "סוג של פרופגנדה שממשיכה לפעול בשביל שהילד ירגיש שהוא מוקף אויבים, והוא צריך ללכת להילחם בגיל 18". חזי לא מסכים, וטוען: "כן צריך לחנך על טהרת שמירת המדינה", אך שם בשלו: "החינוך פה דוגל בהעצמת הסכסוך". הם עוברים לדבר על האיומים שיש על מדינת ישראל, וחזי אומר: "אתה לא יכול להיות בלי צבא חזק, אנחנו מדינה שמאה שנים רוצים להשמיד אותה". ​

01:00 – שם על חיים: "הוא בדיוק הדמות שהקהל בחוץ אוהב"

חיים מזמר בחדר השינה מול מעיין וכוכב, והשלושה פוצחים בחיקוי לתכנית כישרונות בה השופטות מעיין וכוכב, קוטלות את המתמודד חיים: "לזה יש קול יפה תגידי?".

בינתיים בחצר, שם, אביחי, עדן וחזי מנתחים את הדינמיקה בבית, ושם מתייחס לחיים: "הוא בדיוק הדמות שהקהל בחוץ אוהב". בהמשך, הם עוברים לדבר על אנדל, ושם מסתייג מצורת הדיבור שלו: "איך שהוא מדבר זה דיבור מגעיל, דיבור שמוריד נשים". אביחי מנסה להגן: "אני רואה עליו שהוא כן מכבד נשים", אך חזי לא מקבל: "הוא לא מכבד כלום, הוא בן אדם שמקלל כל משפט שני".

מאוחר יותר, שני ואנדל מנהלים שיחה אישית בחצר הבית, והראשונה משתפת: "אתה היחיד פה שמזכיר לי את עצמי בהתמודדות שלו". אנדל מנסה לברר מה כוונתה, והיא מסבירה שכמוהה, גם הוא לא מרגיש צורך לעשות מה שכולם עושים ולהסכים תמיד עם כולם.​

00:00  - עדן מתעצבנת: "בא לי להתהפך על כולם"

בזמן שהדיירים משוחחים במטבח, שם מוסיף את סמל השטן על שלט הארון הכשר. תאלין כועסת עליו, משנה את הכיתוב ומתעצבנת: "שהשטן יקח אותך בקרוב מאוד", אבל שם לא מתרגש: "אל תדאגי, אני אצא לבלות איתו". בהמשך, אביחי משתף חוויות ממשימת השוטרים והגנבים, ואומר למעיין: "ידעתי שהאח הגדול סמך על זה שאם לא זיהית את אמא של חיים, בטח לא תזהי מי החשוד במשימה". תאלין משתפת שלא הבינה אם המשימה הייתה של כולם, או רק של שם, "בגלל שכולם שיקרו בשבילו", ושם טוען: "כולם שיקרו כי קרצתי להם, אז הם זרמו איתי". אביחי מצטרף אליו: "מספיק שהוא בקבוצה שלנו וידענו שהוא יקבל מזה משהו". שם מסכם, ואומר: "אני הבנתי שהמשימה שלי באמת הצליחה, כשהם התייעצו בי כדי לנסות להבין מי באמת החשוד".

 מאוחר יותר בחדר השינה, כוכב מתוסכלת שאף אחד לא עוזר בבית: "היום חשבתי שאורנה תכנס למטבח ותעזור לי, אבל היא ברחה", היא מוסיפה: "גם השאר לא עושות כלום, אני לא משרתת של אף אחד". עדן מתלוננת שדיירים דואגים רק לעצמם: "הם אפילו לא חשבו להשאיר לנו אוכל כשהם הכינו, כי חשבו שאנחנו כבר נכין לעצמנו לבד", וכוכב ממשיכה: "אף אחד לא קם לעשות קניות, בגלל זה בהגשה החלטתי לא לקום וחיכיתי, עד שמעיין החליטה להגיש". בהמשך, כוכב מבקשת מעדן לעורר את חזי: "הוא מרביץ כל בוקר 30 ביצים, את חייבת לדבר איתו ולגרום לו להפסיק לעשות את זה". עדן מגוננת עליו, ואומרת שזה בגלל המשימה, ומוסיפה בעצבים: "בא לי להתהפך על כולם בגלל ההתנהגות הזאת". כוכב ממשיכה, ואומרת: "את יכולה לעצור את זה שפשוט תפני את תשומת ליבם לזה שהם מכינים אוכל רק לעצמם", ומזהירה את שמוליק: "תיזהר להיכנס למטבח, שלא תמצא את עצמך במדרגות".

23:00  - תאלין: "לאנשים פתאום לא נוח לשבת עם אנשים אחרים"

תאלין מחבקת את מעיין בחצר, והשנייה אומרת: "בטח מי שרואה אותנו מבחוץ, חושב שיש בינינו משהו". דן אומר שבאמת יש משהו ביניהן, ותאלין מחליטה: "יש בינינו אהבה". לאחר מכן, הן הולכות למטבח ותאלין משתפת שכוכב קמה באמצע דבריה: "נמאס לה לשמוע את הסיפורים שלי, אבל אם בכלל לא שואלים אותי אני לא מדברת כמעט", היא מוסיפה ואומרת: "אני לא כועסת, כי היא אישה מבוגרת שבטח עבר עליה הרבה". מעיין מוקסמת מהגישה של תאלין, ומחמיאה לה: "אני פשוט מעריצה אותך, את מתפללת איתנו ומדליקה נרות, וזה משהו מיוחד", אבל תאלין מצטנעת: "למה מיוחד? אני בן אדם כמו כולם". מעיין מוסיפה: "שמתי לב שאת גם אומרת תמיד בעזרת השם", ותאלין עונה לה שזה אותו האלוהים של כולם: "אני מתפללת לאלוהים שלי כשאני מתפללת איתכם, וגם כשאתם מדליקים נרות זה עושה לי משהו טוב בלב". בעקבות השיחה שהתקיימה קודם בחצר, היא בוחרת להתייחס לגישה של שם: "אני לא כמוהו, שהוא פוסל כל מה שקשור לאלוהים. אני תמיד מתעניינת ומכבדת את האמונה שלך, לא אכפת לי באיזה שפה". מעיין מתעניינת אם היא קוראת מספר התורה שקיבלה מהאח הגדול, אבל תאלין מגלה: "אף פעם לא קראתי בו בכלל, אבל אני מכירה את כל הסיפורים שכתובים בו".

 מאוחר יותר, תאלין משתפת שהיא שמה לב שהבית התחלק לקבוצות בעקבות המשימה: "לאנשים פתאום לא נוח לשבת עם אנשים אחרים", ומעיין מסכימה: "המשימה עשתה את המטרה שלה באיזשהו מקום". אביחי מצטרף ומספר שהפרמדיק בדק אותו: "אמרו לי שאסור לי להזניח את הבריאות פה, ושמה שיש לי זה לא מדבק", מעיין קורצת לו: "אז אפשר להתנשק". לאחר מכן, אביחי שואל איפה כולם, ותאלין עונה: "חלק בחדר וחלק בחוץ, כי לא כולם מסתדרים עם כולם", ואביחי עוקץ: "לפעמים לא כולם מתעניינים בכולם". תאלין לא מסכימה, ואומרת: "אני לא חושבת שיש פה מישהו שלא מעניין", אבל אביחי ממשיך: "יש פה אנשים שהמניע שלהם לריב זה תשומת לב". ​

22:00  - שם לחיים: "האמונה שלך עיוורת"

עדיין בנסט, שם משתף שהוא לא מרוצה מההתנהגות של אורנה, בגלל שאחרי ש"איבד את זה" ואיחל לאנשים סרטן בבית, אורנה אמרה שהיא לא תאחל דבר כזה גם לערבי: "העיקר היא נדבקת כל הזמן לתאלין, אבל היא אמרה שלא תגיד דבר כזה לערבי, בזמן שזו מחבקת אותה". לאחר מכן, כוכב חוששת שכבר לא תצליח למצוא נושאים לשיחה בבית, וחזי מרגיע אותה: "אני יכול למצוא נושאים לשיחה, ולדבר עליי מפה ועד הודעה חדשה". במקביל בחצר, אנדל מפנטז על בחורה בחליפה מנומרת, ומגלה: "הייתי הולך עם כל דבר שזז עכשיו". תאלין קורצת לו: "יש לי תחתונים מנומרים, רוצה לראות?". היא ממשיכה ומספרת שהיא התרגלה לגברים שזורקים לה דברים: "פעם הייתי מובכת, אבל למדתי להחזיר ולהשאיר אותם מובכים". אנדל בתגובה, אומר שהוא יכול להבטיח אותה אפילו יותר, אבל היא לא מעוניינת: "לא ליד המצלמות".

 מאוחר יותר, מעיין מספרת שהדבר הכי מרגש שקרה לה בחיים זה שהזמינו לה מסוק לבית. היא שואלת את חיים מה היה הדבר הכי מרגש שקרה לו, והוא מספר שחברה שלו הפתיעה אותו ביום ההולדת בחדר מלא בבלונים, "אבל החיים שלי לא מרגשים יותר מדיי", הוא אומר. במשך, אחרי דיון על צמחונות, כשחיים אומר שבתורה כתוב לאכול בשר, שם אומר: "ההבדל בינינו, זה שאתה בוחר ללכת לפי אמונה עיוורת, אבל אני רוצה לחקור". אנדל מגונן עליו: "יש משהו יפה דווקא באמונה עיוורת, שאתה מאמין באלוהים למרות שאתה לא רואה אותו". עדן מספרת שהיא יודעת שההורים של שם נתנו לו את הבחירה לעלות לתורה בבר מצווה, והוא ממשיך אותה: "אני בחרתי שלא לקחת אותה, כי אני אף פעם לא האמנתי בזה מגיל קטן". במקביל בחדר השינה, כוכב שואלת את עדן אם הם עדיין מדברים על אלוהים, ומוסיפה: "איש איש ואמונתו יחיה". עדן מסכימה שכל אדם מגיע עם מה שהוא בא מהבית: "אני לא יכולה לבוא לבן אדם ולהגיד לו באיזה דרך לבחור, וחיים קיבל זעזוע כששם אמר שהוא לא מאמין". אורנה מקשיבה, ואומרת: "זה כי חיים תמים".​

21:00  - עדן על שני: "היא כמו גרגמל"

עדן, כוכב ושמוליק מצטרפים לשם וחזי בנסט, ומבקשים מהאחרון שיפסיק לתת מעצמו כל כך הרבה במטבח. שם אומר: "אנשים מבקשים ממך גם לבשל באמצע הלילה, זה ממש מוגזם", אבל לחזי זה לא מפריע: "אני לא עושה את זה בשביל כל אחד, רק בשביל הדיירים שאני אוהב". כוכב לעומת זאת מקבלת החלטה: "שבוע הבא אני עושה רק לבעלי סיר, לא באתי לפה כדי לבשל כל הזמן להרבה אנשים, זה ממש קשה". חזי מסכם, ואומר: "אני לא מחפש מדליה, לא חסר לי כלום בחיים ואני פה בשביל החוויה שלי בלבד". בהמשך, הם מתלוננים שיש דיירים שמתחמקים מעבודות הבית, ושם מציין את שני: "היא אמרה שכואבות לה הרגליים, אבל כשהיה את השיר שלה היא התחילה לרקוד יפה מאוד". עדן צוחקת על ההליכה שלה: "אני כבר מזהה אותה מרחוק, עם ההליכה הכבדה שלה, היא כמו גרגמל", ושם עוקץ: "גרגמל זו מחמאה בשבילה". החששות עולות לקראת ההדחה הקרובה, ועדן משתפת שאין לה מושג מה צפוי לקרות: "אחרי שהדיחו את תהילה, אני כבר מבינה מה הולך. ועכשיו במיוחד אחרי שנשארו כל הצבועות האלה בבית".

 אביחי ודן משוחחים במטבח, והראשון משתף שנמאס לו שהדיירים מתלוננים על אלה שלא עוזרים: "אם אתה רוצה לתרץ ללב שלך למה אתה מדיח מישהו, אז אתה יכול פשוט להגיד על אנשים שהם לא עוזרים מספיק". דן מסכים שגם הוא לא מתעניין בשיחות האלה: "אני הולך בין הקבוצות, ופשוט לא מעניין אותי כבר מה שהם מדברים", לעומתו אביחי שמח שנשאר לו במה להתעניין: "מזל שיש לי עניין במעיין". דן מנצל את ההזדמנות לספר שיש שינוי בגישה של מעיין כלפיו: "היום השתדרג המבט שלך כלפייך", ואביחי שם לב: "סיפרתי היום שאני יוצא רק עם שעירות, כדי שיקבלו אותי שאני שעיר", והוא קורץ: "היא לא הבינה למה אמרתי את זה, ואמרה לי שהיא לא שעירה". ​

20:00  - שם על עדן: "היא בן אדם שמרוכז רק בעצמו"

הדיירים ממשיכים לאכול את ארוחת הערב המושקעת שכוכב בישלה להם. שני מתעצבנת על דן שמרגיש יותר מדי בנוח איתה: "איזו חוצפה, הוא זורק את הזבל שלו בצלחת שלי", אבל דן מתנצל במהרה. בסיום הארוחה, אנדל ממהר לתפוס את הספסל בחצר, ומתבאס כשהוא מבין שתכף יצטרך לפנות מקום: "אין לי כוח, עוד מעט הם יבואו ויזיזו אותי מהתנוחה שלי". במקביל במטבח, כוכב ועדן שוטפות את הכלים ושרות במקרה את אותו השיר, כשעדן מתרגשת: "את רואה כוכב? קורצנו מאותו החומר", וכוכב צוחקת: "רק חבל שאני דביבונית, ואת לא". מעיין מצטרפת לעזרה במטבח, ושני מרגישה לא נעים: "אני מצטערת שאני לא באה לעזור, אבל קשה לי לעמוד על הרגליים". מעיין מעודדת אותה: "אל תדאגי, כל פעם שאני עוזרת, תחשבי שכל מה שאני עושה זה גם בשבילך".

 בהמשך בחצר, שני מתרגשת כשהאח הגדול שם את השיר "Lost cause" של Beck, שביקשה ממנו קודם לכן. חיים מתעניין במילות השיר, ודן מודה שהיא שיחקה אותה עם הבחירה: "התרגשתי, ופשוט התמסרתי לשיר". בינתיים בנסט, חזי מצפה לחתונה של שם: "איזה שמח יהיה עם כל החברים", בעוד שם מתכנן תוכניות אחרות: "לא נראה לי שאני אזמין את כולם", ומוסיף: "בחתונה שלי אני רוצה להיות שמח, אבל אתה כמובן בטוח תבוא". ​ מאוחר יותר, חזי משתף ביציאה ששני זרקה עליו בסילבסטר, ושם מפסיק אותו כשאומר: "היא בן אדם שמרוכז רק בעצמו", ומוסיף: "היא חולת פרסום, ראיתי את זה עליה כשהתלהבה מהשף, אבל הוא לא הניד עפעף". חזי צוחק: "זה היה באמת מוזר".

19:00 ֹֹֹ- אשת חייל מי ימצא?

הדיירים מתכנסים לקידוש במטבח בניצוחו של חזי, שמקשר את מעיין לשיר ההלל "אשת חייל": "אשת חייל זו אישה שיכולה לשבת 12 שעות בקרטון, ולסתום את הפה". בסיום הקידוש, הדיירים עורכים את השולחן לארוחת הערב, אבל אנדל לא מרוצה: "צריך שהכל כבר יהיה מסודר בסוף הקידוש, זה מראה על זלזול". לאחר מכן, כולם נהנים מארוחת השישי, כשסוף סוף אין בשולחן מחיצה שמפרידה ביניהם. ​​

 18:00 – שני: "אני רגילה שלא סובלים את הנוכחות שלי"

כוכב ושמוליק מדברים על שעבר עליהם בשבוע האחרון, והראשונה משבחת את תפקודו של חזי במשימות: "כל הכבוד לו, איזה גבר". שמוליק מסכים, והיא מוסיפה שלדעתה מי שצריך לזכות ב"האח הגדול" הוא זה שיש בו נתינה, ולא מי שצועק או מקלל. בהמשך השיחה, כוכב משתפת את שמוליק בקושי שלה להיות בבית האח הגדול, ושמוליק משיב בביטול: "החיים יותר קשים".

בינתיים בחדר הארונות, שני משתפת את מעיין שנפגעה מדן כשהכריז בצחוק: "שני נורא רוצה ואני בכלל לא בעניין שלה". היא ממשיכה לספר על הקשיים בבית, ואומרת למעיין שהיא לא מרגישה מספיק רצויה כדי להצטרף אליה ואל תאלין כשהן ביחד. כשמעיין תוהה מדוע היא מרגישה ככה, ושני מתוודה: "אני רגילה שלא סובלים את הנוכחות שלי".

מאוחר יותר, שם מצטרף לשיחה של כוכב ושמוליק ומסביר להם שהוא אדם שפועל מרציונל ולא מרגש.​ "יש פה הרבה אנשים שיש להם עוד הרבה מה ללמוד", הוא אומר, ומוסיף שזה בגלל שהם פועלים מתוך רגש, והוא מנסה להתבסס על עובדות וידע.

17:00 – עדן לאנדל: "אתה מפחד מרגש"

מעיין ממשיכה להתרגש מהמסוק שנשלח לכבודה, ושני שמחה בשמחתה: "זה מגיע לך". בינתיים  בחדר השינה, עדן משוחחת עם חיים ואנדל, ומטיחה באחרון: "אתה מפחד מרגש". אנדל מודה שיש מצב, אך לחיים יש פרשנות משלו: "הוא עדיין אולי לא בשל לזה". בהמשך השיחה, אנדל משתף שהוא שומר הרבה דברים בבטן, וכשעדן מציעה לו שיחה אישית לאחר ארוחת הערב, הוא שומר על ערפול: "אם זה יזרום סבבה".לאחר מכן, בנות הבית מקבלות את השבת בהדלקת נרות, והדיירים פונים להתארגנויות לקראת ארוחת השישי.

מאוחר יותר, דן עושה לשני מסאז' בחדר השינה, וכשעדן מופיעה מולם על עקב גבוה, הראשון משתף: "אני לא אוהב את הנשים שלי על עקבים", ושני מנצלת את ההזדמנות כדי לעקוץ: זה בגלל שכולן גבוהות ממך".

 
16:00 - שם מתוודה: "שישי שבת באים לי הכי ברע"
 
אורנה עדן ושם יוצאים לשוחח  בחצר, ולאחר שהם מתלוננים על הקור, עדן מתרווחת על הספה ואומרת: "איזה כיף ששישי היום". אורנה מסכימה, אך שם מתוודה: "שישי שבת באים לי הכי ברע". עדן מבינה שזה בגלל שהוא רגיל להעביר את סוף השבוע עם חברה שלו, ומשדרת אופטימיות: "תכף תתרגל להעביר את סוף השבוע איתנו".
 
לאחר מכן, דיירים נוספים יוצאים לחצר ומנצלים את רגעי השמש האחרונים לפני שהשבת נכנסת. האח הגדול משמיע את "יום שישי הגיע" של הדג נחש, והדיירים רוקדים ושרים עד שהם מתבקשים להיכנס לתוך הבית. בהמשך בחדר השינה, חיים, שם, חזי ושמוליק מחליפים חוויות מימי שישי, והאחרון חושף שהיה נוהג לבלות עם אמנים ושחקני כדורגל מפורסמים וביניהם אבי כהן ז"ל.
 
בינתיים, מעיין נרגשת ממסוק שנשלח לכבודה: "מעיין אוהבים וגאים", והיא מחבקת את אביחי בהתלהבות ואומרת: "איזה כיף שהם גאים בי". מעט לפני שהשבת נכנסת, האח הגדול ממשיך לפנק את הדיירים ושם את השיר "מתנות קטנות", של רמי קלינשטיין והם שרים בהתרגשות ומאחלים שבת שלום למשפחות.


15:00 – השאלה הבוטה של דן

הגעגועים חוזרים לתקוף את כוכב, והיא פורצת בבכי בחצר. חיים מבחין בה, ומנסה לנחם: "יהיה בסדר הכל עובר". היא מספרת על הקושי שלה בימי שישי, בהם היא רגילה להיות בבית ולבשל לילדיה. גם דן ומעיין מחזקים את כוכב, ולאחר שזו נרגעת, היא פונה במפתיע לדיירות שהודחו מהבית: "תהילה ואסתר שבת שלום לכן".

בהמשך, תאלין מצטרפת לדיירים שבחצר כשהיא לבושה בטייץ, ודן שואל אותה: "כשהיה לך איבר מין, היית הולכת גם עם טייץ?". כוכב מתרגזת מהשאלה: "מה זה השאלות הבוטות האלה?", אך תאלין מגיבה בקור רוח: "הייתי הולכת, אבל פחות".

14:00 – הבישולים בעיצומם: "ככה עובדים במטבח"

הדיירים ממשיכים בהכנות לקראת ארוחת השישי, וחיים מרוצה משיתוף הפעולה: "ככה עובדים במטבח". אבל האחרון לא נרגע, וכשהוא מעיר לכוכב על הבישולים, היא מתעצבנת: "אתה מבלבל אותי, לך מפה". בהמשך, שמוליק שחוזר למטבח מתהלך חסר מעש, ומכריז: "אני לא פה, באתי לבקר". אך כוכב לא מתרגשת מההצהרה שלו, וממהרת להפעיל אותו: "תראה אם יש חציל".

13:00 – לקראת השבת: כוכב נתקפת געגועים

לאחר שליבנו את העניינים בשיחה בנסט, חזי ושני עוזרים בסידור המוצרים במטבח כשהם מפגינים שיתוף פעולה מוצלח במיוחד. בינתיים, כוכב שמתחילה בבישולים לקראת השבת, נתקפת געגועים לבנה: "אוראל, סורי שאני לא יכולה לעשות לך מרק קובה ביום שישי". אך מהר מאוד כוכב מתעשתת, ותופסת פיקוד על ההכנות: "שמישהו יכנס מבחוץ לעשות קילופים".

במקביל בחצר, שאר הדיירים נהנים מהשמש, וחיים מכריז: "בא לי שיביאו לפה אורגן". שמוליק המופתע שואל: "אתה יודע לנגן?", וחיים מצהיר בביטחון: "אני אלמד". מאוחר יותר בסלון, אביחי מתכנן למעיין ועדן אימון תחנות מאתגר במיוחד, והן לא מהססות וניגשות במרץ למלאכה.

12:00 - חזי לשני: "סימנתי עלייך איקס בסילבסטר"

אנדל חושש שאורנה עדיין פגועה מהוויכוח שהתרחש אתמול במהלך רשימת התקציב, ושואל אותה: "אנחנו בסדר, נכון? אני ממש מצטער". אורנה מציינת שהכל בסדר ביניהם, ומוסיפה: "לא אכפת לי מהאוכל. אני חושבת שכל מי שמעשן צריך להתחשב". אנדל מבין אותה, ומסכם: "אני אימפולסיבי בפה לפעמים".

שני מזמינה את חזי לשיחה צפופה בנסט, כדי ללבן את כל מה שעבר עליהם במהלך המשימה. חזי משתף שהיא הביאה אותו למצב שהוא לא רוצה לדבר איתה בכלל: "בגלל התסכול של המשימה עשית מלא פרצופים, הרגשתי חוסר פרגון משווע". הוא לא עוצר שם, ומוסיף: "בסילבסטר פתחת עליי ודיברת לא יפה. אמרתי לך שההערות שלך לא במקום, מישהו אחר היה עונה לך". שני מתנצלת על המילים הקשות שאמרה, ומציינת שהיא היחידה שרוממה לעניים את הרוח כשרצו לפוצץ את המשימה.

"יש לך נתינה אני יודע, הפילו אותך למלכודת והמשימה הביאה אותך למצב הזה", טוען חזי ושני מסכימה: "המועקה שיש לי בלב היא איתך, הרגשתי שביום אחד אתה מתהפך עליי והייתה אווירה קבוצתית לזה". חזי מסכים, ומתוודה שהבית אכן מחולק למחנות: "יש בבית שתי קבוצות, אין פה תהיות". שני מופתעת, ומסבירה שחשבה שהקבוצות יתאחדו אחרי המשימה. "אני לא כופה את הנוכחות שלי על אנשים אם אני לא נעימה להם", היא משתפת את חזי, ומבהירה שהיא אדם אכפתי מאוד: "התרומה שלי בבית היא מהרמות הגבוהות ביותר". השניים מסיימים את השיחה, ומסכימים שמעתה והלאה תשרור ביניהם אווירה טובה.​

עדכון 11:00 - אורנה מודאגת: "מאוד קשה לי"

האח הגדול מעיר את הדיירים עם השיר "כאן" של אורנה ומשה דץ, ושני שקמה ומציצה מחלון חדר השינה מעדכנת את כולם: "אתם לא מבינים איזה יפה הבית נראה, סוף סוף!". ​שמוליק מצטרף אליה לחדר המקלחת, ושניהם מצחצים שיניים בעודם רוקדים לצלילי שיר הבוקר.​

בהמשך במטבח, שם, כוכב, שמוליק ודן פותחים את הבוקר בשיחה צפופה על ההבדלים בין ארה"ב לישראל. "בת אחותי הגיעה לארץ ואמרה לי שפעם ראשונה בחיים שלה היא לא יכלה לקנות כל מה שהיא רצתה בסופר", משתפת כוכב ומוסיפה: "בארה"ב המשכורת מספיקה לשכר דירה, לרכב, לקניות בסופר ועוד נשאר להם כסף בצד".

במקביל בחצר, אנדל ומעיין שותים את קפה הבוקר שלהם, כשהראשון מעלה רעיון: "את יודעת מה צריך לעשות? לצלם את מאחורי הקלעים של האח הגדול, זה בטוח מעניין יותר". מעיין מסכימה, ומשתפת שבחדר החקירות אתמול הרגישה שהיא נמצאת מאחורי הקלעים: "באמת חשבתי איך זה נראה מבחוץ וכולם יוצאים יפה". אורנה מצטרפת אליהם, ומביעה את דאגתה לילדים שלה: "מאוד קשה לי, הייתי רוצה שימסרו לי שהכל בסדר איתם".​

10:00 - צוברים כוחות לקראת סוף השבוע

הדיירים עוד ישנים, ונראה כי האח הגדול מפנק אותם בשעת שינה נוספת אחרי השבוע הקשה שעברו. בינתיים בחצר, נראה שדייר מסוג אחר דווקא כן הצליח להתעורר, ונהנה סוף סוף מהשקט ששורר בבית. זהו כמובן אבנר החתול, שמטייל ליד השכשוכית ונהנה מהשמש החמימה. עוד מעט ישמיע האח הגדול את שיר הבוקר, והדיירים יתעוררו ליום שמשי במיוחד. ​

09:00 - בית האח הגדול חוזר לשגרה

אחרי שבוע וחצי שבו הבית היה מפוצל לשני אזורים, הדיירים חוזרים לשגרה חסרת משימת "השוטרים והגנבים". כל דייר עדיין ישן במיטה המפנקת שלו, ומשלים שעות שינה נחוצות. בקרוב יעיר האח הגדול את הדיירים, והם יתחילו להתארגן לקראת כניסת השבת. האם המשימה יצרה מחנות שיפלגו את הבית גם אחרי סיומה?

מה קרה אתמול?

יום נוסף במשימת "השוטרים והגנבים" נפתח בתעלומה שעל השוטרים היה לפענח: אחד הגנבים עבר על החוק, והעביר את האופניים לשכשוכית. המשימה של השוטרים הייתה לחקור כל גנב בנפרד ולקבוע מיהו האשם. עוד לפני שהחקירות הרשמיות התחילו, האווירה בבית הפכה למתוחה, כשהשוטרים שמו על הכוונת חשודים שונים. בנוסף, על השוטרים היה להתמודד עם אתגרי אוכל שונים: דן ותאלין סבלו שנאלצו לאכול צ'יפס חריף ולשתות ליטר קולה, לעומת זאת שני ואורנה היו מאושרות מאכילת קופסת קרמבו.

החקירה הראשונה הייתה של חיים, שענה על רוב השאלות בצייתנות רבה לאחר ששני שנכנסה לתפקיד השוטרת והצליחה להפחיד אותו. "זה לא הוא", החוקרות שני ואורנה קבעו במהרה. החקירות הבאות היו של עדן וחזי, שהצליחו לבלבל את השוטרים כהוגן: "עדן אמרה שרכבה על אופניים חדשים וחזי שעלה אחריה אמר שרכב על אופניים ישנים, מישהו משקר". בהמשך, אביחי נכנס לחקירה וטען שהגנב הוא חזי או שם, ואילו כוכב ושמוליק העלו את האפשרות שהגנב הוא בכלל אנדל. לבסוף, החקירה האחרונה הייתה של שם, שסירב לשתף פעולה.

במהלך היום, אביחי ומעיין, שלא היו רגועים מהריב שלהם מהלילה קודם לכן, שיתפו את שאר דיירי הבית בתחושותיהם. דן ניסה לעודד את מעיין: "אביחי ניסה לעורר בך רגש", וחיים הזכיר לה: "את יודעת שהוא אוהב אותך". מנגד, אורנה אמרה לאביחי שלדעתה מעיין לא מספיק בוגרת בשבילו. בסופו של דבר, הם פתחו את נושא הריב כשמעיין הטיחה בו: "אמרת לי: 'מטומטמת, תסתמי'", ואביחי מיהר לתקן אותה: "אמרתי לך תסתמי, לא קראתי לך מטומטמת". בזמן שריב אחד נפתר, ריב אחר התפתח בין שם לאנדל: "הוא השווה נשים לחתיכות בשר", שם הכריז, בעוד אנדל ניסה להתגונן בטענה שדבריו הוצאו מהקשרם: "הוא מחפש לעשות טלוויזיה".

בערב, כשהמשימה הגיעה לקיצה, מעיין חשפה את החלטת השוטרים שעדן היא החשודה העיקרית בגניבת האופניים. אך הסתבר ששם הוא האשם, והוטלה עליו משימה סודית לא להיחשף. ההחלטה השגויה של השוטרים זיכתה את הדיירים בתקציב מותרות, והאח הגדול פינק אותם בעל האש אל תוך הלילה. נראה שניצוצות הרומנטיקה חזרו לפעול בין אביחי למעיין, שהעדיפו להיות לבדם וסיכמו כי הגורל הוא זה שהפגיש אותם, אך מעיין הצליחה לתעתע אותו, כשחשפה שהפרס מעניין אותה יותר מכל גבר.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00