העדכון האחרון:

04:00 - לצאת מהחדר או ללכת לישון?
 
הדיירים סגורים בחדר המיטות שבתוך חדר המשימות הלבן, ומנסים לנחש מה מחכה להם מעבר לקירות החדר הסגור. שני מודיעה שהיא על סף שבירה ושבא לה לצאת מהחדר: "אני מעדיפה לצאת ולישון במיטה שלי, אפשר לחשוב איזה פרס אני כבר אפסיד פה", ושרון שכבר היה מוכן לצאת מהחדר, חושף שפתאום יש לו ספקות: "אני לא בטוח שלצאת עכשיו זה אומץ ולא טמטום".

לאחר מכן, מעיין יוצא לרגע מחדר המיטות, ואביחי מתגנב למיטה שלה כדי להפתיע אותה. אורנה צוחקת ואומרת לאביחי שהוא לא יצליח: "מי שלא רואה זה אתה ולא היא", וכשמעיין נכנסת לחדר היא מיד צועקת: "אביחי תעוף לי מהמיטה, אתה שוכח שאני לא עיוורת". לבסוף, חיים מעביר מסר לעולם שבחוץ: "לילה טוב לכל עם ישראל, ולילה טוב למשי היפה שלי", והדיירים עוצמים את העיניים והולכים לישון.
 
03:00 - אביחי על הקשר עם מעיין: "אני יודע שזה יצליח בחוץ"
 

אביחי ומעיין ממשיכים בשיחה האינטימית בחדר הלבן, וכשמעיין אומרת שיכול להיות שבחוץ הוא יבין שהיא לא טובה כמו שהוא חושב: "אני לא כזאת מציאה, כי אני לא משכילה ואין לי תואר", הוא מתעצבן למשמע הדברים: "את מי זה מעניין? מבחינתי את אישה מושלמת". ​ בהמשך השיחה, אביחי אומר למעיין: "אני חושב שתאהבי אותי פי שתיים מחוץ לבית, כי את תראי איך אני מתמודד עם סיטואציות", וגם שואל: "את רוצה שזה יצליח בחוץ?". מעיין משיבה בחיוב, וכשהיא מחזירה את השאלה לאביחי, הוא עונה: "אני יודע שזה יצליח בחוץ".

מאוחר יותר, האח הגדול מודיע לדיירים שהם יכולים להחליף לפיג'מות ולעבור לחדר המיטות שבתוך חדר המשימה הלבן. הדיירים מדמיינים איזה פינוקים מחכים מחוץ לחדר, ושרון מודיע שהוא שוקל לצאת מהחדר בקרוב, ומנסה לשכנע את הדיירים להצטרף אליו: "מי שסובל ומתאפק מקבל משהו בסוף, אבל הוא מפסיד משהו בדרך. הפיצוי הוא גדול אבל הרווח הוא עכשיו". ההצעה של שרון מעלה דיון סוער, ומעיין מציעה פתרון יצירתי: "אז תצאו כולם ותשאירו אותי ואת אורנה, כי אנחנו אלו שהכי אכפת להן".
 

02:00 - מעיין לאביחי: "הצהרתי מול כל עם ישראל שאני אוהבת אותך"

הדיירים ממשיכים להעביר את הזמן בחדר הלבן, ואורנה אומרת לשני שהיא משוכנעת שהאח הגדול מתכנן לעשות להם תרגיל מלוכלך: "בסוף תראו שהשניים האחרונים בחדר לא יקבלו כלום". שני מבחינה שחיים נח מתחת לשולחן, וכשהיא שואלת: "חמימו מה אתה עושה שם?", הוא משיב: "אני באמצע תרגיל לרעידת אדמה". לאחר מכן, אורנה פותחת בריצה קלה ברחבי החדר, וכששני צוחקת עליה, היא משיבה: "מה לעשות אני חייבת לזוז קצת".

בינתיים בפינה השנייה של החדר, מעיין ואביחי מנהלים שיחה כנה על מצב היחסים ביניהם, ומעיין מעידה על עצמה: "רק כשאני ממש מאוהבת במישהו אני מוכנה שיפסיקו הריגושים והכאבים בבטן". אביחי אומר שלקשר ביניהם יש עוצמות שהיא תבין רק ברגע שהיא תצא מבית: "אני חוויתי איתך דברים שאף אחד לא חווה איתך, ואני רואה איך הסיפור שלך מתקשר עם הסיפור שלי",  ומעיין משיבה: "מבחינתי אני יוצאת מפה ביחד איתך". אביחי מרוצה מהתשובה ואומר: "אמרתי לך שתתאהבי בי בסוף", והיא משיבה בחיוך: "הצהרתי מול כל עם ישראל שאני אוהבת אותך".

01:00 - האם מעיין תלבש לבן גם בקיץ?

הדיירים סגורים בחדר הלבן, ומנסים לנחש אילו הפתעות צפויות להם בהמשך המשימה. לפתע, האח הגדול משמיע לדיירים את השיר: "הקיץ הזה תלבשי לבן" של להקת הפרברים, ומעיין מתכרבלת בזרועותיו של אביחי ונזכרת: "זה בדיוק מה שהרב שלי אמר לי". בהמשך, שרון משווה את השהייה בחדר הלבן למשימת הכלא, ואורנה מסכימה שהתחושות דומות: "אנחנו כמו אסירים בלבן". 

00:00 - אורנה: "משהו הולך לקרות פה הלילה"

הדיירים מוצאים את עצמם משועממים בחדר הלבן, ומעיין שכבר לא יודעת לאן המשימה תתפתח, עוקבת אחרי שני וחושדת: "נראה לי שהיא קיבלה את המשימה הסודית". אחרי שאורנה ושני מתעמלות מחוסר מעש, השנייה מחפשת אקשן ומציעה: "נעשה הגרלה והשניים שיזכו בה ישארו, היתר יצאו אחד אחרי השני", ואביחי שמתלהב מהרעיון מחליט: "נחכה עם הרעיון הזה למחר". למעיין מתחיל להימאס מהבגדים הלבנים: "לא נוכל לראות אותם יותר אחרי כל הלבן הזה", ושני כבר מצפה ללילה: "אנחנו הולכים לישון בחדר הכי קטן בעולם". אורנה מביטה במברשת השיניים והמשחה על השולחן, ומצפה כבר ללילה: "האח אוהב לילות, והולך לקרות פה משהו בלילה". 

23:00 - מה צריך לקרות כדי ששרון ישבור את המשימה?

הדיירים מתחילים להתרגל לחדר הלבן וכל אחד תופס לו פינה משלו. שרון לא שולל את האפשרות שהילדים שלו יגיעו לביקור בבית: "יגידו להם שאם אבא יוצא הוא נפסל, אבל אני לא מתכוון לצאת". לאחר מכן, חיים זומם ללחוץ על הכפתור: "בואו נראה מה יקרה", ואילו שני מסבירה לו: "אם במצב הזה של הכפתור אתה לוחץ אתה סתם גומר את המשימה", ואורנה מתגרה בה: "שני אולי תנסי את?".

בינתיים מסך הטלוויזיה נגלה לדיירים, ואורנה מתחילה להילחץ: "תכף יקרה פה משהו", ומכינה את כולם לבום שיקרה לטענתה: "עוד לא הגענו לטוויסט". בזמן שכולם שותקים ומהרהרים לעצמם, אביחי מגיע למסקנה: "האח הגדול יכניס אנשים שאנחנו לא רוצים לראות בחדר". שרון חושב מה יקרה אם אביחי צודק: "הוא יכניס את חנין זועבי ואז אני אהיה בבעיה", ואילו שני מתארת לעצמה מה יקרה בתסריט כזה: "אתה תלחץ על הכפתור הזה מאה פעם ותברח מכאן". מאוחר יותר, שרון נזכר בדן: "הוא רואה עכשיו ערוץ 26 וצוחק עלינו".

22:00 - אורנה: "עכשיו מתחילה העונה"

הדיירים נזכרים במשימות מהעונות הקודמות ושני נזכרת שראתה את המשימה הזאת בעבר: "הסתובבו משפחות של הדיירים בבית והם ראו אותם מהחדר הלבן מבלי לצאת אליהם". בינתיים אורנה נזכרת באחיינית שלה שמתחתנת היום: "האח הגדול יכול להביא אותה עם שמלה לבנה, לחתן אותה בחצר ולשגע אותי". שני לא מבינה איך היא חושבת לא לצאת לאחותה שמתחתנת בחצר, ושרון מצטרף אליה: "את צריכה להיות לא נורמלית כדי לפספס דבר כזה".

בהמשך בחדר הלבן, הדיירים מפצחים גרעינים לבנים ומעבירים את הזמן במשחק ארץ-עיר. בזמן שהשיר "ימים לבנים" של שלמה יידוב מתנגן בשנית, אורנה ומעיין מקפצות סביב החדר, ואביחי צופה בהן מהצד: "אנחנו השתגענו כבר". בסיום השיר, אורנה מנסה לפרש את המשמעות שלו במקרה שיש בו מסר, ואילו מעיין חושבת שיש קשר לדן: "הוא ייכנס לכאן בכל רגע". לאחר מכן, אורנה מכריזה: "עכשיו מתחילה העונה".

21:00 - הבית הלבן בנווה אילן

הבנות נזכרות בהדחות הקודמות, ופתאום לשני ואורנה נופל האסימון שאם מעיין הייתה נכנסת לרשימת ההדחה במקום אסתר, יכול להיות שהייתה מודחת מהבית. לאחר מכן, מעיין משתפת בכך את אביחי: "עיצבן אותי שהן גרמו לי לחשוב על זה ככה", והוא מעודד אותה: "מההתחלה היית חזקה מאוד, וגם אל תשכחי שיש הרבה קנאיות". הוא מזכיר למעיין שאורנה כמעט יצאה מהבית בעצמה: "אם האח הגדול היה מחליט לדחות את כניסת הדיירים וההדחה הייתה אמיתית היא הייתה עפה". האח הגדול קוטע את שיחתם כשהוא מכריז על תחילתה של המשימה האחרונה בהחלט. אביחי מסנן למעיין מילות אהבה: "אל תתייחסי לאף אחד, אני אוהב אותך", היא משיבה לו בחזרה והם נכנסים לחדר המשימות עם שאר הדיירים.

שני מציעה להיכנס ברגל ימין, וחיים צוחק: "יש ריח של מג'נטה באוויר". הדיירים מופתעים לגלות חדר שכולו לבן: מהרהיטים ועד למוצרים שבמקרר. האח הגדול מסביר שבמשימה המטרה של כולם היא לשהות בחדר הלבן כמה שיותר: "המשימה תסתיים ברגע שישארו שני דיירים בלבד והם יקחו חלק בערב מיוחד שלא נראה כמותו באח הגדול". האח הגדול חושף בפני הדיירים כפתור שניצב בצד החדר עם שני מצבים: "היציאה אפשרית מהחדר בכל זמן נתון, אבל אם מישהו יוצא כשהכפתור אדום תיכשלו במשימת התקציב, ומי שיצא לא יוכל לשוב", הוא מוסיף: "ניתן לצאת מהחדר הלבן רק כדי לגשת לשירותים". מעיין לא מוצאת את הקושי במשימה: "אין לי בעיה לא לצאת", ואילו אורנה מזכירה לה שמוקדם לשמוח: "תכף תביני מה יקרה כשיקרין לנו דברים ויסכסך". השיר "ימים לבנים" של שלמה יידוב פותח את המשימה הלבנה, ומעיין פוצחת בריקוד: "תמיד חלמתי להיות בבית משוגעים".

20:00 - איזה צבע הוא הטרנד החדש בבית האח הגדול?

חיים, שרון ושני נכנסים לחדר השינה בלבוש לבן כולל הגרביים והנעליים, ואביחי מיד מעלה השערה לגביי המשימה האחרונה: "אולי זה קשור למשהו שמצטלם בלילה וזוהר?", ולאחר מכן מציע אופציה שנייה: "נשחק פיינטבול עם צבעים ויצבעו אותנו". חיים חושב שהמשימה תהיה לא נעימה: "יקברו אותנו בבוץ", אבל אביחי מסביר לו שדבר כזה לא הגיוני ומוריד אותו ישר מהרעיון. מעיין ואורנה מחליפות גם הן לאאוטפיט לבן, ושני מציעה להן לא לשתות קפה כדי לא להתלכלך: "בטוח ישפכו עלינו כבר משהו אחר כך, לא נשאר לבנים".

אורנה משתעשעת מהרעיון שעלה לה בראש: "יצבעו אותנו בגלל שאנחנו צבועים ולא אומרים את האמת בפנים", ומעיין מתייחסת למשפט שלה ברצינות: "לא נעים לי לפעמים להגיד את האמת בפנים כי אני מפחדת". היא מסבירה שכשהיא מדברת עם אותו בן אדם הוא יכול להרגיש את מה שהיא חושבת, ושני קוטעת אותה: "כמו שאני הרגשתי עליך וראיתי על הפרצוף שלך מה את חושבת עליי". בהמשך, אורנה נזכרת בהדחות שהיו במהלך כל העונה: "אני קוראת כל אחד על הפרצוף שלו כשהוא יורד מהחדר ורואה מי העמיד אותי".

19:00 - מעיין: "אני לא מאמינה יותר לחיים או לאביחי"

השיר "רציתי לדבר איתך על הכל" של נסרין קדרי מתנגן ברחבי הבית, ומעיין מתרגשת להיזכר בתאלין. שני מחכה שהשיר כבר יגמר: "איזה שיר נוראי", ומעיין חושבת שבכלל מדובר ברמז של האח הגדול: "אולי תאלין קשורה למשימה?". בהמשך בסלון, מעיין מתקשה להיפרד מדן, ומצהירה: "אני יותר לא מאמינה לחיים או לאביחי". אביחי וחיים מופתעים מהפצצה שהטילה בחדר, ומעיין מסבירה בעצב: "אמרתם שדן בטוח חוזר, אבל הוא לא חזר", ואילו אורנה מבינה את הצד שלהם: "זה משפיע כשאתה אוהב מישהו ורוצה באמת שמה שאתה מקווה יקרה".

לאחר מכן בחדר השינה, חיים מציע לדיירים: "אם האח הגדול נותן לכם להישאר חודש נוסף בתמורה לכיף חיים אתם מסכימים?". שני מיד מסרבת, ואילו אורנה מתלהבת ונזכרת: "יש פסח אז אני מסכימה רק אם יביאו את המשפחה שלי".

18:00 - ממה אורנה נזהרה בתחילת העונה?

בסלון הבית, חיים ואביחי משחקים כדורגל אחד על אחד ומעיין בתפקיד השוערת. כשאביחי מעיר לה שהיא לא מבצעת את התפקיד שלה טוב, היא מאיימת: "אני לא אשחק אם תדברו אליי ככה". בהמשך, חיים מציע לאורנה להצטרף והיא מסרבת:  "תשחרר אותי, אני לא יוצאת מפה על פציעות".

במקביל במטבח, אורנה מצטרפת לשרון בהכנות לקראת ארוחת הצהריים המאוחרת: "איזה כיף במטבח, זה מעביר את הזמן", אומר שרון מרוצה. אורנה מסכימה איתו אבל מגלה לו שבתחילת העונה היא נזהרה לא לבלות במטבח יותר מידי זמן: "לא באתי לפה להיות טבחית, אם זאת הייתה התכלית שלי פה לא הייתי נשארת עד עכשיו".

17:00 - חיים מכריז: "זה לא נגמר עד שזה לא נגמר"

שרון לוקח פיקוד ומתחיל להכין ארוחת צהריים: "איזה ארוחה אני הולך להכין לכם", הוא מודיע. לפתע נשמע צליל של קריאת תרנגול שמודיע שאחד הדיירים נרדם: "גם בסוף הוא שם לנו תרנגולות", אומר חיים ומוסיף: "זה לא נגמר עד שזה לא נגמר".

במהלך הבישולים במטבח, מעיין מגלה לשרון שהיא שמה לב שעל המוצרים שהם קיבלו כבר כתוב 'כשר לפסח' וזה מזכיר לה את המשפחה שלה: "אין כמו שולחן פסח עם כל המשפחה והאווירה". שרון מסכים איתה: "זה חג מדהים", ומספר לה על התקופה שבה הוא היה יותר דתי: "הייתי עם כיפה ובטלוויזיה לא הבינו מה קרה לי".

16:00 - הדיירים מעלים זיכרונות

האח הגדול ממשיך לפרגן לדיירים בשירים נוספים, וכשהשיר "I Don't Want To Miss A Thing" של Aerosmith  מושמע ברחבי הבית, אביחי מתחיל לתרגם את המילים למעיין וזו ממהרת לקטוע אותו: "אני לא אוהבת שאומרים לי על מה השיר מדבר".

בהמשך, הדיירים נזכרים במשימות התקציב במהלך התכנית: "אתם חושבים שאם חזי היה מעמיד להדחה את העשירים של הבית ולא את העניים, זה היה משאיר אותו יותר זמן פה?", תוהה שני. אורנה חושבת קצת על השאלה ומשיבה: "אולי זה היה נותן לו נקודות זכות", ועוברת לדבר על משימת הארגזים: "איזה קטע שהאח שם אותי ואת דן אחד ליד השני בארגז, זה עוד לפני שהיה בינינו משהו". שני לא מסכימה איתה ומגלה: "כבר אז היה משהו. הייתי איתו תשעים אחוז מהזמן והרגשתי את זה".

מאוחר יותר, שני נזכרת במשימת שחזור הקליפ של מייקל ג'קסון ואומרת לאורנה: "אם הוא שם את השיר אני רוקדת איתך את כל הריקוד פרפקט". כשבקשתן לא מתמלאת הן בכל זאת מתחילות לרקוד ומעיין נכנסת לתפקיד השופטת: "שני עושה את זה טוב, אורנה את לא יודעת כלום". אורנה צוחקת מהביקורת של מעיין ואומרת: "קפצי לי". רגע לפני שהן מסיימות את הריקוד, האח הגדול מחליט להפתיע ושם להן את השיר "Thriller" של Michael Jackson ומעיין מגיבה בהפתעה: "אני לא מאמינה שהוא זרם איתכן".

15:00 - אורנה על דן: "אם הוא היה בגילי לא הייתי מוותרת עליו"

הדיירים מבלים בסלון הבית ומראים סימני עייפות: "אם אני אעשה קנס תסלחו לי, אני עייפה", מודיעה אורנה במקרה והיא תירדם. אביחי לא מתרגש ומאשר לה לישון: "תעשי כמה שאת רוצה, זה כבר לא משנה". בהמשך, הם נזכרים במשחקי הכדורגל של דן בבית ואורנה מתגרה בהם: "למי תפסידו עכשיו יא לוזרים?". שרון ממהר להתקומם: "מה את מקשקשת? כאילו הוא היה פה לפני שנה ושכחת מה קרה". השיחה על דן נמשכת, ואורנה מגלה שאם המצב היה שונה היא הייתה פועלת אחרת: "אם הוא היה בגילי לא הייתי מוותרת עליו", אבל ממהרת להוסיף שפער הגילאים זאת לא הסיבה היחידה לפרידה שלהם: "אני לא אלחם על משהו שיש בו מלא פערים".

האח הגדול מחליט לעורר את הדיירים המנומנמים ומנגן להם את השיר "לבדי" של אייל גולן. כולם קמים לרקוד מלבד שני, שנשארת לשבת על הספה ואומרת למעיין: "ככה אביחי ירקוד בחתונה שלכם". אביחי מחייך משועשע ואומר בתגובה: "אף אחד לא מושלם". כשהשיר נגמר, אורנה אומרת שאפשר לחזור לישון: "שהאח ישים לנו מחרוזת ארוכה". האח הגדול לא מאכזב, וברקע מתחיל להתנגן השיר "החיים שלנו תותים" של חנן בן ארי ומחזיר את הדיירים לרחבת הריקודים כשבידם כוסות יין מפנקות.

14:00 - שרון מתגעגע לדן: "חבל שהוא לא נשאר"

במהלך הכנת ארוחת הבוקר, מעיין נכנסת למטבח ומפרגנת: "לפי הריח, נראה לי שאביחי הולך לעבור את דן בשקשוקה", ומסבירה שהיא לא התכוונה לזלזל ביכולות הבישול שלו: "אף פעם לא הכנת אז לא ידעתי אם אתה יודע". כשאביחי מצטנע ומעניק את הקרדיט לאורנה, היא ממהרת להחמיא לו בחזרה ואומרת למעיין: "זה הכל בעלך".

במקביל בסלון, שרון משתף את חיים בחלום שחלם: "טיפסתי פה על החומה ואנשים התחילו לצעוק לי 'השומרים קלטו אותך'". חיים צוחק ומסכם את הלילה שעבר עליו: "איזה חלומות היו לך, אה?". בהמשך השיחה, הם תוהים מה מתכנן להם האח הגדול בתחילת שבוע הבא: "מעניין איך ייצא המודח הבא", אומר שרון. וחיים מנסה לנחש: "אולי הוא ייצא עם מסוק". השיחה ביניהם מסתיימת כששרון משתף בגעגועיו לדן: "חבל שהוא לא נשאר איתנו לשבוע האחרון, היה יכול להיות שבוע סבבה פה".

13:00 - מעיין חושפת: "אני מרגישה שאני נבלעת בבית"

בחדר הארונות, מעיין משתפת את אביחי בחששותיה מיום ראשון: "לא עמדתי בכל כך הרבה הדחות כדי לדעת אם אני אהובה כמו אנשים אחרים בבית", היא ממשיכה להשוות את עצמה לשאר הדיירים ואומרת: "כל מי שנשאר פה הוא יותר כוחני ממני, אני מרגישה שאני נבלעת". כשאביחי מנסה לעודד אותה ואומר שהיא דמות חזקה בבית, היא מזכירה לו שלא תמיד קריאת המצב שלו מדויקת: "אמרת את זה גם לדן ותראה מה קרה".

מאוחר יותר בחדר הסגלגל, שני מפנקת את מעיין בפדיקור וכשאורנה מצטרפת אליהן שני מציעה לה גם אבל היא מסרבת: "אין לי בשביל מי". שני מופתעת מתגובתה ומשיבה: "לך הכי לא מתאים להגיד את זה". אורנה מבינה שהן לקחו אותה ברצינות וממהרת להגיד: "סתם נו, אני צוחקת". בהמשך, כשאביחי מגיע לשאול את מעיין אם היא רוצה שקשוקה לארוחת הבוקר היא אומרת שכן אבל מבקשת ממנו לחכות שתסיים את הפדיקור: "אני רוצה להיות לידך שאתה מכין". כשהוא מנסה להבין למה, היא מגלה: "רק דן ידע להכין פה שקשוקה". אחרי שאביחי הולך למטבח, שני לוחשת למעיין: "למה אמרת לו את זה? את צריכה לתת לו לבטא את עצמו", ומכינה אותה לקראת הארוחה מעשה ידיו: "גם אם את לא אוהבת שלא תעזי להגיד לו, זה יגמור אותו".

 
12:00  אורנה על שני: "יש אנשים שלא מביעים רגש"
 
מעיין ואורנה משוחחות בניהן בחדר השינה והשתיים תוהות לאן נעלמה שני. "היא בטח בחדר של האח הגדול", מכריזה מעיין ומיד שואלת את אורנה : "איך את חושבת שהיא מתמודדת עם הפרידה מעומר?". אורנה טוענת שלדעתה שני יודעת איך לעצור את עצמה כשהיא רוצה: "יש אנשים שלא מביעים רגש", ומעיין מיד משתפת: "לדעתי זו תכונה טובה שלה".
 
מאוחר יותר, אורנה משתפת את מעיין על כך שהייתה לה תחושת בטן שדן הוא זה שילך הביתה: "הסתכלתי על התמונות שלנו, וכל הזמן ראיתי את זה שעומר ודן הם אלו שיודחו". אביחי מגיע לסלון ומתיישב לידן, ומעיין מיד מכריזה: "עכשיו מה שחסר זה שדן יבוא וישב לידך, ותתחילו לריב ואנחנו נסתכל עליכם מהצד". אורנה מתפרצת ואומרת: "זה מה שאת זוכרת? רק את המריבות שלנו?
 
בהמשך בסלון, שני ואורנה משוחחות על הדת. שני תוהה מהו ההבדל בין בחורה שלובשת בגד צמוד לבין בחורה שלובשת מכנס קצר: "אותי חינכו שהצניעות מגיעה מבפנים. זה לא משנה אם רואים את הגוף שלי או לא". אורנה משתפת שהיא מסכימה איתה ומוסיפה: "יש קטע אצל הדתיות שהן עוסקות בטיפוח וביופי בצורה קיצונית, הן מתאפרות בהגזמה ואני לא יכולה לסבול את זה". 
 
 
11:00 מעיין לאביחי: "בא לי על דן"
 
מעיין, אביחי ושרון יושבים לשוחח בחצר והראשונה מכריזה: "בא לי על דן. בא לי שיבוא לשבת לידי ושאחר כך יכנס לשכשוכית ולא יפסיק לדבר". היא תוהה מה דן עושה ממש ברגעים אלו, ואביחי אומר: "בטח הוא אוכל ארוחת בוקר בכיף". בהמשך, מעיין שואלת את חבריה אם הם נרגשים לקראת המשימה הבאה. "מה נראה לכם תהיה המשימה אם אין תפאורה בבית?" היא שואלת ומוסיפה שיש לה הרגשה מסוימת לגבי המשימה הקרובה: "אני לא אגיד אותה לאף אחד כדי שלא תצחקו עליי". שרון טוען שהמשימה האחרונה תהיה בחדר המשימות, ואילו אביחי חושב שהמשימה תתרחש מחוץ לכותלי הבית: "משהו מתבשל פה". 
 
מאוחר יותר, שני ואורנה מצטרפות לשאר הדיירים שבחצר ואורנה עוקצת את שני: "איך זה שאת פה כלכך מוקדם?". מעיין קוטעת את שיחתן ושואלת את שני מה היא חושבת שתהיה המשימה האחרונה לעונה, והיא אומרת: "מה אני הייתי עושה אם הייתי האח הגדול? הייתי מארגנת משימה אחת גדולה שתכלול את כל המשימות שהיו לאורך כל העונות". מעיין מודיעה לה שהיא מפנטזת יותר מדי, וטוענת שאין סיכוי שהאח הגדול יצליח לארגן משימה כל כך מורכבת.
 
 
10:00 - צוברים כוחות לקראת השבוע האחרון בבית
 
האח הגדול מפנק את הדיירים בעוד דקות של שינה. לבסוף הוא משמיע להם את השירEverything For Free של K's Choice ומכריז על בוקר חדש. שני מתעוררת באנרגיות טובות כשהיא רוקדת ושרה לצלילי השיר, בעוד ששאר הדיירים ממשיכים לנמנם ולהתכרבל במיטותיהם. לאחר זמן מה, מעיין מתעוררת ומיד ניגשת לאורנה ושואלת אותה איך עבר עליה הלילה בלי דן. "אנחנו בוכים ועצובים עליו, והוא בטח שמח להיות בבית" היא אומרת לאורנה ומוסיפה: "יהיה טוב, אל תדאגי". שיר הבוקר נשמע בשנית, ונדמה כי הוא משפיע על אורנה שמסרבת לקום מהמיטה ולהתחיל שבוע חדש בבית בלי הנוכחות של דן. ​
 
 
09:00 - יום רביעי האחרון
 
הדיירים עדיין ישנים במיטותיהם ומנסים להתאושש מההדחה הדרמטית בה הוכרז שדן ועומר הם המודחים, שבוע בלבד לפני הגמר. בקרוב ישמיע האח הגדול את שיר הבוקר ויעיר אותם ליום חדש בו יצטרכו להתמודד עם המשימה האחרונה של העונה. עד כמה החיסרון של דן ועומר יורגש? ומה מצפה לדיירים בהמשך?
 

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום גורלי במיוחד עם השיר: "כל בוקר" של משה פרץ, שגרם לחיים ולאורנה לקפוץ בריקודים, ולפרגן לאח הגדול: "שימשיך ככה כל בוקר עד סוף העונה". מעיין שיתפה את אורנה בריב שהיה לה אתמול עם אביחי: "דיברנו על הכל, ואני מבינה אותו", ואורנה ביקשה ממנה לתת לו את הביטחון שהיא תישאר איתו גם בחוץ: "הוא מפחד שתראי את הקשיים ותחושי אותם יותר". בהמשך, מעיין התרגשה לראות מסוק שעליו שלט שמוקדש לה: "רבות בנות ישראל עשו חיל ואת עלית על כולנה", וביקשה מכל הדיירים לנופף לאבא שלה שנמצא על המסוק.

בהמשך היום, המתח לקראת ההדחה הכפולה הורגש ברחבי הבית. מעיין ניסתה לעודד את שני: "אני לא חושבת שמגיע לעומר ללכת", בעוד אורנה הודתה שהמתח לקראת ההדחה גומר אותה: "אני פשוט רוצה להיות בגמר". לאחר מכן, שני אמרה לעומר שהקהל יכול לחלק את ההצבעות ביניהם: "זה יכול להשאיר את שנינו", אבל הוא ביקש ממנה להפסיק להתעסק בנושא. שני שאלה: "אז על מה אני אמורה לחשוב?", והוא הפתיע עם תשובה שהותירה אותה ללא מילים: "על האהבה שלך אליי". בינתיים בחצר, אורנה דיברה עם דן על הקשר שלהם, וכשהיא האשימה את החברים שלו: "הם מתערבים במשהו שלא קשור אליהם", הוא הסכים: "אין להם את היכולת להבין מה הולך בינינו".

מעט לפני השידור החי, הדיירים נסגרו בחדר השינה, וחיים ניצל את ההזדמנות כדי לערוך תכנית ראיונות לפני ההדחה הכפולה: "הדחה כבדה, ערב קשוח". אביחי אמר שדן הוא הדייר הכי חזק בבית: "הוא הדייר הכי רלוונטי", אבל אורנה התעצבנה ועזבה בהפגנתיות: "אתה מדבר כאילו אני כלום פה", בעוד דן ניסה להרגיע: "אני לא חושב ככה". בהמשך, חמשת המועמדים להדחה התאספו בחדר הסגלגל, כשרק שלושה מהם יזכו לחזור אל הבית ולהשתתף בגמר הגדול. אורנה הייתה הראשונה שחזרה לסלון ואמרה ברעד: "אני רק רוצה שדן יחזור", ומיד אחריה גם שרון חזר וזכה לחיבוק מהדיירים. לבסוף, עומר ודן הודחו ועזבו את הבית, וכששני נכנסה לסלון בדמעות,  אורנה ההמומה פרצה בבכי והכריזה: "דן אני אוהבת אותך".

מאוחר יותר, ארז וקורין בישרו לדיירים שביום ראשון הקרוב אחד מהם יעזוב את הבית בדרך לא שגרתית, ושכעת ההצבעה לגמר נפתחה באופן רשמי. הדיירים היו המומים מההדחות הקשות, ואפילו אביחי התקשה להסתיר את העצב: "זה כואב שעוזב מישהו שחלקת איתו חוויות אישיות, כי אתה נזכר בהכל וזה שובר". שרון הודה שזו הפעם הראשונה שהוא חש עצב אחרי הדחה: "עד עכשיו שמחתי להיפרד מכל מי שעזב", בעוד שני שיתפה בגעגועים שלה לעומר: "אין לי כוחות להיות פה בלעדיו". מעט לפני השינה, אורנה אמרה לשני שהיא חוששת שיהיה משעמם ללא בני הזוג שלהן בבית, וכששני הציעה: "אולי עכשיו נהיה שם אחת בשביל השנייה", אורנה השיבה בציניות: "תראי לאן הגענו".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00