העדכון האחרון:

03:00 – אנדל: "מיציתי פה, אני לא יכול לראות פה את האנשים"

חיים ואנדל מעשנים סיגריה בחצר, ואנדל אומר בתסכול: "מיציתי פה, אני לא יכול לראות פה את האנשים הם משעממים אותי". חיים מגלה הבנה ומשיב: "זו בעיה שאנשים לא באותו ראש שלך, אתה לא מבין אותם והם לא מבינים אותך". בהמשך, הם קמים לעבר חדר השינה תוך כדי שהם מסכימים שזה היה יום שלילי ומחר הם צריכים לקום חיוביים יותר.

מאוחר יותר במטבח, שם, דן ואביחי שנשארו ערים אחרונים, מסיימים שיחה על זיכרונות ילדות, ולאחר התארגנויות בחדר הארונות נכנסים גם הם למיטותיהם.​

02:00 – מה השעה?

בחצר, הדיירים תוהים מה השעה, וכשהם מעלים השערה שכבר אחרי 01:00 מעיין מכריזה: "לא יכול להיות שעברו כבר ארבע שעות מאז שהיינו מרוכזים בסלון". אסתר מסבירה לה שזה דווקא הגיוני, ויתכן שזו השעה.

בינתיים בחדר השינה, תאלין וכוכב מדברות על אביחי, ותאלין משתפת: "באמת מרגש אותי כל הסיפור שלו". כוכב אומרת בתגובה: "אנחנו לא מצליחים להבין את חומרת המצב שלו", ומוסיפה: "יאללה שתהילה תפסיק לחפור לו ותשחרר, הוא לא בן אדם רגיל".

מאוחר יותר במטבח, חיים ואנדל חולמים על מנגל בבית האח הגדול כשחיים אומר: "מנגל ירים לי את האוויר אחי", ואנדל מסכים: "איך בא לי". ​

01:00 - אביחי: "קשה לנשים בחוץ להיות עם עיוור"

הדיירים מכונסים במטבח לארוחה לילית באווירה קלילה, וכוכב מכריזה: "האח הגדול, אני יוצאת מפה עם דן, אביחי וחזי". כשהדיירים שואלים מה יהיה תפקידו של כל אחד מהגברים עבור כוכב, היא מסבירה שאביחי יהיה המורה הרוחני שלה, דן זה רק לבידור ולחזי יהיו שני תפקידים: סו-שף ומכלכל. בהמשך היא מוסיפה: "שם חופר, אני צריכה אותו במקום שמוליק, אני יוצאת מפה עם ארבעתם".

לאחר מכן בחצר, אביחי, כוכב, אורנה, אינדל ושמוליק משוחחים, ואביחי מספר שלפני שהוא נכנס ל"האח הגדול" הוא היה מעוניין במישהי שלא רצתה אותו. "היא הייתה יותר יפה מכל מי שיש פה בבית", הוא מתאר, ומוסיף: קשה "לנשים בחוץ להיות עם עיוור". מאוחר יותר, שמוליק וחיים מחליטים להפיג את השעמום באמצעות משחק מטקות מאולתר כשבתפקיד המטקות שתי מחבתות, ובתפקיד הכדור אחד מהקישוטים המעטרים את עץ האשוח בחצר. במקביל במטבח, אסתר משתפת את דן ושני במה שעברה כשחלתה באנורקסיה: "עברו עליי דברים שתרמו לזה שאני לא אוהב לא את הגוף שלי ולא את עצמי".​

00:00 - תאלין: "אני מרגישה שדן צבוע איתי"
 
המתח לקראת ההדחה הראשונה לעונה כבר מתחיל להדהד בבית. שם כבר מעלה ספקולציות חדשות לגבי "משחקי האח", ומוסיף שלדעתו יש דמויות מפתח בבית ולצידם יש את אלו שנועדו לתת להם אינטריגות: "עד שמגיע שלב שאתה לא צריך את האינטריגות האלה". במקביל, אביחי ומעיין מנסים לשער מה הראו בפרק תוך כדי שהם נזכרים בחוויות שצברו במהלך השבוע. גם שיחות על ההדחה הקרובה לא מאחרות להגיע, וכוכב כבר מכינה את עצמה: "זה כולה משחק, הכל הבל הבלים". "אם אני מודח אני בורח לברזיל", אומר אביחי, ואורנה מציעה לו במקום ברזיל שיעבור לתל אביב. 
 
מאוחר יותר, תאלין משתפת את מעיין בחוסר כנות שהיא מרגישה מצדם של חלק מהגברים בבית: "אם אני הייתי צריכה לישון עם מישהו במיטה, לא נראה לך שזה היה אחרת? הרבה דברים סוגרים אותי כאן".  תאלין מוסיפה שיש פעמים שדן צוחק איתה בקטעים שלפעמים לא מצחיקים אותה, ובעיניה זו צביעות: "כמו שאני ואת נוגעות אחת בשנייה וזה רגיל, עם הגברים זה לא קורה לי". "זה לא בגלל מי שאת, זה נטו בגלל שיש לך בן זוג", מרגיעה מעיין, ותאלין בתגובה: "את באמת חושבת שזה בגלל כבוד?", ומעיין מחזקת: "את יותר יפה מאישה, זה רק בגלל שיש לך בן זוג".

23:00 - דן: "לפתח מערכת יחסים בבית זו הזיה"
 
ההמתנה המרובה גורמת לעוד ועוד נושאי שיחה לצוף בבית. דן מספר לתאלין שהיה במקרה במסיבת גייז והיה לו מאוד לא נעים: "קשוח שם, כולם חסונים כאלה ואתה הופך להיות כזה, גם כולם נועצים בך מבטים כאילו אתה גוש בשר". דן מודה שבאותה מסיבה הייתה יש לו הרגשה לא נעימה: "הומואים הם אגרסיביים, אין להם גבולות", ותאלין צוחקת ומוסיפה: "לאחרונה כולם נהיו חתיכים, אפילו אני נופלת". האח הגדול קורא לדיירים להתרכז בסלון, והם מתרגשים לקראת השידור החי. כעבור מספר רגעים, ארז וקורין פונים אל הבית ומזכירים להם שאורנה, אסתר, מעין ושם כבר נמצאים ברשימת ההדחה. רשימה זו היא כמובן לא סופית שכן כבר מחר תהיה הזדמנות לאחד מהם להציל את עצמו מהדחה במסגרת משחקי האח.
 
 
22:00 - אסתר ותאלין מנסות לרקום זוגיות ראשונה בבית
 
הדיירים מתאספים בסלון לקראת השידור החי וממתינים לסימן מארז וקורין. בינתיים, דן מנצל את הזמן להכיר את מעיין כשהוא מתעניין לגבי העבודה שלה כמאמנת כושר. במקביל בחדר המקלחת, שני שואלת את אביחי: " יש משהו שלא מדליק אותך", והוא בתגובה: "כן, אישה שאוהבת כסף". באותו זמן בסלון, כוכב ממליצה לדן ומעיין לפתח זוגיות בבית, ותאלין מצטרפת ומחזקת את דבריה של כוכב. "לפתח פה משהו זה הזיה", מגיב דן, ומעיין לעומת זאת מודה שאחרי שבוע בבית היא מבינה למה אנשים מחפשים זוגיות בבית האח הגדול. 
 

21:00 – תהילה לאביחי: "אתה בונה חומות סביבך, אף אחד לא באמת מכיר אותך"

אחרי שהרוחות סערו בין אביחי לתהילה, מחליטים השניים לשבת לשיחה כדי ללבן את הענייניים. תהילה מסבירה שאין לה בעיה עם הכעס של אביחי אבל מפריעה לה הדרך בה הוא מדבר לאנשים. אביחי מצידו מצדיק את ההתנהגות שלו: "זה המקום הזה", ותהילה שמבינה את הלחצים בבית מודה שהיא מופתעת: "ממך לא ציפיתי להתנהגות הזו, תיקח רגע, ותנשום לפני שאתה מגיב".

אנדל, שמקשיב לשיחה, אומר לתהילה שבעניו היא לא מבינה ציניות, ותהילה מיד מתגוננת: "אני יודעת בדיוק מה הולך פה", ופונה לאביחי: "אתה בונה קירות סביבך ולכן אף אחד לא באמת מכיר אותך". "אני בחור רגיש", מעיד אביחי, ותהילה נשארת בעמדתה: "אני יודעת שאתה רגיש, זה לא מצדיק התנהגות כזו". בסיום השיחה אביחי מסביר שזו דרכו להתמודד עם מצבים: "אני צוחק עליהם", ומוסיף: "מה כבר עוד יש לעשות בבית הזה?". חיים שמקשיב לשניים שמתווכחים באנגלית ונראה קצת מבולבל, מנסה לפרש את הנאמר בשיחה עד שמתייאש: "אתם כמו עבודה ערבית רק בלי תרגום".

20:00 - אנדל לאביחי: "תהילה ננעלה עליך"

אחרי שהדיירים מסיימים לשיר שירי חנוכה, הם מתיישבים סביב השולחן ונהנים מארוחת הערב. מיד בתום הארוחה מודיע האח הגדול שיש מים חמים, והדיירים מתחילים להתארגן לכבוד השידור החי. בזמן שנשות הבית ממהרות למקלחת, אביחי ואנדל מנצלים את הזמן כדי לשוחח על המריבה עם תהילה. "כולם פה דו פרצופיים, היא פשוט ננעלה עליך", אנדל מנסה להרגיע, אבל אביחי מרגיש שמגבלת הראייה שלו מעמידה בפניו קשיים בבית.

כשחזי מצטרף לשיחה ומנסה להבין את השתלשלות העניינים, אביחי מספר איך הכל התחיל: "אתמול שם אמר שהוא לא חושב שמעיין כזו יפה, ואמרתי שגם אני חושב ככה". הסיבה שתהילה התעצבנה, לדעתו של אביחי, היא כששמעה אותו אומר היום שמעיין סקסית: "היא לא מבינה שסקסית ויפה אלו דברים שונים לגמרי".  

19:00 – אביחי מכעיס את נשות הבית: "עם נשים זה טוב להיות פרימיטיבי"

רגע לפני השידור החי נראה שעייפות קלה נופלת על הדיירים. האווירה מתחילה להתחמם בהדרגה כשעדן שואלת את אביחי על האקסית שלו, ונתקלת במחסום מצידו: "אני מעדיף לא לספר עליה כדי לא לפגוע", מחייך אביחי. כשעדן מנחשת שמדובר במערכת יחסים שהייתה לא פשוטה, ומנסה לגלות מה קרה מאז הפרידה, אביחי מסכם בחצי חיוך: "מאז אני משחק פוקר ומשתולל". תהילה מצטרפת גם היא לחגיגה, ומנסה לגלות האם מתפתח רומן בין אביחי למעיין. "אנשים בבית בטח חושבים שיש בנינו משהו, אבל זה משחק הדדי", מבהיר אביחי ומצליח להכעיס את תהילה: "זה רק אתה משחק, ואתה רק חושב שאנחנו לא רואות את זה".  

חזית נוספת נפתחת כנגד אביחי, והפעם מצדה של עדן שמופתעת לשמוע את דעתו על יחסי הכוחות בין המינים: "עם נשים זה טוב להיות פרימיטיבי". כשאביחי ממשיך להסביר את השקפת עולמו על המין הנשי: "יש נשים שאוהבות שהגבר פרימיטיבי איתן", עדן מזועזעת ומגיבה בכעס: "הייתי בזוגיות שהכללים בה היו חריפים בנוגע לידידים, וזה על הפנים"/ האווירה מתחממת כשתהילה, ששומעת את השיחה מהצד, צועקת לעבר אביחי: "כל דבר שיוצא לך מהפה זה לא מצחיק, אתה פוחד לומר דברים בפנים, אתה אומר מאחורי הגב". אביחי מנסה להתגונן: "הם יודעים שאני צוחק", אבל הוויכוח בין השניים ממשיך להתלהט. 

"את יכולה לדבר עליי? אמרת שאת אוהבת את הצל", מטיח אביחי בתהילה, "כמה שטויות דיברת, הצהרת שאת גזענית".תהילה מסרבת להתרגש מההאשמות ולבסוף מחליטה לסיים את הוויכוח: "הבן אדם הזה משגע אותי, בגללו ייקחו אותי לבית משוגעים". כשכולם מתכנסים להדלקת נר שני של חנוכה, שוב מתלהט הוויכוח בין השניים והפעם בנוכחותם של כל דיירי הבית. "אני לא אוהב את אסתר והיא יודעת את זה", מחליט אביחי לפתוח את הקלפים, "וכן, אני מפלרטט עם מעיין, היא סקסית".

18:00 - כוכב על חיים: "אי אפשר להיות איתו, הוא כל הזמן חופר"

חזי, אורנה ואסתר מכינים את ארוחת הערב, ובצעד מפתיע גם אנדל מחליט לתרום את חלקו בהכנות: "אני יודע לבשל אבל בדרך כלל נמנע מזה". בינתיים בחצר, בנות הבית מתרגשות לקראת השידור החי, ואילו שני חוששת שיראו את צעדי הריקוד שהפגינה במסיבת הכריסמס: "אני מקווה שהפריסטייל שלי אתמול לא בייש אותי". לאחר מכן, תהילה ועדן מעלות זיכרונות ממשימת הקוסם מארץ עוץ, ומסכימות שהחוויה דווקא קירבה ביניהן. תהילה לא מסתירה את הקושי שלה להתמודד עם חיים: "את יכולה לדמיין לעצמך להיות תקועה איתו כל היום בכלוב?", ומיד זוכה לתמיכה מצד כוכב: "חיים הזה חופר, שיהיה בריא".

17:00 - אביחי: "חלק מהדיירים שופטים אותי אבל זה לא מעניין"
 
אורנה מפנקת את הדיירים עם עוגת השוקולד שהכינה, בזמן שחזי וחיים מנצלים את רגעי השקט כדי להתפלל ולהניח תפילין. בינתיים בחצר, מתגלים סימנים ראשונים של משבר חדש, כשאביחי משתף את אנדל: "עיצבנו אותי על הבוקר, חלק מהדיירים שופטים אותי אבל זה לא מעניין". אנדל מבין את התסכול של אביחי: "גם אני התעצבנתי כשאמרו לי לעשות כלים", ומספר על הוויכוח שהיה לא מוקדם יותר עם דן ואסתר. נראה שהשקט מתחיל להתערער, ואביחי מנתח את יחסי הכוחות בבית: "דן פשוט חסר מודעות, ואסתר כל הזמן מנסה לחנך את כולם".  
 
16:00 - תהילה: "אביחי זה הכל מסכה, אני לא קונה את הבולשיט שלו"
 
בנסט, שם, תהילה ועדן משתפים זה את זה במחשבות שלהם על דיירי הבית, ושם מתייחס למעיין ואומר: "היא מונעת רק מאינטרסים, מהרגע הראשון היא חיפשה גבר שיקדם אותה במשחק", ועדן משיבה: "לכולם יש אינטרסים". הוא ממשיך ומתייחס לחיים: "מעצבן אותי שאנשים פרזיטים, אבל אני לא פה בשביל לחנך אף אחד". בהמשך הוא אומר על אביחי: "הוא אוהב שיש מסביבו כאוס", ותהילה אומרת לו בתגובה: "אביחי זה הכל מסכה, אני לא קונה את הבולשיט שלו". בינתיים, הדיירים מסיימים את עבודות הבית ועוברים לשבת בחצר. חיים מאתגר את היושבים עם חידה מתמטית, ושמוליק עונה לו: "קח 20 שקל ועזוב אותי בשקט".
 
 
15:00 - אביחי על אסתר: "בעזרת השם בקרוב היא תעוף הביתה"
 
אורנה נעזרת בשמוליק ואופה עוגה, הדיירים מתגייסים למבצע ניקיונות ברחבי הבית, ורק חיים שלא רגיל למטלות מהסוג הזה אומר: "זה עבודה של נשים", ומוסיף: "אני מעדיף לעבוד בברזל". בינתיים, שם וחזי יושבים בנסט ומשוחחים על היחסים שנרקמים בין חזי לבין עדן. שם אומר: "אתה ועדן לא באותו מקום בחיים", ומוסיף: "קשר טוב בנוי על חברות ולא על אהבה". אביחי מצטרף לנסט כשהוא עצבני על הדיירים בבית ובמיוחד על אסתר: "היא לא מבינה את ההומור שלי ואחר כך מטיפה לי מוסר", הוא אומר ומוסיף: "בעזרת השם בקרוב היא תעוף הביתה". שם מסכים איתו ואומר: "היום בערב הולך להיות בלאגן".

 

14:00 - עדן על חזי: "אף אחד בבית לא עושה לי את זה חוץ ממנו"
 
תהילה ועדן מנהלות שיחה אינטימית על היחסים הרומנטיים שנרקמים בבית, ועדן אומרת: "קשה לי מאוד לסמוך על גברים ולהתמסר לגבר", ותהילה משיבה: "אבל את פלרטטנית". עדן ממשיכה עם אווירת הפתיחות ומדברת על חזי: "אף אחד בבית לא עושה לי את זה חוץ ממנו", ומוסיפה: "הוא מאוד מקסים אותי, הוא גבר מדהים וטוב"​. תהילה מסבירה לעדן שיש לה תחרות ואומרת: "נראה לי ששני מעוניינת בחזי", אך עדן משיבה וחושפת: "שני סיפרה לי שקורה משהו בינה לבין דן".
 
בינתיים בחצר, אסתר ודן מנהלים דיון סוער על המוסריות של צה"ל. דן אומר: זה לא מוסרי לזרוק רימוני הלם בשלוש בלילה, אך מוסיף: ביחס לצבאות אחרים צה"ל הוא צבא מוסרי", ואסתר טוענת בתגובה שהצבא מאוד מוסרי: "אנחנו נלחמים עם פינצטה". אנדל שמקשיב לדיון אומר לאסתר שהיא לא עקבית בדעותיה, והיא מגיבה בזעם: מה אמרתי שחורג מהדעות שלי? אם אין לך מה להגיד עדיף שלא תדבר".
 
13:00 - אימון קיקבוקסינג או ריקוד סקסי?
 
אביחי מוריד חולצה ומדריך את עדן, מעיין ושני באימון קיקבוקסינג לוהט, כשהוא בתפקיד שק האגרוף. לשני הוא אומר: "זה כמו ריקוד, זה סקסי", ושני מגיבה באגרוף חזק ומדויק לבטנו של אביחי שמתקפל על הספה בכאבים, בעוד שני צוחקת ואומרת: "אבא שלי לימד אותי הגנה עצמית". במקביל במטבח, הדיירים משתפים פעולה ומכינים לעצמם ארוחת בוקר מפנקת. כוכב שואלת את תאלין על קעקוע הדרקון שעל גבה, ותאלין מספרת: "לא סובלת אותו זה גברי מדי", עדן אומרת: "אז תורידי אותו מה הבעיה", ותאלין מספרת שהיא כבר התחילה טיפול חדשני להורדת שלושה קעקועים שהיא לא אוהבת, אך לא הספיקה להשלים את הטיפול.
 

12:00 - בוקר חטוב בבית האח הגדול

הדיירים נהנים מיום שמשי בחצר, עדן מתלוננת שתפוסות לה הידיים מאתמול, שני קולעת צמות למעיין ודן שואל את הדיירים מי לדעתם הכי עף על עצמו בבית. הם מתלבטים אם למקם את שם במקום הראשון או השני, ושם מתנגד בתוקף ודן מסביר לו שזה לא בהכרח דבר שלילי: "נעלבתי ששמו אותך ברשימה לפני". חיים מצטרף אליהם ומכריז: "אין מושג כזה 'בוקר טוב', זה בוקר".

בהמשך, אנדל וחיים רוחצים כלים במטבח ואורנה מחמיאה להם: "חבר'ה תודה לכם שלקחתם יוזמה והצטרפתם למטלות הבית".
בינתיים בסלון, אימון הבוקר של מעיין, שני ועדן שהתחיל בחצר נכנס פנימה ואליו מצטרפות גם תאלין וכוכב. כוכב מחמיאה למעיין: "איזה מאמנת כושר יש לנו, בוקר טוב ישראל".
אביחי, שסוף סוף קם מהמיטה, נכנס לסלון עם גופיה חושפת שרירים וזוכה להערה משני: "מה אתה מתנשא שיש לך את הגוף הכי יפה בבית?", ואביחי משיב: "יש לכן גוף יפה באותה מידה כמו שלי רק של בנות".

דן ואביחי מתכוננים לאימון בוקר משלהם, אבל שני מציעה: "בואו נעשה כבר אימון כולם ביחד". בזמן שכולם מתאמנים במרץ, חזי במטבח מבשל לכולם ארוחת בוקר באווירה טובה, תהילה עושה מסאג' לכוכב שהתייאשה מהאימון וחזי מבטיח לתהילה: "בחתונה שלך נרקוד על השולחנות".

11:00 - אביחי: "אני כל כך שרוט שמקום כזה רק יבליט את הכישורים שלי"

אביחי מתקשה להיפרד מהמיטה, ואומר: "כולכם פה אוכלים סרטים". שם מחזיר לו ואומר: "אתה באת כבר אכול סרטים מהבית". אביחי צוחק: "אני כל כך שרוט שמקום כזה רק יבליט את הכישורים שלי".
תהילה, שעד עכשיו עוד ישנה, מתעוררת ומתלוננת: "כמה פעמים שמו את השיר הזה?". אביחי מנצל הזדמנות להטריף אותה ומבקש מהאח הגדול: "אולי תשים שוב רק כדי להדליק את הצד הלבן בבית?".
במקביל, שאר הדיירים מתארגנים בחדר האמבטיה ושני משתפת: "וואי איזה חלומות יש לי פה", ותאלין מזדהה: "גם לי, ואיזה חלומות הזויים".
עדן מסיימת להתקלח וחוזרת לחדר השינה לחפש את חזיית הספורט שלה. היא מתקרבת למיטה של אביחי והוא פונה אליה משועשע: "הופה מי זאת? פתאום את חוזרת למיטה שלי? לכי מפה לכי".

בינתיים במטבח, דן ושם מכינים קפה ודן משתף את שם ואומר: "בהתחלה חשבתי ששמוליק הוא בדרן לא מצחיק", ושם מגיב בהלם: "שמוליק לא מצחיק? " דן ממהר להסביר: "היה לי חשד כזה אבל הוא בוטל, שמוליק הוא באמת מיוחד".

בהמשך, בחצר הבית דן משתף את אסתר ברעיון שעבר לו בראש אתמול בלילה: "היה לי די צפוף עם שני במיטה וחשבתי לקפוץ למיטה שלך ושיהיה מצחיק אם היית מגלה אותי לידיך בבוקר אבל במחשבה שנייה התחרטתי כי אמרתי שלא תקחי את זה טוב". אסתר מסכימה איתו שזה לא היה דבר חכם לעשות. עדן מתבאסת על שיר הבוקר ואומרת: "למה אני צריכה לקום בבוקר ולהיזכר שאין לי אף אחד" וכולם ביחד מגיבים בקריאות "אוווו", עדן ממהרת להסביר: "לא בקטע רומנטי".

10:00 - שוב יום ראשון

האח הגדול מקפיץ את הדיירים מהמיטות עם שיר הבוקר "אף אחד" של עדן בן זקן ומעיין מיד צועקת: "עדן אני אוהבת אותך". כשנגמר השיר היא מסכמת: "איזה כיף לקום ככה". לאביחי קשה לפקוח את העיניים וחיים, שעדיין נמצא במיטה אומר: "יאללה קומו, שבוע חדש" ופונה להעיר את חזי שעדיין ישן ליד עדן: "אל תתעסק באהבה, תתעסק באוכל".
שמוליק קם מהמיטה ופונה לכוכב: "בוקר טוב אשתי". במקביל, דן כבר מסיים להתקלח וחוזר לחדר השינה בצעדי ריקוד לצלילי שיר הבוקר שהחליט האח הגדול לשים בשנית.

09:00- השבוע השני בפתח

הדיירים עדיין ישנים ובקרוב יעיר אותם האח הגדול עם שיר חגיגי במיוחד שיציין את חנוכה, כריסמס ופתיחתו של השבוע השני בבית. האם החגיגות של אתמול ישפיעו על הדיירים בפתחו של השבוע החדש והאם סוף סוף נראה את הנשיקה הראשונה בבית? 

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו לבוקר יום שבת הראשון לעונה. בבית החלו התלחששויות לגבי אופן התנהגותו של אנדל ביחס לתרומתו לבית. עדן, שחשה קרובה אליו במיוחד הציעה לו להשתדל להקריב את עצמו כדי שאף אחד לא יוכל להתלונן עליו יותר. בתגובה, התפרץ אנדל: "אני שונא לשטוף כלים, אני אעשה משהו אחר במקום". גם תהילה חשפה בפני שם, חזי, דן ואביחי, ששמעה מאחת הדיירות שהם צוחקים עליה מאחורי גבה, אבל אביחי הבטיח לה: "אל תדאגי, את לגמרי חלק מאיתנו". 

בהמשך השבת, החלו הדיירים לעסוק יותר בעניינים שבלב. שם טען שלדעתו מעיין היא לא בחורה אמיתית, חזי הסכים והוסיף: "היא מחפשת רק לדרוך על כולם, מנסה לארגן לעצמה איזה רומן בבית, ורק ככה היא תתקדם במשחק". לעומת זאת, מעיין דווקא היססה לגבי האותנטיות של אביחי. עדן הסבירה לה שלדעתה בשבילו זה רק משחק.

לקראת הערב האווירה בבית ההתחלפה לאווירה חגיגית וציפייה להדלקת הנר הראשון של חנוכה. בשיחה עם עדן ומעיין, שיתפה תאלין שהיא עצובה מכך שאין תחושה של חג המולד בבית, ושהיא מתגעגעת לחגוג עם משפחתה. לאחר מכן האח הגדול הפתיע את הדיירים עם חנוכיה וסופגניות כדי שיוכלו לחגוג. גם תאלין לא נשכחה והאח הגדול כיסה את החצר בשלג לבן והוסיף גם עץ אשוח מקושט לכבוד חג המולד. 

הדיירים חגגו בשירים ובריקודים ובמיוחד בשיר הראפ ששני אלתרה לכבוד הדיירים: "דן, אתה אצלי בלב קצת מיוחד, אני לא אפרט זה נשאר אצל האח". בנוסף, ניצוצות רומנטיים החלו להתפתח בין חזי ועדן, אחרי שזה חשף בפני תהילה: "עברתי לאלטרנטיבה אחרת". השניים כמעט חלקו נשיקה כשהתכרבלו על הכיסא המתנדנד בנסט רגע לפני שאנדל התפרץ לחדר ופעם נוספת, כאשר עדן לחשה לחזי: "תביא נשיקה", וזו נקטעה כאשר חיים הפתיע אותם.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00