העדכון האחרון:

04:00 - אביחי פותח את הלב בפני מעיין: "חשבתי שאיבדתי אותך"

אביחי ומעיין משוחחים לפני השינה, ואביחי מספר על הטיול שלו לאומן: "בכיתי במטוס, וביקשתי מרבי נחמן שיעזור לי להצליח ושירים את הנפש שלי". אביחי משתף את מעיין שבגלל העיוורון הוא מרגיש שהזמן לא עובד לטובתו, ושלפני שהוא נכנס לבית האח הגדול הוא כבר ידע שהוא רוצה להקים משפחה.

בהמשך השיחה, אביחי משתף ברגעים הקשים שהוא חווה בבית: "היה את היום שחשבתי שאיבדתי אותך אחרי שצפית בסרטון, אבל ידעתי שאין מצב שהוא הביא אותי עד לכאן בשביל להישבר", וכשמעיין אמרה שלא הייתה סכנה שהוא יאבד אותה, הוא הוסיף: "פחדתי כי אם הייתי מאבד אותך פה, הייתי מאבד עצמי".

במקביל, שני מראה לעומר את הקעקוע שעל גבה: "עשיתי אותו בשביל להזכיר לעצמי שאני יכולה לנצח הכל, אבל זה קעקוע מטומטם", וכשהוא אומר שהקעקוע דווקא יפה, שני מחמיאה לעצמה: "ברור שהוא יפה כי הוא עליי". בהמשך, שני מספרת לעומר שמעיין הייתה החברה הכי טובה שלה בבית, עד שהיא גילתה שמעיין מסתירה ממנה דברים: "כשכולם בבית ריכלו עליי היא שתקה ולא סיפרה לי על זה כלום".

03:00 - שני עוקצת את אביחי

אנסטסיה מצטרפת לשיחה של עומר ושני במיטה, ומשתפת חוויות של אימא צעירה: "אנחנו  שמות את הילדים בג'ימבורי ומתחילות לקשקש, ואחר כך מרדימות אותם בבית ויוצאות לתל אביב". היא מוסיפה שהבן שלה לא מושפע מזה שיש לו אימא צעירה: "במהלך היום אני איתו ואני אימא לכל דבר, אבל בערב אני לא מוותרת על הבילויים שלי", בזמן שעומר צופה שלבן שלה תהיה בעיה בעתיד: "הוא יתבאס כי כל החברים יגידו שאימא שלו כוסית וכל הזמן ירצו ירצו לבוא אליכם הביתה".

בהמשך השיחה, אנסטסיה שואלת  אם נשארו רווקים בבית, ושני משיבה בנחרצות: "כולם פה רווקים חוץ מחיים". אנסטסיה טוענת שזה לא המצב: "יש בבית מנטליות של חלוקה לזוגות", וכשהיא מצביעה על שני ועומר כזוג החדש בבית, עומר טוען: "בינתיים היא לא רוצה אותי", בעוד שני מגיבה בעוקצנות: "מה התחלת לשחק את המסכן שהבחורה לא רוצה אותו? תשאיר את זה לאביחי".

במקביל, דן ואורנה משוחחים מתחת לשמיכות, ודן חושף מדוע לדעתו הוא לא הודח הערב: "אני חושב שהצעקות שדפקתי על שני עזרו לי להישאר בבית", בעוד אורנה מפרגנת לאח הגדול: "הוא יצא מדהים כשהוא בחר להוציא אותי ראשונה". בהמשך השיחה, השניים מסכמים את השהות של שם בבית, כשאורנה אומרת שבהתחלה היא מאוד התחברה אליו, אבל לדעתה הוא עשה בחירות שגויות:" הוא יכל להיות קרוב לאביחי למרות הניגודיות ביניהם ולהרוויח מזה", ודן אומר בתגובה: "זה מה שהוא ניסה לעשות בהתחלה, אבל הוא לא מסוגל לראות אנשים מסורתיים".

02:00 - שרון זורה מלח על הפצעים: "תשאלו בבית מי זה שם ואף אחד לא יזכור"

עדן ושני עדיין עצובות מההדחה הקשה של שם, אבל מתנחמות בכך שכל הדיירים התחדשו במזוודות מהבית. שני מתלהבת מכך שסוף סוף יש לה מספיק תחתונים: "לאיזה מצב הגעתי שדברים כאלה משמחים אותי?", בזמן שעדן נרגשת ממעיל נוצות שחור שקנתה בתאילנד, ומגריל מצועצע שהיא שמה בשיניים: "חבל ששם לא פה בשביל לראות, הוא היה מת על זה".

במקביל בחדר השינה, שרון מפרגן לדן על הבגדים שקיבל מהבית, וכשהוא מנסה לשכנע אותו להתחלף בכפכפים, דן מסרב בטענה שהכפכפים של שרון מזויפות. אורנה מתגאה בכך שבמזוודה שלה יש הכי הרבה פריטים, ומביעה התרגשות מכך ששרדה עוד הדחה: "אני מאוד שלמה עם המעשים שלי בבית, וכשאני מקבלת את הפידבק מהקהל זה הכי מחזק שיש", בעוד שרון ממשיך לחגוג את הניצחון הפרטי שלו: "תשאלו בבית מי זה שם ואף אחד לא יזכור".

01:00 - שני מתקשה להיפרד משם: "הוא היה גאון"
 
שני יושבת במטבח ביחד עם ג'ודי ועומר, ומביעה את התסכול שלה מתוצאות ההדחה באמצעות חיקוי של אורנה מדברת לדן: "אתה רוצה סינר שלא תתלכלך?. עומר מסתכל על שני בפליאה, והיא מסבירה: "אמרתי לך שעכשיו אני אהיה עצבנית". עומר משתף שהוא מרגיש שלא הספיק להכיר את שם, ושני מסכימה שהוא הפסיד: "אתה לא ראית רבע ממנו, הוא היה גאון, תמיד היה כיף איתו ותמיד היה מצחיק איתו".
 
בהמשך השיחה במטבח, ג'ודי שואלת את שני על תוצאות ההדחה: "איך זה יכול להיות ששם הלך והם נשארו?", ושני מסבירה מה סוד הקסם של אביחי, דן ואורנה: "הם עושים תצוגת אופנה של כל מה שהם חושבים שמוכר בחוץ". עומר טוען שהסיבה שהם נשארו בבית היא שהקהל בחוץ אוהב בלאגן, ושני מתפרצת: "איזה בלאגן? הם רק בורחים פה כל הזמן מעימותים, זו החבורה הכי פתטית שראיתי בחיים שלי".
 
במקביל מסביב לשולחן, אורנה ודן מדברים על הסלידה שלהם מההתנהגות של שני. אורנה מספרת: "פייסתי את שני ובכיתי לה, באמת חשבתי שהריב בינינו נגמר, אבל היא המשיכה עם ההצגות שלה", ודן חשף שהריב האחרון עם שני היה השיא מבחינתו: "בהתחלה הצלחתי לספוג ולסלוח, אבל פה בשולחן היא הצליחה להביא אותי לנקודת רתיחה".
 

00:00 – שרון: "מעכשיו זה מבחן כוח בשבילי לקראת העתיד"

דן, אורנה ואביחי חוגגים עם החברים את הישארותם בבית. "אני אוהבת את הדרך שלי", אומרת אורנה בהתלהבות, ודן מחזק אותה בקריאות עידוד ושמחה. בכל הסיטואציה צופה שני כשדמעות בעיניה. "הוא ההצגה הכי זולה בעיר, היה כיף לנצח מולו", ממשיך דן, ואביחי מתקרב אליו ואל שרון ולוחש להם: "שני עברה לידי מקודם וזרקה לי 'אידיוט'", והשלושה צוחקים. אורנה גם משתפת: "לי היא אמרה 'כולם אפסים פה', ואני אומרת 'מצטערת, בשבילך אני פה עד הסוף'".

בהמשך, דן משבח את שרון על כך שהגיע לבית האח במטרה ברורה להוציא את שם מהבית, ומוסיף: "אומנם כיף ליד שם, אבל יש לו בעיה עמוקה שקשה להצביע עליה, מן קורבנות מטורפת כזאת". לאחר מכן, שרון נכנס לשיכשוכית, ומצהיר: "מעכשיו זה מבחן כוח בשבילי לקראת העתיד". "לא בוחרים אותך כאן על אג'נדה פוליטית", טוען אביחי, ושרון מוסיף שלדעתו זה הכל ביחד ומסיים בטענה ששם פועל למען חיסולה של מדינת ישראל.

23:00 –שרון על ההדחה של שם: "עשיתי את שלי בבית"

בשיחה בפינת העישון, שני מודה בפני עומר שהיא לא מאחלת לדן להיות מודח, וכי לדעתה המודח הערב יהיה אביחי. בינתיים בסלון, ההמתנה להכרזה על המודח השישי נראית לדיירים ארוכה מהרגיל. "עכשיו זה הולך ונהיה מתיש", אומר שם, והאח הגדול מבקש מהמועמדים להדחה להיכנס אל החדר הסגלגל. שני מחבקת את שם: "תחזור מהר", ואפילו ניגשת לחבק את אביחי: "למרות שאתה מעצבן", היא עוקצת בחיוך.

המועמדים להדחה נכנסים אל החדר הסגלגל, ואחרי המתנה, אל הבית חוזרת אורנה, מעיין ניגשת מיד לחבק אותה, ושני מתקשה להסתיר את הבעת הפנים המבוהלת שעל פניה. מיד לאחר מכן, נכנס אביחי אל הבית, ומצטרף לשאר החברים, ושני ועדן ממתינות באדאגה לשם שעדיין המצא בחדר הסגלגל. כשדן חוזר אל הבית ומותיר את שם כמודח השישי, ולצד קריאות הניצחון, עדן ושני ועזבות את הסלון בהלם מוחלט. "אני את שלי עשיתי", אומר שרון בגאווה, אורנה מחבקת את דן חזק: "פחדתי שתעזוב אותי", ודן בעננים: "איזה קלף מנצח".

22:00 – אורנה: "יש לי הרגשה שאני הולכת"

הדיירים מסיימים להתארגן לקראת משדר ההדחהוהאח הגדול מודיע כי בעוד רבע שעה עליהם להתרכז בסלוןבינתיים בחדר השינהשני מלטפת את היד של עומרעד שפוקעת סבלנותה"יש פה ממש חוסר ההדדיות". עומר לא מבין על מה היא מדברתוהיא מסבירה: "אני כבר שעה עושה לך נעיםוזה מרגיש לא הדדי". עומר מגיב במבוכה: "לא שמתי לב", וכשהיא מביטה בו בדרישה שיחזיר טובההוא מתרץ שהוא במנח לא נוח. "תירוציםתירוצים", מתגרה שניוהוא נכנע ללחצים ומלטף לה את היד.

הדיירים מתרכזים בסלוןארז וקורין פונים אל הבית ומזכירים כי הערב נגמרת החסינות של הדיירים החדשיםכשהם שואלים את המועמדים להדחה למה דווקא להם מגיע להישאר בבית, אביחי אומר כי מקווה להישאר ולחגוג עם מעיין את יום ההולדת שלהוכולם מודים לקהל שהצביע עבורםבתום פריצת השידורמעיין מגיבה לכך שקורין שאלה את אביחי איך ירגיש אם ייפרד ממנה במקרה ויודחותוהה: "מעניין שג'ודי אמרה שלא ראו את הזוגיות שלנו מבחוץ".

21:00 – רגע לפני ההדחה אורנה מטריפה את דן: "ההתנהגות שלך מראה על זלזול כלפי"

בחדר השינהאנדל משתף את שם וטוען שעומר גילה עניין בשני מתוך אסטרטגיה: "הוא לא באמת רוצה את שניהוא רוצה את עדןחותם לך על זה". אנדל מוסיף כי לדעתו גם דן פעל בצורה דומה: "הוא היה עם שני אבל מלכתחילה רצה את אורנה". "איך אתה יודע את כל זה?", סקרן שםואנדל בתגובה: "זה מה שאתה מפתח כשאתה לא סומך על אף אחדכולם מפילים את עצמם בקטנות שאני שם לב אליהן".

בהמשך בחדר השינהמתפתח ריב בין דן לאורנההאחרונה נפגעת מכך שלא התייחס אליה כשאמרה לו שהנעליים לא מתאימות לבגדיםאבל כשההערה הגיעה מדיירים אחרים הוא הלך והחליף. "זה מראה על זלזול", מטיחה אורנהודן מאבד את הסבלנות: "למה את עושה את זהזה לא מתאים עכשיו". "אל תרים עלי את הקול", היא אומרת בשקטודן מיד נרגע, ומסביר כי הוא מתקשר איתה ברמות הרבה יותר עמוקות מאלובהמשךבשיחה על ההדחה הבאהעדן מעלה את היתרון שיש לשרון: "הוא בא עם קהל מהבית", ושם חושב אחרת: "הוא משועמם פצצותאם היה לו קהל משלו הוא לא היה נכנס לפהדוש משומש". 

20:00 - דן לג'ודי: "סליחה שלא התייחסתי אליך, אם אצלח את ההדחה אני אתן לך להרגיש פה בנוח"

כשג'ודי נרגעת מהבכי הנסער, דן ניגש אליה לברר האם הכל בסדר והיא מיד מתנצלת: "אני כנראה רגישה מידי עכשיו, נמאס לי לבכות". דן מרגיש שיש לו חלק בסערת הרגשות של ג'ודי: "לא נעים לי שלא התייחסתי אליך עד עכשיו", ומבטיח לשנות את ההתנהגות שלו: "אם אני אצלח את ההדחה אני אתן לך להרגיש פה הכי בנוח". ג'ודי מבינה שיש ניחושים סביב ההתפרקות שלה ודואגת להבהיר: "אני לא בוכה כי מעיין לא מדברת איתי", ומודה שהרבה יותר קל לה לריב עם אחרים מאשר להתמודד עם עצמה: "הקושי האמיתי מתחיל עכשיו".

בסיום השיחה, ג'ודי מודה שהשיחות עם האח הגדול עזרו לה: "הוא נשמה אחת גדולה, כיף לדבר איתו", ודן מסכם במשפט: "רצית להראות לעולם, ובסוף העולם מראה לך". לאחר מכן, כשג'ודי משתפת את שני בשיחה שהייתה לה עם דן, שני מודה שהיא לא מאמינה למילים שלו: "לא סתם הוא קיבל את התכונה 'חרטטן'". בהמשך השיחה, ג'ודי מודה שלמרות הכל היא מופתעת לגלות שכמעט כל הדיירים תומכים במצבה הרגשי, ושני מסכימה שגם היא הרגישה ככה בתקופה שאחרי דן.

19:00 – הבכי של ג'ודי מעצבן את מעיין: "יש עוד דיירים בבית חוץ ממני ומאביחי"

בשיחה אינטימית במקלחת, ג'ודי פורצת בבכי על הקושי שחווה בבית, ועדן מנסה לחזק אותה: "אני רואה מולי דמות חזקה, עופי על עצמך, תאהבי את עצמך, ותמיד תזכרי - נכנסת לפה לבד ואת יוצאת מפה לבד". ג'ודי מתרגשת מהתמיכה של עדן: "איזה חמודה את", והחיזוקים ממשיכים לזרום: "את אישה חזקה, אל תפספסי את עצמך, אסור לך, רק תעצימי את עצמך".

עדן מחבקת אותה וממליצה לה להכניס לפרוק בחדר האח, אבל היא מבקשת עוד רגע לבד, וכשעדן יוצאת ג'ודי שוב פורצת בבכי. בצד השני של הבית, שם, אנסטסיה, שני ועומר משוחחים על מצבה של ג'ודי, והאחרון טוען: "היא נכנסה לפה על משבצת הביץ', ואין לה את זה".

השמועה על הקושי של ג'ודי מגיעה עד לאוזניה של מעיין, והיא ממהרת לחלוק אותה עם אורנה ששוכבת בשכשוכית: "לא הבנתי מה זה אומר שהיא לא מוצאת את עצמה פה את מי היא חשבה שהיא תמצא פה את אביחי?". מעיין מנחשת שהסיבה לבכי של ג'ודי קשורה כנראה לאביחי: "היא באה בגישה של לכבוש את ליבו, לא הולך לה אז כנראה שהיא לא מוצאת עניין", וזורקת לחלל האוויר עצה מאחת שיודעת: "יש עוד הרבה דיירים חוץ ממני ואביחי בבית".

18:00 - עומר לשני: "בחוץ כבר היית מאוהבת בי ברמות מטורפות"

עומר מתלהב משני שעוזרת לו להציע את המיטה: "איזה פינוק, תודה כפרה", אבל היא מבהירה לו לא להתרגל. לאחר מכן, שם מפתיע את עומר בשאלה לא שגרתית: "אתה מפחד מעכבישים, ג'וקים ודברים כאלה?", ועומר מודה מה גורם לו לחלחלה: "אני מפחד מנחשים".

בהמשך בחצר, עומר צופה על דן שותה קנקן מים בשכשוכית: "זה נראה כאילו הוא שותה את המים של השכשוכית", וחיים עוקץ: "הוא גדל ביער". דן מפתיע אותם ומודה: "פעם ישנתי במערה". הם מתעניינים במסעותיו של דן בעולם, והוא מספק להם סיפור מעניין: "כשהייתי באינדונזיה, נתקעתי בכפר מוסלמי ובחור שראה אותי שאל אותי מאיפה אני". הוא מספר שענה לבחור שהוא מ"פלסטין", וכששאל הבחור איך קוראים לו, ענה דן: "מחמודן, אבל החברים קוראים לי דן". במקביל בפינת האוכל, מתכנסות שני, עדן, אנסטסיה וג'ודי ומדליקות נר לכבוד יום הולדתה של אחותה של שני. "אני חולה עלייך את האוצר שלי", פונה שני למצלמות ומברכת.

לאחר מכן בשיחה צפופה בחדר השינה בין עומר, אנסטסיה, שני ושם, מכריז עומר: "אם הייתי מכיר את שני בחוץ, היא כבר הייתה מאוהבת בי ברמות מטורפות. פה זה לוקח זמן". שני מודה שההיפך הוא הנכון: "בחוץ אני ביץ', פה אני לא יכולה לסנן אותך".

17:00 - שם עצבני על שרון: "הוא נמושה"
 
עומר מודה בפני שם, שני ואנסטסיה שהוא אוהב סוג מסויים של בחורות: "אני אוהב בעיתיות, וזה בעיה". הם לא מבינים את כוונתו, ובכל זאת אנסטסיה מוצאת סיבה לעקוץ את שני: "את בהדרגה מראה לו את הבעיות שלך?". בהמשך, שני ושם נכנסים לחדר שינה ומצטרפים לאנדל ועדן במיטה. הם מדברים על שרון ושם אומר: "הוא מביא לי עצבים בקטע אחר", ומוסיף: "זה ברור לי שהוא היה מעורב בסיטואציה קשה, אבל חלק מזה זו התעמולה שאנשים כמוהו מפיצים". אנדל מציע לו לתפוס משרון מרחק: "הוא יודע שאתה נדלק מהר", ושם מבטיח לא להגיב לו, תוך כדי שהוא מסנן: "הוא נמושה".

16:00 - מי הדייר שהניח עוף על צלחת חלבית?

שם ממשיך בהכנות לארוחת הצהריים וכשהוא שואל את שני אם היא תאכל מהפסטה היא משיבה לו שלא. כשהוא תוהה אם פסטה זה מאכל בריא, שני עונה: "זה מקמח לבן, זאת פחמימה ריקה וזה גלוטן", והוא מצטער ששאל. לאחר מכן, כל הדיירים מתיישבים לאכול, וכשדן נכווה מהבטטה הוא מבקש מאביחי: "בתור בן לכבאי, אני צריך שתאבחן את רמת הכוויה שקיבלתי בלשון". במהלך הארוחה, עדן שמה לב שאנסטסיה אוכלת מנה בשרית על צלחת חלבית, ובודקת מי עוד ראה את זה. כשחיים מסתכל ושואל אם היא שמה חזה עוף על הצלחת, שני ממהרת לגונן עליה: "לא נורא, היא לא ידעה".

אחרי שסיימו לאכול, יוצאים לחצר חיים ואנסטסיה, וחיים מתעניין בסדר היום שלה עם בנה הקטן. "עכשיו הוא בטח אוכל צהריים. בדרך כלל אחרי הגן אנחנו הולכים לטייל", היא עונה. גם עומר, שם ושני יוצאים אל החצר, ושם תוהה בקול רם: "איך אורנה תשטוף את הצלחת החלבית עם העוף?", ומקניט את עומר: "אני בטוח שזה מאוד מדאיג אותך, לא תרדם בלילה בגלל זה". במקביל במטבח, שאר הדיירים מפנים ושוטפים את הכלים מהארוחה, בזמן שדן מנעים את זמנם עם שירי ארץ ישראל.

15:00 - שני: "לא משנה מי יעזוב היום, יהיה הבדל של שמים וארץ"

בחצר יושבים עדן, עומר, שני ואנדל ומשוחחים על ההדחה הצפויה הערב. עדן צופה שאביחי בטוח ישאר: "הוא חזק בחוץ", בעוד אנדל מטיל ספק: "הוא החדיר לכם את זה מספיק טוב למוח". ​שני נזכרת במודחי העונה ואומרת שלדעתה הדינאמיקה בבית לא השתנתה אחרי שהמודחים הראשונים עזבו, ומוסיפה: "למעט חזי, העזיבה שלו שינתה פה הרבה". "עכשיו זה המאני טיים", היא אומרת, "לא משנה מי יעזוב היום, יהיה הבדל של שמים וארץ". עדן מסכימה איתה ומשתפת שדיברה על כך גם עם מעיין: "אמרנו שלא משנה מי יצא, זאת תהיה מכה לנו או להם", כשהיא מתכוונת לחלוקה הקבוצתית בבית.

בהמשך בחצר, אביחי אומר לאורנה: "אם נשאר שלושתינו זה יהיה מושלם", ואורנה גם כן מקווה: "הלוואי, אמן". מעיין מצטרפת אליהם ואנדל בעקבותיה מציע: "אתן רוצות שקשוקה? אנחנו מכינים". אחרי שמעיין ואורנה משיבות שהן לא רוצות, אנדל נכנס בחזרה לבית ומבטיח שיכין להן שקשוקה לא חריפה. "אמרתי שאני לא רוצה, הם לא עושים את זה טעים ולא נעים לי להגיד", מודה מעיין ואורנה מסכימה: "השקשוקה של דן הכי טעימה". לפתע, מסוק מפתיע אותם כשעליו מתנוסס הכיתוב: "אבא ואמא גאים, ממטה הכבאים הארצי". אביחי שמופתע מהמסוק השני ביומיים, מנופף להם בשמחה לשלום.​

14:00 - דן על האקסית: " הקשר היה מפחיד"
 
חיים ניגש בדאגה אל האקווריום של שימי הדג: "מסכן, לא ראית כלום כבר כמה ימים", ומתחיל לנקות אותו. אנסטסיה יוצאת אל החצר וחיים מזמין אותה לצפות בשימי, וכשזו מגיעה היא מגיבה בפליאה: "הוא דומה לעדן, יש להם את אותה התסרוקת".
 
אחרי שסיימו לנקות, מתפנים הדיירים להירגע קצת בחצר. ג'ודי שמחה שכולם השתתפו בנקיונות: "אני מבסוטה, אין מישהו שישב, כולם נתנו יד כמו שצריך". בינתיים בנסט האדום, דן משתף את חיים ואביחי על האקסית שלו שהייתה בכיסא גלגלים: "הקשר היה מפחיד, לא היה מהמצב הזה לאן לרדת וזה נתן לי השלמה חזקה שנבעה מפחד". מעיין ושרון מצטרפים אליהם: "על מה מדברים?", שואל שרון. חיים עונה שהם עברו לדבר על השואה, ומעיין חושפת: "סבתא שלי היא ניצולת שואה".

13:00 - חיים הופך לאייל שני: "אני מרגש את העגבנייה"

האח הגדול מעדכן את הדיירים שעליהם להתחיל לנקות, ולשם כך מספק אותם בחומרי ניקיון וסמרטוטים. לפני שחיים נרתם למשימה, חיים מחליט להכין לעצמו כריך מפנק. הוא שם את החביתה שהכין על פרוסת לחם, ומתחיל לחתוך עגבנייה: "אני חותך את העגבנייה לא רגיל, בהתרגשות". ג'ודי ואנסטסיה צופות בו, והוא מסביר להן: "אני מרגש את העגבנייה".

בהמשך, כל הדיירים מתחילים לנקות ועומר מתרגש: "איזה ניקיונות יאללה, אי אפשר יהיה לזהות את הבית אחר כך". גם ג'ודי שמחה מהמטלה ומשתפת את כולם שהיא חולמת שיהיה לה שפריצר, בעוד אנסטסיה צוחקת עליה: "תגשימו לג'ודי חלום, היא רוצה שפריצר". במקביל בחדר ארונות, עדן ואנדל נזכרים ביום שלישי אחר בו ניקו: "אתה זוכר שאמרנו שנרגיע בינינו?", שואלת עדן ואנדל משיב שהוא זוכר. היא מתעניינת אם האמירה הזו בלבלה אותו, וכשהוא מהנהן בהסכמה, היא מוסיפה: "נו ותראה כמה זמן זה החזיק".

12:00- מעיין לאביחי: "ג'ודי גרמה לי להעריך את הקשר בנינו"

הדיירים מחלקים משימות לקראת יום הניקיונות שחל היום ואורנה מעבירה להם דגשים חשובים. במקביל, מעיין מספרת לאנסטסיה על הניתוחים הפלסטיים שעשתה ואומרת שלפני שעשתה הגדלת חזה היא הרגישה כמו גבר: "עשיתי את זה כדי להרגיש ולהדגיש את הנשיות שלי". אנסטסיה מחזקת אותה ואומרת שהיא נראית מעולה ומעיין אומרת שהיא מרגישה הרבה יותר בנוח עם עצמה היום, לעומת איך שהיא הייתה לפני כמה שנים.

עומר וחיים עדיין לא מצליחים להתגבר על העייפות וחיים משתף את עומר שימים של הדחות מדכאים אותו. הם ממשיכים לדבר על הקשיים שבשהות בבית וחיים מספר: "בחיים לא התרחקתי מהבית ליותר משבוע, שבועיים". עומר אומר שלמרות שהוא גר בחו"ל, התחושות בבית האח הגדול הן שונות: "אני פה שבוע וזה מרגיש כמו חודש".

בהמשך, מעיין ואביחי מדברים על הכניסה של הדיירים החדשים וביחד מסכימים שהם שמחים שהתקרבו לשרון. מעיין מספרת שהנוכחות של ג'ודי בבית השפיעה עליה: "הכניסה שלה גרמה לי להעריך את הקשר בנינו ולא לקחת אותו כמובן מאליו". היא מוסיפה שהדיירים החדשים הכניסו קצת אקשן לבית ואביחי צוחק בתגובה: "ואני יודע שאת חיה מאקשן".  

11:00- עומר לאורנה: "הבית הזה החזיר אותך לתיכון"

בחצר הבית, הדיירים נהנים מהקפה של הבוקר וממזג האוויר החמים שבחוץ. הם מדברים על הריבים בבית ואורנה טוענת: "אני לא חושבת שיש מישהו שאוהב לריב", ולעומתה עומר אומר שדווקא יש אנשים שנדלקים מהר יותר ומפתחים ריב. היא מעידה על עצמה שהיא לא נכנסת לריבים בדרך כלל כי זה גורם לה להרגיש ילדותית בגילה. עומר מסכים וצוחק: "הבית הזה בכלל החזיר אותך לתיכון". הם מסכימים שהלחץ והמגורים בבית עם אנשים זרים, לא דומים לאווירה שיש להם בחיים האמתיים, ושזה משפיע גם על היחסים בין הדיירים. שרון מצטרף: "אתה לא יכול לצפות ש-14 אנשים יאהבו אחד את השני", ועומר מחזק אותו ואומר שהוא לא ציפה שזה יקרה.    

במקביל במטבח, אנדל מסביר לדן על השיחה שלו עם שרון על רשימת ההדחה, שהובילה לריב אתמול בלילה. "אמרתי לו שאם אורנה תנצח במשחקי האח היא תכניס את עדן, והודיתי שזה יבאס אותי", אומר אנדל ומסביר לדן שהוא אוהב את אורנה ואין לו שום דבר נגדה. דן מרגיע אותו ואומר שהוא מבין את המניעים שלו ושהוא לקח בעירבון מוגבל את דבריו של שרון. אנדל משתף: "לא אהבתי שהוא בא לסכסך" ומודה לדן שהרגיע את אורנה שנעלבה והסביר לה את המצב.

10:00- שתיקה רועמת

השיר "טיפ טיפה" של אהוד בנאי מתנגן בבית ובזמן ששם ואנדל ממהרים לקום, שאר הדיירים עדיין נשארים מתחת לשמיכות. האח הגדול לא מוותר ומשמיע את השיר בשנית, מה שעוזר לרוב הדיירים לקום מהמיטה ולהתחיל בשגרת הבוקר.
בזמן שחיים לא מפסיק לשיר במקלחת, בפינת העישון שוררת דממה ארוכה בין שרון לשם, ואפילו דן ששוכב לידם לא מצליח להרגיע את המתח באוויר. 

9:00- בוקר של הדחה

הבוקר עולה על הבית האח הגדול, אך הדיירים עדיין שקועים בשינה במיטותיהם. בקרוב יתעוררו הדיירים ליום גורלי בסופו יאלצו להיפרד מאחד מהמועמדים להדחה: אביחי, אורנה, דן או שם. האם זו תהיה סופה של מערכת יחסים בבית? או שאולי דווקא שרון יגשים את מטרתו מהר משחשב?

מה קרה אתמול?

היחסים בין אנדל לעדן התחילו להתחמם, כשהשניים חלקו חיבוק צמוד במיוחד וגם כמה נשיקות קטנות. בהמשך היום, שני ניצחה במשחקי האח ובחרה להעמיד את אביחי להדחה במקומה, וגם הוסיפה הערה שהצליחה לעצבן אותו: "מצטערת על הנסיעה הארוכה שיעשו בשבילך מאילת".

בהמשך היום, שרון חשף את המטרה שלשמה הוא נכנס לבית: "אני באתי לפה בשביל להוציא את שם", ומיד נקלע לוויכוח סוער עם שני שהטיחה בו: "אתה שובינסט", בעוד גם שם לא נשאר חייב: "היית מת להיות רבע מהסוליה של הנעליים שלי". 

מאוחר יותר, אנסטסיה נכנסה לטבילה בשכשוכית, ואביחי סיפר לה שאין לו עניין להתעלם מג'ודי, אבל הוא עושה זאת בגלל שמעיין ביקשה ממנו: "אני הולך עם האישה שלי עד הסוף". במקביל בחדר השינה, ג'ודי סיפרה לשני על השיחה שהייתה לה עם מעיין: "היא אמרה שההתנהגות שלי לא מכבדת את עצמי בגלל שאני נכנסת באמצע קשר אמיתי", ושם הגיב בזלזול: "אין שום דבר אמיתי בקשר הזה". לאחר מכן, שני אמרה לעומר שלדעתה יש רומן חדש שמתפתח בבית: "אורנה פתאום התחילה להתאפר בבוקר כי נכנס גבר כמו שרון שמתאים לה, וזה מוכיח שדן היה סתם קלף בשבילה", ובמקביל אורנה אמרה לדן שלדעתה עומר לא מעוניין בשני: "בהתחלה הוא בטח אהב את המראה שלה, אבל אז הוא הבין שהיא תינוקת".

בשעות הלילה, אורנה אמרה לאנדל שהיא נעלבה מכך שהוא רצה שהיא תפסיד במשחקי האח: "עשיתי לך פה רק טוב", והוא התנצל והסביר: "את יודעת שזה לא נגדך, פשוט לא רציתי שתעמידי את עדן להדחה". כשאנדל הבין ששרון דיבר עליו עם אורנה, הוא התפרץ עליו בחצר: "אתה פוליטיקאי זול ואתה ליצן, בוא אני אצייר לך אף אדום", בזמן ששרון לא התרגש מהעלבונות שהוטחו בו, ואמר בתגובה: "אתה צריך לעבוד שנים בשביל לדגדג לי את השלווה". בהמשך, אנדל חשף בפני חיים שהרגשות לעדן יוצרים אצלו בלבול: "עולה לי ואני מפחד מזה", וחיים השיב שלדעתו יש ביניהם אהבה, וגם הקניט אותו: "רואים שנפלת חזק". מעט לפני השינה, עומר ושני נכנסו לאותה המיטה וניהלו שיחה אינטימית מתחת לשמיכות. עומר סיפר שלא הייתה לו מערכת יחסים רצינית כבר שלוש שנים: "זה לא משהו שאני מחפש, אבל זה משהו שאני רוצה", ושני אמרה בתגובה: "לי אין מושג מה אני רוצה".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00