העדכון האחרון:

03:00 - לילה טוב בבית האח הגדול
 
חיים, דן ואורנה ממשיכים בשיחה בפינת האוכל, כשדן מתוודה על יחסיו עם אורנה: "שבועיים לקח לי לקבל ממנה כיף מהרגע שהכרזתי עלינו כבעל ואישה", והם צוחקים. גם חיים חש צורך להתוודות והוא מגלה מה עבר עליו לפני שנכנס לבית האח הגדול: "עד שנכנסתי לפה לא הייתי בטוח שאכנס, שמרתי על זה הכי בסוד בעולם". הם מסיימים את השיחה, נכנסים לחדר השינה, ואורנה מדווחת: "חבל על הזמן, איזה נחירות".

02:00 - חיים מבקש מאביחי להתנצל: "כואב לתהילה שדיברת על השומן שלה"

בספסל בחצר, אביחי מחליט ללמד את חיים שיעור שלמד בחודש וחצי האחרונים בבית: "כל יום אתה יכול לחוות שמונה מצבי רוח, ואז קשה להכיל כמות רגשות גבוהה מידי". הוא נותן כדוגמה את המסוק שקיבל היום חיים ממשי ואת הריב שהיה בין כולם, וממשיך: "כולם בוכים על החיים ובסופו של דבר כולם נרגעים, הולכים לישון וקמים לבוקר אחר ומבינים שאלה החיים".​ חיים מבין את השיעור, ומתחיל לדבר על תהילה שפרצה קודם בבכי: "היא קרעה אותי, כואב לה שדיברת על השומן שלה". אביחי מסביר את עמדתו בנושא: "היא ראתה את זה בחוץ ונכנסה טעונה עליי, זה לא שהיא חוותה את זה בבית". חיים מבקש ממנו להתנצל בפניה ואביחי, ששוקל את ההתנצלות, מתחרט מיד: "בכלל לא בא לי לבקש ממנה סליחה, ראיתי את הסרטון והייתי בסדר. לא ריכלתי מאחורי הגב, רק פרקתי עצבים".

​בהמשך, נכנס חיים לבית ומצטרף לשיחה של אורנה ודן. הוא מביע בפניהם את הקושי שלו בבית, ודן מעלה נקודה: "רק פסיכופת לא יחשוב לצאת מפה". הם בטוחים שמשדרים אותם כרגע מאחר והם הדיירים היחידים שנותרו ערים, ואורנה פונה אל הצופים: "נאחל לילה טוב ונאחל בהצלחה בהדחה מחר". אווירת שטות תוקפת את חיים והוא פונה לאמא שלו: "שימי לב ותראי אותי מתכסה כמו שלימדת אותי כשהייתי קטן", ואורנה מחזירה את הרציניות לשיחה: "תודה למשי שבאה היום עם מסוק, ריגשת אותי וכמובן את חמימו". חיים מסכם: "ריגשת גם את מי שאין לו לב".

01:00 - דן על אביחי: "ההתנהגות שלו התחילה לעייף אותי"
 
בפינת העישון בחדר הארונות, יושבת כוכב ומתבאסת על ההדחה מחר. היא משתפת את שם שאם הייתה יודעת שתהיה מחר הדחה משולשת לא הייתה נכנסת שוב: "זה מעצבן אותי שאין שליטה". שם מנסה להסביר לה שכך המשחק מתנהל: "תמיד יש טוויסט", ומסביר לה את עמדתו: "את מסכימה איתי שזה לא היה הוגן אם כולכם הייתם נשארים?", וכוכב מסכימה.​ הוא מסיים את השיחה בניסיון לעודד אותה: "עדיף לצאת באמצע העונה ולהישאר בן אדם, מאשר להישאר עד הסוף ולצאת בהמה".
 
​בהמשך, דן ואורנה יורדים לנדנדה בנסט התחתון והראשון משתף מה הוא חושב על אביחי: "ההתנהגות שלו התחילה לעייף אותי", ומסביר שקשה לו שאביחי מרוכז בעצמו: "הוא מפחד שיתקרבו אליו, הוא צריך להוכיח לעצמו שהוא אסטרטג". אורנה לא מסכימה ואומרת שההתנהגות שלו נובעת מההטחות שהוא סופג בימים האחרונים מהדיירים: "זה לא נעים מה שהוא עובר, והוא מעצים את עצמו כדי להתמודד עם זה", ומוסיפה: "אני לא חושבת שהוא עושה משהו כדי לתת למישהו הרגשה של פחות". בזמן שהם משוחחים, מעיין מתקרבת אל השכשוכית מעליהם ומכניסה את ראשה למים כדי להצחיק את אורנה, וכשהיא הולכת דן ממשיך: "אני בעדו, ומפה נובעת תחושת הכאב. אני חושב שמעבר להכל הדבר שהכי מפריע לאנשים זה שהוא מרוכז בעצמו". אורנה מסכמת את השיחה בכך שהיא רוצה לשתף בכך את אביחי: "כל מה שאנחנו אומרים על החברים שלנו אני רוצה לשתף אותם, אני לא רוצה שדברים יצאו מהקשרם".

00:00 - אביחי מבטיח סולחה 

בזמן שהדיירים מתחילים לעכל את הפיצוץ בבית, שני מוצאת את תהילה בוכה בחדר השינה. היא פגועה מכך שהסרטון של אביחי בכותרות: "כולם ראו את הסרטון שלי, ואף אחד לא אמר כלום", ומשתפת את שני בכאב: "אביחי ממש דיבר שם על שומנים שלי". שני מרגיעה אותה, ומסבירה שיש לה גב: "גמרנו אותו ואמרנו לו הכל בפנים".

בחדר השינה, מעיין הספיקה להירגע מהמחלוקת עם עדן. היא לא מצליחה להבין את ההתנהגות של עדן: "היא בעצמה אמרה שלא רצתה לדבר איתי על זה עד עכשיו כי אנחנו לא חברות", וממשיכה בכעס: "אם כך אז איך את משתפת אותי בזה?". תאלין מעודדת אותה ואומרת שהמודחים בטח צפו רק בשבועיים הראשונים, ואורנה מוסיפה: "אולי הם ראו דברים טובים, אבל על זה הם לא ידברו איתך". אורנה בוחרת להתייחס לתהילה: "היא אמרה לאביחי 'אז מה אם אתה לא רואה'", ומסבירה כמה שזה לא מקובל עליה: "הוא הרי עיוור בהגדרה, אז מי את שתגידי דבר כזה ואחרי זה תבכי?".

מאוחר יותר בחדר הארונות, מעיין ואביחי מתחבקים אחרי הסערה. אביחי מתוודה שהוא אמר לעדן את המשפט: "את קופצת ממיטה למיטה", למרות שבחר להכחיש זאת מולה. הוא מבטיח: "אני אבקש סליחה ממנה כשלא יהיו לידה אנשים". במקביל בחדר השינה, תהילה ממשיכה לבכות, והפעם בגלל שהיא מרגישה לא טוב על שסיפרה לעדן את מה שאביחי אמר עליה. עדן מרגיעה אותה: "לא אכפת לי גם אם נקבל קנס, תרגישי טוב עם עצמך".

23:00 - עדן מזעזעת את הבית

האח הגדול מפנק את הדיירים בשיר אתן לך של אייל גולן. בזמן שהדיירים בחצר שרים ועדן וחזי רוקדים סלואו במטבח, שם מתפרק מדמעות. עדן מבינה שהוא מתגעגע לחברה שלו, ומעודדת אותו: "אני שמחה שהכרנו, אתה אוצר וכולך קסם". לאחר מכן, הם ממשיכים לשיחה בנסט ביחד עם חזי. הוא מציע לעשות שיחה עם כולם: "אם נשאר מישהו פה מהקבוצה שלנו, חובה לתת בראש ולנסר את השאר". שם חושב שזה בזבוז של זמן: "אני לא רודף אחרי אנשים שלא רוצים להיות חברים שלי", ועדן איתו: "אין מה לשנות ובמי להיכנס".

עדן יוצאת מהנסט לחצר נרגשת, ופונה למעיין בדרמטיות: "את בחורה מקסימה, והלוואי שתגלי את הפרצוף האמיתי של הבן זוג שלך". מעיין לא מבינה על מה המהומה, שואלת בשוק: "אבל למה את בוכה?". עדן ממשיכה: "לא מגיע לך גבר כזה, הוא פח אשפה". מעיין מבינה שמדובר בסרטון הידוע לשמצה שהוצג להם במשימת מונית הכסף, והיא מגיבה: "כשאתם אומרים שהוא משפיל אותי ולא מדבר עליי, איפה אתם רואים את זה?". אביחי מצטרף לשיחה, ועדן מטיחה בו: "תתבייש לך". מעיין מסרבת להיכנע למריבה, ומשיבה בלב שלם להאשמות באביחי: "מה שהכי חשוב לי זה המשפחה שלי, ואתמול המשפחות שלנו הרימו יחד מסוק אז הם יודעים את האמת". בהמשך, עדן משנה נושא ושואלת את אביחי: "אמרת שאני עוברת ממיטה למיטה כדי לשרוד?", אבל הוא מכחיש כל קשר.

בעקבות הריב, מעיין בורחת למקלחת ובוכה, עד שהאח הגדול קורא לה לחדרו. לאחר מכן בחדר השינה, חיים מנסה להבין מה קרה: "אנשים בוכים ומושפלים פה". הוא מבקש מתהילה שתעדכן אותו, ושם מסביר לו שזה לא קשור אליו: "קרה וויכוח, וזה בינם לבין עצמם". אנדל מסביר לו שהוא יוצר וויכוח חדש: "אני בא אליך בתור חבר, אבל אתה רק מוסיף לבעיה".

22:00 - דן חושש: "אם אורנה הולכת זה באלגן גדול"

הדיירים משוחחים בחצר על מצוקת האוכל בבית. בתגובה, שמוליק פונה למצלמות, ומכריז: "אם אתם גברים, תוציאו אותי מחר". מאוחר יותר בחדר השינה, דן משתף את חיים בתסכול שלו מהמריבות בין הדיירים: "זה לא גורם לי להנאה, ובסוף אני מסתכל על זה ורואה שזה מעפן". הם ממשיכים לחשב סיכויים לקראת ההדחה המשולשת מחר, ודן חושש: "אם אורנה הולכת מפה זה באלגן גדול", ומיד חושב על האפשרות השנייה: "אני מאמין שאורנה לא תלך, והכל ישאר בבית בדיוק אותו הדבר". 

21:00 - אביחי: "אני חסר ביטחון בחיים"

אביחי תופס את חיים בשכשוכית לשיחה שמגוללת את חייו לצד המגבלה שלו. הוא מספר על הקשיים שלו בכל הנוגע לזוגיות: "מה אני מציע לבחורה?", משתף בתסכול שלו מכך שאינו יכול לקחת אותה עם האוטו - "לא בגלל הכסף, אלא כי שללו את הרישיון", וגם במה שקורה כשהוא יושב עם בחורה בבר: "אני לא רואה אם מתחילים איתה אפילו". "בסופו של דבר", הוא מתוודה, "אני חסר ביטחון בחיים".

חיים שואל אותו מה יקרה כשיצא מהבית, והוא משיב: "יהיה לי פרסום ואולי כסף", וממשיך בעצב: "אבל אני אסתכל לשמיים ואגיד לעצמי שבכל זאת אני עדיין לא רואה". לאחר מכן, חיים שואל אותו מתי העיוורון התחיל. הוא מספר שבגיל 17 גילה לראשונה שהוא לא רואה, ושכל חודש היה מתאשפז: "אתה מרגיש שאתה מבזבז את כל החיים שלך בבתי חולים". הוא מסכם באופיטימיות: "לפחות אני יודע ליהנות מהחיים, אפילו עם הבעיות שיש".

20:00 - מהפך: מה חזי רוצה שעדן תשנה בעצמו?

בארוחת הערב, עדן שואלת את חזי אם הוא היה מעוניין שתעשה שינוי חיצוני. הוא משיב בהססנות כדי לא לפגוע בה שהיא יכולה להוסיף כמה קילוגרמים ספורים. באותו הקשר, שמוליק מנצל את ההזדמנות להתרפק על זמני העבר: "חברים, הכל זמני ועם הגיל משתנים". במקביל בחצר, חיים עדיין מוקסם מהמחווה שעשתה לו משי: "אני רוצה להודות למלכה שלי, את לא יודעת מה עבר לי בלב". מעיין מצטרפת לנאום: "משי את מושלמת, ריגשת אותי ושומרים על חמימו שלך בידיים טובות".

תהילה שואלת את תאלין במטבח למה היא בכתה קודם לכן. היא משיבה שיש לה תחושה לא נעימה בין שתי הקבוצות, ואומרת בעצב: "יצאתי מטומטמת". תהילה מעודדת אותה: "את הכי לא מטומטמת שיש", ומוסיפה: "כולם מאוד אוהבים אותך בקבוצה שלי". עדן מצטרפת אליה: "את לא צריכה להתבייש, את מוזמנת מתי שאת רוצה". בהמשך במטבח, תהילה מספקת לעדן נקודה למחשבה: "את צריכה לחשוב אם את יכולה לחיות עם בן אדם כזה כמו חזי", והיא עונה בבטחון מלא: "אני חולה על השיגעון שלו".

19:00 - אנדל ואנדלית 

בחדר השינה, מעיין מתייחסת באופן חמור לריבים על האוכל: "אין יותר מזעזע מזה". אביחי מצטרף אליה ומוצא את הגורם למחלוקות בבית: "אנדל אשם בהכל, הוא זה שיוצר את הקבוצות". בזמן שאנדל צוחק ממילותיו, אביחי משנה נושא: "בטח מחר חזי, יילך ותוכל להתקרב לעדן". אנדל מתעצבן, ונשבע שהוא באמת לא רוצה אותה, ואביחי יורד לסוף דעתו: "אני יודע שעשית את כל הקטע איתה מתוך שיעמום". בהמשך הוא מנסה להוציא ממנו עוד קצת מידע: "רק מעניין אותי לדעת אם יש סרטונים קשים יותר שלכם ממסאז' על גב חשוף".

אנדל מספר שהוא מייחל לשינוי בבית: "אני מחכה שתיכנס מישהי שתהפנט אותי", ומשתף בפנטזיה החדשה שלו: "אני רוצה מישהי שתשפיל אותי, שתגיד לי לישון על הרצפה". חיים צוחק: "נקרא לה 'אנדלית". לא עובר זמן רב ואנדל חוזר בו: "אולי אני צריך בעצם מישהי עדינה ורכה שתיתן בשבילי הכל". תאלין, שכבר מבולבלת ממנו לגמרי, עונה בייאוש: "בחיים לא ראיתי פיצול אישיות כמו שלך".

מאוחר יותר במטבח, עדן עושה לחזי מסאז', והוא מבקש ממנה: "תעשי לי כמו שאני עושה לכולם". שני, שצופה בהם תוך כדי הכנת ארוחת הערב, רומזת שהוא שכח אותה: "לי עדיין לא עשית, למרות שעשיתי לך כבר עשר פעמים". חזי טוען שמגיע לו מסאז' נוסף ממנה, ומצרף את תהילה לשיחה שמודה שגם לה הוא עדיין לא עשה, והיא מתעצבנת: "אתה גם לא תעשה".

18:00 - אנדל: "אני מסתכל פה על אנשים בבוז"
 
אנדל יושב עם אביחי בחדר הסגלגל, ומספר לו איך הוא מרגיש לאחר הריב הסוער שהתנהל בין הקבוצות: "אני מסתכל פה על אנשים בבוז, כולנו פה פתטיים כי אנחנו נופלים למשחקי אגו קטנים". אביחי בוחר להחמיא לאנדל על החוסן שלו: "הגדולה שלך היא שאתה לא צריך אף אחד בבית, בדיוק כמוני". מאוחר יותר במטבח, דן וחיים עוזרים לאורנה ולמעיין בהכנת פתיתים וחזה עוף לארוחת הערב שמיועדת לכל הדיירים, וכששמוליק מתקרב למטבח ושואל: "מה אוכלים?", חיים שולף תשובה מפתיעה: "היום יש פתיתים ברוטב ריב על מצע וויכוח".
 
17:00 - אביחי: "נראה להם שהם יצליחו לפגוע בזוגיות שלי?"
 
הקבוצה של אביחי יושבת בחדר הסגול, ומנתחת את הריב הסוער שהרעיד את הבית. אביחי אומר שההאשמות של הדיירים לא מעניינות אותו, אבל מפריע לו כשמדברים על הקשר שלו עם מעיין: "נראה להם שהם יצליחו לפגוע בזוגיות שלי?". מעיין מחזקת אותו ומוסיפה: "מטריף אותי שאנשים שמים אותי בפה שלהם, מבלי שעשיתי להם שום דבר רע". בהמשך השיחה, דן מספר לתאלין על הסיבה לריחוק שלו משני: "פשוט לא נעים להיות לידה, כשהיא רואה אנשים שטוב להם היא רוצה להרוס", ואורנה מוסיפה: "היא בחורה קנאית, הבעיה שלה היא שאני ודן קרובים, והיא לא יכולה לסבול את זה".
 
16:00  - ​ריב סוער שמרעיד את כל הבית
 
הדיירים יושבים בחצר, כשוויכוח שמתחיל בין חזי לאביחי הופך לריב סוער בין כל הדיירים. חזי מתייחס לכך שאביחי רוצה לראות אותו מודח מהבית, ומטיח בו: "לא האמנתי שאתה כזה צבוע", ואביחי משיב לו בתקיפות: "אמרתי לך בפנים שאני לא רוצה שתהיה פה". חזי ממשיך עם הביקורת על אביחי, והפעם הוא מתמקד בסרטון הוויראלי שהרעיד את הבית: "אתה לא מכבד את האישה שלך", ולאחר מכן הוא פונה ישירות למעיין: "את ילדה מתוקה ומגיע לך יחס יותר טוב מזה". אביחי לא מעריך את הביקורת של חזי על מעיין, ואומר: "אתה מזלזל באינטליגנציה שלה להחליט לבד מה היא חושבת", ולאחר מכן הוא מוסיף: "מה אתה משחק אותה שהיא חשובה לך פתאום?".
 
שאר הדיירים מצטרפים לדיון הסוער, והחלוקה לקבוצות נראית ברורה מאי פעם. אביחי מאשים את שני: "אתם התחלתם את הקבוצות בבית עם הריכולים על אורנה", ועדן מגיבה: "אנחנו אומרים דברים בפנים, ואתם שומרים בבטן ומלכלכים מאחורי הגב". בהמשך הוויכוח, דן מאשים את הדיירים שחזרו לבית: "חזרתם לבית עם יצר הנקם", וכוכב מיד תוקפת: "אתה הכי צבוע בבית, והכי פחדן, מה אתה פותח את הפה בכלל?". הבלאגן ממשיך, ואביחי מטיח בדיירים שיוצאים נגדו: "הקבוצה הפתטית שלכם תתפרק שנייה אחרי ההדחה המשולשת", ועדן משיבה בכעס: "בכל מקרה הבית לא יחזור למה שהוא היה, אנחנו נמשיך לעמוד על שלנו".
 
15:00 - שם על אביחי: "בן אדם מקסים? הוא חזיר שוביניסט"
 
חיים מרגיש בעננים אחרי שזכה לראות את חברתו משי על המסוק, והוא אומר לדיירים: "היום תבקשו ממני מה שאתם רוצים". חזי מספר שהדיירים ניסו לעכב את המסוק עד שהוא יצטרף לחצר: "הייתי מתבאס רצח אם היית מפספס את זה", וחיים מודה לדיירים ומשתף אותם בהתרגשות שלו: "כשראיתי את משי כמעט נפלתי לבריכה, ועכשיו אני מרגיש שהלב שלי לא דופק טוב".
 
מאוחר יותר, תהילה קוראת לשם לשבת איתה בנסט, ומנסה להמשיך את הדיון הפוליטי שהם ניהלו אתמול: "אני עדיין בשוק ממה שאמרת על ה-BDS", אבל שם לא משתף פעולה: "בשביל זה הבאת אותי לפה? יאללה תשחררי ממני". בהמשך השיחה, השניים עוברים לדבר על אביחי, כשתהילה אומרת: "בגלל המגבלה שלו הוא חסין לביקורת, אנשים חושבים שהוא בן אדם מקסים", ושם משיב לה: "איזה בן אדם מקסים? הוא חזיר שוביניסט".
 
14:00 - תאלין על כוכב: "היא רוצה שאני אתבייש בגוף שלי"
הדיירים מחמיאים לכוכב על הלביבות שהיא הכינה להם, ואורנה מתלוננת בפני מעיין ותאלין על הבזבוז של האוכל בבית: "כל כך מרגיז אותי שאנשים אוכלים ארוחות חמות כל הזמן, מי שמע על דבר כזה?". בהמשך השיחה, תאלין מספרת שכוכב מנסה לגרום לה להרגיש לא בנוח: "תמיד שהיא רואה שאני נכנסת לחדר, היא אומרת לשני ולעדן איזה גוף יפה יש להן בשביל שאני אשמע". מעיין שואלת אם יכול להיות שמדובר בצירוף מקרים, ותאלין עונה בהחלטיות: "זה הכל בכוונה, היא רוצה שאני אתבייש בגוף שלי".
 
מאוחר יותר בחצר, מסוק מתקרב לבית ומפריע למנוחת הדיירים שמנסים להבין מה כתוב על השלט. כשמעיין מזהה את הכיתוב: "חמימו כולם מאחוריך, אוהבים ומעריצים, ואוהבת משי", היא מחפשת את חיים בכל הבית כדי שייצא ויראה את המסוק בעצמו. חיים מגיע בריצה לחצר, וכשהוא מזהה את חברתו על המסוק, הוא צועק בהתרגשות: "אני רואה אותך משי, את הלב שלי".
 
13:00  - "הן לא יודעות איך להתייחס למלכה"
 
הדיירים נהנים מהשמש בחצר, ואנדל שמסיים את אימון הבוקר נכנס לטבול בשכשוכית. אנדל מספר שהוא מרוצה משגרת האימונים החדשה שלו: "התחלתי פה בתור עצלן, אפילו לא הבאתי לכאן נעלי ספורט", הוא אומר ועדן מחמיאה לו על הגוף החטוב: "כבר רואים עליך תוצאות". 
 
במקביל במטבח, כוכב מכינה לתהילה לביבות, וכששם אומר להן שהן מבזבזות יותר מדי אוכל, תהילה משיבה: "מה אכפת לך? מחר שלושה אנשים הולכים הביתה". בהמשך, תאלין עוברת ליד המטבח, וכשהיא זוכה להתעלמות מכוכב ותהילה, היא מספרת לאורנה: "אפילו לא שאלו אותי אם אני רעבה". ואורנה מתרגזת לשמוע את זה ומנחמת אותה: "אנחנו נביא לך את הכתר, כי הן לא יודעות איך להתייחס למלכה".
 

12:00 – פנטזיה על חופשה משותפת

תהילה מציעה לשם ולחזי לצאת בסוף העונה לחופשה משותפת: "ניסע לאילת ונשכור כמה וילות", אבל שם קוטל אותה בציניות: "למה וילות? במילא נהיה כולנו במיטה אחת, כמו כאן". שמוליק וכוכב מצטרפים לפנטזיה, ושמוליק מציע שיסעו בוואן ובנסיעה יצפו בכל הפרקים של העונה, כוכב לעומתו כבר רואה עצמה על שפת הבריכה.

בהמשך, עדן עושה אימון לשם ולחזי, וכוכב מסבירה לאנדל שהבית צריך רקדנית וזמר: "בלעדינו ישעמם לכם". במקביל בצד השני של הבית, דן מכין לארוחת הבוקר חביתות. תאלין מנצלת את הזמן כדי ללמד את מעיין שיעור בערבית, ואורנה וחיים מתלוננים כל אחד בתורו, על הרעשים בלילה ועל מזג האוויר החמים שבחצר.

11:00 – אנדל חושף: "אני נמשך לבחורות מלאות"

הדיירים מתלוננים שהיה להם קשה לישון בלילה, ואנדל מסביר שזה נובע מההדחה הקשה שצפויה מחר. בהמשך, אנדל מבטיח לתהילה שאם תישאר בבית הוא יעשה לה שגרת אימונים ודיאטה: "משה לא יזהה אותך", ומתוודה שהוא נמשך לבחורות מלאות. שמוליק מתקן אותו: "עדיף מלאה במקומות הנכונים", ואומר שהיום יעשה לו שיחת סיכום על תפקודו בבית: "ניתן לך כמה הערות". אבל תהילה מיד מגנה עליו "אנדל לא צריך הערות", ומסבירה שהיא מעריכה אותו על כך שהוא עומד על העקרונות שלו. מאוחר יותר, תהילה מספרת שאמא שלה התלהבה מהכינוי שנתנו לה: "היא חשבה שהכוונה לצ'ייקובסקי המלחין", וצוחקת: "היא לא הבינה שאתם מסתלבטים עליי".

10:00 – אנדל דואג לתקציב

בעוד שאר הדיירים ישנים, אנדל משכים ראשון ומנצל את השקט לסיגריה ראשונה של היום וקפה שחור. אורנה קמה בעקבותיו ומתחילה בהתארגנויות. זמן קצר לאחר מכן, האח הגדול משמיע את שיר הבוקר "Save Me" של The Parakit ft. Alden Jacob. כוכב מזנקת מהמיטה בריקודים, בזמן ששם בדרכו למקלחת.

מאוחר יותר, גם כוכב נהנית מקפה הבוקר שלה בחצר השמשית, בזמן שדן ואנדל הנמרצים כבר משחקים בכדור. לעומתם, שני, תהילה, עדן ואביחי עדיין לא קמו, והאח הגדול משמיע את שיר הבוקר בשנית. אורנה מרוצה: "זה השיר שלי", ומתחילה לרקוד בשמחה ודן מצטרף אליה. בהמשך, אנדל מתעצבן על הדיירים שלא קמו: "הם בזבזו לנו כבר 1000 שקלים", ומציין שהוא משתדל לא לעשות קנסות.

09:00 – מי יהיה במרכז הסערה?
יום חדש הפציע והדיירים שקועים בשינה עמוקה לאחר לילה מפתיע בו התבשרו שההדחה מחר תהיה משולשת. בקרוב, האח הגדול יעיר אותם לצלילי שיר הבוקר ויום מותח במיוחד יפתח. מי יהיה הפעם במרכז הסערה? והאם המועמדים להדחה ינצלו את היומיים האחרונים ויגידו את כל אשר על ליבם?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לצלילי שיר הבוקר: "חי"  של עופרה חזה, ושמוליק וכוכב פתחו בריקוד משותף, כשחיים שהתעורר באנרגיות חיוביות הצטרף בשירה. שני שיתפה את חזי בחוויות מהשינה המשותפת שלהם: "התעוררתי וראיתי שאתה מסתכל עליי", ולאחר מכן היא נהנתה לראות שדן מתבונן בה באימון הבוקר, עד שאורנה הפצירה בו להפסיק: "כל הפוזה שלה זה בגללך". המחנאות בבית באה לידי ביטוי בהכנת שתי ארוחות בוקר נפרדות, וכשתאלין ניסתה להבין מדוע שמוליק לא מתיישב לאכול איתה ועם חבריה, דן לחש לה: "אשתו לא מרשה לו להיות איתנו".

בהמשך היום, הסכסוכים בבית עלו מדרגה כשאורנה אמרה שנמאס לה מהדיבורים של תהילה: "אני לא יכולה לשמוע אותה יותר", ומנגד כוכב אמרה על הקבוצה של אורנה: "יש להם לב שחור", בעוד שני העידה על דן: "הוא בטוח שכולן מאוהבות בו". בינתיים בחדר השינה, שם הוצף בגעגועים לחברתו והחל לפרוץ בבכי, עד שאנדל הגיע לתמוך בו, וסיפר שהוא מקנא בעומק הקשר שלהם: "הלוואי וגם לי היה דבר כזה". בהמשך, דן אמר לאורנה כמה היא חשובה לו: "אני באמת צריך אותך פה", וכשאורנה הזכירה את שני, דן אמר: "לשני יש אפס קסם אישי".

מאוחר יותר, מסוק ריחף מעל הבית עם מסר מהמשפחות של מעיין ואביחי. מעיין פרצה בבכי וצעקה לאמא שלה: "את כל העולם שלי, אני אוהבת אותך", ורצה לחבק את אביחי, בעוד דן מעיד על הקשר שלהם: "זה התחיל כבדיחה, ויסתיים עם שני ילדים באילת". השידור החי התחיל, וכשארז וקורין הודיעו לדיירים שהם עומדים בפני הדחה משולשת, כוכב הגיבה בתדהמה: "זה הולך להיות קטלני". לקראת סוף היום, חזי נכנס לעימות עם דן, והטיח בו: "מההתחלה קלטתי שאתה סכסכן וצבוע", בעוד דן השיב: "אתה מנסה למצוא את המקום שלך בבית דרך ריבים איתי, זה מהלך של לוזר". האם האווירה הנפיצה בבית תגיע לכדי פיצוץ?

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00