העדכון האחרון:

03:00 - חיים שולח מסר לעם ישראל לפני השינה

דן ושרון ממשיכים בדיון הפוליטי הסוער בחצר, בעוד שרון אומר שהוא מאמין ביישוב יהודים במזרח ירושלים: "כל פוליטיקאי שאומר שהוא מאמין בירושלים המאוחדת עושה שקר בנפשו", ודן עונה לו: "איך אתה רוצה לספח שטחים אבל מצד שני אומר לי שאתה מפחד משינוי דמוגרפי?". לבסוף, השניים מחליטים לסיים את הוויכוח ולהצטרף לדיירים בחדר השינה, בזמן שחיים פונה למצלמה, ושולח מסר לעם ישראל לקראת השבוע החדש: "מחר זה יום לא פשוט, מתחיל שבוע בעבודה ולפעמים זה קשה, אבל תיקחו אותו בסבבה".

02:00 - אביחי נגד שרון: "הוא רואה בי דמות דומיננטית שצריך להוריד"

עומר ושני משוחחים בחצר, ומנסים להבין איך יראו היחסים שלהם ביום שאחרי האח הגדול. עומר מספר שהוא לא מתרגש מההדחה הקרובה: "תכננתי להישאר פה שבועיים, ובכלל חשבתי שאעזוב לבד", וכששני מנסה להבין מה הסיבה שהוא נשאר: "יכול להיות שנשארת בגלל שפגשת אותי?", הוא עונה לה בהתגרות: "נשארתי כי לא כזה רע פה, ואולי גם את קשורה לזה".

בהמשך השיחה, שני שואלת את עומר אם הוא יחכה לה בחוץ, אבל הוא מסרב להשיב: "קודם תשאלי כמו שצריך ואז אני אענה לך, אבל רק מחר". שני מזהירה אותו: "אל תשכח שהגלגל מסתובב", וכשהוא משיב: "איך הוא יכול להסתובב, אני אשאר ואת תעזבי?", היא צוחקת מהאפשרות לתרחיש גרוע יותר: "שנינו נודח ובכל זאת אני לא אחכה לך". בהמשך, האח הגדול משמיע את השיר: "נגמר" של עידן עמדי, ועומר מתלהב: "הוא שם שיר בשביל להוציא אותך מהפוזה", בעוד שני משוכנעת שהשיר מוקדש לפרידה של דן ואורנה.

בינתיים בסלון, אביחי מדבר עם אורנה ומציע את האפשרות ששני תחרוג ממנהגה ולא תעמיד את אותה להדחה. אורנה אומרת: "אני יכולה להגיד בלב שלם שאני לא צבועה איתה, אבל זה יהיה מפתיע מאוד אם היא לא תשים אותי". בהמשך השיחה, אביחי מספר לאורנה מדוע שרון מתרחק ממנו: "הוא רואה בי דמות דומיננטית שצריך להוריד", וכשאורנה משיבה: "בכללי הוא אף פעם לא משתף", אביחי אומר: "חבל כי אחת היכולות שלי זה להעצים אנשים, הוא יכל רק להרוויח מזה".

מאוחר יותר בחצר, דן ושרון נכנסים לדיון סוער, כששרון מבקש מדן להפסיק להיות צבוע, ודן חושף מה הדבר היחיד ששרון אמר והכניס אותו להלם: "כשאמרת שמפלגות השמאל תומכות בפליטים מתוך רצון לשנות את הדמוגרפיה בארץ". שרון עומד מאחורי דעותיו: "אין לשמאל סיכוי להיות בשלטון, אלא אם כן יהיה פה שינוי דמוגרפי וכל הערבים יצביעו להם", אבל דן לא משתכנע: "אתה רק מוכיח לי שאתה לא מחובר למציאות".

01:00 - מעיין: "אני משקשקת מההדחה הזאת"

שרון מצטרף לאורנה ומעיין במטבח ומחמיא להן: "כל פעם שרואים אתכן מדברות מצפים לשיחה מעניינת, כי אתן גלויות לב". שרון שואל אם הן ישמרו על קשר מחוץ לבית, ואורנה משיבה שכן: "ברור, הייתי מתחברת איתה גם אם היינו נפגשות בחוץ". כשמעיין מספרת שהיא רוצה לקבל הזמנה לארוחת ערב בבית של אורנה: "ככה אני אפגוש את הילדים החתיכים שלך", אורנה צוחקת ומזהירה: "עם פערי הגילאים שהיו בבית הזה כבר אי אפשר לדעת".

בינתיים בחצר, דן שואל את עומר אם הוא מרגיש שהוא הולך הביתה, ועומר משיב בכנות: "אם הייתי פה מההתחלה אני בטוח שהייתי נשאר, אבל במצב שלי יכול להיות מאוד שאני הולך". מאוחר יותר בסלון, אביחי יושב עם מעיין שמביעה חששות מכך שעומר ושני יעמידו אותה להדחה: "אני משקשקת מההדחה הזאת", בעוד אורנה מרגיעה אותה: "באמת נראה לך שהם ישימו אותך? את הזויה".

00:00 - ההימור של שני על עומר: "הסיכוי הוא נמוך"

שני מבחינה בפנים הנפולות של אורנה, ושואלת אותה בדאגה: "את מבואסת עכשיו מהמועמדות להדחה?", ומיד מעודדת אותה: "עזבי אותך, גם ככה אני ועומר נהיה המועמדים". בהמשך במטבח, אורנה פונה לשני בטון מתנצל: "לא נעים לי להגיד לך את זה על עומר בגלל שהוא הבן זוג שלך", וממשיכה: "אני חושבת שלוותיקים מגיע להיות בגמר". להפתעתה של אורנה, שני מסכימה אבל חוששת: "אני אשמח אם נצא יחד מהבית ומגיע לו בגלל שהוא אמיתי בזכות עצמו, אבל הסיכוי הוא נמוך", ומנסה להזדהות עם אורנה: "אני חושבת על כמות הפעמים שעברת את ההדחות ועל זה שתמיד משאירים אותך לסוף". מאוחר יותר בחצר, אורנה מכריזה: "אני יודעת מי יהיה איתי ברשימה", אבל משאירה את כולם דרוכים בציפייה: "אני אף פעם לא אומרת את ההימור שלי". בינתיים חיים מהמר על עצמו, ואורנה עונה לו בציניות: "ברור שאתה הראשון להיות מודח, ואפילו לפניי", היא צוחקת עליו: "אל תבלבל לי את המוח".

23:00 - מעיין רומזת לדן: "אל תדאג אתה הדובדבן"

שרון מנצח את דן במשחק שהמציאו עם פקקים על השולחן, והוא מכריז בגאווה: "המחנה הלאומי ניצח את נוער מרץ", אבל דן לא מבסוט על הכינוי החדש שהעניק לו שרון: "אל תדביק לי את הכינוי הזה, תקרא לי 'הלוחמים'". מעיין חוזרת מחדר האח הגדול וחושפת לפני שאר הדיירים שההדחה השבוע תהיה משולשת כך שלפי מה שהבינה יודח דייר אחד בראשון ושניים ביום שלישי. היא מתיישבת מול קיר המתמודדים ומתרכזת עם עצמה: "אני חייבת לעשות חישובים", בזמן שאורנה מתעצבנת מהגילוי המרעיש של מעיין וחוששת שתועמד שוב להדחה: "זה עוד פעם יקדם אנשים שלא מועמדים", ומוסיפה ביאוש: "למה אני צריכה התקפי לב כאלה כל שבוע מחדש?". דן מתערב בשיחה לטובת אורנה: "אני יכול להגיד לך שזה לא בטוח שתהיי ברשימה", והיא מסרבת להאמין ואומרת בציניות: "איזו אופטימיות". כשאורנה מזכירה שהייתה בעשר הדחות, מעיין מעודדת אותה: "אז ממש אוהבים אותך", וגם זורקת עצם לדן: "אל תדאג אתה הדובדבן". בהמשך בחצר, מעיין שואלת את דן את מי תעמיד שני להדחה הפעם, והוא מפתיע אותה: "יש סיכוי טוב שאותי או אותך". מעיין שואלת בהלם: "לא את אורנה?", ודן משיב: "אני חושב שאפילו אם היא תהיה יצירתית אז היא תעמיד את אביחי".

22:00 - אורנה לדן: "אתה מחמיא לשני ואני עושה לה אוכל"

אורנה נכנסת כמו רוח סערה למטבח, ומשתפת בשיחה של דן עם שני: "הם התקשקשו לגבי ההדחה והוא אמר שאם יצא לפחות יפגוש את אחותה ואמא שלה". אורנה עוקצת את דן, שמוקדם יותר לא היה מרוצה מההתקרבות שלה לשני: "אם אתה מרשה לעצמך להחמיא לשני ואני עושה לה אוכל זה מתאזן ביחד". לאחר מכן, חיים ושרון מבשלים במטבח, ואורנה מתעצבנת לנוכח הבלאגן שהשאירו: "אתם מנגבים ידיים מלוכלכות במגבות וזה סתם הולך לכביסה". היא מנקה אחריהם את המטבח, ומשתפת את מעיין: "אני כל כך מתבאסת לזרוק דברים", ומיד מעבירה נושא לדן: "בא לי שהכל יהיה כרגיל אז אני מנסה להמשיך הלאה, אבל כל כך קשה לי". בינתיים בסלון, הדיירים חוששים מטוויסט בעלילה, שאולי תהיה הדחה נוספת או הארכת העונה, אבל שרון שולל זאת מיד: "אתם חיים בסרט כי זה לא יקרה".​

21:00 - שני ואורנה מאחדות כוחות

עומר ושני אוכלים יחד במטבח ושואלים את עצמם מה יקרה כשיצאו מהבית. שני תוהה מה יגידו לו עליה: "הרבה יגידו איך אתה יוצא עם בחורה מעצבנת כזאת", עומר מחליט להתגרות בה: "אם הרבה ישאלו אותי על זה אז כנראה שאני צריך לדאוג". במקביל בחצר, האח הגדול מקדיש לדיירים את השיר החדש "אוהב אותך יותר" של אחי נתן מהעונה השישית, והם מיד חושבים שאולי השיר מדבר על הבית, ושני משתעשעת: "אולי זה שיר עלינו?". בזמן שהם מקשיבים לשיר, אורנה מבצעת מהלך כדי להתקרב לדן, ומציעה לו מגבת ביציאה מהמקלחת.

מאוחר יותר בחדר הארונות, דן משתף את אביחי בכעס שלו על אורנה: "ההתחברות שלה עם שני היה משהו שהוביל אותנו למצב הזה". הוא שואל את אביחי מה דעתו, וזה מסכים: "יש פה משהו שלא מתחבר לי", ואילו מעיין מגלה לדן ששמעה אותן מדברות בחוץ: "אני מקווה שזה לא על דן ועליה". אביחי נזכר ששמע אותן מורידות את הטונים כשהתקרבו אליהן, ולרגע יורד לו האסימון: "שאורנה ושני ידברו על דן? אפילו האח הגדול לא מאמין שזה קרה". בהמשך, אביחי משתף בתובנה שלו: "אחרי שבועיים בבית הבנתי שאני הכי אינטיליגנטי ומאופק בבית", הוא מסביר: "עברתי תהליך הכי גבוה בחיים שלי". דן לא מבין מה יש להשוות: "התהליך שעברת הכי מיוחד, חשבת שתמצא פה מישהו עם סיפור כזה?", ואביחי עונה: "חשבתי למצוא פה מישהו ברמת גבוהה של נכות כמו שלי". עומר מצטרף לשיחה, ושולל את הציפייה של אביחי על הסף: "אני לא חושב שתמצא הרבה שיכולים להזדהות עם הדבר הזה שיש לך", ואביחי מסכם: "זה הקטע, שהכל עובר לידי".

20:00 - מעיין לאורנה: "תקומי כמו חדשה ותנגבי את הדמעות"

אורנה לוקחת את מעיין לשיחה בסלון ושופכת את ליבה בכל הקשור לפרידה מדן. "למה את חושבת שהם קוראים לך נסיכה?", היא שואלת את מעיין, ומסבירה למה לטענתה החברים של דן לא אוהבים אותה: "אני גרושה, בת 36, דתייה ועם שני ילדים, וזה נותן להם את כל הסיבות שבעולם". מעיין טוענת שדן לא החלטי: "מצד אחד הוא מתנהג כאילו לא אכפת לו, אבל מצד שני הוא מסתכל עלייך", ומוסיפה בלחש: "שמעתי אותו מדבר עליך עם אביחי". אורנה מצהירה שהיא לא מתכוונת להתייחס לדן: "אני לא משחק של אף אחד", בזמן שמעיין מזכירה לה שהכל עוד פתוח: "אי אפשר לדעת מה יהיה ביום שלישי", ומציעה לה לעבור הלאה: "תקומי מחר כמו חדשה ותנגבי את הדמעות". בסופו של דבר, מעיין מנסה לגלות מה אורנה באמת מרגישה: "את מרגישה שהוא חסר לך?", ומקבלת תשובה נחרצת: "ממש לא, אני לא מצליחה להסתכל עליו ולהתגעגע כי אני צריכה שהכעס יעבור". במקביל במטבח, עומר משתף את שני שההדחה הקודמת לא הלחיצה אותו, וזו נותנת לעצמה קרדיט: "הייתה לך חברה חזקה שלקחה אותך איתה לגמר במשחקי האח ואז טעתה". עומר צוחק, ומסביר שזה בעיקר בגלל ג'ודי: "היא הייתה הולכת בכל מקרה", אבל עכשיו המצב שונה: "זה מפריע לי שאני מועמד להדחה ואני ממש דואג".

19:00 - דן עוקץ את אביחי: "יש הבדל בין להיות שמרן לחשוך"

בזמן שהם מצפים ליציאת השבת, הדיירים חושבים מה יקרה כשיפגשו את הדיירים שהודחו לאורך העונה. אביחי מחכה לפגוש את תהילה כדי להוכיח שצדק: "היא צחקה עליי כשאמרתי שאנדל יהיה בסוף עם עדן", אבל דן מפוצץ לו את הבועה בטענה שזה בחיים לא יקרה: "אתה חי בסרט אם אתה מצפה שזה מה שהיא תגיד לך". לאחר מכן, שני מחמיאה לאביחי ששמר כל העונה על איפוק ולא קילל יותר מדי, ומעבירה ביקורת על החבר הותיק שם: "הוא התחיל ואף פעם לא התנצל", ואביחי מוסיף: "הוא גם לא התנצל כשאיחל לכולם סרטן". שני נזכרת בימים הראשונים בבית האח הגדול: "הכי מצחיק שחשבת בהתחלה שחיים ילדותי", ואביחי צוחק: "חיים באמת ילד, אבל הוא הילד שלי". 

מאוחר יותר, מתפתחת שיחה במטבח על הורים גאים שמגדלים ילדים, ואביחי משתף את דעתו בנושא: "אני לא מבין מה זה משנה איזה מההורים אחראים על הילדים", ואילו שני מזועזעת מתגובתו: "היה לך נעים אם אתה ואישתך הייתם צריכים להחליט על שם מי הילדים שלך?". השיחה מסתיימת כשאביחי מסכם: "אני שמרן אין מה לעשות", ודן עוקץ: "יש הבדל בין להיות שמרן לבין להיות חשוך". בהמשך בסלון, אורנה זורקת לדן הערה על חברים שלו: "אנשים כאלה צריכים קודם כל לקבל את השונה, שיראו דבר אחד ואחר כך שיביאו טענות", וכשדן רוצה להגיב, אורנה מפסיקה אותו: "לא עכשיו".

18:00 – דן משווה את חיים לצבע המג'נטה

דן מתיישב על הכורסה בסלון ומבקש שהמצלמות יתמקדו בו: "אני ושרון מתחילים לדוש בתהליך השלום", אך מעיין ממהרת לקטוע אותו: "אם על זה אתה מדבר, שהמצלמה תעוף ממך", ואביחי מסכים: "מה אתה מלכת יופי?". בהמשך, דן משווה את חיים לצבע המג'נטה: "תוסס, מעניין, משתנה", אבל מצליח להעליב אותו: "בתכל'ס, זה צבע מכוער".

מאוחר יותר, שני זורקת עקיצה לעבר דן: "יש מצב שתפגוש את ההורים שלי ביום שלישי, אבל קבלת הפנים שלהם לא תהיה נעימה במיוחד". דן לא נשאר חייב, ומשיב שדווקא המשפחה שלה תבין אותו: "הם יודעים עם מי יש להם עסק". למרות זאת, שני נשארת אדישה ופונה לאביחי: "אני אוהבת את הוייב שלך בשבוע האחרון, אתה רגוע ושליו". אביחי מסכים וטוען שזה מאז שהקשר שלו עם מעיין עלה שלב.

17:00 – אביחי למעיין: "אנחנו נשואים"

הדיירים יושבים בסלון ומחכים לפתיחת החצר: "קשה להיות סגורים בבית כל היום", בזמן שדן מעביר את הזמן בחיקויים של מעיין. בהמשך, דן מסובב כוס, ומצהיר: "ברגע שהכוס תעצור, היא תצביע על הדייר שיודח בשלישי הקרוב". הדיירים דרוכים לעצירת הכוס, ופורצים בצחוק כשהיא נעצרת דווקא על דן. מאוחר יותר, אביחי מציין שכל מצווה שהוא עושה היא גם של מעיין, אך זו לא מסכימה איתו, וטוענת שזה נכון לגבי זוג נשוי בלבד. "אנחנו נשואים", אביחי משיב בציניות.

16:00 – אורנה: "דן מייצר לי תמונה של מפלצת"

אורנה שעדיין מתקשה לעכל את הפרידה מדן, משתפת את מעיין: "אם דן לא עומד בהערות של החברים שלו, הוא לא היה עומד במלחמות שאצטרך לעבור בחוץ", ומוסיפה שלמזלה יש לה אנשים שאוהבים אותה ויתמכו בה בחוץ. מעיין מסכימה, ואורנה נאנחת: "למרות כל מה שעברנו, דן החליט להסתכל עליי בצורה שלילית, ולייצר לי תמונה של מפלצת. זה פוגע מאוד". בהמשך, מעיין מעלה את האפשרות שאולי בשהות בבית, דן לא הראה את מי שהוא, ובגלל זה חברים שלו התערבו. "הוא הרס הכל", אורנה מציינת, ומעיין מגלה אמפתיה: "מבאס אותי שזה מה שקרה", אך מנסה לעודד אותה: "הכל מלמעלה, והכל קורה לטובה".

אביחי מצטרף, ומעיין מתעניינת מה הוא חושב על הפרידה. "את צריכה להתחיל עם שרון", אביחי מציע לאורנה, ומצליח להצחיק את שתיהן. "אורנה גיבורה, היא עברה פה הרבה דברים שליליים", מעיין מצהירה ומוסיפה שבמקום אורנה, היא מזמן הייתה בוחרת לעזוב. מאוחר יותר, הם עוברים לדבר על הגמר, כשמעיין אומרת שלדעתה שרון ושני בטוח יגיעו לגמר, בזמן שאורנה מסכימה. "כנראה ששני דיירים ותיקים ילכו בהדחה הקרובה", מעיין טוענת, אך חיים מבקש מהם להפסיק לדבר על הנושא: "זה סתם להתעסק בשטויות ולטחון מים".

15:00 – דן מתגרה בשרון: "יום שלישי אתה הולך, למה אתה מבזבז את הזמן?"

הדיירים מסיימים לאכול, ומשתפים ברגעים הטובים שהם חווים בבית. "רגע טוב הוא שאני חוזרת מהחדר הסגלגל אחרי הדחה", אורנה אומרת ומוסיפה: "עוד רגע טוב הוא בוקר של משימה", בעוד חיים מציין שרגע טוב בשבילו הוא פתיחת בקבוק פטל. בינתיים, אביחי תוהה מדוע מעיין מהורהרת היום: "את מתגעגעת לאמא?", אך מעיין מסרבת לשתף פעולה: "אני אשמור את זה לעצמי. למה? אתה מספר לי הכל?" מאוחר יותר, שרון מחליט להיכנס למיטה, ודן מחליט להתגרות בו: "יום שלישי אתה הולך הביתה, למה אתה מבזבז את הזמן?".

14:00 – מעיין לדן על הפרידה מאורנה: "אם זו האמת שלך, הכל טוב"

בזמן שהדיירים מתארגנים לקראת ארוחת הצהריים, מעיין מוצאת רגע להבהיר לדן מה דעתה על ההחלטה להיפרד מאורנה: "אם זו האמת שלך, הכל טוב". כשכולם מתאספים סביב שולחן האוכל, דן מתרגז על כך שמעיין לא שמרה לו מקום לידה, והוא נאלץ לשבת ליד אורנה. "חשבתי שהיא לא שמרה לי מקום בכוונה", דן לוחש לאביחי, ואילו זה מרוצה: "אני חי בשביל דברים כאלו". בהמשך, הדיירים נרגשים לקראת חג הפסח שמתקרב ופוצחים בשיר "אחד מי יודע". כשהם מגיעים לחמישה מי יודע, אורנה משנה את המילים: "חמישה שמגיעים לגמר", ופורצת בצחוק.

13:00 – אורנה ואביחי נגד דן: "כל הזמן עסוק בחנפנות"

לאחר התפילה, אורנה משתפת את אביחי בשיחה שלה עם דן: "הוא אמר לי שהוא כבר לא שם, שהוא לא רוצה לסבן אותי. אני בשוק, נפגעתי ממנו". אביחי מנסה לעודד אותה בטענה שהקטע הזה יכול להכניס אותה לגמר. אורנה צוחקת, ומודה שמעולם לא אמרו לה דבר כזה: "זה רוע, למה הוא דיבר איתי בכלל?", ומוסיפה: "אני פתאום מבינה את שני. הוא השלה אותה שבועיים ואז התהפך על 200, כמו שהוא עושה עכשיו איתי".

אביחי טוען שהקשר בינה לבין דן לא היה ברור, ולכן קל לו להגיד שהוא לא שם. "בסופו של דבר, ידעתי שאם נהיה יחד בחוץ, זה יהיה מאוד קשה כי הקשר נושא עול", אורנה מעדכנת, ומוסיפה שהיא לא רוצה להיות בסביבה שלא אוהבת אותה: "אם החברים והמשפחה שלו לא אוהבים אותי, מה יש לי לחפש?". אביחי מסביר לה שהזוגיות עם דן הייתה מאוד אינטנסיבית: "הרבה דברים הציקו לכם. לו הפריע הקטע שאת מעירה לו", ומוסיף: "הוא חושב שצריך להיות נחמדים לכולם". אורנה ממהרת להסכים: "דן במרדף להיות אהוב ומוצא חן בעיני כולם, כל הזמן עסוק בחנפנות".

בהמשך, אורנה מדגישה שהיא רחוקה מלהיות קנאית: "דן הוא זה שהופך אותי לכזאת. חבל שנתתי לו להעצים את עצמו מתחילת העונה". אביחי מסכים איתה, והיא מנסה להתעודד: "לפחות בזכות הקשר הזה יצרתי דברים מעניינים בבית, סיפקתי הרבה אקשן". אביחי משועשע ומציין שהיא נכנסה לבית כי רצתה להיות כוכבת על, אבל אורנה מתקנת אותו: "הרשיתי לעצמי לבוא לפה, בגלל אופי הכוכבות שטמונה בי".

12:00 -  דן על הפרידה: "שיקרתי לעצמי, אני פשוט לא שם"

אורנה ודן יושבים לשוחח בחדר השינה, והראשונה מחליטה לפתוח בפניו את כל הקלפים. "כל אחד ממנו לא היה אמיתי כדי להגיד אחד לשני את מה שהוא מרגיש, אבל אני עדיין לא מבינה איך הגעת למסקנה שאני קנאית" היא אומרת ומוסיפה: "הדבר היחידי שהפריע לי הוא שהקדשת את כל הזמן הפנוי שלך בלהיות עם ג'ודי במקום להיות איתי". דן שותק מספר דקות ולבסוף מכריז: "את צודקת, זה אני. אני מבין שבסופו של דבר הבסיס של כל אחד ממנו הוא שונה, אנחנו רואים את המציאות בצורה אחרת". אורנה מסרבת לשמוע את דבריו וקוטעת אותו בעצבים: "בגלל הדברים הקטנים האלה אתה מחליט לסיים חברות של שלושה חודשים? זה הדבר הכי פוגע שאמרו לי", אבל דן מנסה להרגיע אותה בעדינות: "הדברים הקטנים האלה מונעים מההבדל המהותי", ומוסיף: "יש בינינו חברות אמיתית, אבל באמת שניסיתי ושיקרתי לעצמי, אין שום דבר שאת יכולה לשנות, אני פשוט לא שם".
 
11:00 - מעיין לדן: "אורנה לא מפסיקה לבכות"
 
הדיירים נהנים מהשמש הקייצית שבחצר, ומשוחחים על כך שנותרו להם ימים אחרונים להיות יחד בבית. דן מתעורר מלא באנרגיות, ופוצח בשורה של חרוזים: "עוד בוקר רביעי שאני קם לבד, עוד בוקר שאני כבר לא מיוחד". מעיין מחליטה להקניט אותו כשהיא מכריזה: "עוד בוקר שבו חבריו של דן מאושרים", אבל דן לא ממהר לוותר לה: "עוד בוקר שבו מעיין לא יודעת מה מחכה לה בחוץ".
 
מאוחר יותר,  מעיין לוקחת את דן לשיחהומספרת לו שראתה את אורנה בוכה מעיין ממשיכה לשתף בשיחה שניהלו השתיים, ומתוודה שלאורנה קשה להמשיך כך בבית: "לא טוב לה ככה, עם כמה שהיא מנסה לשכנע את עצמה, היא לא מפסיקה לבכות". היא מפצירה  בדן לגשת לדבר איתה בטענה שעליהם לפתור את הדברים, אבל דן מתחמק מלעשות זאת: "אני אדבר איתה אחר כך".
 
 
10:00 - הדיירים מסרבים להתעורר
 
האח הגדול מעיר את הדיירים לצלילי השיר "זה מה שנשאר" של שלמה ארצי, אך נדמה כי הם מתקשים להתעורר וממשיכים לישון עוד מספר דקות ארוכות. דן הוא הראשון לקום ממיטתו, אבל כשמבחין שחבריו עדיין מכורבלים מתחת לשמיכות, הוא מחליט לחזור לנמנם.​ לאחר מספר ניסיונות להעיר את הדיירים העייפים, האח הגדול מכריז שעליהם לקום, אבל עומר ושני מסרבים להתעורר וממשיכים לצבור פסילות, שגורמות לחיים להתרגז.
 

 09:00 - שבת בבוקר

הלחץ לקראת הגמר הקרוב הולך וגובר, אבל בינתיים הדיירים שעדיין שקועים בשינה עמוקה, צוברים כוחות לקראת שבוע חדש שיכריע מי תהיה החמישייה הסופית. בקרוב מאוד האח הגדול ישמיע את שיר הבוקר, שיסמן את תחילתה של השבת. האם בכל זאת הדיירים יזכו לשבת רגועה בבית?

מה קרה אתמול?

בוקר יום שישי עלה על בית האח הגדול, והדיירים עדיין התרגשו ממשימת הרדיו: "הייתה משימה ברמה". לאורך היום, ארבעה מסוקים הפתיעו את הדיירים. המסוק הראשון הוקדש לאביחי ולמעיין: "האהבה שלכם מנצחת את כולם". על המסוק השני הייתה אמא של מעיין, וגרמה למעיין להתרגש במיוחד: "את המלכה שלי, איזו אמא אמיצה ולוחמת את". המסוק השלישי יועד לחיים: "זה אבא שלי, הוא לא נורמלי שהוא בא ביום שישי", ואילו המסוק האחרון הוקדש לדן עם הכיתוב של שם השיר "חירותי", וכיתוב נוסף שהתייחס לאורנה: "מזל שהיא לא פה כדי שלא תראה את מה שכתוב", והבהיר לדן שהוא חזק גם כשהוא לבד.

לפני כניסת השבת, מעיין הזכירה לדן להניח תפילין, אך דן שלל את ההצעה: "אין לי חשק", בזמן שאביחי הימר על חיים, מעיין ושני שיגיעו לגמר. "אל תשכח את עצמך", עומר אמר לו, אך אביחי השיב בהיסוס שהוא לא בטוח אם הוא יהיה ברשימת הגמר. בהמשך, שרון התעניין האם מערכת היחסים בין דן לאורנה באמת הסתיימה. דן אישר: "כרגע אין מה לעשות", והסביר שהפרידה באה ממנו, ללא קשר לרמזים של החברים ואחותו. מאוחר יותר, דן שיתף את מעיין בקשיים שלו מול אורנה: "אני נמצא בסיטואציה מורכבת, כי אני כן רוצה בחברות ובקרבה שלה", והוסיף שהגיע לנקודה בה הוא נושם עמוק יותר מדי פעמים: "אולי בחוץ המקום שלנו יהיה יותר בריא ונכון". לאחר מכן, אורנה סיפרה למעיין שהיא לא מסוגלת להסתכל על דן מרוב הכעס: "נפגעתי כשהוא אמר שהוא לא רוצה אותי", והוסיפה שלדעתה דן קיבל רגליים קרות: "צריך לדעת להתמודד, לא שוברים את הכלים והולכים".

בארוחת שישי, הדיירים העלו זיכרונות מהמשימות שעברו לאורך העונה. "שלושה מאיתנו לא יהיו פה שבת הבאה", אורנה ציינה, בזמן ששני מכריזה: "סבלתי מלא, אבל עכשיו אני נהנית". לאחר הארוחה, אורנה שיתפה את אביחי שלדעתה הריחוק של דן התחיל בפורים כי העירה לו לא להיצמד לג'ודי, והדגישה: "אני קנאית בגבול הנכון", בזמן שאביחי נאנח: "איזה קשה להתרחק ממישהו פה". מאוחר יותר, הדיירים יושבים בחצר ודן זורק הערה על כך ששבוע הבא כל מי ששומר בשר וחלב יוכל להפסיק לעשות כך: "זה השבוע האחרון בבית", ואורנה מיהרה להשתיק אותו: "זה ממש לא יפה".

אל תוך הלילה, מעיין חשפה בפני אביחי את מה שעומר סיפר לה: "הוא אמר לי שג'ודי לכלכה עלינו, ואמרה שסיפרת לה דברים מזעזעים שעשית לבחורות, ושהיא לא בטוחה איך זה יצליח בינינו בחוץ", והוסיפה: "אני מקווה שלא באמת סיפרת לה דברים כאלה". בהמשך, מעיין הציעה לעבוד על אורנה ודן שיתף איתה פעולה. אך כשאביחי התנגד להצעה, דן מיד פנה למעיין שההצעה הייתה מהלך אגואיסטי. לפני השינה, עומר אמר לשני שהוא יודח בהדחה הקרובה ואף איחל לה שתחייך כל החיים, אך בתגובה היא הטיחה בו: "זה משפט שאומרים למישהי שנפרדים ממנה".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00