העדכון האחרון:

04:00 - שני על דן: "הוא מוכר אותי בשביל להתקדם"
 
אחרי הסערה שהתרחשה בבית, שני ועומר יושבים בחצר במטרה להירגע לפני השינה. "אתה בהלם ממה שהיה?", שואלת שני, עומר משיב שלא: " צפוי שזה יקרה במקום כזה", ותוהה איך העימות התחיל: "דן לא התחיל את זה הפעם". שני שוללת: "הוא פותח את זה כל הזמן, הוא מוכר אותי בשביל להתקדם". שרון מצטרף אליהם, והשלושה מעבירים את הזמן בדיבורים עד שהם מתעייפים ומצטרפים אל שאר הדיירים בחדר השינה.
 
03:00 - סערה בבית, דן לשני: "ניצלת אותי בצורה עלובה, תשתחררי ממני!"
 

בפינת האוכל, שיחה שהתחילה בין אורנה לעדן מתפתחת מהר מאוד לוויכוח סוער בין כל הבית: "את הגעת כאישה ששומרת נגיעה, וברגע שראית שהם פירקו את החבילה, ראינו התקרבות מהצד שלך ושני נפגעה". אורנה מבהירה: "יש לי את ההגדרות שלי כפי שאני רואה אותם, ואני אקח עוד צעד קדימה כשאני אראה שההחלטות שלי שונות". כששני מתפרצת על אורנה, דן מנסה לגונן ותוקף אותה: "לא משנה מה היה, את יצאת עליי ואמרת שאני קופץ ממיטה למיטה והורדת אותי לרמה בזויה". עדן מגיבה: "אתה נתת את הפריבילגיה שיגידו עליך דבר כזה כי פגעת באישה", ואנדל מצטרף לצעקות על דן: "ההשוואה שלך אגואיסטית".

הטונים בבית עולים מרגע לרגע ונשמעות צעקות מכל כיוון, לאורנה נמאס: "הנושא הזה כבר היה על השולחן כמה פעמים, אני לא מוכנה לשמוע על זה יותר", ושני מוסיפה אש למדורה כשהיא פונה לדן: "אתה בשואו בלתי נגמר למצלמות". דן כבר לא מוכן לסבול את ההטחות של שני והוא מתפרץ: "אין לך כלום, את השתמשת בי ותקעת לי סכינים בגב עם הבכי שלך", ומרים את הקול: "ניצלת אותי בצורה כל כך עלובה, לחצת עליי כל הזמן, תשחררי אותי!". שם מחליט להתערב בוויכוח ומסנן לעבר דן: "מה אתה מביך את עצמך?", אך חיים שומע את הדברים מהצד וגוער בו: "אל תתערב!". שם מתחמם ותוקף את חיים: "מה, אתה תגיד לי מה לעשות? אני אגיד מה שאני רוצה ומתי שאני רוצה", ומציע לחיים לוותר: "סע הלאה".

אחרי שהרוחות נרגעו והדיירים החדשים קיבלו את ההלם ממה שהלך שניות קודם לכן, אביחי מסביר לעומר על מה היה הוויכוח: "שני משחקת על איזה רומן שהיה פה בשבוע הראשון, שתתקדם כבר". הוא מוסיף על החברות בין שם ועדן לשני: "הכי מצחיק, שבהתחלה הם הכי שנאו אותה והתסיסו את כל הבית עליה". אביחי מסביר שיחסם אליה השתנה לטובה, ולכן הוא לא מבין איך הם לא מסוגלים להבין שאנשים משתנים, ומתכוון לשינוי שאורנה ודן עברו גם כן.

דן ואורנה נפרדים מכל ההמולה ומנסים להירגע בחצר. אורנה אומרת על שני: "היא נורמלית? כמה אובססיבית היא יכולה להיות מקשר של שבוע?", ודן מסכים ומוסיף: "אין לה שום סנטימנט אליי והיא יודעת שהיא הרסה אותי. היא רוכבת על זה שהיא פגועה וזה בלתי נסבל, אני נפגעתי מזה". הוא מתייחס גם לקשר של שם לשני: "כולנו יודעים שהוא שנא אותה, הוא היה הכי רע שהוא יכול להיות, אז מה עכשיו הוא מדבר עליי?". אורנה לא מצליחה להירגע ונזכרת שעדן התחילה את כל הוויכוח: "אין לה טיפת כבוד לבן אדם, שהיא תקרא לי חצופה? ילדונת קטנטנה". דן מרגיש את הסתירה ואומר לאורנה: "אני אגיד לך מה חצוף, לבוא לבקש הגדרות לקשר בזמן שהיא לא מגדירה מה יש בינה לבין אנדל", ומוסיף: "אני לא מכיר זוג שיושב ככה במיטה ולא קורה ביניהם כלום, אבל ההבדל הוא שאני יכול לקבל את זה והם לא". כשדן מסכם שהוא לא מעוניין יותר לראות את שני, אורנה מתרגזת אפילו יותר: "ואתה עדיין תשב איתה. כל פעם זה ככה, היא תבוא אליך למטבח ותשאל אותך 'מה אתה מכין?'", ומזהירה אותו שכשזה יקרה: "תסתכל עליה ותגיד לה: 'כלום בשבילך'".

02:00 - שם לשרון: "אין לך כבוד אליי, אני ראיתי איך לחצת לי את היד"
 
בחצר מתפתח וויכוח פוליטי חצי מנומס בין שם לשרון, כששם אומר שלדעתו הסתה זאת זכות של חופש הביטוי: "כל עוד המדינה מוגדרת כדמוקרטית, לכל אחד יש את זכות הדיבור שלו". שרון לא מסכים: "אתה ישראלי, אתה חי פה, לא משנה אם שירתת בצבא או לא", ושואל בתוקפנות: "מה אתה חושב, שיבוא אליך מחבל וישאל אותך למי הצבעת?". שם מסביר שהוא לא מצדיק פגיעה באף אדם, ומוסיף: "אדם שפוגע באנשים צריך לקבל את העונש שלו, אנחנו גרים במדינת חוק והוא צריך לקבל משפט הוגן".
 
בהמשך, שם מעיד על עצמו: "יש לי כבוד בסיסי לבן אדם, לא משנה מי הוא ומה הוא", ומטיח בשרון: "אין לך כבוד אליי, אני ראיתי איך לחצת לי את היד כשנכנסת". שרון מתנגד לדבריו ואומר: "אני יהודי ציוני, וציונות בעיני זו לא גזענות", ומשתף אותו שנכנס לבית כדי לאזן את הדעות: "נכנסתי לפה כדי לא להשאיר את הבמה לצד אחד".

01:00 - עומר על עדן: "היא ילדה טובה שחולמת להיות דוגמנית וזה מסוכן מאוד"
 
בחצר, עומר שואל את שני איך היא חווה את בית האח הגדול, והיא משיבה: "כשהאח הגדול מקרין לנו קטעים ממשימות, פתאום אני נזכרת שאני נמצאת בתכנית טלוויזיה". עומר מתעניין: "את מתחרטת על דברים שעשית?", ושני עונה בהחלטיות שלא. 
 
מעיין, דן ושרון מצטרפים אליהם, והם עוברים לדבר על החיים שכנראה יהיו להם אחרי שיצאו מבית האח הגדול: "יש פיק ברגע שאתה יוצא, ואחר כך נפילה גדולה", אומר עומר ושני מסכימה איתו. עומר מציין שלדעתו ההתנהגות של עדן לא בוגרת: "בטח היא אומרת לעצמה שכל הקמפיינים שהיא רצתה לעשות היא תעשה, ואחר כך יש סיכוי שתהיה נפילה וזה קשה מאוד", ומזהיר: "צריך לשמור עליה, היא ילדה טובה שחולמת להיות דוגמנית וזה מסוכן מאוד". מעיין ודן מסכימים עם כל מילה שנאמרת ומסכמים שכל הפרסום שיזכו לו בחוץ, כנראה יהיה זמני.
 
במקביל בסלון, אביחי מספר לאורנה על היחסים שהיו לו עם ג'ודי לפני הכניסה לבית: "היינו מדברים בהודעות, היא הייתה שולחת לי תמונות ואומרת לי לילה טוב". אורנה מופתעת מכך שהיו מאוד קרובים, והוא מודה: "סיפרתי למעיין הכל". הוא משתף את אורנה בסיבה שלדעתו ג'ודי נכנסה לבית: "חודש לפני הכניסה לא דיברנו בכלל, כנראה היא ראתה שאני וואו בחוץ וזה עשה לה את זה עוד יותר". 

00:00- ג'ודי: "אני לא מצליחה להיות אני"

בסלון הבית, מעיין משתפת את אורנה: "התעצבנתי מהביצים של ג'ודי", ומודה: "לא היה לי אומץ להתנהג ככה במקומה". אורנה מסכימה, ומוסיפה: "ברגע שהיא נכנסה הבנתי שיש לה קשר לאביחי". במקביל בחצר, ג'ודי מספרת על הקשר עם משפחתה: "תמיד הייתי בצל של אח שלי, אני לא מצליחה להיות אני" בעוד שני מנחמת אותה:" זו המשפחה שלך והיא הדבר היחיד שאי פעם יהיה לך". מאוחר יותר בסלון, שרון משתף את אורנה ומעיין בצורך שלו לשמוע מוזיקה: "אי אפשר להבין את זה מבחוץ, מוזיקה זה כיף פה". כשמעיין מסכימה: "אני חושבת שעוברים פה דברים שלעולם לא הייתי מצליחה לעבור בחוץ", שרון מוסיף: "זה כל היופי".

23:00- שם על דן: "הוא מחרטט מפה עד מחרתיים"

בפינת העישון, שם מבקר את ההתנהגות של דן והיחס שלו כלפי המסורת והדת: "איזה יצור, הוא מחרטט מפה עד מחרתיים". ג'ודי תוהה אם העניין קשור לאורנה: "אולי זה בשביל לכבוש ולהרשים אותה", אך הוא מתנגד מיד: "דן פשוט עושה בדיחה מכל העניין, זה הכי לא מכבד". בסיום משחק הכדורגל, הגברים מחליטים להירגע בשכשוכית, והבנות ממהרות לעלות על בגדי ים ולהצטרף אליהם. שני צופה בהם מפינת העישון, וכשהיא אומרת: "דן יודע מה הוא עושה, ואורנה פשוט משתפת איתו פעולה", ג'ודי שמסכימה איתה מוסיפה: "אין בקשר הזה שום דבר הגיוני, בחיים האמתיים זה לא היה הולך".

22:00 - שני על שם: "הוא הכי גבר"

שני, ג'ודי ואנסטסיה שוקעות לשיחת בנות בחצר. "מעיין זקוקה לאביחי פה, היא מאוד רגישה ועדינה", טוענת אנסטסיה, בעוד שג'ודי חושבת מנגד שהיא יכולה להסתדר טוב גם בלעדיו. לאחר מכן, ג'ודי מפרגנת לשני: "את בן אדם פתוח להכל, את סקרנית ולא שטחית", ומסבירה שלדעתה דן לא ידע איך להתמודד עם זה. שני שמסכימה עם דבריה מוסיפה: "היה לו קשה עם האישיות שלי", ומשתפת שהיא מחפשת גבר שיאהב אותה דווקא בזכות הפגמים שלה. 

משם, הן עוברות לדבר על מערכות יחסים מהעבר, ואנסטסיה משתפת: "כל הקשרים שהיו לי בנו לי אופי, נפגעתי הרבה פעמים". לאחר מכן, היא עוברת לדבר על הגברים בבית: "לא חשבתי שאסתדר עם שם", ושני מיד אומרת : "הוא הכי גבר". במקביל בסלון, הבנים משחקים כדורגל באמצעות כדור מאולתר מזוג גרביים, בזמן שאורנה, אביחי ומעיין מעודדים מהספה.

21:00- ג'ודי: "אני אעשה מעל ומעבר כדי לנצח"

אנסטסיה משתפת את הדיירים בחצר בגעגועים לבנה: "אולי הוא חושב שאני לא מתייחסת אליו", ושרון שמצטרף מודה: "קשה לי לפנות למצלמה ולדבר אל הילדים". לאחר מכן בשולחן האוכל, הדיירים בוחנים את התמונות של הדיירים החדשים, ואורנה מפרגנת לשרון: "נכנסת לבית רגוע, אתה משדר ביטחון". אביחי מסביר שזה בגלל שהוא רגיל למצלמות, ושואל את שרון בהומור: "מתאים לי להיות יועץ בכנסת?"

במקביל בחצר, ג'ודי מצפה למשימות: "אני אעשה מעל ומעבר כדי לנצח", ואנסטסיה מצטרפת: "גם אני ככה". בהמשך, ג'ודי מתעניינת בחברה של שם, וכשהיא שואלת אותו אם היא יהודייה. הוא משיב: "כן, אבל מה זה משנה". הוא ממשיך, ומספר שהם מתכננים להתחתן בנישואים אזרחיים בחו"ל: "אני מזמן שכחתי את ירושלים, ואין לי עניין לשבור כוס". משם הם עוברים לדבר על משימת ההתעלמות, ושני מסכמת: "דן היה הכי נוראי במשימה הזאת, ספרתי לו איזה 10 פסילות".

20:00- ג'ודי על אביחי: "ירד לי ממנו לגמרי"

הדיירים מתחילים בארוחת השבת, ולא שוכחים להרים לחיים לכבוד כניסת הדיירים החדשים. אחרי שהם מסיימים לאכול, עדן מתוודה: "בחיים לא נכנסתי למטבח פה", ונזכרת שחזי בישל את הארוחה הראשונה בבית. לאחר מכן, דן מתלונן לדיירים שחיים סיפר אותו באופן לא שווה, וכשהוא מראה את התספורת חיים מתגונן מיד: "זה המבנה של הראש שלך". בהמשך בחצר, ג'ודי מתוודה בפני שני: "איך שהכרתי את אביחי לפני ואיך שהוא עכשיו, אלה שני אנשים שונים", וממשיכה: "ירד לי ממנו לגמרי, אני לא הולכת להפריע לאף אחד".

19:00- דן מתרגש: "פעם ראשונה שאני נותן לאורנה נשיקה על הלחי"

כשג'ודי משתפת את הדיירים בחדר השינה: "אני לא כל כך מאמינה בעולם הבא אבל אני הולכת לשבת שם ליד השטן"., עומר שמחייך שואל למה, והיא משיבה: "אלו אמונותיי". שני ממהרת לשאול אותה מה הדבר הכי גרוע שעשתה בחייה, וג'ודי שמחייכת אומרת: "זה לקבר". בינתיים בחצר, מעיין משתפת את דן שהיא מודאגת מהאופן בו תופסים בחוץ את הקשר שלה עם אביחי, וזה מעודד אותה: "זה הרגשות שלך, רק את יכולה לדעת". בהמשך, אורנה מצטרפת אליהם לחצר, ודן מנשק אותה על הלחי, ומברך בברכת שבת שלום. הוא ממשיך להתלהב: "פעם ראשונה שאני נותן לך ככה נשיקה על הלחי, זה מרגש אותי", בזמן שהיא צוחקת ומבקשת: "בוא לא נעשה מזה סיפור". בהמשך, הדיירים מתכנסים סביב שולחן השבת, כשאביחי אחראי על הברכות.

18:00 - מעיין ממשיכה להתעלם: "ג'ודי מבחינתי לא קיימת"

כשהדלקת הנרות של הדיירות לכבוד השבת מסתיימת, מעיין משתפת את שני בכך שהיא מתכוונת להמשיך עם משימת ההתעלמות באופן חלקי: "אנסטסיה מושלמת ושני הבנים מקסימים, אבל ג'ודי מבחינתי לא קיימת פה". שני מנסה להוריד אותה מהרעיון: "תדעי לך שהיא דווקא מדברת עלייך מדהים, ואין לה שום בעיה איתך".

בזמן שאביחי מתפלל במטבח, מעיין משתפת את אורנה שהיא לא מרגישה בנוח לגעת באביחי מול כולם: "אני רכושנית לפרטיות שלי". אורנה מבינה שמשהו עובר עליה, והיא מטיחה בה: "אם את עוד בסרטים שקשורים לג'ודי, את חייבת להפסיק עם זה". הן עוברות נושא כשמעיין כבר חושבת על השידוך הבא בבית: "נראה לי שעומר בקטע של שני". בינתיים, אביחי מסיים להתפלל, וכשחיים שמצטרף אליו עם מעיין מנבא עתידות: "שניכם תישארו עד הסוף אתם יודעים?", אביחי לא שולל: "אני ומעיין שני משוגעים, וזה כנראה מה שהקהל אוהב".

17:00 - אביחי: "המסוקים פה סידרו לי את כל הזוגיות"

אחרי יום רווי במסוקים, אביחי מגיע למסקנה: "המסוקים פה סידרו לי את כל הזוגיות". הוא מסביר שמעין הבינה שאבא שלה אוהב אותו, אחרי ששלח לשניהם מסוק: "ככה הוא נתן לה אישור". במקביל במטבח, ג'ודי משתפת את דן ברצון שלה בזוגיות עם גבר שגבוה ממנה, ומוסיפה: "וגם שיהיה מהטכניון, אבל קצת משוגע". היא מוסיפה שקשה לה עם גברים שמנסים לשנות אותה: "תמיד אמרו לי להוריד ציפורניים או לצבוע את השיער, אבל אני רוצה שיקבלו אותי כמו שאני".

מאוחר יותר במטבח, דן משתף את אנסטסיה ממתי הפיצול בבית התחיל: "זה קרה כשלא יכולנו לשמוע אותם מדברים יותר על סיינפלד", והיא מתפלאת: "זה ממש שטויות". הוא שואל אותה איך האנגלית שלה, ומזהיר שיש למחנה השני קטע לדבר באנגלית: "הם עושים את זה כדי שלא נבין, ולפעמים יש לי תחושה שהם מדברים על סיינפלד באנגלית בכוונה כדי למצוא להם בידול מהקבוצה שלנו". אורנה קוטעת את השיחה, ומצליחה להלהיב את דן, עם לוק צרפתי מיוחד לשבת: "וואו מדמואזל".

16:00 - ג'ודי לאנדל: "פשוט תגיד שאתה רוצה לראות אותי בבגד ים"

הדיירים יושבים בחצר, בעוד אנסטסיה בוחרת לחנוך את השכשוכית בפעם הראשונה, וחושפת ביקיני לוהט. שני שמצטרפת אליה מחמיאה לה: "אני לא מאמינה שאת אחרי לידה", ואנדל שפיספס את הכניסה המרשימה שלה מבקש ממנה סיבוב חוזר: "תקומי שנראה את הבגד ים לפחות". כשג'ודי מבינה שגם ממנה מצפים להציג ביקיני לתפארת, היא ממהרת לומר שאין סיכוי שתיכנס לשכשוכית: "לא אופיע עם בגד ים בטלוויזיה". היא מסבירה שהסיבה היא שאבא שלה רב, ולכן זה לא נראה לה מתאים. אנדל בתגובה, מנסה לשנות את דעתה: "בסופו של דבר זה החיים שלך", אבל ג'ודי לא משתכנעת: "תגיד פשוט שאתה רוצה לראות אותי עם בגד ים". בהמשך, ג'ודי משתפת את שם שהיא לא שוללת זוגיות עם גבר נוצרי, אבל אין סיכוי שתצא עם גבר מוסלמי. שם מתרגז ושואל אותה: "אבל מה ההבדל?", כשאת השיחה קוטע מסוק שלישי המוקדש לאביחי. 

15:00 - מי הקדיש לאורנה מסוק?

מעיין לא מספיקה להתאושש מהמסוק ששלחו לה התומכים, וכבר מגיע לבית מסוק חדש. אורנה מגלה שהמסוק מוקדש לה: "אהובה שלנו, אנחנו איתך עד הסוף", ומזהה את אלי הגרוש שלה. היא מספרת על כך בהתרגשות לדן, בזמן שהוא מתבאס מכך שלא התייחסה לתספורת החדשה שחיים סידר לו. בהמשך בחצר, עדן מנסה לשווק את "המספרה של חיים" לעומר, אבל הוא מסרב בטענה ש"צריך להתפרנס כשאצא מהבית". גם אנדל לא מוכן להתפשר על הספר המקצועי שלו, למרות שעדן מזכירה לו שמדובר בחבר הכי טוב שלו.

14:00 - שרון מריץ את אביחי לכנסת: "תצא מפה ישר לפריימריז" 

זמן שהדיירים חושבים מה לקנות בתקציב השבועי הכפול שלהם, נשמע רעש של מסוק מכיוון החצר וכולם יוצאים החוצה לראות למי הוא מוקדש. מעיין מופתעת לגלות שהמסוק בשבילה: "את מושלמת, לכי עם הלב שלך", וגם יש כרזה קטנה שכתוב בה "אביחי" עם לב. בהמשך בחצר, שרון משתף את אביחי בתקופה הקצרה שהיה חבר כנסת, והאחרון מקבל השראה לפתוח מפלגה חדשה בשם "אביב חדש". שרון מציע לו: "אתה יכול לצאת מכאן ישר לפריימריז".

בקצה השני של הבית, הדיירים ממשיכים לחשב את רשימת התקציב, כששני מבקשת לקנות את תרחיץ הפנים שלה ואורנה מציעה לחכות עם זה. בינתיים, עדן מכניסה לרשימה קרם גוף, ולג'ודי מתחיל ליפול האסימון: "מה, אנחנו חולקים פה קרם גוף?". עדן מנפצת לה את הבועה ומזכירה לה שמעתה ואילך היא הולכת לחלוק הכל עם כולם. שני לא מוותרת על תרחיץ הפנים שלה, ומתלוננת: "כולם יוצאים עליי כשאני מבקשת משהו פעם אחת", ואנדל מחזיר לה: "פעם שעברה גם ביקשת וקיבלת, אז מה את רוצה?". הראש של עדן מסתבך והיא מבקשת לקרוא לחיים שזוכה לכינוי החדש: "המחשבון האנושי של הבית".

13:00 - למה שם נאלץ לעזוב את הבית?

מהמטבח עולים ריחות של שישי בצהריים. עדן מכינה שקשוקה, ואנסטסיה מנצלת את ההזדמנות לגלות סודות מקריירת הדוגמנות שלה. היא משתפת שיש לה תמונות פרובוקטיביות, ונזכרת בחוויה לא נעימה כשמישהי בפייסבוק כתבה תגובה לא נעימה: "איך את לא מתביישת להצטלם ככה כשיש לך ילד". עדן שואלת אותה איך היא מרגישה עם תגובות כאלה, ואנסטסיה משיבה בלב שלם שהיא בטוחה במה שהיא עושה.

בהמשך בחצר, ג'ודי מתעניינת בקעקועים של שם, ומגלה שגם לה יש, "אבל הכל בהסתר". בתגובה, שם משתף אותה בסיבה שנאלץ לעבור לגור לבד: "אמא שלי לא קיבלה את הקעקועים, ואמרה לי שזה לא מקובל בבית". מאוחר יותר, מעיין מתחקרת את אביחי לגבי ג'ודי: "מה רצתה ממך הבהמה על הבוקר?". הוא משיב שבכוונה לא הרחיב איתה בשיחה: "איחלתי לה שתיהנה מהחוויה וזהו, כדי שלא תצפה להיות קרובה אליי". מעיין מתאפקת שלא להתייחס לפרשה: "הייתי כמה פעמים קרובה להעיר לה על זה", ומוסיפה: "אני שונאת בחורות שמתנהגות ככה, למה הרוע הזה?". אביחי מעודד אותה, ומזכיר לה: "את לא צריכה להרגיש מעורערת במקום שבו את נמצאת".​

12:00 – עדן על הקשר בין מעיין ואביחי: "אני לא חושבת שיש שם באמת אהבה"

אביחי וג'ודי נשארים לבדם סביב שולחן האוכל, ואביחי מנצל את ההזדמנות כדי לשאול אותה איך היא מסתדרת בבית עד כה. ג'ודי אומרת לו שהיא משתלבת יפה ושהוא לא צריך לדאוג לה, ואביחי משיב לה עם קריצה: "אני יודע, אני מכיר אותך". בינתיים מעיין יוצאת מחדר השינה, וכשהיא מבחינה בשיחה בין השניים היא נעמדת מול אביחי במבט כעוס.

מאוחר יותר בחדר הארונות,  ג'ודי מספרת לעדן על השיחה שהייתה לה עם אביחי, ועל כך שמעיין ראתה אותם מדברים. בתגובה, עדן חושפת מה היא חושבת על הקשר בין מעיין ואביחי: "אני לא חושבת שיש שם באמת אהבה", ומסבירה שלדעתה באהבה יש יותר מגע ורגש. למרות זאת, עדן מפתיעה כשהיא מייעצת לג'ודי לחשוב פעמיים לפני שהיא נכנסת לקשר עם אביחי: "אני לא חושבת שהיחס שלו כלפי נשים מקובל".

11:00 – מעיין: "באסה שנכנסת לפה מישהי שאומרת על הגבר שלך שהוא הזיווג שלה"

הדיירים נהנים מהשמש בחצר, ואנסטסיה חושפת שבעבר היה לה שיער ארוך יותר, אבל היא קיצרה אותו לטובת הכנת פאות לחולי סרטן: "חשבתי איך לתרום".

לאחר מכן, מעיין מעדכנת את אורנה שאביחי סיפר לה על השיחה שלו עם ג'ודי, ועל כך שהיא אמרה לו שהוא הזיווג שלה. מעיין ממשיכה, ומספרת שג'ודי עקצה אותה הבוקר על הפיג'מה שלה, כשאמרה לאנסטסיה שזה באסה לישון עם אוברול. היא לא מסתפקת בכך, וחושפת את העקיצה הנגדית שעמדה לה על קצה הלשון: "איזה באסה שנכנסת לפה מישהי שאומרת על הגבר שלך שהוא הזיווג שלה". אורנה מבינה לליבה של מעיין, אבל טוענת שמעיין לא צריכה להתייחס לאמירות של ג'ודי: "אני מזהירה אותך אם תתני לזה במה". ​

10:00 – ג'ודי: "ההרמוניה בבית תיגמר מהר מאוד"

שיר הבוקר “Catch and release” של מאט סיימונ'ס מתנגן ברחבי הבית, ובעוד שאנדל ושם ממהרים לחדר האמבטיה, שני פותחת בתנועות ריקוד במיטתה. גם אנסטסיה וג'ודי פוקחות את עיניהן זו לצד זו, בזמן ששאר הדיירים קצת יותר מתקשים להתעורר. אנדל חוזר לחדר השינה כדי לעזור להם במשימה: "יאללה חבר'ה קומו זה פסילות", וכשהוא לא מצליח האח הגדול משמיע את השיר בשנית.

בתור למקלחת, ג'ודי פותחת בשיחה עם עומר ואומרת: "עכשיו יש עוד איכשהו הרמוניה בבית, אבל ככה זה מתחיל לא?".  עומר עונה לה שזה ייגמר תוך כמה ימים, וגו'די מסכימה: "זה ייגמר מאד מהר". כשחמימו נכנס לחדר האמבטיה ג'ודי מקבלת אותו בקריאות נרגשות, והוא עונה לה בהתלהבות: "בוקר טוב נורבגיה".​

09:00 – הבוקר שאחרי הלילה סוער

בוקר עלה על בית האח הגדול, אבל הדיירים עוד שקועים בשינה עמוקה אחרי שעבר עליהם לילה סוער במיוחד. משימת ההתעלמות הסתיימה, והדיירים הוותיקים סוף סוף הורשו להתייחס לדיירים החדשים, ולהחליף רשמים מהימים האחרונים. בקרוב האח הגדול ישמיע את השיר הבוקר, וכולם יתעוררו ליום שצפוי להיות סוער לא פחות, בו תיבחן מחדש הדינמיקה שנוצרה בבית. מה הנוכחות של ג'ודי תעשה לקשר של אביחי ומעיין? ואיך יעבור על הדיירים הסופ"ש הראשון בהרכב המחודש? 

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר שני למשימת ההתעלמות, כשאנדל צבר פסילת בוקר מוקדמת כשחייך לג'ודי והגיש לה מגבת. חיים גילה שמעיין לא ישנה עם אביחי באותה המיטה, ומיד הטיף לה: "פעם אחרונה שאת לא ישנה עם בן הזוג שלך", והיא השיבה: "ישנתי עם אורנה כי היא פחדה לישון לבד". בהמשך היום, הדיירים הוותיקים התאספו במטבח כדי לאוכל את העוגה של אורנה, שהסבירה מדוע היא קישטה את העוגה בשני לבבות: "לב אחד אני מקדישה לאחותי אורטל, ואת הלב השני אני מקדישה לדן". הדיירים מחאו כפיים, ודן התרגש מהמחווה ואמר: "אני מתחייב לשמור על הלב הזה כמו האוצר הכי גדול שיש לי בחיים, כי הוא מסמל חברות שתימשך עד סוף חיי".

בהמשך היום, הדיירים הופתעו לגלות שהבית הפך למסלול דוגמנות, ובזה אחר זה צעדו דוגמנים חתיכים בתצוגת הבגדים של "מאניה ג'ינס". הדיירים עשו כל שביכולתם כדי להתעלם מתצוגת האופנה, עד שלפתע אורנה ראתה את הבן שלה צועד על המסלול, ומיד רצה לחבק אותו. אורנה הנרגשת הספיקה לשמוע את בנה לוחש לה באוזן: "אמא אני אוהב אותך, תשמרי על עצמך", לפני שהשניים נפרדו והוא נאלץ לעזוב את הבית. שני לא אהבה את הבחירה של אורנה לצבור פסילה, ועומר שהרגיש במתיחות אמר לשרון: "שני בכסאח רציני עם אורנה". עומר הוסיף שהוא מבין את שני ומצדיק אותה, ומנגד שרון חשף שיש לו בעיה עם שני: "היא בחורה קשה מאוד, אני רואה את זה דרך תנועות הגוף שלה".

מאוחר יותר, האח הגדול ריכז את הדיירים הוותיקים בסלון, ובישר להם על סיום משימת ההתעלמות. הדיירים שמחו לגלות שהמשימה עברה בהצלחה, ושהשבוע הבא יהיה עשיר בתקציב מותרות כפול, שאותו הם יחלקו עם ארבעת הדיירים החדשים בבית.  מיד לאחר ההודעה, הדיירים החדשים זכו לקבלת פנים הולמת, כשחיים התלהב משרון: "כבר יומיים שאני רוצה לדבר איתך", בזמן שאנסטסיה וג'ודי הצליחו להביך את אנדל: "מהיום אנחנו המלאכיות שלך".

בהמשך, הדיירים נהנו להכיר זה את זה, וג'ודי ניצלה את העובדה שמעיין עזבה את החצר, ואמרה לאביחי בישירות: "אתה הזיווג שלי", בעוד הוא התעלם באלגנטיות. במקביל, מעיין סיפרה לחיים מה היא חושבת על הכניסה של ג'ודי לבית: "היא באה לפה בשביל לסכסך, והגישה הזאת מגעילה אותי ומעצבנת אותי". מאוחר יותר בחדר הארונות, ג'ודי אמרה לשני ולשם שהיא חושבת שמעיין מזייפת את החיבה שלה לאביחי: "אני רואה שאין ביניהם כימיה, היא לא מאתגרת אותו שכלית", כשבמקביל אביחי אמר לשרון שהוא חושש מהנוכחות החדשה בבית: "ג'ודי הולכת לסבך אותי", אבל גם הוסיף שזה הולך ליצור עניין חדש בבית: "אנשים מהקבוצה השנייה חולים על הסדקים בקשר ביני לבין מעיין".

קצת לפני שכולם הלכו לישון, עומר שאל את שרון אם לדעתו הדיירים הוותיקים ריכלו עליהם, ושרון השיב: "היה אסור להם, אבל עכשיו זה יתחיל". במקביל בחדר האמבטיה, שני סיפרה לאנסטסיה מה דעתה על הקשר בין דן לאורנה: "הניצול שם הוא הדדי, ההתנהלות שלהם כל כך אסטרטגית ובזויה". בינתיים בחדר השינה, מעיין ביקשה שאביחי יפסיק לחבק אותה, וכשהוא שאל מדוע, היא השיבה בכעס: "ככה, לך תחבק מישהי אחרת". אביחי לא התרגש והשיב: "אני רוצה רק אותך, ואני רוצה אותך מחייכת ומאושרת". בהמשך, אביחי סיפר למעיין על הרגע שבו ג'ודי אמרה שהוא הזיווג שלה, והיא קמה מהמיטה ואמרה בעצבים: "אני יכולה למות מבחורות כאלו". 

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00