העדכון האחרון:

04:00 – לילה טוב מבית האח הגדול

הדיירים העייפים מתארגנים לשינה ונכנסים למיטותיהם. כשאורנה נשכבת במיטה שלה היא מבקשת מדן שישכב לידה עד שתירדם. הוא נענה בחיוב, ותוך דקות ספורות שניהם שוכבים אחד ליד השנייה ומביטים זה בזו. מאוחר יותר, דן חוזר למיטתו ומצטרף לשאר הדיירים השקועים בשינה עמוקה.

03:00 – חיים: "דן רק מחכה לטרף שלו"

מעיין ואורנה קופצות על המיטות בשמחה ושרות את השיר "כוס של יין" של משה פרץ. אורנה עוברת לקפוץ על המיטה של דן בעודו שוכב בה, והוא מנצל את ההזדמנות, תופס אותה ומכסה אותה בשמיכה. חיים מצטרף לחגיגה ומשתעשע: "דן רק מחכה לטרף שלו", בזמן שאורנה מנסה להשתחל באלגנטיות מהשמיכה. מאוחר יותר, מעיין מתעניינת כמה כסף דן ישים בחתונה שלה ושל אביחי. כשהיא שומעת תשובה שלא מוצאת חן בעיניה, מעיין אומרת: "עדיף שכבר לא תגיע". במקביל, אנדל מספר לשם ולעדן שהייתה תקופה בה היה נראה שונה לחלוטין: "הייתי שמנמן והיו לי ראסטות". עדן לא מאמינה, ואילו שם אומר בהלם: "אני לא אצליח לדמיין את זה בחיים".

02:00 – דן לאורנה: "תאכילי אותי כאילו אני גור אריות"

אורנה מחליפה לפיג'מה החדשה שקיבלה, וזוכה למחמאות משאר דיירות הבית. כשהיא יוצאת לחצר עם דן ומעיין, אורנה מוצאת סיבה לבגדים הרחבים שקיבלה: "שמעו בטח שדן ביקש שאלבש רק שמלות רחבות". במקביל, שם משתף את עדן ושני באכזבתו שאין הדחה השבוע, בעוד שני מנסה לעודד אותו: "תקבל את זה בתור מחמאה". לעומתם, עדן מודאגת מהאווירה בבית ומקווה שהאנרגיות ישתנו: "כולם אדישים למצב ומסתתרים מאחורי הדמות המזויפת שהם בנו לעצמם". מאוחר יותר, אורנה נתקפת ברעב ומחליטה לאכול גבינת קוטג'. דן שמתלהב מהרעיון, נעמד קרוב אליה ולוחש: "אני מרגיש אותך, תאכילי אותי כאילו אני גור אריות", בזמן שאורנה נענית בחיוב.

01:00 – בזכות הבגדים: מעיין מאושרת ואביחי מקווה לנשיקה

הדיירים מתלהבים מהבגדים החדשים שקיבלו וכבר פורקים את המזוודות. מעיין שמתלהבת במיוחד מחליפה לפיג'מה החדשה שלה, ומצהירה: "איך אני מאושרת עכשיו", בעוד אביחי תוהה: "אולי עכשיו תתני לי נשיקה". מאוחר יותר בחצר, מעיין מציינת שהבגדים שקיבלה מושלמים ופונה למצלמה בתודה לסטייליסטית שלה. אביחי מנצל את ההזדמנות וזורק הערה צינית: "תודה שהלבישו את מעיין, אבל אני מעדיף אותה בלי בגדים בכלל". בהמשך, אנדל, עדן, שני ושם מתחילים בהכנות ארוחה לילית, ואנדל משתף שהוא מבואס מהבגדים שקיבל: "הם לא הטעם שלי".

00:00 – בגדים זה שמחה אבל אורנה לא מרוצה

ארז וקורין פונים אל הבית בהודעה כי בשלישי הקרוב לא תתקיים הדחה, ומוסיפים כי ממתינה להם הפתעה בחדר השינה: מזוודה עם בגדים חדשים. קריאות ההתלהבות ואנחות רווחה מכך שניצלו מהדחה, נשמעות בכל רחבי הבית, וכולם רצים לחדר השינה לראות מה במזוודות. מלבד אורנה שמתלוננת: "הביאו לי בגדים רחבים, אני לא מכירה את המעצבת הזאת", כולם צוהלים משמחה בעוד הם מביטים על הבגדים החדשים שהכניסו להם. לבסוף, גם אורנה מתעודדת: "יאללה, אני זורמת", ומצטרפת לחגיגת השמחה בחדר השינה. “יש את השערות של הכלב שלי על הבגדים", אומר שם בשמחה, ושני מודה על מזוודה שהצליחה להרים את מצב רוחה.

 23:00 – אורנה על יום שלישי: "אין סיכוי שיכניסו דיירים חדשים"

הדיירים מתרכזים בסלון, ובזמן שהם ממתינים לסימן מארז וקורין, עולות ספקולציות חדשות לגבי כניסתם של הדיירים החדשים, והאם זה יקרה כבר בשלישי הקרוב. בזמן שהרוב המוחלט חושד שזה אכן יקרה בשלישי הקרוב, אורנה חולקת: “לא ידיחו דיירים ותיקים ויכניסו חדשים באותה הדחה". מה שגורם להם להזכר בכניסת הדיירים החדשים מהעונה האחרונה, ולתהות האם גם להם תהיה הדחה מדומה.

22:30 – דן מנסה דרכים חדשות ליצור מגע עם אורנה

בזמן שכולם ממתינים לפריצת השידור החי, דן מספר לאורנה על השותפים שלו: “הם כמוני, רק יותר רציניים, ובלונדיניים". דן מביט בה לרגע, ומוסיף: "שלא תרצי לשדרג אותי בהם", והיא משיבה בביטחון: “נראה לך באמת?”. בהמשך, כשאורנה מתלוננת על כאבי שרירים, דן מיד קופץ על ההזדמנות: “עשיתי קורס עיסוי בתאילנד, אני לוקח 20 שקל לטיפול, ככה זה יהיה לגמרי טיפולי". “גם אם זה היה נכון, לא הייתי נותנת לך לעסות אותי בבית הזה", משיבה אורנה ומנפצת את ההזמנות.

חיים מביט על השניים מהצד, ולוחש לדן: “אתה הבעיה, היא הפתרון". הוא מוסיף ומסביר שדן מגיב לאורנה בצורה הזו כיוון שהוא לעולם לא נתקל באישה שמכוונת: “אתה אפילו לא מכיר את המקום הזה שאתה כולם, מה אתה?”. כשנושא הפערים בין השניים עולה בשיחה, דן מדגיש כי הפערים היחידים קשורים לתקשורת ביניהם, ולא לשאר הדברים מסביב כמו דת או סטטוס, וחיים מצודד: “הוא לא מחרטט, זה יפה שהוא רואה ככה את הדברים".

22:00 – מעיין מדאיגה את אביחי: "קשה לי להאמין שאפשר להתאהב בתוך הבית הזה"

בשיחה בסלון, מעיין מעידה על עצמה שהיא בררנית וחסרת ביטחון בנוגע לגברים, ולכן, מתקשה לראות את עצמה מתאהבת בתוך הבית: “אם בחוץ לוקח לי זמן, אז תחשוב כאן", היא אומרת לחיים. אביחי שנראה מודאג מהאמירה, ממהר לספק אלטרנטיבה: “את יכולה להתאהב בבית, את יכולה להתאהב בי". "אני מאוהב כבר שנתיים”, אומר חיים בחיוך, ומוסיף: "כיף לאהוב את משי".

כשחיים ממשיך להגיד כמה כיף לו לאהוב את משי, אביחי אומר בקול לעצמו: “ככה אני מרגיש", וחיים עוזב אותם לבדם. לפתע  מסתיימת השיחה הקלילה שסיפק חיים, ונוצרת פתאום שתיקה מביכה בין השניים, כשחצי חיוך על פניו של אביחי. “מה את חושבת?”, הוא שואל בעדינות, והיא בתגובה: “סתם בוהה".

21:00 – אורנה לדן: "ההורים שלך לא יקבלו דתייה, גרושה, בת 35, ועוד ספרדיה"
 
בפינת האוכל, אנדל וחיים מתענגים על כנפיים צלויות, ודן, שמביט בהם בגועל מהצד, לא שומר בבטן: “פשוט מגעיל, אתם אוכלים כנפיים של תרנגולת". אנדל לא מתרגש מהאמירה, וממשיך לכרסם את הבשר סביב עצמות הכנף: “אני אוהב לאכול גופות, צריך לספק את הצרכים שלי". 
 
בהמשך, אחרי שאורנה ומעיין צופות בדן מתאמן בסלון, הם יוצאים לחצר, דן נכנס לשיכשוכית, והן לפינת העישון. כשאורנה פונה לדן, חיים מבחין במשהו שונה בקול שלה, ושואל אותה: “את יודעת שהקול שלך משתנה לפעמים?”, אורנה משיבה כי היא מודעת לכך, ושזה תלוי במצב הרוח שלה, ודן בתגובה צוחק: “במיוחד כשהיא מדברת איתי". 
 
לפתע, דן מעלה את נושא הדת והסלידה שלו ממנה, ואורנה מפתיעה בתגובתה: “אל תעבוד עלי, קל לך לדבר כאשכנזי, אם תביא להורים שלך דתייה, גרושה בת 35, עם ילדים, ועוד ספרדיה”. דן מיד קוטע אותה ומגיב בהלם: “להורים שלי ממש לא אכפת מאיזו עדה או דת האישה שאני מביא, יצאתי עם נוצריה, הם יכולים לשפוט רק על פי התנהגות", ומדגיש שהוא לא אשכנזי. אורנה ממשיכה לטעון לגבי הקיפוח דתי, וכשדן מנסה לעמת אותה עם הטענה שלה היא מסרבת לשתף פעולה: "לא רוצה לתת לשיחה הזו במה, ולא רוצה לדון בנושא הזה, אבל זה קיים, ואני בעצמי הרגשתי את זה". 
 

20:00 – יחסים במבחן: איך מגיבה אורנה כשדן מבקש ממנה קצת מגע?

דן נשכב על הספה ליד אורנה, ומניח את ראשו לצידה: "חלום שלי שתשחקי לי בשיער". אורנה מתבלבלת, ומיד מנסה לגייס את חיים ואביחי למשימה,. אך כשאלו מסרבים, דן מנסה את מזלו שוב: "בבקשה תשחקי לי בשיער, נו, נפתחנו כבר". כשדן מבין שלא תענה לבקשתו, הוא מערב את מעיין: "כמה זה מופרך יהיה אם היא תשחק לי בשיער?", ומעין שמשיבה שזה אקט טבעי ואנושי לחלוטין, מבינה לליבה של אורנה.

דן עוקץ את אורנה בעדינות, וצוחק: "אני מבקש ממנה לשחק לי בשיער ואני מרגיש שהתפרעתי", ומעיין בתגובה מבקשת ממנו: "תכבד". לאחר מכן, כשאורנה מבקשת מדן את גוזז הציפורניים שלו, היא מגלה שהוא נמצא אצל שני, ודן ממשיך בעקיצות ומחקה אותה: “נתת לה את הגוזז?! למה נתת לה אותו?". אורנה מבקשת ממנו בעדינות  שייקח משני את הגוזז, והוא מיד צועק: "שני, איפה הגוזז?", וגורם אי נוחות לאורנה.  

19:00 – אורנה חושפת קונפליקטים ופחדים: "הבן שלי ביקש ממני לא ללכת עם אף גבר בבית"

אורנה מתחילה להתערער מהדרך בה היא מצטיירת בחוץ, והחשש שהקהל והקרובים אליה ישפטו אותה בחומרה רק הולך וגובר במהלך שיחה אינטימית עם מעיין. כשאורנה מעלה את הקונפליקט על יחסיה עם דן, היא מופתעת מההתנהגות שלה בעצמה: "כשאני ודן מתקרבים זה מפחיד אותי, בחוץ בחיים לא הייתי מתקרבת למישהו בגילו"​.

בנוסף, היא חושפת שלפני הכניסה לבית האח, הבן שלה תפס אותה לשיחה וביקש ממנה שני דברים, האחד להתלבש צנוע, והשני לא להיות עם אף גבר בבית. "ואני לא שופטת את עצמי", חשוב לה להבהיר: "אני אדע להסביר לו למה עשיתי את זה, מי שלא היה בבית הזה לא יכול להבין את הצרכים שמתעוררים פה", ומעיין מסכימה איתה. כששני עולה בעקיפין בשיחה, ולמרות שכבר שהתנצלה בפניה, אורנה אומרת בכבדות: "אנשים שהתבכיינו פה בלי שום סיבה מוצדקת תפסו הרבה מקום, וזה מבאס אותי".

ככל שהשיחה מתקדמת, היא מפחדת שמה תצא מהבית ויסגרו בפניה דלתות, בעיקר בשוק העבודה. מעיין מגלה לה ששוחחה עם כמה דיירי עבר, והבינה שיש כאלו שהחשיפה עשתה להם רק טוב, לעומת כאלו שלקח להם זמן לתקן את התדמית שיצרו לעצמם. מעיין ממשיכה לתת לה את המקום לפרוק בקשב רב, ואורנה מעלה עוד ועוד קונפליקטים שהיא חווה בבית: "אמרו לי להיות הכי טבעית, והייתי רוצה אבל אני לא מצליחה". במקביל בפינת העישון, חיים חולק עם אביחי את געגועיו לבית: "אפילו לצליל של פחית קולה נפתחת אני מתגעגע", הוא אומר בחיוך, ובניגוד אליו, אביחי משיב באדישות: "לא התגעגעתי לכלום".

18:00 - הרב דן רושנסקי?

בחדר הסגלגל, דן משתף את אביחי, אורנה ומעיין בפנטזיה שלו: "בא לי שהאח יכניס לפה גיטרה". אביחי מתלהב מהרעיון ומציע לאח הגדול שייתן להם לכתוב שיר ולהוציא אותו ליוטיוב, מה שגורם לאורנה להסתלבט עליהם: "שניכם זייפנים רצח". דן לא נשאר חייב ואומר: "אני שר הרבה יותר טוב ממך", ומאתגר אותה בהצעה לתחרות שירה. "אני לוקחת פה את כולכם, אין מה לדבר בכלל", מבטלת אורנה את הצעתו. כשהשיחה ממשיכה, והנושא הופך להיות החיים שלהם מחוץ לבית, מעיין מגלה: "אני לא אוהבת את הדיבורים האלה על מי אנחנו". דן ממהר להסביר לה שהשיחה לא נעשית ממקום של גאווה: "אנחנו כלום ושום דבר, סתם גוש פתטי של אנשים שבאו להעביר את הזמן". אביחי קופץ על ההזדמנות וחושף את המטרה האמתית שלשמה הגיע לתכנית: "אני באתי למצוא כלה ומצאתי".

מאוחר יותר, דן מגלה לאורנה שצורת הלבוש שלה לא מוצאת חן בעיניו: "הלוואי והיית מתלבשת צנוע כמו שהייתי רוצה". אורנה מופתעת לשמוע את הגילוי ומתגוננת: "אני מתלבשת ממש צנוע". דן ממשיך ומתאר מהם כללי הצניעות לפי דעתו: "חצאית זה לא בהכרח יותר צנוע, ואני מעדיף שמלה רחבה משמלה צמודה". דבריו של דן גורמים לאביחי להתרשם: "עוד שנתיים אתה רב". דן משועשע מהמחשבה ושואל: "יש בזה כסף?".

17:00 - אורנה מגלה סימני משבר: "לפעמים אני חושבת שהגיע הזמן לחזור הביתה"

דן ואורנה מתיישבים בחדר הסגלגל, שותים תה ומנהלים שיחה על מקומות הישיבה בבית: "הנדנדה זה מקום שבורחים אליו מכל הרעש בבית", אומר דן ומוסיף שבגלל שהדיירים שהודחו כבר לא נמצאים בבית אין צורך לברוח לשם יותר: "הבית רגוע". אורנה ממליצה לו להתכונן לשינוי: "אל תדאג, האח כבר ידאג לסדר את זה". השיחה ממשיכה, ואורנה חושפת בפני דן: "לפעמים אני חושבת שמיציתי פה, שהגיע הזמן ללכת הביתה". כשדן מנסה לעודד אותה ואומר לה שכולם חווים את ההרגשה הזאת בבית, היא לא מסכימה איתו: "אף אחד פה לא עשה משימות כמוני ואף אחד פה לא עמד בכמות ההדחות שלי". דן לא מצליח להבין אותה ומסביר שהוא עובר תהליך הפוך: "את האי משמעות הזאת הרגשתי מהיום הראשון, דווקא עכשיו ניתקתי את זה ואני נהנה", ומוסיף: "אם כבר יש לך תחושת מיצוי מסוימת, תנצלי אותה לחוסר פחד".

בהמשך, מעיין ואביחי מצטרפים לשיחה של אורנה ודן, והתספורת של אביחי שוב עומדת במרכז: "תמיד כל הבנים בהאח הגדול נופלים עם התספורות", צוחקת מעיין. אורנה לא מסכימה איתה ומחמיאה לאביחי: "זה דווקא עושה לך אור בפנים". מעיין שמחה לגלות שכוונתו המקורית של אביחי לעשות קרחת לא יצאה לפועל, והוא ממהר להעניק את הקרדיט לאורנה: "אם היא לא הייתה, הייתי מגלח הכל".

16:00 - המספרה של חמימו

בזמן שדן טובל בשכשוכית, הוא נזכר בשאלה ששאל את אורנה בתחילת העונה על הסיכויים שלהם להתחתן, ומשתף את אורנה: "התקדמנו המון מאז, אז לא היית עושה אפצ'י לכיווני", הוא ממשיך והפעם פונה לחיים שיושב לידה: "עם כל החומריות שיש בה, בסוף היא שמה את הדגש במקומות הנכונים".

מאוחר יותר בחדר האמבטיה, חיים מחליט לעשות תספורת לאביחי שמתחילה טוב ובהתלהבות מצד חיים: "איזה חזית", ולאט לאט משתבשת: "איזה טעות עשיתי", מודה חיים ומסביר לאביחי את האפשרויות העומדות לפניו: "יש לך שתי אופציות: או להישאר בצרה או לצאת מהצרה". כשאביחי לוקח את זה בהומור ולא מפסיק לצחוק, חיים מציע לקרוא למעיין שתחווה את דעתה בעניין, אביחי מסכים וחיים מחפש את מעיין ברחבי הבית. כשהוא מגלה שהיא בחדר האח הגדול, אורנה מתנדבת למלא את במקומה ומחמיאה לאביחי: "זה סבבה לגמרי". למרות הצחוקים, אביחי לא מרוצה מהתספורת ומבקש מחיים לעשות לו קרחת, אורנה לא מרוצה מהפתרון ומבקשת: "ממש קשה לי לראות קרחת, אל תעשה את זה".

15:00 - דן על אורנה: "זה שהיא צדיקה, אין קשר לנשיקה"

אביחי משתף את מעיין בחוויה לא נעימה מהילדות שלו: "היה איזה טקס בתיכון שהלכתי ונתקעתי בבמה וכל הילדים נקרעו מצחוק", הוא מוסיף שאז הוא עדיין לא ידע שיש לו בעיית ראייה. מעיין מנסה להבין איך זה יכול להיות שהוא לא ידע על הבעיה, וכשהוא אומר: "חשבתי שאני פשוט חולמני", היא נזכרת שהוא סיפר לה את זה בשבועות הראשונים לבית.

בחצר, אנדל וחיים מנסים לנחש למה האח הגדול מזמין את הדיירים אליו לחדר בזוגות, ואומרים על מעיין ואביחי: "בטח הייתה שם נשיקה". אורנה ממהרת לפסול את דבריהם: "לא הייתה שם שום נשיקה",  ובגלל שהיא בטוחה שהאח הגדול יקרא לה ולדן ביחד היא מוסיפה: "ובטח שלא תהיה אצלי אחת כזאת". חיים מסכים ואומר שזה בגלל שהיא צדיקה, דן מתערב ואומר בקריצה: "זה שהיא צדיקה, אין קשר לנשיקה".

מאוחר יותר, אנדל מספר לאורנה ואביחי על שפת הדיבור שלו: "תמיד קיללתי, אבל הכמות קללות של היום התחילה לפני חצי שנה". אביחי מבין אותו ומשתף איך הוא מתנהל כשהוא עצבני: "אני יותר גרוע ממך, כשהיו מעירים לי בתור ילד זה היה גורם לי לקלל יותר". בהמשך, כשאנדל נכנס לחדר השירות, עדן מתחבאת לו בפינת הבית במטרה להבהילו וכשהיא מצליחה היא פורצת בצחוק: "הכי קל להבהיל אותו".

14:00 - עדן מודיעה: "אני לא צריכה עזרה של אף אחד"

ההתרגשות סביב הקניות שהגיעו נמשכת, ומהמצרכים המיוחדים שקיבלו שם מכין לעצמו סנדוויץ' מעורר תאבון: "אני חולם חלומות בלילה שנראים כמו הסנדוויץ' הזה". הוא מתלהב מהארוחה שלו שוב ושוב, עד שלעדן כבר נמאס לשמוע: "טוב די, חפרת".

אנדל ועדן מכינים שקשוקה לכל הדיירים, ורגע לפני שהיא מוכנה אנדל מציע לעדן עזרה בעריכת שולחן האוכל. למרות ההצעה שלו, הוא לא מגיע לעזרתה של עדן וכשהיא מסתלבטת עליו שהוא לא באמת עוזר, הוא מסביר לה: "לא באמת התכוונתי, רק ניסיתי להיות נימוסי". עדן לא מתרגשת מהגילוי ומודיעה לו: "אם הייתי רוצה שתעזור לי היית עוזר לי, הקטע הוא שאני לא צריכה עזרה של אף אחד".

כל הדיירים מלבד שם, מעיין ואורנה, מתיישבים לאכול מהשקשוקה של עדן ואנדל. עדן דואגת לשמור אוכל לשני שנמצאת בחדר האח הגדול, ודן שגונב בינתיים טעימה מהשקשוקה הופך לאדום: "זאת השקשוקה הכי חריפה שהייתה עד עכשיו". אביחי צוחק מהתגובה שלו ואומר: "אתה לא באמת מדד לחריפות".

 13:00 - למה הדיירים מרגישים עשירים?

אנדל ועדן מתאמנים בחדר השינה, וכששם מחליט להצטרף אליהם לתרגיל ספציפי, שני צוחקת עליו: "זה התרגיל היחיד שאתה יודע לעשות". בהמשך, שם משועמם ומנסה לריב עם שני: "את בן אדם נורא", ומוסיף שכואבת לו הבטן. שני מציעה לו ללכת לשכב במיטה והוא עוקץ אותה: "אני לא יכול, אין לי אישור". אנדל צוחק ומודיע לשם: "עכשיו היא כועסת".

הקניות שהזמינו מתקציב המותרות הגיעו, שם הראשון להיכנס למטבח וקורא בהתלהבות: "יש פה מצרכים שלא נראו פה חודשים". שני מצטרפת אליו ומוסיפה: "אני מרגישה מה זה עשירה". במהלך סידורי המקרר עם האספקה החדשה, שם מעוניין לזרוק את האוכל שנשאר ואילו אורנה מתנגדת: "אני לא יכולה לראות שזורקים אוכל". כדי לחזק את דבריה אורנה מחליטה לחמם את עוגת השוקולד שנשארה כדי לגרות את שאר הדיירים לאכול אותה. שם מניח לה לעשות את זה ומודיע: "גם אם תשלמי לי אני לא אגע בזה".

12:00 - שם על אורנה: "איזה טראש"

בזמן שמעיין שוטפת כלים, אביחי מנסה להתגרות בה כשהוא שואל: "אם אנחנו יוצאים וידידה מעלה תמונה איתי, זה בעיה?". מעיין לא מבזבזת זמן ומגיבה בתוקפנות: "אתה מנסה לבחון את הגבולות שלי?", ומסננת לעצמה: "איזה שאלות יש לו". בהמשך, עדן, שם ואנדל נכנסים למטבח ומעיין מצהירה בפניהם: "אני שוטפת כלים יותר ממה שאני מתעטשת פה", כשהיא מתכוונת לארוחה שהכינו אתמול.

אחרי שמעיין יוצאת מהמטבח, שם מתחיל לשטוף פלפלים חריפים לטובת השקשוקה שהוא מכין, ומחקה אותה: "אני שוטף פלפלים יותר ממה שאני מתעטש פה". עדן מתרגזת ומציינת: "הם התחילו עם זה, הם לא הזמינו אותנו לאכול מהחמין שאורנה בישלה כי לא שטפנו כלים אחריה, אז פתאום אנחנו צריכים לשטוף אחרי שבישלנו?". הם עוברים לדבר על השיחה שהתנהלה קודם לכן בחצר, ושם מספר מה אורנה אמרה: "אם בחור לא מזמין אותה לשתות תוך חמש דקות, היא לא מבזבזת עליו את הזמן שלה", ומביע את סלידתו: "איזה טראש". עדן שותפה להרגשתו ומסכמת: "אני לא יכולה לסבול אותם".

11:00 - דן על שני: "יש לה בעיה מסוימת, היא גורמת לאנטי"

אנדל מתעניין ביחסים שהיו בין דן לשני, ודן נזכר ברגעים שגרמו לו להתרחק ממנה: "יום אחד ישבנו בנסט והיא קטלה אותי", ומוסיף: "יש לשני בעיה מסוימת, היא גורמת לאנטי". אנדל מצידו מציין שכששני היתה בסוג של נתק מכולם, הוא סיפר לה מה אנשים חושבים עליה,והיא מצידה הקשיבה והפנימה: "היא בן אדם אחר לגמרי עכשיו". דן מסכים: "אני מזהה אצלה שיפור מגמתי ברצון עצמו", ומסתייג: "אבל במהות שלה זה מה שהיא". בהמשך, דן מסכם את השיחה ומכריז: "אני רוצה לידי בן אדם שהוא פשוט וטוב, זה פשוט לא התאים ולקחתי צעד אחורה".

חיים ושם מצטרפים אליהם לישיבה בחצר, וחיים קוטע את שיחתם כשהוא צועק: "בוקר נפלא". שם שסולד מהקולניות של חיים, מסנן לעברו: "אוי ואבוי", ומוסיף בציניות: "מעניין אם אפשר לתבוע בן אדם אם הקול שלו גבוה מידי". השיחה בין הארבעה מתפתחת סביב הנושא הפיננסי, כשאנדל משתף אותם שהוא מבזבז המון כסף על בילויים בסופי שבוע בבית. מעיין ואורנה שהצטרפו אליהם במהלך השיחה, המומות לשמוע על סכומי העתק שאנדל מבזבז. דן מנסה לשתף בסיפורים על הבילויים שלו: "אתם רוצים לשמוע איך סוף השבוע שלי נראה?", אבל זוכה לתשובה צוננת משם: "אתה הולך לישון עוד לפני שאנדל יוצא מהבית"​.

10:00 - אורנה: "אני מעידן הדן"

האח הגדול מעיר את הדיירים עם השיר "כוס של יין" של משה פרץ, ומעיין ששמחה על הבחירה, מתחילה לרקוד בעודה במיטה. אחרישחיים שם על עצמו את המיקרופון, הוא מתכסה שוב בפוך ומצהיר: "עכשיו אני מוכן", ומבקש מהאח הגדול לשים את השיר פעם נוספת. כשהאח הגדול נענה לבקשתו הוא יוצא מהמיטה, ויחד עם מעיין ואורנה הוא פוצח בריקודים ברחבי חדר השינה. הם רוצים שהשיר יתנגן בפעם השלישית, אבל מעיין ממהרת לשלול: "האח הגדול בחיים לא ישים אותו שוב".

בהמשך בחדר המקלחת, אנדל וחיים מחמיאים למעיין: "הלב שלך דולק כמו חנוכייה". אורנה שואלת אותם מה לגביה, וכשאנדל משיב לה: "את מעידן אחר", היא משיבה בשנינות: "אני מעידן הדן". בזמן שרוב הדיירים כבר מסתובבים ברחבי הבית, בחדר השינה, עדן ושני מתקשות לקום וכל אחת מהן ממשיכה להתכרבל מתחת לפוך. "יאללה קומי", אומר שם לעדן, וזו מבטיחה שתתעורר בעוד כמה דקות.​

09:00 - בוקר טוב וקריר

השמש זורחת, הגשם מטפטף והדיירים שקועים בשינה עמוקה. בקרוב יישמע שיר הבוקר ברחבי הבית ויקטע את מנוחתם, ואלו יתעוררו לתחילתו של שבוע חדש ומותח בבית הנצפה במדינה. מה מתכנן להם האח הגדול?

מה קרה אתמול?

אווירת השבת הובילה את דיירי הבית לשיחות על נושאי דת ומדינה, והוויכוחים לא איחרו להגיע. עדן אמרה שמדינת ישראל לא יכולה להתקיים ללא זהות דתית, ושם הגיב בעצבים: "במדינה דתית הערך של החילונים יורד". בהמשך הוויכוח, דן אמר: "לא אשלח את הילד שלי למסגרת שתספר לו שהעולם נברא בשבעה ימים", בעוד אורנה ביקשה ממנו לשמור את הדעות שלו לעצמו. מאוחר יותר בחצר, אנדל הבחין שקיים פיצול בין הדיירים: "יש בבית שני מחנות", ושני עקצה אותו על ההצתה המאוחרת: "בוקר טוב אנדל".

לאחר צאת השבת, אביחי זרק הערה בנוגע לעדן: "היא לא סופרת פה אף אחד", ואנדל שמע אותו והתעצבן: "אם אתה מדבר אז תדבר עד הסוף, לא כמו פחדן". אנדל המשיך בעימות עם אביחי, ואמר לו: "דיבור כזה לא צריך להיות פה", אבל מעיין ניגשה לאביחי כדי להפסיק את השיחה ביניהם, והוא צחק ואמר לה: "לא יכול לעבור פה יום בשקט, תמיד מישהו יחפש סיבה להסתכסך איתי". בהמשך, אורנה דיברה על האקס שלה, והופתעה לשמוע שדן פגש אותו פעם אחת: "זה מצב בעייתי".

מאוחר יותר בחדר השינה, אורנה אמרה לדן: "פה בבית לב שבור זה כמעט כל הדרך אל הגמר", ודן בתגובה התחיל לחשוש שאורנה משתמשת בו כדי להתקדם במשחק: "אני מקווה שאת לא עושה לי פה איזה תרגיל". בהמשך, מעיין התיישבה על אביחי שחיבק אותה, ואורנה התלהבה: "עליתם שלב ביחסים". במקביל בחצר, שם ושני שוחחו עם אנדל ועדן על ההפתעות שהאח הגדול מתכנן להם לקראת השבוע החדש, ועדן אמרה בציפייה: "משהו גדול מתקרב, ואין לנו מושג מה זה יהיה".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00