העדכון האחרון:

03:00 – שרון לשני: "הלב שלי יוצא אליך, אין באמת טינה בינינו"

שרון ועומר מסיימים את השידור, והדיירים שמחים שהמשימה הסתיימה בהצלחה. שני מבקשת משרון להגיב על הדברים שאמר בשידור: "הרגשתי שהתייחסת לעומר כאילו הוא הסנגור שלי, אבל יש לי המון מה להגיד לך". שני מסבירה לו שמההתחלה הרגישה שהוא הכניס אותה לתבנית של צפונבונית ולא ניסה להכיר אותה, וממהרת להסביר מדוע היה לה קשה עם הכניסה שלו: "כאיש ציבור ידעתי עליך המון דברים, ולמרות שניסיתי לשחרר, העניין עם שם ואנדל הכביד עליי".

את שיחתם קוטע האח הגדול שמבקש מהדיירים להתרכז בסלון, ומודיע: "לא צברתם פסילות במהלך המשימה, ולכן זכיתם בתקציב מותרות". האח הגדול מציין כי הדיירים צברו רק 10 קנסות השבוע וכי החליט לקנוס אותם ב-500 שקלים בלבד. הדיירים מתרגשים, ואילו שרון ושני מתפנים לחזור לשיחתם. "אני לא רוכב על אף אחד בבית, אני אינדיבידואל פה", שרון אומר, ומוסיף שיש לו מספיק תומכים בחוץ, ולכן לא צריך את החיבור עם חיים כדי להגיע לגמר.

בהמשך, שני מתוודה בפני שרון למה השתמשה בביטוי 'אין עשן בלי אש': "היה לי נורא קשה. אתמול חשפתי את הסיפור הנוראי שעברתי בתור ילדה, חוויתי טראומה גדולה ששרטה אותי לנצח". שרון חש בכאבה ומביע צער על המקרה שחוותה: "בתור אבא לא הייתי רוצה שהילדה שלי תעבור את זה, כואב לי הלב". לאחר מכן, שרון עובר להתייחס למילה צ'חלה: "בתור פמיניסטית, את לא יכולה לקרוא לאף אחד בכינוי הזה", אך שני מנסה להתגונן: "באו אליי באווירה של שכונה, אז הגבתי בהתאם. אף אחד לא מושלם".

לקראת סיום השיחה, שרון מצהיר מהו הלקח ששניהם צריכים ללמוד: "אסור לנו לשפוט אנשים", ופונה לשני: "עם כל מה שעברנו, הלב שלי יוצא אליך, אין באמת טינה בינינו". הם חותמים את השיחה בלחיצת ידיים, ומצטרפים לשאר הדיירים בחדר השינה. שרון משתף את דן שהיום התחיל רע אבל השתפר: "אני מרגיש שסוף סוף פרקתי".

02:00 – שרון חושף: "אני מתאהב די מהר, אבל אני עדיין מחכה לאחת"

תורו של שרון לענות לשאלות של עומר, אך עומר דווקא מציע לו לנצל את הבמה ללבן את העניינים מול התקשורת. "התהפכו עליי, אבל היום השם שלי נקי לחלוטין", שרון אומר ומוסיף שרגע הניצחון שלו היה כשהוא נבחר לכנסת. עומר מתעניין אם שרון לא מפחד שהתכנית תעשה לו נזק בתחום הפוליטי. שרון משיב בשלילה, ומסביר שלדעתו אין פחיתות כבוד להיכנס לפלטפורמת ריאליטי, בעוד עומר מבקש משרון לפרט מהן הסיבות בגללן נכנס לבית. "רציתי להוציא את שם כי הוא חצה את הקווים שלי", שרון מסביר, ומוסיף שהוא רצה להראות לציבור מי הוא באמת.

בהמשך, השיר "רחוק רחוק" של ישי לוי מתנגן, כשבסיומו עומר מתעניין בחיי האהבה של שרון. "אני מאוהב באהבה", שרון חושף, "אני מתאהב די מהר, לפעמים אני מרחיק לכת", ומודה שהוא עדיין מחכה לאחת. עומר מופתע: "אז אחרי הכל אנחנו די דומים", בעוד שרון צוחק, ומספר שלפני שנה הכיר מישהי בפייסבוק: "ההתמסרות הייתה מידית, אבל כעבור תקופה גיליתי שהיא שתולה, ששלחו אותה כדי לטלטל ולהוציא אותי מאיזון". לאחר מכן, עומר עובר לדבר על הילדים של שרון. "הם החולשה הכי גדולה שלי", שרון אומר, ובציניות מאחל גם לו ולשני ילדים כאלה. "לא יודע עם שני, אבל אני מאוד מקווה לילדים", עומר עונה, ומבקש משרון שלא יסבך אותו, ואף בהמשך מציע לו לנסות לדבר עם שני. "אני לא יכול להיות צבוע עם מישהו שמטיח בי שאני 'גזען'", שרון מסכם.

01:00 – עומר מתוודה: "אני מאוהב בשני, אני רואה אותנו יחד לעוד הרבה זמן"

עומר ושרון מתיישבים בכיסאות השדרנים, ועומר מחמיא לשרון: "אתה מרגיש כמו בבית כאן". שרון פותח את השידור בהצהרה: "אתה מאוד מופנם ואתה לא אוהב לדבר על עצמך", בזמן שעומר מסכים, ומציין שלדעתו יש בשקט משהו מעניין. שרון מתעניין איך הוא נשאר כל כך שקט בבית, ושואל אותו לגבי המילה "צ'חלה" ששני זרקה למעיין: "איך נשארת אדיש לעניין?". עומר ממהר להגן על שני ואומר שהמילה נזרקה ברגע של כעס: "לא הייתה כוונה מאחורי המילים". שרון ממשיך לדבר על שני וזורק עקיצה: "נראה שלפעמים אתה נבוך מההתנהגות שלה", אך עומר עוצר אותו ומכריז שאם כך היה המצב, הם לא היו יחד.

שרון שואל את עומר מתי בפעם האחרונה הוא בכה, ועומר מציין שהוא בכה כשאבא שלו נפטר, וחושף בהתרגשות: "הוא לא היה האב הביולוגי שלי, אבל אני מי שאני בזכותו", בזמן ששרון שם ברקע את השיר "ילד של אבא" של מוקי. לאחר מכן, שרון בוחר לשאול על קריירת הדוגמנות של עומר: "זה תמיד היה החלום שלך?". עומר משיב שהוא לא מתלהב מהעבודה כדוגמן בינלאומי, ושהחלום שלו הוא דווקא להיות שחקן: "משחק בשבילי זה סוג של טיפול פסיכולוגי". שרון עובר לדבר על שני: "אני חייב להגיד ביושר, שמהרגע הראשון היא לא באה לי בטוב", ומוסיף את כעסו על כך שהיא קראה לו גזען: "אני בחיים לא הבדלתי בין אנשים, אני אוהב את כולם".

בהמשך, שרון משמיע את השיר "בסוף מתרגלים להכל" של דודו טסה, ובסיומו שואל על טיב היחסים בין שני לבין עומר: "האם זו אסטרטגיה?". עומר ממהר להשיב שלא מדובר באסטרטגיה, ואומר: "מערכת היחסים איתה מדהימה, ואני רואה אותנו יחד לעוד הרבה זמן", ומוסיף להתוודות שהוא מאוהב בה. "מה גרם לך להתאהב בה?", שרון מופתע, ועומר עונה: "היא משוגעת ואינטליגנטית", בעוד שרון נכנס לדבריו: "אבל היא גם מעצבנת ואגואיסטית. אני מאחל לכם כל טוב והצלחה".

00:00 - אורנה לדן על הקשר שלהם: "כשזה לא שם זה לא שם" 

אחרי השידור, מעיין ניגשת לאורנה ונותנת לה פידבק על השידור: "היה משעמם כשפירטת על כל דייר", ואילו עומר  חושב שזו הייתה מחווה יפה לדיירי הבית: "יצאת גדולה לדעתי". לאחר מכן, אורנה ודן פותחים בשיחת יחסינו לאן בסלון. לאורנה נגמרו המילים: "אני חושבת שכבר לא משנה מה אגיד אתה כבר לא תראה בי כלום טוב", היא מוסיפה נחרצות: "כשזה לא שם זה לא שם, ואני ממש מרגישה שקשה לי כי לא ככה רציתי לסיים את החוויה פה". הם משוחחים על גילויי הקנאה של אורנה, והיא מציעה את אותו פתרון שנתנה לאביחי: "אמרתי לו שהוא צריך לגרום לכך שמעיין לא תקנא". היא מבינה שיכול להיות שהגזימה בהתנהגות שלה, ובכל זאת חושבת על הצד השני: "אולי לא נתת לי מספיק את הביטחון הזה", ודן חושב על מצב ביניים: "זה איפשהו באמצע לדעתי". בהמשך דן מרגיש צורך להתנצל: "אני יודע שמדובר במגבלה שלי", ומשווה אותם לאביחי ולמעיין: "אני מסתכל עליהם, ומבין בצער שאנחנו לא שם". 

23:00 - אורנה מתחרטת: "הייתי רוצה שהסיפור הלא נעים עם שני יהיה אחרת" 

תורה של אורנה לענות לשאלות של אביחי, והוא פותח בשאלה הראשונה: "את בחורה שיש לה הכל, אז מה הביא אותך לאח הגדול?". היא משיבה שיש לה חלום כוכבות שלא הספיקה להגשים כי הייתה אמא מגיל צעיר: "זה משהו שנולדתי איתו וטמון בי כל הזמן". לאחר מכן, אורנה משתפת בקושי הראשוני שלה לחלוק עם כולם את החפצים, אבל מספרת שהיה מישהו שעזר לה להיגמל מזה: "דן הציע לי לשים את הדברים שלי לידו". אורנה רוצה להיות פחות ביקורתית: "זו התכונה שהייתי רוצה לשנות בי", היא משתפת בכנות: "נמאס לי לבקר אנשים כל הזמן ולגלות שחסרים להם פרמטרים מסוימים בשבילי". בהמשך, אביחי שואל אותה איך הצליחה להתגבר על כל ההדחות, והיא משיבה: "כל שבוע לא הבנתי מחדש מה לא בסדר כי אני משתדלת להיות טובה ולא מזיקה", אבל היו חיזוקים שאספה איתה להמשך הדרך: "בהדחה המפוברקת קולות העידוד בחוץ הרימו אותי, וגם הילד שלי הרגיע אותי שהכל בסדר", היא מסכמת: "אני יודעת מה היכולות שלי ומאמינה כל כך בעצמי".

אביחי שואל: "על מה היית מתחרטת", ואורנה עונה עם יד על הלב: "על הסיפור הלא נעים שקרה עם שני כי הייתי רוצה שזה יהיה אחרת ממה שזה יצא". לאחר מכן, אביחי מבקש מאורנה לתאר כל אחד מהדיירים בקצרה, והיא מפרטת בין היתר על דן שיש לו "מידות טובות", על שני שהיא "אמיצה" ועל אנדל, "בחור טוב שהכבוד שהוא נתן לי בבית ראוי להערכה". לסיום, אורנה מוסרת לדן תודה על כל מה שהעניק לה במהלך העונה: "אם נוכל למזג את זה יחד בחוץ זה יהיה נחמד, ואם לא אז נשאר תמיד חברים".

22:00 - אביחי מתוודה: "הבעיה שלי גורמת לי לאבד את הגבריות"

אורנה ואביחי עולים לשידור, והיא פותחת את התוכנית בחזרה ליום הראשון בבית: "תספר מה ראית בתור לקוי ראייה". אביחי נזכר שעדן הייתה הראשונה לגשת אליו, וכשלחץ יד למעיין הוא לא התמקד בה באותו הרגע: "אבל היא הייתה הראשונה שהציעה לי לשתות". אביחי ממשיך ומספר על ניתוחי האופי שעשה לדיירים בחדר האח הגדול בתחילת העונה, ומציין את מעיין במיוחד: "הבנתי שהמראה שלה מראה על חוסר ביטחון מסוים". בהמשך הוא מספר לאורנה שלא הבין מה היא עושה בבית: "היה נראה לי שהגעת למקום הלא נכון", וצוחק על דן: "כשהוא דיבר על כל הדברים שהוא עושה ירד לי האסימון שהוא זה שניגן בחלילית כל הלילה לפני הכניסה לבית".

אביחי מודע לכך שחושבים שהוא שחצן: "אבל אם אני לא יכול לעשות פעילות של לקחת דברים מהסופר אפילו, אז מה זה אומר עליי?", הוא מתייחס לתהילה שאמרה עליו, "אז מה אם אתה נכה, יש הרבה נכים", ואומר שבטח שוכחים שהוא נכה: "אני לא עם כסא גלגלים אז רואים אותי אחרת". אורנה מאתגרת את אביחי בשאלה: "מה היה הרגע הכי יפה שלך עם מעיין?", ואביחי משתף ששלח יד למעיין לפנים ופספס: "אמרתי לה שהבעיה שלי גורמת לי לאבד את הגבריות", הוא מסכם: "אני רוצה שהאישה שלי תסמוך עליי וזה לא מהמקום השוביניסטי". אורנה מקדישה את השיר "בראשית" של שלומי שבת למעיין: "לחיי הרגע שמעיין מייחלת לו", ולאחר מכן, היא מבקשת מאביחי לספר חוויה קשה שעבר בחייו. ​הוא משתף ברגע שבו הבין שהגיע הזמן לקנות מקל נחייה: "היה לי מוזר לחפש את זה כי לא הרגשתי עיוור באמת".

21:00 - שרון: "לא אשב עם שני לקפה" 

השידור מסתיים, ודן חותם אותו בטבילה מרגיעה בשכשוכית. עומר פותח בשיחה עם דן על הדברים הטובים שבבית והחברויות שנוצרו, ומציין לטובה את החברות של דן וחיים: "בחוץ בחיים לא היית קורא לחמימו חבר בשום צורה, אבל זה מה שיפה פה". לאחר מכן, שרון מצטרף אליהם ומודה שלעולם לא יוכל לדבר עם שני כאילו שלא רבו מעולם: "היא קראה לי גזען ואמרה שאין עשן בלי אש על גיהנום שעברתי במשך שנה בחוץ מבלי להכיר את הפרטים ולכן אני בטוח לא אשב איתה לקפה". לאחר מכן הוא מציין את דן בתור מי שכן ישמח לשבת איתו לקפה: "למרות שהוא היה בנוער של מר"צ ומתעניין בשוברים שתיקה, הוויכוח איתו הוא אידיאולוגי בלבד, ולא נכנס לפסים אישיים לא נעימים". עומר מזדהה עם שרון ומודה שלא היה עושה את אותו הדבר: "אם שני תציע לצאת עם אורנה בעתיד הייתי אומר לה שזה מעשה מטומטם".

20:00 - שני חושפת אירוע טראומתי מהעבר: "הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לבחורה"

תורה של שני לפתוח את הלב, והיא מחליטה להתחיל את התוכנית שלה בווידוי קורע לב על אירוע טראומתי שחוותה בעבר: "זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לבחורה". דן מנסה להבין במה מדובר, אבל שני לא ממהרת לחשוף: "הרבה ישאלו אותי למה לא הגשתי תלונה, אבל לצערי ההתנהלות במערכת המשטרה לא תמיד הוגנת". דן מציע לה לשתף בכל זאת, אבל שני מיד בוחרת לסכם: "כלום לא יכול להחזיר את הגלגל אחורה או לתקן, וזה לוקח חלק גדול ממני". הם עוברים לנושא הבא כשמוקרנת תמונה שלהם מתחילת העונה בריב עצבני, ודן מנצל את ההזדמנות לשאול אותה על הריב עם מעיין ואורנה בו כינתה אותן "צ'חלות". שני מחליטה להתנצל בפני מעיין, ומוסיפה: "אני בעצמי צ'חלה".

בהמשך, דן עובר לסוגיה הבאה ושואל את שני למה לא עשתה צבא. היא משתפת בתקופה הקשה שעברה: "סבלתי מהפרעות אכילה ומשקל נמוך מאוד ובחרו שלא לגייס אותי", היא מוסיפה שהיא סובלת מכך עד היום: "אני אוכלת רק אוכל בריא וזה לא באמת משהו שעובר". דן שואל אותה מה עשתה במקום הצבא, והיא משתפת שבחרה להשלים בגרויות ולעבוד בחיי הלילה: "חשבתי בזמנו לעשות שירות לאומי, אבל מסיבות אישיות בחרתי שלא"", ומוסיפה בגאווה: "כל המשפחה שלי היו קצינים".

דן בוחר להתייחס לקשר של שני ועומר: "כשמסתכלים על טיב הקשר ביניכם, יכול להיות שהקשר שלנו לא היה קשר?", והיא מתוודה: "אני לא רוצה להשוות, אבל עכשיו כשאתה אומר את זה אני באמת מסכימה איתך". דן מסיים את התוכנית בבקשת סליחה משני: "אני מתנצל אם המשפחה שלך הייתה צריכה לשמוע את איך שדיברתי אליך, את צריכה לפרוח בחיים שלך מבלי לחפש את המקום של המלחמות האלה, כי יש בך יותר מדי טוב".

19:00 - דן עונה על הכל

שני ודן עולים לתוכנית הרדיו שלהם. דן מספר שבהתחלה חשב על חמימו שהוא מצחיק, שאביחי "תמים מדי", וששני היא "צפונית תל אביבית", אבל בהמשך הבין שלחמימו יש לב ענק ושכל ואילו אביחי מטורף וההפך משה תמים. בהמשך, שני שואלת את דן אם היה יכול לעבור את התהליך לבד ולא בזוגיות בבית, ודן משיב: "העניין הוא שתהיה כתף תומכת, ולא הצלחתי לפתח את זה עם אביחי למשל, שהיה החבר הראשון שלי", הוא ממשיך ומציין לטובה את חמימו: "הרגשתי שהוא הראשון שקיבל אותי ותמך בי".

שני שואלת את דן אם הוא מפחד ממנה, והוא עונה שהוא סולד, "אבל גם מעריך באיזשהו מקום". לאחר מכן, היא מנצלת את ההזדמנות לשאול אותו בנושא ההדחות: "באמת רצית לראות אותי הולכת מכאן?". דן מבקש אישור מהאח הגדול להשיב, ומקווה שלא יאשר, אבל לבסוף הוא מודה: "שאלו אותי את מי אני לא רוצה לראות בבוקר, ואחרי הפיצוץ שהיה בינינו אפילו התחרטתי על זה". מאוחר יותר, דן מתייחס למשימה שבה אמא של חמימו נכנסה לבית ושני קפצה עליו ראשונה למרות שהם לא חברים טובים, בעוד שני לא מבינה על מה הכעס: "אני מרגישה שמה שלא אעשה אצא לא בסדר, ואם לא הייתי ניגשת אליו עדיין הייתי לא בסדר".

לקראת הסוף, שני שואלת את דן למה הם הגיעו למצב של כעס ביניהם, והוא משיב: "פגעת בי בזה שלמרות שהתנצלתי כמה פעמים המשכת עם הסכין בגב ולקרוא לי 'פחדן'". היא מספרת שהערכתה כלפי דן פחתה בנקודה מסוימת: "שאלת את שם בזלזול למה הוא לא עשה צבא וזה לא היה במקום", ואילו לטענת דן שם הוא זה שהתחיל: "הוא צחק עליי שאני צריך ללכת לבית חולים לפגועי נפש". דן מסכם ונותן לשני פידבקים חיוביים: "אני חושב שיש אנשים מעטים עם היכולות שיש לך בבית לספוג", ושני מוסיפה: "גם לאביחי יש".

18:00 - אורנה מכינה את דן לקראת השידור הנפיץ עם שני

שרון יושב בסלון, וכשהוא שואל את עומר אם הוא רוצה שהם ישבו יחדיו כדי להתכונן לשידור המשותף שלהם, עומר מסרב בטענה שיש להם עוד הרבה זמן עד שיעלו לאוויר. בינתיים במטבח, מעיין ואביחי מתחילים לשטוף את הכלים הרבים שהצטברו ברחבי הבית, וכשאורנה שואלת את אביחי איזה שירים להשמיע לו במהלך השידור, הוא משיב שהוא משאיר את הבחירה הזו לה: "אני ואת אוהבים את אותם השירים, אז פשוט תשימי מה שאת אוהבת".

מאוחר יותר בסלון, אורנה עוזרת לדן לכתוב את השאלות לקראת השידור הנפיץ שלו עם שני: "חשוב שתסיים עם שאלה חיובית", בעוד הוא מציין שהוא חושש מהמשימה: "מאז השבוע הראשון לא קרה שאני והיא היינו כל הרבה זמן ביחד". בהמשך, אורנה מפנטזת על כך שהאח הגדול יזמין לדיירים פיצה, ושרון מוסיף: "אם הייתה פה פיצה זה היה מרגיש בדיוק כמו מערכת רדיו אמיתית".
 

17:00 - מעיין על אביחי: "נוכל להקים ביחד משפחה ולהביא ילדים"

חיים פותח את השידור כשהוא שר בקלילות את המבזק על כל מה שקורה בבית, ומיד לאחר מכן מקדיש למעיין את השיר: "אחרי כל השנים" של עומר אדם. חיים שואל את מעיין מה הייתה הפאדיחה הגדולה ביותר שהייתה לה בבית האח הגדול, וכשהיא מזכירה לו שהיא לא הצליחה לזהות את אימא שלו במסדר זיהוי, הוא מיד אומר: "אל תזכירי לי את היום הנורא הזה, אחרי שכל השבוע אני מספר לך איך היא נראית, איך את באה ועושה לי פאדיחה כזאת?".

בהמשך הריאיון, חיים שואל את מעיין איך היא רואה את הקשר עם אביחי, והיא משיבה: "היו לנו המון עליות ומורדות, ובזכות זה הגענו למה שאנחנו היום. אביחי מאוד מחזק אותי בבית, והוא מוציא ממני הרבה דברים שפחדתי להראות פה". חיים שואל את מעיין: "איזה קשיים את חושבת שתעברי עם אביחי מחוץ לבית?", והיא עונה לו: "הוא תמיד חושב שהקושי יבוא מהעיניים שלו, אבל זה דבר שלא מפריע לי ולא משפיע עליי. אולי הקושי בינינו יכול להיות המרחק, אבל כבר דיברנו על זה שהוא יעבור איתי להרצליה, כי הוא יודע כמה חשוב לי להיות קרובה לאימא שלי". 

לאחר מכן, חיים מתקיל את מעיין עם שאלה בוטה: "כמה כסף אביחי צריך בשביל להחזיק אותך?", והיא עונה: "אני מאחלת לי ולאביחי חיים בריאים ושקטים גם בתחום בכלכלי, אבל אני חושבת שהכי יפה זה לצמוח ביחד, כדי שנוכל להקים ביחד משפחה ולהביא ילדים". חיים ממשיך בשאלות הקשות, וכשהוא מעלה בפני מעיין את האפשרות שהיא תיאלץ להיות המפרנסת היחידה בבית בגלל המגבלה של אביחי, היא משיבה: "אני מודה שאני לא רוצה להיות המפרנסת היחידה, אבל בכל מקרה יותר חשוב לי הלב של אביחי, ואיך שהוא גורם לי להרגיש כל בוקר". לבסוף, חיים סוגר את השידור עם השיר: "השיר האחרון" של אייל גולן, והדיירים מתקבצים סביב תא השידור ופוצחים בשירה ובריקודים.

16:00 - מעיין וחיים עולים לשידור

מעיין פותחת את שידור הרדיו שלה עם שאלה לחיים: "איך הרגשת להיכנס לבית עם קבוצת אנשים כל כך שונה ממך?", וכשהוא משיב: "בהתחלה הרגשתי שלא כולם מתחברים אליי, אבל הייתה לי אמונה שעם הזמן הם יכירו אותי ודברים יסתדרו", מעיין מחזקת את דבריו: "באמת זכינו בך חמימו". בהמשך הריאיון, חיים נשאל על היחסים עם אימא שלו ומספר כמה הוא קשור אליה, בעוד מעיין בוחרת להקדיש לו את שיר: "מתפלל" של אייל גולן.

בהמשך השידור, חיים מספר על המשימה שבה חברתו משי התחפשה לסיה: "כל הכבוד לכם כי הצלחתם לעשות את זה יפה, ולימדתם אותי שיש הפתעות בחיים". מעיין שואלת את חיים אם יש משהו שהמאזינים לא יודעים עליו, והוא משיב: "אני חושב שאמרתי פה הכל, כי אני לא יודע להסתיר דברים. כולם יודעים שאני מאמין שעל אבא, אימא ומשי אף פעם לא מוותרים". מעיין שואלת את חיים מה השאיפות שלו, והוא עונה לה: "אני רוצה להתקדם בעבודה, ולהתחתן עם האישה שלי בעזרת השם".

מאוחר יותר, מעיין מבקשת את ההתייחסות של לחיים למצב הזוגות בבית. חיים אומר למעיין מה דעתו על הקשר שלה עם אביחי: "אני רואה כמה הוא אוהב אותך, ושגם את לאט לאט מתאהבת בו, ובגלל זה אני מאמין שזה ימשיך גם כשתהיו מחוץ לבית", ומתייחס גם לאורנה ולדן: "אני אוהב את הזוג הזה, הם אנשים טובים שכל כך מבינים אחד את השנייה, ואני מאמין שהם יתגברו על הקשיים". לבסוף, חיים מתייחס ליחסים בין שני לעומר: "זה קשר חדש וצריך לראות לאן הוא יתפתח, אבל שני הצדדים מראים אהבה ויכולת להמשיך את הקשר", בזמן שמעיין מקדישה לו את השיר: "שעות קשות" של עומר אדם.

15:00 - אורנה לדן: "גם כשקשה לך אני רוצה שתהיה לידי"

אורנה ודן ממשיכים בשיחה האמוציונלית בחדר הסגלגל, ודן חושף שגם בשיא הריחוק ביניהם הוא הרגיש צורך להיות קרוב אליה: התגעגעתי אליך אתמול ורציתי לבוא להיות לידך". דן מאשים את אורנה בכך שהיא התקרבה לשני למרות שהיא אסרה עליו לעשות את אותו הדבר, והיא מסבירה: "זה בא ממקום של להגן עליך, ראיתי איך שני ניצלה אותך והשתמשה בך פה בהתחלה, והיא עדיין מחפשת כל הזמן מצלמות ומנסה לגרור אותך לשיגעונות שלה".

בהמשך, אורנה ודן עוברים לשבת בחצר, והיא מאשימה שהוא נתן לחברים שלו לסכסך ביניהם: "איך הם לא רואים שאם אתה איתי אז כנראה שאני לא רק קנאית ורעה". דן אומר שמה שקורה ביניהם לא קשור לחברים שלו, וכשהיא אומרת שהיא לא משתכנעת: "אני ממש מרגישה שזה בא משם, עובדה שבחרת לברוח אחרי השידור שלי אתמול", הוא משיב: "פשוט לא רציתי להתמודד עם זה באותו הרגע". לאחר מכן, השניים מחזיקים ידיים ומנסים להחזיק את הדמעות, כשאורנה אומרת לדן: "גם כשקשה לך אני רוצה שתהיה לידי".​

14:00 - אורנה לדן: "אולי לך אין רגשות אבל לי יש"
 
מעיין יושבת עם אורנה בסלון, ומנסה לעודד אותה: "הקשר שלכם היה מצליח בחוץ זה באמת היה כנגד כל הסיכויים, כי אתם באים מעולמות מאוד שונים", בזמן שאורנה חושפת שהיא בכתה בחדר האח הגדול ומשיבה למעיין: "זה לא מנע מאיתנו להתקרב, ובכלל לא בדקנו את זה מחוץ לבית אז אין טעם להתעסק בזה".
 
בהמשך השיחה, מעיין מספרת לאורנה שדן העלה בשיחה שלהם את נושא הקנאה שלה: "יש המון גברים כמוהו שלא היו מסוגלים להיות בקשר עם בחורה כמוני בגלל הקנאה, הוא לא כמו אביחי שאוהב את זה". אורנה אומרת שלדעתה דן צריך לראות את הקנאה שלה בתור מחמאה: "מה הוא היה מעדיף שאני אהיה חברה קרירה שלא מעניין אותה כלום? הוא לא נהנה כשאני מסתכלת עליך כאילו אני עוד שנייה אוכלת אותו?".
 
לאחר מכן, האח הגדול חושף את לוח שידורי הרדיו הזוגיים, והדיירים מתחילים להתכונן לקראת המשימה. אורנה שמחה לגלות שהיא תשדר ביחד עם אביחי, אבל חוששת מהשידור המשותף של דן ושני: "רק זה היה חסר לי עכשיו". מעיין בטוחה שהשידור של עומר ושרון יהיה הסוער מכולם, ומודה לאח הגדול על כך שהיא תחלוק את תא השידור עם חיים: "אני הולכת לצחוק במשך שעתיים רצוף". 
 
מאוחר יותר, דן מתיישב ליד אורנה בסלון וכשהוא מבקש לדבר על מצב היחסים ביניהם, היא משיבה לו: "אני לא יכולה להסתכל עליך ולהתנהג כאילו אנחנו רגילים בבית, אולי לך אין רגשות אבל לי יש". דן מסביר שגם לו זה קשה, ואורנה ממשיכה להביע את האכזבה שלה ממנו: "חשבתי שהקשר שלנו בתוך הבית חזק, אבל אם אתה מתערער כל כך בקלות כנראה שטעיתי". דן מדבר עם אורנה על נושא הקנאה שלה: "אני לא מבין למה את מתנהגת בצורה כל כך קיצונית", והיא מסבירה: "אני קנאית לך לא כי אני חסרת ביטחון, אלא כי אכפת לי ממך, בשבילי לנגיעה יש משמעות".​
 
13:00 - דן: "אני ואורנה במשבר"
 
מעיין יושבת עם חיים בחצר, וכשהיא שואלת את דן אם היא יכולה לספר לחיים את החדשות החמות, הוא משיב: "אין מה לספר, אני ואורנה במשבר וזה הכל". חיים בטוח שהם עובדים עליו, וכשדן מסביר מה קרה בינו לבין אורנה: "היה לנו פיצוץ קל ביחסים, וסיפרתי לה שקשה לי להכיל את השוני ואת הפער", חיים שואל: "מה קרה שנזכרת עכשיו?", ומעיין מתפרצת: "זה גם מה שאני שאלתי".
 
דן משיב לשאלה: "זו לא החלטה שקיבלתי, פשוט משהו באינסטינקטים השתנה, הרגשתי ששנינו צריכים לקחת אוויר כי כבר אין לי סבלנות להערות שלה". מעיין שואלת את דן למה הפריע לו שאורנה התקרבה לשני, והוא מסביר: "כשאני ניסיתי להיות נחמד לשני היא עשתה לי סרטים של קנאה וצעקה עליי, באיזה זכות את עושה לי דבר כזה?", וגם מוסיף שהוא לא מוכן לנרמל איתה את היחסים: "זו בחורה שלפני שבוע שיקרה והאשימה אותך שאת מקיימת פה יחסי מין, מבחינתי זה שיגעון שאני לא יכול להתמודד איתו".
 

12:00 - אורנה פורצת בבכי: "דן אמר שהוא לא יכול להכיל את הקשר בינינו יותר"

שיר הבוקר "בית משותף" של בנזין שמתנגן בחדר השינה מצליח לבלבל את מעיין:  "נראה לך שהשעה תשע בבוקר?", היא שואלת את אביחי ומתלוננת: "זה לא הוגן, בא לי להמשיך לישון". אביחי מנסה לנחם אותה ומציע: "אולי האח התבלבל, הקטע של האורות והמוזיקה זה אוטומט".

במהלך שלבי ההתעוררות, מעיין ניגשת למיטה של אורנה וזו משתפת: "אתמול הקשבתי לעצה שלך והלכתי לשמוע מה יש לדן להגיד לי", היא אומרת למעיין ובעיניים דומעות מוסיפה: "הוא אמר לי שהוא לא יכול להכיל את הקשר הזה ושאין לזה קשר לחברים שלו". לאור הגילוי, מעיין נשארת ללא מילים ועומדת ליד אורנה בדממה.

בהמשך בחדר האמבטיה, חיים מתבאס שלא נשאר ער לשידור הרדיו של אביחי: "למה לא העירו אותי?". אורנה מנסה לעודד אותו ואומרת שלא כל הדיירים נשארו ערים להקשיב לשידורים: "גם דן נרדם על הספה ולא שמע הכל". הניסיונות עידוד שלה לא מצליחים וחיים ממשיך בשלו: "איזה טעות, אני אוהב את אביחי".

11:00 - שידורינו יתחדשו בקרוב

בזמן שהדיירים עדיין ישנים, תחנת הרדיו עומדת דוממת ומחכה לרגע בו הם יתעוררו וימשיכו את השידורים במטרה לזכות בתקציב מותרות. מי יהיו הראשונים שיעלו לשידור זוגי ראשון?

10:00 - איזה סודות ייחשפו?

שום דבר לא מפר את השקט השורר בבית, והדיירים ממשיכים להשלים שעות שינה מהלילה הלבן שחוו. משימת התקציב בעיצומה, ובהמשך היום צפויים שידורי הרדיו להמשיך למשדרים זוגיים בהם יזכו דיירי הבית לראיין האחד את השנייה. האם השהות בחלל התחנה תחשוף סודות שטרם התגלו?

09:00 - משדרים שינה

אחרי ששידרו כל הלילה והיו ערים עד שעות הבוקר המוקדמות, הדיירים ישנים עמוק במיטותיהם וצוברים כוחות ליום שידורים נוסף ברדיו האח הגדול. איזה זוגות ייבחרו לשדר ביחד בהמשך המשימה והאם יצליחו הדיירים לזכות בתקציב מותרות?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו עם שיר הבוקר: "רדיו חזק" של תיסלם, וברגע שהם יצאו לחצר והבחינו בעמדת הרדיו, האח הגדול קרא להם להתרכז בסלון כדי לספר להם על משימת התקציב השבועית. "במהלך היומיים הקרובים ישדר כל אחד ממכם שתי תכניות, אחד אישית בה תספרו על עצמכם ואחת זוגית בה תראיינו אחד את השני", מסביר האח הגדול, ומוסיף: "במהלך השידור תקבלו פקסים עם שאלות מהמאזינים ותצטרכו לענות עליהן".

שרון היה הראשון לעלות לשידור, בו הוא שיתף את המאזינים לאן הוא נעלם בחודש שלפני כניסתו לבית האח הגדול. שרון סיפר שהוא הסתובב בבתי חולים ברחבי הארץ בניסיון להציל בחורה שלא הכיר, עד שהוא גילה שהוא נפל קורבן להתחזות זדונית: "זה גרם לי לשאול מה הגבולות שאני צריך להציב לעצמי בעזרה לזולת". גם דן עלה לשידור, וכשהוא נשאל על היחסים עם אורנה, הוא השיב: "הזוגיות עוזרת לשנינו לשרוד את השהות פה, לגבי ארוכת טווח, אנחנו נמדוד את הדברים בחוץ". שעת הרדיו של דן הלהיטה את הרוחות בינו לבין שני שהטיחה בו: "אתה לא מסוגל לקבל ביקרות והערות", בעוד הוא השיב לה בכעס: "את צריכה להבין שלאמת שלך אין ערך, את יצרת פה אינטריגות".

מאוחר יותר, אורנה עלתה לשידור והתייחסה בין היתר ליחסים שלה עם דן: "מצאנו שאנחנו מחפשים אחד את השנייה כל היום". אורנה הוסיפה שהיחסים עם דן הביאו אותה לחרוג ממה שהציבה לעצמה לפני הכניסה לבית: "נכנסתי לבית בתור שומרת נגיעה כי היה לי חשוב לשמור על עצמי, והעניין של הרגליים מתחת לשולחן לא מגיע מהרצון להסתיר". במהלך השידור, אורנה זכתה לשאלה מליעד חבר של דן, ששאל מדוע היא חסרת ביטחון ומקנאה לדן, והשיבה: "זה אמור להחמיא לו". בסוף השידור, השאלה של ליעד גרמה למשבר בזוגיות, כשאורנה האשימה את דן: "החבר הזה מזלזל באינטליגנציה שלך".

בהמשך משימת הרדיו, חיים עלה לשדר ודיבר על השהייה בבית האח הגדול: "בהתחלה הרגשתי שכולם מדברים עליי, ושאני מוזר לשאר הדיירים". כשהגיע תורה של מעיין לשדר, היא התייחסה ליחסים עם אביחי: "הוא גבר אמיתי, מכבד, אוהב, חם, מקשיב ותומך". מעיין נשאלה האם היא חושבת שתוכל להכיל את הנכות של אביחי בחוץ, והיא השיבה: "אני לא חושבת שהראייה שלו יכולה לפגוע בנו, ודווקא עושה לי טוב שאני מסוגלת לתמוך בו".

לאחר מכן בחדר השינה, אורנה האשימה את דן בכך שהוא לא מסוגל להתמודד עם ביקורת: "אתה לא שלם עם הקשר שלנו ואתה מתערער בקלות", וכשהוא ניסה להרגיע אותה: "נספוג את הביקורת ביחד", היא השיבה: "לא ביקשתי הבטחות ריקות, אם אתה צריך את הלבד שלך אז תיקח קצת ספייס". בהמשך, שני עלתה לשידור וחשפה שעומר אמר לה שהוא אוהב אותה, וגם סיכמה את השהות בבית: "מצאתי פה קשיים, חברים, וגם אהבה מדהימה". לאחר מכן בחדר השינה, שרון שאל את אורנה איפה דן, וכשהיא ענתה בחיוך: "אני לא בקשר איתו", שרון צחק עד שהוא הבין שיש אמת בדברים, והשאיר את אורנה לשוחח עם מעיין בפרטיות.

מאוחר יותר, דן יצא מחדר האח הגדול, ומעיין אמרה לו מה היא חושבת על הריב הגדול עם אורנה: "עכשיו נזכרתם לדבר על כל המשקעים שיכולים להיות ביניכם בחוץ? פשוט תיהנו מהזמן שנשאר לכם בבית ואחר כך תתמודדו עם הבעיות, לא חבל להרוס?". בהמשך, אביחי עלה לשידור, והבטיח להקדיש חלק נרחב ממנו לפן הרומנטי בבית. אביחי העיד על עצמו: "כל החיים לא האמנתי שמישהי תאהב ותקבל אותי עם הבעיה שלי, כי אני לא קיבלתי את עצמי", וכשהוא הקריא למעיין שיר שכתב לה: "מלכה שלי, את אסתר ולא דלילה", היא התפרצה לתא השידור ונישקה אותו בהתרגשות: "זה היה מהמם". בהמשך, עומר חתם את השידור שלו עם מסר לשני: "אני אוהב אותה, ואני יודע שזה מוזר להגיד את זה אחרי חודש, אבל אל תשכחו שאני התחתנתי אחרי שבוע".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00