העדכון האחרון:

04:00 - שני לעומר: "אני כבר שומעת את הכינורות ברקע"

שני ועומר ממשיכים בשיחה הצמודה בחדר השינה, ועוברים לדבר על ההתנהגות שלהם בתוך מערכות יחסים. עומר מעיד על עצמו: "אני הכי לא קנאי, לא תראי אותי שואל אותך איפה ועם מי היית", ושני בתגובה מאשימה שהוא צפה בתעודת הזהות שלה: "זה בדיוק מה שאמרתי שאני שונאת שעושים לי בזוגיות". בהמשך, השניים מבחינים שהמצלמות מתמקדות בהם, וכשעומר תוהה האם זה משודר, שני משיבה לו: "ברור שכן, אני כבר שומעת את הכינורות ברקע".

03:00 - שני ועומר בשיחה אינטימית

הדיירים יושבים על המיטה של ג'ודי ואנסטסיה, כשאנדל שוכב ביניהן, וג'ודי אומרת: "אמרתי לך שאנחנו המלאכיות של אנדל". הדיירים מדברים על הפרסום שמחכה להם מחוץ לבית, ושני צוחקת על שם: "מרוב בושה אתה לא תצא מהבית במשך 15 שנה", בזמן שעדן מספרת שבעיר הולדתה היא כבר מוכרת, בגלל שזכתה בתחרויות יופי: "באשדוד הכי מפרגנים".

בהמשך, כל הדיירים נכנסים למיטות והולכים לישון לקראת השבוע החדש, ורק עומר ושני מנהלים שיחה אינטימית אל תוך הלילה. שני מספרת על קשיי ההסתגלות שהיו לה במהלך החיים: "אתה יודע איזה קשה זה חופש גדול בלי חברים?", והוא משיב שהוא מתקשה להאמין לה. "את נראית טוב, יש לך ראש, ואת משוגעת", הוא אומר ומוסיף: "יותר קל לי  להאמין שהיית הילדה הכי מקובלת בכיתה", ושני מסבירה לעומר שזה היה ההפך המוחלט: "הייתי ממש אאוטסיידרית".

​02:00 - דן על ג'ודי: "היא מבינה שהיא נכנסה לקרב אבוד"

דן נכנס לשכשוכית, וג'ודי מתיישבת לידו וטובלת את רגליה במים. דן שואל על ההתאקלמות שלה בבית, וכשהיא מספרת שהיא מסתדרת עם כולם: "אני מנסה לא לתפוס צד", דן מסביר לה שהקבוצות בבית נוצרו מחיבורים טבעיים ולא אידאולוגיים: "זה פשוט עניין של למצוא את הפינה שלך, וליד מי נוח לך לשבת".

בהמשך השיחה, דן שואל את ג'ודי על תהליך הקליטה בארץ, והיא משתפת אותו בחוויות מלימודי האולפן: "היו איתי המון בני נוער שעלו מפרו, ואני הייתי היחידה מנורווגיה". דן שואל מה הייתה הסיבה שהיא ומשפחתה עלו לישראל, והיא אומרת שלאבא שלה היה חשוב שהיא תמצא חתן יהודי: "המחשבה שאני אתחתן עם איזה גוי עשתה לו בחילה".

מאוחר יותר, אורנה מתעניינת בתוכן השיחה של דן וג'ודי, והוא מספר שהוא נהנה לדבר איתה: "היא בחורה חמודה, אבל היא לא מצאה את השלווה בחיים שלה עדיין". אורנה אומרת שהיא פחות התחברה אליה בגלל הרצון שלה לסכסך בין מעיין לאביחי, ודן בתגובה טוען שג'ודי כבר לא מנסה לפגוע להם בזוגיות: "היא מבינה שהיא נכנסה לקרב אבוד".

01:00 - "אתה רוצה לראות פה קרב של שלוש בלונדיניות?"
 
מעיין משוחחת עם אורנה בסלון, ואנסטסיה מצטרפת אליהן ומניחה את ראשה על מעיין, בעוד אביחי מסתכל עליהן בהנאה. אנסטסיה מבחינה במבטים, ושואלת את אביחי: "מה אתה מתהלב?", וכשהוא משיב בחיוך: "אני לא רוצה להגיד כלום כי אני מפחד ממאמי שלי", מעיין מאיימת עליו: "אתה רוצה לראות פה קרה של שלוש בלונדיניות?".
 
מאוחר יותר, אביחי עוזב את הסלון, ומעיין מספרת מה היא חושבת על הכניסה של ג'ודי לבית: "אם היא לא הייתה באה לפה בשביל אביחי, אני בטוחה שיכולנו להיות חברות". מעיין מספרת שהצפייה בתעודת הזהות של ג'ודי במהלך משימת ההתעלמות הוציאה אותה מאיזון: "במשך יומיים לא הוצאתי מילה מרוב שהייתי בשוק", וגם אומרת שג'ודי לא הייתה צריכה להגיד לאביחי שהוא הזיווג שלה: "מאיפה יש לה אומץ לדבר אליו ככה מאחורי הגב שלי?".
 

00:00 - שם חושף: "עשו עליי סוג של חרם"

בשיחה אינטימית בחדר השינה, שם חושף בפני אנדל חוויה אישית מהילדות: "כשהייתי קטן, עשו עליי סוג של חרם, ושנה וחצי הייתי לבד", ומסביר שבזכות מצבים כאלה אפשר לדעת מי הבן אדם באמת. לאחר מכן בסלון, אורנה מתחילה להרגיש את המתח לקראת ההדחה הקרובה: "במקרה הכי טוב אני חוזרת לילדים שלי ולמשפחה שלי", ואביחי מחליט לזרוק ניחוש לאוויר: "לדעתי דן יודח". דן לא מתרגש מהסיכויים הנמוכים שמנבאים לו, ואפילו מחזק: "יש סיכוי בהחלט".

במקביל בחדר השינה, ג'ודי מסבירה לשני שהשהות בבית חושפת את האישיות האמיתית של כל אחד מהדיירים: "הבית כמו בצל, קולפים מאיתנו הכל, ואנחנו נשארים עם האמת המוחלטת". משם היא עוברת לדבר על מערכת היחסים של אביחי ומעיין: "את חושבת שהקשר הזה יחזיק?" ומסבירה שלפי דעתה והיכרותה עם אביחי, הוא לא יוכל לתמוך בה בחיים האמיתיים.​

23:00- אנדל לעדן: "אני לא מוכן לוותר עלייך"

לאחר השיחה האינטימית של אנדל עם עדן, הוא נכנס למיטתו בחדר השינה ובוחר להתנתק מכולם. מאוחר יותר, עדן נכנסת למיטה שלו וחושפת: "אני מכירה ברגש", ומסבירה שבהתחלה היא הדחיקה אותו אבל עכשיו זה אמיתי מבחינתה. אנדל נאנח: "אני מבולבל ומפורק ואין לי מה להגיד יותר", אך עדן מתעצבנת: "קשה לי לראות אותך פחדן", ומבקשת שילחם על הקשר: "יש לנו בסיס מדהים של חברות". בסופו של דבר אנדל מתרכך: "אני לא מוכן לוותר עלייך", ועדן מציעה בקריצה: "בוא ננסה להיות חברים".

22:00- אנדל לעדן: "מה שהרגשתי אלייך לא הרגשתי לאף אחת אחרת"

שם משתף את עדן בכך שהוא לא היה מוכן להיכנס באמצע העונה כדייר חדש: "לא משנה מי יודח בשלישי, הוא נחשב יותר מהרביעייה הזאת", וזוכה להסכמה מצידה של עדן: "הזמן שלהם לא כזה ארוך פה".בהמשך, אנדל לוקח את עדן לשיחה אישית בנסט וחושף: "אני רוצה שנפסיק עם הכל, זה לא טוב לי", בעוד שעדן מתקשה להבין מה הגורם לריחוק הפתאומי והשינוי ביחסים ביניהם. "מה שהרגשתי אלייך לא הרגשתי לאף אחת אחרת, ואני לא יודע איך להתמודד עם זה", אנדל מודה בלחש ומתנצל: "אני מאוד מצטער שאני ככה". עדן לא מוותרת בקלות ומציעה לו לאתגר את עצמו: "אתה חושב שכל זה אשליה?", אבל אנדל ממשיך להתעקש: "עדיף לשים לזה קאט".

21:00- ג'ודי: "אני מנסה שלא לפעול באימפולסיביות"

הדיירים מדברים במטבח על ההדחות הקודמות ואנסטסיה משתפת: "קלעתי כמעט בכולן העונה", ומודה שרק ההדחה של חזי הצליחה להפתיע אותה. שני לעומת זאת, מודה במרמור: "כמו שידעתי שאורנה תצא, ידעתי גם שהיא תחזור". במקביל בחדר השינה, דן טוען ששם לא יודע להתבטא בצורה טובה, בעוד ששרון מתנגד: "הוא כן", ומוסיף: "אבל זה מקום שצריך להקשיב ולא רק להגיד".​

מאוחר יותר במטבח, שני פונה לג'ודי בדרמטיות: "יש מצב ששבוע הבא את תהיי מועמדת להדחה", וממליצה לה לא לקחת ללב: "זה רק משחק". ג'ודי מסכימה אבל מודה שתיקח את המועמדות בצורה קשה: "זה האופי שלי".​ הן עוברות לחצר וג'ודי משתפת שבמהלך היום היא חשבה הרבה את מי תעמיד להדחה: "אני מנסה שלא לפעול באימפולסיביות ולחשוב קדימה". 

20:00 - שם על שרון: "הוא יודע איך לעשות טלוויזיה"
 
אנד​ל, אנסטסיה ושרון יושבים לשוחח בנסט על נושא ייצוג העדה האתיופית במדינת ישראל. אנסטסיה פותחת את הדיון כשהיא מספרת שקרוב משפחה שלה הוא שוטר במדינה, ומכריזה שלדעתה לא כל השוטרים הם גזענים. אנדל מסרב להסכים איתה וטוען: "כל מי ששוטר מונע מגזענות, אפילו השוטרים האתיופים". בהמשך, אנדל בוחר לשתף את השניים בחוויה שעבר בילדותו, בה הוא נאלץ להתמודד עם אלימות מצד השוטרים. שרון מצטרף לשיחה וטוען שהוא מבין לליבו של אנדל, אבל מציג את הדברים אחרת: "רוב הציבור, לא רק שהם שמחים בעלייה, אין להם שום דבר נגדכם".
 
מאוחר יותר, שם לוקח את אנדל לשיחה בחצר הבית, ומנסה לגשש האם הוא יוצר חברויות חדשות: "שמעתי ששרון חיבק אותך". אנדל מהנהן באיטיות ומסרב לפתוח את הדיון שוב, אבל שם לא מרפה ממנו: "אז הוא יודע איך לעשות טלוויזיה". כששם ממשיך לנסות ולהוציא מאנדל מידע על הוויכוח הסוער, הוא נתקל בסירוב מוחלט: "אני רוצה לשכוח מהשיחה הזאת". ​
 
19:00- דן לאנדל: "אני רואה אהבה, אהבה שורפת"
 
חיים, דן ואביחי מנצלים את שעות הערב המוקדמות למשחק כדורגל משותף, ומחכים בקוצר רוח לצאת השבת. מאוחר יותר, דן תופס את אנדל לשיחה ואומר לו שהוא הבחין בהתקרבות שלו לעדן: " אחי אני לא מקנא בך. אני רואה אהבה, אהבה שורפת". אנדל מבקש ממנו שיסביר את עצמו טוב יותר, ודן מתאר לו את מה שראה: "המבט הזה בעיניים שלך, אני אמרתי למעיין שאני מקווה להסתכל על מישהי כמו איך שהסתכלת על עדן". אנדל נבוך מדבריו וממהר להימלט לחדר השינה כשהוא מכריז: "דיי כבר אתה מדבר שטויות, אני לא מאמין לזה".
 
בינתיים בסלון, מעיין ואנסטסיה מנהלות שיחה על המהלך של ג'ודי להפריד בינה לבין אביחי. מעיין משתפת אותה שהיה לה מאוד קשה לא לפסול את המשימה, ושהיא הרגישה צורך לשאול את אביחי מה הקשר ביניהם, אבל למרות זאת שמרה על איפוק. "ישר כשנגמרה המשימה, ראיתי שהיא לא שמה עליי", מעיין מנתחת את היחסים שלה עם ג'ודי, "ראיתי שהיא מתחילה לפתח שיחות עם אביחי ושמעתי שהיא אמרה לו שהם נועדו להיות יחד". אנסטסיה מופתעת לשמוע את הדברים ומבהירה למעיין באיזה צד היא נמצאת: "זה שנכנסתי עם הדיירים החדשים לבית, לא אומר שהם עכשיו החברים הכי טובים שלי". בהמשך, אנסטסיה מנסה לעודד את מעיין שתשים לב לכך שיש לה גבר אמיתי בבית: "אביחי לא משתף עם זה פעולה, זה הדבר הכי יפה שאפשר לראות במקום הזה".​​
 

18:00 - מעיין מתפוצצת: "אם דן יסכים עם ג'ודי על משהו, אני אפנצ'ר אותו" 

ג'ודי לוקחת את דן לשיחה במטבח, והוא מנצל את ההזדמנות כדי לברר למה נכנסה לבית האח הגדול: "הגיעו אלייך דרך אביחי?". ג'ודי מסבירה שסוכן דוגמניות רשם אותה לתוכנית, וחושפת בפני דן שהכירה את אביחי במהלך המיונים לתכנית: "שמרנו על קשר, אבל לא היה כלום מעבר להיכרות". 

במקביל בסלון, אורנה מתקשה להתעלם מהשיחה של דן וג'ודי במטבח, ונראה שם למעיין זה מפריע: "אם הוא יסכים איתה על משהו, אני אפנצ'ר אותו". למרות הסקרנות לדעת על מה השניים מדברים במטבח, אורנה מחליטה שלא להתערב בשיחה ולגלות איפוק: "דן מנסה להסתדר עם כולם בבית, ואני מבינה אותו". כעבור דקות אחדות, אורנה בוחרת להצטרף לשיחה שלהם במטבח, ומתערבת כששומעת על הקושי של ג'ודי למצוא בן זוג: "ברגע שתקבלי את עצמך יהיה לך כבר הרבה יותר קל", ואנסטסיה מעודדת אותה: "את עוד צעירה, וכל החיים לפנייך". 

17:00 - שני על אורנה: "פתאום היא מקרקרת סביב אביחי"

ג'ודי ואנדל שוכבים במיטה, והוא מחמיא לה: "בטח כל היום מתחילים איתך פה". כשהיא שוללת את זה על הסף, הוא מתעקש: "יש דברים שאת רואה, ויש דברים שאני רואה". לאחר מכן, ג'ודי שואלת את אנדל אם לדעתו יש שינוי בעקבות כניסת הדיירים החדשים בבית, והוא משיב: "כרגע לכולם יש אינטרס להידבק אליכם, אבל יהיה שינוי ברגע שיהיו מועמדים להדחה". האח הגדול קוטע את שיחתם כשמקפיץ את הבית בסט של שירים. אנדל קופץ מהמיטה, ונוטש את ג'ודי לטובת ריקוד צמוד עם עדן כשהוא מחבק אותה מאחור.

מאוחר יותר במקלחת, אנסטסיה נותנת לשני רשמים מהשיחה שלה עם דן, וג'ודי מצטרפת אליהן. אנסטסיה אומרת שביקשה מדן להתנהג בטבעיות: "שלא יקום באמצע כשרואה אותך, גם ככה לא נשאר לכם עוד הרבה זמן ביחד", היא מוסיפה: "שישאל את אורנה אם את רעבה, לא אותך". בהמשך, אנסטסיה מתאפקת לא לספר לשני דברים שראתה בחוץ, וכששני חושבת שהיא יודעת במה מדובר, "שמענו אותם מתמזמזים מתחת למיטה", היא מסבירה לה שמדובר במשהו אחר. הן קובעות לקבוע ערב בנות לראות את כל הפרקים מההתחלה, ואנסטסיה מתקנת: "קודם נראה פרק ספציפי שיגרום לכן לקרוע את הבטן מצחוק, ואז נתחיל מההתחלה".

לאחר מכן, אנסטסיה מטיחה בשני: "לא היית צריכה לעשות לאורנה בייביליס", ומוסיפה שהיא בהלם מכך שהיה לה את האומץ לבקש בכלל. שני מסכימה לדבריה: "אני בחיים לא אבקש ממנה כלום, ומתייחסת לשינוי של אורנה בבית: "היא מקרקרת פתאום סביב אביחי, כשבימים הראשונים הייתה מתחמקת מכל הגברים בבית בגלל השמרנות שלה". אנסטסיה מסכמת: "אני מעדיפה לצאת מפה בראש מורם, מאשר לעשות משהו שנוגד את העקרונות שלי".

16:00 - שני על החברות של דן ואביחי: "זה מזויף"

עומר מספר על המשפחה שלו, וכשמגיע לאבא השיחה תופסת גוון אחר. הוא משתף בעצב על פטירת אביו מסרטן, ואורנה קוטעת אותו כשהיא מרגישה צורך להביע הזדהות: "זה בדיוק מה שקרה לאחותי". במקביל בחצר, שני קוראת לחברות של אביחי ודן "מזויפת", ומפרטת לג'ודי: "דן פוחד להגיד לאביחי מה הוא חושב עליו, ואביחי נותן לזה יד כי הוא אוהב שנותנים לו להרגיש מלך".

דן מוצא את אורנה בוכה במקלחת עם מעיין שמנסה להרגיע אותה, והיא משתפת אותו שהשיחה עם עומר הייתה לה קשה מדיי כי גרמה לה להיזכר באחותה. דן מציע לה להצטרף לשכשוכית "כדי להוציא ולפרוק את הכל", אבל אורנה מסרבת, "אני רק רוצה לחזור למיטה עכשיו". לאחר מכן בחדר השינה, שני שואלת את ג'ודי מי לדעתה ילך בהדחה הקרובה. היא משיבה שכל דבר בטיימינג שלו, ורומזת על אורנה: "בואי נגיד שיש דברים שיכולים לקרות פעמיים".

15:00 - דן מרחם על ג'ודי: "בכל מקרה היא יוצאת מסכנה"

שיחת בנות על זוגיות מתחילה במטבח, כשג'ודי משתפת שקשה לה למצוא בן זוג. עדן מחמיאה לה: "את מגניבה רצח וחכמה, אל תורידי מעצמך". לאחר מכן, ג'ודי נזכרת בחיים שמשתדל לנחם אותה "הוא ממש חמוד", ושני מסכימה איתה לחלוטין: "הוא היה איתי פה ברגעים הכי קשים". מאוחר יותר, דן שם לב לשינוי ביחס של אנדל לעדן: "הוא ממש מאוהב בה, ואני מאחל לעצמי לאהוב ככה מישהי". אביחי חושב שלא יקרה כלום ביניהם: "היא מתה לעשות איתו משהו, אבל היא יודעת שאז היא נשרפת בגלל חזי", ואורנה טוענת שאין לה עמוד שידרה: "היא לא מוצאת את עצמה פה בפני עצמה".

מאוחר יותר, אביחי ניגש למעיין ושואל אותה מה ג'ודי אמרה לה כשהן שטפו כלים. היא משיבה שרצתה לעשות "שיחה כאישה אל אישה", ומוסיפה: "למה נראה לה שאני אתן להורים שלי לשמוע את השטויות האלה?". באותו הקשר, לאביחי נמאס שמנסים לפרק את הזוגיות שלהם, והוא אכול עצבים: "תדעי שאם נגיע פה לסוף, אני אגמור אותם נפשית לכל החיים". אורנה שומעת אותו מדבר ככה, ומנסה להרגיע אותו: "אני מבינה אותך, אבל בחיים לא הייתי אומרת משפט כזה כי זה חריף מדיי".

לאחר מכן, דן יושב עם מעיין בחצר ומשתף אותה במה שהכעיס אותו בשיחה עם אורנה על עדן: "מבאס אותי שאני לא יכול לתת מחמאות לבנות ליד אורנה, מה היא התעצבנה מילדה בת 21?". הוא נזכר שגם חקרה אותו לגביי אנסטסיה: "דיברנו וזה שיגע אותה, כאילו שאנחנו בטלנובלה". בהמשך הם מדברים על ג'ודי והוא אומר: "צריך לרחם עליה כי בכל מקרה, גם אם תשיג את אביחי וגם אם לא, היא יוצאת מסכנה".

14:00 - אנדל עושה צעד

הדיירים יושבים בארוחת הצהריים ונזכרים בביקור המפתיע של ליאור סושרד. שני טוענת שכשביקש מחיים לבחור מספר הוא חזר על המספר 36 כמה פעמים ולכן זו לא הייתה חוכמה כשגילה את התשובה. לאחר מכן היא מנסה את התיאוריה שלה כשמבקשת משם לבחור מספר, והוא צוחק עליה כשהיא נכשלת. בזמן שהדיירים משתעשעים מהמשחק של שני, אנדל מתקדם שלב ביחסים עם עדן כשהוא מלטף לה את הגב ועושה לה נעים.

אחרי הארוחה, אביחי כועס על דן שקפץ על המיטות בלילה. "ראיתי שהוא קפץ על מעיין במיוחד", הוא אומר לאורנה בעצבים. דן זורם איתו ומשתתף במשחק שלו: "מעיין שיחקה לי בשיער כי היא חשבה שאני זה אביחי", בעוד אורנה מתעלמת מהם באלגנטיות. בהמשך בחצר, אנסטסיה מתעצבנת מהרעש בלילה: "אני לא עושה פרנציפ ולא שוכבת לישון, אבל אם שוב לא יתנו לי לישון בלילה אני לא מתכוונת לשבת אכולת עצבים". שם מסביר לה שהוא כבר היה בסרט הזה, ומוסיף: "ברוכה הבאה, עצבים זה שם המשחק".

13:00 - אנדל מפקפק בזוגיות של מעיין ואביחי: "לא בטוח שהיא בנויה טוב בחוץ" 

השיחה של דן ואנסטסיה ממשיכה בנסט. היא משתפת אותו באיך שהרגישה כשהתפרץ על שני בשולחן מול כולם, "זה היה מוגזם". דן מסביר לה שהמצב בבית השתנה כי עכשיו כבר יש לה חברים בבית: "היא לא מיעוט", והוא לא מצליח להבין איך היא עדיין מרגישה משהו כלפיו כשהיא חושבת עליו דברים כל כך רעים. דן משתף את אנסטסיה ששני בחרה להתעלם מהרומן שלו עם הנכה על כיסא הגלגלים: "בן אדם אחר היה שואל על זה, אבל בגלל שהיא כל כך מרוכזת בעצמה היא אף פעם לא התעניינה בזה".

דן מעביר נושא כשמשתף את אנסטסיה במה שעדן אומרת על הזוגיות שלו עם אורנה: "היא חושבת שזה רק בשביל המצלמות, אבל היא שוכבת עם אנדל במיטה לא מחבקת אותו ואומרת שהם רק חברים כששופטים אותם". הוא מסכם ואומר: "שלא תשפוט את מערכת היחסים שלנו, אם היא לא רוצה שיעשו לה את אותו הדבר".

במקביל במטבח, עדן ואנדל מכינים יחד את ארוחת הצהריים. הוא משתף אותה בכך ששם לב שאביחי נהיה עצבני לגמרי, ועדן אומרת שהיא מבינה למה: "הוא נמצא במקום שהוא מעורער פה בגלל שג'ודי נותנת קונטרה למעיין". אנדל מחמיא לג'ודי: "היא בחורה סבבה, ואני מאמין שלא באה לפה לעשות הצגות", ועדן מוסיפה שגם לא כדאי לה, "כי זה יהרוס למעיין ואביחי את הזוגיות שבחוץ בנויה טוב". אנדל מצקצק, ואומר שלא בטוח שהזוגיות שלהם כל כך טובה: "בהתחלה הרימו להם מסוקים ביחד, אבל שימי לב שהיום זה כבר קורה בנפרד". ​

12:00- דן: "שני ואני לא היינו זוג, היא הייתה מושכת לשם"

ג'ודי מספרת לדיירים על החיים בנורווגיה כמשפחה יהודייה: "היהודים שם לא רוצים להיקשר לישראל". היא אומרת שהתקשורת מציגה את ישראל באופן מאוד שלילי והיא עצמה מאוד פחדה כשעלתה לארץ. "חשבתי שאיך שאני מגיעה לפה, אני מתה", היא אומרת וגורמת לאורנה להתעניין ולשאול אותה על יותר על הדת.  

בחדר הארונות, דן מספר לאנסטסיה על העבר שלו עם שני בבית ואומר שהם התחברו כי חשב שהם דומים, והפכו לחברים טובים: "מהר מאוד זה הפך לחברות עם המון ביקורת". הם עוברים לנסט והוא מספר לה ששני הייתה משפילה אותו מול כל הדיירים וקוראת לו חנפן, כשהוא היה נותן מילים חמות ומנסה להרים דיירים אחרים. "לא התנשקנו אף פעם, לא היינו זוג", הוא טוען ואומר שהוא כל הזמן רצה להיות נחמד אליה והיא משכה את זה לכיוון זוגי. אנסטסיה אומרת שלפי מה שהיא ראתה בבית, היחס שלו מתפרש אחרת: "יש משהו ביחס שלך שגורם לבחורה להבין ממך דברים אחרים". היא ממשיכה ואומרת שהיא יכולה להבין את שני שחוותה השפלה כשראתה אותו ואת אורנה ביחד. "אני מכירה את שני כבן אדם מאוד חזק, וכשראיתי אותה מבחוץ לא הכרתי אותה", היא אומרת שהיה חשוב לה להיכנס לבית גם כדי לחזק את שני.

הוא מסביר לה את היחסים שלו ושל אורנה כיחסים חבריים והיא לא מסכימה ואומרת שהיא לא הייתה מתנהגת ככה עם חברים שלה. דן מסביר שאין לו מה לעשות עם העובדה ששני נפגעה, "אתה צריך להתנצל", מציעה לו אנסטסיה, והוא לא מסכים. "אבא שלה לא צריך לראות שאתה מתנפל עליה ככה מול כולם", היא טוענת והוא דוחה את הטענות שלה ואומר ששני התנהגה אליו בצורה רעה ונבזית והוא לא האשם בסיפור. 

11:00- דן: "אני לא יכול להבין את שני יותר"

במטבח, בזמן הכנת הקפה, מעיין שואלת את דן שנראה מהורהר אם הוא חושב על הריב שקרה בלילה. הוא עונה שכן ושזה מטריד אותו גם עכשיו בבוקר, והיא בתגובה טוענת שרואים עליו שהוא מוטרד. "איזה חמוד חיים שהוא יצא להגנתך", אומרת מעיין ודן מסכים ואומר שהיה נראה שגם הוא מוטרד מזה. הם יוצאים לחצר ודן משתף אותה בתחושות שלו מהריב שלו אתמול עם עדן ושני. הוא טוען שההטחות של שני בו לא מקובלות עליו יותר בשלב הזה בבית: "אני לא יכול להבין אותה עכשיו, אחרי שהיא מצאה את עצמה ואת התמיכה שלה בבית". הוא מספר שהוא הרגיש שאין לו זכות להיפגע, וששני מנצלת את המעמד שלה כבחורה הנפגעת. "גם אני לא מבין את החיבוקים של עדן ואנדל אבל אני לא שופט", הוא ממשיך ומעיין מסכימה ותומכת בו.

מאוחר יותר בחדר השינה, עדן אומרת לג'ודי שלדעתה דן הוא בחור מאוד אינטיליגנט ונעים לדבר איתו, "הבעיה היחידה שלו זה שהוא שניצל- הפכפך". שני ממהרת להסכים איתה ואומרת שזה מה שהפריע לה בו: "בשיחות אחד על אחד הוא מדהים ובגלל זה ההתנהגות הזאת כלפי חוץ עוד יותר הפריעה לי". 

10:00- בוקר של מלכים

הדיירים מתעוררים לשבת המאוחדת הראשונה לצלילי השיר "מלך העולם" של שלמה ארצי, אך כנראה  שהאווירה הסוערת מהלילה עייפה אותם והם מתקשים לקום ממיטותיהם. רק לאחר השמעה חוזרת של השיר, הדיירים קמים ומתחילים בשגרת מקלחות הבוקר. בזמן שמעיין מחכה לתורה, אנדל מפנק אותה במחרוזת שירים ישר מתוך המקלחת.

בינתיים בחצר, ג'ודי מספרת לאנסטסיה שכשנכנסה למקלחת שמעה את מעיין ואנדל מדברים על הדיירים החדשים ומיהרה לצאת משם. אנסטסיה לא מתרגשת וטוענת: "יכול להיות שהם אמרו דברים טובים", וג'ודי מסכימה איתה ואומרת שהיא העדיפה לא לשמוע. 

9:00- השקט שאחרי שהסערה

אחרי ויכוח סוער שסחף את כל דיירי הבית הוותיקים, כל הדיירים עדיין ישנים במיטותיהם. בקרוב יתעוררו לעוד שבת בבית, לראשונה עם הדיירים החדשים שהיו המומים למראה הריבים הראשונים בבית. 

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום שאחרי משימת ההתעלמות, ובמהלך היום הצטמצם מעט הפער שצברו החדשים כשהחלו להבין מי נגד מי בבית. ג'ודי פתחה את הבוקר בשיחה עם עומר וציינה שהבית נמצא כרגע בהרמוניה, אבל עומר הבטיח לה שזה יגמר תוך כמה ימים. מנגד, אורנה הזהירה את מעיין לא לתת במה ליחסים הקודמים שהיו לאביחי עם ג'ודי, כשזו סיפרה לה שג'ודי אמרה שאביחי הוא הזיווג שלה.

בהמשך היום, אביחי שוחח לבד עם ג'ודי ושאל אותה איך היא מסתדרת בבית עד כה. היא ענתה שהיא משתלבת יפה ושאין צורך שידאג לה, בעוד אביחי השיב לה עם קריצה: "אני יודע, אני מכיר אותך". מעיין שצפתה בשיחה בין השניים, הגיבה במבט כועס. מאוחר יותר, ג'ודי סיפרה לעדן שמעיין ראתה אותה מדברת עם אביחי, ועדן בתגובה חשפה מה היא חושבת על הקשר ביניהם: "אני לא חושבת שיש שם באמת אהבה", והסבירה שלדעתה באהבה יש יותר מגע ורגש. בסופו של דבר, מעיין לא יכלה להתעלם מהשיחה ותחקרה את אביחי, וזה ענה לה: "איחלתי לה שתיהנה מהחוויה וזהו, כדי שלא תצפה להיות קרובה אליי". מעיין לא נראתה מרוצה מכניסתה של ג'ודי לבית, והגיבה: "אני שונאת שבחורות מתנהגות ככה, למה הרוע הזה?", ואביחי הזכיר לה: "את לא צריכה להרגיש מעורערת במקום שבו את נמצאת".

מאוחר יותר בחצר, התפרץ וויכוח מנומס בין שם לשרון, כששם אמר שלדעתו הסתה זאת זכות של חופש הביטוי, בעוד שרון לא הסכים עם דבריו וציין שלהסתה יש השלכות כבירות. בהמשך הוויכוח, שם העיד על עצמו: "יש לי כבוד בסיסי לבן אדם, לא משנה מי הוא ומה הוא", והטיח בשרון: "אין לך כבוד אליי, ראיתי איך לחצת לי את היד כשנכנסת". שרון שלל את חוסר הכבוד ששם חושב שהוא רוכש לו, והסביר שנכנס לבית כדי לאזן את הדעות: "נכנסת לפה כדי לא להשאיר את הבמה לצד אחד".

בשעות הלילה, התפתח עימות סוער בין רוב הדיירים בבית, אשר התחיל כשעדן אמרה לאורנה: "את הגעת כאישה ששומרת נגיעה, וברגע שראית שהם פירקו את החבילה, ראינו התקרבות מהצד שלך ושני נפגעה". אורנה לא היססה להגיב והסבירה לה: "יש לי את ההגדרות שלי כפי שאני רואה אותם, ואני אקח צעד קדימה כשאני אראה שההחלטות שלי שונות". אחרי ששני התפרצה לוויכוח, דן ניסה לגונן עליו ועל אורנה כשהטיח בה: "ניצלת אותי בצורה כל כך עלובה, לחצת עליי כל הזמן, תשחררי אותי!". גם שם התערב וסינן לעבר דן: "מה אתה מביך את עצמך?", אך חיים גער בו מהצד: "אל תתערב!", וביחד נשמעו צעקות הדיירים מכל עבר.

אחרי שהרוחות בבית מעט נרגעו, הסביר אביחי לעומר על מה היה הוויכוח: "שני משחקת על איזה רומן שהיה פה בשבוע הראשון, שתתקדם כבר", והוסיף על החברות בין שם ועדן לשני: "בהתחלה הם הכי שנאו אותה והתסיסו את כל הבית נגדה". בינתיים בחצר, אורנה הייתה בהלם מהתנהגותה של שני: "היא נורמלית? כמה אובססיבית היא יכולה להיות מקשר של שבוע?", בעוד דן הסכים עם כל מילה: "היא רוכבת על זה שהיא פגועה וזה בלתי נסבל, אני נפגעתי מזה". דן שיתף שהוא לא מעוניין לראות יותר את שני, ואורנה הזהירה אותו לא לחזור ולדבר איתה, כמו שהוא תמיד עושה.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00