העדכון האחרון:

03:00 - לילה בלי כוכב ושמוליק
 
הדיירים מתארגנים לקראת שינה בעוד אורנה פונה לדן ותוהה: "למה שני פתאום עושה לי פרצופים?", דן לא ממהר לענות ובמקום זאת, מתלהב מהמיטה הזוגית שירש מכוכב. בהמשך, אביחי נכנס למיטה ביחד עם מעיין ושני ושלושתם מתקשים להירדם: "זה מרגיש כאילו ההורים הלכו ונשארו כל הילדים", אומרת מעיין בעקבות ההדחה. לאחר מכן, מוותר אביחי על הרעיון של לישון עם מעיין ושני ועוזב אותן לטובת המיטה שלו. 

02:00 - אנדל על שני: "היא קלטה שאורנה היא לא מה שהיא משדרת"
 
שם, אנדל ועדן יושבים בחצר ומדברים על יחסה של שני ליחסים בין אורנה ודן: "היא הבינה שבסופו של דבר דן הולך עם אורנה", אומר שם, אנדל מסכים ומוסיף: "היא קלטה שאורנה היא לא מה שהיא משדרת". עדן צוחקת על המצב ומסכמת: "אז שני אוכלת עליהם סיבוב?".​ הם עוברים לדבר על ההדחה של כוכב ושמוליק כשאנדל מביע שמשעמם לו ללא כוכב בבית. שם ועדן מסכימים איתו כשהראשון אומר: "עם מי יש פה לדבר עכשיו?", ומסביר שלמד הרבה מהשיחות עם שמוליק וכוכב.
 
בהמשך בנסט, דן משתף את אורנה ומעיין בחוויה שלו בבית האח הגדול: "אני צריך להתמודד עם השיעמום". מעיין משיבה שההתנהלות בבית היא מאוד אינטנסיבית, ואם היא הייתה צריכה לנהל קשר זוגי עם אביחי מחוץ לבית הדברים היו מתנהלים באופן שונה. היא מוסיפה שלמרות הקושי, היא מאוד נהנית מהחוויה: "אני חושבת שכל מה שקורה לי פה זה חד פעמי".

00:00 – דן: "האמת היא שמעיין לא מעוניינת באביחי”

אורנה, מעיין ותאלין ממשיכות לשמוח מההדחה הטרייה. אורנה מרימה לחיים ואומרת: “אני רוצה לראות את שלושתנו לפחות עוד חודש פה". דן מצטרף אליהן, וטוען שכוכב התנהגה לשמוליק בצורה מביכה: “זה כבר היה מעבר לצחוק, היא התחילה מעניינת וסיימה מטורללת". לעומת זאת בצד השני של הבית, חיים, אנדל, תאלין, עדן ושם כבר מגלים  געגוע לשני המודחים.

דן מצטרף ומצהיר בהתלהבות שתפס את המיטה הזוגית שהתפנתה. “אין לך כבוד?”, אומרת עדן שתכננה על המיטה, ודן בתגובה: “הפחד שמישהו יתפוס אותה השתלט לי על הכבוד". כשנשמע ברחבי הבית השיר "מרש הדגים", עדן פורצת בבכי געגועים: “הם היו שרים את זה כל הזמן", ושם מנסה להרגיע אותה ומכניס פרופורציות: “היא הלכה לילדים שלה".

לאחר מכן בנסט, דן ואורנה משוחחים על אביחי ועל היחסים שלו עם מעיין. שניהם מסכימים שהוא אדם מדהים, מבריק וחכם, ושיש לו כל מה שדרוש כדי להתפתח, אבל אורנה מבהירה שלבחורה כמו מעיין קשה לשאת את המטען שמביא איתו אביחי, ודן מוסיף: “האמת היא הוא לא עיוור פה, הוא הכי בריון פה. ברור לי הקושי, אבל הייתי מצפה שאחרי חודש יקרה ביניהם משהו, האמת היא שמעיין לא מעוניינת באביחי". אורנה מבהירה שעדיין יש לו סיכוי: “היא לא דחתה אותו על הסף, והיא כן רואה בו משהו, והיא כן נמשכת אליו, אני יודעת", ודן טוען שאם אביחי יקח כמה צעדים אחורה, ויכניסו לו מישהי אחרת “שתקרקר” סביבו זה יקרה.

 

23:00 – חיים כבר מתגעגע: "עכשיו בכלל יהיה משעמם"

שני, מעיין, תאלין, כוכב ושמוליק נפרדים מהדיירים בחיבוקים ונכנסים אל החלל הסגלגל בלחץ היסטרי. בזמן שבבית ממתינים שאר הדיירים לגלות מי יהיה המודח הבא, אביחי ואורנה מאמינים שזו תהיה תאלין. אחרי המתנה, הראשונה לחזור היא שני. דן הראשון לגשת ולחבק אותה, ומיד אחריה חוזרת מעיין אל הבית ומותירה את תאלין, מול כוכב שמוליק.

אחרי המתנה מותחת ובהפתעה מוחלטת, חוזרת תאלין אל הבית ומותירה את שמוליק וכוכב כמודחים הטריים מהבית. שני, מעיין ואורנה מיד קופצות עליה ומחבקות אותה, וחיים מתקשה לעכל את הבשורה ונשאר לשבת בשתיקה. "כוכב השפילה אותי ברמות", שמחה שני, ואביחי בתגובה: "אני לא אוהב לשמוח כשאנשים הולכים, עדיף לצנן את זה".

כולם מסכימים שבלי כוכב היה מגיע שמוליק לשלבים מתקדמים יותר. "היא גמרה אותו", אומר אביחי, וחיים מודאג שמעכשיו יהיה משעמם בבית: "הם היו מצחיקים". תאלין, מעיין ואורנה מעכלות את הדחתם של השניים, ואורנה נשמעת כועסת: "הרגשתי שהיא עושה לי כישופים", ומעיין מוסיפה: "אי אפשר להתסיס כל היום ולחשוב שלא יהיו לזה השלכות".

22:00 – עדן: "זה לא יזיז לאף אחד אם שני או תאלין יודחו"

ארז וקורין פונים אל המועמדים להדחה ומודיעים להם שבשעות האחרונות התחלף המקום האחרון מספר פעמים, ולכן, הכל יכול לקרות. שמוליק וכוכב מקווים שהצופים יצביעו להם, מעיין רוצה להמשיך בתהליך שעובר עליה בבית, שני מודה שהיא נהנת למרות הקושי: "וקשה לי הרבה", ותאלין תשמח להמשיך את המסע עם החברים. עם סיום פריצת השידור, עדן ואנדל הולכים לחדר השינה כדי לשוחח על ההדחה הקרבה. "זה לא יזיז לאף אחד אם שני או תאלין יודחו, אבל אם כוכב ושמוליק, או מעיין ילכו יהיה בלגן”  אומרת עדן, ואנדל מסכים: "בלגן רציני".

 

21:00 – הצעקות מבחוץ ממשיכות להעסיק את הדיירים
 
האח הגדול מודיע לדיירים כי בעוד זמן קצר יחל השידור החי, ומעיין לוקחת נשימה עמוקה ומנסה להירגע. אורנה, שמסתובבת מודאגת בבית, שואלת את מעיין מה היא חושבת על הצעקות שהיו מבחוץ, והיא משיבה שלאביחי יש תאוריה שאומרת שבגלל שדן יצר "משולש" איתה ועם שני, המעריצים באו לצעוק לטובתה. 
 
בינתיים בחדר השינה, מתפתחת שיחה בין חיים לשם על מערכות יחסים, והאחרון נותן טיפ לזוגית בריאה: “מערכת יחסים זה וויתורים, אם אתה לא בא לזה בכיף אל תבוא לזה בכלל". במקביל בסלון, מעיין מספרת לדן על התאוריה של אביחי לגבי הצעקות מבחוץ, ואחרי שדן משיב שלדעתו אלו שטויות, היא מסכימה איתו: “זה באמת נשמע לא הגיוני". האח הגדול מבקש מהדיירים להתרכז בסלון, ודן אדיש: “זה אומר שיש עוד 20 דקות לשידור".
 

20:00 – השקט שלפני ההדחה

בזמן שכולם מתכוננים לקראת ערב ההדחה, אנדל וחיים נפגשים בתור למקלחת ובמקום לריב הם מפנים את הדרך אחד לשני באהבה גדולה. "כנס אתה ראשון, בכבוד שלי", מפרגן אנדל, וחיים מתעקש: "לא, לא, אני נותן לך את הכבוד", עד שלבסוף אנדל מתעקש וחיים מודה לו ונכנס להתקלח. לאחר מכן בחדר השינה, אביחי, דן ושם ברוח שטות, שרים תפילות בניצוחו של אביחי, עד שהאחרון פוצח בריקוד חרדי. "למה אתה עושה את זה כמו חשפן?", שואל דן, ואביחי מיד משיב: "זה כי אני נוטף סקס"

19:00 – אביחי: "אם מעיין תודח זה יהפוך אותי למתוסכל ואכזרי"

הצעקות שנשמעו מעבר לחומה ("דן תרד מאורנה") ממשיכות להעסיק את דיירי הבית, ואף גורמות לעדן להגיע למסקנה חדשה: "אם לא אהבו את הרומן שלי ושל חזי בחוץ, גם את הרומן של דן ושל אורנה לא יאהבו", ואנדל מסכים איתה ומוסיף: "דן ישלם על  זה את המחיר". גם שני סקרנית לדעת מה צעקו, ומעיין מזהירה: "בינך לבין דן כבר אין כלום, תרדי מזה".

בהמשך בחצר, אביחי מבחין בדן שוכב עם משקפי שמש ושקוע במחשבות. "לקחת קשה את מה שצעקו?", הוא שואל, ודן משיב: "ממש לא, אם זה לא מישהו שקשור אליה מהעבר, זה מישהו שמפריע לו בגלל שהיא דתייה". הם עוברים לדבר על ההדחה הקרובה, ואביחי מודה שהוא חושש שמעיין תודח הערב: "אם זה יקרה אני אהיה מתוסכל וזה יהפוך אותי ללא נחמד ואכזרי, אף אחד לא יהיה שמח מזה". בנוסף הוא טוען, שגם אם מעיין תישאר הוא עלול "להתהפך", ודן מזהיר אותו: "שהיא לא תתהפך עליך בסוף", אבל אביחי בטוח בעצמו: "לדעתי היא כבר מתחילה להתאהב בי". 

18:00 - הצעקה שערערה את הבית

בחצר הבית, יושבים מעיין, שני וחיים והראשונים מתחילים לחקות את שאר הדיירים. כשהם מגיעים לכוכב, מעיין ממהרת להפסיק אותם: "שהיא לא תבוא לפה ותחשוב שאתם מסתלבטים עליה". בהמשך, אביחי יוצא מהשכשוכית ומצטרף אליהם ומעיין מביעה את דאגתה ומבקשת ממנו להתלבש כדי שלא יתקרר. "איך אני יכול להתקרר כשאני קרוב אלייך?" משיב לה אביחי משועשע. ומעיין ממהרת להודיע: "במצב הנפשי שאני נמצאת בו כרגע אני קרה", אבל אביחי לא מתרגש: "זה עוד יותר מדליק אותי".

 בהמשך השיחה, מעיין משתפת את אביחי ושני בהתנהלות של עדן כלפיה: "אני מרגישה שהיא מסיטה את אנדל ושם עליי". אביחי מרגיע אותה: "שם לא יוכל להיות מוסט על ידה אבל אולי אנדל, הוא מתהפך כל יומיים". הוא ממשיך ומספר לה שעדן שאלה אותו היום למה הוא מרוחק ממנה: "הסברתי לה שזה טבעי כי אני נמצא יותר עם מעיין". מעיין מתעצבנת: "ואתה מספר לי את זה רק עכשיו?".

בזמן שכל הדיירים אוכלים ארוחת צהריים מאוחרת, אורנה ומעיין עדיין יושבות לשוחח בחצר כשלפתע צעקות מבחוץ "דן תרד מאורנה" קוטעות את השיחה. אורנה לא מאמינה למה שהיא שומעת: "את לא מאמינה איזה צמרמורת יש לי, כולי אדומה". היא לא מצליחה להירגע ורצה לספר לאביחי שיושב לאכול צהריים עם שאר הדיירים. כשעדן מבינה שצעקו לאורנה מבחוץ משהו לא חיובי היא ממהרת לשמוח: "יש צדק בעולם, רואים הכל".

 17:00 - דן לשני: "אם תישארי אני אתן לך חיבוק"

בחדר הארונות, מעיין משתפת את אורנה בתחושותיה בנוגע למועמדות שלה להדחה: "אין לי זכות לכעוס על עדן, אבל אני לא אסלח לה על זה שהיא גרמה להורים שלי לבוא לפה היום". אורנה לא מסכימה איתה: "את צריכה לתת להם להרגיש את החוויה הזאת", וממשיכה לעודד אותה: "זה נותן הרגשה נורא כיפית להיכנס חזרה לבית אחרי ההדחה בידיעה שהם שם בשבילך". מעיין נרגעת, ומקווה: "הלוואי ואני אחווה את זה היום".

מאוחר יותר בחצר, שני ודן משוחחים, והראשונה מתעניינת: "מאחת עד עשר, כמה אתה רוצה שאלך?". נראה שדן לא מתרגש מהשאלה, ועונה בכנות: "יש פה אנשים שאני רוצה שילכו לפנייך". שני מגחכת על התשובה שלו, ומסרבת להאמין: "על מי אתה עובד? אתה מת שאני אצא לך מהפנים, ויביאו לך איזה נטע מהוד השרון, שלא שותה אלכוהול ועושה יוגה כל בוקר". דן מתרשם מהתיאור המדויק, ומנסה גם הוא לנחש את הטעם שלה: "בשבילך יביאו איזה בלונדיני עם עיניים כחולות, בן 34, שמתחיל את הלילה בשתיים ועף על עצמו". לעומתו, שני לא מבסוטה מהתיאור שלו: "אני צריכה מישהו שיעוף עליי, לא על עצמו". השיחה ממשיכה, וברגע של רצינות דן חושף בפניה: "אני כועס על עצמי שכעסתי עלייך"., הוא לא עוצר שם, ומוסיף כהבטחה: "אם תישארי אני אשמח ואתן לך חיבוק".

16:00 - למה שם עצבני על חיים?

בחצר, שם מעיר לחיים על כך שהוא העיר אותו אתמול בלילה: "אתה לא מכבד את השינה של האנשים פה", הוא ממשיך ומאיים: "אתה תעיר אותי עוד פעם אחת בלילה זה יהיה לא טוב". חיים לא מוכן לקבל את הערה ומתחיל לצעוק: "שאתם מפריעים לי אני שותק אבל מעכשיו אני גם אדבר". עדן מנסה להרגיע את הרוחות ופונה לחיים: "ברגע שמעירים לך אתה ישר מתגונן, תעצור ותקשיב".

מאוחר יותר בחצר, בין הדיירים מתפתחת שיחה על אפליה וגזענות כששם מנסה להסביר לכוכב שקיים אי שוויון באוכלוסייה: "איך אנשים יכולים לצמוח, אם הבסיס שלהם לא שווה לאנשים שגרים בהרצליה?". כוכב לא מסכימה איתו ונותנת את עצמה כדוגמה: "אני גדלתי בקושי גדול ורק אבא שלי עבד וברוך ה' צמחתי". שם לא מתרשם וטוען שהיא זה לא הכלל ומוסיף: "אני בחרתי לחקור את המזרחנות לעומק במקום להתנתק מזה".

 15:00 -עדן מאיימת: "ברגע שיפגעו בי אני וואחד אחזיר להם"

הדיירים ממשיכים לבלות בחצר וכוכב מחליטה לפנות לחברה של חיים: "משי, איזה מהבול שלחת לנו פה" וממליצה לה לא לחכות לו שיצא. כשחיים שומע את השם של משי הוא ממהר להגיב: "אני מאחל לילדה שלך גבר כמוני", וכוכב משתגעת מהמחשבה על זה: "ה' ישמור, הבת שלי תתן לך כאפה תטיס אותך לירח".

במקביל בנדנדה שמתחת לשכשוכית, אורנה ודן צמודים אחד לשני. כשמעיין ותאלין מצטרפות אליהן, דן מברר איך תאלין מרגישה לקראת ההדחה הקרבה: "דופק לך קצת הלב?". תאלין מודה שהיא בלחץ אבל מיד מוסיפה: "מה שצריך לקרות יקרה". דן מחליט לעודד אותה ומסביר לה שגם אם היא תצא היום זה לא יהיה נורא: "את רוצה להיות דוגמנית נכון? אז עכשיו זה יקרה, קיבלת הכרה היסטרית".

בינתיים בחדר הארונות, עדן ואנדל מנהלים וויכוח קולני שהתחיל על התנהלותו של חזי במשימת העשירים והעניים אבל מהר מאוד עובר להיות על התנהלות הדיירים בבית. "אתם צריכים להתנהג כמו שמתנהגים איתכם, הקבוצה שלכם מפסידה", ממליץ להם אנדל ורומז על ההדחה של חזי ומאיים: "אתה יודע מה יקרה לך? יקרה לך מה שקרה בשבוע שעבר בשעה 23:00". שם מתעצבן וצועק עליו בחזרה: "זה שהם מתנהגים כמו נבלות לא ישנה את ההתנהגות האנושית שלי כלפיהם". עדן מסכימה עם שם ומוסיפה: "חוסר ערכים וילדותיות זה מה שיש פה, אבל אני פועל עם הערכים שקיבלתי בבית שלי". כוכב מצטרפת לשיחה ומנצלת את ההזדמנות להתלונן על הצביעות בבית. "היא נעל שלי! שומרת נגיעה? היא כל היום בחדר עם דן", אומרת כוכב.

14:00 - למה אנדל בהלם משם?

ניקיונות הבית בשיאן ורק שמוליק וכוכב נמצאים בחצר ונהנים מהיום השמשי. כשאנדל יוצא לחצר בלי חולצה הוא גורף מחמאה מכוכב: "איזה גופה, אין דברים כאלה". שם מצטרף אליהם ומתחיל להתעניין בהרגלי התספורת של אנדל והאחרון מספר: " כשאני לא מסתפר אני הופך לעצבני". שם ממשיך ומגלה שהוא מספר את עצמו: "פעם הסתפרתי אצל ספר והוא סיפר אותי כמו צ'חצ'חים". אנדל מגיב בהלם למשמע המילה בה השתמש: "אני לא מאמין שאמרת את זה, זה סמל לאפליה". כששם לא מתרגש ומתחיל להתווכח איתו בנושא אנדל מוסיף: "זה כמו שאני אגיד לעדן 'כושית'".

ניקיון הבית עובר גם לחצר וכוכב מחליטה לפרגן לדן ואביחי שמנקים את המראות: "איזה גברים, אני גאה בכם שאתם עוזרים". בינתיים, שמוליק דואג לא לצבור קנסות נוספים לבית ואומר לכוכב: "תיזהרי לא להירדם". בתגובה היא זורקת עליו כרית אבל שמוליק לא נשאר חייב וזורק עליה את הכרית בחזרה ובעידודו של חיים, שמלמד את שמוליק בימים האחרונים איך להיות גבר, מתפתחת מלחמת כריות קטנה. בסיומה, חיים מסכם בחיוך: "הנה שוויון, איך הוא יצא גברי".

13:00 - דן לאורנה: "חלום שלי שתשחקי לי בשיער"

בחצר, הדיירים מנהלים שיחה על בחורות שרודפות אחרי גברים עם כסף, וכשאביחי אומר שזה מגעיל אותו, אורנה מסכימה אבל מוסיפה: "עם אהבה לא הולכים למכולת". בהמשך, כשכולם נכנסים חזרה לתוך הבית, דן שוכב על הספסל לצד אורנה וחושף: "חלום שלי שתשחקי לי בשיער" ומסביר שמבחינתו זה מבחן שקובע אם יכולה להתפתח מערכת יחסים: "שם אני מבין לאן דברים הולכים".

מאוחר יותר בחצר, כשהדיירים נהנים משמש חורפית, האח הגדול מודיע להם שהגיע זמן הניקיונות, מה שגורם להם לדבר על מצב הניקיון בבית: "אני גר עם בחורה כבר שש שנים ולא ראיתי בחיים שום דבר מהדברים האלה", אומר שם. למרות הודעתו של האח הגדול, הדיירים ממשיכים לשבת על הספסל ודן משתף חוויות מהגיל בו הוא נמצא: "אני נושק ל30 וחי כמו בגיל 22". האווירה נהפכת למתוחה כששני מגיבה לו: "בוגר", אבל דן לא נשאר חייב ומחזיר: "הייתי בוגר גם בגיל 22".

12:00 - מה הדבר הראשון שתאלין תעשה אם היא תודח?

תאלין ושני מתעמלות בחצר, וכששני שואלת מה הדבר הראשון שתאלין תעשה אם היא תודח הערב, היא עונה לה בחיוך: "אני אקפוץ על בן הזוג שלי". בהמשך, מעיין ואביחי מצטרפים ופותחים באימון קיקבוקסינג לוהט, כשמעיין אומרת לאביחי: "התגעגעתי לספורטיביות שלך", והוא מתגרה: "אני אוהב שאת מרביצה לי". במקביל בחצר, אורנה מספרת לדן על הלילה המפחיד שהיא עברה עם אביחי: "היה נראה לי שהוא חולם את אחותי", ודן מתקשה להאמין: "אנשים חולמים כל מיני דברים, אבל זה לא אמיתי", אבל גם מוסיף מחמאה: "את אצילית בעיניי".

11:00 - שני לדן: "אתה רוצה שידיחו אותי?"

דן מכין שקשוקה במטבח ושני מסתכלת עליו ולומדת את המתכון. בהמשך, כוכב נכנסת למטבח ובינה לבין דן מתפתח וויכוח, כשכוכב שואלת מדוע הוא השתמש בכל כך הרבה ביצים , דן עונה לה: "הכנתי לכולם, מה את לא רוצה?", וכוכב משיבה בכעס: "ממך אני כבר לא רוצה כלום". מאוחר יותר, דן שואל את שני אם היא לחוצה מההדחה היום, והיא שומרת על קור רוח: "מה שצריך לקרות יקרה היום". דן אומר לשני שהיא מתנהגת כאילו היא רוצה להיות המודחת היום, וכששני שואלת: "אתה רוצה שידיחו אותי היום?", דן עונה: "דווקא אנחנו בסדר גמור עכשיו, אנחנו בשיא שלנו".

10:00 - ריקודים בחדר השינה
 
האח הגדול משמיע את שיר הבוקר: "This is what you came for" של קלווין האריס וריהאנה, ותאלין מיד קמה ופותחת בריקוד בחדר השינה, כשגם שני ועדן מצטרפות לריקודים. דן, כוכב וחיים עדיין לא מוכנים לצאת מהמיטות, ולכן האח הגדול מנגן את השיר המקפיץ בשנית, כשהבנות ממשיכות בריקודים, ורק שם מתלונן על הבחירה המוזיקלית: "למה זה מגיע לי?". בינתיים מעיין לחוצה במיוחד מההדחה הערב, וכשהיא חושפת את החששות שלה בפני אנדל, הוא ממהר להרגיע: "אל תפחדי, את בטוח נשארת היום". 
 
מעיין לא נרגעת, וכשאביחי שואל אותה אם היא תצטרף אליו לאימון כושר, היא עונה: "בא לי אימון קיקבוסקסינג, אני חייבת להוציא אגרסיות". מאוחר יותר מעיין מצטרפת לדן בחצר, והוא מסביר לה מדוע היא תישאר בבית לשבוע נוסף: "גם הקהל של אביחי יצביע בשבילך". השניים עוברים לדבר על היחסים הנרקמים בין דן לאורנה, ודן משתף: "אמרתי לה שאנחנו לא מתאימים, והיא נעלבה קצת", ומעיין מציעה שהם יתנו ליחסים ביניהם הזדמנות: "אי אפשר לדעת מה יהיה בחוץ, אבל אם טוב לכם בבית ביחד אז למה לא?".

09:00 - בוקר של הדחה

הבוקר עולה על בית האח הגדול, והדיירים עדיין ישנים במיטות לקראת יום מתוח במיוחד שבסופו דייר אחד יעזוב את הבית. בקרוב האח הגדול ישמיע את שיר הבוקר ויעיר את הדיירים שהיו עסוקים בוויכוחים ביניהם עד השעות הקטנות של הלילה. מי יזכה לשבוע הנוסף בבית הנצפה במדינה, ומי יעזוב את הבית כבר הערב?

מה קרה אתמול?

בוקר מתוח במיוחד עלה על בית האח הגדול, כשהדיירים התקשו להירגע מרשימת ההדחה ומישיבת התקציב הסוערת. עדן התייחסה לאווירה החמה בבית כשאמרה: "יש פה שנאה בין הבנות", וכוכב הוסיפה: "יש בבית נחש שגורם לכל התסיסה הזאת". גם אנדל היה נסער מהאירועים, ולאחר שהתעמת עם הדיירים הודיע: "מעכשיו ביני לביניכם יש חומה".

מעיין ואביחי ניצלו את אחר הצהרים כדי לשוחח על החיים מחוץ לבית, ומעיין הודתה: "בחוץ אני משדרת קצת אנטי". בהמשך, היא סיפרה שעבדה במועדונים הכי שווים בתל אביב וכך היא הכירה את האקס המפורסם שלה, עומר אדם. מאוחר יותר, עדן ניסתה להסביר מדוע בחרה במעיין לעמוד להדחה במקומה כשאמרה: "אישה לאישה זה זאב, ויש שנאה".

בערב, אורנה אמרה למעיין שהיא נהנית מהחיזורים של דן בבית, אבל הודתה שבחוץ כנראה הייתה שלא הייתה מתעניינת בו. מעיין גילתה הבנה, וסיפרה שגם היא הייתה פוסלת את הקשר עם אביחי בחוץ בגלל שהוא גר באילת והיא בהרצליה. לאחר מכן הרוחות בבית שוב התלהטו, כשדן, אורנה, מעיין, תאלין ואביחי התיישבו לאכול, וכוכב התעצבנה על דן, שלא קרא לה לאכול ממה שהכין. דן ניסה להתעלם מהצעקות, אך כוכב הגבירה את הקול: "חוצפנים! מהיום אכין לכם רעל", ושם מיהר לגבות אותה: "יש כאן שתי קבוצות ומעכשיו כל קבוצה תדאג לעצמה".

לקראת סוף היום, עדן ושם שוחחו על ההתנהלות של הדיירים, והראשונה אמרה על מעיין ואורנה: "הן משחקות אותה תמימות וחסודות, אבל הן צבועות. שם הסכים איתה, והתייחס להדחה: "אם כוכב ושמוליק ילכו, נישאר לבד עם כל הנחשים".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00