העדכון האחרון:

03:00 - אביחי: "מצאתי פה את הרגש כי התאהבתי במעיין"

שני ואביחי ממשיכים בשיחה הלילית בחצר, ואביחי מביע את דעתו על ההתמודדות של שני בבית: "אני חושב שאת בן אדם אינטליגנט ויש אנשים שיתחברו לזה, אבל אם מוציאים אותך מאיזור הנוחות אז קשה לך". שני מסכימה שהיא לפעמים מתחבאת מאחורי האינטליגנציה השלה, ואביחי מספר לה מה הוא למד בבית: "כל החיים נתתי מקום לאינטליגנציה, ופה למדתי מאנשים כמו חמימו ומעיין להיות יותר מחובר לרגש, ובסוף מצאתי פה את הרגש כי התאהבתי במעיין".

בהמשך השיחה, אביחי מדבר על חיבת הקהל אליו ואל מעיין: "מה שיפה זה שאנחנו נתפשים גם כאישיויות נפרדות וגם כזוג". לאחר מכן, אביחי מספר כמה טוב לו בבית האח הגדול: "הבית הזה הוא גן עדן בשבילי, את צריכה להבין שפה אני שוב עצמאי, זה כאילו שאני לא עיוור", וכששני שואלת אם יש בו חששות מהיציאה מהבית, הוא משיב: "ברור שזה מפחיד אותי, אתם חוויתם אותי בצורה הכי דומיננטית שלי, ובחוץ אתם פתאום תראו אותי כנכה".

02:00 - שני ואביחי פותחים את הכל: ​"היינו הריב הכי גדול בבית"

הדיירים יושבים בחצר, וכשאביחי אומר לשני שבתחילת העונה היא לא הצליחה לקלוט אותו: "בטח חשבת שאני חמודי", היא משיבה: "זה לא עניין של חמוד, פשוט לא חשבתי שתתהפך עליי". בהמשך, מעיין נזכרת בהדחות שהיו במהלך העונה, וכשאביחי צוחק ומתגאה שהוא תמיד העמיד את שני להדחה: "זה מאוד נוח שהיא הייתה חוזרת כל שבוע", שני מחייכת ומשיבה שזה הדדי: "יאללה כאילו שאני לא רצתי על השם שלך פה חצי עונה".

בהמשך השיחה בחצר, שני מספרת לאביחי שהיא המליצה למעיין להיענות לחיזורים שלו: "אמרתי לה שאתה בדיוק הגבר שהיא צריכה, כי תמיד תעניק לך תחושת ביטחון", ולאחר מכן היא מאשימה אותו שלא החזיר לה באותו מטבע: "אתה אמרת לדן שעדיף לו להתרחק ממני, והוא הקשיב לך". אביחי מסביר שהוא לא יזם את השיחות עם דן: "ראיתי בך דברים שהפריעו לי אבל זה לא עניין אותי להתערב לכם, דן פשוט פנה אליי כגבר אל גבר", בעוד היא לא מקבלת את התשובה ומטיחה בו: "אתה ודן לא באמת הייתם חברים, בתכלס היה ביניכם קרב טווסים נסתר".

לאחר מכן, אביחי ושני מסכמים את העימות הארוך שהיה ביניהם לאורך העונה, בעוד היא אומרת: "אני ואתה היינו הריב הכי גדול בבית, לא דיברנו מילה במשך חודש", והוא מודה שנהג לפתוח עליה בחדר האח כדרך קבע: "אמרתי שאת מתנשאת, תיאטרלית, ומרוכזת בעצמך, כשתצאי מפה תראי את זה כי זה ממש יפה". לבסוף , שני מסבירה מה הוריד את גובה הלהבות ביניהם: "מעולם לא השלמנו, פשוט עומר ממש אהב אותך, והכל נהיה יותר רגוע", והוא מוסיף עקיצה: "כן הוא בחור מותק, אבל אין לי מושג איך הוא מסתדר איתך".

​01:00 - שרון לחיים: "תבין שעברת פה חוויה של פעם בחיים"

חיים ושרון יושבים בסלון עם אורנה שטוענת: "בכל המשימות שהיו אני תמיד הייתי בצד הקשה", ונותנת כדוגמה את משימת העניים והעשירים, ואת משימת השוטרים והגנבים. שרון מזכיר לה שבמשימת בית הכלא הם זכו לפינוקים, וחיים מספר שבמשימת הקוסם מארץ עוץ הוא סבל הרבה יותר ממנה: "גם הייתי כלב וצבעתי את הבית, וגם אחר כך הייתי אריה וסגרו אותי כל הלילה בכלוב".

בהמשך, האח הגדול מפנק את הדיירים ומשמיע להם את השירים: "נאמר כבר הכל" של החברים של נטאשה, "לפני שייגמר" של עידן רייכל, וגם את השיר "מנגינה" של מוניקה סקס. שרון נהנה מרצף השירים וממליץ לכולם להקשיב למילים: "האח הגדול לא שם שירים סתם", וכשחיים שואל מדוע האח הגדול בחר בשירים האלו, שרון מסביר: "זה שירי פרידה, הוא רוצה שתחשוב ותבין שעברת פה חוויה של פעם בחיים".

00:00 – אורנה וחיים: "הבית מרגיש ריק מדי"

אורנה וחיים תוהים איפה כולם, וטוענים שהבית מרגיש ריק מדי. הם עוברים לדבר על המשימה, וחיים מעדכן: "למרות שלא עשינו כלום, זה היה מתיש ומעייף, בא לי לישון". שרון מצטרף אליהם, ואורנה מספרת לו על הימים בהם הבית היה מלא: "נהנינו, שיחקנו כאן תופסת ומחבואים". מאוחר יותר, אורנה חושפת שביום הראשון בבית היא רצתה לצאת מיד: "רק רציתי לקחת מונית לבית שלי, לא הבנתי איפה אני נמצאת", בזמן שחיים ביקר אותה על שהייתה שקטה מדי. אך אורנה מסבירה: "ידעתי שיש לי כאן שלושה חודשים, אז לקחתי את הזמן".

23:00 – אווירת סוף: אורנה מזמינה את הדיירים לשבת אצלה בבית

הדיירים מתאספים שוב סביב השולחן, בזמן שאורנה מודיעה: "מי שרוצה לעשות אצלי שבת, מוזמן בכיף", ואילו אביחי מצהיר: "אם בא לכם לבוא לאילת, תיקחו מלון". בהמשך, הדיירים יוצאים לחצר ונזכרים בדן כשהם רואים את השכשוכית ריקה: "מאז שהוא הודח, אף אחד לא נכנס לשכשוכית", ומחליטים שבראשון הם יכנסו לטבילה יחדיו. מאוחר יותר, הדיירים תוהים מתי תגיע שעת כיבוי האורות, וחיים מעדכן: "זהו נגמרה התכנית, רק נותר להעביר את הימים עד לגמר".

22:00 – אביחי למעיין: "אם הייתי חושב שאת חלשה כאן, לא הייתי מתאהב בך"

אביחי ומעיין היחידים שנשארים לשבת בשולחן, והוא עוקץ אותה: "בעיקרון, את זו שהתחילה איתי, כששאלת אותי על התפילות שלי", בעוד מעיין מתנגדת: "נראה לך שהייתי מתחילה איתך ככה?", ומסבירה שזה הדבר הכי בולט בו. אביחי מתעקש שהיא זו שהתחילה איתו, והיא משיבה: "אז אם אתה רוצה את זה, אני איתך", אך מטיחה בו: "אבל בהתחלה לא ראיתי אותך ממטר".

בהמשך, הם עוברים לדבר על כך שמעיין מרגישה לא רלוונטית, ואביחי מציין: "אם הייתי חושב שאת חלשה כאן, הייתי אומר לך וגם לא הייתי מתאהב בך". השיחה ביניהם הופכת לויכוח כאשר הם מנסים להבין את נקודת המבט של ההורים שלו. "אכפת לי מאוד מה אמא שלך חושבת עליי, זה קריטי בשבילי", מעיין אומרת, והוא מבטיח לה שהוא ישנה את דעתה של אמא שלו. "אמא שלך צריכה לשנות את דעתה לבד", מעיין מסכמת.

21:00 – מעיין ואביחי: "רק חיים יהיה חסר לנו"

הדיירים מרימים כוסית בפעם האחרונה בבית האח הגדול: "לחיינו, בהצלחה לכולנו", ופונים למשפחותיהם: "תודה על האוכל המדהים". הם מתענגים על האוכל, ומחליפים חוויות מהמשימה הלבנה. "האח הגדול התעלל בנו בלילה, שם לנו פצצות סירחון מתחת למיטות", אורנה מספרת, ומעיין מוסיפה: "וכשהוא הפעיל עלינו מפוח, ממש נבהלתי". בהמשך, מעיין מספרת לאביחי שחיים יהיה חסר לה בארוחת שישי, והוא מסכים איתה: "רק הוא יהיה חסר".

20:00 – לכבוד שישי האחרון: האח הגדול מפנק בארוחה מהמשפחות

אביחי ומעיין יושבים ליד שולחן האוכל, ומעיין חושפת בפניו שבבית היא לא עושה קידוש. "אז תתחילי לעשות איתי", אביחי ממהר להציע, ומוסיף: "נעשה אצל אבא שלך, הוא יזרום איתי". בהמשך, האח הגדול מבקש מהדיירים להיכנס לחדר השינה, כדי שיוכל להכין לכבודם את שולחן השישי מלא בכל הטוב מהמשפחות שלהם.

מאוחר יותר, אורנה משתפת את שני ברצון שלה להיות אמא שוב. "את עדיין יחסית צעירה, גם אמא שלי הביאה ילדה נוספת כשאני ואחותי היינו גדולות", שני מעודדת אותה, "זה הכי כיף שיש, עברנו איתה את כל התהליך". הן ממשיכות לשוחח, ושני חושפת בפניה שכשההורים שלה התרגשו, הם לא סיפרו לה על כך במשך שנה: "זה שרט אותי לגמרי, למרות שהם התכוונו לעשות בדיוק ההפך", ומסבירה שזה בדיוק הגרעין להתנהגות שלה בבית: "אני לא מסוגלת שמסתירים ממני דברים".

לפתע, האח הגדול מודיע לדיירים שהשולחן מוכן, והם יוצאים נרגשים: "וואו, איזה מדהים!", בזמן שחיים מצהיר: "הנה האוכל של אמא כנרת". לאחר מכן, הם ניגשים למטבח, וקולטים שמחכים להם שם קינוחים, ומעיין צועקת בהתרגשות: "זו העוגת ביסקוויטים של אמא שלי".

19:00 – אביחי: "אני מחפש לקומם"

 הדיירים מתארגנים לארוחת השישי האחרונה בבית, בזמן שאביחי מספר לשני שבאילת כולם מכירים אותו: "הקטע הוא שהרוב הגדול לא ידע שאני עיוור עד שנכנסתי לתכנית". שני מחזקת אותו, ואומרת: "הקסם שלך הוא שאתה לא מחפש לצאת קורבן", בעוד אביחי צוחק: "אני מחפש לקומם". בהמשך, אורנה מצטרפת אליהם לבושה בשמלת מיני שחורה ועקבים, ואביחי ממהר לפנות למעיין: "אני לא סגור על מה היא משדרת כאן, עם הלבוש והכל".

 מאוחר יותר, הבנות מדליקות נרות שבת, מברכות אחת את השנייה ומתחבקות. "אני יודעת שמגיע לך להיות כאן", מעיין מפרגנת לשני, בזמן שאורנה מצהירה שלא משנה מה שלושתן עברו, בסוף כל שבוע תמיד הן הדליקו יחד נרות. לאחר מכן, מעיין משתפת את אביחי בהתרגשות שלה לקראת שישי הבא: "סופסוף אדליק נרות עם אמא שלי", בעוד חיים מתרגש שאת שישי הבא יזכה להעביר יחד עם משי.

18:00 - מעיין על הגמר: "אני לא מרגישה רלוונטית"

שני משתפת את מעיין בכך שהיא מתגעגעת לעומר: "אני חושבת עליו יותר ממה שחשבתי שאחשוב". מעיין שואלת אותה מה לדעתה הוא עושה עכשיו, וזו משיבה שהוא בטח עם המשפחה שלו: "הוא בן אדם שלא מתעסק בבולשיט אז בטח הוא יצפה רק בגמר". לאחר מכן, שני מתארת למעיין את התעודות שראתה ומגיעה למסקנה: "אביחי הוא הבן אדם היחיד שיוצא מפה יותר יפה מאיך שהוא נכנס", ומוסיפה פרטים נוספים מתעודת הזהות של מעיין על אבא שלה: "הזכירו את איציק קראטה מהרצליה", וזו מתלהבת.

בהמשך, שני מפרטת על הכניסות של כל אחד מהדיירים כפי שראתה בפרק הראשון שהוקרן לה, וכשמעיין מגלה שהיא לא היחידה שברכה "שמע ישראל", היא אומרת בגאווה: "אנחנו ממש עונה של צדיקים". מאוחר יותר בחצר, מעיין משתפת את שני בכך שאביחי מאוכזב מהמשימה, ושני טוענת שהבינה מה עמד מאחוריה: "האח הגדול היה צריך לבדוק את הגבולות שלכם ולעשות את הכל באווירה של גמר". מאוחר יותר בחדר השינה, מעיין משתפת את אביחי בחשש שלה לגבי הגמר: "אני לא מרגישה שאני רלוונטית", ואביחי מבקש ממנה להפסיק לדבר על עצמה כך: "את אולי מתכוונת שאת לא דעתנית כמו השאר פה, אבל זה לא בהכרח מה שגורם לנו להיות רלוונטיים", הוא מסכם: "בלי הסיפור של העיניים, סביר להניח שלא הייתי פה". 

17:00 - חיים מפתיע: "איזה מצחיק אם אני עוזב עכשיו"

הדיירים מתרגלים לחזרה הביתה מהחדר הלבן, ומתלוננים שפתאום האור נראה להם חשוך מדיי. אורנה שואלת את שני איך הרגישה כשיצאה מהחדר, וזו משיבה שנהנתה מהפינוקים: "אני אפרגן לכל מי שיזכה, אבל תנו לי ליהנות מהיום וממה שקורה באותו הרגע". אביחי נזכר בחליפה שתפרו לו: "אני רוצה לקבל אותה", ושרון מרגיע אותו: "אל תדאג לדעתי ילבישו אותנו לפני הגמר", בזמן שאת חיים זה בכלל לא מעניין: "אני לא רוצה חליפה ולא כלום".

בהמשך בחצר, שני ושרון מתחלקים ביניהם במשימות לקראת כניסת השבת, ומעיין המומה: "נהייתם זוג עכשיו?", בעוד שני מסבירה: "אפילו מצאנו מקודם קו דימיון במטבח ששנינו עובדים בסדר וארגון". לאחר מכן, מעיין שואלת אם מישהו יודע מה יקרה לה ולאורנה בראשון, וכשחיים טוען: "יש קשר להדחה", השאר פוסלים זאת על הסף, וחיים מפתיע אותם: "איזה מצחיק יהיה אם אני עוזב עכשיו ואומר שנמאס לי?". מאוחר יותר, אביחי ומעיין נשארים לבד בחצר. מעיין שמה לב לשינוי בהתנהגות של אביחי: "למה אתה נראה מבואס?", והוא משיב שהמשימה הייתה בזבוז של זמן בעיניו, ומוסיף: "כנראה שזו גם ההרגשה של הסוף".

16:00 - מי השניים האחרונים שנשארו בחדר הלבן?

בזמן ששני ושרון ממשיכים לבשל במטבח, האח הגדול מבשר שבקרוב יגיעו סירים עמוסים כל טוב מבני המשפחות שלהם. שני מקווה שחיים יצא ליהנות מהאוכל של אמא שלו, ויורד לה האסימון שכל ההכנות היו לשווא: "אני מקווה שלפחות האח הגדול יתרום את מה שהכנו כי אני שונאת לראות אוכל נזרק". כעבור דקות אחדות, אביחי פותח את הדלת ומצטרף לשני ושרון בחצר: "אני וחיים החלטנו לתת לאורנה ולמעיין להיות השתיים הראשונות", הוא מפרגן למעיין: "מעיין זה אני".

בהמשך חיים מצטרף אליהם, ושני ששמחה לראות אותו לא מתאפקת, וכבר מוסרת לו פרטים ממה שגילתה בזמן שהיה בחדר הלבן: "יש לך תעודת זהות של החיים", היא מדקלמת את תעודת הזהות בעל פה, ופונה לאביחי: "הסוף של תעודת הזהות שלך הייה מאוד מרגש". שני נזכרת במשהו מצחיק מהפרק הראשון: "אביחי ישב ליד מעיין בספה ואתם לא הכרתם בכלל אחד את השנייה", היא מוסיפה: "גם אני ישבתי ליד דן". מאוחר יותר, האח הגדול מבשר לדיירים שעברו את המשימה בהצלחה וזכו בתקציב מותרות: "ביום ראשון מעיין ואורנה ייקחו חלק ברגע חד פעמי שלא יהיה כמותו", ושני מהמרת: "בטח מי שיעזוב בראשון יעזוב במסוק". מעיין ואורנה חוזרות עם חיוך על הפנים, ומתעקשות לשמוע את כל הסיפורים שפיספסו, והאחרונה מופתעת לגלות ששרון ושני השקיעו בהכנת ארוחת שישי: "איזה אלופים".

15:00 - אביחי: "אני לא מתכוון להישאר פה בשבת"

הדיירים בחדר הלבן מתחילים להריח את השבת בפתח, ואביחי מקווה שהאח הגדול יסיים את המשימה: "אני לא מתכוון להישאר פה בשבת". לאחר מכן, אביחי מודה שאם יתנו לו כמה מאות שקלים אולי יסכים לשבור את המשימה כבר לפני, בעוד אורנה לא מבינה על מה ההתלבטות: "סכום כזה של כסף זה לא הולך ברגל".

בינתיים, מעיין מתגעגעת לארוחת שישי עם המשפחה, ומעלה רעיון: "אולי המשפחות שלנו יבואו לאכול איתנו בשישי?". אורנה לא מסתפקת בכך, ומכריזה: "אם לא נצא לשבת אני לוחצת על הכפתור ראשונה", היא פונה לאביחי: "אתה תצא אחרי". במקביל בחצר הבית, שני ושרון עושים הפסקה מההכנות לשבת. היא חושבת על הדיירים בחדר הלבן: "מסכנים בטח מה הם עוברים עכשיו", ואילו שרון לא מתרגש מהמשימה: "זה לא כל כך נורא אבל ברור שפה זה עדיף". שני שואלת את שרון אם הוא שמח שבחר לצאת מהחדר, וזה משיב: "היה לי טריגר טוב, אחרת לא הייתי יוצא". בהמשך, שרון משתף את שני: "מעניין איך מהארבעה האלה נשארים שניים כי כולם עקשנים", ושני מהמרת: "אם חמימו יוצא אביחי מוותר לאורנה ומעיין". שני מספרת לשרון על הימים קשים שחיים חווה בבית: "חוש ההומור והאופטימיות שלו מצילים אותו הרבה פעמים".

14:00 - מעיין לחמימו: "המון אנשים ירצו בקרבתך במיוחד אם תהיה הזוכה"

בחדר הלבן הדיירים מפנטזים על תחילת השבוע, ואורנה מזכירה להם שכל אחד יכול להיות זה שיצא בראשון: "כולם יכולים להגיע ממש עד הסוף". לאחר מכן, חיים שואל את מעיין: "את חושבת שתוכלי להישאר עד יום שלישי בחדר הלבן?", והיא משיבה נחרצות: "כמה שקשה לי, אני אשאר כמה זמן שצריך". אורנה נזכרת בכל החוויות מהבית, ומעיין מתרפקת על תקופה מתוקה: "לעולם לא נשכח אחד את השני, ממש כמו אקסים". מעיין מצפה לשמוע על אורנה הרבה ביציאה מהבית, וכשחיים לא מצפה שיחשבו עליו בחוץ, מעיין מעודדת אותו: "אני בטוחה שהרבה אנשים ירצו בקירבתך", ומוסיפה: "במיוחד אם תהיה הזוכה".

בהמשך, אורנה משתפת שלדעתה אנשים היו צריכים לצאת מוקדם יותר מהחדר הלבן, ומעיין אומרת בגאווה: "לא סתם נשארנו ארבעתנו פה". חיים טוען שבכל מקרה הארבעה שנשארו בחדר היו נשארים, ואורנה עוקצת אותו: "אתה רצית כבר לצאת אתמול". כשאביחי בא לקראת חיים, ומחזיר לה: "את רצית ללחוץ על הכפתור בעצמך", מעיין מרגיעה את כולם בטענה שהם יצאו בשבת. אבל כשאביחי טוען שאצלו שבת זה מעל הכל, מעיין דווקא עוקצת אותו: "אם כל כך חשוב לכם לצאת אז אתם יכולים לצאת עכשיו". אביחי מצדו, טוען שאין לו בעיה: "אני מאמין שלא פספסתי כלום ואת החליפה אקח כשאצא מפה גם ככה", הוא מסכם: "אם מעיין ואורנה ייקחו זו תהיה סגירה טובה למשחקי האח".

13:00 - מעיין על שני: "היא לא צריכה את הפרס בסוף המשימה הזאת"

בזמן שהדיירים בחדר הלבן מתחילים להתלונן על רעב, האח נענה לבקשתם ומגיש להם את האח נענה לבקשתם ומגיש להם את ארוחת הבוקר. חיים מסנן: "אני רוצה לדעת מי הטבח הזה", ומעיין מתבאסת כשהיא מגלה שהאוכל לא לרוחה: "למה תמיד מביאים לנו אוכל כזה לא טעים?". לאחר מכן, מעיין חוזרת לשבת על הכיסא בצד, ומתחילה להתייאש: "אני עצבנית, עייפה ומתה שיגמר כבר כי אני מרגישה מלוכלכת". בינתיים אורנה שלא יכולה להתגבר על הרעב, מעזה וטועמת מארוחת הבוקר: "למה הכל נראה פה מוזר", היא מתלוננת אבל בכל זאת ממשיכה לאכול.

במקביל במטבח הבית, שרון מציע להכין אוכל לשבת: "אני לא יודע מתי הם יצאו ואם אורנה בכלל תצא", ושני נותנת לו יד בהכנות. בזמן שהם מצפים להצטרפות דיירים נוספים, שרון שואל את שני: "זו לא פסילה אם הם לא יוצאים בכלל?". נדמה ששני לא יודעת את התשובה, וכששרון מנסה בשנית: "אי אפשר לפסול אותם אם יישארו בחדר, אולי הוא יבקש מהם בסוף לבחור מי נשאר", ושני מעלה רעיון: "האח הגדול יעשה משחקי האח". בחדר הלבן, אורנה פונה למעיין ומשלבת עקיצה שנונה שמכוונת לחיים: "אל תשבי ליד הדלת במקרה שהוא רוצה לצאת", בעוד האחרון מגלה כוח רצון ומכריז שהוא לא מתכוון לוותר. מאוחר יותר, אורנה משוחחת עם מעיין על שני: "היא מוותרת לעצמה כי ידעה שתהנה ממה שהיא מקבלת, וראיתי איך היא נהנתה כשהיא קיבלה את השימלה", ומעיין מסכימה: "היא לא צריכה את הפרס בסוף המשימה הזאת".

12:00 – מעיין: "זה השישי האחרון שלנו כאן, מי היה מאמין"

שיר הבוקר: "לבן בחלום שחור" של להקת "איפה הילד", מתנגן ברחבי הבית, ובזמן שרוב הדיירים מתקשים לפקוח את עיניהם, שני מתעוררת ועושה תנועות ידיים לצלילי השיר. היא פונה לשרון שלצידה: "קמת?", והוא משיב לה בהססנות: "בערך, בוקר טוב", בעודו מתקשה להתנתק ממיטתו. אחרי שהאח הגדול משמיע את השיר פעם נוספת, הוא כבר זוכה לעזרה מחמימו שצועק לדיירים: "קומו יאללה בוקר".

לאחר מכן, הדיירים שבחדר השינה הלבן נשארים במיטותיהם, ופותחים בשיחת בוקר. "זה השישי האחרון שלנו כאן, מי היה מאמין", אומרת מעיין, בזמן שחמימו מתלונן: "כל הגוף של קלקר מהמפוח הזה שהנינג'ה נכנס איתו". כשהם פונים להתארגנויות לקראת היום החדש, חמימו לא מסתיר את הרצון שלו להיכנס ראשון למקלחת: "אני מרגיש כמו איזה טווס, אני חייב להתלקח".​

11:00 – מנוחה לקראת הישורת האחרונה

האח הגדול מפנק את הדיירים בשנת בוקר ארוכה מהרגיל, ונראה שהם צריכים את זה יותר מתמיד. אמש, זכו שרון ושני לביקור מפתיע של ארז, קורין ושי מיקה, בזמן שבחדר הלבן, פצצת סירחון ורעשי מפוח קולניים, הפריעו למנוחתם של שאר הדיירים. בקרוב שיר הבוקר יתנגן ברחבי הבית, ויבשר על פתחו של יום חדש שצפוי להיות דרמטי במיוחד. האם בצלו של המתח, שהולך וגובר לקראת הישורת האחרונה, יצליחו הדיירים להתמודד עם המשימה הלבנה?​

10:00 – זה לא עוד יום שישי

האח הגדול מעניק לדיירים זמן שינה נוסף, ואלה צוברים כוחות מחודשים לקראת סוף השבוע הדרמטי שמחכה להם. האורות בחדרי השינה עדיין כבויים, והבית דומם, אך בקרוב שיר הבוקר יתנגן והדיירים יתעוררו ליום שישי האחרון שלהם בבית. איך הם יתמודדו עם המתח העצום? ואלו עוד הפתעות מתכנן להם האח הגדול?

09:00 – בוקר של סופשבוע אחרון 

הדיירים עדיין ישנים שינה עמוקה, ומנסים להתאושש מהלילה המטלטל שחוו במסגרת המשימה. בזמן ששני ושרון נהנו מהפתעות מרגשות מחוץ לחדר הלבן, שאר הדיירים המשיכו להתמודד עם אתגרי השהייה בו. בקרוב שיר הבוקר יתנגן, וכולם יתעוררו לסופשבוע האחרון בהחלט שלהם בבית האח הגדול. האם המשימה הלבנה תשפיע על ההכנות לשבת?​

מה קרה אתמול?

יום נוסף במשימה הלבנה עלה על בית "האח הגדול", כשבמהלכו התפתח ויכוח סוער על נושא הנחת התפילין בין שני לחיים ואביחי. אלא שהשיא הגיע דווקא כששרון התערב בשאלה לשני: "למה את חייבת לצעוק ולהתלהם?", וזו טענה ששרון מחפש אותה כבר כמה ימים: "לא כדאי לך להתעסק איתי, אל תשכח עם מי ישנתי חודש במיטה". אך שרון המשיך לתקוף אותה: "את בורה, טיפשה וחצופה". בהמשך היום, כשהמנורה האדומה נדלקה, שני הייתה הראשונה לצאת. היא זכתה למקלחת מפנקת, שנת צהריים ארוכה, מסיבה פרטית בחצר עם השירים האהובים עליה ומשקאות מפנקים.

מאוחר יותר, הדיירים צפו בהטבות ששני קיבלה, אך בחרו בכל זאת להישאר בחדר הלבן, וזכו לפתיתי שלג מקלקר, התמודדות מול מפוח, פצצות סירחון ולופים בלתי נגמרים של השיר שאורנה שרה בתכנית הרדיו שלה: "טוב להודות לשם". ההצעה היחידה שהצליחה להוציא דייר נוסף מהבית הייתה כשהוצעה כתבת פרופיל לדייר ב-Mako. שרון מיהר לצאת, לאחר ההערה של אביחי: "תעשה את זה רק בשביל לדפוק את שני, היא תתבאס רצח". בהמשך, שרון אף הודה בפני שני שיצא מהחדר הלבן רק כדי לעצבן אותה: "בגלל הקטע שהיה בינינו בבוקר".

לאורך היום, האח הגדול הציע יותר ויותר הצעות מפתות, שזכו לסירוב מיידי מצד הדיירים. גם כשנכנסו לבית מעצבי אופנה שהתאימו לכל דייר בגד יוקרתי במיוחד לגמר. בהמשך, נכנסו לארוחת ערב מנחי התכנית, ארז טל וקורין גדעון, עם זוכת העונה הקודמת, שי מיקה. שני סיפרה לקורין על היחסים שלה עם שרון: "אני מרגישה שהוא מחפש לעקוץ אותי בכל הזדמנות, ומשתמש בי כפלקט לעמדות פוליטיות שהוא מתנגד להם", והוסיפה כי הוא אדם מזויף שמתנהג כמו זיקית.

אל תוך הלילה, לאביחי הוקל ששרון פרש מהמשימה: "ככה הוא מקרב את מעיין לפרס", אך עדיין הצליח להרגיז את מעיין. בהמשך, הם דיברו על המפגש של שני עם קורין, ומעיין ציינה: "קורין מאוד אוהבת את שני, כי גם היא אישה חזקה". בזמן שאורנה הסכימה עם העובדה ששני חזקה, אביחי דווקא בחר לזלזל בכך: "אני רואה אישה חסרת ביטחון עם מעטה של עוצמתיות".

לסיום, האח הגדול הציע הקרנה של הפרק הראשון, הכולל את תעודות הזהות והכניסות לבית, בנוסף להקרנת בכורה של פרומואים הגמר שהוכנו לכל דייר: "יש יותר מרגש מזה? כל שנותר לכם הוא ללחוץ על הכפתור". הדיירים סירבו לצאת, וכשהמסך נדלק, הדיירים במשימה שמעו את שני טוענת שמעיין היא זו שתצא מהחדר. "שני כל כך מזלזלת בי, רק בגלל זה לא אצא מכאן", מעיין הצהירה בהפגנתיות.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00