העדכון האחרון

06:00 – אביחי למעיין: "אנחנו נתפסים בחוץ כזוג"

הדיירים מורידים את האיפור ומחכים להיכנס כל אחד בתורו למקלחת. שני עוזרת לדן להוריד את האיפור, בעוד מעיין שואלת בציניות את אביחי אם הוא מצטרף אליה למקלחת. שני מזכירה לדיירים שיש לאנדל ולעדן עוד שתי סצנות לצלם: "מסכנים, הם בטח גמורים", אבל שם שנאבק בהורדת האיפור טוען שהם דווקא לא מסכנים, ומסביר: "לא איפרו אותם כבד כמונו".

מאוחר יותר בחדר הארונות, מעיין מבקשת מאביחי לסרק לה את השיער והוא נענה בשמחה: "זה מזכיר לי את הימים שהייתי עובד במספרה". הם עוברים אל חדר השינה ונשכבים צמוד במיטה, כשהיא שמה עליו את הראש. "אנחנו נתפסים בחוץ כזוג", הוא מכריז בזמן שהוא משחק לה בשיער, והיא משיבה בהסכמה: "כולם מחכים לבום".

05:00 – הלילה לא נלך לישון

הדיירים סופסוף מסיימים את צילומי הריקוד ועדן לוקחת לעצמה קרדיט על כך שאנדל רקד טוב. "היה כיף", דן ואביחי מודים ומצפים לראות את הקליפ הסופי. לאחר מנוחה קצרה, אנדל ועדן נקראים לצילום הקטע שלהם, בעוד שאר הדיירים מתחילים בסבב המקלחת לקראת השינה.

04:00 – אורנה לחיים: "הצחוק שלך חכם, וזה מה שיפה בך"

הדיירים מחכים להמשך הצילומים ובינתיים משתרעים על הספה הסגלגלה בתהייה מתי יוכלו ללכת לישון. אורנה ודן מדברים עם חיים ומחמיאים לו, כשהראשונה אומרת: "הצחוק שלך חכם, וזה מה שיפה בך", והשני מסכים: "אל תפסיק לצחוק". בהמשך, האח הגדול קורא לדיירים לצאת לחצר שוב והם ממשיכים בצילומי הקליפ.

03:00 – אביחי על כוכב: "יש לה כבוד כאילו היא מלכת אנגליה"

הדיירים מבצעים אינספור חזרות על הצעדים, בזמן שעדן מפרגנת: "כל הכבוד, יש ביניכם אחדות טובה". כוכב שמיואשת מהריקודים נכנסת לבית ומתלוננת על השמלה שנתנו לה ללבוש: "נתנו לי סמרטוט, לא רוצה שיראו אותי ככה". חיים מצטרף אליה והיא פונה אליו: "התחפושת מתאימה לך מאוד, אתה דומה לג'וני דפ".

הדיירים סיימו את החזרות, ואביחי בעודו מתנשף אומר על כוכב: "יש לה כבוד כאילו היא מלכת אנגליה". מנגד, שם מגן עליה ומסביר לו שהיא אישה מבוגרת: "היא לא יכולה לרקוד כל הלילה". בינתיים, חיים מסביר לעדן ולשני שהוא לא מסוגל לבצע את המשימה. שני מתעקשת שהוא צריך להתמודד עם הקשיים שלו, אבל הוא מתחיל לצעוק: "אני לא יכול לעשות את הדברים האלה".

02:00 – שני על דן: "הוא הוציא ממני התנהגות שלא אופיינית לי"

בסיום צילום הטייק הראשון, הדיירים צוחקים על הליכת הזומבים שהיו צריכים לבצע. דן אומר שהוא יתבייש להראות את זה לילדים שלו, לעומתו אביחי אומר בשעשוע:  "סופסוף המשפחה שלי תראה מי אני". בינתיים בחצר, עדן ושני מנצלות את השקט לשיחה. "מצד אחד דן מקרקר אחרייך אבל מצד שני הוא מתעלם, זה מתסכל" עדן מבינה לליבה ושני נאנחת: "הוא הוציא ממני התנהגות שלא אופיינית לי".

בהמשך, האח הגדול מפנק את הדיירים בפיצות והם ממהרים להתיישב סביב השולחן. "זה מרגיש לי כמו בבית", אורנה מציינת וכולם מסכימים: "זו הארוחה הכי טובה שהייתה לנו בחודש האחרון".

01:00 – הצילומים יצאו לדרך

בזמן שהדיירים המחופשים מחכים לצילום הקליפ, חיים לא מפספס את ההזדמנות לשאול את כוכב בת כמה היא, "48" כוכב משיבה, ומרחוק שני צועקת: "לא אמרת שאת בת 44?". חיים מסכם את העניין: "אז את יכולה להיות אמא שלי, את חצי ממאה". כוכב לא נשארת חייבת ומשיבה בעקיצה: "אתה רבע ממאה, לא רחוק". מאוחר יותר, האח הגדול משמיע את השיר "Billie Jean" של מייקל ג'קסון, ועדן פוצחת בריקוד שסוחף את שאר דיירי הבית. בסיומו של השיר הם מקבלים הוראה לצאת לחצר ולהתחיל בצילומים.

00:00 - מי תהיה מתלבשת העונה בבית האח הגדול?

בחדר השינה, כוכב ועדן ממשיכות בשיחה על חזי וכוכב מסתייגת מהאמירה שלו שיפיל אנשים כמו דומינו: "יש מילים שאסור להגיד אותן". לאחר מכן, היא מתעניינת בזוגיות שהייתה בינו לבין עדן, והאחרונה מצהירה: "היה בינינו חיבור אבל אני לא מאוהבת בו". היא מסבירה שהתקופה שלהם יחד הייתה קצרה מדי בשביל להתאהב, ונותנת כדוגמה את הרגשות שעדיין לא הספיקו להתפתח בין מעיין לאביחי.

מאוחר יותר, דיירים נוספים נכנסים לחדר השינה, ומנסים לנחש מי תהיה "מתלבשת העונה". כשכולם מסכימים על כך שלעדן יש סיכוי טוב לקטוף את התואר, אנדל לא מפספס הזדמנות להחמיא: "ברור שיש לה סיכוי, למה יש מישהו שיכול לעקוף אותה?" 

23:00 – כוכב: "אף אחד יותר לא מעניין אותי"

שני, דן, מעיין ואביחי יוצאים גם הם מחדר האח הגדול כשהם מחופשים לזומבים, והראשונה כבר מתרגלת הליכת זומבי ברחבי הבית. בהמשך, אנדל מנתח את התפקידים של הדיירים במשימה, וטוען ששני ודן לובשים בגדי חתן וכלה בגלל שהם בעניין של זוגיות. עדן ממהרת לצנן את ההתלהבות, ומבהירה: "רק שני בעניין".

מאוחר יותר, עדן שניגשת לכוכב שואלת לשלומה, והאחרונה משתפת שהייתה עצבנית ולא אכלה מהבוקר. הן עוברות לשוחח בפרטיות , ועדן מספרת לכוכב על הריב בין תאלין לשם. כוכב מספרת שקודם לכן גם היא התעצבנה בגלל נושא המטבח, ומודיעה שמחר היא תבשל רק לעצמה ולשמוליק: "אף אחד יותר לא מעניין אותי". היא מצדיקה את ההחלטה בכך שהיא לא משפיעה על האנשים שהיא אוהבת: "לשם יש את האוכל שלו, ומעיין תבשל לאביחי".

22:00- תאלין על עדן: "חשבתי שאנחנו חברות עד ששמעתי אותה מרכלת עליי"

אורנה, חיים, כוכב ושמוליק יוצאים מחדר האח הגדול כשהם מאופרים כמו זומבים, וסוחטים מחמאות מהדיירים הנלהבים. מאוחר יותר במטבח, תאלין משתפת את אורנה: "אני מרגישה שכוכב קיבלה סרט עליי ואני לא יודעת למה". אורנה מסבירה לה שכוכב התעצבנה גם על דיירים נוספים, בטענה שהיא מבשלת והם לא נרתמים לשאר עבודות הבית. נושא הבישול מוביל אותן לדבר על חזי, והן מסכימות שהוא לא הועמד להדחה בגלל חלוקת הבית, אלא משום שהעמיד את הצד העני להדחה. משם הן עוברות לעדן, ותאלין משתפת: "חשבתי שאנחנו חברות ואז שמעתי אותה מדברת עליי".

בינתיים בחדר השינה, אנדל ממשיך להתאמן על הריקוד, ועדן לא מוותרת לו על אף צעד. שם שמעריך את המאמץ מחמיא לאנדל, וזוכה לתגובה נרגשת: "בא לי לחבק אותך".

21:00 – אנדל לעדן: "אני רוצה אותך"

בחדר הארונות אנדל ועדן מחליפים חוויות מהמשימה, והראשון מנצל את ההזדמנות כדי להודות בפני עדן: "אני רוצה אותך". עדן שמופתעת מהפתיחות, תוהה מה הוביל אותו לכך, ומבקשת הבהרות: "מאז שחזי הלך נפתחו לך העיניים?". בתגובה, אנדל מודה שלא רצה להתערב ביחסים בינה לבין חזי ותוהה בקולאם לא היה צריך להיחשף בפניה. עדן ממהרת לשנות נושא, ומתייחסת למשימת הריקוד: "זה הולך להיות לילה ארוך,אתה לא יודע את התנועות בכלל". נראה שאנדל לוקח את דבריה של עדן ברצינות, ומיד ויוצא למטבח כדי להתאמן במרץ על צעדי הריקוד.

20:00 – בית הקולנוע של האח הגדול נכנס לפעולה

הדיירים ממשיכים בחזרות לריקוד, בעוד אנדל ועדן שמתהדרים בתחפושות של מייקל ג'קסון וחברתו מצטרפים אליהם . מאוחר יותר, האח הגדול קורא לדיירים להתרכז בבית הקולנוע שבסלון, ודואג שירגישו בחוויית סרט אמיתית עם פופקורן מפנק. כולם במתח לדעת במה הם הולכים לצפות, בזמן שדן כבר מייחל לצפות במשחק כדורגל טוב. בהמשך, האח הגדול מבהיר לדיירים שעליהם לחקות את הקליפ של מייקל ג'קסון, שמצולם בבית הקולנוע. בקליפ, כל יושבי האולם נחרדים מקטעים בסרט האימה, כשרק אנדל, בתפקיד מייקל ג'קסון, נשאר אדיש. לעומת זאת, עדן, בתפקיד החברה, מבקשת לצאת מהאולם מרוב פחד, אך מייקל משיב לה שהוא נהנה מהסרט . הדיירים שנכנסים לתפקיד צורחים בקולי קולות, במיוחד עדן שנשענת על אנדל. אך נראה שהאחרון מתקשה לצטט את מייקל ג'קסון באנגלית, והחזרות מתעכבות.

19:00 – שם עדיין נסער: "חוסר כבוד ברמות הכי גבוהות"

שם ותאלין מנסים ללבן את העניינים לאחר הוויכוח שהיה ביניהם, אבל הטונים מסרבים לרדת . "פתאום כשאין מה לאכול אוכלים את האוכל שלי, זה חוסר כבוד ברמות הכי גבוהות", מתרעם שם. מנגד, תאלין מנסה להסביר לו שזריקת הבשר לפח לא הייתה במקום, אך הוא עדיין לא מקבל : "מבחינתי זו חיה שרצחתם אותה". בהמשך, הם מסכימים שהרוחות בבית אכן סוערות, ומציינים את ההתלהטות של כוכב קודם לכן. שם מצדיק אותה, וקובע: "הכל נובע מחוסר כבוד".

מאוחר יותר בחצר, אביחי מתאמן על צעדי הריקוד, בזמן שהדיירים מפעילים אותו מהספסל. דן מבקש ממנו לעשות צעד תימני, שני סופרת את הצעדים ולאורנה כבר יש ביקורת משלה: "פחות זומבי ממה שעשית מקודם". כשכוכב מצטרפת לדיירים בחצר, אביחי מתבדח על כך שהבטיחה לא לבשל עוד לדיירים: "עשית אבל לחתולים". אבל כוכב מתעצבנת, ומכריזה בתקיפות ש"הנקמה תבוא". שני מנסה להבהיר שהדברים נאמרו בצחוק, אך כוכב בשלה: "בכל צחוק יש טיפת אמת". לאחר מכן, הדיירים זונחים את הריבים והעקיצות, ומתפנים לחזרה כללית על הריקוד כשהאח הגדול משמיע את השיר ברקע.

18:00 - הצעקות של שם מרעידות את הבית
 
אורנה מכניסה את כל השניצלים הטבעוניים לתנור, ושם מגלה על כך ומתפוצצץ על אורנה: "זאת חוצפה, מה אני אמור לאכול?". "זה בית משותף, אין שלנו ושלך", עונה לו אורנה, אך שם כבר יוצא בעצבים לחצר. הוא מתעצבן על ההתנהגות של אורנה: "מי היא בכלל שתעשה דבר כזה, מה אני אמור למות פה מרעב?", ולא חוסך במילים הקשות כששני מספרת על מקרה דומה שקרה לה: "תפסיקי כבר להתעסק בעצמך, לא כל דבר בעולם קשור אליך".
 
לאחר מכן, שם חוזר למטבח טעון מעצבים, ויוצא על אורנה ותאלין, בטענה שהן מתעצלות להכין את כל הבשר שבמקרר. "אתן לא מבינות שאני לא אוכל את החרא הזה?", הוא צועק עליהן, אבל תאלין שלא מתכוונת לשתוק מחזירה לו באותו מטבע: "כל היום אתה מתפנק פה עם האוכל שלך". בנקודה זו, שם מגיע לשיא, ומרים את הטונים: "אני מתפנק?, מה את קופצת חצופה שכמותך, מי את חושבת שאת בכלל?". הצעקות במטבח נמשכות במשך דקות ארוכות, עד שלבסוף שם עוזב בהפגנתיות. רוב הדיירים נותרים המומים מהריבים הרועשים שהסעירו את הבית, כשרק אביחי נהנה מכל רגע: "אני מת על הכסאח הזה".
 
17:00 - כוכב מתפוצצת: "כולם פה חמורים גדולים"
 
כל הדיירים מתרגלים את הריקוד הקבוצתי בחצר, בזמן כשכוכב נכנסת לרגע למטבח, מגלה שהסיר נשרף ומתפוצצת מעצבים: "עשר פעמים הלכתי וחזרתי, למה אף אחד לא משגיח?". הדיירים מתנצלים ומנסים להרגיע את כוכב, אבל היא ממשיכה לצעוק: "כל אחד משחק אותה פה", היא לא נרגעת ומבטיחה בתקיפות: "מהיום אני לא דורכת במטבח גם אם יתהפך העולם". כוכב שממשיכה בצעקות יוצאת לחצר, וכששמוליק שמנסה להרגיע אותה חוטף גם את המנה שלו: "אם עוד פעם אחת תגיד לי מה את מכינה לאכול, אני במדרגות". 
 
בינתיים, שם מנסה להרגיע את המצב: "מעכשיו לא נאכל ביחד ושכל אחד ידאג לעצמו", אבל הניסיון יורד לטימיון, כשכוכב ממשיכה בשלה: "כולם פה חמורים גדולים, ולא בגיל שלי", נראה שלחיים נמאס מהעצבים של כוכב, וצועק חזרה: "יאללה מה את משתוללת?", הוא נכנס עצבני לבית, ויחד איתו גם כל הדיירים שמשאירים את שמוליק וכוכב לבדם. כשהרוחות נרגעות קצת, מגיע רגע השבירה של כוכב, היא מבהירה שתבקש מכל הדיירים להעמיד אותה להדחה: "לא באתי לפה בשביל שיהיה לי רע, אני לא רוצה להיות פה", ושמוליק עוקץ אותה: "אם תמשיכי לצעוק ככה הם ידיחו אותך לבד". 
 

16:00 - "איך עושים זומבי סקסי?"

הדיירים מנסים להחליט מי יעמוד בקדמת הבמה בקליפ שיצולם בקרוב. עדן חושבת שתאלין ושני מבצעות את הריקוד בצורה הטובה ביותר, והן צריכות להיות ראשונות, אבל שני דווקא מפרגנת למעיין: "אני חושבת שהיא מעולה". חיים מעדיף שהתפקיד שלו בקליפ יהיה מצומצם ככל הניתן: "אני מתחבא מאחורי הקלעים", ותאלין אומרת לו שזה לא יעזור: "אם לא תזוז איתנו באותו כיוון יראו את זה". 

בינתיים במטבח, שני מעירה לאנדל על יכולות המשחק שלו: "אתה לא במועדון, תרקוד עם פרצוף של זומבי ותעשה את זה סקסי", ואנדל שואל: "איך עושים זומבי סקסי?". שני מציעה לאנדל לחשוב שהוא רואה מולו בחורה שהוא מת עליה, ואנדל משיב בחיוך: "אז עדן בואי תעמדי פה". מאוחר יותר, האח הגדול מפתיע את הדיירים ומנגן השיר: "The time of my life" של ביל מדליי וג'ניפר וורנס, וכשהשיר נגמר מעיין אומרת: "וואו זה היה מעולה עכשיו".

​15:00 - הדיירים רוקדים ועדן צועקת

כל הדיירים מתרכזים בחצר ועושים חזרות לקליפ הקבוצתי שיקבע האם "משימת יום שישי ה-13" תוכתר כהצלחה והם יזכו בתקציב מותרות. עדן מנהיגה את הלהקה ומפגינה כוראוגרפיה מרשימה, אבל אביחי ושמוליק מתקשים לעמוד בקצב ועדן צועקת עליהם: "כולם צריכים לזוז ביחד".

מאוחר יותר במטבח, עדן שואלת את אנדל אם הוא מוכן למשימה: "אתה אש?", והוא מתגרה ושואל בחזרה: "אש עליך?". עדן מתעקשת שהם ימשיכו לרקוד, ואומרת: "די אנדל התמזמזנו מספיק", והוא מתקרב אליה ומחייך: "עוד לא התחלנו אפילו". בינתיים בחצר, הדיירים מתחילים לתפוס את הקצב, וחיים שצופה מהצד מפרגן: "כל הכבוד לכם, אתם ברמה גבוהה".

14:00 - שני לדן: "אתה רוקד כמו דחליל"

אורנה ודן מתאמנים על צעדי הריקוד בסלון, ואורנה מתחילה להיכנס לקצב: "אתמול ערערו לי את הביטחון אבל עכשיו אני בסדר". כוכב, שצופה בהם מתאמנים מתלהבת מהביצועים של דן, ואומרת לשני: "תראי איך הוא רוקד יפה, כאילו הוא למד ריקוד", אבל שני לא מתרשמת ומעירה לדן בעוקצניות: "אתה רוקד כמו דחליל".​ דן לא מתרגש מההערה של שני ומעיד על עצמו: "בחלק הראשון אני הכי טוב בארץ, ומהחלק השני אני גרוע", וכוכב מבטיחה: "עוד מעט אני באה לרקוד איתך".

13:00 - עדן לאנדל: "אתה יותר חתיך ממייקל ג'קסון"
 
אורנה מעיין וחיים תופסים קצת שמש בחצר, וחיים פונה למצלמות ומכריז: "בוקר טוב לעם ישראל, לאישה שלי ולהורים שלי". מעיין פונה גם היא למצלמות ומוסיפה: "וגם לכל החיילים היקרים שעומדים על המשמר". המחווה גורמת לאורנה להיזכר בתפילות מבית הכנסת: "כשנפתח ההיכל אנחנו מתפללים לשלומם של חיילי ישראל, וזה תמיד הכי מרגש אותי".
 
בינתיים אנדל מפרגן לעדן על השיער הפזור והתלבושת המחמיאה: "את נראית מטורפת", והיא משיבה: "אתה יותר חתיך ממייקל ג'קסון". לאחר מכן בתוך הבית, שם צופה בקליפ המקורי שעליהם לשחזר ומנסה ללמוד את הצעדים: "חשוב שנתאמן על זה ביחד, שלא ניתקל אחד בשני" הוא אומר, ואנדל מרגיע אותו: "נעשה את הריקוד היום ברמה הכי גבוהה".
 
12:00 - מעיין על כוכב: " בטוח יהיה פה פיצוץ בנינו מתישהו"
 
הדיירים מחכים בתור למקלחת, ושם מתחיל את היום ברכילות על אנדל: "אין לו את הסוואג של מייקל בכלל". במקביל במטבח, דן מנסה לפתח שיחה עם שני ושואל אותה איך עבר עליה הלילה, והיא עונה בקרירות: "ישנתי ממש לא טוב, הצוואר שלי תפוס". לאחר מכן, שם ודן יוצאים לחצר ומשוחחים על הצעקות שהיו אתמול בערב, דן מציין שקשה לו להבין את ההתהגות של אנדל: "הוא לא הפסיק לצעוק עליי ולהגיד שאני מתחנף לאנשים החזקים בבית". 
 
מאוחר יותר, שני יוצאת לשתות את קפה הבוקר שלה בחצר, כשהיא מצהירה בפני דן: "אני התחלתי איתך". דן, שמנסה להתחמק מהשיחה, טוען: "פה זה לא נחשב, זה שונה" ומיד מתחיל לזמזם שיר. מעיין מצטרפת אליהם וכששני שואלת למצבה, היא משתפת: "אני מנסה לא להתייחס לכוכב, אבל בטוח יהיה פה פיצוץ בנינו מתישהו".
 
11:00 - בוקר של אנרגיות טובות
 
בעוד הדיירים שקועים בשינה עמוקה,  אנדל הוא הראשון שקם ממיטתו ומתחיל בהתארגנויות הבוקר. זמן קצר לאחר מכן, האח הגדול מעיר את כולם לצלילי השיר Thriller של מייקל ג'קסון, ותאלין ושני מזנקות ממיטותיהן ומתחילות לשחזר את צעדי הריקוד. שני, שקמה בארנגיות טובות, מעירה את כולם ואומרת: "אני ותאלין כבר הספקנו לרקוד את הריקוד". האח הגדול משמיע בפעם השנייה את השיר, לכבוד אלו שמתקשים לקום מהמיטה, ועדן מתלוננת: "הצוואר שלי תפוס מהריקודים".​
 
10:00 - השקט שלפני הסערה
 
אחרי לילה גדוש חזרות, הדיירים עדיין מתפנקים בחדר השינה וצוברים כוחות ליום חדש. בקרוב יתנגן ברחבי הבית שיר הבוקר והם יצאו ממיטותיהם לעוד יום עמוס, בו יהיה עליהם להתכונן לצילומי הקליפ. אז מי כבר שולט בצעדים ומי עדיין לא תפס את המקצב? בקרוב נוכל לראות ולשפוט.
 

9:00 - צוברים כוחות

אחרי לילה ארוך של אימונים וריקודים, בוקר חדש וקריר עולה בבית האח הגדול, והדיירים שמכורבלים עמוק במיטותיהם, יתעוררו בקרוב לצלילי שיר הבוקר. האם הדיירים יצליחו לעמוד במשימת התקציב השבועית ויזכו בתקציב מותרות?

מה קרה אתמול?

בבוקר שאחרי הדחתו של חזי, הדיירים התעוררו לבית שכולו מעוצב כמו מתוך סרט אימה. משימת התקציב השבועית "יום שישי ה-13" יצאה לדרך והאח הגדול הסביר לדיירים שלרשותם 24 שעות להכין קליפ לשיר Thriller של מייקל ג'קסון, ובו שני דיירים יגלמו את מייקל וחברתו, בעוד שאר הדיירים יהיו הזומבים. כדי לזכות בתקציב יהיה עליהם לעבור את מספר הצפיות שאליו הגיעו הדיירים מהעונה הרביעית בקליפ שהכינו בעבר, מעל 92 אלף צפיות במאקו.

הדיירים החלו להתכונן לקראת צילומי הקליפ כשעדן לקחה פיקוד ולימדה אותם את צעדי הריקוד. חיים התקשה ללמוד את הצעדים ושם התעצבן עליו שהוא אפילו לא משתדל להתאמץ. גם אנדל ואורנה התקשו לעמוד בקצב הלימוד של עדן, אך בסופו של דבר הצליחו ללמוד את הצעדים.

המשבר בין דן לשני הגיע לשיאו כששני שמעה את דן מדבר עליה מאחורי גבה עם כוכב. "היא תיגמר כשתצא מפה, בגלל שהיא חולת תשומת לב ולא תדע מה לעשות כשזה יגמר לה", הוא אמר לכוכב. שני לא הצליחה להישאר אדישה ועימתה את דן עם הדברים: "אתה משתף פעולה עם הדבר הכי מכוער והכי משפיל שאמרו עליי מאחורי הגב", היא אמרה. דן ניסה להסביר לה שההתנהגות שלה גרמה לו להתרחק ממנה: "את גרמת לי לברוח ממך, הייתי כבר שם איתך. אף אחד בבית לא גרם לזה ולא השפיע עליי, רק את".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00